[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2016/2017, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwarek Tarnowskie Góry 34 78 25 3 6 75-25 15 1 1 44-5 10 2 5 31-20
2.  Ruch Radzionków 34 65 20 5 9 69-36 13 2 2 41-16 7 3 7 28-20
3.  Szombierki Bytom 34 63 19 6 9 70-42 12 2 3 43-16 7 4 6 27-26
4.  Sarmacja Będzin 34 60 19 3 12 83-47 10 2 5 50-21 9 1 7 33-26
5.  RKS Grodziec (Będzin) 34 58 18 4 12 75-55 12 2 3 42-22 6 2 9 33-33
6.  Warta Zawiercie 34 55 17 4 13 59-54 13 1 3 35-15 4 3 10 24-39
7.  Przemsza Siewierz 34 52 15 7 12 61-58 10 1 6 37-29 5 6 6 24-29
8.  GKS II Tychy 34 47 14 5 15 72-58 9 3 5 48-28 5 2 10 24-30
9.  Górnik Piaski (Czeladź) 34 46 13 7 14 39-54 6 3 8 19-20 7 4 6 20-34 2 4 1 1 0 1-0
10.  Polonia Poraj 34 46 10 16 8 66-60 6 9 2 36-26 4 7 6 30-34 2 1 0 1 1 0-1
11.  Raków II Częstochowa 34 45 12 9 13 59-63 6 5 6 34-32 6 4 7 25-31 2 2 0 2 0 4-4
12.  Piast II Gliwice 34 45 13 6 15 41-53 6 4 7 21-24 7 2 8 20-29 2 2 0 2 0 4-4
13.  MKS Myszków 34 43 12 7 15 46-54 9 3 5 29-19 3 4 10 17-35
14.  Slavia Ruda Śląska 34 41 11 8 15 52-50 8 4 5 36-20 3 4 10 16-30
15.  Ruch II Chorzów 34 36 11 3 20 53-79 8 2 7 38-26 3 1 13 15-53
16.  GKS II Katowice 34 28 7 7 20 40-69 4 4 9 19-25 3 3 11 21-44
17.  KS Panki 34 24 7 3 24 39-100 5 3 9 24-36 2 0 15 15-64
18.  Nadwiślan Góra 34 32 9 5 20 25-67 5 3 9 14-34 4 2 11 11-33
Nadwiślan Góra wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Gwarek Tarnowskie Góry    0-1 3-0 1-0 1-0 3-0 2-1 1-1 2-0 2-0 3-0 4-0 3-0 1-0 6-1 6-0 5-1 1-0 
 2 Ruch Radzionków1-1     4-0 1-0 3-1 1-0 4-1 3-2 1-1 5-0 0-4 2-1 2-0 0-2 5-1 2-1 4-1 3-0* 
 3 Szombierki Bytom0-1 3-0     3-1 2-2 5-2 3-3 2-1 5-0 4-2 4-0 0-1 2-0 3-0 3-1 0-2 1-0 3-0* 
 4 Sarmacja Będzin2-3 3-3 2-1     2-3 6-1 0-1 4-2 5-0 0-0 1-2 2-0 3-2 2-0 1-2 5-1 9-0 3-0* 
 5 RKS Grodziec (Będzin)3-0 2-1 0-4 2-1     1-0 1-2 2-1 6-1 3-3 2-0 1-2 1-0 5-2 4-1 2-2 4-2 3-0* 
 6 Warta Zawiercie0-2 2-1 3-1 2-1 4-2     1-2 1-0 1-1 2-1 1-0 2-0 4-1 2-0 2-0 1-3 4-0 3-0* 
 7 Przemsza Siewierz2-1 2-1 3-2 2-3 1-3 4-2     2-1 3-4 2-5 4-1 1-2 1-3 0-0 1-0 3-0 3-1 3-0* 
 8 GKS II Tychy3-5 1-5 1-1 2-3 3-1 3-1 4-1     1-2 3-1 2-3 4-1 2-1 3-3 8-0 3-0 5-0 0-0 
 9 Górnik Piaski (Czeladź)0-1 0-0 0-3 1-1 2-0 0-3 3-1 0-2     0-0 0-1 0-1 0-1 1-2 2-0 4-2 3-1 3-1 
 10 Polonia Poraj3-2 1-1 1-1 5-2 1-4 1-1 1-0 1-1 0-1     3-3 3-3 3-1 1-1 3-0 2-2 5-1 2-2 
 11 Raków II Częstochowa0-5 0-1 1-1 4-2 3-1 0-0 3-3 1-4 0-2 2-4     2-2 4-0 4-1 1-1 3-1 6-2 0-2 
 12 Piast II Gliwice1-0 0-2 1-3 0-3 4-4 2-1 1-1 3-0 0-1 1-3 2-2     0-0 2-0 0-1 3-1 1-0 0-2 
 13 MKS Myszków1-2 3-0 1-1 1-2 2-1 1-2 2-1 3-0 1-3 1-1 3-0 1-0     2-1 2-4 1-1 1-0 3-0* 
 14 Slavia Ruda Śląska1-1 0-6 1-2 0-2 1-0 1-2 0-0 2-0 7-0 3-1 1-1 0-1 3-3     6-0 2-1 5-0 3-0* 
 15 Ruch II Chorzów3-2 0-2 0-1 1-4 0-3 4-2 1-2 2-3 2-1 2-2 1-1 4-0 3-0 0-2     6-1 6-0 3-0* 
 16 GKS II Katowice0-1 1-0 0-1 1-2 1-4 1-2 1-3 2-0 0-0 3-3 3-1 0-1 1-1 1-1 2-1     2-3 0-1 
 17 KS Panki0-1 1-4 2-3 0-3 2-4 4-3 1-1 1-3 0-0 1-1 1-3 3-2 2-3 2-1 3-1 1-0     0-3 
 18 Nadwiślan Góra0-3* 1-0 3-2 0-3 1-0 2-2 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 1-0 4-1 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Warta Zawiercie 2-0 Ruch II Chorzów 13 sierpnia, 11:00 (500)
KS Panki 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 14 sierpnia, 17:00 (400)
Slavia Ruda Śląska 0-0 Przemsza Siewierz 13 sierpnia, 11:00 (100)
Polonia Poraj 2-2 GKS II Katowice 13 sierpnia, 17:00 (100)
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 Sarmacja Będzin 13 sierpnia, 17:00 (100)
GKS II Tychy 3-5 Gwarek Tarnowskie Góry 13 sierpnia, 13:30 (100)
MKS Myszków 3-0 Ruch Radzionków 13 sierpnia, 17:00 (250)
Piast II Gliwice 2-2 Raków II Częstochowa 13 sierpnia, 17:00 (50)
na boisku przy ul. Robotniczej
Nadwiślan Góra 3-2 Szombierki Bytom 13 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Ruch II Chorzów 0-1 Szombierki Bytom 17 sierpnia, 18:00
Raków II Częstochowa 0-2 Nadwiślan Góra 17 sierpnia, 18:00
na bocznym boisku
Ruch Radzionków 2-1 Piast II Gliwice 17 sierpnia, 18:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 MKS Myszków 17 sierpnia, 18:00
Sarmacja Będzin 4-2 GKS II Tychy 17 sierpnia, 18:00
GKS II Katowice 1-4 RKS Grodziec (Będzin) 17 sierpnia, 18:00
na stadionie Podlesianki
Przemsza Siewierz 2-5 Polonia Poraj 17 sierpnia, 18:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-2 Slavia Ruda Śląska 17 sierpnia, 18:00
Warta Zawiercie 4-0 KS Panki 17 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

KS Panki 3-1 Ruch II Chorzów 21 sierpnia, 17:00 (300)
Slavia Ruda Śląska 1-2 Warta Zawiercie 20 sierpnia, 11:00 (150)
Polonia Poraj 0-1 Górnik Piaski (Czeladź) 21 sierpnia, 17:00 (80)
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Przemsza Siewierz 20 sierpnia, 17:00 (200)
GKS II Tychy 3-0 GKS II Katowice 21 sierpnia, 11:00 (150)
MKS Myszków 1-2 Sarmacja Będzin 20 sierpnia, 17:00 (200)
Piast II Gliwice 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 20 sierpnia, 11:00 (100)
na boisku przy ul. Robotniczej
Nadwiślan Góra 1-0 Ruch Radzionków 21 sierpnia, 17:00 (200)
Szombierki Bytom 4-0 Raków II Częstochowa 20 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Ruch II Chorzów 1-1 Raków II Częstochowa 27 sierpnia, 11:00 (100)
Ruch Radzionków 4-0 Szombierki Bytom 27 sierpnia, 17:00 (500)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Nadwiślan Góra 27 sierpnia, 17:00 (300)
Sarmacja Będzin 2-0 Piast II Gliwice 27 sierpnia, 11:00 (100)
GKS II Katowice 1-1 MKS Myszków 28 sierpnia, 17:00 (100)
Przemsza Siewierz 2-1 GKS II Tychy 27 sierpnia, 11:00 (200)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 RKS Grodziec (Będzin) 27 sierpnia, 17:30 (100)
Warta Zawiercie 2-1 Polonia Poraj 27 sierpnia, 17:00 (300)
KS Panki 2-1 Slavia Ruda Śląska 27 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Polonia Poraj 5-1 KS Panki 31 sierpnia, 17:30
RKS Grodziec (Będzin) 1-0 Warta Zawiercie 31 sierpnia, 17:30
GKS II Tychy 1-2 Górnik Piaski (Czeladź) 31 sierpnia, 17:30
MKS Myszków 2-1 Przemsza Siewierz 31 sierpnia, 17:30
Piast II Gliwice 3-1 GKS II Katowice 31 sierpnia, 17:30
na boisku przy ul. Robotniczej
Nadwiślan Góra 0-3 Sarmacja Będzin 31 sierpnia, 17:30
Szombierki Bytom 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 31 sierpnia, 17:30 (250)
Raków II Częstochowa 0-1 Ruch Radzionków 31 sierpnia, 17:30
Ruch II Chorzów 0-2 Slavia Ruda Śląska 31 sierpnia, 17:30
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 3-4 września

Ruch II Chorzów 0-2 Ruch Radzionków 3 września, 11:00 (150)
na bocznym boisku
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Raków II Częstochowa 3 września, 16:00 (250)
Sarmacja Będzin 2-1 Szombierki Bytom 3 września, 16:00 (150)
GKS II Katowice 0-1 Nadwiślan Góra 3 września, 15:00 (100)
na stadionie Podlesianki
Przemsza Siewierz 1-2 Piast II Gliwice 3 września, 16:00 (200)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 MKS Myszków 3 września, 16:00 (100)
Warta Zawiercie 1-0 GKS II Tychy 3 września, 16:00 (350)
KS Panki 2-4 RKS Grodziec (Będzin) 4 września, 16:00 (500)
Slavia Ruda Śląska 3-1 Polonia Poraj 3 września, 11:00 (100)

Kolejka 7 - 10-11 września

Polonia Poraj 3-0 Ruch II Chorzów 10 września, 16:00 (100)
RKS Grodziec (Będzin) 5-2 Slavia Ruda Śląska 10 września, 16:00 (100)
GKS II Tychy 5-0 KS Panki 11 września, 11:00 (250)
MKS Myszków 1-2 Warta Zawiercie 10 września, 16:00 (350)
Piast II Gliwice 0-1 Górnik Piaski (Czeladź) 11 września, 11:00 (60)
na boisku przy ul. Robotniczej
Nadwiślan Góra 1-1 Przemsza Siewierz 11 września, 16:30 (200)
Szombierki Bytom 0-2 GKS II Katowice 10 września, 13:00 (100)
Raków II Częstochowa 4-2 Sarmacja Będzin 11 września, 11:00 (50)
Ruch Radzionków 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 10 września, 16:00 (600)

Kolejka 8 - 17-18 września

Ruch II Chorzów 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 17 września, 11:00 (50)
Sarmacja Będzin 3-3 Ruch Radzionków 17 września, 16:00
bez udziału publiczności
GKS II Katowice 3-1 Raków II Częstochowa 18 września, 16:00 (100)
Przemsza Siewierz 3-2 Szombierki Bytom 17 września, 16:00 (200)
Górnik Piaski (Czeladź) 3-1 Nadwiślan Góra 17 września, 16:00 (50)
Warta Zawiercie 2-0 Piast II Gliwice 17 września, 11:00 (300)
KS Panki 2-3 MKS Myszków 18 września, 16:00 (300)
Slavia Ruda Śląska 2-0 GKS II Tychy 17 września, 16:00 (100)
Polonia Poraj 1-4 RKS Grodziec (Będzin) 17 września, 16:00 (100)

Kolejka 9 - 24-25 września

RKS Grodziec (Będzin) 4-1 Ruch II Chorzów 24 września, 16:00 (150)
GKS II Tychy 3-1 Polonia Poraj 25 września, 14:00 (150)
MKS Myszków 2-1 Slavia Ruda Śląska 24 września, 16:00 (100)
Piast II Gliwice 1-0 KS Panki 24 września, 16:00 (50)
na boisku przy ul. Robotniczej
Nadwiślan Góra 2-2 Warta Zawiercie 25 września, 16:00 (150)
Szombierki Bytom 5-0 Górnik Piaski (Czeladź) 24 września, 16:00 (100)
Raków II Częstochowa 3-3 Przemsza Siewierz 25 września, 11:00 (100)
Ruch Radzionków 2-1 GKS II Katowice 24 września, 16:00 (300)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Sarmacja Będzin 24 września, 16:00 (300)

Kolejka 10 - 1-2 października

Ruch II Chorzów 1-4 Sarmacja Będzin 1 października, 11:00 (100)
na bocznym boisku
GKS II Katowice 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 2 października, 15:00 (100)
na stadionie Podlesianki
Przemsza Siewierz 2-1 Ruch Radzionków 1 października, 15:00 (400)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Raków II Częstochowa 1 października, 15:00 (100)
Warta Zawiercie 3-1 Szombierki Bytom 1 października, 11:00 (400)
KS Panki 0-3 Nadwiślan Góra 2 października, 15:00 (400)
Slavia Ruda Śląska 0-1 Piast II Gliwice 1 października, 11:00 (100)
Polonia Poraj 3-1 MKS Myszków 1 października, 15:00 (400)
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 GKS II Tychy 1 października, 13:00 (150)

Kolejka 11 - 8-9 października

GKS II Tychy 8-0 Ruch II Chorzów 8 października, 11:00 (100)
MKS Myszków 2-1 RKS Grodziec (Będzin) 8 października, 15:00 (150)
Piast II Gliwice 1-3 Polonia Poraj 8 października, 15:00 (30)
na boisku przy ul. Robotniczej
Nadwiślan Góra 1-0 Slavia Ruda Śląska 9 października, 15:30 (150)
Szombierki Bytom 1-0 KS Panki 8 października, 15:00 (100)
Raków II Częstochowa 0-0 Warta Zawiercie 9 października, 11:00 (100)
Ruch Radzionków 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) 8 października, 11:00 (300)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Przemsza Siewierz 8 października, 15:00 (150)
Sarmacja Będzin 5-1 GKS II Katowice 8 października, 15:00 (100)

Kolejka 12 - 15-16 października

Ruch II Chorzów 6-1 GKS II Katowice 16 października, 11:00 (150)
na bocznym boisku
Przemsza Siewierz 2-3 Sarmacja Będzin 15 października, 15:00 (350)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 15 października, 15:00 (100)
Warta Zawiercie 2-1 Ruch Radzionków 15 października, 15:00 (500)
KS Panki 1-3 Raków II Częstochowa 16 października, 15:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 1-2 Szombierki Bytom 15 października, 15:00 (100)
Polonia Poraj 2-2 Nadwiślan Góra 15 października, 15:00 (50)
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Piast II Gliwice 15 października, 15:00 (100)
GKS II Tychy 2-1 MKS Myszków 16 października, 11:00 (100)

Kolejka 13 - 22-23 października

MKS Myszków 2-4 Ruch II Chorzów 22 października, 15:00 (100)
Piast II Gliwice 3-0 GKS II Tychy 22 października, 15:00 (50)
na boisku przy ul. Robotniczej
Nadwiślan Góra 1-0 RKS Grodziec (Będzin) 23 października, 15:00 (100)
Szombierki Bytom 4-2 Polonia Poraj 22 października, 13:00 (100)
Raków II Częstochowa 4-1 Slavia Ruda Śląska 23 października, 11:00 (50)
Ruch Radzionków 4-1 KS Panki 22 października, 15:00 (300)
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Warta Zawiercie 22 października, 15:00 (450)
Sarmacja Będzin 5-0 Górnik Piaski (Czeladź) 22 października, 15:00 (150)
GKS II Katowice 1-3 Przemsza Siewierz 22 października, 19:00 (50)
na boisku Kolejarza

Kolejka 14 - 29-30 października

Ruch II Chorzów 1-2 Przemsza Siewierz 29 października, 14:00 (100)
na bocznym boisku
Górnik Piaski (Czeladź) 4-2 GKS II Katowice 29 października, 14:00 (50)
Warta Zawiercie 2-1 Sarmacja Będzin 29 października, 14:00 (300)
KS Panki 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 30 października, 14:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 0-6 Ruch Radzionków 29 października, 14:00
bez udziału publiczności
Polonia Poraj 3-3 Raków II Częstochowa 29 października, 14:00 (50)
RKS Grodziec (Będzin) 0-4 Szombierki Bytom 29 października, 14:00 (100)
GKS II Tychy 0-0 Nadwiślan Góra 30 października, 13:45 (100)
MKS Myszków 1-0 Piast II Gliwice 29 października, 14:00 (100)

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Piast II Gliwice 0-1 Ruch II Chorzów 5 listopada, 13:00 (60)
na boisku przy ul. Robotniczej
Nadwiślan Góra 1-1 MKS Myszków 5 listopada, 13:00 (150)
Szombierki Bytom 2-1 GKS II Tychy 5 listopada, 14:00 (100)
Raków II Częstochowa 3-1 RKS Grodziec (Będzin) 6 listopada, 11:00 (50)
Ruch Radzionków 5-0 Polonia Poraj 5 listopada, 13:00 (300)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Slavia Ruda Śląska 5 listopada, 13:00 (200)
Sarmacja Będzin 9-0 KS Panki 5 listopada, 13:00 (100)
GKS II Katowice 1-2 Warta Zawiercie 6 listopada, 11:00 (50)
na boisku Kolejarza
Przemsza Siewierz 3-4 Górnik Piaski (Czeladź) 5 listopada, 13:00 (250)

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Ruch II Chorzów 2-1 Górnik Piaski (Czeladź) 12 listopada, 11:00 (100)
Warta Zawiercie 1-2 Przemsza Siewierz 12 listopada, 13:00 (250)
KS Panki 1-0 GKS II Katowice 12 listopada, 13:00 (150)
Slavia Ruda Śląska 0-2 Sarmacja Będzin 11 listopada, 13:00 (80)
Polonia Poraj 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 12 listopada, 13:00 (50)
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 Ruch Radzionków 12 listopada, 13:00 (100)
GKS II Tychy 2-3 Raków II Częstochowa 13 listopada, 11:00 (100)
MKS Myszków 1-1 Szombierki Bytom 12 listopada, 13:00 (100)
Piast II Gliwice 0-2 Nadwiślan Góra 12 listopada, 11:00 (50)
na boisku przy ul. Robotniczej

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Nadwiślan Góra 4-1 Ruch II Chorzów 19 listopada, 13:00 (100)
Szombierki Bytom 0-1 Piast II Gliwice 19 listopada, 13:00 (100)
Raków II Częstochowa 4-0 MKS Myszków 20 listopada, 11:00 (100)
Ruch Radzionków 3-2 GKS II Tychy 19 listopada, 13:00 (300)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 RKS Grodziec (Będzin) 19 listopada, 13:00 (200)
Sarmacja Będzin 0-0 Polonia Poraj 19 listopada, 13:00 (70)
GKS II Katowice 1-1 Slavia Ruda Śląska 20 listopada, 17:00 (50)
Przemsza Siewierz 3-1 KS Panki 19 listopada, 13:00 (300)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-3 Warta Zawiercie 19 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 18 - 11-12 marca

Ruch II Chorzów 4-2 Warta Zawiercie 12 marca, 11:00 (100)
na bocznym boisku
Górnik Piaski (Czeladź) 3-1 KS Panki 11 marca, 15:00 (50)
Przemsza Siewierz 0-0 Slavia Ruda Śląska 11 marca, 15:00 (150)
GKS II Katowice 3-3 Polonia Poraj 11 marca, 11:00 (50)
na stadionie Podlesianki
Sarmacja Będzin 2-3 RKS Grodziec (Będzin) 11 marca, 15:00 (200)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 GKS II Tychy 11 marca, 15:00 (300)
Ruch Radzionków 2-0 MKS Myszków 11 marca, 15:00 (300)
Raków II Częstochowa 2-2 Piast II Gliwice 12 marca, 11:00 (100)
na bocznym boisku
Szombierki Bytom 3-0 Nadwiślan Góra
(wo)

Kolejka 19 - 18-19 marca

Szombierki Bytom 3-1 Ruch II Chorzów 18 marca, 15:30 (100)
Nadwiślan Góra 0-3 Raków II Częstochowa
(wo)
Piast II Gliwice 0-2 Ruch Radzionków 19 marca, 11:00 (100)
na boisku przy ul. Robotniczej
MKS Myszków 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 18 marca, 15:30 (150)
GKS II Tychy 2-3 Sarmacja Będzin 19 marca, 11:00 (100)
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
RKS Grodziec (Będzin) 2-2 GKS II Katowice 18 marca, 15:30 (100)
Polonia Poraj 1-0 Przemsza Siewierz 18 marca, 15:30 (60)
Slavia Ruda Śląska 7-0 Górnik Piaski (Czeladź) 18 marca, 15:30 (100)
KS Panki 4-3 Warta Zawiercie 19 marca, 15:30 (200)

Kolejka 20 - 25-26 marca

Ruch II Chorzów 6-0 KS Panki 25 marca, 11:00 (100)
na bocznym boisku
Warta Zawiercie 2-0 Slavia Ruda Śląska 25 marca, 15:30 (250)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 Polonia Poraj 25 marca, 15:30 (70)
Przemsza Siewierz 1-3 RKS Grodziec (Będzin) 25 marca, 15:30 (350)
GKS II Katowice 2-0 GKS II Tychy 26 marca, 11:00 (50)
Sarmacja Będzin 3-2 MKS Myszków 25 marca, 15:30 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 4-0 Piast II Gliwice 25 marca, 15:30 (350)
Ruch Radzionków 3-0 Nadwiślan Góra
(wo)
Raków II Częstochowa 1-1 Szombierki Bytom 25 marca, 11:00 (100)
na bocznym boisku

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Raków II Częstochowa 1-1 Ruch II Chorzów 2 kwietnia, 11:00 (50)
na bocznym boisku
Szombierki Bytom 3-0 Ruch Radzionków 1 kwietnia, 17:00 (500)
Nadwiślan Góra 0-3 Gwarek Tarnowskie Góry
(wo)
Piast II Gliwice 0-3 Sarmacja Będzin 1 kwietnia, 17:00 (60)
na boisku przy ul. Robotniczej
MKS Myszków 1-1 GKS II Katowice 1 kwietnia, 17:00 (200)
GKS II Tychy 4-1 Przemsza Siewierz 1 kwietnia, 11:00 (50)
RKS Grodziec (Będzin) 6-1 Górnik Piaski (Czeladź) 1 kwietnia, 17:00 (100)
Polonia Poraj 1-1 Warta Zawiercie 1 kwietnia, 17:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 5-0 KS Panki 1 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Slavia Ruda Śląska 6-0 Ruch II Chorzów 8 kwietnia, 17:00
bez udziału publiczności
KS Panki 1-1 Polonia Poraj 9 kwietnia, 17:00 (300)
Warta Zawiercie 4-2 RKS Grodziec (Będzin) 8 kwietnia, 17:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 GKS II Tychy 9 kwietnia, 16:00 (100)
Przemsza Siewierz 1-3 MKS Myszków 8 kwietnia, 17:00 (200)
GKS II Katowice 0-1 Piast II Gliwice 9 kwietnia, 13:00 (100)
Sarmacja Będzin 3-0 Nadwiślan Góra
(wo)
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Szombierki Bytom 8 kwietnia, 17:00 (400)
Ruch Radzionków 0-4 Raków II Częstochowa 8 kwietnia, 17:00 (300)

Kolejka 23 - 15 kwietnia

Ruch Radzionków 5-1 Ruch II Chorzów 15 kwietnia, 13:00 (300)
Raków II Częstochowa 0-5 Gwarek Tarnowskie Góry 13 kwietnia, 17:30 (100)
Szombierki Bytom 3-1 Sarmacja Będzin 15 kwietnia, 13:00 (100)
Nadwiślan Góra 0-3 GKS II Katowice
(wo)
Piast II Gliwice 1-1 Przemsza Siewierz 15 kwietnia, 15:00 (60)
na boisku przy ul. Robotniczej
MKS Myszków 1-3 Górnik Piaski (Czeladź) 15 kwietnia, 13:00 (200)
GKS II Tychy 3-1 Warta Zawiercie 15 kwietnia, 14:00 (100)
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
RKS Grodziec (Będzin) 4-2 KS Panki 15 kwietnia, 13:00 (150)
Polonia Poraj 1-1 Slavia Ruda Śląska 15 kwietnia, 11:00 (50)

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Ruch II Chorzów 2-2 Polonia Poraj 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Slavia Ruda Śląska 1-0 RKS Grodziec (Będzin) 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Panki 1-3 GKS II Tychy 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Zawiercie 4-1 MKS Myszków 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Piast II Gliwice 17 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przemsza Siewierz 3-0 Nadwiślan Góra
(wo)
GKS II Katowice 0-1 Szombierki Bytom 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sarmacja Będzin 1-2 Raków II Częstochowa 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Ruch Radzionków 17 maja, 18:00 (400)
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 22-23 kwietnia

Gwarek Tarnowskie Góry 6-1 Ruch II Chorzów 22 kwietnia, 17:00 (300)
Ruch Radzionków 1-0 Sarmacja Będzin 22 kwietnia, 17:00 (300)
Raków II Częstochowa 3-1 GKS II Katowice 23 kwietnia, 11:00 (50)
na bocznym boisku
Szombierki Bytom 3-3 Przemsza Siewierz 22 kwietnia, 17:00 (100)
Nadwiślan Góra 0-3 Górnik Piaski (Czeladź)
(wo)
Piast II Gliwice 2-1 Warta Zawiercie 23 kwietnia, 11:00 (100)
na stadionie Carbo
MKS Myszków 1-0 KS Panki 22 kwietnia, 17:00 (150)
GKS II Tychy 3-3 Slavia Ruda Śląska 23 kwietnia, 11:00 (100)
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
RKS Grodziec (Będzin) 3-3 Polonia Poraj 22 kwietnia, 17:00 (150)

Kolejka 26 - 29-30 kwietnia

Ruch II Chorzów 0-3 RKS Grodziec (Będzin) 24 maja, 18:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Poraj 1-1 GKS II Tychy 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Slavia Ruda Śląska 3-3 MKS Myszków 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Panki 3-2 Piast II Gliwice 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Zawiercie 3-0 Nadwiślan Góra
(wo)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-3 Szombierki Bytom 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przemsza Siewierz 4-1 Raków II Częstochowa 29 kwietnia, 17:00 (200)
GKS II Katowice 1-0 Ruch Radzionków 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sarmacja Będzin 2-3 Gwarek Tarnowskie Góry 24 maja, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 27 - 6-7 maja

Sarmacja Będzin 1-2 Ruch II Chorzów 6 maja, 17:00 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 6-0 GKS II Katowice 6 maja, 17:00 (300)
Ruch Radzionków 4-1 Przemsza Siewierz 6 maja, 17:00 (300)
Raków II Częstochowa 0-2 Górnik Piaski (Czeladź) 7 maja, 11:00 (50)
Szombierki Bytom 5-2 Warta Zawiercie 6 maja, 17:00 (200)
Nadwiślan Góra 0-3 KS Panki
(wo)
Piast II Gliwice 2-0 Slavia Ruda Śląska 6 maja, 17:00 (50)
na boisku przy ul. Robotniczej
MKS Myszków 1-1 Polonia Poraj 6 maja, 17:00 (200)
GKS II Tychy 3-1 RKS Grodziec (Będzin) 6 maja, 11:00 (100)

Kolejka 28 - 10 maja

Ruch II Chorzów 2-3 GKS II Tychy 10 maja, 17:30
na bocznym boisku
RKS Grodziec (Będzin) 1-0 MKS Myszków 10 maja, 17:30
Polonia Poraj 3-3 Piast II Gliwice 10 maja, 17:30
Slavia Ruda Śląska 3-0 Nadwiślan Góra
(wo)
KS Panki 2-3 Szombierki Bytom 10 maja, 17:30
Warta Zawiercie 1-0 Raków II Częstochowa 10 maja, 17:30
Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 Ruch Radzionków 10 maja, 17:30
Przemsza Siewierz 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 10 maja, 17:30 (200)
GKS II Katowice 1-2 Sarmacja Będzin 10 maja, 17:30

Kolejka 29 - 13-14 maja

GKS II Katowice 2-1 Ruch II Chorzów 13 maja, 11:00 (50)
na boisku Kolejarza
Sarmacja Będzin 0-1 Przemsza Siewierz 13 maja, 17:00 (150)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Górnik Piaski (Czeladź) 13 maja, 17:00 (250)
Ruch Radzionków 1-0 Warta Zawiercie 13 maja, 17:00 (300)
Raków II Częstochowa 6-2 KS Panki 14 maja, 11:00 (50)
Szombierki Bytom 3-0 Slavia Ruda Śląska 14 maja, 11:00 (150)
Nadwiślan Góra 0-3 Polonia Poraj
(wo)
Piast II Gliwice 4-4 RKS Grodziec (Będzin) 13 maja, 17:00 (50)
MKS Myszków 3-0 GKS II Tychy 13 maja, 17:00 (100)

Kolejka 30 - 20-21 maja

Ruch II Chorzów 3-0 MKS Myszków 20 maja, 15:00 (100)
w Rudzie Śląskiej; na stadionie Grunwaldu
GKS II Tychy 4-1 Piast II Gliwice 21 maja, 11:00 (100)
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Nadwiślan Góra
(wo)
Polonia Poraj 1-1 Szombierki Bytom 20 maja, 17:00 (60)
Slavia Ruda Śląska 1-1 Raków II Częstochowa 20 maja, 16:00 (100)
KS Panki 1-4 Ruch Radzionków 21 maja, 17:00 (250)
Warta Zawiercie 0-2 Gwarek Tarnowskie Góry 20 maja, 17:00 (200)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 Sarmacja Będzin 20 maja, 17:00 (150)
Przemsza Siewierz 3-0 GKS II Katowice 20 maja, 17:00 (50)

Kolejka 31 - 27-28 maja

Przemsza Siewierz 1-0 Ruch II Chorzów 27 maja, 17:00 (100)
GKS II Katowice 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 28 maja, 17:00 (50)
Sarmacja Będzin 6-1 Warta Zawiercie 27 maja, 17:00 (150)
Gwarek Tarnowskie Góry 5-1 KS Panki 27 maja, 17:00 (200)
Ruch Radzionków 0-2 Slavia Ruda Śląska 27 maja, 17:00 (300)
Raków II Częstochowa 2-4 Polonia Poraj 28 maja, 11:00 (50)
Szombierki Bytom 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 27 maja, 17:00 (150)
Nadwiślan Góra 0-3 GKS II Tychy
(wo)
Piast II Gliwice 0-0 MKS Myszków 27 maja, 14:00 (50)
na boisku przy ul. Robotniczej

Kolejka 32 - 31 maja

Ruch II Chorzów 4-0 Piast II Gliwice 31 maja, 18:00
MKS Myszków 3-0 Nadwiślan Góra
(wo)
GKS II Tychy 1-1 Szombierki Bytom 30 maja, 18:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-0 Raków II Częstochowa 31 maja, 18:00
Polonia Poraj 1-1 Ruch Radzionków 31 maja, 18:00
Slavia Ruda Śląska 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 31 maja, 18:00
KS Panki 0-3 Sarmacja Będzin 31 maja, 18:00
Warta Zawiercie 1-3 GKS II Katowice 31 maja, 18:00
Górnik Piaski (Czeladź) 3-1 Przemsza Siewierz 31 maja, 18:00

Kolejka 33 - 3 czerwca

Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Ruch II Chorzów 3 czerwca, 17:00 (100)
Przemsza Siewierz 4-2 Warta Zawiercie 3 czerwca, 17:00 (100)
GKS II Katowice 2-3 KS Panki 3 czerwca, 17:00 (50)
Sarmacja Będzin 2-0 Slavia Ruda Śląska 3 czerwca, 17:00 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Polonia Poraj 3 czerwca, 17:00 (200)
Ruch Radzionków 3-1 RKS Grodziec (Będzin) 3 czerwca, 17:00 (300)
Raków II Częstochowa 1-4 GKS II Tychy 3 czerwca, 11:00 (50)
Szombierki Bytom 2-0 MKS Myszków 3 czerwca, 17:00 (150)
Nadwiślan Góra 0-3 Piast II Gliwice
(wo)

REKLAMA

Kolejka 34 - 10 czerwca

Ruch II Chorzów 3-0 Nadwiślan Góra
(wo)
Piast II Gliwice 1-3 Szombierki Bytom 10 czerwca, 17:00 (60)
na stadionie Carbo
MKS Myszków 3-0 Raków II Częstochowa 10 czerwca, 17:00 (200)
GKS II Tychy 1-5 Ruch Radzionków 10 czerwca, 17:00 (100)
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Gwarek Tarnowskie Góry 10 czerwca, 17:00 (100)
Polonia Poraj 5-2 Sarmacja Będzin 10 czerwca, 17:00 (100)
Slavia Ruda Śląska 2-1 GKS II Katowice 10 czerwca, 17:00 (100)
KS Panki 1-1 Przemsza Siewierz 10 czerwca, 17:00 (250)
Warta Zawiercie 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) 7 czerwca, 17:30 (200)

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))
Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

III liga 2016/2017 (III)

Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (wschód))
Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2016/2017 (lubuska)
IV liga 2016/2017 (opolska)
IV liga 2016/2017 (śląska II)

Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017 (Częstochowa I)
Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017 (Częstochowa II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice III)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas