[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Kędzierzyn-Koźle I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 22 56 18 2 2 73-19 10 0 1 38-7 8 2 1 35-12
2.  TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 22 53 17 2 3 94-24 9 2 0 42-8 8 0 3 52-16
3.  LZS Stare Koźle 22 48 15 3 4 72-35 9 2 0 43-16 6 1 4 29-19
4.  Odrzanka Dziergowice 22 39 12 3 7 56-31 8 2 1 36-12 4 1 6 20-19
5.  Zawisza Stara Kuźnia 22 31 10 1 11 65-78 7 0 4 50-33 3 1 7 15-45
6.  LZS Kobylice 22 29 9 2 11 33-38 5 1 5 22-20 4 1 6 11-18 2 2 0 2 0 2-2
7.  Odra Bierawa 22 29 7 8 7 42-41 4 3 4 24-24 3 5 3 18-17 2 2 0 2 0 2-2
8.  LZS Łąki Kozielskie 22 25 8 1 13 61-43 6 0 5 43-17 2 1 8 18-26
9.  Porawie II Większyce 22 24 8 0 14 55-85 6 0 5 30-35 2 0 9 25-50
10.  LZS Kotlarnia 22 22 7 1 14 50-88 5 1 5 30-43 2 0 9 20-45
11.  Śląsk II Reńska Wieś 22 21 6 3 13 38-53 3 2 6 13-22 3 1 7 25-31
12.  Ruch Steblów 22 5 1 2 19 23-127 1 1 9 9-45 0 1 10 14-82

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)    2-1 3-1 2-0 0-2 2-0 3-1 2-1 6-0 3-0* 6-1 9-0 
 2 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle2-2     1-1 2-1 8-2 2-0 5-1 3-0 6-0 7-1 3-0 3-0 
 3 LZS Stare Koźle0-0 4-3     2-1 8-1 2-0 0-0 4-2 3-2 6-2 4-3 10-2 
 4 Odrzanka Dziergowice1-0 1-4 2-1     9-0 1-0 2-2 2-2 3-1 4-1 3-0* 8-1 
 5 Zawisza Stara Kuźnia1-6 1-7 7-2 3-2     4-0 4-0 2-1 6-5 1-2 0-7 21-1 
 6 LZS Kobylice3-5 1-4 1-3 0-1 1-0     0-0 0-3 5-2 5-2 3-0* 3-0 
 7 Odra Bierawa0-3* 0-6 1-2 1-2 2-2 2-2     3-0 5-1 4-3 1-1 5-2 
 8 LZS Łąki Kozielskie2-4 0-2 1-3 1-0 8-0 0-1 0-2     9-1 5-1 5-0 12-3 
 9 Porawie II Większyce1-2 3-0* 1-7 3-2 5-2 2-3 0-6 5-4     6-2 0-6 4-1 
 10 LZS Kotlarnia0-5 1-10 0-5* 4-7 3-4 3-2 2-2 4-3 3-0     5-3 5-2 
 11 Śląsk II Reńska Wieś2-3 1-4 0-3 0-3 1-0 0-2 0-0 1-0 3-4 3-1     2-2 
 12 Ruch Steblów0-5 2-11 2-1 1-1 0-2 0-1 1-4 0-2 1-9 1-5 1-4     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Odrzanka Dziergowice 9-0 Zawisza Stara Kuźnia
Porawie II Większyce 3-0 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
(wo)
na boisku 0-6
LZS Łąki Kozielskie 0-2 Odra Bierawa
LZS Kotlarnia 5-3 Śląsk II Reńska Wieś
Ruch Steblów 0-5 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
LZS Stare Koźle 2-0 LZS Kobylice

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Zawisza Stara Kuźnia 4-0 LZS Kobylice
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 3-1 LZS Stare Koźle
Śląsk II Reńska Wieś 2-2 Ruch Steblów
Odra Bierawa 4-3 LZS Kotlarnia
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 3-0 LZS Łąki Kozielskie
Odrzanka Dziergowice 3-1 Porawie II Większyce

Kolejka 3 - 4-5 września

Porawie II Większyce 5-2 Zawisza Stara Kuźnia
LZS Łąki Kozielskie 1-0 Odrzanka Dziergowice
LZS Kotlarnia 1-10 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
Ruch Steblów 1-4 Odra Bierawa
LZS Stare Koźle 4-3 Śląsk II Reńska Wieś
LZS Kobylice 3-5 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)

Kolejka 4 - 11-12 września

Zawisza Stara Kuźnia 1-6 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
Śląsk II Reńska Wieś 0-2 LZS Kobylice
Odra Bierawa 1-2 LZS Stare Koźle
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 3-0 Ruch Steblów
Odrzanka Dziergowice 4-1 LZS Kotlarnia
Porawie II Większyce 5-4 LZS Łąki Kozielskie

Kolejka 5 - 18-19 września

LZS Łąki Kozielskie 8-0 Zawisza Stara Kuźnia
LZS Kotlarnia 3-0 Porawie II Większyce
Ruch Steblów 1-1 Odrzanka Dziergowice
LZS Stare Koźle 4-3 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
LZS Kobylice 0-0 Odra Bierawa
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 6-1 Śląsk II Reńska Wieś

Kolejka 6 - 25-26 września

Zawisza Stara Kuźnia 0-7 Śląsk II Reńska Wieś
Odra Bierawa 0-3 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
(wo)
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 2-0 LZS Kobylice
Odrzanka Dziergowice 2-1 LZS Stare Koźle
Porawie II Większyce 4-1 Ruch Steblów
LZS Łąki Kozielskie 5-1 LZS Kotlarnia

Kolejka 7 - 2-3 października

LZS Kotlarnia 3-4 Zawisza Stara Kuźnia
Ruch Steblów 0-2 LZS Łąki Kozielskie
LZS Stare Koźle 3-2 Porawie II Większyce
LZS Kobylice 0-1 Odrzanka Dziergowice
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
Śląsk II Reńska Wieś 0-0 Odra Bierawa

Kolejka 8 - 9-10 października

Zawisza Stara Kuźnia 4-0 Odra Bierawa
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 3-0 Śląsk II Reńska Wieś
Odrzanka Dziergowice 1-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
Porawie II Większyce 2-3 LZS Kobylice
LZS Łąki Kozielskie 1-3 LZS Stare Koźle
LZS Kotlarnia 5-2 Ruch Steblów

Kolejka 9 - 16-17 października

Ruch Steblów 0-2 Zawisza Stara Kuźnia
LZS Stare Koźle 6-2 LZS Kotlarnia
LZS Kobylice 0-3 LZS Łąki Kozielskie
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 6-0 Porawie II Większyce
Śląsk II Reńska Wieś 0-3 Odrzanka Dziergowice
Odra Bierawa 0-6 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 10 - 23-24 października

Zawisza Stara Kuźnia 1-7 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
Odrzanka Dziergowice 2-2 Odra Bierawa
Porawie II Większyce 0-6 Śląsk II Reńska Wieś
LZS Łąki Kozielskie 2-4 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
LZS Kotlarnia 3-2 LZS Kobylice
Ruch Steblów 2-1 LZS Stare Koźle

Kolejka 11 - 30-31 października

LZS Stare Koźle 8-1 Zawisza Stara Kuźnia
LZS Kobylice 3-0 Ruch Steblów
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 3-0 LZS Kotlarnia
(wo)
Śląsk II Reńska Wieś 1-0 LZS Łąki Kozielskie
Odra Bierawa 5-1 Porawie II Większyce
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 2-1 Odrzanka Dziergowice

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Zawisza Stara Kuźnia 3-2 Odrzanka Dziergowice
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 6-0 Porawie II Większyce
Odra Bierawa 3-0 LZS Łąki Kozielskie
Śląsk II Reńska Wieś 3-1 LZS Kotlarnia
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 9-0 Ruch Steblów
LZS Kobylice 1-3 LZS Stare Koźle

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

LZS Kobylice 1-0 Zawisza Stara Kuźnia
LZS Stare Koźle 0-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
Ruch Steblów 1-4 Śląsk II Reńska Wieś
LZS Kotlarnia 2-2 Odra Bierawa
LZS Łąki Kozielskie 0-2 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
Porawie II Większyce 3-2 Odrzanka Dziergowice

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Zawisza Stara Kuźnia 6-5 Porawie II Większyce
Odrzanka Dziergowice 2-2 LZS Łąki Kozielskie
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 7-1 LZS Kotlarnia
Odra Bierawa 5-2 Ruch Steblów
Śląsk II Reńska Wieś 0-3 LZS Stare Koźle
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-0 LZS Kobylice

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 0-2 Zawisza Stara Kuźnia
LZS Kobylice 3-0 Śląsk II Reńska Wieś
(wo)
LZS Stare Koźle 0-0 Odra Bierawa
Ruch Steblów 2-11 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
LZS Kotlarnia 4-7 Odrzanka Dziergowice
LZS Łąki Kozielskie 9-1 Porawie II Większyce

Kolejka 16 - 7-8 maja

Zawisza Stara Kuźnia 2-1 LZS Łąki Kozielskie
Porawie II Większyce 6-2 LZS Kotlarnia
Odrzanka Dziergowice 8-1 Ruch Steblów
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 1-1 LZS Stare Koźle
Odra Bierawa 2-2 LZS Kobylice
Śląsk II Reńska Wieś 2-3 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)

Kolejka 17 - 14-15 maja

Śląsk II Reńska Wieś 1-0 Zawisza Stara Kuźnia
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 3-1 Odra Bierawa
LZS Kobylice 1-4 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
LZS Stare Koźle 2-1 Odrzanka Dziergowice
Ruch Steblów 1-9 Porawie II Większyce
LZS Kotlarnia 4-3 LZS Łąki Kozielskie

Kolejka 18 - 21-22 maja

Zawisza Stara Kuźnia 1-2 LZS Kotlarnia
LZS Łąki Kozielskie 12-3 Ruch Steblów
Porawie II Większyce 1-7 LZS Stare Koźle
Odrzanka Dziergowice 1-0 LZS Kobylice
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 2-2 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
Odra Bierawa 1-1 Śląsk II Reńska Wieś

Kolejka 19 - 28-29 maja

Odra Bierawa 2-2 Zawisza Stara Kuźnia
Śląsk II Reńska Wieś 1-4 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-0 Odrzanka Dziergowice
LZS Kobylice 5-2 Porawie II Większyce
LZS Stare Koźle 4-2 LZS Łąki Kozielskie
Ruch Steblów 1-5 LZS Kotlarnia

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Zawisza Stara Kuźnia 21-1 Ruch Steblów
LZS Kotlarnia 0-5 LZS Stare Koźle
(wo)
na boisku 2-5
LZS Łąki Kozielskie 0-1 LZS Kobylice
Porawie II Większyce 1-2 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
Odrzanka Dziergowice 3-0 Śląsk II Reńska Wieś
(wo)
na boisku 2-1
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 5-1 Odra Bierawa

Kolejka 21 - 12 czerwca

TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 8-2 Zawisza Stara Kuźnia
Odra Bierawa 1-2 Odrzanka Dziergowice
Śląsk II Reńska Wieś 3-4 Porawie II Większyce
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 LZS Łąki Kozielskie
LZS Kobylice 5-2 LZS Kotlarnia
LZS Stare Koźle 10-2 Ruch Steblów

Kolejka 22 - 19 czerwca

Zawisza Stara Kuźnia 7-2 LZS Stare Koźle
Ruch Steblów 0-1 LZS Kobylice
LZS Kotlarnia 0-5 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
LZS Łąki Kozielskie 5-0 Śląsk II Reńska Wieś
Porawie II Większyce 0-6 Odra Bierawa
Odrzanka Dziergowice 1-4 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas