[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Brzeg II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Łukowice Brzeskie 22 60 20 0 2 77-19 11 0 0 44-10 9 0 2 33-9
2.  LZS Skarbimierz 22 55 18 1 3 74-23 10 0 1 46-12 8 1 2 28-11
3.  Olimpia II Lewin Brzeski 22 53 17 2 3 80-31 10 0 1 43-15 7 2 2 37-16
4.  Skorpion Lubsza 22 34 11 1 10 37-35 5 1 5 21-15 6 0 5 16-20
5.  LZS Kruszyna/Prędocin 22 30 9 3 10 33-38 6 2 3 19-13 3 1 7 14-25
6.  LZS Pawłów (k. Brzegu) 22 28 8 4 10 49-49 5 2 4 33-25 3 2 6 16-24
7.  Zryw Szydłowice 22 26 6 8 8 44-51 4 4 3 23-18 2 4 5 21-33
8.  LZS Zwanowice 22 25 8 1 13 41-59 5 1 5 23-28 3 0 8 18-31 2 3 1 0 1 7-2
9.  LZS Żłobizna 22 25 8 1 13 34-64 5 0 6 19-34 3 1 7 15-30 2 3 1 0 1 2-7
10.  Pogoń II Łosiów/Janów 22 19 5 4 13 37-65 3 3 5 17-25 2 1 8 20-40
11.  Błękitni Przecza 22 17 5 2 15 19-59 4 1 6 11-21 1 1 9 8-38
12.  LZS Michałów 22 10 3 1 18 33-65 2 0 9 16-27 1 1 9 17-38
LZS Czeska Wieś wycofał się po 7. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Łukowice Brzeskie    2-0 5-2 5-1 3-0 5-0 4-2 2-1 5-1 4-0 6-1 3-2 
 2 LZS Skarbimierz1-0     1-3 4-1 6-2 1-0 8-1 3-1 4-2 6-1 4-0 8-1 
 3 Olimpia II Lewin Brzeski0-1 2-0     4-1 3-2 4-3 5-0 4-0 4-2 5-4 5-0 7-2 
 4 Skorpion Lubsza0-3* 1-2 1-0     0-1 4-0 1-1 7-3 0-1 2-3 3-0 2-1 
 5 LZS Kruszyna/Prędocin1-0 1-2 0-1 0-2     3-1 0-0 2-1 1-0 4-2 3-0 4-4 
 6 LZS Pawłów (k. Brzegu)0-5 1-2 2-2 0-2 4-2     3-3 2-4 5-1 9-1 4-2 3-1 
 7 Zryw Szydłowice2-3 0-0 3-3 0-1 3-0* 0-3     6-4 1-1 2-2 2-0 4-1 
 8 LZS Zwanowice0-6 0-5 1-5 2-3 0-3* 4-1 5-2     6-0 3-2 0-0 2-1 
 9 LZS Żłobizna1-3 2-5 0-8 1-0 2-1 1-3 1-5 2-1     3-2 3-4 3-2 
 10 Pogoń II Łosiów/Janów3-5 1-7 2-6 3-2 0-0 0-0 1-1 0-1 2-1     4-0 1-2 
 11 Błękitni Przecza0-3 0-3 0-5 0-1 2-0 1-1 2-4 3-0* 1-4 1-0     1-0 
 12 LZS Michałów1-4 1-2 1-2 1-2 2-3 1-4 3-2 0-2 1-2 1-3 4-1     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Pauza: LZS Łukowice Brzeskie.
 
Pogoń II Łosiów/Janów 2-1 LZS Żłobizna
Skorpion Lubsza 1-0 Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Kruszyna/Prędocin 1-2 LZS Skarbimierz
LZS Michałów 4-1 Błękitni Przecza
Zryw Szydłowice 6-4 LZS Zwanowice
LZS Pawłów (k. Brzegu) - LZS Czeska Wieś
było 4-1, anulowany

Kolejka 2 - 29 sierpnia

LZS Zwanowice 4-1 LZS Pawłów (k. Brzegu)
Błękitni Przecza 2-4 Zryw Szydłowice
Olimpia II Lewin Brzeski 3-2 LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Żłobizna 1-0 Skorpion Lubsza
LZS Łukowice Brzeskie 4-0 Pogoń II Łosiów/Janów 14 listopada
w pierwotnym terminie (29 sierpnia) przełożony
LZS Michałów 1-2 LZS Skarbimierz

Kolejka 3 - 5 września

Pauza: Pogoń II Łosiów/Janów.
 
Skorpion Lubsza 0-3 LZS Łukowice Brzeskie
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Kruszyna/Prędocin 1-0 LZS Żłobizna
LZS Michałów 1-2 Olimpia II Lewin Brzeski
Zryw Szydłowice 0-0 LZS Skarbimierz
LZS Pawłów (k. Brzegu) 4-2 Błękitni Przecza
LZS Czeska Wieś - LZS Zwanowice
było 2-2, anulowany

Kolejka 4 - 12 września

Pauza: LZS Zwanowice.
 
Błękitni Przecza - LZS Czeska Wieś
było 2-2, anulowany
Olimpia II Lewin Brzeski 5-0 Zryw Szydłowice
LZS Żłobizna 3-2 LZS Michałów
LZS Łukowice Brzeskie 3-0 LZS Kruszyna/Prędocin
Pogoń II Łosiów/Janów 3-2 Skorpion Lubsza
LZS Pawłów (k. Brzegu) 1-2 LZS Skarbimierz

Kolejka 5 - 19 września

Pauza: Skorpion Lubsza.
 
LZS Kruszyna/Prędocin 4-2 Pogoń II Łosiów/Janów
LZS Michałów 1-4 LZS Łukowice Brzeskie
Zryw Szydłowice 1-1 LZS Żłobizna
LZS Pawłów (k. Brzegu) 2-2 Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Czeska Wieś - LZS Skarbimierz
było 1-8, anulowany
LZS Zwanowice 0-0 Błękitni Przecza

Kolejka 6 - 26 września

Pauza: Błękitni Przecza.
 
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Czeska Wieś
było 21-0, anulowany
LZS Żłobizna 1-3 LZS Pawłów (k. Brzegu)
LZS Łukowice Brzeskie 4-2 Zryw Szydłowice
Pogoń II Łosiów/Janów 1-2 LZS Michałów
Skorpion Lubsza 0-1 LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Zwanowice 0-5 LZS Skarbimierz

Kolejka 7 - 3 października

Pauza: LZS Kruszyna/Prędocin.
 
LZS Michałów 1-2 Skorpion Lubsza
Zryw Szydłowice 2-2 Pogoń II Łosiów/Janów
LZS Pawłów (k. Brzegu) 0-5 LZS Łukowice Brzeskie
LZS Czeska Wieś - LZS Żłobizna
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
LZS Zwanowice 1-5 Olimpia II Lewin Brzeski
Błękitni Przecza 0-3 LZS Skarbimierz

Kolejka 8 - 10 października

Pauza: LZS Łukowice Brzeskie, LZS Skarbimierz.
 
Olimpia II Lewin Brzeski 5-0 Błękitni Przecza
LZS Żłobizna 2-1 LZS Zwanowice
Pogoń II Łosiów/Janów 0-0 LZS Pawłów (k. Brzegu)
Skorpion Lubsza 1-1 Zryw Szydłowice
LZS Kruszyna/Prędocin 4-4 LZS Michałów

Kolejka 9 - 17 października

Pauza: LZS Michałów, Pogoń II Łosiów/Janów.
 
Zryw Szydłowice 3-0 LZS Kruszyna/Prędocin
(wo)
przerwany
LZS Pawłów (k. Brzegu) 0-2 Skorpion Lubsza
LZS Zwanowice 0-6 LZS Łukowice Brzeskie
Błękitni Przecza 1-4 LZS Żłobizna
Olimpia II Lewin Brzeski 2-0 LZS Skarbimierz

Kolejka 10 - 24 października

Pauza: Skorpion Lubsza, Olimpia II Lewin Brzeski.
 
LZS Żłobizna 2-5 LZS Skarbimierz
LZS Łukowice Brzeskie 6-1 Błękitni Przecza
Pogoń II Łosiów/Janów 0-1 LZS Zwanowice
LZS Kruszyna/Prędocin 3-1 LZS Pawłów (k. Brzegu)
LZS Michałów 3-2 Zryw Szydłowice

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: Zryw Szydłowice, LZS Kruszyna/Prędocin.
 
LZS Pawłów (k. Brzegu) 3-1 LZS Michałów
LZS Zwanowice 2-3 Skorpion Lubsza
Błękitni Przecza 1-0 Pogoń II Łosiów/Janów
Olimpia II Lewin Brzeski 4-2 LZS Żłobizna
LZS Łukowice Brzeskie 2-0 LZS Skarbimierz

Kolejka 12 - 7 listopada

Pauza: LZS Michałów, LZS Żłobizna.
 
LZS Łukowice Brzeskie 5-2 Olimpia II Lewin Brzeski
Pogoń II Łosiów/Janów 1-7 LZS Skarbimierz
Skorpion Lubsza 3-0 Błękitni Przecza
LZS Kruszyna/Prędocin 2-1 LZS Zwanowice
Zryw Szydłowice 0-3 LZS Pawłów (k. Brzegu)

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Zryw Szydłowice, LZS Pawłów (k. Brzegu).
 
LZS Zwanowice 2-1 LZS Michałów
Błękitni Przecza 2-0 LZS Kruszyna/Prędocin
Olimpia II Lewin Brzeski 5-4 Pogoń II Łosiów/Janów
LZS Żłobizna 1-3 LZS Łukowice Brzeskie
Skorpion Lubsza 1-2 LZS Skarbimierz

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

LZS Skarbimierz 8-1 LZS Michałów
LZS Żłobizna 3-2 Pogoń II Łosiów/Janów
LZS Pawłów (k. Brzegu) 2-4 LZS Zwanowice
Zryw Szydłowice 2-0 Błękitni Przecza
LZS Kruszyna/Prędocin 0-1 Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Łukowice Brzeskie 5-1 Skorpion Lubsza

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

LZS Żłobizna 2-1 LZS Kruszyna/Prędocin
Skorpion Lubsza 2-1 LZS Michałów
Pogoń II Łosiów/Janów 1-1 Zryw Szydłowice
LZS Łukowice Brzeskie 5-0 LZS Pawłów (k. Brzegu)
Olimpia II Lewin Brzeski 4-0 LZS Zwanowice
LZS Skarbimierz 4-0 Błękitni Przecza

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Błękitni Przecza 0-5 Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Pawłów (k. Brzegu) 9-1 Pogoń II Łosiów/Janów
Zryw Szydłowice 0-1 Skorpion Lubsza
LZS Michałów 2-3 LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Łukowice Brzeskie 2-1 LZS Zwanowice
LZS Skarbimierz 4-2 LZS Żłobizna

Kolejka 17 - 30 kwietnia-1 maja

LZS Skarbimierz 1-3 Olimpia II Lewin Brzeski 3 maja
LZS Michałów 1-2 LZS Żłobizna
LZS Kruszyna/Prędocin 0-0 Zryw Szydłowice
Skorpion Lubsza 4-0 LZS Pawłów (k. Brzegu)
Błękitni Przecza 0-3 LZS Łukowice Brzeskie
LZS Zwanowice 3-2 Pogoń II Łosiów/Janów

Kolejka 18 - 7-8 maja

LZS Żłobizna 1-5 Zryw Szydłowice
LZS Michałów 1-4 LZS Pawłów (k. Brzegu)
Olimpia II Lewin Brzeski 0-1 LZS Łukowice Brzeskie
LZS Skarbimierz 6-1 Pogoń II Łosiów/Janów
Błękitni Przecza 0-1 Skorpion Lubsza
LZS Zwanowice 0-3 LZS Kruszyna/Prędocin
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 19 - 14-15 maja

LZS Skarbimierz 1-0 LZS Łukowice Brzeskie
LZS Pawłów (k. Brzegu) 4-2 LZS Kruszyna/Prędocin
Zryw Szydłowice 4-1 LZS Michałów
Skorpion Lubsza 7-3 LZS Zwanowice
Pogoń II Łosiów/Janów 4-0 Błękitni Przecza
LZS Żłobizna 0-8 Olimpia II Lewin Brzeski

Kolejka 20 - 21-22 maja

LZS Skarbimierz 4-1 Skorpion Lubsza
LZS Pawłów (k. Brzegu) 3-3 Zryw Szydłowice
LZS Michałów 0-2 LZS Zwanowice
LZS Kruszyna/Prędocin 3-0 Błękitni Przecza
Pogoń II Łosiów/Janów 2-6 Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Łukowice Brzeskie 5-1 LZS Żłobizna

Kolejka 21 - 28-29 maja

Olimpia II Lewin Brzeski 4-1 Skorpion Lubsza
LZS Skarbimierz 6-2 LZS Kruszyna/Prędocin
Błękitni Przecza 1-0 LZS Michałów
LZS Zwanowice 5-2 Zryw Szydłowice
Pogoń II Łosiów/Janów 3-5 LZS Łukowice Brzeskie
LZS Pawłów (k. Brzegu) 5-1 LZS Żłobizna

Kolejka 22 - 4-5 czerwca

LZS Skarbimierz 3-1 LZS Zwanowice
Olimpia II Lewin Brzeski 4-3 LZS Pawłów (k. Brzegu)
Zryw Szydłowice 2-3 LZS Łukowice Brzeskie
LZS Michałów 1-3 Pogoń II Łosiów/Janów
LZS Kruszyna/Prędocin 0-2 Skorpion Lubsza
LZS Żłobizna 3-4 Błękitni Przecza

Kolejka 23 - 11-12 czerwca

LZS Skarbimierz 1-0 LZS Pawłów (k. Brzegu)
Skorpion Lubsza 0-1 LZS Żłobizna
Zryw Szydłowice 3-3 Olimpia II Lewin Brzeski
Pogoń II Łosiów/Janów 0-0 LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Łukowice Brzeskie 3-2 LZS Michałów
Błękitni Przecza 3-0 LZS Zwanowice
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 24 - 19 czerwca

Olimpia II Lewin Brzeski 7-2 LZS Michałów
LZS Skarbimierz 8-1 Zryw Szydłowice
Błękitni Przecza 1-1 LZS Pawłów (k. Brzegu)
LZS Kruszyna/Prędocin 1-0 LZS Łukowice Brzeskie
Skorpion Lubsza 2-3 Pogoń II Łosiów/Janów
LZS Zwanowice 6-0 LZS Żłobizna

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa I)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas