[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2016/2017, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 92 30 2 2 127-24 16 1 0 67-7 14 1 2 60-17
2.  Ilanka Rzepin 34 81 26 3 5 79-32 15 0 2 47-12 11 3 3 32-20
3.  Syrena Zbąszynek 34 76 24 4 6 106-42 11 4 2 59-24 13 0 4 47-18
4.  Formacja Port 2000 Mostki 34 72 23 3 8 89-32 11 1 5 38-18 12 2 3 51-14
5.  TS Przylep 34 55 16 7 11 78-68 8 2 7 41-37 8 5 4 37-31
6.  Spójnia Ośno Lubuskie 33 51 14 9 10 47-36 10 2 5 29-14 4 7 5 18-22
7.  Sprotavia Szprotawa 34 49 13 10 11 49-46 5 7 5 24-22 8 3 6 25-24
8.  Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 34 48 13 9 12 58-57 7 5 5 32-33 6 4 7 26-24
9.  Dąb Przybyszów 34 39 10 9 15 51-55 7 2 8 32-25 3 7 7 19-30 2 4 1 1 0 4-2
10.  Santos Świebodzin 34 39 10 9 15 54-65 6 5 6 27-26 4 4 9 27-39 2 1 0 1 1 2-4
11.  Lubuszanin Drezdenko 34 38 9 11 14 63-69 4 8 5 35-34 5 3 9 28-35
12.  Arka Nowa Sól 34 37 10 7 17 37-60 5 3 9 21-29 5 4 8 16-31
13.  Czarni Witnica 34 36 10 6 18 40-67 7 2 8 24-27 3 4 10 16-40
14.  Odra Bytom Odrzański 34 33 8 9 17 40-58 4 5 8 18-25 4 4 9 22-33
15.  Budowlani Lubsko 34 31 10 1 23 32-93 9 0 8 21-35 1 1 15 11-58
16.  Korona Kożuchów 33 28 7 7 19 30-67 5 4 7 14-26 2 3 12 16-41 2 3 1 0 1 4-4
17.  Odra Górzyca 34 28 9 1 24 46-101 5 1 11 27-50 4 0 13 19-51 2 3 1 0 1 4-4
18.  Meprozet Stare Kurowo 34 25 6 7 21 34-88 2 5 10 15-45 4 2 11 19-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski    5-0 4-1 4-1 8-1 2-0 2-0 0-0 2-1 4-0 3-1 7-1 4-0 5-0 5-0 3-0 4-1 5-0 
 2 Ilanka Rzepin1-0     0-3 0-2 4-1 4-0 2-0 2-0 2-0 3-1 2-1 4-0 3-0 2-0 6-0 4-1 6-2 2-1 
 3 Syrena Zbąszynek4-2 1-1     2-1 1-4 1-1 7-2 4-0 2-4 1-0 3-3 4-0 5-2 2-2 5-1 4-0 4-1 9-0 
 4 Formacja Port 2000 Mostki0-2 0-1 2-1     0-4 3-0 2-0 0-3* 4-0 5-0 3-0 4-1 0-0 2-5 5-0 2-1 5-0 1-0 
 5 TS Przylep4-7 1-4 1-3 0-5     2-0 1-1 2-7 4-2 3-0 4-1 1-1 5-1 0-2 5-0 1-2 5-0 2-1 
 6 Spójnia Ośno Lubuskie0-3 1-2 2-0 1-1 2-0     0-1 0-2 0-1 1-1 1-0 1-0 4-0 3-1 3-0 3-0 5-2 2-0 
 7 Sprotavia Szprotawa2-5 1-1 1-3 1-5 0-0 0-0     0-0 0-0 4-1 0-1 2-1 4-1 0-0 4-1 1-1 3-0* 1-2 
 8 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)0-1 1-0 1-3 1-0 1-2 1-2 2-1     2-2 2-2 1-6 2-2 3-1 2-1 4-4 4-2 3-2 2-2 
 9 Dąb Przybyszów1-3 1-4 1-3 1-2 0-1 1-1 1-0 1-3     3-1 1-1 1-2 1-2 4-1 3-0 4-0 3-0 5-1 
 10 Santos Świebodzin0-4 1-5 1-0 0-1 1-1 3-0 0-0 1-1 1-1     2-3 2-3 4-1 3-1 0-2 2-2 3-0 3-1 
 11 Lubuszanin Drezdenko3-3 1-1 0-4 1-1 3-5 2-2 0-2 3-3 4-0 7-3     0-2 2-2 2-4 1-0 1-1 4-0 1-1 
 12 Arka Nowa Sól0-3* 1-2 1-2 0-2 3-1 1-1 1-4 2-1 1-3 4-2 1-1     1-1 0-1 2-1 3-1 0-2 0-1 
 13 Czarni Witnica1-2 0-1 0-1 1-6 1-1 0-3 0-2 1-0 1-1 1-3 2-4 1-0     2-1 4-0 3-1 2-0 4-1 
 14 Odra Bytom Odrzański0-2 0-2 1-3 1-5 0-1 1-1 1-1 1-3 1-1 0-0 3-2 0-0 0-1     4-0 2-0 0-2 3-1 
 15 Budowlani Lubsko0-3 2-1 0-5 1-6 1-3 0-4 0-1 2-1 1-0 0-6 4-1 0-1 2-0 2-0     2-1 3-2 1-0 
 16 Korona Kożuchów0-5 1-2 0-2 0-5 2-2 1-3 1-0 1-1 1-1 2-0 1-1 1-0 1-0 1-0     1-3 0-1 
 17 Odra Górzyca1-5 2-3 3-6 0-3 1-7 0-2 2-4 3-0 2-0 0-4 2-0 1-0 1-4 2-2 4-1 1-3     2-6 
 18 Meprozet Stare Kurowo0-10 1-2 0-7 0-5 3-3 1-1 2-3 1-2 2-2 0-2 1-3 0-1 0-0 1-1 2-1 1-0 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Czarni Witnica 2-4 Lubuszanin Drezdenko 6 sierpnia, 15:00
Odra Górzyca 3-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 6 sierpnia, 18:00
Arka Nowa Sól 2-1 Budowlani Lubsko 6 sierpnia, 17:00
Korona Kożuchów 0-5 Formacja Port 2000 Mostki 6 sierpnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 6 sierpnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 0-2 Ilanka Rzepin 6 sierpnia, 18:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-0 Santos Świebodzin 6 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 7-2 Sprotavia Szprotawa 6 sierpnia, 18:00
TS Przylep 4-2 Dąb Przybyszów 6 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Lubuszanin Drezdenko 4-0 Dąb Przybyszów 13 sierpnia, 13:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 TS Przylep 13 sierpnia, 16:00
Santos Świebodzin 1-0 Syrena Zbąszynek 13 sierpnia, 14:00
Ilanka Rzepin 1-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13 sierpnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Odra Bytom Odrzański 13 sierpnia, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 1-0 Meprozet Stare Kurowo 14 sierpnia, 15:00
Budowlani Lubsko 2-1 Korona Kożuchów 13 sierpnia, 17:00 (400)
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-2 Arka Nowa Sól 13 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 2-0 Odra Górzyca 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Odra Górzyca 2-0 Lubuszanin Drezdenko 19 sierpnia, 18:00
Arka Nowa Sól 1-1 Czarni Witnica 19 sierpnia, 18:00
Korona Kożuchów 1-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 19 sierpnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Budowlani Lubsko 19 sierpnia, 18:00
Odra Bytom Odrzański 1-5 Formacja Port 2000 Mostki 19 sierpnia, 18:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 19 sierpnia, 18:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Ilanka Rzepin 19 sierpnia, 18:00
TS Przylep 3-0 Santos Świebodzin 19 sierpnia, 18:00
Dąb Przybyszów 1-0 Sprotavia Szprotawa 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Lubuszanin Drezdenko 0-2 Sprotavia Szprotawa 24 sierpnia, 16:00
Santos Świebodzin 1-1 Dąb Przybyszów 24 sierpnia, 17:00
Ilanka Rzepin 4-1 TS Przylep 24 sierpnia, 18:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Syrena Zbąszynek 24 sierpnia, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 0-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 sierpnia, 17:00
Budowlani Lubsko 2-0 Odra Bytom Odrzański 24 sierpnia, 17:00 (300)
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-2 Meprozet Stare Kurowo 24 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 3-1 Korona Kożuchów 24 sierpnia, 18:00
Odra Górzyca 1-0 Arka Nowa Sól 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Arka Nowa Sól 1-1 Lubuszanin Drezdenko 27 sierpnia, 17:00
Korona Kożuchów 1-3 Odra Górzyca 27 sierpnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 0-0 Czarni Witnica 27 sierpnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 27 sierpnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-0 Budowlani Lubsko 28 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Formacja Port 2000 Mostki 27 sierpnia, 17:00
TS Przylep 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 27 sierpnia, 12:00
Dąb Przybyszów 1-4 Ilanka Rzepin 27 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 4-1 Santos Świebodzin 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Lubuszanin Drezdenko 7-3 Santos Świebodzin 3 września, 15:00
Ilanka Rzepin 2-0 Sprotavia Szprotawa 3 września, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-1 Dąb Przybyszów 3 września, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki 0-4 TS Przylep 3 września, 15:00
Budowlani Lubsko 0-5 Syrena Zbąszynek 3 września, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3 września, 16:00
Czarni Witnica 2-1 Odra Bytom Odrzański 3 września, 17:00
Odra Górzyca 2-6 Meprozet Stare Kurowo 4 września, 11:00
Arka Nowa Sól 3-1 Korona Kożuchów 3 września, 17:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Korona Kożuchów 2-0 Lubuszanin Drezdenko 10 września, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 0-1 Arka Nowa Sól 10 września, 17:00
Odra Bytom Odrzański 0-2 Odra Górzyca 10 września, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-0 Czarni Witnica 10 września, 17:00
Syrena Zbąszynek 4-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 10 września, 14:00
TS Przylep 5-0 Budowlani Lubsko 10 września, 15:00
Dąb Przybyszów 1-2 Formacja Port 2000 Mostki 9 września, 17:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Spójnia Ośno Lubuskie 10 września, 16:00
Santos Świebodzin 1-5 Ilanka Rzepin 10 września, 17:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Lubuszanin Drezdenko 1-1 Ilanka Rzepin 17 września, 11:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Santos Świebodzin 17 września, 15:00
Formacja Port 2000 Mostki 2-0 Sprotavia Szprotawa 17 września, 15:00
Budowlani Lubsko 1-0 Dąb Przybyszów 17 września, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-2 TS Przylep 17 września, 11:00
Czarni Witnica 0-1 Syrena Zbąszynek 17 września, 16:00
Odra Górzyca 1-5 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 września, 14:00
Arka Nowa Sól 0-1 Odra Bytom Odrzański 17 września, 17:00
Korona Kożuchów 0-1 Meprozet Stare Kurowo 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Meprozet Stare Kurowo 1-3 Lubuszanin Drezdenko 24 września, 16:00
Odra Bytom Odrzański 2-0 Korona Kożuchów 24 września, 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7-1 Arka Nowa Sól 24 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 4-1 Odra Górzyca 24 września, 16:00
TS Przylep 5-1 Czarni Witnica 11 października, 16:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
Dąb Przybyszów 1-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 24 września, 16:00
Sprotavia Szprotawa 4-1 Budowlani Lubsko 24 września, 16:00
Santos Świebodzin 0-1 Formacja Port 2000 Mostki 23 września, 17:00
Ilanka Rzepin 4-0 Spójnia Ośno Lubuskie 24 września, 11:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Lubuszanin Drezdenko 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 1 października, 12:00
Formacja Port 2000 Mostki 0-1 Ilanka Rzepin 1 października, 14:00
Budowlani Lubsko 0-6 Santos Świebodzin 1 października, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Sprotavia Szprotawa 1 października, 16:00
Czarni Witnica 1-1 Dąb Przybyszów 1 października, 14:00
Odra Górzyca 1-7 TS Przylep 1 października, 16:00
Arka Nowa Sól 1-2 Syrena Zbąszynek 1 października, 16:00
Korona Kożuchów 0-5 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 października, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Odra Bytom Odrzański 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Odra Bytom Odrzański 3-2 Lubuszanin Drezdenko 8 października, 15:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-0 Meprozet Stare Kurowo 8 października, 16:00
Syrena Zbąszynek 4-0 Korona Kożuchów 8 października, 15:00
TS Przylep 1-1 Arka Nowa Sól 8 października, 15:00
Dąb Przybyszów 3-0 Odra Górzyca 8 października, 16:00
Sprotavia Szprotawa 4-1 Czarni Witnica 8 października, 15:00
Santos Świebodzin 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 8 października, 15:30
Ilanka Rzepin 6-0 Budowlani Lubsko 8 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Formacja Port 2000 Mostki 8 października, 14:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Lubuszanin Drezdenko 1-1 Formacja Port 2000 Mostki 15 października, 11:00
Budowlani Lubsko 0-4 Spójnia Ośno Lubuskie 15 października, 15:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Ilanka Rzepin 15 października, 15:30
Czarni Witnica 1-3 Santos Świebodzin 15 października, 15:00
Odra Górzyca 2-4 Sprotavia Szprotawa 15 października, 15:00
Arka Nowa Sól 1-3 Dąb Przybyszów 15 października, 15:00
Korona Kożuchów 2-2 TS Przylep 15 października, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 0-7 Syrena Zbąszynek 15 października, 14:00
Odra Bytom Odrzański 0-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 22-23 października

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 Lubuszanin Drezdenko 22 października, 15:00
Syrena Zbąszynek 2-2 Odra Bytom Odrzański 22 października, 15:00
TS Przylep 2-1 Meprozet Stare Kurowo 22 października, 14:00
Dąb Przybyszów 4-0 Korona Kożuchów 22 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 2-1 Arka Nowa Sól 22 października, 15:00
Santos Świebodzin 3-0 Odra Górzyca 22 października, 14:00
Ilanka Rzepin 3-0 Czarni Witnica 23 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 22 października, 14:00
Formacja Port 2000 Mostki 5-0 Budowlani Lubsko 22 października, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Lubuszanin Drezdenko 1-0 Budowlani Lubsko 29 października, 11:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Formacja Port 2000 Mostki 29 października, 15:00
Czarni Witnica 0-3 Spójnia Ośno Lubuskie 29 października, 14:00
Odra Górzyca 2-3 Ilanka Rzepin 29 października, 14:00
Arka Nowa Sól 4-2 Santos Świebodzin 29 października, 15:00
Korona Kożuchów 1-3 Sprotavia Szprotawa 29 października, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 2-2 Dąb Przybyszów 29 października, 14:00
Odra Bytom Odrzański 0-1 TS Przylep 29 października, 15:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-1 Syrena Zbąszynek 29 października, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Syrena Zbąszynek 3-3 Lubuszanin Drezdenko 5 listopada, 14:00
TS Przylep 4-7 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 listopada, 13:00
Dąb Przybyszów 4-1 Odra Bytom Odrzański 5 listopada, 14:00
Sprotavia Szprotawa 1-2 Meprozet Stare Kurowo 5 listopada, 14:00
Santos Świebodzin 2-2 Korona Kożuchów 5 listopada, 13:00
Ilanka Rzepin 4-0 Arka Nowa Sól 5 listopada, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 5-2 Odra Górzyca 5 listopada, 13:00
Formacja Port 2000 Mostki 0-0 Czarni Witnica 5 listopada, 14:00
Budowlani Lubsko 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Lubuszanin Drezdenko 3-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 12 listopada, 11:00
Czarni Witnica 4-0 Budowlani Lubsko 12 listopada, 13:00
Odra Górzyca 0-3 Formacja Port 2000 Mostki 12 listopada, 14:00
Arka Nowa Sól 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 12 listopada, 14:00
Korona Kożuchów 1-2 Ilanka Rzepin 12 listopada, 13:00
Meprozet Stare Kurowo 0-2 Santos Świebodzin 12 listopada, 14:00
Odra Bytom Odrzański 1-1 Sprotavia Szprotawa 12 listopada, 14:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 Dąb Przybyszów 12 listopada, 14:00
Syrena Zbąszynek 1-4 TS Przylep 12 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

TS Przylep 4-1 Lubuszanin Drezdenko 26 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany
Dąb Przybyszów 1-3 Syrena Zbąszynek 19 listopada, 14:00
Sprotavia Szprotawa 2-5 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 listopada, 14:00
Santos Świebodzin 3-1 Odra Bytom Odrzański 19 listopada, 12:00
Ilanka Rzepin 2-1 Meprozet Stare Kurowo 19 listopada, 13:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Korona Kożuchów 19 listopada, 13:00
Formacja Port 2000 Mostki 4-1 Arka Nowa Sól 19 listopada, 12:00
Budowlani Lubsko 3-2 Odra Górzyca 19 listopada, 13:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-1 Czarni Witnica 19 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 18-19 marca

Lubuszanin Drezdenko 2-2 Czarni Witnica 18 marca, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-2 Odra Górzyca 18 marca, 15:00
Budowlani Lubsko 0-1 Arka Nowa Sól 18 marca, 15:00
Formacja Port 2000 Mostki 2-1 Korona Kożuchów 18 marca, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Meprozet Stare Kurowo 18 marca, 14:00
Ilanka Rzepin 2-0 Odra Bytom Odrzański 18 marca, 14:00
Santos Świebodzin 0-4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 18 marca, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-3 Syrena Zbąszynek 18 marca, 14:00
Dąb Przybyszów 0-1 TS Przylep 18 marca, 15:00

Kolejka 19 - 25-26 marca

Dąb Przybyszów 1-1 Lubuszanin Drezdenko 25 marca, 15:00
TS Przylep 1-1 Sprotavia Szprotawa 25 marca, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-0 Santos Świebodzin 25 marca, 15:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-0 Ilanka Rzepin 26 marca, 11:00
Odra Bytom Odrzański 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 25 marca, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 0-5 Formacja Port 2000 Mostki 25 marca, 16:00
Korona Kożuchów 1-0 Budowlani Lubsko 25 marca, 15:00
Arka Nowa Sól 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 25 marca, 15:00
Odra Górzyca 1-4 Czarni Witnica 25 marca, 14:00

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

Lubuszanin Drezdenko 4-0 Odra Górzyca 1 kwietnia, 14:00
Czarni Witnica 1-0 Arka Nowa Sól 1 kwietnia, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-2 Korona Kożuchów 1 kwietnia, 15:00
Budowlani Lubsko 1-0 Meprozet Stare Kurowo 1 kwietnia, 16:00 (500)
Formacja Port 2000 Mostki 2-5 Odra Bytom Odrzański 1 kwietnia, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 kwietnia, 15:00
Ilanka Rzepin 0-3 Syrena Zbąszynek 1 kwietnia, 14:00
Santos Świebodzin 1-1 TS Przylep 1 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Dąb Przybyszów 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 8-9 kwietnia

Sprotavia Szprotawa 0-1 Lubuszanin Drezdenko 9 kwietnia, 13:00
Dąb Przybyszów 3-1 Santos Świebodzin 9 kwietnia, 17:00
TS Przylep 1-4 Ilanka Rzepin 8 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 8 kwietnia, 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-1 Formacja Port 2000 Mostki 8 kwietnia, 16:00
Odra Bytom Odrzański 4-0 Budowlani Lubsko 8 kwietnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 8 kwietnia, 16:00
Korona Kożuchów 1-0 Czarni Witnica 8 kwietnia, 15:00
Arka Nowa Sól 0-2 Odra Górzyca 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 15 kwietnia

Lubuszanin Drezdenko 0-2 Arka Nowa Sól 15 kwietnia, 14:00
Odra Górzyca 1-3 Korona Kożuchów 15 kwietnia, 14:00
Czarni Witnica 4-1 Meprozet Stare Kurowo 15 kwietnia, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Odra Bytom Odrzański 15 kwietnia, 14:00
Budowlani Lubsko 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 kwietnia, 14:00
Formacja Port 2000 Mostki 2-1 Syrena Zbąszynek 15 kwietnia, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 TS Przylep 15 kwietnia, 14:00
Ilanka Rzepin 2-0 Dąb Przybyszów 15 kwietnia, 14:00
Santos Świebodzin 0-0 Sprotavia Szprotawa 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 22-23 kwietnia

Santos Świebodzin 2-3 Lubuszanin Drezdenko 22 kwietnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Ilanka Rzepin 22 kwietnia, 14:00
Dąb Przybyszów 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 22 kwietnia, 16:00
TS Przylep 0-5 Formacja Port 2000 Mostki 22 kwietnia, 16:00
Syrena Zbąszynek 5-1 Budowlani Lubsko 22 kwietnia, 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 22 kwietnia, 16:00
Odra Bytom Odrzański 0-1 Czarni Witnica 22 kwietnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 0-2 Odra Górzyca 22 kwietnia, 17:00
Korona Kożuchów 1-1 Arka Nowa Sól 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 29-30 kwietnia

Lubuszanin Drezdenko 1-1 Korona Kożuchów 29 kwietnia, 11:00
Arka Nowa Sól 0-1 Meprozet Stare Kurowo 29 kwietnia, 16:00
Odra Górzyca 2-2 Odra Bytom Odrzański 29 kwietnia, 16:00
Czarni Witnica 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 29 kwietnia, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-3 Syrena Zbąszynek 29 kwietnia, 17:00
Budowlani Lubsko 1-3 TS Przylep 29 kwietnia, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki 4-0 Dąb Przybyszów 29 kwietnia, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-1 Sprotavia Szprotawa 29 kwietnia, 15:00
Ilanka Rzepin 3-1 Santos Świebodzin 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 25 - 3 maja

Ilanka Rzepin 2-1 Lubuszanin Drezdenko 3 maja, 11:00
Santos Świebodzin 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 3 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-5 Formacja Port 2000 Mostki 3 maja, 16:00
Dąb Przybyszów 3-0 Budowlani Lubsko 3 maja, 17:00
TS Przylep 2-7 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 5-2 Czarni Witnica 3 maja, 18:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-1 Odra Górzyca 3 maja, 16:00
Odra Bytom Odrzański 0-0 Arka Nowa Sól 3 maja, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 1-0 Korona Kożuchów 3 maja, 17:00

Kolejka 26 - 6-7 maja

Lubuszanin Drezdenko 1-1 Meprozet Stare Kurowo 6 maja, 15:00
Korona Kożuchów 1-0 Odra Bytom Odrzański 6 maja, 16:00
Arka Nowa Sól 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 maja, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Odra Górzyca 3-6 Syrena Zbąszynek 6 maja, 16:00
Czarni Witnica 1-1 TS Przylep 6 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-2 Dąb Przybyszów 6 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 0-1 Sprotavia Szprotawa 6 maja, 17:00 (350)
Formacja Port 2000 Mostki 5-0 Santos Świebodzin 7 maja, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-2 Ilanka Rzepin 6 maja, 16:00

Kolejka 27 - 13-14 maja

Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Lubuszanin Drezdenko 13 maja, 16:00
Ilanka Rzepin 0-2 Formacja Port 2000 Mostki 12 maja, 17:00
Santos Świebodzin 0-2 Budowlani Lubsko 13 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 13 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 1-2 Czarni Witnica 13 maja, 17:00
TS Przylep 5-0 Odra Górzyca 13 maja, 17:00
Syrena Zbąszynek 4-0 Arka Nowa Sól 13 maja, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Korona Kożuchów 13 maja, 17:00
Odra Bytom Odrzański 3-1 Meprozet Stare Kurowo 13 maja, 16:00

Kolejka 28 - 17 maja

Lubuszanin Drezdenko 2-4 Odra Bytom Odrzański 17 maja, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 0-10 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 maja, 18:00
Korona Kożuchów 0-2 Syrena Zbąszynek 17 maja, 17:00
Arka Nowa Sól 3-1 TS Przylep 17 maja, 17:00
Odra Górzyca 2-0 Dąb Przybyszów 17 maja, 18:00
Czarni Witnica 0-2 Sprotavia Szprotawa 17 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-2 Santos Świebodzin 17 maja, 18:00
Budowlani Lubsko 2-1 Ilanka Rzepin 17 maja, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 17 maja, 17:00

Kolejka 29 - 20-21 maja

Formacja Port 2000 Mostki 3-0 Lubuszanin Drezdenko 21 maja, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Budowlani Lubsko 20 maja, 17:00
Ilanka Rzepin 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 20 maja, 15:00
Santos Świebodzin 4-1 Czarni Witnica 20 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 3-0 Odra Górzyca 20 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Dąb Przybyszów 1-2 Arka Nowa Sól 20 maja, 17:00
TS Przylep 1-2 Korona Kożuchów 21 maja, 11:00
Syrena Zbąszynek 9-0 Meprozet Stare Kurowo 20 maja, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-0 Odra Bytom Odrzański 20 maja, 17:00

Kolejka 30 - 27-28 maja

Lubuszanin Drezdenko 3-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 maja, 16:00
Odra Bytom Odrzański 1-3 Syrena Zbąszynek 27 maja, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 3-3 TS Przylep 27 maja, 18:00
Korona Kożuchów 1-1 Dąb Przybyszów 27 maja, 16:00
Arka Nowa Sól 1-4 Sprotavia Szprotawa 27 maja, 16:00
Odra Górzyca 0-4 Santos Świebodzin 27 maja, 16:00
Czarni Witnica 0-1 Ilanka Rzepin 27 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 27 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 1-6 Formacja Port 2000 Mostki 27 maja, 13:00

Kolejka 31 - 31 maja

Budowlani Lubsko 4-1 Lubuszanin Drezdenko 31 maja, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki 0-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 31 maja, 17:00
(wo)
na boisku 5-0
Spójnia Ośno Lubuskie 4-0 Czarni Witnica 31 maja, 17:00
Ilanka Rzepin 6-2 Odra Górzyca 31 maja, 17:00
Santos Świebodzin 2-3 Arka Nowa Sól 31 maja, 18:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Korona Kożuchów 31 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 5-1 Meprozet Stare Kurowo 31 maja, 18:00
TS Przylep 0-2 Odra Bytom Odrzański 31 maja, 17:00
Syrena Zbąszynek 4-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 31 maja, 18:00

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Lubuszanin Drezdenko 0-4 Syrena Zbąszynek 3 czerwca, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8-1 TS Przylep 3 czerwca, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-1 Dąb Przybyszów 3 czerwca, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2-3 Sprotavia Szprotawa 3 czerwca, 14:00
Korona Kożuchów 1-1 Santos Świebodzin 3 czerwca, 15:00
Arka Nowa Sól 1-2 Ilanka Rzepin 3 czerwca, 17:00
Odra Górzyca 0-2 Spójnia Ośno Lubuskie 4 czerwca, 18:00
Czarni Witnica 1-6 Formacja Port 2000 Mostki 3 czerwca, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-4 Budowlani Lubsko 3 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 10-11 czerwca

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-6 Lubuszanin Drezdenko 10 czerwca, 17:00
Budowlani Lubsko 2-0 Czarni Witnica 9 czerwca, 18:00
Formacja Port 2000 Mostki 5-0 Odra Górzyca 10 czerwca, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Arka Nowa Sól 10 czerwca, 17:00
Ilanka Rzepin 4-1 Korona Kożuchów 10 czerwca, 17:00
Santos Świebodzin 3-1 Meprozet Stare Kurowo 10 czerwca, 17:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Odra Bytom Odrzański 10 czerwca, 17:00
Dąb Przybyszów 1-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 czerwca, 17:00
TS Przylep 1-3 Syrena Zbąszynek 10 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 34 - 17 czerwca

Lubuszanin Drezdenko 3-5 TS Przylep 17 czerwca, 17:00
Syrena Zbąszynek 2-4 Dąb Przybyszów 15 czerwca, 18:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Sprotavia Szprotawa 17 czerwca, 17:00
Odra Bytom Odrzański 0-0 Santos Świebodzin 17 czerwca, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 1-2 Ilanka Rzepin 17 czerwca, 17:00
Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lubuskie 17 czerwca, 17:00
nie odbył się
Arka Nowa Sól 0-2 Formacja Port 2000 Mostki 17 czerwca, 17:00
Odra Górzyca 4-1 Budowlani Lubsko 17 czerwca, 17:00
Czarni Witnica 1-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 17 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2016/2017 (III)

Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (wschód))
Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2016/2017 (opolska)
IV liga 2016/2017 (śląska I)
IV liga 2016/2017 (śląska II)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Zielona Góra)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas