[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Jaworze 26 67 21 4 1 105-19 11 1 1 52-11 10 3 0 53-8
2.  KS Bestwinka 26 53 16 5 5 67-33 11 1 1 49-15 5 4 4 18-18
3.  Pionier Pisarzowice 26 48 14 6 6 72-46 9 3 1 42-17 5 3 5 30-29
4.  KS Międzyrzecze 26 44 12 8 6 61-51 6 5 2 29-19 6 3 4 32-32
5.  Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 26 38 11 5 10 63-56 5 3 5 27-21 6 2 5 36-35
6.  Sokół Buczkowice 26 36 10 6 10 40-51 6 2 5 27-29 4 4 5 13-22
7.  Zapora Porąbka 26 32 9 5 12 41-54 6 2 5 23-31 3 3 7 18-23
8.  MRKS II Czechowice-Dziedzice 26 31 9 4 13 64-78 6 1 6 36-34 3 3 7 28-44 2 3 1 0 1 5-4
9.  Soła Kobiernice 26 31 7 10 9 40-43 3 5 5 11-16 4 5 4 29-27 2 3 1 0 1 4-5
10.  KS Bystra (k. Bielska-Białej) 26 29 8 5 13 53-63 5 3 5 23-23 3 2 8 30-40
11.  Przełom Kaniów 26 25 6 7 13 42-56 5 5 3 27-22 1 2 10 15-34 4 7 2 1 1 5-2
12.  Beskid Godziszka 26 25 6 7 13 29-55 4 4 5 19-25 2 3 8 10-30 4 5 1 2 1 3-5
13.  LKS Mazańcowice 26 25 7 4 15 49-68 3 2 8 25-42 4 2 7 24-26 4 4 1 1 2 4-5
14.  Iskra Rybarzowice 26 22 6 4 16 43-96 3 3 7 25-49 3 1 9 18-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czarni Jaworze    4-0 5-5 10-0 4-0 1-2 1-0 5-1 4-0 5-0 3-0 5-1 3-1 2-1 
 2 KS Bestwinka0-0     1-0 4-1 6-2 2-1 3-0 5-1 6-2 4-3 3-1 4-0 2-3 9-1 
 3 Pionier Pisarzowice0-1 3-0     1-1 5-2 1-0 2-2 8-1 4-3 5-3 4-3 1-1 4-0 4-0 
 4 KS Międzyrzecze0-6 1-0 1-1     1-3 1-1 1-0 2-2 1-1 5-0 5-1 0-0 3-2 8-2 
 5 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)0-2 1-4 2-0 1-3     4-1 2-1 2-3 1-1 1-1 6-3 1-1 0-1 6-0 
 6 Sokół Buczkowice0-3 4-2 4-0 1-1 1-4     3-1 2-3 2-2 2-1 2-1 5-0 0-9 1-2 
 7 Zapora Porąbka0-12 1-1 1-3 5-0 2-4 0-2     2-1 0-4 3-0 2-0 2-1 3-1 2-2 
 8 MRKS II Czechowice-Dziedzice3-5 1-2 2-6 6-2 3-4 1-2 3-0     1-3 1-1 2-1 3-1 4-3 6-4 
 9 Soła Kobiernice0-3 0-0 2-3 0-0 0-0 0-0 0-2 1-4     5-2 0-0 1-0 0-1 2-1 
 10 KS Bystra (k. Bielska-Białej)0-5 0-0 5-0 1-4 5-2 0-1 1-3 2-2 0-3     3-1 3-0 1-1 2-1 
 11 Przełom Kaniów2-2 0-0 1-1 0-7 2-2 6-0 0-3 3-1 2-2 5-2     1-2 2-0 3-0 
 12 Beskid Godziszka0-3 0-2 1-0 0-2 4-3 1-1 2-2 4-2 3-1 1-5 0-0     1-1 2-3 
 13 LKS Mazańcowice3-3 1-2 2-6 1-3 2-6 4-1 2-2 4-3 2-6 1-7 0-2 3-0     0-1 
 14 Iskra Rybarzowice0-8 2-5 2-5 2-8 0-4 1-1 3-2 4-4 1-1 2-5 4-2 1-3 3-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Beskid Godziszka 0-3 Czarni Jaworze 13 sierpnia, 17:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 1-3 Zapora Porąbka 14 sierpnia, 17:00
Sokół Buczkowice 2-2 Soła Kobiernice 13 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 2-3 LKS Mazańcowice 13 sierpnia, 17:00
KS Międzyrzecze 5-1 Przełom Kaniów 13 sierpnia, 17:00
Pionier Pisarzowice 4-0 Iskra Rybarzowice 13 sierpnia, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Czarni Jaworze 4-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 20 sierpnia, 14:00
Iskra Rybarzowice 4-4 MRKS II Czechowice-Dziedzice 20 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 1-1 Pionier Pisarzowice 20 sierpnia, 15:00
LKS Mazańcowice 1-3 KS Międzyrzecze 20 sierpnia, 16:00
Soła Kobiernice 0-0 KS Bestwinka 21 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 0-2 Sokół Buczkowice 20 sierpnia, 17:00
Beskid Godziszka 1-5 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

KS Bystra (k. Bielska-Białej) 0-5 Czarni Jaworze 28 sierpnia, 16:00
Sokół Buczkowice 5-0 Beskid Godziszka 27 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 3-0 Zapora Porąbka 28 sierpnia, 17:00
KS Międzyrzecze 1-1 Soła Kobiernice 27 sierpnia, 17:00
Pionier Pisarzowice 4-0 LKS Mazańcowice 27 sierpnia, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 6-0 Iskra Rybarzowice 27 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 3-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Czarni Jaworze 2-1 Iskra Rybarzowice 3 września, 16:00
Przełom Kaniów 2-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4 września, 16:00
LKS Mazańcowice 4-3 MRKS II Czechowice-Dziedzice 4 września, 15:00
Soła Kobiernice 2-3 Pionier Pisarzowice 4 września, 16:00
Zapora Porąbka 5-0 KS Międzyrzecze 7 września, 17:00
Beskid Godziszka 0-2 KS Bestwinka 3 września, 16:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 0-1 Sokół Buczkowice 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Sokół Buczkowice 0-3 Czarni Jaworze 10 września, 16:00
KS Bestwinka 4-3 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 11 września, 16:00
KS Międzyrzecze 0-0 Beskid Godziszka 10 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 2-2 Zapora Porąbka 10 września, 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-3 Soła Kobiernice 11 września, 11:30
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-1 LKS Mazańcowice 10 września, 16:00
Iskra Rybarzowice 4-2 Przełom Kaniów 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Czarni Jaworze 3-0 Przełom Kaniów 17 września, 16:00
LKS Mazańcowice 0-1 Iskra Rybarzowice 18 września, 16:00
Soła Kobiernice 0-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 18 września, 16:00
Zapora Porąbka 2-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 17 września, 16:00
Beskid Godziszka 1-0 Pionier Pisarzowice 17 września, 16:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 1-4 KS Międzyrzecze 18 września, 16:00
Sokół Buczkowice 4-2 KS Bestwinka 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

KS Bestwinka 0-0 Czarni Jaworze 25 września, 16:00
KS Międzyrzecze 1-1 Sokół Buczkowice 24 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 5-3 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 24 września, 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-1 Beskid Godziszka 25 września, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 Zapora Porąbka 24 września, 16:00
Iskra Rybarzowice 1-1 Soła Kobiernice 24 września, 16:00
Przełom Kaniów 2-0 LKS Mazańcowice 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Czarni Jaworze 3-1 LKS Mazańcowice 1 października, 15:00
Soła Kobiernice 0-0 Przełom Kaniów 2 października, 15:00
Zapora Porąbka 2-2 Iskra Rybarzowice 1 października, 15:00
Beskid Godziszka 4-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1 października, 15:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 2-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice 2 października, 15:00
Sokół Buczkowice 4-0 Pionier Pisarzowice 1 października, 15:00
KS Bestwinka 4-1 KS Międzyrzecze 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

KS Międzyrzecze 0-6 Czarni Jaworze 8 października, 15:00
w pierwotnym terminie (12 października, 16:00) odwołany
Pionier Pisarzowice 3-0 KS Bestwinka 8 października, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-2 Sokół Buczkowice 9 października, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 8 października, 15:30
Iskra Rybarzowice 1-3 Beskid Godziszka 8 października, 15:00
Przełom Kaniów 0-3 Zapora Porąbka 9 października, 15:00
LKS Mazańcowice 2-6 Soła Kobiernice 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Czarni Jaworze 4-0 Soła Kobiernice 15 października, 15:00
Zapora Porąbka 3-1 LKS Mazańcowice 15 października, 15:00
Beskid Godziszka 0-0 Przełom Kaniów 15 października, 15:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 2-1 Iskra Rybarzowice 16 października, 15:00
Sokół Buczkowice 1-4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 15 października, 15:00
KS Bestwinka 5-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 16 października, 15:00
KS Międzyrzecze 1-1 Pionier Pisarzowice 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pionier Pisarzowice 0-1 Czarni Jaworze 22 października, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 6-2 KS Międzyrzecze 22 października, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-4 KS Bestwinka 22 października, 15:00
Iskra Rybarzowice 1-1 Sokół Buczkowice 22 października, 15:00
Przełom Kaniów 5-2 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 23 października, 15:00
LKS Mazańcowice 3-0 Beskid Godziszka 23 października, 15:00
Soła Kobiernice 0-2 Zapora Porąbka 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Czarni Jaworze 1-0 Zapora Porąbka 29 października, 15:00
Beskid Godziszka 3-1 Soła Kobiernice 29 października, 15:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 1-1 LKS Mazańcowice 30 października, 14:00
Sokół Buczkowice 2-1 Przełom Kaniów 29 października, 15:00
KS Bestwinka 9-1 Iskra Rybarzowice 30 października, 14:00
KS Międzyrzecze 1-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 29 października, 15:00
Pionier Pisarzowice 8-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 29 października, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-5 Czarni Jaworze 5 listopada, 15:30
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-0 Pionier Pisarzowice 5 listopada, 14:00
Iskra Rybarzowice 2-8 KS Międzyrzecze 5 listopada, 14:00
Przełom Kaniów 0-0 KS Bestwinka 5 listopada, 14:00
LKS Mazańcowice 4-1 Sokół Buczkowice 6 listopada, 14:00
Soła Kobiernice 5-2 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 6 listopada, 14:00
Zapora Porąbka 2-1 Beskid Godziszka 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Czarni Jaworze 5-1 Beskid Godziszka 25 marca, 14:00
Zapora Porąbka 3-0 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 25 marca, 15:00
Soła Kobiernice 0-0 Sokół Buczkowice 26 marca, 15:00
LKS Mazańcowice 1-2 KS Bestwinka 26 marca, 15:00
Przełom Kaniów 0-7 KS Międzyrzecze 26 marca, 15:00
Iskra Rybarzowice 2-5 Pionier Pisarzowice 25 marca, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-3 MRKS II Czechowice-Dziedzice 25 marca, 15:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-2 Czarni Jaworze 1 kwietnia, 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 6-4 Iskra Rybarzowice 1 kwietnia, 15:00
Pionier Pisarzowice 4-3 Przełom Kaniów 1 kwietnia, 16:00
KS Międzyrzecze 3-2 LKS Mazańcowice 2 kwietnia, 16:00
KS Bestwinka 6-2 Soła Kobiernice 2 kwietnia, 16:00
Sokół Buczkowice 3-1 Zapora Porąbka 1 kwietnia, 16:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 3-0 Beskid Godziszka 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

MRKS II Czechowice-Dziedzice 2-1 Przełom Kaniów 8 kwietnia, 15:00
Czarni Jaworze 5-0 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 8 kwietnia, 14:00
Beskid Godziszka 1-1 Sokół Buczkowice 8 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 1-1 KS Bestwinka 8 kwietnia, 16:00
Soła Kobiernice 0-0 KS Międzyrzecze 9 kwietnia, 16:00
LKS Mazańcowice 2-6 Pionier Pisarzowice 9 kwietnia, 16:00
Iskra Rybarzowice 0-4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Iskra Rybarzowice 0-8 Czarni Jaworze 15 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 6-3 Przełom Kaniów 15 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MRKS II Czechowice-Dziedzice 4-3 LKS Mazańcowice 14 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pionier Pisarzowice 4-3 Soła Kobiernice 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Międzyrzecze 1-0 Zapora Porąbka 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Bestwinka 4-0 Beskid Godziszka 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Buczkowice 2-1 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Czarni Jaworze 1-2 Sokół Buczkowice 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 0-0 KS Bestwinka 30 kwietnia, 16:00
Beskid Godziszka 0-2 KS Międzyrzecze 29 kwietnia, 17:00
Zapora Porąbka 1-3 Pionier Pisarzowice 29 kwietnia, 17:00
Soła Kobiernice 1-4 MRKS II Czechowice-Dziedzice 29 kwietnia, 17:00
LKS Mazańcowice 2-6 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 30 kwietnia, 17:00
Przełom Kaniów 3-0 Iskra Rybarzowice 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3 maja

Przełom Kaniów 2-2 Czarni Jaworze 3 maja, 17:00
Iskra Rybarzowice 3-1 LKS Mazańcowice 15 kwietnia, 14:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 Soła Kobiernice 3 maja, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-0 Zapora Porąbka 3 maja, 13:00
Pionier Pisarzowice 1-1 Beskid Godziszka 3 maja, 17:00
KS Międzyrzecze 5-0 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 3 maja, 17:00
KS Bestwinka 2-1 Sokół Buczkowice 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Czarni Jaworze 4-0 KS Bestwinka 6 maja, 17:00
Sokół Buczkowice 1-1 KS Międzyrzecze 6 maja, 17:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 5-0 Pionier Pisarzowice 7 maja, 16:00
Beskid Godziszka 4-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice 6 maja, 17:00
Zapora Porąbka 2-4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 6 maja, 17:00
Soła Kobiernice 2-1 Iskra Rybarzowice 7 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 0-2 Przełom Kaniów 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

LKS Mazańcowice 3-3 Czarni Jaworze 14 maja, 17:00
Przełom Kaniów 2-2 Soła Kobiernice 14 maja, 17:00
Iskra Rybarzowice 3-2 Zapora Porąbka 13 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 Beskid Godziszka 13 maja, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-1 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 14 maja, 16:00
Pionier Pisarzowice 1-0 Sokół Buczkowice 13 maja, 17:00
KS Międzyrzecze 1-0 KS Bestwinka 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Czarni Jaworze 10-0 KS Międzyrzecze 20 maja, 15:00
KS Bestwinka 1-0 Pionier Pisarzowice 21 maja, 17:00
Sokół Buczkowice 2-3 MRKS II Czechowice-Dziedzice 20 maja, 17:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 5-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 21 maja, 16:00
Beskid Godziszka 2-3 Iskra Rybarzowice 20 maja, 17:00
Zapora Porąbka 2-0 Przełom Kaniów 20 maja, 17:00
Soła Kobiernice 0-1 LKS Mazańcowice 21 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Soła Kobiernice 0-3 Czarni Jaworze 28 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 2-2 Zapora Porąbka 28 maja, 16:00
Przełom Kaniów 1-2 Beskid Godziszka 28 maja, 17:00
Iskra Rybarzowice 2-5 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 28 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4-1 Sokół Buczkowice 27 maja, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-2 KS Bestwinka 28 maja, 16:00
Pionier Pisarzowice 1-1 KS Międzyrzecze 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Czarni Jaworze 5-5 Pionier Pisarzowice 3 czerwca, 17:00
KS Międzyrzecze 2-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice 4 czerwca, 17:00
KS Bestwinka 6-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4 czerwca, 17:00
Sokół Buczkowice 1-2 Iskra Rybarzowice 3 czerwca, 17:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 3-1 Przełom Kaniów 4 czerwca, 17:30
Beskid Godziszka 1-1 LKS Mazańcowice 3 czerwca, 17:00
Zapora Porąbka 0-4 Soła Kobiernice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Zapora Porąbka 0-12 Czarni Jaworze 10 czerwca, 16:00
Soła Kobiernice 1-0 Beskid Godziszka 11 czerwca, 17:00
LKS Mazańcowice 1-7 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 11 czerwca, 17:00
Przełom Kaniów 6-0 Sokół Buczkowice 10 czerwca, 17:00
Iskra Rybarzowice 2-5 KS Bestwinka 11 czerwca, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-3 KS Międzyrzecze 11 czerwca, 18:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 2-6 Pionier Pisarzowice 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Czarni Jaworze 5-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 17 czerwca, 17:00
Pionier Pisarzowice 5-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 17 czerwca, 17:00
KS Międzyrzecze 8-2 Iskra Rybarzowice 17 czerwca, 17:00
KS Bestwinka 3-1 Przełom Kaniów 17 czerwca, 17:00
Sokół Buczkowice 0-9 LKS Mazańcowice 17 czerwca, 17:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 0-3 Soła Kobiernice 17 czerwca, 17:00
Beskid Godziszka 2-2 Zapora Porąbka 17 czerwca, 17:00

Profi Credit Liga okręgowa 2016/2017 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2016/2017 (Skoczów)
Klasa A 2016/2017 (Żywiec)

Klasa B 2016/2017 (Bielsko-Biała)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas