[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Kędzierzyn-Koźle II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Łany 22 55 17 4 1 88-22 8 2 1 38-11 9 2 0 50-11
2.  LZS Łężce 22 54 17 3 2 98-25 8 1 2 51-14 9 2 0 47-11
3.  Inter Mechnica 22 41 12 5 5 69-47 4 4 3 26-21 8 1 2 43-26
4.  LKS Poborszów 22 37 11 4 7 60-44 7 2 2 32-13 4 2 5 28-31
5.  Zryw Pawłowiczki 22 36 11 3 8 66-44 6 1 4 32-20 5 2 4 34-24
6.  Orzeł Polska Cerekiew 22 35 10 5 7 70-36 6 1 4 39-20 4 4 3 31-16
7.  LZS Pokrzywnica 22 34 10 4 8 83-51 4 3 4 48-21 6 1 4 35-30
8.  Fortuna Ostrożnica 22 29 8 5 9 60-62 5 0 6 27-34 3 5 3 33-28
9.  LZS Maciowakrze 22 19 5 4 13 42-88 3 3 5 27-41 2 1 8 15-47
10.  Fortuna Witosławice 22 18 5 3 14 45-61 3 3 5 21-31 2 0 9 24-30
11.  Naprzód Długomiłowice 22 14 4 2 16 48-94 1 2 8 36-40 3 0 8 12-54
12.  LZS Gierałtowice 22 2 0 2 20 12-167 0 0 11 8-90 0 2 9 4-77

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Victoria Łany    2-2 8-2 2-3 5-0 1-0 6-0 2-2 3-0 4-1 3-0* 2-1 
 2 LZS Łężce2-2     1-0 6-1 3-1 1-3 1-2 7-3 6-0 3-0 14-2 7-0 
 3 Inter Mechnica0-4 2-2     2-4 2-1 2-2 3-3 5-1 1-1 5-1 1-2 3-0* 
 4 LKS Poborszów0-0 0-5 1-1     4-2 2-0 1-2 3-0* 6-0 3-2 3-1 9-0 
 5 Zryw Pawłowiczki2-3 1-4 1-3 4-2     1-0 2-5 2-2 2-0 1-0 7-0 9-1 
 6 Orzeł Polska Cerekiew2-5 0-2 3-5 3-0 2-2     2-1 1-3 2-1 2-1 13-0* 9-0 
 7 LZS Pokrzywnica2-3 0-2 1-3 3-3 2-4 1-1     2-2 9-1 4-2 6-0 18-0 
 8 Fortuna Ostrożnica1-6 1-3 0-4 4-3 1-3 2-6 3-4     5-1 3-2 3-2 4-0 
 9 LZS Maciowakrze0-8 3-8 3-4 1-3 1-7 1-1 5-4 4-4     3-0 4-0 2-2 
 10 Fortuna Witosławice1-4 1-9 1-6 4-1 0-3 1-1 3-2 1-1 9-3     0-1 0-0 
 11 Naprzód Długomiłowice1-3 1-3 4-5 2-2 3-3 3-5 3-5 1-3 2-3 2-8     14-0 
 12 LZS Gierałtowice0-12 0-7 3-10 0-6 1-8 1-12 1-7 0-12 2-5 0-7 0-4     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

LKS Poborszów 3-1 Naprzód Długomiłowice
Victoria Łany 1-0 Orzeł Polska Cerekiew
LZS Gierałtowice 0-7 LZS Łężce
LZS Pokrzywnica 2-2 Fortuna Ostrożnica
LZS Maciowakrze 1-7 Zryw Pawłowiczki
Inter Mechnica 5-1 Fortuna Witosławice

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Naprzód Długomiłowice 2-8 Fortuna Witosławice
Zryw Pawłowiczki 1-3 Inter Mechnica
Fortuna Ostrożnica 5-1 LZS Maciowakrze
LZS Łężce 1-2 LZS Pokrzywnica
Orzeł Polska Cerekiew 9-0 LZS Gierałtowice
LKS Poborszów 0-0 Victoria Łany

Kolejka 3 - 4-5 września

Victoria Łany 3-0 Naprzód Długomiłowice
(wo)
LZS Gierałtowice 0-6 LKS Poborszów
LZS Pokrzywnica 1-1 Orzeł Polska Cerekiew
LZS Maciowakrze 3-8 LZS Łężce
Inter Mechnica 5-1 Fortuna Ostrożnica
Fortuna Witosławice 0-3 Zryw Pawłowiczki

Kolejka 4 - 11-12 września

Naprzód Długomiłowice 3-3 Zryw Pawłowiczki
Fortuna Ostrożnica 3-2 Fortuna Witosławice
LZS Łężce 1-0 Inter Mechnica
Orzeł Polska Cerekiew 2-1 LZS Maciowakrze
LKS Poborszów 1-2 LZS Pokrzywnica
Victoria Łany 2-1 LZS Gierałtowice

Kolejka 5 - 18-19 września

LZS Gierałtowice 0-4 Naprzód Długomiłowice
LZS Pokrzywnica 2-3 Victoria Łany
LZS Maciowakrze 1-3 LKS Poborszów
Inter Mechnica 2-2 Orzeł Polska Cerekiew
Fortuna Witosławice 1-9 LZS Łężce
Zryw Pawłowiczki 2-2 Fortuna Ostrożnica

Kolejka 6 - 25-26 września

Naprzód Długomiłowice 1-3 Fortuna Ostrożnica
LZS Łężce 3-1 Zryw Pawłowiczki
Orzeł Polska Cerekiew 2-1 Fortuna Witosławice
LKS Poborszów 1-1 Inter Mechnica
Victoria Łany 3-0 LZS Maciowakrze
LZS Gierałtowice 1-7 LZS Pokrzywnica

Kolejka 7 - 2-3 października

LZS Pokrzywnica 6-0 Naprzód Długomiłowice
LZS Maciowakrze 2-2 LZS Gierałtowice
Inter Mechnica 0-4 Victoria Łany
Fortuna Witosławice 4-1 LKS Poborszów
Zryw Pawłowiczki 1-0 Orzeł Polska Cerekiew
Fortuna Ostrożnica 1-3 LZS Łężce

Kolejka 8 - 9-10 października

Naprzód Długomiłowice 1-3 LZS Łężce
Orzeł Polska Cerekiew 1-3 Fortuna Ostrożnica
LKS Poborszów 4-2 Zryw Pawłowiczki
Victoria Łany 4-1 Fortuna Witosławice
LZS Gierałtowice 3-10 Inter Mechnica
LZS Pokrzywnica 9-1 LZS Maciowakrze

Kolejka 9 - 16-17 października

LZS Maciowakrze 4-0 Naprzód Długomiłowice
Inter Mechnica 3-3 LZS Pokrzywnica
Fortuna Witosławice 0-0 LZS Gierałtowice
Zryw Pawłowiczki 2-3 Victoria Łany
Fortuna Ostrożnica 4-3 LKS Poborszów
LZS Łężce 1-3 Orzeł Polska Cerekiew

Kolejka 10 - 23-24 października

Naprzód Długomiłowice 3-5 Orzeł Polska Cerekiew
LKS Poborszów 0-5 LZS Łężce
Victoria Łany 2-2 Fortuna Ostrożnica
LZS Gierałtowice 1-8 Zryw Pawłowiczki
LZS Pokrzywnica 4-2 Fortuna Witosławice
LZS Maciowakrze 3-4 Inter Mechnica

Kolejka 11 - 30-31 października

Inter Mechnica 1-2 Naprzód Długomiłowice
Fortuna Witosławice 9-3 LZS Maciowakrze
Zryw Pawłowiczki 2-5 LZS Pokrzywnica
Fortuna Ostrożnica 4-0 LZS Gierałtowice
LZS Łężce 2-2 Victoria Łany
Orzeł Polska Cerekiew 3-0 LKS Poborszów

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Naprzód Długomiłowice 2-2 LKS Poborszów
Orzeł Polska Cerekiew 2-5 Victoria Łany 3 maja
w pierwotnym terminie (2-3 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Łężce 7-0 LZS Gierałtowice
Fortuna Ostrożnica 3-4 LZS Pokrzywnica
Zryw Pawłowiczki 2-0 LZS Maciowakrze
Fortuna Witosławice 1-6 Inter Mechnica

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Fortuna Witosławice 0-1 Naprzód Długomiłowice
Inter Mechnica 2-1 Zryw Pawłowiczki
LZS Maciowakrze 4-4 Fortuna Ostrożnica
LZS Pokrzywnica 0-2 LZS Łężce
LZS Gierałtowice 1-12 Orzeł Polska Cerekiew
Victoria Łany 2-3 LKS Poborszów

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Naprzód Długomiłowice 1-3 Victoria Łany
LKS Poborszów 9-0 LZS Gierałtowice
Orzeł Polska Cerekiew 2-1 LZS Pokrzywnica
LZS Łężce 6-0 LZS Maciowakrze
Fortuna Ostrożnica 0-4 Inter Mechnica
Zryw Pawłowiczki 1-0 Fortuna Witosławice

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Zryw Pawłowiczki 7-0 Naprzód Długomiłowice
Fortuna Witosławice 1-1 Fortuna Ostrożnica
Inter Mechnica 2-2 LZS Łężce
LZS Maciowakrze 1-1 Orzeł Polska Cerekiew
LZS Pokrzywnica 3-3 LKS Poborszów
LZS Gierałtowice 0-12 Victoria Łany

Kolejka 16 - 7-8 maja

Naprzód Długomiłowice 14-0 LZS Gierałtowice
Victoria Łany 6-0 LZS Pokrzywnica
LKS Poborszów 6-0 LZS Maciowakrze
Orzeł Polska Cerekiew 3-5 Inter Mechnica
LZS Łężce 3-0 Fortuna Witosławice
Fortuna Ostrożnica 1-3 Zryw Pawłowiczki

Kolejka 17 - 14-15 maja

Fortuna Ostrożnica 3-2 Naprzód Długomiłowice
Zryw Pawłowiczki 1-4 LZS Łężce
Fortuna Witosławice 1-1 Orzeł Polska Cerekiew
Inter Mechnica 2-4 LKS Poborszów
LZS Maciowakrze 0-8 Victoria Łany
LZS Pokrzywnica 18-0 LZS Gierałtowice

Kolejka 18 - 21-22 maja

Naprzód Długomiłowice 3-5 LZS Pokrzywnica
LZS Gierałtowice 2-5 LZS Maciowakrze
Victoria Łany 8-2 Inter Mechnica
LKS Poborszów 3-2 Fortuna Witosławice
Orzeł Polska Cerekiew 2-2 Zryw Pawłowiczki
LZS Łężce 7-3 Fortuna Ostrożnica

Kolejka 19 - 28-29 maja

LZS Łężce 14-2 Naprzód Długomiłowice
Fortuna Ostrożnica 2-6 Orzeł Polska Cerekiew
Zryw Pawłowiczki 4-2 LKS Poborszów
Fortuna Witosławice 1-4 Victoria Łany
Inter Mechnica 3-0 LZS Gierałtowice
(wo)
LZS Maciowakrze 5-4 LZS Pokrzywnica

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Naprzód Długomiłowice 2-3 LZS Maciowakrze
LZS Pokrzywnica 1-3 Inter Mechnica
LZS Gierałtowice 0-7 Fortuna Witosławice
Victoria Łany 5-0 Zryw Pawłowiczki
LKS Poborszów 3-0 Fortuna Ostrożnica
(wo)
Orzeł Polska Cerekiew 0-2 LZS Łężce

Kolejka 21 - 12 czerwca

Orzeł Polska Cerekiew 13-0 Naprzód Długomiłowice
(wo)
na boisku 13-3
LZS Łężce 6-1 LKS Poborszów
Fortuna Ostrożnica 1-6 Victoria Łany
Zryw Pawłowiczki 9-1 LZS Gierałtowice
Fortuna Witosławice 3-2 LZS Pokrzywnica
Inter Mechnica 1-1 LZS Maciowakrze

Kolejka 22 - 19 czerwca

Naprzód Długomiłowice 4-5 Inter Mechnica
LZS Maciowakrze 3-0 Fortuna Witosławice
LZS Pokrzywnica 2-4 Zryw Pawłowiczki
LZS Gierałtowice 0-12 Fortuna Ostrożnica
Victoria Łany 2-2 LZS Łężce
LKS Poborszów 2-0 Orzeł Polska Cerekiew

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas