[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Gaszowice 30 69 22 3 5 110-41 12 1 2 59-19 10 2 3 51-22
2.  Jedność 32 Przyszowice 30 66 20 6 4 94-41 12 2 1 60-19 8 4 3 34-22
3.  Drama Zbrosławice 30 54 16 6 8 83-49 11 2 2 58-24 5 4 6 25-25
4.  LKS 1908 Nędza 30 53 16 5 9 88-51 8 3 4 45-25 8 2 5 43-26
5.  Naprzód Rydułtowy 30 51 15 6 9 62-46 10 3 2 34-13 5 3 7 28-33
6.  Unia Książenice 30 46 13 7 10 57-54 7 1 7 32-29 6 6 3 25-25 2 4 1 1 0 4-2
7.  Przyszłość Ciochowice 30 46 14 4 12 56-66 8 4 3 26-27 6 0 9 30-39 2 1 0 1 1 2-4
8.  KS 94 Rachowice 30 42 12 6 12 52-62 7 3 5 30-28 5 3 7 22-34
9.  Zameczek Czernica 30 41 12 5 13 79-75 7 3 5 50-40 5 2 8 29-35
10.  ROW 1964 II Rybnik 30 39 12 3 15 80-64 8 2 5 46-25 4 1 10 34-39
11.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 38 9 11 10 41-42 4 7 4 19-15 5 4 6 22-27
12.  Rymer Rybnik 30 37 10 7 13 45-69 7 6 2 29-23 3 1 11 16-46
13.  Buk Rudy Wielkie 30 33 10 3 17 40-76 5 2 8 22-28 5 1 9 18-48
14.  Czarni Pyskowice 30 30 8 6 16 47-73 5 1 9 21-35 3 5 7 26-38
15.  Sokół Łany Wielkie 30 27 8 3 19 51-79 4 0 11 25-37 4 3 8 26-42
16.  Młodość Rudno 30 6 1 3 26 30-127 1 2 12 18-54 0 1 14 12-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dąb Gaszowice    2-3 0-1 6-2 6-2 4-1 4-3 3-0 4-1 3-2 4-0 4-1 7-1 5-0 2-2 5-0 
 2 Jedność 32 Przyszowice4-6     1-1 3-2 4-2 5-1 4-3 5-1 0-0 2-0 7-0 9-2 4-0 4-1 5-0 3-0 
 3 Drama Zbrosławice2-2 2-1     4-2 3-1 1-2 2-1 2-3 2-0 8-1 2-1 5-1 4-1 4-4 7-2 10-2 
 4 LKS 1908 Nędza4-2 1-1 2-3     4-2 1-1 3-1 2-4 1-4 3-1 3-0* 3-0 6-0 3-3 2-3 7-0 
 5 Naprzód Rydułtowy2-0 5-1 0-1 1-2     0-0 3-1 1-1 2-0 3-2 2-0 2-2 1-0 2-1 4-2 6-0 
 6 Unia Książenice0-5 1-2 1-1 3-2 0-3     4-2 0-2 1-5 5-4 0-1 3-0 1-2 2-0 5-0 6-0 
 7 Przyszłość Ciochowice2-2 1-1 1-0 2-0 1-2 0-0     3-2 6-3 0-10 2-2 2-3 1-0 3-2 1-0 1-0 
 8 KS 94 Rachowice0-2 3-1 2-5 1-4 4-1 4-1 3-0     1-3 3-3 1-1 2-1 2-1 2-2 0-3 2-0 
 9 Zameczek Czernica1-4 0-2 5-2 1-6 3-2 2-2 3-5 0-0     0-3 3-3 4-0* 10-2 4-2 7-5 7-2 
 10 ROW 1964 II Rybnik3-1 0-1 3-1 0-7 2-2 2-3 2-4 7-1 0-2     1-1 3-0 6-1 7-1 2-0 8-0 
 11 ŁTS Łabędy (Gliwice)0-3 1-1 1-1 0-1 1-1 2-2 0-1 2-0 3-2 3-0*     4-0 0-1 0-0 0-0 2-2 
 12 Rymer Rybnik0-3 2-2 3-2 1-1 1-3 2-2 4-1 2-1 3-2 2-1 2-0     2-2 0-0 3-3 2-0 
 13 Buk Rudy Wielkie0-5 0-3 1-1 1-2 1-1 0-1 1-2 3-0 5-2 3-0 0-3 1-2     1-3 2-1 3-2 
 14 Czarni Pyskowice2-6 1-6 2-0 1-1 2-0 0-4 1-2 1-3 4-1 1-4 0-2 2-1 0-1     0-1 4-3 
 15 Sokół Łany Wielkie1-2 2-5 2-1 0-6 0-4 1-2 4-1 1-2 0-1 3-1 0-1 0-2 3-4 1-4     7-1 
 16 Młodość Rudno1-8 1-4 1-5 2-5 1-2 1-3 1-3 2-2 3-3 0-2 0-7 2-1 1-2 0-3 2-4     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Buk Rudy Wielkie 1-2 Przyszłość Ciochowice 14 sierpnia, 15:30
KS 94 Rachowice 1-3 Zameczek Czernica 13 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 2-2 Jedność 32 Przyszowice 31 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 1908 Nędza 4-2 Naprzód Rydułtowy 13 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 13 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 3-2 ROW 1964 II Rybnik 13 sierpnia, 17:00
Czarni Pyskowice 0-4 Unia Książenice 13 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 10-2 Młodość Rudno 13 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Przyszłość Ciochowice 1-0 Młodość Rudno 20 sierpnia, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 7-1 Czarni Pyskowice 20 sierpnia, 17:00
na boisku przy ul. Podleśnej
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-3 Dąb Gaszowice 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 4-2 Sokół Łany Wielkie 20 sierpnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 3-2 LKS 1908 Nędza 20 sierpnia, 17:00
Zameczek Czernica 4-0 Rymer Rybnik 20 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-1
Buk Rudy Wielkie 3-0 KS 94 Rachowice 20 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 1-2 Unia Książenice 20 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

KS 94 Rachowice 3-0 Przyszłość Ciochowice 28 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 2-2 Buk Rudy Wielkie 27 sierpnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-4 Zameczek Czernica 27 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-5 Jedność 32 Przyszowice 27 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 6-2 Naprzód Rydułtowy 27 sierpnia, 17:00
Czarni Pyskowice 0-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 27 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 8-1 ROW 1964 II Rybnik 27 sierpnia, 12:00
Młodość Rudno 1-3 Unia Książenice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Przyszłość Ciochowice 0-0 Unia Książenice 4 września, 11:00
ROW 1964 II Rybnik 8-0 Młodość Rudno 3 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Drama Zbrosławice 3 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 2-1 Czarni Pyskowice 3 września, 16:00
Jedność 32 Przyszowice 4-6 Dąb Gaszowice 3 września, 16:00
Zameczek Czernica 7-5 Sokół Łany Wielkie 3 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 LKS 1908 Nędza 4 września, 15:30
KS 94 Rachowice 2-1 Rymer Rybnik 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Rymer Rybnik 4-1 Przyszłość Ciochowice 10 września, 16:00
LKS 1908 Nędza 2-4 KS 94 Rachowice 10 września, 16:00
Sokół Łany Wielkie 3-4 Buk Rudy Wielkie 10 września, 16:00
Dąb Gaszowice 4-1 Zameczek Czernica 11 września, 16:00
Czarni Pyskowice 1-6 Jedność 32 Przyszowice 10 września, 16:00
Drama Zbrosławice 3-1 Naprzód Rydułtowy 10 września, 12:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-2 Młodość Rudno 10 września, 16:00
ROW 1964 II Rybnik 2-3 Unia Książenice 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Przyszłość Ciochowice 0-10 ROW 1964 II Rybnik 17 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-2 Unia Książenice 17 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 6-0 Młodość Rudno 17 września, 16:00
Jedność 32 Przyszowice 1-1 Drama Zbrosławice 17 września, 16:00
Zameczek Czernica 4-2 Czarni Pyskowice 17 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 0-5 Dąb Gaszowice 18 września, 15:30
KS 94 Rachowice 0-3 Sokół Łany Wielkie 17 września, 16:00
Rymer Rybnik 1-1 LKS 1908 Nędza 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

LKS 1908 Nędza 3-1 Przyszłość Ciochowice 24 września, 16:00
Sokół Łany Wielkie 0-2 Rymer Rybnik 24 września, 16:00
Dąb Gaszowice 3-0 KS 94 Rachowice 24 września, 16:00
Czarni Pyskowice 0-1 Buk Rudy Wielkie 24 września, 16:00
Drama Zbrosławice 2-0 Zameczek Czernica 24 września, 12:00
Młodość Rudno 1-4 Jedność 32 Przyszowice 25 września, 16:00
Unia Książenice 0-3 Naprzód Rydułtowy 25 września, 16:00
ROW 1964 II Rybnik 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Przyszłość Ciochowice 2-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 1 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 3-2 ROW 1964 II Rybnik 1 października, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 5-1 Unia Książenice 1 października, 15:00
Zameczek Czernica 7-2 Młodość Rudno 1 października, 15:00
Buk Rudy Wielkie 1-1 Drama Zbrosławice 2 października, 15:30
KS 94 Rachowice 2-2 Czarni Pyskowice 1 października, 15:00
Rymer Rybnik 0-3 Dąb Gaszowice 1 października, 15:00
LKS 1908 Nędza 2-3 Sokół Łany Wielkie 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Sokół Łany Wielkie 4-1 Przyszłość Ciochowice 8 października, 15:00
Dąb Gaszowice 6-2 LKS 1908 Nędza 8 października, 15:00
Czarni Pyskowice 2-1 Rymer Rybnik 8 października, 15:00
Drama Zbrosławice 2-3 KS 94 Rachowice 8 października, 12:00
Młodość Rudno 1-2 Buk Rudy Wielkie 9 października, 15:00
Unia Książenice 1-5 Zameczek Czernica 9 października, 15:00
ROW 1964 II Rybnik 0-1 Jedność 32 Przyszowice 9 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Naprzód Rydułtowy 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Przyszłość Ciochowice 1-2 Naprzód Rydułtowy 15 października, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 7-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 15 października, 15:00
Zameczek Czernica 0-3 ROW 1964 II Rybnik 15 października, 15:00
Buk Rudy Wielkie 0-1 Unia Książenice 16 października, 15:30
KS 94 Rachowice 2-0 Młodość Rudno 15 października, 15:00
Rymer Rybnik 3-2 Drama Zbrosławice 15 października, 15:00
LKS 1908 Nędza 3-3 Czarni Pyskowice 15 października, 15:00
Sokół Łany Wielkie 1-2 Dąb Gaszowice 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Dąb Gaszowice 4-3 Przyszłość Ciochowice 22 października, 15:00
Czarni Pyskowice 0-1 Sokół Łany Wielkie 22 października, 15:00
Drama Zbrosławice 4-2 LKS 1908 Nędza 22 października, 12:00
Młodość Rudno 2-1 Rymer Rybnik 23 października, 15:00
Unia Książenice 0-2 KS 94 Rachowice 22 października, 15:00
ROW 1964 II Rybnik 6-1 Buk Rudy Wielkie 23 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-2 Zameczek Czernica 22 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 5-1 Jedność 32 Przyszowice 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Przyszłość Ciochowice 1-1 Jedność 32 Przyszowice 29 października, 14:00
Zameczek Czernica 3-2 Naprzód Rydułtowy 29 października, 14:00
Buk Rudy Wielkie 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 października, 14:00
KS 94 Rachowice 3-3 ROW 1964 II Rybnik 30 października, 13:00
Rymer Rybnik 2-2 Unia Książenice 29 października, 14:00
LKS 1908 Nędza 7-0 Młodość Rudno 29 października, 14:00
Sokół Łany Wielkie 2-1 Drama Zbrosławice 29 października, 11:00
Dąb Gaszowice 5-0 Czarni Pyskowice 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Czarni Pyskowice 1-2 Przyszłość Ciochowice 5 listopada, 13:00
Drama Zbrosławice 2-2 Dąb Gaszowice 5 listopada, 12:00
Młodość Rudno 2-4 Sokół Łany Wielkie 6 listopada, 13:00
Unia Książenice 3-2 LKS 1908 Nędza 6 listopada, 13:00
ROW 1964 II Rybnik 3-0 Rymer Rybnik 6 listopada, 13:00
na boisku przy ul. Podleśnej
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 KS 94 Rachowice 5 listopada, 13:00
Naprzód Rydułtowy 1-0 Buk Rudy Wielkie 5 listopada, 13:00
Jedność 32 Przyszowice 0-0 Zameczek Czernica 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Przyszłość Ciochowice 6-3 Zameczek Czernica 12 listopada, 13:00
Buk Rudy Wielkie 0-3 Jedność 32 Przyszowice 13 listopada, 13:00
KS 94 Rachowice 4-1 Naprzód Rydułtowy 12 listopada, 13:00
Rymer Rybnik 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 listopada, 13:00
LKS 1908 Nędza 3-1 ROW 1964 II Rybnik 12 listopada, 13:00
Dąb Gaszowice 5-0 Młodość Rudno 12 listopada, 13:00
Czarni Pyskowice 2-0 Drama Zbrosławice 12 listopada, 13:00
Unia Książenice 5-0 Sokół Łany Wielkie 13 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) w Łanach Wielkich odwołany z powodu nieprzygotowania boiska

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Drama Zbrosławice 2-1 Przyszłość Ciochowice 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (26 kwietnia, 17:30) odwołany
Młodość Rudno 0-3 Czarni Pyskowice 20 listopada, 13:00
Unia Książenice 0-5 Dąb Gaszowice 20 listopada, 13:00
ROW 1964 II Rybnik 2-0 Sokół Łany Wielkie 20 listopada, 13:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 LKS 1908 Nędza 19 listopada, 13:00
Naprzód Rydułtowy 2-2 Rymer Rybnik 19 listopada, 13:00
Jedność 32 Przyszowice 5-1 KS 94 Rachowice 19 listopada, 13:00
Zameczek Czernica 10-2 Buk Rudy Wielkie 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Przyszłość Ciochowice 1-0 Buk Rudy Wielkie 18 marca, 15:30
Zameczek Czernica 0-0 KS 94 Rachowice 18 marca, 15:30
Jedność 32 Przyszowice 9-2 Rymer Rybnik 18 marca, 15:30
Naprzód Rydułtowy 1-2 LKS 1908 Nędza 18 marca, 15:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 Sokół Łany Wielkie 18 marca, 15:30
ROW 1964 II Rybnik 3-1 Dąb Gaszowice 18 marca, 15:30
Unia Książenice 2-0 Czarni Pyskowice 19 marca, 15:30
Młodość Rudno 1-5 Drama Zbrosławice 19 marca, 15:30

Kolejka 17 - 25-26 marca

Unia Książenice 1-1 Drama Zbrosławice 26 marca, 15:30
Młodość Rudno 1-3 Przyszłość Ciochowice 26 marca, 15:30
Czarni Pyskowice 1-4 ROW 1964 II Rybnik 25 marca, 15:30
Dąb Gaszowice 4-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 marca, 15:30
Sokół Łany Wielkie 0-4 Naprzód Rydułtowy 25 marca, 15:30
LKS 1908 Nędza 1-1 Jedność 32 Przyszowice 25 marca, 15:30
Rymer Rybnik 3-2 Zameczek Czernica 25 marca, 15:30
KS 94 Rachowice 2-1 Buk Rudy Wielkie 25 marca, 15:30

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Przyszłość Ciochowice 3-2 KS 94 Rachowice 1 kwietnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 Rymer Rybnik 2 kwietnia, 15:30
Zameczek Czernica 1-6 LKS 1908 Nędza 1 kwietnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 5-0 Sokół Łany Wielkie 1 kwietnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 2-0 Dąb Gaszowice 1 kwietnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 Czarni Pyskowice 1 kwietnia, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 3-1 Drama Zbrosławice 1 kwietnia, 17:00
na boisku przy ul. Podleśnej
Unia Książenice 6-0 Młodość Rudno 2 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Unia Książenice 4-2 Przyszłość Ciochowice 9 kwietnia, 17:00
Młodość Rudno 0-2 ROW 1964 II Rybnik 9 kwietnia, 17:00
Drama Zbrosławice 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 8 kwietnia, 12:30
Czarni Pyskowice 2-0 Naprzód Rydułtowy 8 kwietnia, 17:00
Dąb Gaszowice 2-3 Jedność 32 Przyszowice 8 kwietnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-1 Zameczek Czernica 8 kwietnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 6-0 Buk Rudy Wielkie 8 kwietnia, 15:30
Rymer Rybnik 2-1 KS 94 Rachowice 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Młodość Rudno 0-7 ŁTS Łabędy (Gliwice) 15 kwietnia, 13:00
Unia Książenice 5-4 ROW 1964 II Rybnik 15 kwietnia, 12:00
Przyszłość Ciochowice 2-3 Rymer Rybnik 15 kwietnia, 13:00
KS 94 Rachowice 1-4 LKS 1908 Nędza 15 kwietnia, 13:00
Buk Rudy Wielkie 2-1 Sokół Łany Wielkie 15 kwietnia, 13:00
Zameczek Czernica 1-4 Dąb Gaszowice 15 kwietnia, 13:00
Jedność 32 Przyszowice 4-1 Czarni Pyskowice 15 kwietnia, 13:00
Naprzód Rydułtowy 0-1 Drama Zbrosławice 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

ROW 1964 II Rybnik 2-4 Przyszłość Ciochowice 22 kwietnia, 17:00
Unia Książenice 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 23 kwietnia, 17:00
Młodość Rudno 1-2 Naprzód Rydułtowy 23 kwietnia, 17:00
Drama Zbrosławice 2-1 Jedność 32 Przyszowice 22 kwietnia, 12:30
Czarni Pyskowice 4-1 Zameczek Czernica 22 kwietnia, 17:00
Dąb Gaszowice 7-1 Buk Rudy Wielkie 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Łany Wielkie 1-2 KS 94 Rachowice 22 kwietnia, 11:00
LKS 1908 Nędza 3-0 Rymer Rybnik 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Przyszłość Ciochowice 2-0 LKS 1908 Nędza 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rymer Rybnik 3-3 Sokół Łany Wielkie 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS 94 Rachowice 0-2 Dąb Gaszowice 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Buk Rudy Wielkie 1-3 Czarni Pyskowice 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zameczek Czernica 5-2 Drama Zbrosławice 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Młodość Rudno 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Rydułtowy 0-0 Unia Książenice 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-0 ROW 1964 II Rybnik 31 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 23 - 6-7 maja

ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Przyszłość Ciochowice 6 maja, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 2-2 Naprzód Rydułtowy 7 maja, 17:00
Unia Książenice 1-2 Jedność 32 Przyszowice 7 maja, 17:00
Młodość Rudno 3-3 Zameczek Czernica 7 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 4-1 Buk Rudy Wielkie 6 maja, 12:30
Czarni Pyskowice 1-3 KS 94 Rachowice 6 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 4-1 Rymer Rybnik 7 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-6 LKS 1908 Nędza 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 10 maja

Przyszłość Ciochowice 1-0 Sokół Łany Wielkie 10 maja, 17:30
LKS 1908 Nędza 4-2 Dąb Gaszowice 10 maja, 17:30
Rymer Rybnik 0-0 Czarni Pyskowice 10 maja, 17:30
KS 94 Rachowice 2-5 Drama Zbrosławice 10 maja, 17:30
Buk Rudy Wielkie 3-2 Młodość Rudno 10 maja, 17:30
Zameczek Czernica 2-2 Unia Książenice 10 maja, 17:30
Jedność 32 Przyszowice 2-0 ROW 1964 II Rybnik 10 maja, 18:00
Naprzód Rydułtowy 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 10 maja, 17:30

Kolejka 25 - 13-14 maja

Naprzód Rydułtowy 3-1 Przyszłość Ciochowice 13 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Jedność 32 Przyszowice 14 maja, 11:00
ROW 1964 II Rybnik 0-2 Zameczek Czernica 14 maja, 17:00
Unia Książenice 1-2 Buk Rudy Wielkie 14 maja, 17:00
Młodość Rudno 2-2 KS 94 Rachowice 14 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 5-1 Rymer Rybnik 13 maja, 12:30
Czarni Pyskowice 1-1 LKS 1908 Nędza 13 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 2-2 Sokół Łany Wielkie 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Przyszłość Ciochowice 2-2 Dąb Gaszowice 20 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 1-4 Czarni Pyskowice 20 maja, 13:00
LKS 1908 Nędza 2-3 Drama Zbrosławice 20 maja, 17:00
Rymer Rybnik 2-0 Młodość Rudno 20 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 4-1 Unia Książenice 20 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 3-0 ROW 1964 II Rybnik 20 maja, 14:00
Zameczek Czernica 3-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 20 maja, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 4-2 Naprzód Rydułtowy 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Jedność 32 Przyszowice 4-3 Przyszłość Ciochowice 27 maja, 18:00
Naprzód Rydułtowy 2-0 Zameczek Czernica 27 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Buk Rudy Wielkie 27 maja, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 7-1 KS 94 Rachowice 28 maja, 17:00
Unia Książenice 3-0 Rymer Rybnik 28 maja, 17:00
Młodość Rudno 2-5 LKS 1908 Nędza 28 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 7-2 Sokół Łany Wielkie 27 maja, 12:30
Czarni Pyskowice 2-6 Dąb Gaszowice 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Przyszłość Ciochowice 3-2 Czarni Pyskowice 4 czerwca, 11:00
Dąb Gaszowice 0-1 Drama Zbrosławice 3 czerwca, 17:00
Sokół Łany Wielkie 7-1 Młodość Rudno 3 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-1 Unia Książenice 3 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 2-1 ROW 1964 II Rybnik 3 czerwca, 18:00
KS 94 Rachowice 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 3 czerwca, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-1 Naprzód Rydułtowy 3 czerwca, 17:00
Zameczek Czernica 0-2 Jedność 32 Przyszowice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Sokół Łany Wielkie 1-2 Unia Książenice 10 czerwca, 17:00
Zameczek Czernica 3-5 Przyszłość Ciochowice 10 czerwca, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Buk Rudy Wielkie 10 czerwca, 17:00
Naprzód Rydułtowy 1-1 KS 94 Rachowice 10 czerwca, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-0 Rymer Rybnik 10 czerwca, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 0-7 LKS 1908 Nędza 10 czerwca, 17:00
Młodość Rudno 1-8 Dąb Gaszowice 10 czerwca, 17:00
Drama Zbrosławice 4-4 Czarni Pyskowice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Przyszłość Ciochowice 1-0 Drama Zbrosławice 17 czerwca, 17:00
Czarni Pyskowice 4-3 Młodość Rudno 17 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 4-1 Unia Książenice 17 czerwca, 17:00
Sokół Łany Wielkie 3-1 ROW 1964 II Rybnik 17 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 3-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Rymer Rybnik 1-3 Naprzód Rydułtowy 17 czerwca, 17:00
KS 94 Rachowice 3-1 Jedność 32 Przyszowice 17 czerwca, 17:00
Buk Rudy Wielkie 5-2 Zameczek Czernica 17 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2016/2017 (śląska I)
IV liga 2016/2017 (śląska II)

Profi Credit Liga okręgowa 2016/2017 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017 (Częstochowa I)
Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017 (Częstochowa II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice III)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas