[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Kluczbork III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS OSP Wilków 22 51 15 6 1 93-23 9 2 0 57-12 6 4 1 36-11
2.  LZS Smarchowice Wielkie 22 45 14 3 5 94-54 8 1 2 54-26 6 2 3 40-28
3.  Kłos Rychnów 22 41 12 5 5 66-49 7 2 2 34-23 5 3 3 32-26
4.  Omega Krasowice 22 38 11 5 6 84-56 7 3 1 45-19 4 2 5 39-37
5.  Bizon Bąkowice 22 37 11 4 7 62-48 7 2 2 37-19 4 2 5 25-29
6.  Piast Minkowskie 22 35 10 5 7 68-52 6 3 2 37-18 4 2 5 31-34
7.  Orzeł Biestrzykowice 22 34 9 7 6 67-68 4 5 2 39-31 5 2 4 28-37
8.  Zryw Wojciechów 22 26 6 8 8 32-57 3 5 3 18-22 3 3 5 14-35
9.  Sporting Woskowice Małe 22 22 7 1 14 50-70 6 0 5 32-28 1 1 9 18-42
10.  Błękitni Jastrzębie 22 14 4 2 16 41-77 2 1 8 18-37 2 1 8 23-40
11.  LKS Starościn/Świerczów 22 10 3 1 18 30-109 2 0 9 16-51 1 1 9 14-58
12.  LZS Dąbrowa Namysłowska 22 19 6 1 15 31-55 3 0 8 17-28 3 1 7 14-27
LZS Dąbrowa Namysłowska wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS OSP Wilków    4-2 4-2 4-4 1-1 4-2 15-0 4-0 5-0 8-1 5-0* 3-0* 
 2 LZS Smarchowice Wielkie1-9     2-2 7-2 5-1 8-2 4-3 9-2 0-3* 8-1 9-1 1-0 
 3 Kłos Rychnów2-2 3-6     3-2 4-4 2-1 4-0 1-2 4-2 5-4 3-0* 3-0* 
 4 Omega Krasowice0-0 7-2 0-4     4-1 8-2 3-3 1-1 9-4 2-1 8-1 3-0* 
 5 Bizon Bąkowice1-1 1-4 4-1 4-3     1-4 5-1 1-1 5-2 6-2 6-0 3-0* 
 6 Piast Minkowskie1-3 1-1 2-2 7-2 7-3     3-3 4-0* 3-1 1-0 8-2 0-1 
 7 Orzeł Biestrzykowice3-3 4-8 4-1 3-4 2-1 4-4     8-0 3-3 3-2 1-1 4-4 
 8 Zryw Wojciechów2-1 0-0 3-3 3-3 3-2 2-2 0-3*     2-0 1-1 0-3* 2-4 
 9 Sporting Woskowice Małe1-6 6-3 2-4 1-4 0-2 2-0 1-3 4-0     5-4 7-2 3-0* 
 10 Błękitni Jastrzębie0-2 1-6 1-4 2-3 1-3 2-4 1-4 1-1 3-2     4-3 2-5 
 11 LKS Starościn/Świerczów0-5* 1-5 2-5 1-11 1-5 1-7 1-5 2-4 3-0* 1-4     3-0* 
 12 LZS Dąbrowa Namysłowska0-4 0-3* 2-4 2-1 1-2 0-3 0-3* 0-3* 5-1 0-3* 7-1     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Bizon Bąkowice 5-2 Sporting Woskowice Małe
Orzeł Biestrzykowice 8-0 Zryw Wojciechów
LZS Dąbrowa Namysłowska 0-4 LZS OSP Wilków
LKS Starościn/Świerczów 1-4 Błękitni Jastrzębie
Piast Minkowskie 2-2 Kłos Rychnów
Omega Krasowice 7-2 LZS Smarchowice Wielkie

Kolejka 2 - 4-5 września

Sporting Woskowice Małe 6-3 LZS Smarchowice Wielkie
Kłos Rychnów 3-2 Omega Krasowice
Błękitni Jastrzębie 2-4 Piast Minkowskie
LZS OSP Wilków 5-0 LKS Starościn/Świerczów
(wo)
przerwany przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Zryw Wojciechów 2-4 LZS Dąbrowa Namysłowska
Bizon Bąkowice 5-1 Orzeł Biestrzykowice

Kolejka 3 - 11-12 września

Orzeł Biestrzykowice 3-3 Sporting Woskowice Małe
LZS Dąbrowa Namysłowska 1-2 Bizon Bąkowice
LKS Starościn/Świerczów 2-4 Zryw Wojciechów
Piast Minkowskie 1-3 LZS OSP Wilków
Omega Krasowice 2-1 Błękitni Jastrzębie
LZS Smarchowice Wielkie 2-2 Kłos Rychnów

Kolejka 4 - 18-19 września

Sporting Woskowice Małe 2-4 Kłos Rychnów
Błękitni Jastrzębie 1-6 LZS Smarchowice Wielkie
LZS OSP Wilków 4-4 Omega Krasowice
Zryw Wojciechów 2-2 Piast Minkowskie
Bizon Bąkowice 6-0 LKS Starościn/Świerczów
Orzeł Biestrzykowice 4-4 LZS Dąbrowa Namysłowska

Kolejka 5 - 25-26 września

LZS Dąbrowa Namysłowska 5-1 Sporting Woskowice Małe
LKS Starościn/Świerczów 1-5 Orzeł Biestrzykowice
Piast Minkowskie 7-3 Bizon Bąkowice
Omega Krasowice 1-1 Zryw Wojciechów
LZS Smarchowice Wielkie 1-9 LZS OSP Wilków
Kłos Rychnów 5-4 Błękitni Jastrzębie

Kolejka 6 - 2-3 października

Sporting Woskowice Małe 5-4 Błękitni Jastrzębie
LZS OSP Wilków 4-2 Kłos Rychnów
Zryw Wojciechów 0-0 LZS Smarchowice Wielkie
Bizon Bąkowice 4-3 Omega Krasowice
Orzeł Biestrzykowice 4-4 Piast Minkowskie 11 listopada
LZS Dąbrowa Namysłowska 7-1 LKS Starościn/Świerczów

Kolejka 7 - 9-10 października

LKS Starościn/Świerczów 3-0 Sporting Woskowice Małe
(wo)
nie odbył się: goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Piast Minkowskie 0-1 LZS Dąbrowa Namysłowska
Omega Krasowice 3-3 Orzeł Biestrzykowice
LZS Smarchowice Wielkie 5-1 Bizon Bąkowice
Kłos Rychnów 1-2 Zryw Wojciechów
Błękitni Jastrzębie 0-2 LZS OSP Wilków

Kolejka 8 - 16-17 października

Sporting Woskowice Małe 1-6 LZS OSP Wilków
Zryw Wojciechów 1-1 Błękitni Jastrzębie
Bizon Bąkowice 4-1 Kłos Rychnów
Orzeł Biestrzykowice 4-8 LZS Smarchowice Wielkie
LZS Dąbrowa Namysłowska 2-1 Omega Krasowice
LKS Starościn/Świerczów 1-7 Piast Minkowskie

Kolejka 9 - 23-24 października

Piast Minkowskie 3-1 Sporting Woskowice Małe
Omega Krasowice 8-1 LKS Starościn/Świerczów
LZS Smarchowice Wielkie 1-0 LZS Dąbrowa Namysłowska
Kłos Rychnów 4-0 Orzeł Biestrzykowice
Błękitni Jastrzębie 1-3 Bizon Bąkowice
LZS OSP Wilków 4-0 Zryw Wojciechów

Kolejka 10 - 30-31 października

Sporting Woskowice Małe 4-0 Zryw Wojciechów
Bizon Bąkowice 1-1 LZS OSP Wilków
Orzeł Biestrzykowice 3-2 Błękitni Jastrzębie
LZS Dąbrowa Namysłowska 2-4 Kłos Rychnów
LKS Starościn/Świerczów 1-5 LZS Smarchowice Wielkie
Piast Minkowskie 7-2 Omega Krasowice

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Omega Krasowice 9-4 Sporting Woskowice Małe
LZS Smarchowice Wielkie 8-2 Piast Minkowskie
Kłos Rychnów 3-0 LKS Starościn/Świerczów
(wo)
goście nie przyjechali
Błękitni Jastrzębie 2-5 LZS Dąbrowa Namysłowska
LZS OSP Wilków 15-0 Orzeł Biestrzykowice
Zryw Wojciechów 3-2 Bizon Bąkowice

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Sporting Woskowice Małe 0-2 Bizon Bąkowice
Zryw Wojciechów 0-3 Orzeł Biestrzykowice
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS OSP Wilków 3-0 LZS Dąbrowa Namysłowska
(wo)
Błękitni Jastrzębie 4-3 LKS Starościn/Świerczów
Kłos Rychnów 2-1 Piast Minkowskie
LZS Smarchowice Wielkie 7-2 Omega Krasowice

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

LZS Smarchowice Wielkie 0-3 Sporting Woskowice Małe
(wo)
na boisku 9-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Omega Krasowice 0-4 Kłos Rychnów
Piast Minkowskie 1-0 Błękitni Jastrzębie
LKS Starościn/Świerczów 0-5 LZS OSP Wilków
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / utrzymano wynik z boiska
LZS Dąbrowa Namysłowska 0-3 Zryw Wojciechów
(wo)
Orzeł Biestrzykowice 2-1 Bizon Bąkowice

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Sporting Woskowice Małe 1-3 Orzeł Biestrzykowice
Bizon Bąkowice 3-0 LZS Dąbrowa Namysłowska
(wo)
Zryw Wojciechów 0-3 LKS Starościn/Świerczów
(wo)
na boisku 5-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS OSP Wilków 4-2 Piast Minkowskie
Błękitni Jastrzębie 2-3 Omega Krasowice
Kłos Rychnów 3-6 LZS Smarchowice Wielkie

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Kłos Rychnów 4-2 Sporting Woskowice Małe
LZS Smarchowice Wielkie 8-1 Błękitni Jastrzębie
Omega Krasowice 0-0 LZS OSP Wilków
Piast Minkowskie 4-0 Zryw Wojciechów
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Starościn/Świerczów 1-5 Bizon Bąkowice
LZS Dąbrowa Namysłowska 0-3 Orzeł Biestrzykowice
(wo)

Kolejka 16 - 7-8 maja

Sporting Woskowice Małe 3-0 LZS Dąbrowa Namysłowska
(wo)
Orzeł Biestrzykowice 1-1 LKS Starościn/Świerczów
Bizon Bąkowice 1-4 Piast Minkowskie
Zryw Wojciechów 3-3 Omega Krasowice
LZS OSP Wilków 4-2 LZS Smarchowice Wielkie
Błękitni Jastrzębie 1-4 Kłos Rychnów

Kolejka 17 - 14-15 maja

Błękitni Jastrzębie 3-2 Sporting Woskowice Małe
Kłos Rychnów 2-2 LZS OSP Wilków
LZS Smarchowice Wielkie 9-2 Zryw Wojciechów
Omega Krasowice 4-1 Bizon Bąkowice
Piast Minkowskie 3-3 Orzeł Biestrzykowice
LKS Starościn/Świerczów 3-0 LZS Dąbrowa Namysłowska
(wo)

Kolejka 18 - 21-22 maja

Sporting Woskowice Małe 7-2 LKS Starościn/Świerczów
LZS Dąbrowa Namysłowska 0-3 Piast Minkowskie
Orzeł Biestrzykowice 3-4 Omega Krasowice
Bizon Bąkowice 1-4 LZS Smarchowice Wielkie
Zryw Wojciechów 3-3 Kłos Rychnów
LZS OSP Wilków 8-1 Błękitni Jastrzębie

Kolejka 19 - 28-29 maja

LZS OSP Wilków 5-0 Sporting Woskowice Małe
Błękitni Jastrzębie 1-1 Zryw Wojciechów
Kłos Rychnów 4-4 Bizon Bąkowice
LZS Smarchowice Wielkie 4-3 Orzeł Biestrzykowice
Omega Krasowice 3-0 LZS Dąbrowa Namysłowska
(wo)
Piast Minkowskie 8-2 LKS Starościn/Świerczów

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Sporting Woskowice Małe 2-0 Piast Minkowskie
LKS Starościn/Świerczów 1-11 Omega Krasowice
LZS Dąbrowa Namysłowska 0-3 LZS Smarchowice Wielkie
(wo)
Orzeł Biestrzykowice 4-1 Kłos Rychnów
Bizon Bąkowice 6-2 Błękitni Jastrzębie
Zryw Wojciechów 2-1 LZS OSP Wilków

Kolejka 21 - 12 czerwca

Zryw Wojciechów 2-0 Sporting Woskowice Małe
LZS OSP Wilków 1-1 Bizon Bąkowice
Błękitni Jastrzębie 1-4 Orzeł Biestrzykowice
Kłos Rychnów 3-0 LZS Dąbrowa Namysłowska
(wo)
LZS Smarchowice Wielkie 9-1 LKS Starościn/Świerczów
Omega Krasowice 8-2 Piast Minkowskie

Kolejka 22 - 19 czerwca

Sporting Woskowice Małe 1-4 Omega Krasowice
Piast Minkowskie 1-1 LZS Smarchowice Wielkie
LKS Starościn/Świerczów 2-5 Kłos Rychnów
LZS Dąbrowa Namysłowska 0-3 Błękitni Jastrzębie
(wo)
Orzeł Biestrzykowice 3-3 LZS OSP Wilków
Bizon Bąkowice 1-1 Zryw Wojciechów

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Klasa C 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa C 2010/2011 (Kluczbork II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas