[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Opole III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 78 25 3 2 105-15 11 2 2 60-10 14 1 0 45-5
2.  MKS Gogolin 30 70 22 4 4 95-27 13 2 0 59-8 9 2 4 36-19
3.  Fortuna Głogówek 30 57 17 6 7 79-41 11 3 1 53-16 6 3 6 26-25 2 2 0 2 0 1-1
4.  Otmęt Krapkowice 30 57 18 3 9 77-42 10 1 4 35-19 8 2 5 42-23 2 2 0 2 0 1-1
5.  Porawie Większyce 30 51 15 6 9 80-47 10 2 3 53-18 5 4 6 27-29
6.  MGKS Baborów 30 45 13 6 11 56-68 7 5 3 25-22 6 1 8 31-46
7.  KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 30 44 13 5 12 57-54 8 2 5 29-22 5 3 7 28-32 2 4 1 1 0 2-1
8.  Orzeł Branice 30 44 14 2 14 53-54 9 1 5 28-18 5 1 9 25-36 2 1 0 1 1 1-2
9.  Iskra Zopowy 30 42 13 3 14 85-97 9 1 5 59-38 4 2 9 26-59
10.  Victoria Żyrowa 30 41 12 5 13 45-43 8 1 6 27-17 4 4 7 18-26
11.  Śląsk Reńska Wieś 30 37 10 7 13 39-53 6 3 6 19-20 4 4 7 20-33
12.  LZS Lisięcice 30 34 9 7 14 57-69 5 4 6 34-34 4 3 8 23-35
13.  Partyzant Kazimierz 30 31 9 4 17 41-79 6 3 6 26-31 3 1 11 15-48
14.  Sokół Boguchwałów 30 23 7 2 21 41-98 4 0 11 23-44 3 2 10 18-54
15.  Włókniarz Kietrz 30 19 5 4 21 34-88 3 3 9 22-51 2 1 12 12-37
16.  LZS Dębowiec (Prudnik) 30 13 4 1 25 29-98 2 1 12 15-38 2 0 13 14-60
Chemik Kędzierzyn-Koźle rozgrywa swoje mecze na Stadionie Kuźniczka.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle    2-2 4-1 1-2 0-2 4-0 3-0 4-0 6-0 0-0 6-0 3-2 6-0 7-1 3-0* 11-0 
 2 MKS Gogolin0-0     4-1 3-2 3-1 6-0 3-0 4-0 11-1 4-1 0-0 3-1 5-0 7-0 3-1 3-0* 
 3 Fortuna Głogówek1-4 2-0     0-0 6-3 5-4 2-0 4-0 9-1 2-1 2-2 7-0 1-1 5-0 3-0* 4-0 
 4 Otmęt Krapkowice0-2 2-0 1-1     2-1 1-2 2-4 2-1 3-1 3-0 3-1 5-2 0-2 4-1 5-1 2-0 
 5 Porawie Większyce0-1 5-4 0-1 1-1     3-0 3-2 6-3 6-0 1-1 0-1 3-1 5-1 8-0 3-1 9-1 
 6 MGKS Baborów0-3 0-0 1-1 1-4 2-2     3-3 3-4 3-1 1-1 3-1 1-0 3-2 1-0 1-0 2-0 
 7 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)0-4 3-2 1-0 1-4 3-3 1-0     1-1 4-1 1-2 1-2 0-2 4-0 6-0 1-0 2-1 
 8 Orzeł Branice0-3 0-2 1-1 1-0 0-1 3-1 0-1     6-1 2-0 4-3 1-2 2-1 1-0 2-1 5-1 
 9 Iskra Zopowy0-3 0-1 4-6 2-9 3-0* 3-2 2-5 4-1     8-2 5-1 3-3 8-0* 6-1 5-2 6-2 
 10 Victoria Żyrowa1-2 1-2 1-0 0-1 0-2 2-3 3-1 1-0 2-5     1-0 2-0 4-1 5-0 0-0 4-0 
 11 Śląsk Reńska Wieś0-1 0-3 2-0 0-3 0-0 1-2 0-2 2-1 0-3 1-0     2-2 3-1 2-2 3-0 3-0 
 12 LZS Lisięcice2-7 3-4 4-2 3-2 1-1 8-1 2-2 1-3 4-1 1-1 1-1     1-3 0-3 0-1 3-2 
 13 Partyzant Kazimierz0-3 0-3 0-5 2-1 4-3 1-3 1-3 3-0 1-1 1-2 5-3 2-2     1-1 2-0 3-1 
 14 Sokół Boguchwałów1-3 0-1 2-3 4-5 0-3 1-3 2-1 1-6 3-8 1-0 1-2 0-4 3-2     3-1 1-2 
 15 Włókniarz Kietrz0-4 1-6 0-3 0-5 4-3 5-5 2-2 0-3* 1-1 0-6 0-2 3-1 3-0* 1-6     2-4 
 16 LZS Dębowiec (Prudnik)0-5 0-6 0-1 4-3 1-2 2-5 4-2 0-2 0-1 0-1 1-1 0-1 0-1 0-3 3-4     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Iskra Zopowy 4-6 Fortuna Głogówek
Porawie Większyce 1-1 Otmęt Krapkowice
LZS Dębowiec (Prudnik) 0-2 Orzeł Branice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 6-0 Partyzant Kazimierz
MGKS Baborów 0-0 MKS Gogolin
Włókniarz Kietrz 0-2 Śląsk Reńska Wieś
Victoria Żyrowa 2-0 LZS Lisięcice
Sokół Boguchwałów 2-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Fortuna Głogówek 2-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
LZS Lisięcice 0-3 Sokół Boguchwałów
Śląsk Reńska Wieś 1-0 Victoria Żyrowa
MKS Gogolin 3-1 Włókniarz Kietrz
Partyzant Kazimierz 1-3 MGKS Baborów
Orzeł Branice 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Otmęt Krapkowice 2-0 LZS Dębowiec (Prudnik)
Iskra Zopowy 3-0 Porawie Większyce
(wo)
na boisku 3-2

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Porawie Większyce 0-1 Fortuna Głogówek
LZS Dębowiec (Prudnik) 0-1 Iskra Zopowy
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-2 Otmęt Krapkowice
MGKS Baborów 3-4 Orzeł Branice
Włókniarz Kietrz 3-0 Partyzant Kazimierz
(wo)
Victoria Żyrowa 1-2 MKS Gogolin
Sokół Boguchwałów 1-2 Śląsk Reńska Wieś
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-2 LZS Lisięcice

Kolejka 4 - 4-5 września

Fortuna Głogówek 7-0 LZS Lisięcice
Śląsk Reńska Wieś 0-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
MKS Gogolin 7-0 Sokół Boguchwałów
Partyzant Kazimierz 1-2 Victoria Żyrowa
Orzeł Branice 2-1 Włókniarz Kietrz
Otmęt Krapkowice 1-2 MGKS Baborów
Iskra Zopowy 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Porawie Większyce 9-1 LZS Dębowiec (Prudnik)

Kolejka 5 - 11-12 września

LZS Dębowiec (Prudnik) 0-1 Fortuna Głogówek
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 Porawie Większyce
MGKS Baborów 3-1 Iskra Zopowy
Włókniarz Kietrz 0-5 Otmęt Krapkowice
Victoria Żyrowa 1-0 Orzeł Branice
Sokół Boguchwałów 3-2 Partyzant Kazimierz
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-2 MKS Gogolin
LZS Lisięcice 1-1 Śląsk Reńska Wieś

Kolejka 6 - 18-19 września

Fortuna Głogówek 2-2 Śląsk Reńska Wieś
MKS Gogolin 3-1 LZS Lisięcice
Partyzant Kazimierz 1-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
Orzeł Branice 1-0 Sokół Boguchwałów
Otmęt Krapkowice 3-0 Victoria Żyrowa
Iskra Zopowy 5-2 Włókniarz Kietrz
Porawie Większyce 3-0 MGKS Baborów
LZS Dębowiec (Prudnik) 0-5 Chemik Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 7 - 25-26 września

Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-1 Fortuna Głogówek
MGKS Baborów 2-0 LZS Dębowiec (Prudnik)
Włókniarz Kietrz 4-3 Porawie Większyce
Victoria Żyrowa 2-5 Iskra Zopowy
Sokół Boguchwałów 4-5 Otmęt Krapkowice
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-1 Orzeł Branice
LZS Lisięcice 1-3 Partyzant Kazimierz
Śląsk Reńska Wieś 0-3 MKS Gogolin

Kolejka 8 - 2-3 października

Fortuna Głogówek 2-0 MKS Gogolin
Partyzant Kazimierz 5-3 Śląsk Reńska Wieś
Orzeł Branice 1-2 LZS Lisięcice
Otmęt Krapkowice 2-4 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
Iskra Zopowy 6-1 Sokół Boguchwałów
Porawie Większyce 1-1 Victoria Żyrowa
LZS Dębowiec (Prudnik) 3-4 Włókniarz Kietrz
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-0 MGKS Baborów

Kolejka 9 - 9-10 października

MGKS Baborów 1-1 Fortuna Głogówek
Włókniarz Kietrz 0-4 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Victoria Żyrowa 4-0 LZS Dębowiec (Prudnik)
Sokół Boguchwałów 0-3 Porawie Większyce
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4-1 Iskra Zopowy
LZS Lisięcice 3-2 Otmęt Krapkowice
Śląsk Reńska Wieś 2-1 Orzeł Branice
MKS Gogolin 5-0 Partyzant Kazimierz

Kolejka 10 - 16-17 października

Fortuna Głogówek 1-1 Partyzant Kazimierz
Orzeł Branice 0-2 MKS Gogolin
Otmęt Krapkowice 3-1 Śląsk Reńska Wieś
Iskra Zopowy 3-3 LZS Lisięcice
Porawie Większyce 3-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
LZS Dębowiec (Prudnik) 0-3 Sokół Boguchwałów
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-0 Victoria Żyrowa
MGKS Baborów 1-0 Włókniarz Kietrz

Kolejka 11 - 23-24 października

Włókniarz Kietrz 0-3 Fortuna Głogówek
Victoria Żyrowa 2-3 MGKS Baborów
Sokół Boguchwałów 1-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 LZS Dębowiec (Prudnik)
LZS Lisięcice 1-1 Porawie Większyce
Śląsk Reńska Wieś 0-3 Iskra Zopowy
MKS Gogolin 3-2 Otmęt Krapkowice
Partyzant Kazimierz 3-0 Orzeł Branice

Kolejka 12 - 30-31 października

Fortuna Głogówek 4-0 Orzeł Branice
Otmęt Krapkowice 0-2 Partyzant Kazimierz
Iskra Zopowy 0-1 MKS Gogolin
Porawie Większyce 0-1 Śląsk Reńska Wieś
LZS Dębowiec (Prudnik) 0-1 LZS Lisięcice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
MGKS Baborów 1-0 Sokół Boguchwałów
Włókniarz Kietrz 0-6 Victoria Żyrowa

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Victoria Żyrowa 1-0 Fortuna Głogówek
Sokół Boguchwałów 3-1 Włókniarz Kietrz
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-0 MGKS Baborów
LZS Lisięcice 2-7 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Reńska Wieś 3-0 LZS Dębowiec (Prudnik)
MKS Gogolin 3-1 Porawie Większyce
Partyzant Kazimierz 1-1 Iskra Zopowy
Orzeł Branice 1-0 Otmęt Krapkowice

Kolejka 14 - 11 listopada

Fortuna Głogówek 0-0 Otmęt Krapkowice
Iskra Zopowy 4-1 Orzeł Branice
Porawie Większyce 5-1 Partyzant Kazimierz
LZS Dębowiec (Prudnik) 0-6 MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle 6-0 Śląsk Reńska Wieś
MGKS Baborów 1-0 LZS Lisięcice
Włókniarz Kietrz 2-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
Victoria Żyrowa 5-0 Sokół Boguchwałów

Kolejka 15 - 14 listopada

Sokół Boguchwałów 2-3 Fortuna Głogówek
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 Victoria Żyrowa
LZS Lisięcice 0-1 Włókniarz Kietrz
Śląsk Reńska Wieś 1-2 MGKS Baborów
MKS Gogolin 0-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Partyzant Kazimierz 3-1 LZS Dębowiec (Prudnik)
Orzeł Branice 0-1 Porawie Większyce
Otmęt Krapkowice 3-1 Iskra Zopowy

Kolejka 16 - 26-27 marca

Fortuna Głogówek 9-1 Iskra Zopowy
Otmęt Krapkowice 2-1 Porawie Większyce
Orzeł Branice 5-1 LZS Dębowiec (Prudnik)
Partyzant Kazimierz 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 maja
w pierwotnym terminie (26-27 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Gogolin 6-0 MGKS Baborów
Śląsk Reńska Wieś 3-0 Włókniarz Kietrz
LZS Lisięcice 1-1 Victoria Żyrowa
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 6-0 Sokół Boguchwałów

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-0 Fortuna Głogówek
Sokół Boguchwałów 0-4 LZS Lisięcice
Victoria Żyrowa 1-0 Śląsk Reńska Wieś
Włókniarz Kietrz 1-6 MKS Gogolin
MGKS Baborów 3-2 Partyzant Kazimierz
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-0 Orzeł Branice
LZS Dębowiec (Prudnik) 4-3 Otmęt Krapkowice
Porawie Większyce 6-0 Iskra Zopowy

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Fortuna Głogówek 6-3 Porawie Większyce
Iskra Zopowy 6-2 LZS Dębowiec (Prudnik)
Otmęt Krapkowice 0-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Orzeł Branice 3-1 MGKS Baborów
Partyzant Kazimierz 2-0 Włókniarz Kietrz
w Szonowie
MKS Gogolin 4-1 Victoria Żyrowa
Śląsk Reńska Wieś 2-2 Sokół Boguchwałów
LZS Lisięcice 2-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

LZS Lisięcice 4-2 Fortuna Głogówek
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 Śląsk Reńska Wieś
Sokół Boguchwałów 0-1 MKS Gogolin
Victoria Żyrowa 4-1 Partyzant Kazimierz
Włókniarz Kietrz 0-3 Orzeł Branice
(wo)
gospodarze odmówili gry
MGKS Baborów 1-4 Otmęt Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 6-0 Iskra Zopowy
LZS Dębowiec (Prudnik) 1-2 Porawie Większyce

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Fortuna Głogówek 4-0 LZS Dębowiec (Prudnik)
Porawie Większyce 0-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Iskra Zopowy 3-2 MGKS Baborów
Otmęt Krapkowice 5-1 Włókniarz Kietrz
Orzeł Branice 2-0 Victoria Żyrowa
Partyzant Kazimierz 1-1 Sokół Boguchwałów
MKS Gogolin 3-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
Śląsk Reńska Wieś 2-2 LZS Lisięcice

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Śląsk Reńska Wieś 2-0 Fortuna Głogówek
LZS Lisięcice 3-4 MKS Gogolin
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4-0 Partyzant Kazimierz
Sokół Boguchwałów 1-6 Orzeł Branice
Victoria Żyrowa 0-1 Otmęt Krapkowice
Włókniarz Kietrz 1-1 Iskra Zopowy
MGKS Baborów 2-2 Porawie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle 11-0 LZS Dębowiec (Prudnik)

Kolejka 22 - 3 maja

Fortuna Głogówek 1-4 Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Dębowiec (Prudnik) 2-5 MGKS Baborów
Porawie Większyce 3-1 Włókniarz Kietrz
Iskra Zopowy 8-2 Victoria Żyrowa 1 czerwca
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Otmęt Krapkowice 4-1 Sokół Boguchwałów
Orzeł Branice 0-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
Partyzant Kazimierz 2-2 LZS Lisięcice
MKS Gogolin 0-0 Śląsk Reńska Wieś

Kolejka 23 - 7-8 maja

MKS Gogolin 4-1 Fortuna Głogówek
Śląsk Reńska Wieś 3-1 Partyzant Kazimierz
LZS Lisięcice 1-3 Orzeł Branice
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-4 Otmęt Krapkowice
Sokół Boguchwałów 3-8 Iskra Zopowy
Victoria Żyrowa 0-2 Porawie Większyce
Włókniarz Kietrz 2-4 LZS Dębowiec (Prudnik)
MGKS Baborów 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 24 - 14-15 maja

Fortuna Głogówek 5-4 MGKS Baborów
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 Włókniarz Kietrz
(wo)
goście nie przyjechali
LZS Dębowiec (Prudnik) 0-1 Victoria Żyrowa
Porawie Większyce 8-0 Sokół Boguchwałów
Iskra Zopowy 2-5 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
Otmęt Krapkowice 5-2 LZS Lisięcice
Orzeł Branice 4-3 Śląsk Reńska Wieś
Partyzant Kazimierz 0-3 MKS Gogolin

Kolejka 25 - 21-22 maja

Partyzant Kazimierz 0-5 Fortuna Głogówek
MKS Gogolin 4-0 Orzeł Branice
Śląsk Reńska Wieś 0-3 Otmęt Krapkowice
LZS Lisięcice 4-1 Iskra Zopowy
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-3 Porawie Większyce
Sokół Boguchwałów 1-2 LZS Dębowiec (Prudnik)
Victoria Żyrowa 1-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Włókniarz Kietrz 5-5 MGKS Baborów

Kolejka 26 - 28-29 maja

Fortuna Głogówek 3-0 Włókniarz Kietrz
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
MGKS Baborów 1-1 Victoria Żyrowa
Chemik Kędzierzyn-Koźle 7-1 Sokół Boguchwałów
LZS Dębowiec (Prudnik) 4-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
Porawie Większyce 3-1 LZS Lisięcice
Iskra Zopowy 5-1 Śląsk Reńska Wieś
Otmęt Krapkowice 2-0 MKS Gogolin
Orzeł Branice 2-1 Partyzant Kazimierz

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Orzeł Branice 1-1 Fortuna Głogówek
Partyzant Kazimierz 2-1 Otmęt Krapkowice
MKS Gogolin 11-1 Iskra Zopowy
Śląsk Reńska Wieś 0-0 Porawie Większyce
LZS Lisięcice 3-2 LZS Dębowiec (Prudnik)
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-4 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Sokół Boguchwałów 1-3 MGKS Baborów
Victoria Żyrowa 0-0 Włókniarz Kietrz

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Fortuna Głogówek 2-1 Victoria Żyrowa
Włókniarz Kietrz 1-6 Sokół Boguchwałów
MGKS Baborów 3-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-2 LZS Lisięcice
LZS Dębowiec (Prudnik) 1-1 Śląsk Reńska Wieś
Porawie Większyce 5-4 MKS Gogolin
Iskra Zopowy 8-0 Partyzant Kazimierz
(wo)
na boisku 8-1; w drużynie goście wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Otmęt Krapkowice 2-1 Orzeł Branice

Kolejka 29 - 19 czerwca

Otmęt Krapkowice 1-1 Fortuna Głogówek
Orzeł Branice 6-1 Iskra Zopowy
Partyzant Kazimierz 4-3 Porawie Większyce
MKS Gogolin 3-0 LZS Dębowiec (Prudnik)
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Śląsk Reńska Wieś 0-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Lisięcice 8-1 MGKS Baborów
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-0 Włókniarz Kietrz
Sokół Boguchwałów 1-0 Victoria Żyrowa

Kolejka 30 - 23 czerwca

Fortuna Głogówek 5-0 Sokół Boguchwałów
Victoria Żyrowa 3-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
Włókniarz Kietrz 3-1 LZS Lisięcice
MGKS Baborów 3-1 Śląsk Reńska Wieś
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-2 MKS Gogolin
LZS Dębowiec (Prudnik) 0-1 Partyzant Kazimierz
Porawie Większyce 6-3 Orzeł Branice
Iskra Zopowy 2-9 Otmęt Krapkowice

Klasa okręgowa 2010/2011 (opolska I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (opolska II)

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas