[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Centrum Wodzisław Śląski 30 70 21 7 2 56-19 9 5 1 26-9 12 2 1 30-10
2.  Przyszłość Rogów 30 69 22 3 5 84-33 12 2 1 50-18 10 1 4 34-15
3.  Odra Wodzisław Śląski 30 54 16 6 8 43-30 10 3 2 24-12 6 3 6 19-18
4.  Naprzód Syrynia 30 50 15 5 10 58-46 8 2 5 32-25 7 3 5 26-21
5.  Naprzód Borucin 30 45 13 6 11 53-50 8 3 4 32-22 5 3 7 21-28
6.  Rafako Racibórz 30 44 12 8 10 41-41 7 4 4 25-16 5 4 6 16-25
7.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 43 13 4 13 62-51 9 0 6 37-23 4 4 7 25-28
8.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 42 12 6 12 49-46 8 2 5 29-23 4 4 7 20-23
9.  Forteca Świerklany 30 41 11 8 11 44-39 8 2 5 22-13 3 6 6 22-26
10.  Polonia Marklowice 30 40 11 7 12 52-57 5 3 7 26-34 6 4 5 26-23
11.  Naprzód Czyżowice 30 39 11 6 13 56-47 7 3 5 32-20 4 3 8 24-27
12.  Gwiazda Skrzyszów 30 37 9 10 11 48-43 3 8 4 21-18 6 2 7 27-25
13.  Silesia Lubomia 30 36 10 6 14 48-53 6 4 5 23-19 4 2 9 25-34
14.  LKS Tworków 30 31 9 4 17 43-58 6 1 8 23-24 3 3 9 20-34
15.  Polonia Łaziska Rybnickie 30 30 9 3 18 43-72 6 2 7 28-30 3 1 11 15-42
16.  KS 27 Gołkowice 30 3 0 3 27 19-114 0 2 13 8-55 0 1 14 11-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski    2-1 1-0 2-1 3-0 1-1 0-0 0-0 2-1 0-2 0-0 1-1 3-2 1-0 4-0 6-0 
 2 Przyszłość Rogów2-2     4-0 2-3 6-1 4-2 4-3 3-1 3-2 2-0 4-1 2-0 5-1 1-1 3-1 5-0 
 3 Odra Wodzisław Śląski0-1 0-2     1-1 2-1 0-0 1-1 1-0 1-0 2-1 4-2 1-0 3-1 2-1 3-0 3-1 
 4 Naprzód Syrynia1-3 2-1 3-0     1-1 1-1 0-1 3-0 3-5 3-2 1-2 4-3 2-1 1-2 4-1 3-2 
 5 Naprzód Borucin0-0 2-1 2-0 4-1     0-1 1-2 2-2 5-3 0-1 3-1 4-3 2-4 2-1 3-0 2-2 
 6 Rafako Racibórz1-2 1-2 0-0 1-0 1-3     3-0 1-1 2-1 3-1 2-2 2-1 1-1 1-2 3-0 3-0 
 7 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)4-1 0-3 0-4 3-1 0-1 0-1     2-1 5-1 1-3 1-0 1-4 2-1 5-0 7-0 6-2 
 8 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)0-4 1-3 0-2 0-1 1-0 4-1 2-1     1-1 2-2 3-2 2-0 2-1 4-2 1-3 6-0 
 9 Forteca Świerklany0-1 2-0 3-0 3-0 0-1 2-0 0-3 2-1     1-1 0-1 1-2 2-2 2-0 3-1 1-0 
 10 Polonia Marklowice1-5 2-4 3-1 1-3 1-1 1-1 3-2 2-3 1-1     3-1 0-4 1-2 3-1 1-3 3-2 
 11 Naprzód Czyżowice0-1 0-2 1-2 0-0 1-2 4-0 5-0 1-5 1-1 2-2     4-2 2-1 5-1 2-1 4-0 
 12 Gwiazda Skrzyszów0-2 1-1 0-0 1-2 1-1 4-0 1-1 1-2 1-1 1-2 2-2     2-1 1-1 2-2 3-0 
 13 Silesia Lubomia0-2 1-3 1-3 0-1 3-0 1-2 3-3 2-1 0-0 1-1 1-0 0-0     3-2 4-1 3-0 
 14 LKS Tworków1-2 1-4 0-2 1-3 2-1 1-2 2-1 0-0 0-2 4-1 2-1 2-3 1-2     1-0 5-0 
 15 Polonia Łaziska Rybnickie0-3 0-5 0-0 1-1 5-1 1-0 3-1 2-1 0-2 1-3 1-3 1-2 5-1 2-5     6-2 
 16 KS 27 Gołkowice0-1 0-2 0-5 1-8 1-7 1-4 0-6 1-2 1-1 0-4 0-6 0-2 1-4 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-0 Naprzód Czyżowice 13 sierpnia, 18:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 4-0 Polonia Łaziska Rybnickie 14 sierpnia, 19:00
Naprzód Borucin 2-1 Przyszłość Rogów 13 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Forteca Świerklany 14 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 3-0 KS 27 Gołkowice 14 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 1-3 Naprzód Syrynia 14 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 2-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 0-0 Odra Wodzisław Śląski 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Naprzód Czyżowice 1-2 Odra Wodzisław Śląski 20 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-1 Rafako Racibórz 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 3-2 Polonia Marklowice 20 sierpnia, 17:00
KS 27 Gołkowice 1-1 LKS Tworków 20 sierpnia, 17:00
Forteca Świerklany 2-2 Silesia Lubomia 21 sierpnia, 17:00
Przyszłość Rogów 2-0 Gwiazda Skrzyszów 20 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 5-1 Naprzód Borucin 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 21 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Odra Centrum Wodzisław Śląski 0-0 Naprzód Czyżowice 27 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 1-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 28 sierpnia, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Polonia Łaziska Rybnickie 28 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 1-3 Przyszłość Rogów 28 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 0-2 Forteca Świerklany 28 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 3-2 KS 27 Gołkowice 27 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 1-0 Naprzód Syrynia 27 sierpnia, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 28 sierpnia, 19:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Naprzód Czyżowice 1-5 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3 września, 16:00
Naprzód Syrynia 3-0 Odra Wodzisław Śląski 3 września, 16:00
KS 27 Gołkowice 1-4 Rafako Racibórz 3 września, 16:00
Forteca Świerklany 1-1 Polonia Marklowice 4 września, 16:00
Przyszłość Rogów 1-1 LKS Tworków 3 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 5-1 Silesia Lubomia 4 września, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-4 Gwiazda Skrzyszów 3 września, 16:30
Odra Centrum Wodzisław Śląski 3-0 Naprzód Borucin 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Naprzód Borucin 3-1 Naprzód Czyżowice 11 września, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 0-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 11 września, 16:00
Silesia Lubomia 3-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 10 września, 16:00
LKS Tworków 1-0 Polonia Łaziska Rybnickie 10 września, 16:00
Polonia Marklowice 2-4 Przyszłość Rogów 10 września, 16:00
Rafako Racibórz 2-1 Forteca Świerklany 10 września, 16:00
Odra Wodzisław Śląski 3-1 KS 27 Gołkowice 10 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-1 Naprzód Syrynia 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Naprzód Czyżowice 0-0 Naprzód Syrynia 18 września, 16:00
KS 27 Gołkowice 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 17 września, 11:00
Forteca Świerklany 3-0 Odra Wodzisław Śląski 18 września, 16:00
Przyszłość Rogów 4-2 Rafako Racibórz 17 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-3 Polonia Marklowice 18 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 5-0 LKS Tworków 18 września, 16:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 3-2 Silesia Lubomia 17 września, 16:30
Naprzód Borucin 4-3 Gwiazda Skrzyszów 18 września, 15:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Gwiazda Skrzyszów 2-2 Naprzód Czyżowice 25 września, 16:00
Silesia Lubomia 3-0 Naprzód Borucin 25 września, 16:00
LKS Tworków 1-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 25 września, 13:00
Polonia Marklowice 3-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 24 września, 16:00
Rafako Racibórz 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 24 września, 16:00
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Przyszłość Rogów 24 września, 19:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 Forteca Świerklany 24 września, 16:00
Naprzód Syrynia 3-2 KS 27 Gołkowice 24 września, 16:00
bez udziału publiczności

Kolejka 8 - 1-2 października

Naprzód Czyżowice 4-0 KS 27 Gołkowice 1 października, 15:00
Forteca Świerklany 3-0 Naprzód Syrynia 2 października, 15:00
Przyszłość Rogów 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-0 Odra Wodzisław Śląski 2 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 Rafako Racibórz 1 października, 15:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0-2 Polonia Marklowice 1 października, 16:00
Naprzód Borucin 2-1 LKS Tworków 2 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Silesia Lubomia 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Silesia Lubomia 1-0 Naprzód Czyżowice 9 października, 15:00
LKS Tworków 2-3 Gwiazda Skrzyszów 9 października, 15:00
Polonia Marklowice 1-1 Naprzód Borucin 8 października, 15:00
Rafako Racibórz 1-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 8 października, 15:00
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 8 października, 18:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 8 października, 15:00
Naprzód Syrynia 2-1 Przyszłość Rogów 9 października, 15:00
bez udziału publiczności
KS 27 Gołkowice 1-1 Forteca Świerklany 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Naprzód Czyżowice 1-1 Forteca Świerklany 16 października, 15:00
Przyszłość Rogów 5-0 KS 27 Gołkowice 15 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-1 Naprzód Syrynia 15 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 15 października, 15:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-0 Odra Wodzisław Śląski 16 października, 15:00
Naprzód Borucin 0-1 Rafako Racibórz 16 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 Polonia Marklowice 16 października, 15:00
Silesia Lubomia 3-2 LKS Tworków 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

LKS Tworków 2-1 Naprzód Czyżowice 23 października, 15:00
Polonia Marklowice 1-2 Silesia Lubomia 22 października, 15:00
Rafako Racibórz 2-1 Gwiazda Skrzyszów 22 października, 15:00
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Naprzód Borucin 22 października, 18:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-4 Odra Centrum Wodzisław Śląski 23 października, 15:00
Naprzód Syrynia 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 22 października, 15:00
bez udziału publiczności
KS 27 Gołkowice 1-2 Polonia Łaziska Rybnickie 22 października, 11:00
Forteca Świerklany 2-0 Przyszłość Rogów 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Naprzód Czyżowice 0-2 Przyszłość Rogów 29 października, 14:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-2 Forteca Świerklany 29 października, 14:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6-2 KS 27 Gołkowice 29 października, 14:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-1 Naprzód Syrynia 29 października, 14:00
Naprzód Borucin 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 października, 14:00
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Odra Wodzisław Śląski 30 października, 14:00
Silesia Lubomia 1-2 Rafako Racibórz 30 października, 14:00
LKS Tworków 4-1 Polonia Marklowice 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Polonia Marklowice 3-1 Naprzód Czyżowice 5 listopada, 13:00
Rafako Racibórz 1-2 LKS Tworków 5 listopada, 13:00
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Silesia Lubomia 5 listopada, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Gwiazda Skrzyszów 5 listopada, 13:00
Naprzód Syrynia 1-1 Naprzód Borucin 5 listopada, 13:00
bez udziału publiczności
KS 27 Gołkowice 0-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 5 listopada, 13:00
Forteca Świerklany 0-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6 listopada, 13:00
Przyszłość Rogów 3-1 Polonia Łaziska Rybnickie 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Naprzód Czyżowice 2-1 Polonia Łaziska Rybnickie 13 listopada, 13:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-3 Przyszłość Rogów 11 listopada, 12:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-1 Forteca Świerklany 12 listopada, 17:00
Naprzód Borucin 2-2 KS 27 Gołkowice 13 listopada, 13:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 Naprzód Syrynia 13 listopada, 13:00
Silesia Lubomia 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 listopada, 13:00
LKS Tworków 0-2 Odra Wodzisław Śląski 13 listopada, 13:00
Polonia Marklowice 1-1 Rafako Racibórz 12 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Rafako Racibórz 2-2 Naprzód Czyżowice 19 listopada, 13:00
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Polonia Marklowice 19 listopada, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-2 LKS Tworków 19 listopada, 13:00
Naprzód Syrynia 2-1 Silesia Lubomia 19 listopada, 13:00
KS 27 Gołkowice 0-2 Gwiazda Skrzyszów 19 listopada, 13:00
Forteca Świerklany 0-1 Naprzód Borucin 20 listopada, 13:00
Przyszłość Rogów 2-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 19 listopada, 13:00
Polonia Łaziska Rybnickie 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Naprzód Czyżowice 5-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 18 marca, 15:30
Polonia Łaziska Rybnickie 0-3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 19 marca, 15:30
Przyszłość Rogów 6-1 Naprzód Borucin 18 marca, 15:30
Forteca Świerklany 1-2 Gwiazda Skrzyszów 19 marca, 15:30
KS 27 Gołkowice 1-4 Silesia Lubomia 18 marca, 15:30
Naprzód Syrynia 1-2 LKS Tworków 18 marca, 15:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Polonia Marklowice 19 marca, 15:30
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Rafako Racibórz 18 marca, 17:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Odra Wodzisław Śląski 4-2 Naprzód Czyżowice 26 marca, 17:00
Rafako Racibórz 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 25 marca, 15:30
Polonia Marklowice 1-3 Naprzód Syrynia 25 marca, 15:30
LKS Tworków 5-0 KS 27 Gołkowice 25 marca, 15:30
Silesia Lubomia 0-0 Forteca Świerklany 25 marca, 15:30
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Przyszłość Rogów 25 marca, 15:30
Naprzód Borucin 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 25 marca, 15:30
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 25 marca, 15:30

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Naprzód Czyżowice 0-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 kwietnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 Naprzód Borucin 1 kwietnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-2 Gwiazda Skrzyszów 2 kwietnia, 17:00
Przyszłość Rogów 5-1 Silesia Lubomia 1 kwietnia, 17:00
Forteca Świerklany 2-0 LKS Tworków 2 kwietnia, 17:00
KS 27 Gołkowice 0-4 Polonia Marklowice 1 kwietnia, 17:00
Naprzód Syrynia 1-1 Rafako Racibórz 1 kwietnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-2 Odra Wodzisław Śląski 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-2 Naprzód Czyżowice 8 kwietnia, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Naprzód Syrynia 8 kwietnia, 17:00
Rafako Racibórz 3-0 KS 27 Gołkowice 8 kwietnia, 17:00
Polonia Marklowice 1-1 Forteca Świerklany 8 kwietnia, 17:00
LKS Tworków 1-4 Przyszłość Rogów 9 kwietnia, 16:00
Silesia Lubomia 4-1 Polonia Łaziska Rybnickie 8 kwietnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 8 kwietnia, 17:00
Naprzód Borucin 0-0 Odra Centrum Wodzisław Śląski 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Naprzód Czyżowice 1-2 Naprzód Borucin 15 kwietnia, 13:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-1 Gwiazda Skrzyszów 15 kwietnia, 13:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Silesia Lubomia 15 kwietnia, 13:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-5 LKS Tworków 15 kwietnia, 13:00
Przyszłość Rogów 2-0 Polonia Marklowice 15 kwietnia, 13:00
Forteca Świerklany 2-0 Rafako Racibórz 15 kwietnia, 13:00
KS 27 Gołkowice 0-5 Odra Wodzisław Śląski 15 kwietnia, 13:00
Naprzód Syrynia 3-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Naprzód Syrynia 1-2 Naprzód Czyżowice 22 kwietnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6-0 KS 27 Gołkowice 22 kwietnia, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Forteca Świerklany 22 kwietnia, 17:30
Rafako Racibórz 1-2 Przyszłość Rogów 22 kwietnia, 17:00
Polonia Marklowice 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 22 kwietnia, 17:00
LKS Tworków 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 22 kwietnia, 17:00
Silesia Lubomia 0-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 22 kwietnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Naprzód Borucin 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Naprzód Czyżowice 4-2 Gwiazda Skrzyszów 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (31 maja, 18:00) odwołany
Naprzód Borucin 2-4 Silesia Lubomia 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-0 LKS Tworków 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 Polonia Marklowice 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Łaziska Rybnickie 1-0 Rafako Racibórz 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przyszłość Rogów 4-0 Odra Wodzisław Śląski 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Forteca Świerklany 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS 27 Gołkowice 1-8 Naprzód Syrynia 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 6-7 maja

KS 27 Gołkowice 0-6 Naprzód Czyżowice 6 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 3-5 Forteca Świerklany 6 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Przyszłość Rogów 6 maja, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 6 maja, 18:00
Rafako Racibórz 3-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6 maja, 17:00
Polonia Marklowice 1-5 Odra Centrum Wodzisław Śląski 7 maja, 17:00
LKS Tworków 2-1 Naprzód Borucin 7 maja, 16:00
Silesia Lubomia 0-0 Gwiazda Skrzyszów 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 10 maja

Naprzód Czyżowice 2-1 Silesia Lubomia 10 maja, 17:30
Gwiazda Skrzyszów 1-1 LKS Tworków 10 maja, 17:30
Naprzód Borucin 0-1 Polonia Marklowice 10 maja, 17:30
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-1 Rafako Racibórz 10 maja, 17:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-4 Odra Wodzisław Śląski 10 maja, 17:30
Polonia Łaziska Rybnickie 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 10 maja, 17:30
Przyszłość Rogów 2-3 Naprzód Syrynia 10 maja, 17:30
Forteca Świerklany 1-0 KS 27 Gołkowice 10 maja, 17:30

Kolejka 25 - 13-14 maja

Forteca Świerklany 0-1 Naprzód Czyżowice 14 maja, 17:00
KS 27 Gołkowice 0-2 Przyszłość Rogów 13 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 4-1 Polonia Łaziska Rybnickie 13 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 13 maja, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 13 maja, 20:00
Rafako Racibórz 1-3 Naprzód Borucin 13 maja, 17:00
Polonia Marklowice 0-4 Gwiazda Skrzyszów 13 maja, 17:00
LKS Tworków 1-2 Silesia Lubomia 14 maja, 16:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Naprzód Czyżowice 5-1 LKS Tworków 20 maja, 17:00
Silesia Lubomia 1-1 Polonia Marklowice 21 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 4-0 Rafako Racibórz 20 maja, 17:00
Naprzód Borucin 2-0 Odra Wodzisław Śląski 20 maja, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 20 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 Naprzód Syrynia 20 maja, 18:00
Polonia Łaziska Rybnickie 6-2 KS 27 Gołkowice 20 maja, 17:00
Przyszłość Rogów 3-2 Forteca Świerklany 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Przyszłość Rogów 4-1 Naprzód Czyżowice 28 maja, 17:00
Forteca Świerklany 3-1 Polonia Łaziska Rybnickie 28 maja, 17:00
KS 27 Gołkowice 0-6 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 27 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 1-3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 27 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 Naprzód Borucin 27 maja, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Gwiazda Skrzyszów 27 maja, 18:00
Rafako Racibórz 1-1 Silesia Lubomia 27 maja, 17:00
Polonia Marklowice 3-1 LKS Tworków 28 maja, 16:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Naprzód Czyżowice 2-2 Polonia Marklowice 3 czerwca, 17:00
LKS Tworków 1-2 Rafako Racibórz 4 czerwca, 16:00
Silesia Lubomia 1-3 Odra Wodzisław Śląski 4 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4 czerwca, 17:00
Naprzód Borucin 4-1 Naprzód Syrynia 3 czerwca, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 6-0 KS 27 Gołkowice 3 czerwca, 17:00
zakończony po I połowie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 5-1 Forteca Świerklany 3 czerwca, 18:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-5 Przyszłość Rogów 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Polonia Łaziska Rybnickie 1-3 Naprzód Czyżowice 10 czerwca, 17:00
Przyszłość Rogów 4-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 10 czerwca, 17:00
Forteca Świerklany 0-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 10 czerwca, 17:00
KS 27 Gołkowice 1-7 Naprzód Borucin 10 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 4-3 Gwiazda Skrzyszów 10 czerwca, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Silesia Lubomia 10 czerwca, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 2-1 LKS Tworków 10 czerwca, 17:00
Rafako Racibórz 3-1 Polonia Marklowice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Naprzód Czyżowice 4-0 Rafako Racibórz 17 czerwca, 17:00
Polonia Marklowice 3-1 Odra Wodzisław Śląski 17 czerwca, 17:00
LKS Tworków 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 17 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 0-1 Naprzód Syrynia 17 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-0 KS 27 Gołkowice 17 czerwca, 17:00
Naprzód Borucin 5-3 Forteca Świerklany 17 czerwca, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-1 Przyszłość Rogów 17 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 7-0 Polonia Łaziska Rybnickie 17 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2016/2017 (śląska I)
IV liga 2016/2017 (śląska II)

Profi Credit Liga okręgowa 2016/2017 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017 (Częstochowa I)
Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017 (Częstochowa II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas