[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Opole IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Skorogoszcz 24 65 21 2 1 77-18 11 1 0 40-4 10 1 1 37-14
2.  LZS Karczów 24 53 17 2 5 81-40 11 1 0 50-12 6 1 5 31-28
3.  LZS II Mechnice-Dąbrowa 24 52 16 4 4 89-28 9 2 1 42-11 7 2 3 47-17
4.  LZS Golczowice 24 51 15 6 3 57-27 8 2 2 32-16 7 4 1 25-11
5.  Polonia Karłowice 24 46 14 4 6 93-33 8 2 2 57-12 6 2 4 36-21
6.  LZS Wrzoski 24 42 12 6 6 72-37 8 3 1 45-19 4 3 5 27-18
7.  LZS Skarbiszów 24 32 10 2 12 71-63 5 2 5 38-28 5 0 7 33-35
8.  LKS Stobrawa-Stare Kolnie 24 22 7 1 16 41-78 2 1 9 22-39 5 0 7 19-39 2 3 1 0 1 4-4
9.  Bizon Kurznie 24 22 7 1 16 39-96 4 1 7 24-40 3 0 9 15-56 2 3 1 0 1 4-4
10.  LZS Niewodniki 24 19 5 4 15 42-80 2 3 7 23-33 3 1 8 19-47
11.  LZS Narok 24 17 4 5 15 38-106 2 2 8 18-45 2 3 7 20-61
12.  Odra Mikolin 24 14 3 5 16 22-67 2 2 8 14-36 1 3 8 8-31
13.  LZS Żelazna (k. Opola) 24 11 3 2 19 27-76 3 0 9 17-32 0 2 10 10-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Skorogoszcz    1-0 2-1 2-0 4-0 2-1 3-0 3-0* 13-1 3-0* 3-0* 0-0 4-1 
 2 LZS Karczów3-0     3-2 1-1 5-3 2-1 2-1 3-0* 5-1 8-1 6-1 3-1 9-0 
 3 LZS II Mechnice-Dąbrowa1-3 1-0     1-1 3-3 2-1 7-0 3-1 3-0* 3-2 14-0 1-0 3-0* 
 4 LZS Golczowice1-2 2-4 5-2     2-2 2-1 4-1 6-2 3-0 2-0 1-1 2-1 2-0 
 5 Polonia Karłowice2-2 4-0 0-4 2-2     0-2 4-1 10-0 4-1 9-0 12-0 6-0 4-0 
 6 LZS Wrzoski2-3 3-3 1-1 0-0 4-3     7-2 5-1 5-0 6-2 6-1 3-1 3-2 
 7 LZS Skarbiszów2-4 3-0 1-1 0-3* 0-4 3-3     1-2 8-0 4-1 5-8 6-0 5-2 
 8 LKS Stobrawa-Stare Kolnie1-5 2-3 1-8 0-3 0-3 0-2 3-6     1-3 3-4 1-1 5-0 5-1 
 9 Bizon Kurznie1-4 1-7 0-6 0-3 1-6 4-4 3-0 1-3     2-4 4-2 2-0 5-1 
 10 LZS Niewodniki0-4 0-3* 0-4 1-2 0-5 1-1 1-6 1-2 10-1     6-2 2-2 1-1 
 11 LZS Narok0-3 5-2 2-6 2-6 0-3 0-6 0-5 2-4 1-5 3-3     1-1 2-1 
 12 Odra Mikolin1-4 2-3 1-10 2-3 1-0 0-4 0-5 1-2 2-0 0-1 3-3     1-1 
 13 LZS Żelazna (k. Opola)0-3 4-6 1-2 0-1 1-4 2-1 1-6 3-2 1-3 4-1 0-1 0-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: LZS Skorogoszcz.
 
Odra Mikolin 1-2 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
LZS II Mechnice-Dąbrowa 1-0 LZS Karczów
LZS Niewodniki 0-5 Polonia Karłowice
LZS Skarbiszów 8-0 Bizon Kurznie
LZS Żelazna (k. Opola) 0-1 LZS Golczowice
LZS Wrzoski 6-1 LZS Narok

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Pauza: Bizon Kurznie.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 1-1 LZS Narok
LZS Golczowice 2-1 LZS Wrzoski
LZS Skorogoszcz 4-1 LZS Żelazna (k. Opola)
Polonia Karłowice 4-1 LZS Skarbiszów
LZS Karczów 8-1 LZS Niewodniki
Odra Mikolin 1-10 LZS II Mechnice-Dąbrowa

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Pauza: Polonia Karłowice.
 
LZS II Mechnice-Dąbrowa 3-1 LKS Stobrawa-Stare Kolnie 9 września
w pierwotnym terminie (28-29 sierpnia) przełożony
LZS Niewodniki 2-2 Odra Mikolin
LZS Skarbiszów 3-0 LZS Karczów
LZS Żelazna (k. Opola) 1-3 Bizon Kurznie
LZS Wrzoski 2-3 LZS Skorogoszcz
LZS Narok 2-6 LZS Golczowice

Kolejka 4 - 2 września

Pauza: LZS Karczów.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 0-3 LZS Golczowice
LZS Skorogoszcz 3-0 LZS Narok
(wo)
Bizon Kurznie 4-4 LZS Wrzoski
Polonia Karłowice 4-0 LZS Żelazna (k. Opola)
Odra Mikolin 0-5 LZS Skarbiszów
LZS II Mechnice-Dąbrowa 3-2 LZS Niewodniki

Kolejka 5 - 4-5 września

Pauza: Odra Mikolin.
 
LZS Niewodniki 1-2 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
LZS Skarbiszów 1-1 LZS II Mechnice-Dąbrowa
LZS Żelazna (k. Opola) 4-6 LZS Karczów 7 listopada
w pierwotnym terminie (4-5 września) przełożony
LZS Wrzoski 4-3 Polonia Karłowice 7 listopada
w pierwotnym terminie (4-5 września) przełożony
LZS Narok 1-5 Bizon Kurznie
LZS Golczowice 1-2 LZS Skorogoszcz

Kolejka 6 - 11-12 września

Pauza: LZS II Mechnice-Dąbrowa.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 1-5 LZS Skorogoszcz
Bizon Kurznie 0-3 LZS Golczowice
Polonia Karłowice 12-0 LZS Narok
LZS Karczów 2-1 LZS Wrzoski
Odra Mikolin 1-1 LZS Żelazna (k. Opola)
LZS Niewodniki 1-6 LZS Skarbiszów

Kolejka 7 - 18-19 września

Pauza: LZS Niewodniki.
 
LZS Skarbiszów 1-2 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
LZS Żelazna (k. Opola) 1-2 LZS II Mechnice-Dąbrowa
LZS Wrzoski 3-1 Odra Mikolin
LZS Narok 5-2 LZS Karczów
LZS Golczowice 2-2 Polonia Karłowice
LZS Skorogoszcz 13-1 Bizon Kurznie

Kolejka 8 - 25-26 września

Pauza: LZS Skarbiszów.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 1-3 Bizon Kurznie
Polonia Karłowice 2-2 LZS Skorogoszcz
LZS Karczów 1-1 LZS Golczowice
Odra Mikolin 3-3 LZS Narok
LZS II Mechnice-Dąbrowa 2-1 LZS Wrzoski
LZS Niewodniki 1-1 LZS Żelazna (k. Opola)

Kolejka 9 - 2-3 października

Pauza: LKS Stobrawa-Stare Kolnie.
 
LZS Żelazna (k. Opola) 1-6 LZS Skarbiszów
LZS Wrzoski 6-2 LZS Niewodniki
LZS Narok 2-6 LZS II Mechnice-Dąbrowa
LZS Golczowice 2-1 Odra Mikolin
LZS Skorogoszcz 1-0 LZS Karczów
Bizon Kurznie 1-6 Polonia Karłowice

Kolejka 10 - 9-10 października

Pauza: LZS Żelazna (k. Opola).
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 0-3 Polonia Karłowice
LZS Karczów 5-1 Bizon Kurznie
Odra Mikolin 1-4 LZS Skorogoszcz
LZS II Mechnice-Dąbrowa 1-1 LZS Golczowice
LZS Niewodniki 6-2 LZS Narok
LZS Skarbiszów 3-3 LZS Wrzoski

Kolejka 11 - 16-17 października

Pauza: LZS Wrzoski.
 
LZS Żelazna (k. Opola) 3-2 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
LZS Narok 0-5 LZS Skarbiszów
LZS Golczowice 2-0 LZS Niewodniki
LZS Skorogoszcz 2-1 LZS II Mechnice-Dąbrowa
Bizon Kurznie 2-0 Odra Mikolin
Polonia Karłowice 4-0 LZS Karczów

Kolejka 12 - 23-24 października

Pauza: LZS Narok.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 2-3 LZS Karczów
Odra Mikolin 1-0 Polonia Karłowice
LZS II Mechnice-Dąbrowa 3-0 Bizon Kurznie
(wo)
LZS Niewodniki 0-4 LZS Skorogoszcz
LZS Skarbiszów 0-3 LZS Golczowice
(wo)
przerwany z powodu bójki zawodników
LZS Żelazna (k. Opola) 2-1 LZS Wrzoski

Kolejka 13 - 30-31 października

Pauza: LZS Golczowice.
 
LZS Wrzoski 5-1 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
LZS Narok 2-1 LZS Żelazna (k. Opola)
LZS Skorogoszcz 3-0 LZS Skarbiszów
Bizon Kurznie 2-4 LZS Niewodniki
Polonia Karłowice 0-4 LZS II Mechnice-Dąbrowa
LZS Karczów 3-1 Odra Mikolin

Kolejka 14 - 26-27 marca

Pauza: LZS Skorogoszcz.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 5-0 Odra Mikolin
LZS Karczów 3-2 LZS II Mechnice-Dąbrowa
Polonia Karłowice 9-0 LZS Niewodniki
Bizon Kurznie 3-0 LZS Skarbiszów
LZS Golczowice 2-0 LZS Żelazna (k. Opola)
LZS Narok 0-6 LZS Wrzoski

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: Bizon Kurznie.
 
LZS Narok 2-4 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
LZS Wrzoski 0-0 LZS Golczowice
LZS Żelazna (k. Opola) 0-3 LZS Skorogoszcz
LZS Skarbiszów 0-4 Polonia Karłowice
LZS Niewodniki 0-3 LZS Karczów
(wo)
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 1-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez kibiców gospodarzy
LZS II Mechnice-Dąbrowa 1-0 Odra Mikolin

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Polonia Karłowice.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 1-8 LZS II Mechnice-Dąbrowa
Odra Mikolin 0-1 LZS Niewodniki
LZS Karczów 2-1 LZS Skarbiszów
Bizon Kurznie 5-1 LZS Żelazna (k. Opola)
LZS Skorogoszcz 2-1 LZS Wrzoski
LZS Golczowice 1-1 LZS Narok

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Pauza: LZS Karczów.
 
LZS Golczowice 6-2 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
LZS Narok 0-3 LZS Skorogoszcz
LZS Wrzoski 5-0 Bizon Kurznie
LZS Żelazna (k. Opola) 1-4 Polonia Karłowice
LZS Skarbiszów 6-0 Odra Mikolin
LZS Niewodniki 0-4 LZS II Mechnice-Dąbrowa

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Pauza: Odra Mikolin.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 3-4 LZS Niewodniki
LZS II Mechnice-Dąbrowa 7-0 LZS Skarbiszów
LZS Karczów 9-0 LZS Żelazna (k. Opola)
Polonia Karłowice 0-2 LZS Wrzoski
Bizon Kurznie 4-2 LZS Narok 10 maja
w Czepielowicach / w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Skorogoszcz 2-0 LZS Golczowice

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: LZS II Mechnice-Dąbrowa.
 
LZS Skorogoszcz 3-0 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
(wo)
LZS Golczowice 3-0 Bizon Kurznie
LZS Narok 0-3 Polonia Karłowice
LZS Wrzoski 3-3 LZS Karczów
LZS Żelazna (k. Opola) 0-2 Odra Mikolin
LZS Skarbiszów 4-1 LZS Niewodniki

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: LZS Niewodniki.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 3-6 LZS Skarbiszów
LZS II Mechnice-Dąbrowa 3-0 LZS Żelazna (k. Opola)
(wo)
Odra Mikolin 0-4 LZS Wrzoski
LZS Karczów 6-1 LZS Narok
Polonia Karłowice 2-2 LZS Golczowice
Bizon Kurznie 1-4 LZS Skorogoszcz

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: LZS Skarbiszów.
 
Bizon Kurznie 1-3 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
LZS Skorogoszcz 4-0 Polonia Karłowice
LZS Golczowice 2-4 LZS Karczów
LZS Narok 1-1 Odra Mikolin
LZS Wrzoski 1-1 LZS II Mechnice-Dąbrowa
LZS Żelazna (k. Opola) 4-1 LZS Niewodniki

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: LKS Stobrawa-Stare Kolnie.
 
LZS Skarbiszów 5-2 LZS Żelazna (k. Opola)
LZS Niewodniki 1-1 LZS Wrzoski
LZS II Mechnice-Dąbrowa 14-0 LZS Narok
Odra Mikolin 2-3 LZS Golczowice
LZS Karczów 3-0 LZS Skorogoszcz
Polonia Karłowice 4-1 Bizon Kurznie

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: LZS Żelazna (k. Opola).
 
Polonia Karłowice 10-0 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
Bizon Kurznie 1-7 LZS Karczów
LZS Skorogoszcz 0-0 Odra Mikolin
LZS Golczowice 5-2 LZS II Mechnice-Dąbrowa
LZS Narok 3-3 LZS Niewodniki
LZS Wrzoski 7-2 LZS Skarbiszów

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: LZS Wrzoski.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 5-1 LZS Żelazna (k. Opola)
LZS Skarbiszów 5-8 LZS Narok
LZS Niewodniki 1-2 LZS Golczowice
LZS II Mechnice-Dąbrowa 1-3 LZS Skorogoszcz
Odra Mikolin 2-0 Bizon Kurznie
LZS Karczów 5-3 Polonia Karłowice

Kolejka 25 - 12 czerwca

Pauza: LZS Narok.
 
LZS Karczów 3-0 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Karłowice 6-0 Odra Mikolin
Bizon Kurznie 0-6 LZS II Mechnice-Dąbrowa
LZS Skorogoszcz 3-0 LZS Niewodniki
(wo)
LZS Golczowice 4-1 LZS Skarbiszów
LZS Wrzoski 3-2 LZS Żelazna (k. Opola)

Kolejka 26 - 19 czerwca

Pauza: LZS Golczowice.
 
LKS Stobrawa-Stare Kolnie 0-2 LZS Wrzoski
LZS Żelazna (k. Opola) 0-1 LZS Narok
LZS Skarbiszów 2-4 LZS Skorogoszcz
LZS Niewodniki 10-1 Bizon Kurznie
LZS II Mechnice-Dąbrowa 3-3 Polonia Karłowice
Odra Mikolin 2-3 LZS Karczów

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas