[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

LZS Starowice Dolne Ludowy Zespół Sportowy Starowice
Rok założenia: 2002
Barwy: niebiesko-czerwone
Adres: Starowice Dolne 36, 49-200 Grodków
telefon: (606) 945-579, (502) 146-247 (trener)
WWW: http://lzsstarowice.futbolowo.pl/ (oficj.)
https://www.facebook.com/lzsstarowice/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 450 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Ryszard Kin
Trener: Jakub Reil


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Arkadiusz Fesser (02.10.96, 183/78, W, Małapanew Ozimek), Kacper Majchrowski (17.08.97, 193/82, Lechia Dzierżoniów), Szymon Stec (10.02.99, Górnik Wałbrzych, J).
Obrońcy: Przemysław Cichocki (09.01.94, 179/63), Konrad Kumor (11.04.00, 173/66, Zagłębie Sosnowiec), Bartłomiej Rakowski (05.09.98, Sokół Aleksandrów Łódzki), Luka Redek (13.06.99, SVN, W, NK Krško), Marcin Rzepka (24.01.98, 183/70), Maciej Sacha (24.09.91, 181/91, J), Michał Sikorski (16.08.92, MKP Wołów), Dominik Wejerowski (15.06.92, 176/70, W, Stal Brzeg), Paweł Wodniok (22.06.01 Odra Opole (juniorzy), J), Dominik Zawada (13.04.00).
Pomocnicy: Antoninho Lopes da Silva "Antoninho Silva" (07.06.94, POR, 169, W, Moura AC (POR)), Łukasz Bonar (25.10.85, 182/80, J), Damian Dada (01.02.00, W, Piast Strzelce Opolskie), Bruno Gos (14.12.00, Odra Opole (juniorzy), J -> Małapanew Ozimek), Jakub Horański (22.03.99, Stal Brzeg), Dawid Karpeta (11.04.01), Szymon Kobylnik (22.04.95), Marcin Szemis (14.09.99, W, GKS Mirków/Długołęka), Marcin Nowacki (12.03.81, 168/66, Stal Brzeg, J), Leszek Nowosielski (26.02.92, 182/73, Ruch Zdzieszowice), Kacper Pawlus (07.02.96, 182/71, J -> Agroplon Głuszyna), Jakub Pietrakowski (05.12.00, Ruch Zdzieszowice), Mateusz Poważny (08.11.91, J -> Agroplon Głuszyna), Jakub Reil (30.05.88, 172/62, rezerwy), Grzegorz Stencel (16.10.91, 165/57, J - Pogoń Prudnik), Damian Szydziak (15.03.89, 174/70, Lechia Dzierżoniów).
Napastnicy: Dennis Gordzielik (30.01.96, 183/78, USI Lupo-Martini (GER), J -> Piast Strzelce Opolskie), Hélder Mendes Rodrigues "Hélder Rodrigues" (13.12.89, GNB, W, 1.FC Tatran Prešov (SVK)), Sebastian Jaroszyński (31.07.94, W, Małapanew Ozimek), Jaka Kuhar (10.06.96, SVN, 187, W, NK Vipava), Oscar Vicente Mendes "Oscar Mendes" (08.10.96, POR, 183/82, W).
 
Dane z sezonu: 2019/20
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2003/04 - Klasa C 2003/2004, grupa: Brzeg I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN - Brzeg
   2004/05 - Klasa C 2004/2005, grupa: Brzeg I
   2005/06 - Klasa C 2005/2006, grupa: Brzeg I
   2006/07 - Klasa B 2006/2007, grupa: Brzeg
   2007/08 - Klasa B 2007/2008, grupa: Brzeg
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN - Brzeg
   2008/09 - Klasa B 2008/2009, grupa: Brzeg
   2009/10 - Klasa B 2009/2010, grupa: Brzeg
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN - Brzeg
   2010/11 - Klasa B 2010/2011, grupa: Brzeg I
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: Opole IV
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: opolska II
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Saltex IV liga 2013/2014, grupa: opolska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: opolska II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Saltex IV liga 2015/2016, grupa: opolska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: opolska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga 2017/2018, grupa: opolska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: opolska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: III
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas