[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Kluczbork I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Smardy 22 49 16 1 5 63-24 8 1 2 31-13 8 0 3 32-11
2.  LZS Lasowice Wielkie 22 48 15 3 4 39-20 8 1 2 26-11 7 2 2 13-9
3.  LZS Ligota Dolna 22 41 12 5 5 54-24 6 3 2 26-8 6 2 3 28-16
4.  Pogoń Kostów 22 37 11 4 7 35-33 7 1 3 19-12 4 3 4 16-21 2 3 1 0 1 2-2
5.  LZS Krzywizna 22 37 11 4 7 44-31 5 4 2 25-14 6 0 5 19-17 2 3 1 0 1 2-2
6.  LZS Borkowice 22 36 10 6 6 59-36 5 3 3 38-26 5 3 3 21-10
7.  LZS Bąków (k. Kluczborka) 22 32 9 5 8 40-33 5 2 4 22-14 4 3 4 18-19
8.  LZS Gronowice 22 29 9 2 11 42-41 4 1 6 26-24 5 1 5 16-17
9.  LZS II Proślice 22 28 7 7 8 45-36 5 2 4 26-15 2 5 4 19-21
10.  LZS Kujakowice 22 24 7 3 12 43-50 4 1 6 20-20 3 2 6 23-30
11.  LZS Ligota Górna 22 9 2 3 17 27-89 1 3 7 17-36 1 0 10 10-53
12.  Rolnik Paruszowice 22 3 0 3 19 22-96 0 1 10 7-37 0 2 9 15-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Smardy    4-0 1-6 1-2 1-0 1-0 1-1 4-0 2-1 4-3 8-0 4-0 
 2 LZS Lasowice Wielkie2-0     1-0 2-3 4-3 0-1 2-1 2-1 3-0* 2-2 4-0 4-0 
 3 LZS Ligota Dolna0-1 0-1     2-1 4-1 1-1 0-0 2-1 2-2 4-0 3-0 8-0 
 4 Pogoń Kostów0-2 0-0 1-4     1-0 0-1 2-1 2-0 2-0 4-2 4-2 3-0 
 5 LZS Krzywizna2-0 0-1 5-1 2-1     0-0 3-0 1-1 0-0 3-5 4-0 5-5 
 6 LZS Borkowice1-3 1-3 4-2 1-1 2-5     1-1 5-2 5-5 3-1 5-3 10-0 
 7 LZS Bąków (k. Kluczborka)0-3 2-0 0-0 1-2 1-2 4-3     0-1 2-0 2-2 5-0 5-1 
 8 LZS Gronowice1-4 0-1 0-2 1-0 0-3 0-4 2-3     2-2 3-1 11-2 6-2 
 9 LZS II Proślice1-3 0-0 2-4 6-0 3-0 0-2 3-1 1-2     1-0 7-1 2-2 
 10 LZS Kujakowice4-3 1-2 0-1 2-3 0-2 2-1 3-4 0-1 2-2     2-0 4-1 
 11 LZS Ligota Górna0-6 0-3 2-2 1-1 1-2 2-2 1-4 0-4 0-5 2-3     8-4 
 12 Rolnik Paruszowice0-7 1-2 0-6 2-2 0-1 0-6 1-2 0-3 1-2 2-4 0-2     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

LZS Bąków (k. Kluczborka) 0-3 LZS Smardy
LZS Borkowice 5-5 LZS II Proślice
Pogoń Kostów 4-2 LZS Ligota Górna
LZS Kujakowice 1-2 LZS Lasowice Wielkie 11 listopada
w pierwotnym terminie (28-29 sierpnia) przerwany w 15. minucie z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Krzywizna 5-1 LZS Ligota Dolna
Rolnik Paruszowice 0-3 LZS Gronowice

Kolejka 2 - 4-5 września

LZS Smardy 1-6 LZS Ligota Dolna
LZS Lasowice Wielkie 4-3 LZS Krzywizna
LZS Ligota Górna 2-3 LZS Kujakowice
Rolnik Paruszowice 2-2 Pogoń Kostów
LZS II Proślice 1-2 LZS Gronowice
LZS Bąków (k. Kluczborka) 4-3 LZS Borkowice

Kolejka 3 - 11-12 września

LZS Borkowice 1-3 LZS Smardy
Pogoń Kostów 2-0 LZS II Proślice
LZS Kujakowice 4-1 Rolnik Paruszowice
LZS Krzywizna 4-0 LZS Ligota Górna
LZS Ligota Dolna 0-1 LZS Lasowice Wielkie
LZS Bąków (k. Kluczborka) 0-1 LZS Gronowice

Kolejka 4 - 18-19 września

LZS Smardy 4-0 LZS Lasowice Wielkie
LZS Ligota Górna 2-2 LZS Ligota Dolna
Rolnik Paruszowice 0-1 LZS Krzywizna
LZS II Proślice 1-0 LZS Kujakowice
LZS Bąków (k. Kluczborka) 1-2 Pogoń Kostów
LZS Borkowice 5-2 LZS Gronowice 11 listopada
w pierwotnym terminie (18-19 września) przełożony

Kolejka 5 - 25-26 września

Pogoń Kostów 0-1 LZS Borkowice
LZS Kujakowice 3-4 LZS Bąków (k. Kluczborka)
LZS Krzywizna 0-0 LZS II Proślice
LZS Ligota Dolna 8-0 Rolnik Paruszowice
LZS Lasowice Wielkie 4-0 LZS Ligota Górna
LZS Smardy 4-0 LZS Gronowice

Kolejka 6 - 2-3 października

LZS Smardy 8-0 LZS Ligota Górna
Rolnik Paruszowice 1-2 LZS Lasowice Wielkie
LZS II Proślice 2-4 LZS Ligota Dolna
LZS Bąków (k. Kluczborka) 1-2 LZS Krzywizna
LZS Borkowice 3-1 LZS Kujakowice
Pogoń Kostów 2-0 LZS Gronowice

Kolejka 7 - 9-10 października

Pogoń Kostów 0-2 LZS Smardy
LZS Kujakowice 0-1 LZS Gronowice
LZS Krzywizna 0-0 LZS Borkowice
LZS Ligota Dolna 0-0 LZS Bąków (k. Kluczborka)
LZS Lasowice Wielkie 3-0 LZS II Proślice
(wo)
goście nie posiadali listy zgłoszonych zawodników
LZS Ligota Górna 8-4 Rolnik Paruszowice

Kolejka 8 - 16-17 października

LZS Smardy 4-0 Rolnik Paruszowice
LZS II Proślice 7-1 LZS Ligota Górna
LZS Bąków (k. Kluczborka) 2-0 LZS Lasowice Wielkie
LZS Borkowice 4-2 LZS Ligota Dolna
Pogoń Kostów 4-2 LZS Kujakowice
LZS Krzywizna 1-1 LZS Gronowice

Kolejka 9 - 23-24 października

LZS Kujakowice 4-3 LZS Smardy
LZS Krzywizna 2-1 Pogoń Kostów
LZS Ligota Dolna 2-1 LZS Gronowice
LZS Lasowice Wielkie 0-1 LZS Borkowice
LZS Ligota Górna 1-4 LZS Bąków (k. Kluczborka)
Rolnik Paruszowice 1-2 LZS II Proślice

Kolejka 10 - 30-31 października

LZS Smardy 2-1 LZS II Proślice
LZS Bąków (k. Kluczborka) 5-1 Rolnik Paruszowice
LZS Borkowice 5-3 LZS Ligota Górna
Pogoń Kostów 1-4 LZS Ligota Dolna
LZS Kujakowice 0-2 LZS Krzywizna
LZS Lasowice Wielkie 2-1 LZS Gronowice

Kolejka 11 - 6-7 listopada

LZS Krzywizna 2-0 LZS Smardy
LZS Ligota Dolna 4-0 LZS Kujakowice
LZS Lasowice Wielkie 2-3 Pogoń Kostów
LZS Ligota Górna 0-4 LZS Gronowice
Rolnik Paruszowice 0-6 LZS Borkowice
LZS II Proślice 3-1 LZS Bąków (k. Kluczborka)

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

LZS Gronowice 6-2 Rolnik Paruszowice
LZS Smardy 1-1 LZS Bąków (k. Kluczborka)
LZS II Proślice 0-2 LZS Borkowice
LZS Ligota Górna 1-1 Pogoń Kostów
LZS Lasowice Wielkie 2-2 LZS Kujakowice
LZS Ligota Dolna 4-1 LZS Krzywizna

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

LZS Ligota Dolna 0-1 LZS Smardy
LZS Krzywizna 0-1 LZS Lasowice Wielkie
LZS Kujakowice 2-0 LZS Ligota Górna
Pogoń Kostów 3-0 Rolnik Paruszowice
LZS Gronowice 2-2 LZS II Proślice
LZS Borkowice 1-1 LZS Bąków (k. Kluczborka)

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

LZS Gronowice 2-3 LZS Bąków (k. Kluczborka)
LZS Smardy 1-0 LZS Borkowice
LZS II Proślice 6-0 Pogoń Kostów
Rolnik Paruszowice 2-4 LZS Kujakowice
LZS Ligota Górna 1-2 LZS Krzywizna
LZS Lasowice Wielkie 1-0 LZS Ligota Dolna

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

LZS Lasowice Wielkie 2-0 LZS Smardy
LZS Ligota Dolna 3-0 LZS Ligota Górna
LZS Krzywizna 5-5 Rolnik Paruszowice
LZS Kujakowice 2-2 LZS II Proślice
Pogoń Kostów 2-1 LZS Bąków (k. Kluczborka)
LZS Gronowice 0-4 LZS Borkowice

Kolejka 16 - 7-8 maja

LZS Gronowice 1-4 LZS Smardy
LZS Borkowice 1-1 Pogoń Kostów
LZS Bąków (k. Kluczborka) 2-2 LZS Kujakowice
LZS II Proślice 3-0 LZS Krzywizna
Rolnik Paruszowice 0-6 LZS Ligota Dolna
LZS Ligota Górna 0-3 LZS Lasowice Wielkie

Kolejka 17 - 14-15 maja

LZS Gronowice 1-0 Pogoń Kostów
LZS Ligota Górna 0-6 LZS Smardy
LZS Lasowice Wielkie 4-0 Rolnik Paruszowice
LZS Ligota Dolna 2-2 LZS II Proślice
LZS Krzywizna 3-0 LZS Bąków (k. Kluczborka)
LZS Kujakowice 2-1 LZS Borkowice

Kolejka 18 - 21-22 maja

LZS Smardy 1-2 Pogoń Kostów
LZS Gronowice 3-1 LZS Kujakowice
LZS Borkowice 2-5 LZS Krzywizna
LZS Bąków (k. Kluczborka) 0-0 LZS Ligota Dolna
LZS II Proślice 0-0 LZS Lasowice Wielkie
Rolnik Paruszowice 0-2 LZS Ligota Górna

Kolejka 19 - 28-29 maja

LZS Gronowice 0-3 LZS Krzywizna
Rolnik Paruszowice 0-7 LZS Smardy
LZS Ligota Górna 0-5 LZS II Proślice
LZS Lasowice Wielkie 2-1 LZS Bąków (k. Kluczborka)
LZS Ligota Dolna 1-1 LZS Borkowice
LZS Kujakowice 2-3 Pogoń Kostów

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

LZS Smardy 4-3 LZS Kujakowice
Pogoń Kostów 1-0 LZS Krzywizna
LZS Gronowice 0-2 LZS Ligota Dolna
LZS Borkowice 1-3 LZS Lasowice Wielkie
LZS Bąków (k. Kluczborka) 5-0 LZS Ligota Górna
LZS II Proślice 2-2 Rolnik Paruszowice

Kolejka 21 - 12 czerwca

LZS Gronowice 0-1 LZS Lasowice Wielkie
LZS II Proślice 1-3 LZS Smardy
Rolnik Paruszowice 1-2 LZS Bąków (k. Kluczborka)
LZS Ligota Górna 2-2 LZS Borkowice
LZS Ligota Dolna 2-1 Pogoń Kostów
LZS Krzywizna 3-5 LZS Kujakowice

Kolejka 22 - 19 czerwca

LZS Smardy 1-0 LZS Krzywizna
LZS Kujakowice 0-1 LZS Ligota Dolna
Pogoń Kostów 0-0 LZS Lasowice Wielkie
LZS Gronowice 11-2 LZS Ligota Górna
LZS Borkowice 10-0 Rolnik Paruszowice
LZS Bąków (k. Kluczborka) 2-0 LZS II Proślice

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Klasa C 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa C 2010/2011 (Kluczbork II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas