[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2016/2017, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Głubczyce 34 79 24 7 3 86-35 12 5 0 42-15 12 2 3 44-20
2.  Swornica Czarnowąsy 34 78 25 3 6 82-35 13 1 3 37-15 12 2 3 45-20
3.  Porawie Większyce 34 72 22 6 6 76-44 13 2 2 47-19 9 4 4 29-25
4.  Małapanew Ozimek 34 67 21 4 9 80-47 13 1 3 50-21 8 3 6 30-26
5.  Agroplon Głuszyna 34 63 18 9 7 62-33 9 5 3 35-17 9 4 4 27-16
6.  LZS Starowice 34 53 16 5 13 60-44 9 2 6 36-25 7 3 7 24-19
7.  MKS Gogolin 34 52 16 4 14 56-47 11 2 4 34-21 5 2 10 22-26
8.  OKS Olesno 34 47 14 5 15 51-68 9 1 7 34-34 5 4 8 17-34
9.  KS Krapkowice 34 44 12 8 14 49-58 6 6 5 19-24 6 2 9 30-34
10.  LZS Kup 34 43 11 10 13 41-43 6 7 4 21-17 5 3 9 20-26
11.  Polonia Nysa 34 42 12 6 16 46-53 7 3 7 21-22 5 3 9 25-31
12.  Skalnik Gracze 34 41 11 8 15 41-54 6 5 6 21-22 5 3 9 20-32
13.  KS Krasiejów 34 36 10 6 18 41-59 7 3 7 30-30 3 3 11 11-29
14.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 34 35 8 11 15 33-50 6 4 7 19-21 2 7 8 14-29
15.  Start Namysłów 34 34 8 10 16 40-51 6 5 6 26-18 2 5 10 14-33
16.  TOR Dobrzeń Wielki 34 32 8 8 18 44-56 2 3 12 17-32 6 5 6 27-24
17.  LZS Piotrówka 34 30 9 3 22 53-110 6 1 10 29-47 3 2 12 24-63
18.  Pogoń Prudnik 34 12 3 3 28 24-78 3 2 12 15-32 0 1 16 9-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Polonia Głubczyce    3-2 3-1 2-2 2-1 0-0 2-0 5-1 2-1 5-2 3-0 1-1 1-0 1-1 5-1 1-1 4-1 2-0 
 2 Swornica Czarnowąsy0-4     0-0 2-3 0-1 1-0 1-0 1-0 6-4 1-0 2-1 4-0 4-0 4-0 4-0 2-1 2-1 3-0 
 3 Porawie Większyce3-0 1-0     2-0 1-3 1-2 1-0 4-1 1-1 3-2 3-1 4-2 2-2 2-0 2-1 3-2 8-1 6-1 
 4 Małapanew Ozimek0-1 2-2 4-1     2-5 2-1 3-1 4-0 4-1 2-1 0-1 3-0 1-0 3-2 3-1 4-0 6-3 7-1 
 5 Agroplon Głuszyna1-1 2-1 1-2 4-2     1-1 1-1 2-2 4-1 0-0 5-3 3-0 3-0 2-0 0-1 0-1 5-1 1-0 
 6 LZS Starowice4-3 1-2 3-2 1-2 0-2     0-2 1-3 1-1 1-2 3-1 2-1 5-1 4-0 0-0 3-0 4-3 3-0 
 7 MKS Gogolin1-2 1-4 1-1 0-2 3-1 0-3     4-1 1-0 2-1 2-0 2-1 2-0 1-0 4-1 1-1 6-3 3-0 
 8 OKS Olesno2-4 0-7 2-3 0-2 2-1 6-1 3-1     3-0 2-1 0-3* 1-2 1-0 3-1 2-1 1-1 3-5 3-1 
 9 KS Krapkowice1-3 0-3 1-4 0-3 1-1 2-1 2-1 0-0     1-1 0-0 4-1 0-0 1-1 1-0 0-4 3-0* 2-1 
 10 LZS Kup2-1 2-3 1-1 2-0 1-0 1-0 1-0 1-1 0-1     1-1 0-0 0-1 2-2 1-2 2-2 2-2 2-0 
 11 Polonia Nysa0-4 1-4 4-0 1-1 0-0 1-2 1-0 0-1 2-0 2-1     2-1 3-0 0-2 1-1 1-3 1-2 1-0 
 12 Skalnik Gracze0-4 1-4 0-1 2-1 1-1 0-1 0-2 0-0 5-2 2-0 2-0     0-3 1-1 0-0 2-2 2-0 3-0 
 13 KS Krasiejów2-3 1-2 1-2 0-0 0-1 1-6 4-2 3-0 0-6 1-1 0-4 2-0     3-0* 1-1 1-0 7-0 3-2 
 14 Chemik Kędzierzyn-Koźle1-4 0-1 1-1 2-0 0-0 2-0 1-1 0-1 0-3 0-2 4-2 1-2 1-1     1-0 0-2 3-0 2-1 
 15 Start Namysłów1-1 1-1 0-1 3-0 1-2 1-0 0-1 4-0 3-1 1-2 1-1 1-3 1-0 1-1     0-3 6-0 1-1 
 16 TOR Dobrzeń Wielki1-3 1-2 1-3 3-5 0-1 0-0 5-3 1-2 0-2 0-1 1-3 0-2 1-2 0-0 1-1     0-1 2-1 
 17 LZS Piotrówka0-4 1-4 2-4 2-5 1-5 0-4 1-5 3-0* 2-3 3-2 0-2 2-2 3-1 0-2 5-3 2-1     2-0 
 18 Pogoń Prudnik1-2 2-3 0-2 0-2 1-2 0-2 0-2 1-4 0-3 0-1 4-2 0-2 1-0 1-1 2-0 1-3 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

LZS Starowice 3-0 TOR Dobrzeń Wielki 6 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 3-2 LZS Kup 6 sierpnia, 17:00
Agroplon Głuszyna 1-0 Pogoń Prudnik 6 sierpnia, 17:00
KS Krapkowice 0-0 OKS Olesno 6 sierpnia, 18:00
MKS Gogolin 6-3 LZS Piotrówka 6 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 1-4 Swornica Czarnowąsy 6 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 1-1 Start Namysłów 9 sierpnia, 18:00
KS Krasiejów 2-3 Polonia Głubczyce 6 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 Małapanew Ozimek 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

TOR Dobrzeń Wielki 3-5 Małapanew Ozimek 13 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 1-0 KS Krasiejów 13 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Polonia Nysa 13 sierpnia, 15:00
LZS Piotrówka 2-2 Skalnik Gracze 13 sierpnia, 17:00
OKS Olesno 3-1 MKS Gogolin 13 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 0-3 KS Krapkowice 13 sierpnia, 17:00
LZS Kup 1-0 Agroplon Głuszyna 13 sierpnia, 17:00
LZS Starowice 3-2 Porawie Większyce 13 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-4 Polonia Głubczyce 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Porawie Większyce 3-2 TOR Dobrzeń Wielki 17 sierpnia, 18:00
Agroplon Głuszyna 1-1 LZS Starowice 17 sierpnia, 18:00
KS Krapkowice 1-1 LZS Kup 17 sierpnia, 18:00
MKS Gogolin 3-0 Pogoń Prudnik 17 sierpnia, 18:00
Skalnik Gracze 0-0 OKS Olesno 17 sierpnia, 18:00
Polonia Nysa 1-2 LZS Piotrówka 17 sierpnia, 18:00
KS Krasiejów 1-2 Swornica Czarnowąsy 17 sierpnia, 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-0 Start Namysłów 17 sierpnia, 18:00
Małapanew Ozimek 0-1 Polonia Głubczyce 31 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Polonia Głubczyce 21 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 3-0 Małapanew Ozimek 14 września, 17:00
Swornica Czarnowąsy 4-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 20 sierpnia, 17:00
LZS Piotrówka 3-1 KS Krasiejów 20 sierpnia, 17:00
OKS Olesno 0-3 Polonia Nysa 20 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Pogoń Prudnik 0-2 Skalnik Gracze 20 sierpnia, 17:00
LZS Kup 1-0 MKS Gogolin 20 sierpnia, 17:00
LZS Starowice 1-1 KS Krapkowice 20 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 1-3 Agroplon Głuszyna 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Agroplon Głuszyna 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 27 sierpnia, 17:00
KS Krapkowice 1-4 Porawie Większyce 27 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin 0-3 LZS Starowice 27 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 2-0 LZS Kup 27 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 1-0 Pogoń Prudnik 27 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 3-0 OKS Olesno 27 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 LZS Piotrówka 27 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek 2-2 Swornica Czarnowąsy 27 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 5-1 Start Namysłów 27 sierpnia, 14:30

Kolejka 6 - 3-4 września

TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Start Namysłów 3 września, 16:30
Swornica Czarnowąsy 0-4 Polonia Głubczyce 3 września, 16:30
LZS Piotrówka 2-5 Małapanew Ozimek 3 września, 13:00
OKS Olesno 3-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 września, 16:30
Pogoń Prudnik 1-0 KS Krasiejów 3 września, 16:30
LZS Kup 1-1 Polonia Nysa 3 września, 13:00
LZS Starowice 2-1 Skalnik Gracze 3 września, 16:30
Porawie Większyce 1-0 MKS Gogolin 3 września, 16:30
Agroplon Głuszyna 4-1 KS Krapkowice 3 września, 16:30

Kolejka 7 - 10-11 września

KS Krapkowice 0-4 TOR Dobrzeń Wielki 10 września, 16:00
MKS Gogolin 3-1 Agroplon Głuszyna 13 września, 17:00
Skalnik Gracze 0-1 Porawie Większyce 10 września, 16:00
Polonia Nysa 1-2 LZS Starowice 10 września, 16:00
KS Krasiejów 1-1 LZS Kup 10 września, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-1 Pogoń Prudnik 10 września, 16:00
Małapanew Ozimek 4-0 OKS Olesno 10 września, 16:00
Polonia Głubczyce 4-1 LZS Piotrówka 10 września, 16:00
Start Namysłów 1-1 Swornica Czarnowąsy 11 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Swornica Czarnowąsy 17 września, 16:00
LZS Piotrówka 5-3 Start Namysłów 17 września, 16:00
OKS Olesno 2-4 Polonia Głubczyce 17 września, 16:00
Pogoń Prudnik 0-2 Małapanew Ozimek 17 września, 16:00
LZS Kup 2-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 września, 16:00
LZS Starowice 5-1 KS Krasiejów 17 września, 16:00
Porawie Większyce 3-1 Polonia Nysa 17 września, 16:00
Agroplon Głuszyna 3-0 Skalnik Gracze 18 września, 15:00
KS Krapkowice 2-1 MKS Gogolin 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

MKS Gogolin 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 25 września, 15:00
Skalnik Gracze 5-2 KS Krapkowice 24 września, 15:00
Polonia Nysa 0-0 Agroplon Głuszyna 24 września, 15:00
KS Krasiejów 1-2 Porawie Większyce 24 września, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 LZS Starowice 24 września, 15:00
Małapanew Ozimek 2-1 LZS Kup 24 września, 15:00
Polonia Głubczyce 2-0 Pogoń Prudnik 24 września, 15:00
Start Namysłów 4-0 OKS Olesno 24 września, 11:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 LZS Piotrówka 24 września, 15:00

Kolejka 10 - 1-2 października

TOR Dobrzeń Wielki 0-1 LZS Piotrówka 2 października, 15:00
OKS Olesno 0-7 Swornica Czarnowąsy 1 października, 15:00
Pogoń Prudnik 2-0 Start Namysłów 1 października, 15:00
LZS Kup 2-1 Polonia Głubczyce 1 października, 15:00
LZS Starowice 1-2 Małapanew Ozimek 1 października, 15:00
Porawie Większyce 2-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 października, 15:00
Agroplon Głuszyna 3-0 KS Krasiejów 1 października, 15:00
KS Krapkowice 0-0 Polonia Nysa 1 października, 15:00
MKS Gogolin 2-1 Skalnik Gracze 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Skalnik Gracze 2-2 TOR Dobrzeń Wielki 8 października, 15:00
Polonia Nysa 1-0 MKS Gogolin 8 października, 15:00
KS Krasiejów 0-6 KS Krapkowice 8 października, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-0 Agroplon Głuszyna 8 października, 15:00
Małapanew Ozimek 4-1 Porawie Większyce 8 października, 15:00
Polonia Głubczyce 0-0 LZS Starowice 8 października, 15:00
Start Namysłów 1-2 LZS Kup 8 października, 12:00
Swornica Czarnowąsy 3-0 Pogoń Prudnik 8 października, 15:00
LZS Piotrówka 3-0 OKS Olesno 8 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 12 - 15-16 października

TOR Dobrzeń Wielki 1-2 OKS Olesno 16 października, 15:00
Pogoń Prudnik 1-1 LZS Piotrówka 15 października, 15:00
LZS Kup 2-3 Swornica Czarnowąsy 15 października, 15:00
LZS Starowice 0-0 Start Namysłów 15 października, 15:00
Porawie Większyce 3-0 Polonia Głubczyce 15 października, 15:00
Agroplon Głuszyna 4-2 Małapanew Ozimek 15 października, 15:00
KS Krapkowice 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 października, 15:00
MKS Gogolin 2-0 KS Krasiejów 15 października, 15:00
Skalnik Gracze 2-0 Polonia Nysa 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Polonia Nysa 1-3 TOR Dobrzeń Wielki 22 października, 14:00
KS Krasiejów 2-0 Skalnik Gracze 22 października, 14:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-1 MKS Gogolin 22 października, 14:00
Małapanew Ozimek 4-1 KS Krapkowice 22 października, 14:00
Polonia Głubczyce 2-1 Agroplon Głuszyna 22 października, 14:00
Start Namysłów 0-1 Porawie Większyce 22 października, 14:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 LZS Starowice 22 października, 14:00
LZS Piotrówka 3-2 LZS Kup 22 października, 14:00
OKS Olesno 3-1 Pogoń Prudnik 22 października, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 października

TOR Dobrzeń Wielki 2-1 Pogoń Prudnik 29 października, 14:00
LZS Kup 1-1 OKS Olesno 29 października, 14:00
LZS Starowice 4-3 LZS Piotrówka 29 października, 14:00
Porawie Większyce 1-0 Swornica Czarnowąsy 29 października, 14:00
Agroplon Głuszyna 0-1 Start Namysłów 29 października, 14:00
KS Krapkowice 1-3 Polonia Głubczyce 30 października, 13:00
MKS Gogolin 0-2 Małapanew Ozimek 29 października, 14:00
Skalnik Gracze 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 października, 14:00
Polonia Nysa 3-0 KS Krasiejów 29 października, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

KS Krasiejów 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 5 listopada, 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-2 Polonia Nysa 5 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 3-0 Skalnik Gracze 5 listopada, 13:00
Start Namysłów 3-1 KS Krapkowice 5 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 0-1 Agroplon Głuszyna 5 listopada, 13:00
LZS Piotrówka 2-4 Porawie Większyce 5 listopada, 13:00
OKS Olesno 6-1 LZS Starowice 5 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 0-1 LZS Kup 5 listopada, 13:00
MKS Gogolin 1-2 Polonia Głubczyce 5 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 listopada

TOR Dobrzeń Wielki 0-1 LZS Kup 11 listopada, 13:00
LZS Starowice 3-0 Pogoń Prudnik 12 listopada, 13:00
Porawie Większyce 4-1 OKS Olesno 12 listopada, 13:00
Agroplon Głuszyna 5-1 LZS Piotrówka 12 listopada, 13:00
KS Krapkowice 0-3 Swornica Czarnowąsy 12 listopada, 13:00
MKS Gogolin 4-1 Start Namysłów 12 listopada, 13:00
Skalnik Gracze 0-4 Polonia Głubczyce 11 listopada, 13:30
Polonia Nysa 1-1 Małapanew Ozimek 12 listopada, 13:00
KS Krasiejów 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 TOR Dobrzeń Wielki 19 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 1-0 KS Krasiejów 19 listopada, 13:00
Start Namysłów 1-3 Skalnik Gracze 19 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 MKS Gogolin 19 listopada, 13:00
LZS Piotrówka 2-3 KS Krapkowice 19 listopada, 13:00
OKS Olesno 2-1 Agroplon Głuszyna 19 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 0-2 Porawie Większyce 19 listopada, 13:00
LZS Kup 1-0 LZS Starowice 19 listopada, 13:00
Polonia Nysa 0-4 Polonia Głubczyce 19 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 18-19 marca

TOR Dobrzeń Wielki 0-0 LZS Starowice 18 marca, 15:00
LZS Kup 1-1 Porawie Większyce 18 marca, 15:00
Pogoń Prudnik 1-2 Agroplon Głuszyna 18 marca, 13:00
OKS Olesno 3-0 KS Krapkowice 18 marca, 15:00
LZS Piotrówka 1-5 MKS Gogolin 18 marca, 15:00
Swornica Czarnowąsy 4-0 Skalnik Gracze 18 marca, 15:00
Start Namysłów 1-1 Polonia Nysa 19 marca, 15:00
Polonia Głubczyce 1-0 KS Krasiejów 18 marca, 15:00
Małapanew Ozimek 3-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 marca, 15:00

Kolejka 19 - 25-26 marca

Polonia Głubczyce 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 25 marca, 15:00
Małapanew Ozimek 4-0 TOR Dobrzeń Wielki 25 marca, 15:00
KS Krasiejów 1-1 Start Namysłów 25 marca, 15:00
Polonia Nysa 1-4 Swornica Czarnowąsy 25 marca, 15:00
Skalnik Gracze 2-0 LZS Piotrówka 25 marca, 15:00
MKS Gogolin 4-1 OKS Olesno 25 marca, 15:00
KS Krapkowice 2-1 Pogoń Prudnik 25 marca, 15:00
Agroplon Głuszyna 0-0 LZS Kup 25 marca, 15:00
Porawie Większyce 1-2 LZS Starowice 25 marca, 15:00

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Porawie Większyce 1 kwietnia, 16:00
LZS Starowice 0-2 Agroplon Głuszyna 1 kwietnia, 16:00
LZS Kup 0-1 KS Krapkowice 1 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 0-2 MKS Gogolin 1 kwietnia, 16:00
OKS Olesno 1-2 Skalnik Gracze 1 kwietnia, 16:00
LZS Piotrówka 0-2 Polonia Nysa 1 kwietnia, 16:00
Swornica Czarnowąsy 4-0 KS Krasiejów 1 kwietnia, 16:00
Start Namysłów 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 kwietnia, 17:00
Polonia Głubczyce 2-2 Małapanew Ozimek 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 8-9 kwietnia

Polonia Głubczyce 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 8 kwietnia, 16:00
Małapanew Ozimek 3-1 Start Namysłów 8 kwietnia, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 Swornica Czarnowąsy 8 kwietnia, 16:00
KS Krasiejów 7-0 LZS Piotrówka 8 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 0-1 OKS Olesno 8 kwietnia, 16:00
Skalnik Gracze 3-0 Pogoń Prudnik 8 kwietnia, 16:00
MKS Gogolin 2-1 LZS Kup 8 kwietnia, 16:00
KS Krapkowice 2-1 LZS Starowice 8 kwietnia, 16:00
Agroplon Głuszyna 1-2 Porawie Większyce 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 15 kwietnia

TOR Dobrzeń Wielki 0-1 Agroplon Głuszyna 15 kwietnia, 13:00
Porawie Większyce 1-1 KS Krapkowice 15 kwietnia, 13:00
LZS Starowice 0-2 MKS Gogolin 15 kwietnia, 13:00
LZS Kup 0-0 Skalnik Gracze 15 kwietnia, 13:00
Pogoń Prudnik 4-2 Polonia Nysa 15 kwietnia, 13:00
OKS Olesno 1-0 KS Krasiejów 15 kwietnia, 13:00
LZS Piotrówka 0-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 kwietnia, 13:00
Swornica Czarnowąsy 2-3 Małapanew Ozimek 15 kwietnia, 13:00
Start Namysłów 1-1 Polonia Głubczyce 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 22-23 kwietnia

Start Namysłów 0-3 TOR Dobrzeń Wielki 22 kwietnia, 16:30
Polonia Głubczyce 3-2 Swornica Czarnowąsy 7 czerwca, 18:15
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Małapanew Ozimek 6-3 LZS Piotrówka 22 kwietnia, 16:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 OKS Olesno 22 kwietnia, 16:30
KS Krasiejów 3-2 Pogoń Prudnik 22 kwietnia, 16:30
Polonia Nysa 2-1 LZS Kup 22 kwietnia, 16:30
Skalnik Gracze 0-1 LZS Starowice 22 kwietnia, 16:30
MKS Gogolin 1-1 Porawie Większyce 22 kwietnia, 16:30
KS Krapkowice 1-1 Agroplon Głuszyna 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 24 - 29-30 kwietnia

TOR Dobrzeń Wielki 0-2 KS Krapkowice 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Agroplon Głuszyna 1-1 MKS Gogolin 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Porawie Większyce 4-2 Skalnik Gracze 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Starowice 3-1 Polonia Nysa 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kup 0-1 KS Krasiejów 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Prudnik 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS Olesno 0-2 Małapanew Ozimek 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Piotrówka 0-4 Polonia Głubczyce 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Swornica Czarnowąsy 4-0 Start Namysłów 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 3 maja

Swornica Czarnowąsy 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 3 maja, 17:30
Start Namysłów 6-0 LZS Piotrówka 3 maja, 17:30
Polonia Głubczyce 5-1 OKS Olesno 3 maja, 17:30
Małapanew Ozimek 7-1 Pogoń Prudnik 3 maja, 17:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 LZS Kup 3 maja, 17:30
KS Krasiejów 1-6 LZS Starowice 3 maja, 17:30
Polonia Nysa 4-0 Porawie Większyce 3 maja, 17:30
Skalnik Gracze 1-1 Agroplon Głuszyna 3 maja, 17:30
MKS Gogolin 1-0 KS Krapkowice 3 maja, 17:30

Kolejka 26 - 6-7 maja

TOR Dobrzeń Wielki 5-3 MKS Gogolin 6 maja, 17:00
KS Krapkowice 4-1 Skalnik Gracze 6 maja, 17:00
Agroplon Głuszyna 5-3 Polonia Nysa 6 maja, 17:00
Porawie Większyce 2-2 KS Krasiejów 6 maja, 17:00
LZS Starowice 4-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 maja, 17:00
LZS Kup 2-0 Małapanew Ozimek 6 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 1-2 Polonia Głubczyce 6 maja, 17:00
OKS Olesno 2-1 Start Namysłów 6 maja, 17:00
LZS Piotrówka 1-4 Swornica Czarnowąsy 6 maja, 17:00

Kolejka 27 - 13-14 maja

LZS Piotrówka 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 13 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 OKS Olesno 13 maja, 13:00
Start Namysłów 1-1 Pogoń Prudnik 13 maja, 18:00
Polonia Głubczyce 5-2 LZS Kup 13 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 2-1 LZS Starowice 13 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-1 Porawie Większyce 13 maja, 17:00
KS Krasiejów 0-1 Agroplon Głuszyna 13 maja, 17:00
Polonia Nysa 2-0 KS Krapkowice 13 maja, 17:00
Skalnik Gracze 0-2 MKS Gogolin 13 maja, 15:00

Kolejka 28 - 20-21 maja

TOR Dobrzeń Wielki 0-2 Skalnik Gracze 20 maja, 17:00
MKS Gogolin 2-0 Polonia Nysa 20 maja, 17:00
KS Krapkowice 0-0 KS Krasiejów 20 maja, 17:00
Agroplon Głuszyna 2-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 20 maja, 17:00
Porawie Większyce 2-0 Małapanew Ozimek 20 maja, 17:00
LZS Starowice 4-3 Polonia Głubczyce 20 maja, 17:00
LZS Kup 1-2 Start Namysłów 20 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 2-3 Swornica Czarnowąsy 20 maja, 17:00
OKS Olesno 3-5 LZS Piotrówka 20 maja, 17:00

Kolejka 29 - 27-28 maja

OKS Olesno 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 27 maja, 17:00
LZS Piotrówka 2-0 Pogoń Prudnik 27 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 LZS Kup 27 maja, 17:00
Start Namysłów 1-0 LZS Starowice 27 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 3-1 Porawie Większyce 27 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 2-5 Agroplon Głuszyna 27 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 KS Krapkowice 27 maja, 17:00
KS Krasiejów 4-2 MKS Gogolin 27 maja, 17:00
Polonia Nysa 2-1 Skalnik Gracze 27 maja, 17:00

Kolejka 30 - 31 maja

TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Polonia Nysa 31 maja, 18:00
Skalnik Gracze 0-3 KS Krasiejów 31 maja, 18:00
MKS Gogolin 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 31 maja, 18:00
KS Krapkowice 0-3 Małapanew Ozimek 31 maja, 18:00
Agroplon Głuszyna 1-1 Polonia Głubczyce 31 maja, 18:30
Porawie Większyce 2-1 Start Namysłów 31 maja, 18:00
LZS Starowice 1-2 Swornica Czarnowąsy 31 maja, 18:00
LZS Kup 2-2 LZS Piotrówka 31 maja, 18:00
Pogoń Prudnik 1-4 OKS Olesno 31 maja, 18:00

Kolejka 31 - 3-4 czerwca

Pogoń Prudnik 1-3 TOR Dobrzeń Wielki 3 czerwca, 17:00
OKS Olesno 2-1 LZS Kup 3 czerwca, 17:00
LZS Piotrówka 0-4 LZS Starowice 3 czerwca, 17:00
Swornica Czarnowąsy 0-0 Porawie Większyce 3 czerwca, 17:00
Start Namysłów 1-2 Agroplon Głuszyna 3 czerwca, 18:00
Polonia Głubczyce 2-1 KS Krapkowice 3 czerwca, 17:00
Małapanew Ozimek 3-1 MKS Gogolin 3 czerwca, 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-2 Skalnik Gracze 3 czerwca, 17:00
KS Krasiejów 0-4 Polonia Nysa 3 czerwca, 16:00

Kolejka 32 - 10-11 czerwca

Polonia Głubczyce 2-0 MKS Gogolin 10 czerwca, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 KS Krasiejów 10 czerwca, 16:00
Polonia Nysa 0-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 czerwca, 16:00
Skalnik Gracze 2-1 Małapanew Ozimek 10 czerwca, 16:00
KS Krapkowice 1-0 Start Namysłów 10 czerwca, 16:00
Agroplon Głuszyna 2-1 Swornica Czarnowąsy 10 czerwca, 16:00
Porawie Większyce 8-1 LZS Piotrówka 10 czerwca, 16:00
LZS Starowice 1-3 OKS Olesno 11 czerwca, 17:00
LZS Kup 2-0 Pogoń Prudnik 10 czerwca, 16:00

Kolejka 33 - 14 czerwca

LZS Kup 2-2 TOR Dobrzeń Wielki 14 czerwca, 18:00
Pogoń Prudnik 0-2 LZS Starowice 14 czerwca, 18:00
OKS Olesno 2-3 Porawie Większyce 14 czerwca, 18:00
LZS Piotrówka 1-5 Agroplon Głuszyna 14 czerwca, 18:00
Swornica Czarnowąsy 6-4 KS Krapkowice 14 czerwca, 18:00
Start Namysłów 0-1 MKS Gogolin 14 czerwca, 18:00
Polonia Głubczyce 1-1 Skalnik Gracze 14 czerwca, 18:00
Małapanew Ozimek 0-1 Polonia Nysa 14 czerwca, 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-1 KS Krasiejów 14 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 34 - 17 czerwca

Polonia Głubczyce 3-0 Polonia Nysa 17 czerwca, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 czerwca, 17:00
KS Krasiejów 0-0 Małapanew Ozimek 17 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 0-0 Start Namysłów 17 czerwca, 17:00
MKS Gogolin 1-4 Swornica Czarnowąsy 17 czerwca, 17:00
KS Krapkowice 3-0 LZS Piotrówka 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Agroplon Głuszyna 2-2 OKS Olesno 17 czerwca, 17:00
Porawie Większyce 6-1 Pogoń Prudnik 17 czerwca, 17:00
LZS Starowice 1-2 LZS Kup 17 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2016/2017 (III)

Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (wschód))
Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2016/2017 (lubuska)
IV liga 2016/2017 (śląska I)
IV liga 2016/2017 (śląska II)

Klasa okręgowa 2016/2017 (opolska I)
Klasa okręgowa 2016/2017 (opolska II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas