[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Głubczyce II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spartan Grudynia Wielka 18 51 17 0 1 106-19 9 0 0 59-4 8 0 1 47-15
2.  Rolnik Lewice 18 49 16 1 1 84-21 9 0 0 46-11 7 1 1 38-10
3.  Pogoń Wojnowice 18 34 11 1 6 65-36 6 0 3 37-18 5 1 3 28-18 2 4 1 1 0 6-5
4.  Piast Raków 18 34 11 1 6 68-39 5 1 3 33-17 6 0 3 35-22 2 1 0 1 1 5-6
5.  Troja Włodzienin 18 32 10 2 6 60-35 5 1 3 26-14 5 1 3 34-21
6.  Polonia Ściborzyce Wielkie 18 23 7 2 9 47-45 4 1 4 23-20 3 1 5 24-25
7.  Górnik Babice 18 17 5 2 11 40-73 4 1 4 29-34 1 1 7 11-39
8.  Kresowianka Nowa Wieś 18 15 5 0 13 34-90 3 0 6 21-45 2 0 7 13-45
9.  Zryw Wysoka 18 10 3 1 14 30-62 1 1 7 19-33 2 0 7 11-29
10.  Stal Tłustomosty 18 0 0 0 18 10-124 0 0 9 5-50 0 0 9 5-74
Stal Tłustomosty wycofała się z rozgrywek po 11. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Spartan Grudynia Wielka    1-0 3-0 4-1 4-1 4-0 3-1 14-1 5-0* 21-0 
 2 Rolnik Lewice3-1     4-2 8-1 3-2 6-4 8-0 4-1 7-0 3-0* 
 3 Pogoń Wojnowice3-5 0-2     3-2 1-2 5-2 5-2 4-0 3-1 13-2 
 4 Piast Raków2-4 1-2 3-3     3-4 2-0 3-2 6-0 2-0 11-2 
 5 Troja Włodzienin2-4 3-3 1-3 1-2     3-2 6-0 3-0 4-0 3-0* 
 6 Polonia Ściborzyce Wielkie1-3 0-4 1-0 3-4 3-3     7-1 5-2 0-3 3-0* 
 7 Górnik Babice2-11 1-7 5-6 1-4 3-2 2-2     5-1 3-0* 7-1 
 8 Kresowianka Nowa Wieś1-10 1-7 0-6 2-7 2-8 1-2 6-1     5-4 3-0* 
 9 Zryw Wysoka1-6 2-3 1-5 0-2 2-7 1-6 1-1 1-3     10-0 
 10 Stal Tłustomosty0-3* 1-10 0-3* 0-12 0-5 1-6 0-3* 3-5 0-3*     

Kolejka 1 - 4-5 września

Kresowianka Nowa Wieś 5-4 Zryw Wysoka
w Wysokiej
Pogoń Wojnowice 5-2 Górnik Babice
Troja Włodzienin 3-3 Rolnik Lewice
Piast Raków 11-2 Stal Tłustomosty
Polonia Ściborzyce Wielkie 1-3 Spartan Grudynia Wielka

Kolejka 2 - 11-12 września

Zryw Wysoka 1-6 Spartan Grudynia Wielka
Stal Tłustomosty 1-6 Polonia Ściborzyce Wielkie
Rolnik Lewice 8-1 Piast Raków
Górnik Babice 3-2 Troja Włodzienin
Kresowianka Nowa Wieś 0-6 Pogoń Wojnowice
w Wojnowicach

Kolejka 3 - 18-19 września

Pogoń Wojnowice 3-1 Zryw Wysoka
Troja Włodzienin 3-0 Kresowianka Nowa Wieś
Piast Raków 3-2 Górnik Babice
Polonia Ściborzyce Wielkie 0-4 Rolnik Lewice
Spartan Grudynia Wielka 21-0 Stal Tłustomosty

Kolejka 4 - 25-26 września

Zryw Wysoka 10-0 Stal Tłustomosty
Rolnik Lewice 3-1 Spartan Grudynia Wielka
Górnik Babice 2-2 Polonia Ściborzyce Wielkie
Kresowianka Nowa Wieś 2-7 Piast Raków
Pogoń Wojnowice 1-2 Troja Włodzienin

Kolejka 5 - 2-3 października

Troja Włodzienin 4-0 Zryw Wysoka
Piast Raków 3-3 Pogoń Wojnowice
Polonia Ściborzyce Wielkie 5-2 Kresowianka Nowa Wieś
Spartan Grudynia Wielka 3-1 Górnik Babice
Stal Tłustomosty 1-10 Rolnik Lewice

Kolejka 6 - 9-10 października

Zryw Wysoka 2-3 Rolnik Lewice
Górnik Babice 7-1 Stal Tłustomosty
Kresowianka Nowa Wieś 1-10 Spartan Grudynia Wielka
Pogoń Wojnowice 5-2 Polonia Ściborzyce Wielkie
Troja Włodzienin 1-2 Piast Raków

Kolejka 7 - 16-17 października

Piast Raków 2-0 Zryw Wysoka
Polonia Ściborzyce Wielkie 3-3 Troja Włodzienin
Spartan Grudynia Wielka 3-0 Pogoń Wojnowice
Stal Tłustomosty 3-5 Kresowianka Nowa Wieś
Rolnik Lewice 8-0 Górnik Babice

Kolejka 8 - 23-24 października

Zryw Wysoka 1-1 Górnik Babice
Kresowianka Nowa Wieś 1-7 Rolnik Lewice
Pogoń Wojnowice 13-2 Stal Tłustomosty
Troja Włodzienin 2-4 Spartan Grudynia Wielka
Piast Raków 2-0 Polonia Ściborzyce Wielkie

Kolejka 9 - 30-31 października

Polonia Ściborzyce Wielkie 0-3 Zryw Wysoka
Spartan Grudynia Wielka 4-1 Piast Raków
Stal Tłustomosty 0-5 Troja Włodzienin
Rolnik Lewice 4-2 Pogoń Wojnowice
Górnik Babice 5-1 Kresowianka Nowa Wieś

Kolejka 10 - 16-17 kwietnia

Zryw Wysoka 1-3 Kresowianka Nowa Wieś
w Nowej Wsi; Zryw gospodarzem
Górnik Babice 5-6 Pogoń Wojnowice
Rolnik Lewice 3-2 Troja Włodzienin
Stal Tłustomosty 0-12 Piast Raków
Spartan Grudynia Wielka 4-0 Polonia Ściborzyce Wielkie

Kolejka 11 - 30 kwietnia-1 maja

Spartan Grudynia Wielka 5-0 Zryw Wysoka
(wo)
na boisku 5-1
Polonia Ściborzyce Wielkie 3-0 Stal Tłustomosty
(wo)
Piast Raków 1-2 Rolnik Lewice
Troja Włodzienin 6-0 Górnik Babice
Pogoń Wojnowice 4-0 Kresowianka Nowa Wieś

Kolejka 12 - 7-8 maja

Zryw Wysoka 1-5 Pogoń Wojnowice
Kresowianka Nowa Wieś 2-8 Troja Włodzienin
Górnik Babice 1-4 Piast Raków
Rolnik Lewice 6-4 Polonia Ściborzyce Wielkie
Stal Tłustomosty 0-3 Spartan Grudynia Wielka
(wo)

Kolejka 13 - 14-15 maja

Stal Tłustomosty 0-3 Zryw Wysoka
(wo)
Spartan Grudynia Wielka 1-0 Rolnik Lewice
Polonia Ściborzyce Wielkie 7-1 Górnik Babice
Piast Raków 6-0 Kresowianka Nowa Wieś
Troja Włodzienin 1-3 Pogoń Wojnowice

Kolejka 14 - 21-22 maja

Zryw Wysoka 2-7 Troja Włodzienin
Pogoń Wojnowice 3-2 Piast Raków
Kresowianka Nowa Wieś 1-2 Polonia Ściborzyce Wielkie
Górnik Babice 2-11 Spartan Grudynia Wielka
Rolnik Lewice 3-0 Stal Tłustomosty
(wo)

Kolejka 15 - 28-29 maja

Rolnik Lewice 7-0 Zryw Wysoka
Stal Tłustomosty 0-3 Górnik Babice
(wo)
Spartan Grudynia Wielka 14-1 Kresowianka Nowa Wieś
Polonia Ściborzyce Wielkie 1-0 Pogoń Wojnowice
Piast Raków 3-4 Troja Włodzienin

Kolejka 16 - 4-5 czerwca

Zryw Wysoka 0-2 Piast Raków
Troja Włodzienin 3-2 Polonia Ściborzyce Wielkie
Pogoń Wojnowice 3-5 Spartan Grudynia Wielka
Kresowianka Nowa Wieś 3-0 Stal Tłustomosty
(wo)
Górnik Babice 1-7 Rolnik Lewice

Kolejka 17 - 12 czerwca

Górnik Babice 3-0 Zryw Wysoka
(wo)
na boisku 2-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rolnik Lewice 4-1 Kresowianka Nowa Wieś
Stal Tłustomosty 0-3 Pogoń Wojnowice
(wo)
Spartan Grudynia Wielka 4-1 Troja Włodzienin
Polonia Ściborzyce Wielkie 3-4 Piast Raków

Kolejka 18 - 19 czerwca

Zryw Wysoka 1-6 Polonia Ściborzyce Wielkie
Piast Raków 2-4 Spartan Grudynia Wielka
Troja Włodzienin 3-0 Stal Tłustomosty
(wo)
Pogoń Wojnowice 0-2 Rolnik Lewice
Kresowianka Nowa Wieś 6-1 Górnik Babice

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas