[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Nysa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Reńska Wieś 18 38 12 2 4 71-35 6 0 3 38-19 6 2 1 33-16
2.  LZS Jędrzychów 18 37 12 1 5 68-23 7 1 1 43-7 5 0 4 25-16
3.  Podzamcze Nysa 18 35 11 2 5 42-33 5 1 3 19-14 6 1 2 23-19
4.  LZS Czarnolas 18 31 10 1 7 63-49 6 0 3 41-29 4 1 4 22-20
5.  Plon Skoroszyce 18 27 8 3 7 61-51 6 2 1 39-16 2 1 6 22-35 2 3 1 0 1 14-5
6.  Grom Mroczkowa 18 27 9 0 9 50-63 6 0 3 26-20 3 0 6 24-43 2 3 1 0 1 5-14
7.  Rolnik Lasocice 18 23 7 2 9 40-56 5 1 3 22-16 2 1 6 18-40
8.  LZS Siestrzechowice 18 17 4 5 9 29-48 2 3 4 16-21 2 2 5 13-27
9.  LZS Sękowice 18 14 4 2 12 19-54 4 0 5 11-27 0 2 7 8-27
10.  LZS Morów-Koperniki 18 11 3 2 13 27-58 2 2 5 20-26 1 0 8 7-32
LZS Regulice i LZS Sidzina wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Unia Reńska Wieś    1-5 1-2 1-4 7-0 5-3 10-2 4-2 5-0 4-1 
 2 LZS Jędrzychów1-2     3-1 4-0 6-2 4-0 7-2 7-0 0-0 11-0 
 3 Podzamcze Nysa2-0 2-1     1-3 3-2 2-3 2-4 1-1 4-0 2-0 
 4 LZS Czarnolas5-6 2-3 2-5     8-4 6-3 7-3 3-1 4-3 4-1 
 5 Plon Skoroszyce2-2 0-4 8-4 3-2     12-2 6-0 2-2 3-0 3-0 
 6 Grom Mroczkowa1-4 4-3 0-2 1-3 3-2     3-1 6-1 5-3 3-1 
 7 Rolnik Lasocice2-2 2-4 1-2 2-1 0-3 4-0     4-1 3-0 4-3 
 8 LZS Siestrzechowice1-3 2-1 2-2 3-3 1-3 3-5 2-2     2-1 0-1 
 9 LZS Sękowice0-7 2-1 1-2 1-4 4-3 0-7 2-1 0-2     1-0 
 10 LZS Morów-Koperniki2-7 1-3 1-3 4-2 3-3 7-1 1-3 0-3* 1-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Podzamcze Nysa, LZS Morów-Koperniki.
 
LZS Sękowice 0-2 LZS Siestrzechowice
LZS Jędrzychów 6-2 Plon Skoroszyce
Rolnik Lasocice 4-0 Grom Mroczkowa
LZS Czarnolas 5-6 Unia Reńska Wieś

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Grom Mroczkowa, Rolnik Lasocice.
 
LZS Siestrzechowice 1-3 Unia Reńska Wieś
LZS Morów-Koperniki 4-2 LZS Czarnolas
Plon Skoroszyce 8-4 Podzamcze Nysa
LZS Sękowice 2-1 LZS Jędrzychów

Kolejka 3 - 4-5 września

LZS Jędrzychów 7-0 LZS Siestrzechowice
Podzamcze Nysa 4-0 LZS Sękowice
Rolnik Lasocice 0-3 Plon Skoroszyce
LZS Czarnolas 6-3 Grom Mroczkowa
Unia Reńska Wieś 4-1 LZS Morów-Koperniki

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Plon Skoroszyce, LZS Czarnolas.
 
LZS Siestrzechowice 0-1 LZS Morów-Koperniki
Grom Mroczkowa 1-4 Unia Reńska Wieś
LZS Sękowice 2-1 Rolnik Lasocice
LZS Jędrzychów 3-1 Podzamcze Nysa

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: LZS Sękowice, Unia Reńska Wieś.
 
Podzamcze Nysa 1-1 LZS Siestrzechowice
Rolnik Lasocice 2-4 LZS Jędrzychów
LZS Czarnolas 8-4 Plon Skoroszyce
LZS Morów-Koperniki 7-1 Grom Mroczkowa

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: LZS Morów-Koperniki, LZS Jędrzychów.
 
LZS Siestrzechowice 3-5 Grom Mroczkowa
Plon Skoroszyce 2-2 Unia Reńska Wieś
LZS Sękowice 1-4 LZS Czarnolas
Podzamcze Nysa 2-4 Rolnik Lasocice

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Grom Mroczkowa, Podzamcze Nysa.
 
Rolnik Lasocice 4-1 LZS Siestrzechowice
LZS Czarnolas 2-3 LZS Jędrzychów
Unia Reńska Wieś 5-0 LZS Sękowice
LZS Morów-Koperniki 3-3 Plon Skoroszyce

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: LZS Siestrzechowice, Rolnik Lasocice.
 
Plon Skoroszyce 12-2 Grom Mroczkowa
LZS Sękowice 1-0 LZS Morów-Koperniki
LZS Jędrzychów 1-2 Unia Reńska Wieś
Podzamcze Nysa 1-3 LZS Czarnolas

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Plon Skoroszyce, LZS Siestrzechowice.
 
LZS Czarnolas 7-3 Rolnik Lasocice
Unia Reńska Wieś 1-2 Podzamcze Nysa
LZS Morów-Koperniki 1-3 LZS Jędrzychów
Grom Mroczkowa 5-3 LZS Sękowice

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: LZS Czarnolas, LZS Sękowice.
 
LZS Siestrzechowice 1-3 Plon Skoroszyce
LZS Jędrzychów 4-0 Grom Mroczkowa
Podzamcze Nysa 2-0 LZS Morów-Koperniki
Rolnik Lasocice 2-2 Unia Reńska Wieś

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: LZS Jędrzychów, Unia Reńska Wieś.
 
LZS Czarnolas 3-1 LZS Siestrzechowice
LZS Morów-Koperniki 1-3 Rolnik Lasocice
Grom Mroczkowa 0-2 Podzamcze Nysa
Plon Skoroszyce 3-0 LZS Sękowice

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: Podzamcze Nysa, LZS Morów-Koperniki.
 
LZS Siestrzechowice 2-1 LZS Sękowice
Plon Skoroszyce 0-4 LZS Jędrzychów
Grom Mroczkowa 3-1 Rolnik Lasocice
Unia Reńska Wieś 1-4 LZS Czarnolas

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Grom Mroczkowa, Rolnik Lasocice.
 
Unia Reńska Wieś 4-2 LZS Siestrzechowice
LZS Czarnolas 4-1 LZS Morów-Koperniki
Podzamcze Nysa 3-2 Plon Skoroszyce
LZS Jędrzychów 0-0 LZS Sękowice

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

LZS Siestrzechowice 2-1 LZS Jędrzychów
LZS Sękowice 1-2 Podzamcze Nysa
Plon Skoroszyce 6-0 Rolnik Lasocice
Grom Mroczkowa 1-3 LZS Czarnolas
LZS Morów-Koperniki 2-7 Unia Reńska Wieś

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: LZS Czarnolas, Plon Skoroszyce.
 
LZS Morów-Koperniki 0-3 LZS Siestrzechowice
(wo)
na boisku 2-2
Unia Reńska Wieś 5-3 Grom Mroczkowa
Rolnik Lasocice 3-0 LZS Sękowice 2 maja
Podzamcze Nysa 2-1 LZS Jędrzychów

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pauza: Unia Reńska Wieś, LZS Sękowice.
 
LZS Siestrzechowice 2-2 Podzamcze Nysa
LZS Jędrzychów 7-2 Rolnik Lasocice
Plon Skoroszyce 3-2 LZS Czarnolas
Grom Mroczkowa 3-1 LZS Morów-Koperniki

Kolejka 17 - 14-15 maja

Pauza: LZS Morów-Koperniki, LZS Jędrzychów.
 
Grom Mroczkowa 6-1 LZS Siestrzechowice
Unia Reńska Wieś 7-0 Plon Skoroszyce
LZS Czarnolas 4-3 LZS Sękowice
Rolnik Lasocice 1-2 Podzamcze Nysa

Kolejka 18 - 21-22 maja

Pauza: Grom Mroczkowa, Podzamcze Nysa.
 
LZS Siestrzechowice 2-2 Rolnik Lasocice
LZS Jędrzychów 4-0 LZS Czarnolas
LZS Sękowice 0-7 Unia Reńska Wieś
Plon Skoroszyce 3-0 LZS Morów-Koperniki

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: LZS Siestrzechowice, Rolnik Lasocice.
 
Grom Mroczkowa 3-2 Plon Skoroszyce
LZS Morów-Koperniki 1-1 LZS Sękowice
Unia Reńska Wieś 1-5 LZS Jędrzychów
LZS Czarnolas 2-5 Podzamcze Nysa

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: LZS Siestrzechowice, Plon Skoroszyce.
 
Rolnik Lasocice 2-1 LZS Czarnolas
Podzamcze Nysa 2-0 Unia Reńska Wieś
LZS Jędrzychów 11-0 LZS Morów-Koperniki
LZS Sękowice 0-7 Grom Mroczkowa

Kolejka 21 - 12 czerwca

Pauza: LZS Sękowice, LZS Czarnolas.
 
Plon Skoroszyce 2-2 LZS Siestrzechowice
Grom Mroczkowa 4-3 LZS Jędrzychów
LZS Morów-Koperniki 1-3 Podzamcze Nysa
Unia Reńska Wieś 10-2 Rolnik Lasocice

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pauza: LZS Jędrzychów, Unia Reńska Wieś.
 
LZS Siestrzechowice 3-3 LZS Czarnolas
Rolnik Lasocice 4-3 LZS Morów-Koperniki
Podzamcze Nysa 2-3 Grom Mroczkowa
LZS Sękowice 4-3 Plon Skoroszyce

Klasa A 2010/2011 (Opole I)
Klasa A 2010/2011 (Opole II)
Klasa A 2010/2011 (Opole III)
Klasa A 2010/2011 (Opole IV)

Klasa B 2010/2011 (Brzeg I)
Klasa B 2010/2011 (Brzeg II)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce I)
Klasa B 2010/2011 (Głubczyce II)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2010/2011 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork I)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork II)
Klasa B 2010/2011 (Kluczbork III)
Klasa B 2010/2011 (Nysa II)
Klasa B 2010/2011 (Nysa III)
Klasa B 2010/2011 (Olesno)
Klasa B 2010/2011 (Opole I)
Klasa B 2010/2011 (Opole II)
Klasa B 2010/2011 (Opole III)
Klasa B 2010/2011 (Opole IV)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik I)
Klasa B 2010/2011 (Prudnik II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2010/2011 (Strzelce Opolskie III)

Klasa C 2010/2011 (Nysa)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas