[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Profi Credit Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kuźnia Ustroń 30 78 25 3 2 96-18 13 1 1 57-11 12 2 1 39-7
2.  WSS Wisła 30 73 23 4 3 107-34 12 3 0 61-12 11 1 3 46-22
3.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 56 17 5 8 69-36 10 2 3 35-16 7 3 5 34-20 2 6 2 0 0 8-2
4.  Czarni-Góral Żywiec 30 56 17 5 8 71-35 7 3 5 34-22 10 2 3 37-13 2 0 0 0 2 2-8
5.  LKS Bestwina 30 55 15 10 5 49-29 10 2 3 32-15 5 8 2 17-14
6.  Skałka Żabnica 30 46 14 4 12 69-75 9 1 5 33-29 5 3 7 36-46
7.  Pasjonat Dankowice 30 44 13 5 12 60-63 6 3 6 31-28 7 2 6 29-35
8.  Cukrownik Chybie 30 43 13 4 13 63-56 6 2 7 27-20 7 2 6 36-36
9.  Błyskawica Drogomyśl 30 40 11 7 12 55-61 4 5 6 26-28 7 2 6 29-33 2 4 1 1 0 3-2
10.  Koszarawa Żywiec 30 40 11 7 12 50-45 8 2 5 26-12 3 5 7 24-33 2 1 0 1 1 2-3
11.  GLKS Wilkowice 30 36 11 3 16 40-62 6 1 8 26-35 5 2 8 14-27
12.  LKS 99 Pruchna 30 33 8 9 13 35-58 5 4 6 21-32 3 5 7 14-26
13.  LKS Leśna 30 24 6 6 18 31-78 3 5 7 15-33 3 1 11 16-45
14.  Spójnia Zebrzydowice 30 22 6 4 20 37-71 4 1 10 21-36 2 3 10 16-35
15.  Bory Pietrzykowice 30 21 5 6 19 28-61 0 4 11 13-32 5 2 8 15-29
16.  Maksymilian Cisiec 30 9 1 6 23 25-103 0 5 10 13-53 1 1 13 12-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kuźnia Ustroń    1-0 3-2 2-0 0-1 5-0 3-1 7-2 4-0 2-2 3-0 4-0 6-1 6-0 7-1 4-1 
 2 WSS Wisła0-0     2-0 1-1 4-4 9-2 6-0 4-1 3-2 5-0 3-0 2-0 6-1 3-1 5-0 8-0 
 3 MRKS Czechowice-Dziedzice1-2 3-3     3-1 2-0 3-1 3-4 0-2 6-0 2-0 2-1 1-1 3-0 3-0 1-0 2-1 
 4 Czarni-Góral Żywiec0-1 1-2 1-5     0-1 4-3 2-2 1-1 5-0 1-1 4-0 5-2 5-1 3-1 0-1 2-1 
 5 LKS Bestwina0-1 1-0 2-0 1-3     2-1 1-0 4-1 1-1 5-1 2-0 2-0 1-2 3-3 2-1 5-1 
 6 Skałka Żabnica0-4 3-4 4-3 0-1 2-2     4-3 2-0 2-3 2-1 1-2 1-0 2-1 3-2 3-2 4-1 
 7 Pasjonat Dankowice3-3 1-3 3-2 1-2 1-1 1-3     1-2 5-2 2-1 2-0 1-2 3-4 4-3 0-0 3-0* 
 8 Cukrownik Chybie0-2 3-4 1-1 0-3 0-0 5-1 3-4     1-2 4-0 0-1 0-1 1-0 1-0 2-1 6-0 
 9 Błyskawica Drogomyśl1-3 2-7 1-2 0-0 1-0 0-2 3-3 5-2     2-2 2-2 0-0 5-0 2-1 1-2 1-2 
 10 Koszarawa Żywiec1-0 1-0 0-1 0-1 0-0 1-1 5-0 2-4 0-1     1-2 2-0 5-1 2-0 1-0 5-1 
 11 GLKS Wilkowice1-3 1-3 0-6 0-3 1-1 2-4 2-3 3-1 1-6 3-0     3-1 1-0 4-1 0-1 4-2 
 12 LKS 99 Pruchna0-5 0-3 0-3 2-1 0-0 4-7 0-3 2-2 1-3 2-2 3-2     2-1 0-0 4-0 1-0 
 13 LKS Leśna0-5 3-8 1-3 1-6 0-0 3-1 1-0 1-2 0-3 1-1 0-0 1-1     0-2 1-1 2-0 
 14 Spójnia Zebrzydowice0-4 1-2 1-1 1-4 2-3 1-4 2-3 2-5 1-0 1-3 3-1 1-3 2-0     1-2 2-1 
 15 Bory Pietrzykowice0-2 1-2 1-1 1-4 0-2 4-4 0-2 2-4 0-3 1-2 1-2 0-0 1-2 0-1     1-1 
 16 Maksymilian Cisiec0-4 0-5 0-4 0-7 1-2 2-2 0-1 0-7 3-3 0-8 0-1 3-3 2-2 1-1 1-3     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

WSS Wisła 9-2 Skałka Żabnica 7 sierpnia, 17:00
Bory Pietrzykowice 1-4 Czarni-Góral Żywiec 7 sierpnia, 14:00
Pasjonat Dankowice 1-2 Cukrownik Chybie 7 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 Maksymilian Cisiec 7 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 1-0 LKS Leśna 6 sierpnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 0-0 LKS 99 Pruchna 6 sierpnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 2-3 LKS Bestwina 6 sierpnia, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-0 Kuźnia Ustroń 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Skałka Żabnica 0-4 Kuźnia Ustroń 13 sierpnia, 13:00
LKS Bestwina 5-1 Koszarawa Żywiec 13 sierpnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 0-0 Spójnia Zebrzydowice 14 sierpnia, 14:30
LKS Leśna 0-3 Błyskawica Drogomyśl 14 sierpnia, 15:00
Maksymilian Cisiec 0-1 GLKS Wilkowice 13 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 sierpnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 2-2 Pasjonat Dankowice 13 sierpnia, 17:00
WSS Wisła 5-0 Bory Pietrzykowice 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Bory Pietrzykowice 4-4 Skałka Żabnica 21 sierpnia, 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 Czarni-Góral Żywiec 20 sierpnia, 13:00
GLKS Wilkowice 3-1 Cukrownik Chybie 20 sierpnia, 14:00
Błyskawica Drogomyśl 1-2 Maksymilian Cisiec 20 sierpnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 2-0 LKS Leśna 20 sierpnia, 17:30
Koszarawa Żywiec 2-0 LKS 99 Pruchna 20 sierpnia, 17:00
WSS Wisła 6-0 Pasjonat Dankowice 21 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 0-1 Kuźnia Ustroń 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Skałka Żabnica 2-2 LKS Bestwina 27 sierpnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 0-5 Kuźnia Ustroń 28 sierpnia, 16:00
LKS Leśna 1-1 Koszarawa Żywiec 28 sierpnia, 15:00
Maksymilian Cisiec 1-1 Spójnia Zebrzydowice 27 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 1-2 Błyskawica Drogomyśl 27 sierpnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 4-0 GLKS Wilkowice 27 sierpnia, 17:00
WSS Wisła 2-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 28 sierpnia, 17:00
Bory Pietrzykowice 0-2 Pasjonat Dankowice 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Pasjonat Dankowice 1-3 Skałka Żabnica 4 września, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 Bory Pietrzykowice 3 września, 16:00
GLKS Wilkowice 1-3 WSS Wisła 3 września, 14:00
Błyskawica Drogomyśl 0-0 Czarni-Góral Żywiec 3 września, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 2-5 Cukrownik Chybie 3 września, 16:00
Koszarawa Żywiec 5-1 Maksymilian Cisiec 3 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 6-1 LKS Leśna 4 września, 16:00
LKS Bestwina 2-0 LKS 99 Pruchna 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Skałka Żabnica 1-0 LKS 99 Pruchna 10 września, 16:00
LKS Leśna 0-0 LKS Bestwina 11 września, 15:00
Maksymilian Cisiec 0-4 Kuźnia Ustroń 10 września, 16:00
Cukrownik Chybie 4-0 Koszarawa Żywiec 10 września, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 3-1 Spójnia Zebrzydowice 10 września, 16:00
Bory Pietrzykowice 1-2 GLKS Wilkowice 11 września, 14:00
Pasjonat Dankowice 3-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 września, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 2-7 WSS Wisła 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 Skałka Żabnica 17 września, 16:00
GLKS Wilkowice 2-3 Pasjonat Dankowice 18 września, 11:00
Błyskawica Drogomyśl 1-2 Bory Pietrzykowice 17 września, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 1-2 WSS Wisła 18 września, 16:00
Koszarawa Żywiec 0-1 Czarni-Góral Żywiec 17 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 7-2 Cukrownik Chybie 17 września, 16:00
LKS Bestwina 5-1 Maksymilian Cisiec 17 września, 16:00
LKS 99 Pruchna 2-1 LKS Leśna 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Skałka Żabnica 2-1 LKS Leśna 24 września, 15:00
Maksymilian Cisiec 3-3 LKS 99 Pruchna 25 września, 15:00
Cukrownik Chybie 0-0 LKS Bestwina 24 września, 15:00
Czarni-Góral Żywiec 0-1 Kuźnia Ustroń 24 września, 15:00
WSS Wisła 5-0 Koszarawa Żywiec 25 września, 15:00
Bory Pietrzykowice 0-1 Spójnia Zebrzydowice 25 września, 14:00
Pasjonat Dankowice 5-2 Błyskawica Drogomyśl 25 września, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 GLKS Wilkowice 24 września, 11:00

Kolejka 9 - 1-2 października

GLKS Wilkowice 2-4 Skałka Żabnica 1 października, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 października, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 2-3 Pasjonat Dankowice 2 października, 15:00
Koszarawa Żywiec 1-0 Bory Pietrzykowice 1 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 1-0 WSS Wisła 1 października, 11:00
LKS Bestwina 1-3 Czarni-Góral Żywiec 1 października, 15:00
LKS 99 Pruchna 2-2 Cukrownik Chybie 2 października, 15:00
LKS Leśna 2-0 Maksymilian Cisiec 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Skałka Żabnica 4-1 Maksymilian Cisiec 8 października, 15:00
Cukrownik Chybie 1-0 LKS Leśna 8 października, 15:00
Czarni-Góral Żywiec 5-2 LKS 99 Pruchna 8 października, 15:00
WSS Wisła 4-4 LKS Bestwina 9 października, 15:00
Pasjonat Dankowice 2-1 Koszarawa Żywiec 9 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-0 Spójnia Zebrzydowice 8 października, 15:00
GLKS Wilkowice 1-6 Błyskawica Drogomyśl 8 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 7-1 Bory Pietrzykowice 9 października, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Błyskawica Drogomyśl 0-2 Skałka Żabnica 15 października, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 3-1 GLKS Wilkowice 15 października, 15:00
Koszarawa Żywiec 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 3-1 Pasjonat Dankowice 15 października, 15:00
LKS Bestwina 2-1 Bory Pietrzykowice 15 października, 15:00
LKS 99 Pruchna 0-3 WSS Wisła 15 października, 14:00
LKS Leśna 1-6 Czarni-Góral Żywiec 16 października, 15:00
Maksymilian Cisiec 0-7 Cukrownik Chybie 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Skałka Żabnica 2-0 Cukrownik Chybie 22 października, 15:00
Czarni-Góral Żywiec 2-1 Maksymilian Cisiec 22 października, 15:00
WSS Wisła 6-1 LKS Leśna 23 października, 15:00
Bory Pietrzykowice 0-0 LKS 99 Pruchna 23 października, 14:00
Pasjonat Dankowice 1-1 LKS Bestwina 22 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-2 Kuźnia Ustroń 23 października, 15:00
GLKS Wilkowice 3-0 Koszarawa Żywiec 22 października, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 2-1 Spójnia Zebrzydowice 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Spójnia Zebrzydowice 1-4 Skałka Żabnica 30 października, 14:00
Koszarawa Żywiec 0-1 Błyskawica Drogomyśl 29 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 3-0 GLKS Wilkowice 29 października, 15:00
LKS Bestwina 2-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 29 października, 15:00
LKS 99 Pruchna 0-3 Pasjonat Dankowice 30 października, 14:00
LKS Leśna 1-1 Bory Pietrzykowice 30 października, 14:00
Maksymilian Cisiec 0-5 WSS Wisła 30 października, 14:00
Cukrownik Chybie 0-3 Czarni-Góral Żywiec 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Skałka Żabnica 0-1 Czarni-Góral Żywiec 5 listopada, 14:00
WSS Wisła 4-1 Cukrownik Chybie 6 listopada, 14:00
Bory Pietrzykowice 1-1 Maksymilian Cisiec 6 listopada, 14:00
Pasjonat Dankowice 3-4 LKS Leśna 6 listopada, 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 LKS 99 Pruchna 5 listopada, 12:00
GLKS Wilkowice 1-1 LKS Bestwina 5 listopada, 14:00
Spójnia Zebrzydowice 1-3 Koszarawa Żywiec 6 listopada, 14:00
Kuźnia Ustroń 4-0 Błyskawica Drogomyśl 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Koszarawa Żywiec 1-1 Skałka Żabnica 11 listopada, 13:00
Kuźnia Ustroń 6-0 Spójnia Zebrzydowice 11 listopada, 13:00
LKS Bestwina 1-1 Błyskawica Drogomyśl 11 listopada, 13:00
LKS 99 Pruchna 3-2 GLKS Wilkowice 11 listopada, 13:00
LKS Leśna 1-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 listopada, 13:00
Maksymilian Cisiec 0-1 Pasjonat Dankowice 11 listopada, 13:00
Cukrownik Chybie 2-1 Bory Pietrzykowice 11 listopada, 13:00
Czarni-Góral Żywiec 1-2 WSS Wisła 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 25-26 marca

Skałka Żabnica 3-4 WSS Wisła 5 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany
Czarni-Góral Żywiec 0-1 Bory Pietrzykowice 25 marca, 15:00
Cukrownik Chybie 3-4 Pasjonat Dankowice 25 marca, 15:00
Maksymilian Cisiec 0-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 26 marca, 15:00
LKS Leśna 0-0 GLKS Wilkowice 26 marca, 15:00
LKS 99 Pruchna 1-3 Błyskawica Drogomyśl 25 marca, 16:00
LKS Bestwina 3-3 Spójnia Zebrzydowice 25 marca, 15:00
Kuźnia Ustroń 2-2 Koszarawa Żywiec 25 marca, 15:00

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

Kuźnia Ustroń 5-0 Skałka Żabnica 1 kwietnia, 16:00
Koszarawa Żywiec 0-0 LKS Bestwina 1 kwietnia, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 1-3 LKS 99 Pruchna 1 kwietnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 5-0 LKS Leśna 1 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 4-2 Maksymilian Cisiec 1 kwietnia, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-2 Cukrownik Chybie 29 marca, 17:00
Pasjonat Dankowice 1-2 Czarni-Góral Żywiec 2 kwietnia, 16:00
Bory Pietrzykowice 1-2 WSS Wisła 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Pasjonat Dankowice 1-3 WSS Wisła 9 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-1 LKS Bestwina 8 kwietnia, 16:00
Skałka Żabnica 3-2 Bory Pietrzykowice 8 kwietnia, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 1-5 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 kwietnia, 17:00
Cukrownik Chybie 0-1 GLKS Wilkowice 8 kwietnia, 16:00
Maksymilian Cisiec 3-3 Błyskawica Drogomyśl 9 kwietnia, 13:00
LKS Leśna 0-2 Spójnia Zebrzydowice 9 kwietnia, 15:00
LKS 99 Pruchna 2-2 Koszarawa Żywiec 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 15 kwietnia

LKS Bestwina 2-1 Skałka Żabnica 15 kwietnia, 13:00
Kuźnia Ustroń 4-0 LKS 99 Pruchna 15 kwietnia, 13:00
Koszarawa Żywiec 5-1 LKS Leśna 15 kwietnia, 13:00
Spójnia Zebrzydowice 2-1 Maksymilian Cisiec 15 kwietnia, 13:00
Błyskawica Drogomyśl 5-2 Cukrownik Chybie 15 kwietnia, 13:00
GLKS Wilkowice 0-3 Czarni-Góral Żywiec 15 kwietnia, 13:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-3 WSS Wisła 15 kwietnia, 13:00
Pasjonat Dankowice 0-0 Bory Pietrzykowice 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Skałka Żabnica 4-3 Pasjonat Dankowice 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bory Pietrzykowice 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 24 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
WSS Wisła 3-0 GLKS Wilkowice 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni-Góral Żywiec 5-0 Błyskawica Drogomyśl 24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cukrownik Chybie 1-0 Spójnia Zebrzydowice 24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Maksymilian Cisiec 0-8 Koszarawa Żywiec 24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Leśna 0-5 Kuźnia Ustroń 24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 99 Pruchna 0-0 LKS Bestwina 24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

WSS Wisła 3-2 Błyskawica Drogomyśl 30 kwietnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 4-7 Skałka Żabnica 30 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 1-2 LKS Leśna 29 kwietnia, 15:00
Kuźnia Ustroń 4-1 Maksymilian Cisiec 29 kwietnia, 17:00
Koszarawa Żywiec 2-4 Cukrownik Chybie 29 kwietnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 1-4 Czarni-Góral Żywiec 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
GLKS Wilkowice 0-1 Bory Pietrzykowice 29 kwietnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-4 Pasjonat Dankowice 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 3 maja

Skałka Żabnica 4-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 maja, 17:00
Pasjonat Dankowice 2-0 GLKS Wilkowice 3 maja, 17:00
Bory Pietrzykowice 0-3 Błyskawica Drogomyśl 3 maja, 17:00
WSS Wisła 3-1 Spójnia Zebrzydowice 3 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Koszarawa Żywiec 3 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 0-2 Kuźnia Ustroń 3 maja, 17:00
Maksymilian Cisiec 1-2 LKS Bestwina 3 maja, 17:00
LKS Leśna 1-1 LKS 99 Pruchna 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

LKS Leśna 3-1 Skałka Żabnica 7 maja, 15:00
LKS 99 Pruchna 1-0 Maksymilian Cisiec 7 maja, 16:00
LKS Bestwina 4-1 Cukrownik Chybie 6 maja, 15:00
Kuźnia Ustroń 2-0 Czarni-Góral Żywiec 6 maja, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-0 WSS Wisła 7 maja, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 1-2 Bory Pietrzykowice 6 maja, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 3-3 Pasjonat Dankowice 6 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 0-6 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Skałka Żabnica 1-2 GLKS Wilkowice 13 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 6-0 Błyskawica Drogomyśl 13 maja, 13:00
Pasjonat Dankowice 4-3 Spójnia Zebrzydowice 14 maja, 17:00
Bory Pietrzykowice 1-2 Koszarawa Żywiec 13 maja, 17:00
WSS Wisła 0-0 Kuźnia Ustroń 14 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 0-1 LKS Bestwina 13 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 0-1 LKS 99 Pruchna 13 maja, 17:00
Maksymilian Cisiec 2-2 LKS Leśna 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Bory Pietrzykowice 0-2 Kuźnia Ustroń 19 maja, 18:00
Maksymilian Cisiec 2-2 Skałka Żabnica 21 maja, 17:00
LKS Leśna 1-2 Cukrownik Chybie 21 maja, 15:00
LKS 99 Pruchna 2-1 Czarni-Góral Żywiec 21 maja, 17:45
LKS Bestwina 1-0 WSS Wisła 20 maja, 15:00
Koszarawa Żywiec 5-0 Pasjonat Dankowice 20 maja, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 20 maja, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 2-2 GLKS Wilkowice 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Skałka Żabnica 2-3 Błyskawica Drogomyśl 27 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 4-1 Spójnia Zebrzydowice 27 maja, 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 Koszarawa Żywiec 27 maja, 17:00
Pasjonat Dankowice 3-3 Kuźnia Ustroń 28 maja, 17:00
Bory Pietrzykowice 0-2 LKS Bestwina 28 maja, 14:00
WSS Wisła 2-0 LKS 99 Pruchna 28 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 5-1 LKS Leśna 27 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 6-0 Maksymilian Cisiec 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Cukrownik Chybie 5-1 Skałka Żabnica 3 czerwca, 17:00
Maksymilian Cisiec 0-7 Czarni-Góral Żywiec 4 czerwca, 17:00
LKS Leśna 3-8 WSS Wisła 4 czerwca, 15:00
LKS 99 Pruchna 4-0 Bory Pietrzykowice 4 czerwca, 17:30
LKS Bestwina 1-0 Pasjonat Dankowice 3 czerwca, 15:00
Kuźnia Ustroń 3-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 czerwca, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-2 GLKS Wilkowice 3 czerwca, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 1-0 Błyskawica Drogomyśl 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Skałka Żabnica 3-2 Spójnia Zebrzydowice 10 czerwca, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 2-2 Koszarawa Żywiec 10 czerwca, 17:00
GLKS Wilkowice 1-3 Kuźnia Ustroń 9 czerwca, 18:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 LKS Bestwina 10 czerwca, 17:00
Pasjonat Dankowice 1-2 LKS 99 Pruchna 11 czerwca, 17:00
Bory Pietrzykowice 1-2 LKS Leśna 11 czerwca, 14:00
WSS Wisła 8-0 Maksymilian Cisiec 11 czerwca, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Cukrownik Chybie 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Błyskawica Drogomyśl 1-3 Kuźnia Ustroń 15 czerwca, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 4-3 Skałka Żabnica 15 czerwca, 16:00
Cukrownik Chybie 3-4 WSS Wisła 15 czerwca, 16:00
Maksymilian Cisiec 1-3 Bory Pietrzykowice 15 czerwca, 16:00
LKS Leśna 1-0 Pasjonat Dankowice 15 czerwca, 16:00
LKS 99 Pruchna 0-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 czerwca, 17:30
LKS Bestwina 2-0 GLKS Wilkowice 15 czerwca, 14:00
Koszarawa Żywiec 2-0 Spójnia Zebrzydowice 15 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Skałka Żabnica 2-1 Koszarawa Żywiec 18 czerwca, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 0-4 Kuźnia Ustroń 18 czerwca, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 1-0 LKS Bestwina 17 czerwca, 17:00
GLKS Wilkowice 3-1 LKS 99 Pruchna 18 czerwca, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-0 LKS Leśna 18 czerwca, 16:00
Pasjonat Dankowice 3-0 Maksymilian Cisiec 18 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Bory Pietrzykowice 2-4 Cukrownik Chybie 18 czerwca, 16:00
WSS Wisła 1-1 Czarni-Góral Żywiec 18 czerwca, 16:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2016/2017 (śląska II)

Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice III)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice IV)

Klasa A 2016/2017 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2016/2017 (Skoczów)
Klasa A 2016/2017 (Żywiec)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas