[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2019/2020, grupa: III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk II Wrocław 18 37 11 4 3 34-17 6 2 1 16-5 5 2 2 18-12
2.  Polonia Bytom 18 33 10 3 5 31-18 4 2 3 16-10 6 1 2 15-8
3.  Ruch Chorzów 18 31 8 7 3 34-20 4 4 1 20-11 4 3 2 14-9
4.  MKS Kluczbork 18 30 9 3 6 30-24 6 2 1 18-10 3 1 5 12-14
5.  Rekord Bielsko-Biała 18 29 9 2 7 27-29 5 1 3 12-11 4 1 4 15-18 1 3 1 0 0 2-0
6.  Ruch Zdzieszowice 18 29 8 5 5 24-20 5 3 1 16-9 3 2 4 8-11 1 0 0 0 1 0-2
7.  Gwarek Tarnowskie Góry 18 28 8 4 6 31-26 5 2 2 11-7 3 2 4 20-19
8.  Pniówek Pawłowice Śląskie 18 27 7 6 5 24-20 5 2 2 16-11 2 4 3 8-9 1 3 1 0 0 3-2
9.  Górnik II Zabrze 18 27 8 3 7 35-30 5 1 3 21-13 3 2 4 14-17 1 0 0 0 1 2-3
10.  Lechia Zielona Góra 18 26 8 2 8 30-35 3 2 4 16-20 5 0 4 14-15
11.  Ślęza Wrocław 18 25 6 7 5 22-19 3 4 2 10-9 3 3 3 12-10
12.  Foto-Higiena Gać 18 24 6 6 6 24-26 3 3 3 13-17 3 3 3 11-9
13.  Miedź II Legnica 18 22 5 7 6 33-31 3 3 2 14-8 2 4 4 19-23 1 3 1 0 0 4-1
14.  ROW 1964 Rybnik 18 22 6 4 8 29-32 4 1 4 15-14 2 3 4 14-18 1 0 0 0 1 1-4
15.  Stal Brzeg 18 19 4 7 7 22-28 4 2 3 15-14 0 5 4 7-14
16.  Zagłębie II Lubin 18 14 1 11 6 17-23 1 5 3 10-13 0 6 3 7-10 1 1 0 1 0 2-2
17.  Piast Żmigród 18 14 3 5 10 20-31 3 2 4 15-14 0 3 6 5-17 1 1 0 1 0 2-2
18.  LZS Starowice Dolne 18 4 0 4 14 7-45 0 4 6 4-20 0 0 8 3-25
Falubaz Zielona Góra występuje pod nazwą Lechia Zielona Góra.
LZS Starowice Dolne i Ruch Zdzieszowice wycofały się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Śląsk II Wrocław    1-0 2-1 1-1 2-0 4-0 1-3 0-0 1-0 4-0 
 2 Polonia Bytom2-0     3-2 0-1 4-0 1-2 2-4 0-0 0-0 4-1 
 3 Ruch Chorzów1-1 3-1     0-0 2-2 1-3 1-1 1-0 4-1 7-2 
 4 MKS Kluczbork    1-0 3-2 4-1 1-2 3-1 3-3 1-0 1-1 1-0 
 5 Rekord Bielsko-Biała0-1 0-3 1-3     2-0 0-0 2-1 1-0 5-3 1-0 
 6 Ruch Zdzieszowice2-0 3-2     1-2 0-0 1-1 3-1 2-2 2-1 2-0 
 7 Gwarek Tarnowskie Góry0-3 1-1 2-0 3-0 1-0     2-1 0-0 0-1 2-1 
 8 Pniówek Pawłowice Śląskie1-3 1-1 2-0 0-2     2-1 5-2 1-1 2-1 2-0 
 9 Górnik II Zabrze0-1 2-2 2-3 4-1 2-3     2-0 2-1 4-1 3-1 
 10 Lechia Zielona Góra2-3 0-3 2-3 3-3 0-0 1-4     3-1 2-1 3-2 
 11 Ślęza Wrocław1-0 2-0 2-3 2-1 1-1 0-2     2-2 0-0 0-0 
 12 Foto-Higiena Gać1-3 0-3 3-3 2-0 0-4     2-2 1-1 2-1 2-0 
 13 Miedź II Legnica0-2 1-2 4-0 1-1     4-1 1-1 1-1 2-0 
 14 ROW 1964 Rybnik2-3 1-2 0-2 1-2 3-2 2-1 3-1 1-1     2-0 
 15 Stal Brzeg2-2 0-3 1-2 4-1 0-1 3-2 1-1 2-1 2-1     
 16 Zagłębie II Lubin1-1 2-2 4-0 0-3 0-2 1-1 1-1 0-2 1-1     
 17 Piast Żmigród1-0 1-3 0-1 0-3 2-3 4-2 0-0 2-2     5-0 
 18 LZS Starowice Dolne1-4 0-2 1-4 0-0 0-1 1-6 0-0 0-2 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Gwarek Tarnowskie Góry 0-3 Śląsk II Wrocław 3 sierpnia, 17:00 (350)
Grzegorz Kotowicz 61, Mateusz Hołownia 66, Mathieu Scalet 83
Miedź II Legnica 1-1 Piast Żmigród 3 sierpnia, 17:00 (100)
Maciej Koziara 23 (k) - Szymon Rusiecki 88
Stal Brzeg 2-1 Górnik II Zabrze 3 sierpnia, 13:00 (450)
Damian Celuch 27, Mateusz Cieślik 82 - Marko Zawada 86
Ruch Zdzieszowice 3-2 MKS Kluczbork 18 września, 16:00 (150)
Dawid Kiliński 49, Marcin Niemczyk 60 (k), Dawid Czapliński 62 - Norbert Jaszczak 33, Jakub Ryś 90
ROW 1964 Rybnik 1-1 Ślęza Wrocław 2 sierpnia, 18:00 (400)
Kamil Spratek 3 - Robert Pisarczuk 22 (k)
Polonia Bytom 1-2 Foto-Higiena Gać 3 sierpnia, 18:00 (700)
Marcin Lachowski 9 (k) - Tobiasz Jarczak 55, Marcin Przybylski 81
na stadionie Szombierek
Lechia Zielona Góra 2-3 Rekord Bielsko-Biała 3 sierpnia, 16:00 (500)
Wojciech Okińczyc 50, 85 (k) - Szymon Szymański 64 (k), Marek Sobik 69, Mateusz Gleń 89
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie II Lubin 18 września, 17:00 (509)
Bartłomiej Kulejewski 75
w pierwotnym terminie (3 sierpnia, 17:00) odwołany
LZS Starowice Dolne 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 sierpnia, 12:00 (400)

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Śląsk II Wrocław 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 sierpnia, 13:00 (200)
Sebastian Bergier 11, Piotr Samiec-Talar 55
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Rekord Bielsko-Biała 0-3 Ruch Chorzów 4 września, 17:00 (1500)
Mariusz Idzik 32, 33, Mateusz Winciersz 45
w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie na Stadionie Miejskim
Foto-Higiena Gać 2-0 Lechia Zielona Góra 10 sierpnia, 17:00 (300)
Michał Bartkowiak 19, Marcin Buryło 74
Ślęza Wrocław 1-0 Polonia Bytom 10 sierpnia, 17:00 (200)
Tomasz Dyr 88
na Stadionie Sportowym Oławka
MKS Kluczbork 3-3 ROW 1964 Rybnik 10 sierpnia, 17:30 (950)
Adrian Kowalski 42, Bartosz Włodarczyk 47, Kamil Nitkiewicz 90 - Jakub Kuczera 17, Przemysław Szkatuła 33, Radosław Dzierbicki 51
Górnik II Zabrze 4-1 Ruch Zdzieszowice 11 sierpnia, 14:00 (150)
Juan Bauzá 31, Piotr Krawczyk 64, 85, Daniel Nowak 68 (s) - Łukasz Damrat 48
na stadionie MOSiR-u Sparta
Piast Żmigród 0-0 Stal Brzeg 10 sierpnia, 17:00 (300)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Miedź II Legnica 10 sierpnia, 17:00 (220)
Rafał Kuliński 24, Dawid Jarka 69 - Wojciech Łobodziński 13
LZS Starowice Dolne 0-0 Zagłębie II Lubin 7 sierpnia, 18:00 (500)
w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 17:00) w Lubinie odwołany

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Miedź II Legnica 0-2 Śląsk II Wrocław 18 sierpnia, 12:00 (200)
Damian Gąska 64, Sebastian Bergier 82 (k)
Stal Brzeg 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 17 sierpnia, 17:00 (300)
Mateusz Dychus 10, Dominik Wejerowski 63, 71 - Adam Dzido 79, Sebastian Pączko 90
Ruch Zdzieszowice 2-1 Piast Żmigród 17 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Niemczyk 36 (k), Paweł Kubiak 80 - Mateusz Jaros 60
ROW 1964 Rybnik 3-1 Górnik II Zabrze 17 sierpnia, 17:00 (596)
Marcin Wodecki 7, Kamil Spratek 53, Przemysław Szkatuła 79 - Ishmael Baidoo 49 (k)
Polonia Bytom 3-2 MKS Kluczbork 17 sierpnia, 17:00 (600)
Jarosław Czernysz 6, Łukasz Matusiak 64, Adam Orłowicz 73 (s) - Adrian Kowalski 37, Paweł Gierak 68
na stadionie Szombierek
Lechia Zielona Góra 3-1 Ślęza Wrocław 18 sierpnia, 14:00 (400)
Wojciech Okińczyc 65 (k), Bartosz Konieczny 69, Sebastian Górski 82 - Robert Pisarczuk 90 (k)
Ruch Chorzów 1-3 Foto-Higiena Gać 17 sierpnia, 17:00 (1071)
Adrian Dąbrowski 88 - Marcin Buryło 49 (k), 90, Paweł Bujakiewicz 64
LZS Starowice Dolne 0-2 Rekord Bielsko-Biała 17 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Wyroba 12, Mateusz Gleń 69
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Zagłębie II Lubin 17 sierpnia, 17:00 (150)
Dawid Hanzel 20 - Kamil Mazek 45

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Śląsk II Wrocław 1-0 Zagłębie II Lubin 25 sierpnia, 12:00 (200)
Szymon Krocz 49
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 24 sierpnia, 17:00 (150)
Foto-Higiena Gać 2-0 LZS Starowice Dolne 24 sierpnia, 17:00 (300)
Marcin Buryło 2, Marcin Przybylski 6
Ślęza Wrocław 2-0 Ruch Chorzów 24 sierpnia, 17:00 (300)
Hubert Muszyński 60, Piotr Kotyla 67
na Stadionie Sportowym Oławka
MKS Kluczbork 1-2 Lechia Zielona Góra 24 sierpnia, 17:30 (500)
Jakub Ryś 27 - Artur Małecki 70, Damian Stachurski 77
Górnik II Zabrze 0-1 Polonia Bytom 24 sierpnia, 17:00 (300)
Krzysztof Hałgas 55
na stadionie MOSiR-u Sparta
Piast Żmigród 4-2 ROW 1964 Rybnik 24 sierpnia, 17:00 (370)
Alan Wojtaszek 12, Michał Koźlik 23, Filip Kendzia 79, Dawid Zieliński 90 - Radosław Dzierbicki 43, Bartłomiej Polok 90
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Ruch Zdzieszowice 24 sierpnia, 17:00 (250)
Tomasz Polak 44
Miedź II Legnica 1-1 Stal Brzeg 24 sierpnia, 17:00 (120)
Arisco 35 - Dominik Wejerowski 80

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Stal Brzeg 2-2 Śląsk II Wrocław 30 sierpnia, 17:45 (650)
Piotr Niewieściuk 76, Damian Celuch 90 - Grzegorz Kotowicz 27, Piotr Samiec-Talar 46
Ruch Zdzieszowice 1-1 Miedź II Legnica 31 sierpnia, 17:00 (300)
Daniel Nowak 57 - Michał Pojasek 78
ROW 1964 Rybnik 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 31 sierpnia, 17:00 (400)
Dawid Plizga 35 (k), Marcin Wodecki 53, Jarosław Baranśkyj 78 - Mateusz Mazurek 18, Sebastian Pączko 24
Polonia Bytom 0-0 Piast Żmigród 1 września, 17:00 (500)
na stadionie Szombierek
Lechia Zielona Góra 1-4 Górnik II Zabrze 31 sierpnia, 16:00 (500)
Jan Izdebski 90 - Aleksander Paluszek 1, Dominik Skiba 71, Alasana Manneh 75 (k), Dariusz Pawłowski 85
Ruch Chorzów 0-0 MKS Kluczbork 31 sierpnia, 17:00 (548)
LZS Starowice Dolne 0-0 Ślęza Wrocław 31 sierpnia, 17:00 (250)
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Foto-Higiena Gać 31 sierpnia, 17:00 (150)
Wojciech Caniboł 90, 90 (k) - Marcin Przybylski 66
Zagłębie II Lubin 2-2 Rekord Bielsko-Biała 1 września, 13:30 (200)
Kamil Mazek 62, Błażej Czuban 70 - Szymon Szymański 33 (k), Marcin Wróbel 84
na bocznym boisku nr 4

Kolejka 6 - 7-8 września

Śląsk II Wrocław 2-1 Rekord Bielsko-Biała 7 września, 17:00 (100)
Szymon Krocz 6, Mateusz Młynarczyk 11 - Łukasz Sztylka 77 (s)
w Oleśnicy
Foto-Higiena Gać 2-1 Zagłębie II Lubin 7 września, 16:00 (400)
Tobiasz Jarczak 54, Miłosz Kubacki 89 - Kacper Lepczyński 58
Ślęza Wrocław 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 września, 16:00 (100)
Wojciech Caniboł 24, Dawid Hanzel 36
MKS Kluczbork 1-0 LZS Starowice Dolne 7 września, 19:00 (250)
Adrian Kowalski 88
w 90. minucie żółtą kartką ukarany został zawodnik gospodarzy - Marcin Jantos
Górnik II Zabrze 2-2 Ruch Chorzów 7 września, 17:00 (4795)
Filip Bainović 48 (k), David Kopacz 56 - Mariusz Idzik 45, Marcin Kowalski 58
Piast Żmigród 0-1 Lechia Zielona Góra 7 września, 16:00 (502)
Aron Athenstadt 75
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Polonia Bytom 10 września, 15:30 (500)
Sebastian Pączko 11 - Norbert Radkiewicz 34
Miedź II Legnica 4-1 ROW 1964 Rybnik 7 września, 16:00 (400)
Hubert Antkowiak 24, Wojciech Łobodziński 28, Carlos Heredia 36, Mateusz Zatwarnicki 90 - Dawid Plizga 46
w 85. minucie żółtą kartką ukarany został zawodnik gości - Paweł Kapusta
Stal Brzeg 0-1 Ruch Zdzieszowice 7 września, 13:00 (400)
Marcin Niemczyk 61 (k)

Kolejka 7 - 14-15 września

Ruch Zdzieszowice 2-0 Śląsk II Wrocław 14 września, 16:00 (300)
Denis Sotor 25, Łukasz Damrat 83
ROW 1964 Rybnik 2-0 Stal Brzeg 11 września, 18:00 (353)
Bartłomiej Polok 10, Dawid Plizga 29
w pierwotnym terminie (14 września, 16:00) odwołany
Polonia Bytom 2-4 Miedź II Legnica 14 września, 16:00 (400)
Mariusz Fornalczyk 66, Marcin Lachowski 89 - Hubert Antkowiak 36, Marcin Garuch 45 (k), Daniel Smuga 73, Mateusz Zatwarnicki 76
na stadionie Szombierek
Lechia Zielona Góra 3-3 Gwarek Tarnowskie Góry 14 września, 16:00 (350)
Szymon Kobusiński 7, 44, Artur Małecki 24 - Rafał Kuliński 19, Przemysław Oziębała 32, 80
Ruch Chorzów 4-1 Piast Żmigród 14 września, 17:30 (539)
Mateusz Bartolewski 41, Mariusz Idzik 44, 68, Jakub Nowak 83 - Grzegorz Mazurek 32
w 39. minucie żółtą kartką ukarany został zawodnik gospodarzy - Dawid Smug
LZS Starowice Dolne 0-1 Górnik II Zabrze 14 września, 16:00 (400)
Marko Zawada 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 MKS Kluczbork 14 września, 16:00 (150)
Kamil Nitkiewicz 43 (s), Wojciech Caniboł 58
Zagłębie II Lubin 1-1 Ślęza Wrocław 14 września, 13:00 (50)
Bartosz Białek 90 - Kornel Traczyk 86
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Foto-Higiena Gać 15 września, 16:00 (150)
Michał Czernek 53

Kolejka 8 - 21-22 września

Śląsk II Wrocław 0-0 Foto-Higiena Gać 22 września, 13:00 (200)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ślęza Wrocław 2-1 Rekord Bielsko-Biała 22 września, 16:00 (150)
Kornel Traczyk 71, Mateusz Stempin 90 - Mateusz Waliczek 90
MKS Kluczbork 1-1 Zagłębie II Lubin 21 września, 17:30 (400)
Norbert Jaszczak 40 - Marcin Gołębiowski 10
Górnik II Zabrze 2-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 21 września, 16:00 (150)
Marko Zawada 14, Mateusz Kulanek 65 - Wojciech Caniboł 27, Dariusz Pawłowski 44 (s), Dawid Morcinek 73
na stadionie MOSiR-u Sparta
Piast Żmigród 5-0 LZS Starowice Dolne 21 września, 16:00 (190)
Alan Wojtaszek 17, 37, 55, Grzegorz Mazurek 43, Michał Koźlik 64
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Ruch Chorzów 8 października, 15:00 (600)
Kamil Bętkowski 24, Przemysław Oziębała 73
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany na wniosek policji
Miedź II Legnica 4-0 Lechia Zielona Góra 21 września, 16:00 (250)
Mateusz Zatwarnicki 43, 45, Arisco 52, Przemysław Macierzyński 80
Stal Brzeg 0-3 Polonia Bytom 21 września, 16:00 (624)
Marcin Lachowski 2, Patryk Stefański 16, 82
Ruch Zdzieszowice 3-1 ROW 1964 Rybnik 22 września, 16:00 (300)
Dawid Kiliński 8, Denis Sotor 68, Konrad Kostrzycki 90 (k) - Dawid Plizga 87 (k)
w 21. minucie żółtą kartką ukarany został zawodnik gości - Paweł Kapusta

Kolejka 9 - 28-29 września

ROW 1964 Rybnik 2-3 Śląsk II Wrocław 28 września, 13:00 (346)
Piotr Pacholski 56, Marcin Wodecki 66 - Bartosz Boruń 27, Piotr Samiec-Talar 31, 62
Polonia Bytom 0-1 Ruch Zdzieszowice 28 września, 16:00 (400)
Marcin Niemczyk 54
na stadionie Szombierek
Lechia Zielona Góra 3-2 Stal Brzeg 29 września, 14:00 (300)
Szymon Kobusiński 17, 42, Łukasz Garguła 44 - Mateusz Dychus 35, 71
Ruch Chorzów 1-1 Miedź II Legnica 28 września, 16:00 (607)
Mateusz Bartolewski 58 - Wojciech Łobodziński 29
LZS Starowice Dolne 1-4 Gwarek Tarnowskie Góry 28 września, 13:00 (100)
Bartłomiej Rakowski 58 - Konrad Pipia 11, Sebastian Pączko 61, 72, 87
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Piast Żmigród 28 września, 16:00 (100)
Dawid Weis 11, Wojciech Caniboł 85 - Błażej Chouwer 17
Zagłębie II Lubin 0-3 Górnik II Zabrze 28 września, 13:00 (100)
Michał Rostkowski 8, Dariusz Kamiński 86 (k), 90
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 1-3 MKS Kluczbork 28 września, 16:00 (100)
Mateusz Gaudyn 90 - Bartosz Włodarczyk 53, Jakub Ryś 63 (k), Bartosz Szepeta 90
Foto-Higiena Gać 0-4 Ślęza Wrocław 28 września, 16:00 (200)
Hubert Muszyński 12, 56, 78, Szymon Lewkot 81

Kolejka 10 - 5-6 października

Śląsk II Wrocław 1-3 Ślęza Wrocław 5 października, 13:00 (400)
Daniel Szczepan 62 (k) - Maciej Matusik 4, Mateusz Stempin 14, Szymon Lewkot 58
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
MKS Kluczbork 3-1 Foto-Higiena Gać 5 października, 17:30 (400)
Marcin Jantos 32, Bartosz Włodarczyk 46, Paweł Gierak 50 - Michał Bartkowiak 17
Górnik II Zabrze 2-3 Rekord Bielsko-Biała 6 października, 15:00 (100)
Dominik Skiba 27, Aleksander Paluszek 29 - Szymon Szymański 33 (k), 90 (k), Marcin Wróbel 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Piast Żmigród 2-2 Zagłębie II Lubin 5 października, 15:00 (300)
Grzegorz Mazurek 6, 18 - Błażej Czuban 85 (k), Bartosz Białek 90
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 października, 15:00 (180)
Sławomir Pach 18, Kamil Bętkowski 40 - Wojciech Caniboł 47
Miedź II Legnica 2-0 LZS Starowice Dolne 5 października, 15:00 (150)
Hubert Antkowiak 44, Wojciech Łobodziński 90
Stal Brzeg 1-2 Ruch Chorzów 5 października, 15:00 (270)
Tomasz Gajda 54 - Tomasz Foszmańczyk 3, Jakub Nowak 50
Ruch Zdzieszowice 1-2 Lechia Zielona Góra 5 października, 15:00 (200)
Dawid Kiliński 30 - Wojciech Okińczyc 3 (k), 36 (k)
ROW 1964 Rybnik 1-2 Polonia Bytom 5 października, 15:00 (507)
Jan Janik 23 (k) - Marcin Lachowski 11, Filip Żagiel 45

Kolejka 11 - 12-13 października

Polonia Bytom 2-0 Śląsk II Wrocław 13 października, 15:00 (600)
Marcin Lachowski 2, 49 (k)
na stadionie Szombierek
Lechia Zielona Góra 2-1 ROW 1964 Rybnik 13 października, 14:00 (450)
Wojciech Okińczyc 64, Szymon Kobusiński 74 - Piotr Jakubowski 89
Ruch Chorzów 2-2 Ruch Zdzieszowice 12 października, 15:00 (3284)
Mateusz Lechowicz 66, Mateusz Bartolewski 76 - Denis Smolarek 1, Marcin Niemczyk 54 (k)
LZS Starowice Dolne 1-1 Stal Brzeg 12 października, 15:00 (300)
Leszek Nowosielski 75 - Dominik Wejerowski 64 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 5-2 Miedź II Legnica 12 października, 15:00 (100)
Wojciech Caniboł 4, 41 (k), 45, Dawid Morcinek 67, Dawid Hanzel 78 - Arisco 68, Daniel Smuga 86
Zagłębie II Lubin 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry 12 października, 14:00 (50)
Dominik Więcek 27, Paweł Żyra 31 (k), 42, Jakub Sypek 45
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Piast Żmigród 12 października, 15:00 (100)
Bartosz Guzdek 89
Foto-Higiena Gać 3-3 Górnik II Zabrze 12 października, 15:00 (200)
Andrzej Korytek 30, Jehor Tarnow 77, 82 - Łukasz Wolsztyński 46, 52, Piotr Krawczyk 53
Ślęza Wrocław 2-3 MKS Kluczbork 12 października, 15:00 (250)
Szymon Lewkot 13, Maciej Matusik 19 - Jakub Ryś 48, Patryk Palat 51, Kamil Jurasik 88

Kolejka 12 - 19-20 października

Śląsk II Wrocław 1-0 MKS Kluczbork 20 października, 13:00 (200)
Przemysław Bargiel 72
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Górnik II Zabrze 2-0 Ślęza Wrocław 20 października, 15:00 (100)
Marko Zawada 13, Dariusz Kamiński 43 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Piast Żmigród 0-3 Foto-Higiena Gać 19 października, 15:00 (350)
Kacper Czajkowski 45, Tobiasz Jarczak 70, Michał Gałaszewski 85
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Rekord Bielsko-Biała 19 października, 15:00 (400)
Dawid Jarka 33, 45 (k), Patryk Joachim 79
Stal Brzeg 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 19 października, 15:00 (350)
Damian Celuch 61 - Dawid Hanzel 87
Ruch Zdzieszowice 2-0 LZS Starowice Dolne 19 października, 15:00 (200)
Marcin Niemczyk 12, Łukasz Damrat 86
ROW 1964 Rybnik 0-2 Ruch Chorzów 19 października, 15:00 (1700)
Mariusz Idzik 29, 82
Polonia Bytom 4-0 Lechia Zielona Góra 19 października, 15:00 (300)
Marcin Lachowski 50, Dawid Krzemień 69, 73, Mariusz Fornalczyk 83
na stadionie Szombierek
Zagłębie II Lubin 1-1 Miedź II Legnica 19 października, 14:30 (200)
Bartosz Białek 90 - Marcin Garuch 74
na bocznym boisku nr 4

Kolejka 13 - 26-27 października

Lechia Zielona Góra 2-3 Śląsk II Wrocław 27 października, 14:00 (250)
Jakub Babij 45 (k), Szymon Kobusiński 54 - Sebastian Bergier 5, Mateusz Młynarczyk 33, Przemysław Bargiel 60
Ruch Chorzów 3-1 Polonia Bytom 26 października, 19:20 (6800)
Konrad Kasolik 14, Jakub Nowak 27, Mariusz Idzik 38 - Marcin Lachowski 67 (k)
LZS Starowice Dolne 0-2 ROW 1964 Rybnik 26 października, 14:00 (218)
Paweł Mandrysz 43, Marcin Wodecki 82
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Ruch Zdzieszowice 26 października, 14:00 (100)
Dawid Kiliński 36, Denis Sotor 58
Zagłębie II Lubin 1-1 Stal Brzeg 26 października, 13:00 (60)
Błażej Czuban 79 - Dominik Wejerowski 90
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 5-3 Miedź II Legnica 26 października, 14:00 (100)
Bartosz Guzdek 7, Dariusz Rucki 53, Szymon Szymański 80 (k), 83 (k), 90 (k) - Arisco 9, 20, Aboubacar Condé 38 (k)
Foto-Higiena Gać 0-3 Gwarek Tarnowskie Góry 26 października, 14:00 (100)
Kamil Bętkowski 6, 44, Sebastian Pączko 62
Ślęza Wrocław 0-0 Piast Żmigród 26 października, 14:00 (200)
MKS Kluczbork 4-1 Górnik II Zabrze 26 października, 16:00 (500)
Patryk Palat 30, Bartosz Włodarczyk 36, 57, Marko Zawada 49 (s) - Thomas Pranica 64

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Śląsk II Wrocław 4-0 Górnik II Zabrze 31 października, 13:00 (200)
Sebastian Bergier 18, 77, Przemysław Bargiel 66, Bartosz Boruń 82
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / w pierwotnym terminie (3 listopada, 13:00) odwołany
Piast Żmigród 1-0 MKS Kluczbork 2 listopada, 14:00 (150)
Michał Koźlik 55
Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Ślęza Wrocław 2 listopada, 14:00 (400)
Maciej Tomaszewski 83
Miedź II Legnica 1-1 Foto-Higiena Gać 3 listopada, 13:00 (150)
Arisco 51 - Jehor Tarnow 16
w Parku Miejskim
Stal Brzeg 4-1 Rekord Bielsko-Biała 2 listopada, 14:00 (250)
Tomasz Gajda 33, Dawid Kamiński 59, Damian Celuch 69, Michał Maj 73 - Marek Sobik 29
Ruch Zdzieszowice 2-2 Zagłębie II Lubin 2 listopada, 14:00 (200)
Paweł Kubiak 3, Łukasz Damrat 34 - Jakub Sypek 44, Bartosz Białek 59
ROW 1964 Rybnik 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 listopada, 14:00 (391)
Marcin Wodecki 23, 26 - Wojciech Caniboł 90
Polonia Bytom 4-1 LZS Starowice Dolne 2 listopada, 14:00 (300)
Norbert Radkiewicz 11, Patryk Stefański 28, Tomasz Pośpiech 67, 90 - Dennis Gordzielik 90
na stadionie Szombierek
Lechia Zielona Góra 0-3 Ruch Chorzów 2 listopada, 13:00 (500)
Mariusz Idzik 59, 61, Mateusz Winciersz 90

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Ruch Chorzów 1-1 Śląsk II Wrocław 9 listopada, 17:00 (5149)
Mariusz Idzik 89 - Sebastian Bergier 78
LZS Starowice Dolne 1-6 Lechia Zielona Góra 9 listopada, 14:00 (200)
Jakub Horański 58 - Jakub Babij 16, Artur Małecki 17, Szymon Kobusiński 20, 66, Wojciech Okińczyc 38, 86
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-3 Polonia Bytom 9 listopada, 14:00 (170)
Piotr Trąd 90 - Dawid Krzemień 65, Filip Żagiel 68, Norbert Radkiewicz 76
w 65. minucie żółtą kartką ukarany został zawodnik gości - Dawid Gargasz
Zagłębie II Lubin 0-2 ROW 1964 Rybnik 9 listopada, 14:00 (80)
Bartłomiej Polok 8, Marcin Wodecki 63 (k)
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Ruch Zdzieszowice 9 listopada, 14:00 (100)
Marcin Wróbel 45, Marcin Czaicki 72
Foto-Higiena Gać 1-1 Stal Brzeg 9 listopada, 14:00 (500)
Michał Bartkowiak 90 - Dawid Pożarycki 61
Ślęza Wrocław 2-2 Miedź II Legnica 9 listopada, 14:00 (100)
Piotr Kotyla 45, Marcin Wdowiak 75 - Arisco 20, Marcin Garuch 89
MKS Kluczbork 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 9 listopada, 16:00 (500)
Norbert Jaszczak 2, Kamil Nitkiewicz 25, Kamil Jurasik 90 - Rafał Kuliński 5, Kamil Bętkowski 9
Górnik II Zabrze 3-1 Piast Żmigród 10 listopada, 14:00 (100)
Dariusz Pawłowski 42, Dariusz Kamiński 76, David Kopacz 90 - Grzegorz Mazurek 2
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Śląsk II Wrocław 4-0 Piast Żmigród 16 listopada, 13:00 (200)
Piotr Samiec-Talar 3, 43, Daniel Szczepan 34, Sebastian Bergier 79
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Górnik II Zabrze 16 listopada, 13:30 (550)
Miedź II Legnica 1-2 MKS Kluczbork 16 listopada, 13:30 (200)
Wojciech Łobodziński 65 - Kamil Jurasik 61, 68
Stal Brzeg 2-1 Ślęza Wrocław 16 listopada, 13:30 (300)
Mateusz Cieślik 16, Damian Celuch 57 - Hubert Muszyński 45
w 57. minucie żółtą kartką ukarany został zawodnik gospodarzy - Adrian Szady
Ruch Zdzieszowice 0-0 Foto-Higiena Gać 16 listopada, 13:30 (200)
ROW 1964 Rybnik 1-2 Rekord Bielsko-Biała 16 listopada, 13:30 (352)
Wiktor Piejak 6 - Marcin Czaicki 40, Szymon Szymański 74
Polonia Bytom 0-0 Zagłębie II Lubin 16 listopada, 13:30 (400)
na stadionie Szombierek
Lechia Zielona Góra 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 listopada, 13:00 (350)
Ruch Chorzów 7-2 LZS Starowice Dolne 16 listopada, 17:00 (5382)
Mariusz Idzik 6, Mateusz Winciersz 29, Mateusz Iwan 42, Patryk Sikora 48, Bartłomiej Rakowski 51 (s), Mateusz Lechowicz 71, Giorgi Culeiskiri 87 - Marcin Nowacki 15, Leszek Nowosielski 37

Kolejka 17 - 23-24 listopada

LZS Starowice Dolne 1-4 Śląsk II Wrocław 23 listopada, 13:30 (200)
Marcin Nowacki 67 - Filip Michalski 4, Paweł Kucharczyk 52, Mathieu Scalet 75, 79
w Grodkowie
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Ruch Chorzów 23 listopada, 12:00 (350)
Mateusz Szatkowski 69 - Mariusz Idzik 37
Zagłębie II Lubin 0-2 Lechia Zielona Góra 23 listopada, 13:00 (150)
Szymon Kobusiński 12, Wojciech Okińczyc 39
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 0-1 Polonia Bytom 23 listopada, 13:30 (500)
Dominik Konieczny 86
Foto-Higiena Gać 2-2 ROW 1964 Rybnik 23 listopada, 13:30 (200)
Marcin Buryło 8 (k), Tobiasz Jarczak 53 - Wiktor Piejak 14, Konrad Warmiński 61
Ślęza Wrocław 1-1 Ruch Zdzieszowice 23 listopada, 12:00 (100)
Robert Pisarczuk 52 - Paweł Kubiak 34
MKS Kluczbork 1-0 Stal Brzeg 23 listopada, 16:00 (550)
Łukasz Szukiełowicz 20
Górnik II Zabrze 2-1 Miedź II Legnica 23 listopada, 13:30 (100)
Michał Rostkowski 3, 78 (k) - Mateusz Zatwarnicki 48
na stadionie MOSiR-u Sparta
Piast Żmigród 1-3 Gwarek Tarnowskie Góry 23 listopada, 13:00 (120)
Michał Kostrzewa 8 - Rafał Kuliński 3 (k), Patryk Joachim 74, Sebastian Pączko 87

Kolejka 18 - 7-8 marca

Śląsk II Wrocław 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 7 marca, 13:00 (200)
Sebastian Bergier 71 - Kevin Kołodziej 26
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Piast Żmigród 2-3 Miedź II Legnica 7 marca, 15:00 (300)
Daniel Stanclik 2, Marek Miziniak 89 (k) - Rafał Adamski 31, 58, Kamil Niewiadomski 35
Górnik II Zabrze 4-1 Stal Brzeg 7 marca, 15:00 (200)
Piotr Krawczyk 15, 51, 83, Kamil Zapolnik 85 - Damian Celuch 20
na stadionie MOSiR-u Sparta
MKS Kluczbork 1-0 Ruch Zdzieszowice 7 marca, 17:00 (400)
Jakub Ryś 1
Ślęza Wrocław 0-0 ROW 1964 Rybnik 7 marca, 15:00 (100)
Foto-Higiena Gać 1-3 Polonia Bytom 7 marca, 15:00 (300)
Marcin Wdowiak 41 - Michał Bedronka 1, Adam Żak 53, Dawid Rudnik 65
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Lechia Zielona Góra 7 marca, 15:00 (100)
Bartosz Guzdek 27, Konrad Kareta 86 - Jakub Babij 63
Zagłębie II Lubin 1-1 Ruch Chorzów 8 marca, 13:00 (500)
Jakub Sypek 53 - Mariusz Idzik 9
na bocznym boisku nr 4
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 LZS Starowice Dolne 7 marca, 15:00 (100)
Mateusz Szatkowski 49, Rafał Adamek 76

Kolejka 19 - 14-15 marca

Zagłębie II Lubin - LZS Starowice Dolne
w pierwotnym terminie (15 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pniówek Pawłowice Śląskie - Śląsk II Wrocław
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Chorzów - Rekord Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (14 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Zielona Góra - Foto-Higiena Gać
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Bytom - Ślęza Wrocław
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Brzeg - Piast Żmigród
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (13 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 21-22 marca

Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica
w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik II Zabrze - ROW 1964 Rybnik
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Kluczbork - Polonia Bytom
w pierwotnym terminie (21 marca, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Foto-Higiena Gać - Ruch Chorzów
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice Dolne
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice Śląskie
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 28-29 marca

Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Starowice Dolne - Foto-Higiena Gać
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Chorzów - Ślęza Wrocław
w pierwotnym terminie (28 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Bytom - Górnik II Zabrze
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW 1964 Rybnik - Piast Żmigród
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Zdzieszowice - Gwarek Tarnowskie Góry
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Śląsk II Wrocław - Stal Brzeg
w pierwotnym terminie (5 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Tarnowskie Góry - ROW 1964 Rybnik
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Żmigród - Polonia Bytom
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Kluczbork - Ruch Chorzów
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ślęza Wrocław - LZS Starowice Dolne
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Foto-Higiena Gać - Pniówek Pawłowice Śląskie
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 11 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Starowice Dolne - MKS Kluczbork
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Chorzów - Górnik II Zabrze
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW 1964 Rybnik - Miedź II Legnica
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany / w drugim terminie (8 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Śląsk II Wrocław - Ruch Zdzieszowice
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Brzeg - ROW 1964 Rybnik
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedź II Legnica - Polonia Bytom
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Żmigród - Ruch Chorzów
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik II Zabrze - LZS Starowice Dolne
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice Śląskie
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Foto-Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Foto-Higiena Gać - Śląsk II Wrocław
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Starowice Dolne - Piast Żmigród
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Chorzów - Gwarek Tarnowskie Góry
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 19:20) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Bytom - Stal Brzeg
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW 1964 Rybnik - Ruch Zdzieszowice
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 26 - 2-3 maja

Śląsk II Wrocław - ROW 1964 Rybnik
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Zdzieszowice - Polonia Bytom
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedź II Legnica - Ruch Chorzów
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Tarnowskie Góry - LZS Starowice Dolne
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice Śląskie
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 27 - 6 maja

Ślęza Wrocław - Śląsk II Wrocław
w pierwotnym terminie (6 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork
w pierwotnym terminie (6 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
w pierwotnym terminie (6 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
w pierwotnym terminie (6 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pniówek Pawłowice Śląskie - Gwarek Tarnowskie Góry
w pierwotnym terminie (6 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Starowice Dolne - Miedź II Legnica
w pierwotnym terminie (6 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Chorzów - Stal Brzeg
w pierwotnym terminie (6 maja, 19:20) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice
w pierwotnym terminie (6 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Bytom - ROW 1964 Rybnik
w pierwotnym terminie (6 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 28 - 9-10 maja

Śląsk II Wrocław - Polonia Bytom
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW 1964 Rybnik - Lechia Zielona Góra
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Zdzieszowice - Ruch Chorzów
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Brzeg - LZS Starowice Dolne
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik II Zabrze - Foto-Higiena Gać
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 29 - 16-17 maja

Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Kluczbork - Śląsk II Wrocław
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Starowice Dolne - Ruch Zdzieszowice
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik
w pierwotnym terminie (16 maja, 19:20) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 30 - 23-24 maja

Śląsk II Wrocław - Lechia Zielona Góra
w pierwotnym terminie (23 maja, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW 1964 Rybnik - LZS Starowice Dolne
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Tarnowskie Góry - Foto-Higiena Gać
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 31 - 27 maja

Górnik II Zabrze - Śląsk II Wrocław
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Kluczbork - Piast Żmigród
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagłębie II Lubin - Ruch Zdzieszowice
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pniówek Pawłowice Śląskie - ROW 1964 Rybnik
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Starowice Dolne - Polonia Bytom
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Chorzów - Lechia Zielona Góra
w pierwotnym terminie (27 maja, 19:20) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 32 - 30-31 maja

Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów
w pierwotnym terminie (30 maja, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Zielona Góra - LZS Starowice Dolne
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice Śląskie
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW 1964 Rybnik - Zagłębie II Lubin
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Brzeg - Foto-Higiena Gać
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Żmigród - Górnik II Zabrze
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 33 - 6-7 czerwca

Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Foto-Higiena Gać - Ruch Zdzieszowice
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała - ROW 1964 Rybnik
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Zielona Góra
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Starowice Dolne - Ruch Chorzów
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 34 - 13-14 czerwca

Śląsk II Wrocław - LZS Starowice Dolne
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice Śląskie
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW 1964 Rybnik - Foto-Higiena Gać
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Zdzieszowice - Ślęza Wrocław
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Brzeg - MKS Kluczbork
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

II liga 2019/2020

III liga 2019/2020 (I)
III liga 2019/2020 (II)
III liga 2019/2020 (IV)

IV liga 2019/2020 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2019/2020 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2019/2020 (lubuska)
IV liga BS Leśnica 2019/2020 (opolska)
IV liga 2019/2020 (śląska I)
IV liga 2019/2020 (śląska II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas