[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Głubczyce I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zryw Opawica 16 42 13 3 0 62-24 7 1 0 35-8 6 2 0 27-16
2.  LZS Głubczyce-Sady 16 33 10 3 3 73-24 5 3 0 43-10 5 0 3 30-14
3.  Egipt Krzyżowice 16 28 8 4 4 42-31 3 2 3 19-19 5 2 1 23-12
4.  Fortuna Chomiąża 16 24 7 3 6 50-51 4 0 4 21-23 3 3 2 29-28
5.  Benfica Klisino 16 23 7 2 7 46-44 4 1 3 25-21 3 1 4 21-23
6.  Stal Grobniki 16 22 7 1 8 51-49 5 1 2 23-20 2 0 6 28-29
7.  Victoria Pomorzowice 16 21 6 3 7 46-34 3 2 3 26-17 3 1 4 20-17
8.  Sparta Zawiszyce 16 11 3 2 11 37-49 1 0 7 19-29 2 2 4 18-20
9.  Ruch Zubrzyce 16 1 0 1 15 17-118 0 1 7 9-57 0 0 8 8-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Zryw Opawica    2-1 3-3 4-1 3-1 7-1 7-1 5-0 4-0 
 2 LZS Głubczyce-Sady2-2     1-1 6-2 4-1 6-1 2-2 2-1 20-0 
 3 Egipt Krzyżowice1-3 1-3     4-4 3-3 3-2 3-0 1-2 3-2 
 4 Fortuna Chomiąża2-3 1-6 1-3     5-7 4-1 3-2 2-1 3-0* 
 5 Benfica Klisino4-6 5-3 1-2 2-4     3-2 1-0 2-2 7-2 
 6 Stal Grobniki1-3 2-1 3-1 4-4 2-1     0-4 4-3 7-3 
 7 Victoria Pomorzowice1-2 1-5 1-2 4-4 3-1 2-1     2-2 12-0 
 8 Sparta Zawiszyce3-6 1-4 2-3 1-2 3-4 3-6 1-3     5-1 
 9 Ruch Zubrzyce2-2 1-7 0-8 3-8 0-3 1-14 0-8 2-7     

Kolejka 1 - 4-5 września

Pauza: Ruch Zubrzyce.
 
LZS Głubczyce-Sady 6-2 Fortuna Chomiąża
Sparta Zawiszyce 3-4 Benfica Klisino
Egipt Krzyżowice 3-0 Victoria Pomorzowice
Zryw Opawica 7-1 Stal Grobniki

Kolejka 2 - 11-12 września

Pauza: Stal Grobniki.
 
Victoria Pomorzowice 1-2 Zryw Opawica
Benfica Klisino 1-2 Egipt Krzyżowice
Fortuna Chomiąża 2-1 Sparta Zawiszyce
Ruch Zubrzyce 1-7 LZS Głubczyce-Sady

Kolejka 3 - 18-19 września

Pauza: LZS Głubczyce-Sady.
 
Sparta Zawiszyce 5-1 Ruch Zubrzyce
Egipt Krzyżowice 4-4 Fortuna Chomiąża
Zryw Opawica 3-1 Benfica Klisino
Stal Grobniki 0-4 Victoria Pomorzowice

Kolejka 4 - 25-26 września

Pauza: Victoria Pomorzowice.
 
Benfica Klisino 3-2 Stal Grobniki
Fortuna Chomiąża 2-3 Zryw Opawica
Ruch Zubrzyce 0-8 Egipt Krzyżowice 7 listopada
w pierwotnym terminie (25-26 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Głubczyce-Sady 2-1 Sparta Zawiszyce

Kolejka 5 - 2-3 października

Pauza: Sparta Zawiszyce.
 
Egipt Krzyżowice 1-3 LZS Głubczyce-Sady
Zryw Opawica 4-0 Ruch Zubrzyce
Stal Grobniki 4-4 Fortuna Chomiąża
Victoria Pomorzowice 3-1 Benfica Klisino

Kolejka 6 - 9-10 października

Pauza: Benfica Klisino.
 
Fortuna Chomiąża 3-2 Victoria Pomorzowice
Ruch Zubrzyce 1-14 Stal Grobniki
LZS Głubczyce-Sady 2-2 Zryw Opawica
Sparta Zawiszyce 2-3 Egipt Krzyżowice

Kolejka 7 - 16-17 października

Pauza: Egipt Krzyżowice.
 
Zryw Opawica 5-0 Sparta Zawiszyce
Stal Grobniki 2-1 LZS Głubczyce-Sady
Victoria Pomorzowice 12-0 Ruch Zubrzyce
Benfica Klisino 2-4 Fortuna Chomiąża

Kolejka 8 - 23-24 października

Pauza: Fortuna Chomiąża.
 
Ruch Zubrzyce 0-3 Benfica Klisino
LZS Głubczyce-Sady 2-2 Victoria Pomorzowice
Sparta Zawiszyce 3-6 Stal Grobniki
Egipt Krzyżowice 1-3 Zryw Opawica

Kolejka 9 - 30-31 października

Pauza: Zryw Opawica.
 
Stal Grobniki 3-1 Egipt Krzyżowice
Victoria Pomorzowice 2-2 Sparta Zawiszyce
Benfica Klisino 5-3 LZS Głubczyce-Sady
Fortuna Chomiąża 3-0 Ruch Zubrzyce
(wo)
goście nie przyjechali

Kolejka 10 - 16-17 kwietnia

Pauza: Ruch Zubrzyce.
 
Fortuna Chomiąża 1-6 LZS Głubczyce-Sady
Benfica Klisino 2-2 Sparta Zawiszyce
Victoria Pomorzowice 1-2 Egipt Krzyżowice
Stal Grobniki 1-3 Zryw Opawica

Kolejka 11 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Stal Grobniki.
 
Zryw Opawica 7-1 Victoria Pomorzowice
Egipt Krzyżowice 3-3 Benfica Klisino
Sparta Zawiszyce 1-2 Fortuna Chomiąża
LZS Głubczyce-Sady 20-0 Ruch Zubrzyce

Kolejka 12 - 7-8 maja

Pauza: LZS Głubczyce-Sady.
 
Ruch Zubrzyce 2-7 Sparta Zawiszyce
Fortuna Chomiąża 1-3 Egipt Krzyżowice
Benfica Klisino 4-6 Zryw Opawica
Victoria Pomorzowice 2-1 Stal Grobniki

Kolejka 13 - 14-15 maja

Pauza: Victoria Pomorzowice.
 
Stal Grobniki 2-1 Benfica Klisino
Zryw Opawica 4-1 Fortuna Chomiąża
Egipt Krzyżowice 3-2 Ruch Zubrzyce
Sparta Zawiszyce 1-4 LZS Głubczyce-Sady

Kolejka 14 - 21-22 maja

Pauza: Sparta Zawiszyce.
 
LZS Głubczyce-Sady 1-1 Egipt Krzyżowice
Ruch Zubrzyce 2-2 Zryw Opawica
Fortuna Chomiąża 4-1 Stal Grobniki
Benfica Klisino 1-0 Victoria Pomorzowice

Kolejka 15 - 28-29 maja

Pauza: Benfica Klisino.
 
Victoria Pomorzowice 4-4 Fortuna Chomiąża
Stal Grobniki 7-3 Ruch Zubrzyce
Zryw Opawica 2-1 LZS Głubczyce-Sady
Egipt Krzyżowice 1-2 Sparta Zawiszyce

Kolejka 16 - 4-5 czerwca

Pauza: Egipt Krzyżowice.
 
Sparta Zawiszyce 3-6 Zryw Opawica
LZS Głubczyce-Sady 6-1 Stal Grobniki
Ruch Zubrzyce 0-8 Victoria Pomorzowice
Fortuna Chomiąża 5-7 Benfica Klisino

Kolejka 17 - 12 czerwca

Pauza: Fortuna Chomiąża.
 
Benfica Klisino 7-2 Ruch Zubrzyce
Victoria Pomorzowice 1-5 LZS Głubczyce-Sady
Stal Grobniki 4-3 Sparta Zawiszyce
Zryw Opawica 3-3 Egipt Krzyżowice

Kolejka 18 - 19 czerwca

Pauza: Zryw Opawica.
 
Egipt Krzyżowice 3-2 Stal Grobniki
Sparta Zawiszyce 1-3 Victoria Pomorzowice
LZS Głubczyce-Sady 4-1 Benfica Klisino
Ruch Zubrzyce 3-8 Fortuna Chomiąża

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas