[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord II Bielsko-Biała 24 64 20 4 0 121-13 10 2 0 59-2 10 2 0 62-11
2.  Sokół Hecznarowice 24 56 17 5 2 67-31 9 2 1 33-13 8 3 1 34-18
3.  Rotuz Bronów 24 53 16 5 3 74-31 9 1 2 41-19 7 4 1 33-12
4.  Żar Międzybrodzie Bialskie 24 45 14 3 7 86-58 8 3 1 59-21 6 0 6 27-37
5.  Czarni II Jaworze 24 40 12 4 8 62-59 5 3 4 34-25 7 1 4 28-34 2 3 1 0 1 3-3
6.  Zamek Grodziec Śląski 24 40 12 4 8 62-43 6 1 5 28-25 6 3 3 34-18 2 3 1 0 1 3-3
7.  Groń Bujaków 24 33 10 3 11 62-60 7 0 5 38-32 3 3 6 24-28 2 3 1 0 1 4-1
8.  Orzeł Kozy 24 33 10 3 11 32-50 6 3 3 17-18 4 0 8 15-32 2 3 1 0 1 1-4
9.  Centrum Ligota 24 30 9 3 12 58-65 5 2 5 36-32 4 1 7 22-33
10.  Sokół Zabrzeg 24 20 6 2 16 39-61 2 1 9 21-29 4 1 7 18-32
11.  Halny Kalna 24 16 5 1 18 32-74 2 1 9 16-41 3 0 9 16-33
12.  LKS Łodygowice 24 13 4 1 19 25-106 2 0 10 12-42 2 1 9 13-64
13.  GLKS II Wilkowice 24 6 2 0 22 14-83 2 0 10 5-36 0 0 12 9-47
GLKS II Wilkowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Rekord II Bielsko-Biała    3-1 0-0 7-0 15-0 1-1 3-0 2-0 5-0 6-0 5-0 8-0 4-0 
 2 Sokół Hecznarowice1-1     2-4 2-1 2-2 3-1 3-1 2-1 2-1 1-0 2-1 11-0 2-0 
 3 Rotuz Bronów2-7 2-2     5-0 0-2 3-1 2-0 5-3 4-0 2-1 3-2 10-0 3-1 
 4 Żar Międzybrodzie Bialskie2-5 2-2 1-1     6-2 1-1 5-2 7-0 6-1 7-3 7-1 9-0 6-3 
 5 Czarni II Jaworze0-5 2-5 1-1 11-2     0-2 2-2 3-0* 2-2 2-1 0-1 5-2 6-2 
 6 Zamek Grodziec Śląski0-9 0-3 0-2 2-1 1-3     2-1 0-1 6-1 1-1 4-2 9-1 3-0* 
 7 Groń Bujaków2-9 1-3 1-5 2-3 3-1 4-1     4-0 2-0 7-2 3-4 3-2 6-2 
 8 Orzeł Kozy0-0 0-2 2-1 0-7 1-4 1-1 1-0     2-0 3-1 1-0 1-1 5-1 
 9 Centrum Ligota2-3 5-5 2-3 6-0 1-4 4-6 4-4 2-0     0-3 3-2 4-2 3-0* 
 10 Sokół Zabrzeg1-3 2-3 2-2 2-3 1-2 1-4 3-4 1-2 1-3     3-1 1-2 3-0* 
 11 Halny Kalna0-8 1-3 0-6 0-4 4-2 0-5 2-2 2-3 2-3 1-2     1-3 3-0* 
 12 LKS Łodygowice1-9 0-2 1-5 0-3 0-3 0-3 1-5 4-2 0-6 1-2 1-2     3-0* 
 13 GLKS II Wilkowice0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-8 0-3* 0-3* 1-5 1-2 1-0 2-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Czarni II Jaworze.
 
Rekord II Bielsko-Biała 4-0 GLKS II Wilkowice 18 sierpnia, 18:00
Rotuz Bronów 2-1 Sokół Zabrzeg 14 sierpnia, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 0-1 Orzeł Kozy 13 sierpnia, 17:00
Groń Bujaków 3-2 LKS Łodygowice 14 sierpnia, 11:00
Centrum Ligota 5-5 Sokół Hecznarowice 14 sierpnia, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 7-1 Halny Kalna 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała.
 
Czarni II Jaworze 2-5 Sokół Hecznarowice 21 sierpnia, 11:00
LKS Łodygowice 0-6 Centrum Ligota 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 1-0 Groń Bujaków 20 sierpnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 1-4 Zamek Grodziec Śląski 21 sierpnia, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-1 Rotuz Bronów 21 sierpnia, 16:00
GLKS II Wilkowice 1-0 Halny Kalna 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Halny Kalna.
 
Rekord II Bielsko-Biała 15-0 Czarni II Jaworze 28 sierpnia, 13:00
Rotuz Bronów 3-1 GLKS II Wilkowice 27 sierpnia, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 2-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 27 sierpnia, 17:00
Groń Bujaków 7-2 Sokół Zabrzeg 28 sierpnia, 11:00
Centrum Ligota 2-0 Orzeł Kozy 28 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 11-0 LKS Łodygowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Rotuz Bronów.
 
Czarni II Jaworze 5-2 LKS Łodygowice 4 września, 11:00
Orzeł Kozy 0-2 Sokół Hecznarowice 3 września, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 5-2 Groń Bujaków 4 września, 16:00
GLKS II Wilkowice 0-8 Zamek Grodziec Śląski 4 września, 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 5-0 Halny Kalna 4 września, 16:00
Centrum Ligota 0-3 Sokół Zabrzeg 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Halny Kalna 4-2 Czarni II Jaworze 10 września, 16:00
Rotuz Bronów 2-7 Rekord II Bielsko-Biała 11 września, 13:00
Groń Bujaków 6-2 GLKS II Wilkowice 11 września, 11:00
Centrum Ligota 6-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 11 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 1-0 Sokół Zabrzeg 10 września, 16:00
LKS Łodygowice 4-2 Orzeł Kozy 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: Groń Bujaków.
 
Czarni II Jaworze 3-0 Orzeł Kozy 18 września, 11:00
(wo)
nie odbył się
Sokół Zabrzeg 1-2 LKS Łodygowice 18 września, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-2 Sokół Hecznarowice 18 września, 16:00
GLKS II Wilkowice 1-5 Centrum Ligota 17 września, 16:00
Rekord II Bielsko-Biała 1-1 Zamek Grodziec Śląski 17 września, 14:00
Halny Kalna 0-6 Rotuz Bronów 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Centrum Ligota.
 
Rotuz Bronów 0-2 Czarni II Jaworze 25 września, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 4-2 Halny Kalna 24 września, 16:00
Groń Bujaków 2-9 Rekord II Bielsko-Biała 25 września, 11:00
Sokół Hecznarowice 2-0 GLKS II Wilkowice 24 września, 16:00
LKS Łodygowice 0-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 24 września, 14:00
Orzeł Kozy 3-1 Sokół Zabrzeg 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Sokół Hecznarowice.
 
Czarni II Jaworze 2-1 Sokół Zabrzeg 2 października, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 7-0 Orzeł Kozy 2 października, 15:00
GLKS II Wilkowice 2-0 LKS Łodygowice 2 października, 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 5-0 Centrum Ligota 2 października, 15:00
Halny Kalna 2-2 Groń Bujaków 1 października, 15:00
Rotuz Bronów 3-1 Zamek Grodziec Śląski 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: LKS Łodygowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-3 Czarni II Jaworze 8 października, 12:00
Groń Bujaków 1-5 Rotuz Bronów 9 października, 11:00
Centrum Ligota 3-2 Halny Kalna 9 października, 11:00
Sokół Hecznarowice 1-1 Rekord II Bielsko-Biała 8 października, 15:00
Orzeł Kozy 5-1 GLKS II Wilkowice 8 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 2-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Orzeł Kozy.
 
Czarni II Jaworze 11-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 16 października, 11:00
GLKS II Wilkowice 1-2 Sokół Zabrzeg 16 października, 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 8-0 LKS Łodygowice 16 października, 15:00
Halny Kalna 1-3 Sokół Hecznarowice 15 października, 15:00
Rotuz Bronów 4-0 Centrum Ligota 16 października, 15:00
Zamek Grodziec Śląski 2-1 Groń Bujaków 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Sokół Zabrzeg.
 
Groń Bujaków 3-1 Czarni II Jaworze 23 października, 15:00
Centrum Ligota 4-6 Zamek Grodziec Śląski 12 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Hecznarowice 2-4 Rotuz Bronów 22 października, 15:00
LKS Łodygowice 1-2 Halny Kalna 22 października, 15:00
Orzeł Kozy 0-0 Rekord II Bielsko-Biała 22 października, 15:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 6-3 GLKS II Wilkowice 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Żar Międzybrodzie Bialskie.
 
Czarni II Jaworze 6-2 GLKS II Wilkowice 30 października, 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 6-0 Sokół Zabrzeg 30 października, 14:00
Halny Kalna 2-3 Orzeł Kozy 29 października, 15:00
Rotuz Bronów 10-0 LKS Łodygowice 29 października, 15:00
Zamek Grodziec Śląski 0-3 Sokół Hecznarowice 29 października, 15:00
Groń Bujaków 2-0 Centrum Ligota 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: GLKS II Wilkowice.
 
Centrum Ligota 1-4 Czarni II Jaworze 6 listopada, 14:00
Sokół Hecznarowice 3-1 Groń Bujaków 5 listopada, 14:00
LKS Łodygowice 0-3 Zamek Grodziec Śląski 5 listopada, 14:00
Orzeł Kozy 2-1 Rotuz Bronów 5 listopada, 14:00
Sokół Zabrzeg 3-1 Halny Kalna 6 listopada, 14:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-5 Rekord II Bielsko-Biała 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: Czarni II Jaworze.
 
Halny Kalna 0-4 Żar Międzybrodzie Bialskie 25 marca, 15:00
GLKS II Wilkowice 0-3 Rekord II Bielsko-Biała
(wo)
Sokół Zabrzeg 2-2 Rotuz Bronów 25 marca, 16:00
Orzeł Kozy 1-1 Zamek Grodziec Śląski 25 marca, 15:00
LKS Łodygowice 1-5 Groń Bujaków 25 marca, 15:00
Sokół Hecznarowice 2-1 Centrum Ligota 25 marca, 15:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała.
 
Sokół Hecznarowice 2-2 Czarni II Jaworze 1 kwietnia, 16:00
Centrum Ligota 4-2 LKS Łodygowice 1 kwietnia, 16:00
Groń Bujaków 4-0 Orzeł Kozy 2 kwietnia, 11:00
Zamek Grodziec Śląski 1-1 Sokół Zabrzeg 1 kwietnia, 16:00
Rotuz Bronów 5-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 2 kwietnia, 16:00
Halny Kalna 3-0 GLKS II Wilkowice
(wo)

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Halny Kalna.
 
Czarni II Jaworze 0-5 Rekord II Bielsko-Biała 9 kwietnia, 11:00
GLKS II Wilkowice 0-3 Rotuz Bronów
(wo)
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-1 Zamek Grodziec Śląski 9 kwietnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 3-4 Groń Bujaków 8 kwietnia, 16:00
Orzeł Kozy 2-0 Centrum Ligota 8 kwietnia, 16:00
LKS Łodygowice 0-2 Sokół Hecznarowice 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: Rotuz Bronów.
 
Sokół Zabrzeg 1-3 Centrum Ligota 15 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łodygowice 0-3 Czarni II Jaworze 15 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Hecznarowice 2-1 Orzeł Kozy 15 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Groń Bujaków 2-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 15 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamek Grodziec Śląski 3-0 GLKS II Wilkowice
(wo)
Halny Kalna 0-8 Rekord II Bielsko-Biała 15 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Czarni II Jaworze 0-1 Halny Kalna 30 kwietnia, 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 0-0 Rotuz Bronów 30 kwietnia, 16:00
GLKS II Wilkowice 0-3 Groń Bujaków
(wo)
Żar Międzybrodzie Bialskie 6-1 Centrum Ligota 29 kwietnia, 17:00
Sokół Zabrzeg 2-3 Sokół Hecznarowice 29 kwietnia, 17:00
Orzeł Kozy 1-1 LKS Łodygowice 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Groń Bujaków.
 
Orzeł Kozy 1-4 Czarni II Jaworze 3 maja, 17:00
LKS Łodygowice 1-2 Sokół Zabrzeg 3 maja, 17:00
Sokół Hecznarowice 2-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 3 maja, 17:00
Centrum Ligota 3-0 GLKS II Wilkowice
(wo)
Zamek Grodziec Śląski 0-9 Rekord II Bielsko-Biała 3 maja, 17:00
Rotuz Bronów 3-2 Halny Kalna 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Centrum Ligota.
 
Czarni II Jaworze 1-1 Rotuz Bronów 7 maja, 11:00
Halny Kalna 0-5 Zamek Grodziec Śląski 6 maja, 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 3-0 Groń Bujaków 7 maja, 16:00
GLKS II Wilkowice 0-3 Sokół Hecznarowice
(wo)
Żar Międzybrodzie Bialskie 9-0 LKS Łodygowice 7 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 1-2 Orzeł Kozy 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Sokół Hecznarowice.
 
Sokół Zabrzeg 1-2 Czarni II Jaworze 13 maja, 17:00
Orzeł Kozy 0-7 Żar Międzybrodzie Bialskie 13 maja, 17:00
LKS Łodygowice 3-0 GLKS II Wilkowice
(wo)
Centrum Ligota 2-3 Rekord II Bielsko-Biała 13 maja, 17:00
Groń Bujaków 3-4 Halny Kalna 13 maja, 15:30
Zamek Grodziec Śląski 0-2 Rotuz Bronów 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: LKS Łodygowice.
 
Czarni II Jaworze 0-2 Zamek Grodziec Śląski 21 maja, 11:00
Rotuz Bronów 2-0 Groń Bujaków 21 maja, 17:00
Halny Kalna 2-3 Centrum Ligota 20 maja, 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 3-1 Sokół Hecznarowice 21 maja, 15:30
GLKS II Wilkowice 0-3 Orzeł Kozy
(wo)
Żar Międzybrodzie Bialskie 7-3 Sokół Zabrzeg 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Orzeł Kozy.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 6-2 Czarni II Jaworze 27 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-0 GLKS II Wilkowice
(wo)
LKS Łodygowice 1-9 Rekord II Bielsko-Biała 28 maja, 16:00
Sokół Hecznarowice 2-1 Halny Kalna 27 maja, 17:00
Centrum Ligota 2-3 Rotuz Bronów 28 maja, 17:00
Groń Bujaków 4-1 Zamek Grodziec Śląski 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Sokół Zabrzeg.
 
Czarni II Jaworze 2-2 Groń Bujaków 4 czerwca, 11:00
Zamek Grodziec Śląski 6-1 Centrum Ligota 3 czerwca, 17:00
Rotuz Bronów 2-2 Sokół Hecznarowice 4 czerwca, 17:00
Halny Kalna 1-3 LKS Łodygowice 3 czerwca, 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 2-0 Orzeł Kozy 4 czerwca, 15:00
GLKS II Wilkowice 0-3 Żar Międzybrodzie Bialskie
(wo)

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Żar Międzybrodzie Bialskie.
 
GLKS II Wilkowice 0-3 Czarni II Jaworze
(wo)
Sokół Zabrzeg 1-3 Rekord II Bielsko-Biała 11 czerwca, 15:00
Orzeł Kozy 1-0 Halny Kalna 11 czerwca, 16:00
LKS Łodygowice 1-5 Rotuz Bronów 11 czerwca, 16:00
Sokół Hecznarowice 3-1 Zamek Grodziec Śląski 11 czerwca, 11:00
Centrum Ligota 4-4 Groń Bujaków 11 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: GLKS II Wilkowice.
 
Czarni II Jaworze 2-2 Centrum Ligota 17 czerwca, 14:00
Groń Bujaków 1-3 Sokół Hecznarowice 17 czerwca, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 9-1 LKS Łodygowice 17 czerwca, 16:00
Rotuz Bronów 5-3 Orzeł Kozy 17 czerwca, 16:00
Halny Kalna 1-2 Sokół Zabrzeg 17 czerwca, 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 7-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 17 czerwca, 16:00

Klasa A 2016/2017 (Bielsko-Biała)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas