[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szombierki Bytom 15 33 10 3 2 32-19 6 1 1 16-10 4 2 1 16-9
2.  Unia Kosztowy (Mysłowice) 15 31 9 4 2 36-12 5 2 0 21-5 4 2 2 15-7
3.  Znicz Kłobuck 15 29 9 2 4 37-20 6 1 1 23-10 3 1 3 14-10
4.  Warta Zawiercie 15 25 8 1 6 33-24 3 1 3 14-13 5 0 3 19-11
5.  Ruch Radzionków 15 24 7 3 5 30-21 5 1 1 21-11 2 2 4 9-10 1 1 0 1 0 1-1
6.  AKS Mikołów 15 24 6 6 3 16-12 3 3 1 8-4 3 3 2 8-8 1 1 0 1 0 1-1
7.  Przemsza Siewierz 15 20 5 5 5 28-31 3 1 3 12-16 2 4 2 16-15 2 4 1 1 0 3-2
8.  Polonia Poraj 15 20 5 5 5 23-25 3 3 2 12-10 2 2 3 11-15 2 3 1 0 1 3-2
9.  Raków II Częstochowa 15 20 6 2 7 26-28 5 2 2 19-13 1 0 5 7-15 2 1 0 1 1 1-3
10.  Sarmacja Będzin 15 19 4 7 4 25-21 2 5 1 11-8 2 2 3 14-13
11.  Unia Dąbrowa Górnicza 15 18 5 3 7 17-26 4 1 2 9-6 1 2 5 8-20 2 6 2 0 0 4-1
12.  Śląsk Świętochłowice 15 18 5 3 7 22-32 3 2 2 10-12 2 1 5 12-20 2 3 1 0 1 6-4
13.  Gwarek Ornontowice 15 18 5 3 7 27-25 3 1 4 17-17 2 2 3 10-8 2 0 0 0 2 1-6
14.  Slavia Ruda Śląska 15 15 4 3 8 19-28 2 1 4 6-12 2 2 4 13-16
15.  Drama Zbrosławice 15 9 2 3 10 23-50 2 1 5 15-25 0 2 5 8-25 1 1 0 1 0 3-3
16.  RKS Grodziec (Będzin) 15 9 2 3 10 18-38 2 2 3 11-15 0 1 7 7-23 1 1 0 1 0 3-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Szombierki Bytom    1-0 2-0 3-3 2-1 3-1 3-1 2-1 0-3* 
 2 Unia Kosztowy (Mysłowice)0-0     1-0 4-2 1-1 4-0 5-1 6-1 
 3 Znicz Kłobuck1-4     1-0 2-1 3-3 3-0 5-0 6-1 2-1 
 4 Warta Zawiercie0-2 3-1     3-0 2-3 2-4 2-2 2-1 
 5 Ruch Radzionków2-5 2-1     2-1 5-2 4-0 4-0 2-2 
 6 AKS Mikołów1-1 1-0 1-1     0-0 0-2 3-0 2-0 
 7 Przemsza Siewierz1-3 2-6 1-3 0-0     2-1 3-2 3-1 
 8 Polonia Poraj1-3 1-1 1-1 0-2     2-0 2-0 2-2 3-1 
 9 Raków II Częstochowa3-1 1-5 0-1 1-1     4-0 2-1 2-2 4-1 2-1 
 10 Sarmacja Będzin1-1 1-3 1-1 1-1     3-0* 2-0 0-0 2-2 
 11 Unia Dąbrowa Górnicza1-0 0-1 1-1 1-4 3-0     1-0 2-0 
 12 Śląsk Świętochłowice0-3 2-1 2-1 2-2 1-3     2-2 1-0 
 13 Gwarek Ornontowice2-2 0-3 3-1 1-2 4-0 2-3 1-5     4-1 
 14 Slavia Ruda Śląska1-0 2-3 0-2 1-1 2-1 0-2 0-3*     
 15 Drama Zbrosławice2-5 3-4 3-1 0-7 1-1 5-2 0-2 1-3     
 16 RKS Grodziec (Będzin)0-1 0-4 2-1 1-3 2-2 3-1 3-3     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

AKS Mikołów 0-2 Śląsk Świętochłowice 10 sierpnia, 17:00
Sarmacja Będzin 3-0 Unia Dąbrowa Górnicza 10 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-0
Polonia Poraj 1-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 10 sierpnia, 17:00
Szombierki Bytom 2-0 Warta Zawiercie 10 sierpnia, 17:00
Znicz Kłobuck 1-0 Ruch Radzionków 11 sierpnia, 16:00
Drama Zbrosławice 1-3 Slavia Ruda Śląska 10 sierpnia, 12:30
Gwarek Ornontowice 4-1 RKS Grodziec (Będzin) 10 sierpnia, 17:00
Raków II Częstochowa 1-1 Przemsza Siewierz 10 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Śląsk Świętochłowice 2-2 Przemsza Siewierz 17 sierpnia, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 Raków II Częstochowa 17 sierpnia, 11:00
Slavia Ruda Śląska 0-3 Gwarek Ornontowice 17 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Ruch Radzionków 4-0 Drama Zbrosławice 18 sierpnia, 19:19
Warta Zawiercie 3-1 Znicz Kłobuck 17 sierpnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-0 Szombierki Bytom 17 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 Polonia Poraj 17 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 0-0 Sarmacja Będzin 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Sarmacja Będzin 2-0 Śląsk Świętochłowice 24 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 0-2 AKS Mikołów 25 sierpnia, 17:00
Szombierki Bytom 3-1 Unia Dąbrowa Górnicza 24 sierpnia, 17:00
Znicz Kłobuck 1-4 Unia Kosztowy (Mysłowice) 24 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 3-4 Warta Zawiercie 24 sierpnia, 12:30
Gwarek Ornontowice 3-1 Ruch Radzionków 24 sierpnia, 17:00
Raków II Częstochowa 4-1 Slavia Ruda Śląska 24 sierpnia, 11:00
Przemsza Siewierz 3-1 RKS Grodziec (Będzin) 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Śląsk Świętochłowice 1-0 RKS Grodziec (Będzin) 31 sierpnia, 17:00
Slavia Ruda Śląska 2-1 Przemsza Siewierz 31 sierpnia, 11:00
Ruch Radzionków 2-1 Raków II Częstochowa 31 sierpnia, 17:00
Warta Zawiercie 2-2 Gwarek Ornontowice 1 września, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 5-1 Drama Zbrosławice 31 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-0 Znicz Kłobuck 31 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 1-1 Szombierki Bytom 31 sierpnia, 17:00
Sarmacja Będzin 1-1 Polonia Poraj 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Polonia Poraj 2-0 Śląsk Świętochłowice 7 września, 16:00
Szombierki Bytom 2-1 Sarmacja Będzin 8 września, 11:00
Znicz Kłobuck 2-1 AKS Mikołów 8 września, 16:00
Drama Zbrosławice 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 7 września, 12:30
Gwarek Ornontowice 2-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 7 września, 16:00
Raków II Częstochowa 1-5 Warta Zawiercie 8 września, 11:30
Przemsza Siewierz 1-3 Ruch Radzionków 7 września, 11:00
RKS Grodziec (Będzin) 3-1 Slavia Ruda Śląska 6 września, 17:30

Kolejka 6 - 14-15 września

Śląsk Świętochłowice 2-2 Slavia Ruda Śląska 14 września, 16:00
Ruch Radzionków 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 14 września, 16:00
Warta Zawiercie 2-3 Przemsza Siewierz 14 września, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-2 Raków II Częstochowa 14 września, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-0 Gwarek Ornontowice 14 września, 16:00
AKS Mikołów 3-0 Drama Zbrosławice 14 września, 16:00
Sarmacja Będzin 1-1 Znicz Kłobuck 14 września, 16:00
Polonia Poraj 1-3 Szombierki Bytom 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Szombierki Bytom 3-1 Śląsk Świętochłowice 22 września, 11:00
Znicz Kłobuck 3-3 Polonia Poraj 21 września, 16:00
Drama Zbrosławice 0-7 Sarmacja Będzin 21 września, 15:00
Gwarek Ornontowice 1-2 AKS Mikołów 21 września, 16:00
Raków II Częstochowa 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 21 września, 11:00
Przemsza Siewierz 1-3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 21 września, 16:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-4 Warta Zawiercie 21 września, 16:00
Slavia Ruda Śląska 0-2 Ruch Radzionków 21 września, 11:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Śląsk Świętochłowice 2-1 Ruch Radzionków 28 września, 16:00
Warta Zawiercie 2-1 Slavia Ruda Śląska 28 września, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 6-1 RKS Grodziec (Będzin) 28 września, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-4 Przemsza Siewierz 28 września, 10:30
Sarmacja Będzin 0-0 Gwarek Ornontowice 28 września, 16:00
Polonia Poraj 2-2 Drama Zbrosławice 28 września, 16:00
Szombierki Bytom 1-0 Znicz Kłobuck 29 września, 16:00
Raków II Częstochowa 0-1 AKS Mikołów 29 września, 11:30

Kolejka 9 - 5-6 października

Znicz Kłobuck 5-0 Śląsk Świętochłowice 5 października, 15:00
Drama Zbrosławice 2-5 Szombierki Bytom 5 października, 12:30
Gwarek Ornontowice 4-0 Polonia Poraj 5 października, 15:00
Raków II Częstochowa 4-0 Sarmacja Będzin 6 października, 12:30
Przemsza Siewierz 0-0 AKS Mikołów 5 października, 15:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza 5 października, 15:00
Slavia Ruda Śląska 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 5 października, 11:00
Ruch Radzionków 2-1 Warta Zawiercie 4 października, 19:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Śląsk Świętochłowice 2-1 Warta Zawiercie 12 października, 15:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-0 Ruch Radzionków 12 października, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-0 Slavia Ruda Śląska 12 października, 15:00
AKS Mikołów 2-0 RKS Grodziec (Będzin) 12 października, 11:00
Sarmacja Będzin 1-1 Przemsza Siewierz 12 października, 15:00
Polonia Poraj 2-0 Raków II Częstochowa 12 października, 15:00
Szombierki Bytom 2-1 Gwarek Ornontowice 12 października, 15:00
Znicz Kłobuck 6-1 Drama Zbrosławice 12 października, 12:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Drama Zbrosławice 5-2 Śląsk Świętochłowice 19 października, 12:30
Gwarek Ornontowice 0-3 Znicz Kłobuck 19 października, 15:00
Raków II Częstochowa 3-1 Szombierki Bytom 20 października, 11:30
Przemsza Siewierz 2-1 Polonia Poraj 19 października, 15:00
RKS Grodziec (Będzin) 1-3 Sarmacja Będzin 19 października, 15:00
Slavia Ruda Śląska 1-1 AKS Mikołów 19 października, 11:00
Ruch Radzionków 4-0 Unia Dąbrowa Górnicza 19 października, 15:00
Warta Zawiercie 0-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Śląsk Świętochłowice 0-3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 27 października, 14:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Warta Zawiercie 26 października, 14:00
AKS Mikołów 1-1 Ruch Radzionków 26 października, 14:00
Sarmacja Będzin 2-2 Slavia Ruda Śląska 26 października, 14:00
Polonia Poraj 3-1 RKS Grodziec (Będzin) 26 października, 14:00
Szombierki Bytom 3-3 Przemsza Siewierz 26 października, 14:00
Znicz Kłobuck 3-0 Raków II Częstochowa 26 października, 14:00
Drama Zbrosławice 0-2 Gwarek Ornontowice 26 października, 12:30

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Gwarek Ornontowice 1-5 Śląsk Świętochłowice 2 listopada, 14:00
Raków II Częstochowa 2-1 Drama Zbrosławice 3 listopada, 11:30
Przemsza Siewierz 2-6 Znicz Kłobuck 2 listopada, 14:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-1 Szombierki Bytom 2 listopada, 14:00
Slavia Ruda Śląska 0-2 Polonia Poraj 2 listopada, 11:00
Ruch Radzionków 5-2 Sarmacja Będzin 30 października, 18:00
Warta Zawiercie 3-0 AKS Mikołów 2 listopada, 14:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-0 Unia Dąbrowa Górnicza 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Śląsk Świętochłowice 1-3 Unia Dąbrowa Górnicza 10 listopada, 14:00
AKS Mikołów 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 9 listopada, 14:00
Sarmacja Będzin 1-3 Warta Zawiercie 9 listopada, 14:00
Polonia Poraj 1-1 Ruch Radzionków 9 listopada, 14:00
Szombierki Bytom 0-3 Slavia Ruda Śląska 10 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Znicz Kłobuck 2-1 RKS Grodziec (Będzin) 9 listopada, 14:00
Drama Zbrosławice 3-1 Przemsza Siewierz 9 listopada, 12:30
Gwarek Ornontowice 2-3 Raków II Częstochowa 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Raków II Częstochowa 2-2 Śląsk Świętochłowice 17 listopada, 11:30
Przemsza Siewierz 3-2 Gwarek Ornontowice 16 listopada, 13:30
RKS Grodziec (Będzin) 3-3 Drama Zbrosławice 16 listopada, 13:30
Slavia Ruda Śląska 2-3 Znicz Kłobuck 16 listopada, 11:00
Ruch Radzionków 2-5 Szombierki Bytom 15 listopada, 19:19
Warta Zawiercie 2-4 Polonia Poraj 16 listopada, 13:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-1 Sarmacja Będzin 16 listopada, 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 AKS Mikołów 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 14-15 marca

Śląsk Świętochłowice - AKS Mikołów
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Dąbrowa Górnicza - Sarmacja Będzin
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Kosztowy (Mysłowice) - Polonia Poraj
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Warta Zawiercie - Szombierki Bytom
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Radzionków - Znicz Kłobuck
w pierwotnym terminie (13 marca, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Slavia Ruda Śląska - Drama Zbrosławice
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
RKS Grodziec (Będzin) - Gwarek Ornontowice
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 21-22 marca

Przemsza Siewierz - Śląsk Świętochłowice
Raków II Częstochowa - RKS Grodziec (Będzin)
Gwarek Ornontowice - Slavia Ruda Śląska
Drama Zbrosławice - Ruch Radzionków
Znicz Kłobuck - Warta Zawiercie
Szombierki Bytom - Unia Kosztowy (Mysłowice)
Polonia Poraj - Unia Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin - AKS Mikołów

Kolejka 18 - 28-29 marca

Śląsk Świętochłowice - Sarmacja Będzin
AKS Mikołów - Polonia Poraj
Unia Dąbrowa Górnicza - Szombierki Bytom
Unia Kosztowy (Mysłowice) - Znicz Kłobuck
Warta Zawiercie - Drama Zbrosławice
Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice
Slavia Ruda Śląska - Raków II Częstochowa
RKS Grodziec (Będzin) - Przemsza Siewierz

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

RKS Grodziec (Będzin) - Śląsk Świętochłowice
Przemsza Siewierz - Slavia Ruda Śląska
Raków II Częstochowa - Ruch Radzionków
Gwarek Ornontowice - Warta Zawiercie
Drama Zbrosławice - Unia Kosztowy (Mysłowice)
Znicz Kłobuck - Unia Dąbrowa Górnicza
Szombierki Bytom - AKS Mikołów
Polonia Poraj - Sarmacja Będzin

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Śląsk Świętochłowice - Polonia Poraj
Sarmacja Będzin - Szombierki Bytom
AKS Mikołów - Znicz Kłobuck
Unia Dąbrowa Górnicza - Drama Zbrosławice
Unia Kosztowy (Mysłowice) - Gwarek Ornontowice
Warta Zawiercie - Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków - Przemsza Siewierz
Slavia Ruda Śląska - RKS Grodziec (Będzin)

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Slavia Ruda Śląska - Śląsk Świętochłowice
RKS Grodziec (Będzin) - Ruch Radzionków
Przemsza Siewierz - Warta Zawiercie
Raków II Częstochowa - Unia Kosztowy (Mysłowice)
Gwarek Ornontowice - Unia Dąbrowa Górnicza
Drama Zbrosławice - AKS Mikołów
Znicz Kłobuck - Sarmacja Będzin
Szombierki Bytom - Polonia Poraj

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom
Polonia Poraj - Znicz Kłobuck
Sarmacja Będzin - Drama Zbrosławice
AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice
Unia Dąbrowa Górnicza - Raków II Częstochowa
Unia Kosztowy (Mysłowice) - Przemsza Siewierz
Warta Zawiercie - RKS Grodziec (Będzin)
Ruch Radzionków - Slavia Ruda Śląska

Kolejka 23 - 2-3 maja

AKS Mikołów - Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków - Śląsk Świętochłowice
Slavia Ruda Śląska - Warta Zawiercie
RKS Grodziec (Będzin) - Unia Kosztowy (Mysłowice)
Przemsza Siewierz - Unia Dąbrowa Górnicza
Gwarek Ornontowice - Sarmacja Będzin
Drama Zbrosławice - Polonia Poraj
Znicz Kłobuck - Szombierki Bytom

Kolejka 24 - 6 maja

Śląsk Świętochłowice - Znicz Kłobuck
Szombierki Bytom - Drama Zbrosławice
Polonia Poraj - Gwarek Ornontowice
Sarmacja Będzin - Raków II Częstochowa
AKS Mikołów - Przemsza Siewierz
Unia Dąbrowa Górnicza - RKS Grodziec (Będzin)
Unia Kosztowy (Mysłowice) - Slavia Ruda Śląska
Warta Zawiercie - Ruch Radzionków

Kolejka 25 - 9-10 maja

Warta Zawiercie - Śląsk Świętochłowice
Ruch Radzionków - Unia Kosztowy (Mysłowice)
Slavia Ruda Śląska - Unia Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec (Będzin) - AKS Mikołów
Przemsza Siewierz - Sarmacja Będzin
Raków II Częstochowa - Polonia Poraj
Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom
Drama Zbrosławice - Znicz Kłobuck

Kolejka 26 - 16-17 maja

Śląsk Świętochłowice - Drama Zbrosławice
Znicz Kłobuck - Gwarek Ornontowice
Szombierki Bytom - Raków II Częstochowa
Polonia Poraj - Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin - RKS Grodziec (Będzin)
AKS Mikołów - Slavia Ruda Śląska
Unia Dąbrowa Górnicza - Ruch Radzionków
Unia Kosztowy (Mysłowice) - Warta Zawiercie

Kolejka 27 - 23-24 maja

Unia Kosztowy (Mysłowice) - Śląsk Świętochłowice
Warta Zawiercie - Unia Dąbrowa Górnicza
Ruch Radzionków - AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska - Sarmacja Będzin
RKS Grodziec (Będzin) - Polonia Poraj
Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom
Raków II Częstochowa - Znicz Kłobuck
Gwarek Ornontowice - Drama Zbrosławice

Kolejka 28 - 27 maja

Śląsk Świętochłowice - Gwarek Ornontowice
Drama Zbrosławice - Raków II Częstochowa
Znicz Kłobuck - Przemsza Siewierz
Szombierki Bytom - RKS Grodziec (Będzin)
Polonia Poraj - Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin - Ruch Radzionków
AKS Mikołów - Warta Zawiercie
Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Kosztowy (Mysłowice)

Kolejka 29 - 30-31 maja

Unia Dąbrowa Górnicza - Śląsk Świętochłowice
Unia Kosztowy (Mysłowice) - AKS Mikołów
Warta Zawiercie - Sarmacja Będzin
Ruch Radzionków - Polonia Poraj
Slavia Ruda Śląska - Szombierki Bytom
RKS Grodziec (Będzin) - Znicz Kłobuck
Przemsza Siewierz - Drama Zbrosławice
Raków II Częstochowa - Gwarek Ornontowice

Kolejka 30 - 6-7 czerwca

Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa
Gwarek Ornontowice - Przemsza Siewierz
Drama Zbrosławice - RKS Grodziec (Będzin)
Znicz Kłobuck - Slavia Ruda Śląska
Szombierki Bytom - Ruch Radzionków
Polonia Poraj - Warta Zawiercie
Sarmacja Będzin - Unia Kosztowy (Mysłowice)
AKS Mikołów - Unia Dąbrowa Górnicza

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2019/2020 (III)

IV liga 2019/2020 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2019/2020 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2019/2020 (lubuska)
IV liga BS Leśnica 2019/2020 (opolska)
IV liga 2019/2020 (śląska II)

Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska I (Bytom-Zabrze))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska II (Częstochowa-Lubliniec))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska III (Racibórz-Rybnik))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska IV (Katowice-Sosnowiec))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska V (Bielsko-Biała-Tychy))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska VI (Skoczów-Żywiec))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas