[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk Świętochłowice 30 72 23 3 4 77-29 11 1 3 40-16 12 2 1 37-13
2.  Odra Miasteczko Śląskie 30 58 18 4 8 83-45 12 1 2 55-18 6 3 6 28-27
3.  Orzeł Miedary 30 55 17 4 9 68-44 11 2 2 43-16 6 2 7 25-28
4.  Cyklon Rogoźnik 30 51 15 6 9 52-36 9 2 4 26-18 6 4 5 26-18
5.  Unia Dąbrowa Górnicza 30 50 15 5 10 70-42 9 2 4 40-16 6 3 6 30-26
6.  Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 30 44 11 11 8 60-48 7 5 3 28-17 4 6 5 32-31
7.  Silesia Miechowice (Bytom) 30 42 12 6 12 56-59 7 3 5 25-23 5 3 7 31-36
8.  Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 30 41 11 8 11 41-47 6 4 5 19-17 5 4 6 22-30 2 4 1 1 0 4-2
9.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 30 41 11 8 11 49-50 6 6 3 30-21 5 2 8 19-29 2 1 0 1 1 2-4
10.  Wyzwolenie Chorzów 30 40 12 4 14 57-58 9 3 3 41-21 3 1 11 16-37
11.  SKS Łagisza (Będzin) 30 38 11 5 14 39-73 6 5 4 23-32 5 0 10 16-41 4 9 3 0 1 6-5
12.  Orzeł Nakło Śląskie 30 38 10 8 12 45-55 6 4 5 25-25 4 4 7 20-30 4 7 2 1 1 8-6
13.  LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 30 38 11 5 14 51-54 8 0 7 35-28 3 5 7 16-26 4 1 0 1 3 6-9
14.  Niwy Brudzowice 30 34 9 7 14 66-74 6 4 5 36-30 3 3 9 30-44
15.  Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 30 11 2 5 23 34-94 0 2 13 14-49 2 3 10 20-45
16.  Unia Świerklaniec 30 21 6 3 21 22-62 3 2 10 13-30 3 1 11 9-32
Unia Świerklaniec wycofała się z rozgrywek po 22. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Śląsk Świętochłowice    2-3 3-0 2-1 4-1 3-2 4-1 1-2 6-2 4-0 5-1 0-1 0-0 2-1 2-0 2-1 
 2 Odra Miasteczko Śląskie1-3     5-1 3-1 2-1 1-1 5-3 8-0 1-3 3-1 5-0 4-2 1-0 5-2 8-0 3-0* 
 3 Orzeł Miedary2-0 2-0     1-1 2-2 2-3 4-1 2-1 1-2 5-1 4-1 3-0 6-2 3-0 3-2 3-0* 
 4 Cyklon Rogoźnik1-3 0-3 2-0     2-1 1-1 2-0 2-1 2-1 2-1 7-1 0-2 2-1 2-1 1-1 0-1 
 5 Unia Dąbrowa Górnicza1-2 6-1 1-2 3-1     2-2 2-1 3-0 1-1 4-0 0-1 3-1 2-0 1-4 7-0 4-0 
 6 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)1-2 3-0 0-0 0-0 0-4     3-3 1-1 3-0 5-0 1-0 2-2 3-0 4-2 1-3 1-0 
 7 Silesia Miechowice (Bytom)0-1 2-1 0-4 0-0 0-2 2-1     2-5 1-0 3-1 3-0 2-3 0-0 5-5 2-0 3-0* 
 8 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie0-3 1-2 3-1 0-1 2-0 1-1 2-1     3-1 0-1 1-3 2-2 1-1 2-0 0-0 1-0 
 9 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)2-2 0-2 1-3 3-1 3-0* 3-3 1-1 1-1     3-0 1-0 2-2 1-2 2-2 4-2 3-0* 
 10 Wyzwolenie Chorzów1-6 2-2 1-2 2-1 3-1 3-0 2-2 1-1 4-1     4-1 1-0 0-1 8-0 6-3 3-0* 
 11 SKS Łagisza (Będzin)0-2 0-8 3-1 1-7 1-1 1-1 2-3 1-1 1-1 2-1     2-0 2-1 4-3 2-1 1-1 
 12 Orzeł Nakło Śląskie1-2 1-0 2-2 0-2 0-3 2-1 1-3 2-1 2-3 3-1 3-0     3-3 1-1 2-2 2-1 
 13 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)1-3 3-0 4-2 2-5 3-4 2-3 1-2 3-0 1-0 2-0 1-2 1-2     5-3 3-2 3-0* 
 14 Niwy Brudzowice2-2 2-2 2-3 1-2 3-3 3-1 4-1 2-3 1-0 1-3 3-1 3-2 3-3     4-1 2-3 
 15 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)0-3 2-3 0-4 0-0 1-4 4-9 1-6 1-2 0-1 0-6 2-3 1-1 1-2 0-3     1-2 
 16 Unia Świerklaniec0-3* 1-1 1-0 0-3* 0-3* 1-3 2-3 0-3* 2-3 0-0 1-2 4-0 1-0 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

SKS Łagisza (Będzin) 2-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 13 sierpnia, 17:00
Niwy Brudzowice 3-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 13 sierpnia, 17:00
Unia Świerklaniec 4-0 Orzeł Nakło Śląskie 14 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 13 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 4-0 Wyzwolenie Chorzów 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza 13 sierpnia, 17:00
Cyklon Rogoźnik 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 14 sierpnia, 11:00
Odra Miasteczko Śląskie 8-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 20 sierpnia, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-2 Odra Miasteczko Śląskie 20 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 Cyklon Rogoźnik 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-3 Śląsk Świętochłowice 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-3 Silesia Miechowice (Bytom) 20 sierpnia, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Unia Świerklaniec 21 sierpnia, 14:30
SKS Łagisza (Będzin) 4-3 Niwy Brudzowice 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 5-1 Wyzwolenie Chorzów 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Niwy Brudzowice 3-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 27 sierpnia, 17:00
Unia Świerklaniec 1-2 SKS Łagisza (Będzin) 28 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 27 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 0-1 Orzeł Nakło Śląskie 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 3-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 27 sierpnia, 17:00
Cyklon Rogoźnik 2-1 Wyzwolenie Chorzów 27 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 27 sierpnia, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3 września, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3 września, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Odra Miasteczko Śląskie 3 września, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-0 Cyklon Rogoźnik 3 września, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-2 Orzeł Miedary 3 września, 16:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Śląsk Świętochłowice 4 września, 14:30
SKS Łagisza (Będzin) 2-3 Silesia Miechowice (Bytom) 3 września, 16:00
Niwy Brudzowice 2-3 Unia Świerklaniec 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Unia Świerklaniec 1-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 11 września, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 5-5 Niwy Brudzowice 10 września, 16:00
Śląsk Świętochłowice 5-1 SKS Łagisza (Będzin) 11 września, 16:00
Orzeł Miedary 2-3 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 10 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 0-2 Orzeł Nakło Śląskie 10 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 8-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 10 września, 11:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-1 Wyzwolenie Chorzów 10 września, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 Unia Dąbrowa Górnicza 10 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 6 - 17-18 września

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-4 Unia Dąbrowa Górnicza 17 września, 13:00
Wyzwolenie Chorzów 4-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 17 września, 16:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 17 września, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 17 września, 16:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Cyklon Rogoźnik 17 września, 11:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-1 Orzeł Miedary 17 września, 16:00
Niwy Brudzowice 2-2 Śląsk Świętochłowice 17 września, 16:00
Unia Świerklaniec 2-3 Silesia Miechowice (Bytom) 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Silesia Miechowice (Bytom) 0-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 24 września, 16:00
Śląsk Świętochłowice 2-1 Unia Świerklaniec 24 września, 16:00
Orzeł Miedary 3-0 Niwy Brudzowice 24 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 7-1 SKS Łagisza (Będzin) 24 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 24 września, 16:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-2 Orzeł Nakło Śląskie 24 września, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 24 września, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 4-0 Wyzwolenie Chorzów 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-0 Wyzwolenie Chorzów 1 października, 15:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-4 Unia Dąbrowa Górnicza 1 października, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1 października, 15:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1 października, 15:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-8 Odra Miasteczko Śląskie 1 października, 15:00
Niwy Brudzowice 1-2 Cyklon Rogoźnik 1 października, 15:00
Unia Świerklaniec 1-0 Orzeł Miedary 2 października, 15:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-1 Śląsk Świętochłowice 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Śląsk Świętochłowice 0-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 9 października, 15:00
Orzeł Miedary 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 8 października, 15:00
Cyklon Rogoźnik 0-1 Unia Świerklaniec 8 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 5-2 Niwy Brudzowice 8 października, 11:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-3 SKS Łagisza (Będzin) 8 października, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-3 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 8 października, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 Orzeł Nakło Śląskie 8 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 6-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 15 października, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-1 Wyzwolenie Chorzów 15 października, 15:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Unia Dąbrowa Górnicza 15 października, 15:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 15 października, 15:00
Niwy Brudzowice 2-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 października, 15:00
Unia Świerklaniec 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 16 października, 15:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-0 Cyklon Rogoźnik 15 października, 15:00
Śląsk Świętochłowice 3-0 Orzeł Miedary 16 października, 11:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Orzeł Miedary 6-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 22 października, 15:00
Cyklon Rogoźnik 1-3 Śląsk Świętochłowice 22 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 5-3 Silesia Miechowice (Bytom) 22 października, 11:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-0 Unia Świerklaniec 22 października, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Niwy Brudzowice 22 października, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 SKS Łagisza (Będzin) 23 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 3-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 22 października, 15:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 29 października, 14:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 29 października, 14:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-1 Wyzwolenie Chorzów 29 października, 14:00
Niwy Brudzowice 3-3 Unia Dąbrowa Górnicza 29 października, 14:00
Unia Świerklaniec 2-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 30 października, 14:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-5 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 29 października, 14:00
Śląsk Świętochłowice 2-3 Odra Miasteczko Śląskie 29 października, 14:00
Orzeł Miedary 1-1 Cyklon Rogoźnik 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Cyklon Rogoźnik 2-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 5 listopada, 13:00
Odra Miasteczko Śląskie 5-1 Orzeł Miedary 5 listopada, 11:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-3 Śląsk Świętochłowice 5 listopada, 13:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Silesia Miechowice (Bytom) 5 listopada, 13:00
Unia Dąbrowa Górnicza 4-0 Unia Świerklaniec 5 listopada, 13:00
Wyzwolenie Chorzów 8-0 Niwy Brudzowice 5 listopada, 13:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-3 SKS Łagisza (Będzin) 5 listopada, 13:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-3 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 12 listopada, 13:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-0 Orzeł Nakło Śląskie 12 listopada, 13:00
Niwy Brudzowice 4-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 12 listopada, 13:00
Unia Świerklaniec 0-0 Wyzwolenie Chorzów 27 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) przerwany w 28. minucie przy stanie 0-0 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony
Silesia Miechowice (Bytom) 0-2 Unia Dąbrowa Górnicza 12 listopada, 13:00
Śląsk Świętochłowice 6-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 12 listopada, 13:00
Orzeł Miedary 2-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 12 listopada, 13:00
Cyklon Rogoźnik 0-3 Odra Miasteczko Śląskie 13 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Odra Miasteczko Śląskie 1-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 20 listopada, 12:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-1 Cyklon Rogoźnik 19 listopada, 13:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-3 Orzeł Miedary 19 listopada, 13:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 Śląsk Świętochłowice 20 listopada, 13:00
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 19 listopada, 13:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-2 Unia Świerklaniec 19 listopada, 13:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Niwy Brudzowice 19 listopada, 13:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-0 SKS Łagisza (Będzin) 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-2 SKS Łagisza (Będzin) 18 marca, 13:30
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Niwy Brudzowice 18 marca, 15:30
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Unia Świerklaniec 18 marca, 15:30
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-6 Silesia Miechowice (Bytom) 26 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wyzwolenie Chorzów 1-6 Śląsk Świętochłowice 26 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 Orzeł Miedary 18 marca, 11:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Cyklon Rogoźnik 18 marca, 15:30
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-2 Odra Miasteczko Śląskie 26 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 25-26 marca

Wyzwolenie Chorzów 1-2 Orzeł Miedary 25 marca, 15:30
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 25 marca, 15:30
Odra Miasteczko Śląskie 1-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 25 marca, 15:30
Cyklon Rogoźnik 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 25 marca, 15:30
Śląsk Świętochłowice 2-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 25 marca, 15:30
Silesia Miechowice (Bytom) 2-3 Orzeł Nakło Śląskie 12 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Świerklaniec 1-3 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 26 marca, 15:30
Niwy Brudzowice 3-1 SKS Łagisza (Będzin) 25 marca, 15:30

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 5-3 Niwy Brudzowice 1 kwietnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Unia Świerklaniec 1 kwietnia, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-3 Silesia Miechowice (Bytom) 1 kwietnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-2 Śląsk Świętochłowice 1 kwietnia, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-4 Orzeł Miedary 1 kwietnia, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Cyklon Rogoźnik 2 kwietnia, 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 6-1 Odra Miasteczko Śląskie 1 kwietnia, 11:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 8 kwietnia, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-0 Unia Dąbrowa Górnicza 8 kwietnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-1 Wyzwolenie Chorzów 8 kwietnia, 17:00
Cyklon Rogoźnik 1-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 8 kwietnia, 17:00
Orzeł Miedary 3-0 Orzeł Nakło Śląskie 8 kwietnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 3-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 8 kwietnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-0 SKS Łagisza (Będzin) 8 kwietnia, 17:00
Unia Świerklaniec 0-3 Niwy Brudzowice 9 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 20 - 15 kwietnia

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-0 Unia Świerklaniec 15 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Niwy Brudzowice 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 15 kwietnia, 13:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-2 Śląsk Świętochłowice 15 kwietnia, 13:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Orzeł Miedary 15 kwietnia, 11:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-2 Cyklon Rogoźnik 15 kwietnia, 13:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-3 Odra Miasteczko Śląskie 15 kwietnia, 13:00
Wyzwolenie Chorzów 1-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 kwietnia, 13:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Unia Dąbrowa Górnicza 2-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 22 kwietnia, 11:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 Wyzwolenie Chorzów 23 kwietnia, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 22 kwietnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 4-2 Orzeł Nakło Śląskie 23 kwietnia, 16:00
Cyklon Rogoźnik 1-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Miedary 4-1 SKS Łagisza (Będzin) 22 kwietnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 2-1 Niwy Brudzowice 22 kwietnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-0 Unia Świerklaniec 22 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-2 Silesia Miechowice (Bytom) 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Świerklaniec 0-3 Śląsk Świętochłowice
(wo)
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (31 maja, 18:00)
Niwy Brudzowice 2-3 Orzeł Miedary 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
SKS Łagisza (Będzin) 1-7 Cyklon Rogoźnik 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Odra Miasteczko Śląskie 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wyzwolenie Chorzów 3-1 Unia Dąbrowa Górnicza 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 6-7 maja

Wyzwolenie Chorzów 0-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 17:00) odwołany z powodu śmierci trenera gospodarzy
Unia Dąbrowa Górnicza 7-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 6 maja, 11:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Orzeł Nakło Śląskie 6 maja, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 6 maja, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 5-0 SKS Łagisza (Będzin) 7 maja, 16:00
Cyklon Rogoźnik 2-1 Niwy Brudzowice 6 maja, 17:00
Orzeł Miedary 3-0 Unia Świerklaniec
(wo)
Śląsk Świętochłowice 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 10 maja

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-3 Śląsk Świętochłowice 10 maja, 18:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-4 Orzeł Miedary 10 maja, 17:30
Unia Świerklaniec 0-3 Cyklon Rogoźnik
(wo)
Niwy Brudzowice 2-2 Odra Miasteczko Śląskie 10 maja, 17:30
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 10 maja, 17:30
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 10 maja, 17:30
Orzeł Nakło Śląskie 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza 10 maja, 17:30
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-6 Wyzwolenie Chorzów 10 maja, 17:30

Kolejka 25 - 13-14 maja

Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 13 maja, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 13 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 13 maja, 11:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 SKS Łagisza (Będzin) 13 maja, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-0 Niwy Brudzowice 13 maja, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-0 Unia Świerklaniec
(wo)
Cyklon Rogoźnik 2-0 Silesia Miechowice (Bytom) 13 maja, 17:00
Orzeł Miedary 2-0 Śląsk Świętochłowice 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4-2 Orzeł Miedary 20 maja, 17:00
Śląsk Świętochłowice 2-1 Cyklon Rogoźnik 21 maja, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-1 Odra Miasteczko Śląskie 20 maja, 15:00
Unia Świerklaniec 0-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
(wo)
Niwy Brudzowice 1-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 20 maja, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 20 maja, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Wyzwolenie Chorzów 20 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Orzeł Nakło Śląskie 3-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 27 maja, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 4-9 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 27 maja, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 4-1 SKS Łagisza (Będzin) 27 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-4 Niwy Brudzowice 27 maja, 11:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 Unia Świerklaniec
(wo)
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 27 maja, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-3 Śląsk Świętochłowice 27 maja, 17:00
Cyklon Rogoźnik 2-0 Orzeł Miedary 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-5 Cyklon Rogoźnik 3 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 2-0 Odra Miasteczko Śląskie 3 czerwca, 17:00
Śląsk Świętochłowice 1-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3 czerwca, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3 czerwca, 17:00
Unia Świerklaniec 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza
(wo)
Niwy Brudzowice 1-3 Wyzwolenie Chorzów 3 czerwca, 11:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3 czerwca, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Orzeł Nakło Śląskie 4 czerwca, 14:30

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 10 czerwca, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-0 SKS Łagisza (Będzin) 10 czerwca, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-3 Niwy Brudzowice 10 czerwca, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 3-0 Unia Świerklaniec
(wo)
Unia Dąbrowa Górnicza 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 10 czerwca, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Śląsk Świętochłowice 10 czerwca, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3-1 Orzeł Miedary 10 czerwca, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-1 Cyklon Rogoźnik 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-0 Odra Miasteczko Śląskie 17 czerwca, 17:00
Cyklon Rogoźnik 2-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 17 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 1-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 17 czerwca, 17:00
Śląsk Świętochłowice 4-1 Unia Dąbrowa Górnicza 17 czerwca, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-1 Wyzwolenie Chorzów 17 czerwca, 17:00
Unia Świerklaniec 0-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
(wo)
Niwy Brudzowice 3-2 Orzeł Nakło Śląskie 17 czerwca, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 17 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2016/2017 (śląska I)
IV liga 2016/2017 (śląska II)

Profi Credit Liga okręgowa 2016/2017 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017 (Częstochowa I)
Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017 (Częstochowa II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas