[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Opole III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TOR II Dobrzeń Wielki 20 49 16 1 3 88-16 9 0 1 50-6 7 1 2 38-10
2.  Swornica II Czarnowąsy 20 48 15 3 2 69-20 9 1 0 41-7 6 2 2 28-13 2 4 1 1 0 4-3
3.  Tempo Opole 20 48 15 3 2 62-21 7 2 1 35-11 8 1 1 27-10 2 1 0 1 1 3-4
4.  Sokół Bierdzany 20 40 13 1 6 58-32 7 1 2 29-13 6 0 4 29-19
5.  LZS Budkowice Stare 20 39 13 0 7 47-37 8 0 2 28-16 5 0 5 19-21
6.  LZS Luboszyce 20 37 12 1 7 92-43 7 0 3 47-21 5 1 4 45-22
7.  LZS Turawa 20 18 5 3 12 23-57 3 3 4 11-20 2 0 8 12-37
8.  Agra Zawada (k. Opola) 20 14 4 2 14 32-68 3 1 6 19-26 1 1 8 13-42
9.  Strażak Węgry 20 13 4 1 15 19-70 2 1 7 12-32 2 0 8 7-38
10.  LZS Świerkle 20 10 3 1 16 24-74 2 0 8 13-36 1 1 8 11-38
11.  Start Jełowa 20 5 1 2 17 15-91 1 0 9 6-50 0 2 8 9-41
LZS Chrząszczyce został wycofany z rozgrywek po 8. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.
Rodło Opole wycofało się z rozgrywek po 12. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 TOR II Dobrzeń Wielki    3-2 0-3* 3-0 2-0 8-0 5-0 10-0 8-1 8-0 3-0* 
 2 Swornica II Czarnowąsy2-0     2-2 3-0 2-1 3-2 5-0 6-1 6-0 4-1 8-0 
 3 Tempo Opole1-1 1-2     3-1 4-1 3-3 2-1 3-1 7-0 7-1 4-0 
 4 Sokół Bierdzany3-2 3-3 0-1     1-2 3-2 6-1 2-1 1-0 4-1 6-0 
 5 LZS Budkowice Stare0-2 2-1 1-3 4-0     4-3 4-0 3-2 2-1 4-2 4-2 
 6 LZS Luboszyce1-4 2-4 4-3 3-5 5-1     7-1 11-2 7-0 1-0 6-1 
 7 LZS Turawa0-5 0-0 0-1 0-3 4-2 0-6     2-2 1-0 3-0 1-1 
 8 Agra Zawada (k. Opola)1-4 1-2 1-2 1-6 1-3 0-5 3-1     5-0 1-1 5-2 
 9 Strażak Węgry0-1 0-6 0-4 1-5 2-4 0-8 4-0 1-2     3-1 1-1 
 10 LZS Świerkle2-12 0-2 2-3 1-3 0-3 1-4 1-3 2-1 1-3     3-2 
 11 Start Jełowa0-7 1-6 0-5 0-6 0-2 0-12 0-5 2-1 0-2 3-4     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: TOR II Dobrzeń Wielki.
 
LZS Luboszyce - LZS Chrząszczyce
było 10-1, anulowany
LZS Turawa 2-2 Agra Zawada (k. Opola)
LZS Świerkle - Rodło Opole
było 2-6, anulowany
Swornica II Czarnowąsy 6-0 Strażak Węgry
Start Jełowa 0-6 Sokół Bierdzany
LZS Budkowice Stare 1-3 Tempo Opole

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Pauza: Strażak Węgry.
 
LZS Chrząszczyce - Tempo Opole
było 0-11, anulowany
Sokół Bierdzany 1-2 LZS Budkowice Stare
TOR II Dobrzeń Wielki 3-0 Start Jełowa
(wo)
Rodło Opole - Swornica II Czarnowąsy
na boisku 1-4, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Agra Zawada (k. Opola) 1-1 LZS Świerkle
LZS Luboszyce 7-1 LZS Turawa

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

LZS Turawa - LZS Chrząszczyce
było 7-1, anulowany
LZS Świerkle 1-4 LZS Luboszyce
Swornica II Czarnowąsy 6-1 Agra Zawada (k. Opola)
Start Jełowa 0-2 Strażak Węgry
LZS Budkowice Stare 0-2 TOR II Dobrzeń Wielki
Tempo Opole 3-1 Sokół Bierdzany

Kolejka 4 - 2 września

Pauza: Agra Zawada (k. Opola).
 
LZS Chrząszczyce - Sokół Bierdzany
było 0-15, anulowany
TOR II Dobrzeń Wielki 0-3 Tempo Opole
(wo)
na boisku 3-3, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Strażak Węgry 2-4 LZS Budkowice Stare
Rodło Opole - Start Jełowa
było 3-0, anulowany
LZS Luboszyce 2-4 Swornica II Czarnowąsy
LZS Turawa 3-0 LZS Świerkle

Kolejka 5 - 4-5 września

Pauza: LZS Luboszyce.
 
LZS Świerkle - LZS Chrząszczyce
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Swornica II Czarnowąsy 5-0 LZS Turawa
Start Jełowa 2-1 Agra Zawada (k. Opola)
LZS Budkowice Stare - Rodło Opole
było 5-0, anulowany
Tempo Opole 7-0 Strażak Węgry
Sokół Bierdzany 3-2 TOR II Dobrzeń Wielki

Kolejka 6 - 11-12 września

Pauza: LZS Turawa.
 
LZS Chrząszczyce - TOR II Dobrzeń Wielki
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Strażak Węgry 1-5 Sokół Bierdzany
Rodło Opole - Tempo Opole
było 2-3, anulowany
Agra Zawada (k. Opola) 1-3 LZS Budkowice Stare
LZS Luboszyce 6-1 Start Jełowa
LZS Świerkle 0-2 Swornica II Czarnowąsy

Kolejka 7 - 18-19 września

Pauza: LZS Świerkle.
 
Swornica II Czarnowąsy - LZS Chrząszczyce
było 25-0, anulowany
Start Jełowa 0-5 LZS Turawa
LZS Budkowice Stare 4-3 LZS Luboszyce
Tempo Opole 3-1 Agra Zawada (k. Opola)
Sokół Bierdzany - Rodło Opole
było 0-2, anulowany
TOR II Dobrzeń Wielki 8-1 Strażak Węgry

Kolejka 8 - 25-26 września

Pauza: Swornica II Czarnowąsy.
 
LZS Chrząszczyce - Strażak Węgry
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Rodło Opole - TOR II Dobrzeń Wielki
było 2-4, anulowany
Agra Zawada (k. Opola) 1-6 Sokół Bierdzany
LZS Luboszyce 4-3 Tempo Opole
LZS Turawa 4-2 LZS Budkowice Stare
LZS Świerkle 3-2 Start Jełowa

Kolejka 9 - 2-3 października

Start Jełowa 1-6 Swornica II Czarnowąsy
LZS Budkowice Stare 4-2 LZS Świerkle
Tempo Opole 2-1 LZS Turawa
Sokół Bierdzany 3-2 LZS Luboszyce
TOR II Dobrzeń Wielki 10-0 Agra Zawada (k. Opola)
Strażak Węgry - Rodło Opole
było 0-1, anulowany

Kolejka 10 - 9-10 października

Pauza: Start Jełowa.
 
Agra Zawada (k. Opola) 5-0 Strażak Węgry
LZS Luboszyce 1-4 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Turawa 0-3 Sokół Bierdzany
LZS Świerkle 2-3 Tempo Opole
Swornica II Czarnowąsy 2-1 LZS Budkowice Stare

Kolejka 11 - 16-17 października

Pauza: Start Jełowa, LZS Budkowice Stare.
 
Tempo Opole 1-2 Swornica II Czarnowąsy
Sokół Bierdzany 4-1 LZS Świerkle
TOR II Dobrzeń Wielki 5-0 LZS Turawa
Strażak Węgry 0-8 LZS Luboszyce
Rodło Opole - Agra Zawada (k. Opola)
było 1-4, anulowany

Kolejka 12 - 23-24 października

Pauza: Agra Zawada (k. Opola), Tempo Opole.
 
LZS Luboszyce - Rodło Opole
było 9-0, anulowany
LZS Turawa 1-0 Strażak Węgry
LZS Świerkle 2-12 TOR II Dobrzeń Wielki
Swornica II Czarnowąsy 3-0 Sokół Bierdzany
Start Jełowa 0-2 LZS Budkowice Stare

Kolejka 13 - 30-31 października

Pauza: LZS Turawa, LZS Budkowice Stare, Sokół Bierdzany.
 
Tempo Opole 4-0 Start Jełowa
TOR II Dobrzeń Wielki 3-2 Swornica II Czarnowąsy
Strażak Węgry 3-1 LZS Świerkle
Agra Zawada (k. Opola) 0-5 LZS Luboszyce

Kolejka 14 - 26-27 marca

Pauza: LZS Luboszyce, LZS Świerkle, TOR II Dobrzeń Wielki.
 
Agra Zawada (k. Opola) 3-1 LZS Turawa
Strażak Węgry 0-6 Swornica II Czarnowąsy
Sokół Bierdzany 6-0 Start Jełowa
Tempo Opole 4-1 LZS Budkowice Stare

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: Tempo Opole, Strażak Węgry, Swornica II Czarnowąsy.
 
LZS Budkowice Stare 4-0 Sokół Bierdzany
Start Jełowa 0-7 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Świerkle 2-1 Agra Zawada (k. Opola)
LZS Turawa 0-6 LZS Luboszyce

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: LZS Turawa.
 
LZS Luboszyce 1-0 LZS Świerkle
Agra Zawada (k. Opola) 1-2 Swornica II Czarnowąsy
Strażak Węgry 1-1 Start Jełowa
TOR II Dobrzeń Wielki 2-0 LZS Budkowice Stare
Sokół Bierdzany 0-1 Tempo Opole

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Pauza: Start Jełowa, Sokół Bierdzany, Agra Zawada (k. Opola).
 
Tempo Opole 1-1 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Budkowice Stare 2-1 Strażak Węgry
Swornica II Czarnowąsy 3-2 LZS Luboszyce
LZS Świerkle 1-3 LZS Turawa

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Pauza: LZS Luboszyce, LZS Świerkle, LZS Budkowice Stare.
 
LZS Turawa 0-0 Swornica II Czarnowąsy
Agra Zawada (k. Opola) 5-2 Start Jełowa
Strażak Węgry 0-4 Tempo Opole
TOR II Dobrzeń Wielki 3-0 Sokół Bierdzany

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: LZS Turawa, Tempo Opole, TOR II Dobrzeń Wielki.
 
Sokół Bierdzany 1-0 Strażak Węgry
LZS Budkowice Stare 3-2 Agra Zawada (k. Opola)
Start Jełowa 0-12 LZS Luboszyce
Swornica II Czarnowąsy 4-1 LZS Świerkle

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: Sokół Bierdzany, Swornica II Czarnowąsy, LZS Świerkle.
 
LZS Turawa 1-1 Start Jełowa
LZS Luboszyce 5-1 LZS Budkowice Stare
Agra Zawada (k. Opola) 1-2 Tempo Opole
Strażak Węgry 0-1 TOR II Dobrzeń Wielki

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: Swornica II Czarnowąsy, TOR II Dobrzeń Wielki, Strażak Węgry.
 
Sokół Bierdzany 2-1 Agra Zawada (k. Opola)
Tempo Opole 3-3 LZS Luboszyce
LZS Budkowice Stare 4-0 LZS Turawa
Start Jełowa 3-4 LZS Świerkle

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: Strażak Węgry.
 
Swornica II Czarnowąsy 8-0 Start Jełowa
LZS Świerkle 0-3 LZS Budkowice Stare
LZS Turawa 0-1 Tempo Opole
LZS Luboszyce 3-5 Sokół Bierdzany
Agra Zawada (k. Opola) 1-4 TOR II Dobrzeń Wielki

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: Start Jełowa.
 
Strażak Węgry 1-2 Agra Zawada (k. Opola)
TOR II Dobrzeń Wielki 8-0 LZS Luboszyce
Sokół Bierdzany 6-1 LZS Turawa
Tempo Opole 7-1 LZS Świerkle
LZS Budkowice Stare 2-1 Swornica II Czarnowąsy

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: LZS Budkowice Stare, Agra Zawada (k. Opola), Start Jełowa.
 
Swornica II Czarnowąsy 2-2 Tempo Opole
LZS Świerkle 1-3 Sokół Bierdzany
LZS Turawa 0-5 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Luboszyce 7-0 Strażak Węgry

Kolejka 25 - 12 czerwca

Pauza: Agra Zawada (k. Opola), Tempo Opole, LZS Luboszyce.
 
Strażak Węgry 4-0 LZS Turawa
TOR II Dobrzeń Wielki 8-0 LZS Świerkle
Sokół Bierdzany 3-3 Swornica II Czarnowąsy
LZS Budkowice Stare 4-2 Start Jełowa

Kolejka 26 - 19 czerwca

Pauza: LZS Budkowice Stare, Sokół Bierdzany, LZS Turawa.
 
Start Jełowa 0-5 Tempo Opole
Swornica II Czarnowąsy 2-0 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Świerkle 1-3 Strażak Węgry
LZS Luboszyce 11-2 Agra Zawada (k. Opola)

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas