[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga BS Leśnica 2019/2020, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Nysa 15 45 15 0 0 52-8 8 0 0 26-5 7 0 0 26-3
2.  Porawie Większyce 15 33 10 3 2 33-14 6 3 0 19-7 4 0 2 14-7 1 3 1 0 0 2-0
3.  Małapanew Ozimek 15 33 11 0 4 42-18 6 0 1 27-5 5 0 3 15-13 1 0 0 0 1 0-2
4.  Agroplon Głuszyna 15 32 10 2 3 38-12 4 1 2 15-7 6 1 1 23-5
5.  Unia Krapkowice 15 30 10 0 5 34-20 6 0 1 15-5 4 0 4 19-15
6.  MKS Gogolin 15 28 9 1 5 22-24 6 0 2 13-12 3 1 3 9-12
7.  Polonia Głubczyce 15 26 8 2 5 45-26 4 0 3 24-13 4 2 2 21-13
8.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 23 7 2 6 23-23 5 1 3 19-15 2 1 3 4-8
9.  Skalnik Gracze 15 22 7 1 7 27-26 6 0 3 20-9 1 1 4 7-17
10.  Piast Strzelce Opolskie 15 19 6 1 8 25-34 3 0 5 13-22 3 1 3 12-12
11.  GKS Głuchołazy 15 18 6 0 9 25-36 3 0 5 14-22 3 0 4 11-14
12.  LZS Skorogoszcz 15 11 3 2 10 22-37 2 2 4 11-20 1 0 6 11-17
13.  Start Namysłów 15 10 3 1 11 9-36 2 1 5 6-23 1 0 6 3-13
14.  Pogoń Prudnik 15 8 2 2 11 15-51 2 1 6 8-21 0 1 5 7-30
15.  Swornica Czarnowąsy 15 7 2 1 12 14-37 1 1 6 9-19 1 0 6 5-18
16.  OKS Olesno 15 5 1 2 12 18-42 0 0 0 0-0 1 2 12 18-42
KS Krapkowice występuje pod nazwą Unia Krapkowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Nysa    3-0 2-1 2-0 4-1 4-0 5-1 4-2 2-0 
 2 Porawie Większyce    1-1 1-1 0-0 5-0 3-2 2-0 3-2 1-0 3-1 
 3 Małapanew Ozimek0-2     4-0 3-0 5-0 8-1 4-0 3-2 
 4 Agroplon Głuszyna1-2     1-2 3-0 1-1 2-1 3-1 4-0 
 5 Unia Krapkowice1-0 1-0     2-1 0-1 2-1 6-1 3-1 
 6 MKS Gogolin1-6 1-0     1-2 1-0 3-2 1-0 3-1 2-1 
 7 Polonia Głubczyce1-4 5-2 1-2     1-3 3-2 8-0 5-0 
 8 Chemik Kędzierzyn-Koźle2-5 0-2 2-0     1-1 1-3 3-2 3-0 2-0 5-2 
 9 Skalnik Gracze0-2 1-2 0-1 3-0     2-1 4-1 2-0 5-0 3-2 
 10 Piast Strzelce Opolskie0-4 2-3 5-2 1-5     0-3 2-1 3-1 0-3 
 11 GKS Głuchołazy2-4 1-2 1-2 1-8 0-3     3-2 2-0 4-1 
 12 LZS Skorogoszcz0-4 1-3 0-5 3-1 2-2 0-2     3-3 2-0 
 13 Start Namysłów0-4 0-2 0-7 0-4 1-3 3-2 1-0     1-1 
 14 Pogoń Prudnik0-2 0-4 1-5 1-0 2-2 1-2 0-1     0-3 3-2 
 15 Swornica Czarnowąsy0-3 0-1 2-6 2-3 0-1 1-2 2-1     2-2 
 16 OKS Olesno    

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 Agroplon Głuszyna 10 sierpnia, 17:00
LZS Skorogoszcz 3-1 Unia Krapkowice 10 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 0-1 MKS Gogolin 10 sierpnia, 13:00
GKS Głuchołazy 0-3 Polonia Głubczyce 10 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 0-3 Swornica Czarnowąsy 10 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 2-1 Małapanew Ozimek 10 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 3-2 Piast Strzelce Opolskie 10 sierpnia, 11:00
Start Namysłów 1-1 OKS Olesno 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Agroplon Głuszyna 4-0 OKS Olesno 17 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-1 Start Namysłów 17 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek 0-2 Porawie Większyce 17 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 0-3 Polonia Nysa 17 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 8-0 Pogoń Prudnik 17 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin 1-0 GKS Głuchołazy 17 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 2-1 Skalnik Gracze 17 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-2 LZS Skorogoszcz 17 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

LZS Skorogoszcz 0-5 Agroplon Głuszyna 24 sierpnia, 12:00
Skalnik Gracze 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 24 sierpnia, 13:00
GKS Głuchołazy 1-8 Unia Krapkowice 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 1-5 MKS Gogolin 24 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 4-0 Polonia Głubczyce 24 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 1-0 Swornica Czarnowąsy 24 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 0-2 Małapanew Ozimek 24 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 OKS Olesno 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Agroplon Głuszyna 2-1 Piast Strzelce Opolskie 31 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek 3-2 OKS Olesno 31 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Start Namysłów 31 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 1-4 Porawie Większyce 31 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin 1-6 Polonia Nysa 31 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 6-1 Pogoń Prudnik 31 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-3 GKS Głuchołazy 31 sierpnia, 17:00
LZS Skorogoszcz 0-2 Skalnik Gracze 1 września, 14:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Skalnik Gracze 1-2 Agroplon Głuszyna 7 września, 13:00
GKS Głuchołazy 3-2 LZS Skorogoszcz 7 września, 16:00
Pogoń Prudnik 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 września, 16:00
Polonia Nysa 4-1 Unia Krapkowice 7 września, 16:00
Porawie Większyce 1-1 MKS Gogolin 7 września, 16:00
Start Namysłów 1-3 Polonia Głubczyce 8 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 2-3 Małapanew Ozimek 7 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 2-2 OKS Olesno 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Agroplon Głuszyna 1-2 Małapanew Ozimek 14 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 2-3 Piast Strzelce Opolskie 14 września, 16:00
Polonia Głubczyce 5-0 OKS Olesno 14 września, 16:30
MKS Gogolin 1-0 Start Namysłów 14 września, 16:00
Unia Krapkowice 1-0 Porawie Większyce 14 września, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-5 Polonia Nysa 14 września, 16:00
LZS Skorogoszcz 3-3 Pogoń Prudnik 14 września, 11:00
Skalnik Gracze 4-1 GKS Głuchołazy 14 września, 13:00

Kolejka 7 - 21-22 września

GKS Głuchołazy 1-2 Agroplon Głuszyna 21 września, 16:00
Pogoń Prudnik 2-2 Skalnik Gracze 21 września, 16:00
Polonia Nysa 4-2 LZS Skorogoszcz 21 września, 16:00
Porawie Większyce 0-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 21 września, 16:00
Start Namysłów 0-4 Unia Krapkowice 21 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 1-5 Polonia Głubczyce 21 września, 16:00
Małapanew Ozimek 4-0 Swornica Czarnowąsy 21 września, 16:00
MKS Gogolin 2-1 OKS Olesno 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Agroplon Głuszyna 3-1 Swornica Czarnowąsy 28 września, 15:00
Polonia Głubczyce 5-2 Małapanew Ozimek 28 września, 15:00
MKS Gogolin 1-2 Piast Strzelce Opolskie 28 września, 15:00
Unia Krapkowice 3-1 OKS Olesno 28 września, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 Start Namysłów 28 września, 15:00
LZS Skorogoszcz 0-4 Porawie Większyce 28 września, 15:00
Skalnik Gracze 0-2 Polonia Nysa 28 września, 13:00
GKS Głuchołazy 2-0 Pogoń Prudnik 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Pogoń Prudnik 0-4 Agroplon Głuszyna 5 października, 15:00
Polonia Nysa 5-1 GKS Głuchołazy 5 października, 15:00
Porawie Większyce 5-0 Skalnik Gracze 5 października, 15:00
Start Namysłów 1-0 LZS Skorogoszcz 5 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 5-2 Unia Krapkowice 5 października, 15:00
Małapanew Ozimek 4-0 MKS Gogolin 5 października, 15:00
Swornica Czarnowąsy 2-6 Polonia Głubczyce 5 października, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 5-2 OKS Olesno 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Agroplon Głuszyna 1-1 Polonia Głubczyce 12 października, 15:00
MKS Gogolin 3-1 Swornica Czarnowąsy 12 października, 15:00
Unia Krapkowice 1-0 Małapanew Ozimek 12 października, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-1 Piast Strzelce Opolskie 12 października, 15:00
LZS Skorogoszcz 2-0 OKS Olesno 13 października, 15:00
Skalnik Gracze 2-0 Start Namysłów 12 października, 13:00
GKS Głuchołazy 2-4 Porawie Większyce 12 października, 15:00
Pogoń Prudnik 0-2 Polonia Nysa 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Polonia Nysa 2-0 Agroplon Głuszyna 19 października, 14:00
Porawie Większyce 3-2 Pogoń Prudnik 19 października, 14:00
Start Namysłów 3-2 GKS Głuchołazy 19 października, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 LZS Skorogoszcz 19 października, 14:00
Małapanew Ozimek 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 października, 14:00
Swornica Czarnowąsy 0-1 Unia Krapkowice 19 października, 14:00
Polonia Głubczyce 1-2 MKS Gogolin 19 października, 14:00
Skalnik Gracze 3-2 OKS Olesno 11 września, 17:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Agroplon Głuszyna 3-0 MKS Gogolin 26 października, 14:00
Unia Krapkowice 2-1 Polonia Głubczyce 26 października, 14:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 Swornica Czarnowąsy 26 października, 14:00
LZS Skorogoszcz 1-3 Małapanew Ozimek 27 października, 14:00
Skalnik Gracze 2-1 Piast Strzelce Opolskie 26 października, 13:00
GKS Głuchołazy 4-1 OKS Olesno 26 października, 14:00
Pogoń Prudnik 0-1 Start Namysłów 26 października, 14:00
Polonia Nysa 3-0 Porawie Większyce 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Porawie Większyce 1-1 Agroplon Głuszyna 2 listopada, 11:00
Start Namysłów 0-4 Polonia Nysa 2 listopada, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 GKS Głuchołazy 2 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 5-0 Skalnik Gracze 3 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 1-2 LZS Skorogoszcz 2 listopada, 11:00
Polonia Głubczyce 1-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 listopada, 13:00
MKS Gogolin 1-0 Unia Krapkowice 2 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 3-2 OKS Olesno 2 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Agroplon Głuszyna 1-2 Unia Krapkowice 9 listopada, 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 MKS Gogolin 9 listopada, 13:00
LZS Skorogoszcz 2-2 Polonia Głubczyce 9 listopada, 13:00
Skalnik Gracze 5-0 Swornica Czarnowąsy 9 listopada, 13:00
GKS Głuchołazy 1-2 Małapanew Ozimek 9 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 1-2 Piast Strzelce Opolskie 9 listopada, 13:00
Polonia Nysa 2-0 OKS Olesno 9 listopada, 13:00
Porawie Większyce 2-0 Start Namysłów 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Start Namysłów 0-7 Agroplon Głuszyna 16 listopada, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-4 Polonia Nysa 16 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 8-1 Pogoń Prudnik 16 listopada, 11:00
Swornica Czarnowąsy 0-1 GKS Głuchołazy 16 listopada, 13:00
Polonia Głubczyce 3-2 Skalnik Gracze 16 listopada, 13:00
MKS Gogolin 3-2 LZS Skorogoszcz 16 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 0-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 listopada, 13:00
Porawie Większyce 3-1 OKS Olesno 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 marca

Agroplon Głuszyna - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Unia Krapkowice - LZS Skorogoszcz
MKS Gogolin - Skalnik Gracze
Polonia Głubczyce - GKS Głuchołazy
Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek - Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie - Porawie Większyce
OKS Olesno - Start Namysłów

Kolejka 17 - 14-15 marca

OKS Olesno - Agroplon Głuszyna
Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie
Porawie Większyce - Małapanew Ozimek
Polonia Nysa - Swornica Czarnowąsy
Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce
GKS Głuchołazy - MKS Gogolin
Skalnik Gracze - Unia Krapkowice
LZS Skorogoszcz - Chemik Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 18 - 21-22 marca

OKS Olesno - Piast Strzelce Opolskie
Agroplon Głuszyna - LZS Skorogoszcz
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Skalnik Gracze
Unia Krapkowice - GKS Głuchołazy
MKS Gogolin - Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce - Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy - Porawie Większyce
Małapanew Ozimek - Start Namysłów

Kolejka 19 - 28-29 marca

Piast Strzelce Opolskie - Agroplon Głuszyna
OKS Olesno - Małapanew Ozimek
Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy
Porawie Większyce - Polonia Głubczyce
Polonia Nysa - MKS Gogolin
Pogoń Prudnik - Unia Krapkowice
GKS Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze - LZS Skorogoszcz

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy
Agroplon Głuszyna - Skalnik Gracze
LZS Skorogoszcz - GKS Głuchołazy
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Pogoń Prudnik
Unia Krapkowice - Polonia Nysa
MKS Gogolin - Porawie Większyce
Polonia Głubczyce - Start Namysłów
Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Opolskie

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Małapanew Ozimek - Agroplon Głuszyna
Piast Strzelce Opolskie - Swornica Czarnowąsy
OKS Olesno - Polonia Głubczyce
Start Namysłów - MKS Gogolin
Porawie Większyce - Unia Krapkowice
Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pogoń Prudnik - LZS Skorogoszcz
GKS Głuchołazy - Skalnik Gracze

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

OKS Olesno - MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna - GKS Głuchołazy
Skalnik Gracze - Pogoń Prudnik
LZS Skorogoszcz - Polonia Nysa
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Porawie Większyce
Unia Krapkowice - Start Namysłów
Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Opolskie
Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Swornica Czarnowąsy - Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie - MKS Gogolin
OKS Olesno - Unia Krapkowice
Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Porawie Większyce - LZS Skorogoszcz
Polonia Nysa - Skalnik Gracze
Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy

Kolejka 24 - 2-3 maja

OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Agroplon Głuszyna - Pogoń Prudnik
GKS Głuchołazy - Polonia Nysa
Skalnik Gracze - Porawie Większyce
LZS Skorogoszcz - Start Namysłów
Unia Krapkowice - Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin - Małapanew Ozimek
Polonia Głubczyce - Swornica Czarnowąsy

Kolejka 25 - 9-10 maja

Polonia Głubczyce - Agroplon Głuszyna
Swornica Czarnowąsy - MKS Gogolin
Małapanew Ozimek - Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie - Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno - LZS Skorogoszcz
Start Namysłów - Skalnik Gracze
Porawie Większyce - GKS Głuchołazy
Polonia Nysa - Pogoń Prudnik

Kolejka 26 - 16-17 maja

OKS Olesno - Skalnik Gracze
Agroplon Głuszyna - Polonia Nysa
Pogoń Prudnik - Porawie Większyce
GKS Głuchołazy - Start Namysłów
LZS Skorogoszcz - Piast Strzelce Opolskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Małapanew Ozimek
Unia Krapkowice - Swornica Czarnowąsy
MKS Gogolin - Polonia Głubczyce

Kolejka 27 - 23-24 maja

MKS Gogolin - Agroplon Głuszyna
Polonia Głubczyce - Unia Krapkowice
Swornica Czarnowąsy - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek - LZS Skorogoszcz
Piast Strzelce Opolskie - Skalnik Gracze
OKS Olesno - GKS Głuchołazy
Start Namysłów - Pogoń Prudnik
Porawie Większyce - Polonia Nysa

Kolejka 28 - 30-31 maja

OKS Olesno - Pogoń Prudnik
Agroplon Głuszyna - Porawie Większyce
Polonia Nysa - Start Namysłów
GKS Głuchołazy - Piast Strzelce Opolskie
Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek
LZS Skorogoszcz - Swornica Czarnowąsy
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Polonia Głubczyce
Unia Krapkowice - MKS Gogolin

Kolejka 29 - 6-7 czerwca

Unia Krapkowice - Agroplon Głuszyna
MKS Gogolin - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Głubczyce - LZS Skorogoszcz
Swornica Czarnowąsy - Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek - GKS Głuchołazy
Piast Strzelce Opolskie - Pogoń Prudnik
OKS Olesno - Polonia Nysa
Start Namysłów - Porawie Większyce

Kolejka 30 - 13-14 czerwca

OKS Olesno - Porawie Większyce
Agroplon Głuszyna - Start Namysłów
Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie
Pogoń Prudnik - Małapanew Ozimek
GKS Głuchołazy - Swornica Czarnowąsy
Skalnik Gracze - Polonia Głubczyce
LZS Skorogoszcz - MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Unia Krapkowice

III liga 2019/2020 (III)

IV liga 2019/2020 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2019/2020 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2019/2020 (lubuska)
IV liga 2019/2020 (śląska I)
IV liga 2019/2020 (śląska II)

Klasa okręgowa 2019/2020 (opolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (opolska II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas