[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017, grupa: Częstochowa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Częstochowa 22 47 14 5 3 55-23 8 1 2 26-7 6 4 1 29-16
2.  Amator Golce 22 44 14 2 6 44-33 9 0 2 31-19 5 2 4 13-14
3.  Gmina Kłomnice 22 43 13 4 5 62-29 5 4 2 30-12 8 0 3 32-17
4.  Pogoń Kamyk 22 38 11 5 6 57-44 8 0 3 36-21 3 5 3 21-23
5.  Stradom Częstochowa 22 36 11 3 8 59-40 4 3 4 22-20 7 0 4 37-20
6.  Lotnik Kościelec 22 33 10 3 9 46-37 4 2 5 21-20 6 1 4 25-17
7.  Warta Mstów 22 28 7 7 8 48-52 3 3 5 27-34 4 4 3 21-18 2 6 2 0 0 6-4
8.  Olimpia Truskolasy 22 28 8 4 10 44-50 4 2 5 17-19 4 2 5 27-31 2 0 0 0 2 4-6
9.  Liswarta Popów 22 24 7 3 12 43-60 3 3 5 25-31 4 0 7 18-29
10.  Liswarta Krzepice 22 23 6 5 11 31-53 4 4 3 18-21 2 1 8 13-32
11.  Piast Przyrów 22 16 4 4 14 23-43 3 0 8 10-18 1 4 6 13-25
12.  Grom Miedźno 22 11 2 5 15 25-73 1 3 7 15-37 1 2 8 10-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Victoria Częstochowa    0-1 1-2 4-1 3-0 2-0 1-1 3-1 2-1 7-0 1-0 2-0 
 2 Amator Golce2-3     3-2 3-1 2-4 2-1 2-1 3-2 3-2 3-1 3-1 5-1 
 3 Gmina Kłomnice1-1 2-2     1-2 0-1 1-1 1-1 5-2 3-2 3-0 5-0 8-0 
 4 Pogoń Kamyk6-2 4-0 4-3     4-2 2-6 2-1 2-3 5-2 4-0 3-1 0-1 
 5 Stradom Częstochowa1-3 0-0 1-3 2-2     3-2 3-4 4-2 1-2 2-0 1-1 4-1 
 6 Lotnik Kościelec1-1 1-2 0-4 0-0 3-2     1-3 1-3 2-3 4-2 2-0 6-0 
 7 Warta Mstów1-4 0-3 2-4 5-5 2-6 1-3     4-3 3-2 5-0 3-3 1-1 
 8 Olimpia Truskolasy0-3 1-0 0-1 2-4 1-5 2-1 1-2     6-0 1-0 1-1 2-2 
 9 Liswarta Popów3-3 2-0 2-5 2-1 2-4 1-3 2-5 2-3     2-2 2-2 5-3 
 10 Liswarta Krzepice0-0 2-0 2-5 3-3 0-6 1-2 1-1 2-2 3-1     3-1 1-0 
 11 Piast Przyrów1-2 1-3 0-2 0-1 2-1 0-2 2-0 1-2 0-1 1-3     2-1 
 12 Grom Miedźno0-7 1-2 2-1 1-1 1-6 2-4 2-2 4-4 1-2 0-5 1-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Piast Przyrów 2-1 Grom Miedźno 13 sierpnia, 11:00
Victoria Częstochowa 1-2 Gmina Kłomnice 13 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 0-0 Pogoń Kamyk 13 sierpnia, 17:00
Amator Golce 2-4 Stradom Częstochowa 14 sierpnia, 17:00
Liswarta Popów 2-3 Olimpia Truskolasy 13 sierpnia, 16:00
Warta Mstów 5-0 Liswarta Krzepice 10 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Warta Mstów 4-3 Olimpia Truskolasy 21 sierpnia, 11:00
Stradom Częstochowa 1-2 Liswarta Popów 21 sierpnia, 18:00
Pogoń Kamyk 4-0 Amator Golce 20 sierpnia, 17:00
Gmina Kłomnice 1-1 Lotnik Kościelec 20 sierpnia, 17:00
Grom Miedźno 0-7 Victoria Częstochowa 20 sierpnia, 17:00
Liswarta Krzepice 3-1 Piast Przyrów 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Piast Przyrów 2-0 Warta Mstów 27 sierpnia, 17:00
Victoria Częstochowa 7-0 Liswarta Krzepice 27 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 6-0 Grom Miedźno 27 sierpnia, 17:00
Amator Golce 3-2 Gmina Kłomnice 28 sierpnia, 17:00
Liswarta Popów 2-1 Pogoń Kamyk 28 sierpnia, 17:00
Olimpia Truskolasy 1-5 Stradom Częstochowa 26 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Warta Mstów 2-6 Stradom Częstochowa 4 września, 11:00
Pogoń Kamyk 2-3 Olimpia Truskolasy 3 września, 11:00
Gmina Kłomnice 3-2 Liswarta Popów 3 września, 17:00
Grom Miedźno 1-2 Amator Golce 4 września, 17:00
Liswarta Krzepice 1-2 Lotnik Kościelec 3 września, 17:00
Piast Przyrów 1-2 Victoria Częstochowa 3 września, 11:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Victoria Częstochowa 1-1 Warta Mstów 10 września, 17:00
Lotnik Kościelec 2-0 Piast Przyrów 10 września, 17:00
Amator Golce 3-1 Liswarta Krzepice 11 września, 17:00
Liswarta Popów 5-3 Grom Miedźno 11 września, 15:00
Olimpia Truskolasy 0-1 Gmina Kłomnice 10 września, 17:00
Stradom Częstochowa 2-2 Pogoń Kamyk 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Warta Mstów 5-5 Pogoń Kamyk 18 września, 11:00
Gmina Kłomnice 0-1 Stradom Częstochowa 17 września, 17:00
Grom Miedźno 4-4 Olimpia Truskolasy 18 września, 11:00
Liswarta Krzepice 3-1 Liswarta Popów 17 września, 11:00
Piast Przyrów 1-3 Amator Golce 17 września, 13:00
Victoria Częstochowa 2-0 Lotnik Kościelec 17 września, 17:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Lotnik Kościelec 1-3 Warta Mstów 24 września, 16:00
Liswarta Popów 2-2 Piast Przyrów 25 września, 16:00
Olimpia Truskolasy 1-0 Liswarta Krzepice 22 września, 17:00
Stradom Częstochowa 4-1 Grom Miedźno 24 września, 16:00
Pogoń Kamyk 4-3 Gmina Kłomnice 24 września, 16:00
Victoria Częstochowa 0-1 Amator Golce 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Warta Mstów 2-4 Gmina Kłomnice 2 października, 11:00
Grom Miedźno 1-1 Pogoń Kamyk 2 października, 16:00
Liswarta Krzepice 0-6 Stradom Częstochowa 1 października, 11:00
Piast Przyrów 1-2 Olimpia Truskolasy 1 października, 13:00
Victoria Częstochowa 2-1 Liswarta Popów 1 października, 16:00
Lotnik Kościelec 1-2 Amator Golce 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Amator Golce 2-1 Warta Mstów 9 października, 16:00
Liswarta Popów 1-3 Lotnik Kościelec 8 października, 16:00
Olimpia Truskolasy 0-3 Victoria Częstochowa 8 października, 16:00
Stradom Częstochowa 1-1 Piast Przyrów 8 października, 13:00
Pogoń Kamyk 4-0 Liswarta Krzepice 8 października, 16:00
Gmina Kłomnice 8-0 Grom Miedźno 8 października, 16:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Warta Mstów 1-1 Grom Miedźno 16 października, 11:00
Liswarta Krzepice 2-5 Gmina Kłomnice 15 października, 15:30
Piast Przyrów 0-1 Pogoń Kamyk 16 października, 14:00
Lotnik Kościelec 1-3 Olimpia Truskolasy 15 października, 13:00
Amator Golce 3-2 Liswarta Popów 16 października, 15:30
Stradom Częstochowa 1-3 Victoria Częstochowa 15 października, 15:30

Kolejka 11 - 22-23 października

Liswarta Popów 2-5 Warta Mstów 23 października, 13:00
Olimpia Truskolasy 1-0 Amator Golce 22 października, 15:00
Stradom Częstochowa 3-2 Lotnik Kościelec 23 października, 12:00
Pogoń Kamyk 6-2 Victoria Częstochowa 22 października, 15:00
Gmina Kłomnice 5-0 Piast Przyrów 22 października, 15:00
Grom Miedźno 0-5 Liswarta Krzepice 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Liswarta Krzepice 1-1 Warta Mstów 29 października, 15:00
Grom Miedźno 1-3 Piast Przyrów 30 października, 14:00
Gmina Kłomnice 1-1 Victoria Częstochowa 29 października, 15:00
Pogoń Kamyk 2-6 Lotnik Kościelec 29 października, 15:00
Stradom Częstochowa 0-0 Amator Golce 29 października, 14:00
Olimpia Truskolasy 6-0 Liswarta Popów 29 października, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Olimpia Truskolasy 1-2 Warta Mstów 6 listopada, 13:00
Liswarta Popów 2-4 Stradom Częstochowa 6 listopada, 14:00
Amator Golce 3-1 Pogoń Kamyk 5 listopada, 14:00
Lotnik Kościelec 0-4 Gmina Kłomnice 6 listopada, 13:00
Victoria Częstochowa 2-0 Grom Miedźno 6 listopada, 13:00
Piast Przyrów 1-3 Liswarta Krzepice 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Warta Mstów 3-3 Piast Przyrów 13 listopada, 13:00
Liswarta Krzepice 0-0 Victoria Częstochowa 13 listopada, 13:00
Grom Miedźno 2-4 Lotnik Kościelec 13 listopada, 11:00
Gmina Kłomnice 2-2 Amator Golce 12 listopada, 13:00
Pogoń Kamyk 5-2 Liswarta Popów 11 listopada, 13:00
Stradom Częstochowa 4-2 Olimpia Truskolasy 12 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Stradom Częstochowa 3-4 Warta Mstów 19 listopada, 14:00
Olimpia Truskolasy 2-4 Pogoń Kamyk 19 listopada, 13:00
Liswarta Popów 2-5 Gmina Kłomnice 20 listopada, 13:00
Amator Golce 5-1 Grom Miedźno 20 listopada, 13:00
Lotnik Kościelec 4-2 Liswarta Krzepice 19 listopada, 13:00
Victoria Częstochowa 1-0 Piast Przyrów 20 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Warta Mstów 1-4 Victoria Częstochowa 18 marca, 11:00
Piast Przyrów 0-2 Lotnik Kościelec 18 marca, 16:00
Liswarta Krzepice 2-0 Amator Golce 18 marca, 16:00
Grom Miedźno 1-2 Liswarta Popów 18 marca, 16:00
Gmina Kłomnice 5-2 Olimpia Truskolasy 18 marca, 16:00
Pogoń Kamyk 4-2 Stradom Częstochowa 18 marca, 16:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Pogoń Kamyk 2-1 Warta Mstów 25 marca, 16:00
Stradom Częstochowa 1-3 Gmina Kłomnice 25 marca, 16:00
Olimpia Truskolasy 2-2 Grom Miedźno 25 marca, 16:00
Liswarta Popów 2-2 Liswarta Krzepice 25 marca, 16:00
Amator Golce 3-1 Piast Przyrów 26 marca, 16:00
Lotnik Kościelec 1-1 Victoria Częstochowa 25 marca, 16:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Amator Golce 2-3 Victoria Częstochowa 2 kwietnia, 16:00
Warta Mstów 1-3 Lotnik Kościelec 1 kwietnia, 11:00
Piast Przyrów 0-1 Liswarta Popów 1 kwietnia, 16:00
Liswarta Krzepice 2-2 Olimpia Truskolasy 1 kwietnia, 16:00
Grom Miedźno 1-6 Stradom Częstochowa 1 kwietnia, 16:00
Gmina Kłomnice 1-2 Pogoń Kamyk 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Gmina Kłomnice 1-1 Warta Mstów 8 kwietnia, 16:00
Pogoń Kamyk 0-1 Grom Miedźno 8 kwietnia, 16:00
Stradom Częstochowa 2-0 Liswarta Krzepice 8 kwietnia, 16:00
Olimpia Truskolasy 1-1 Piast Przyrów 8 kwietnia, 16:00
Liswarta Popów 3-3 Victoria Częstochowa 8 kwietnia, 16:00
Amator Golce 2-1 Lotnik Kościelec 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Warta Mstów 0-3 Amator Golce 15 kwietnia, 16:00
Lotnik Kościelec 2-3 Liswarta Popów 15 kwietnia, 15:00
Victoria Częstochowa 3-1 Olimpia Truskolasy 15 kwietnia, 17:00
Piast Przyrów 2-1 Stradom Częstochowa 15 kwietnia, 16:00
Liswarta Krzepice 3-3 Pogoń Kamyk 15 kwietnia, 11:00
Grom Miedźno 2-1 Gmina Kłomnice 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Victoria Częstochowa 3-0 Stradom Częstochowa 3 maja, 17:30
na stadionie Stradomia; Victoria gospodarzem / w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Miedźno 2-2 Warta Mstów 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gmina Kłomnice 3-0 Liswarta Krzepice 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Kamyk 3-1 Piast Przyrów 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Truskolasy 2-1 Lotnik Kościelec 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Liswarta Popów 2-0 Amator Golce 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 29 kwietnia

Warta Mstów 3-2 Liswarta Popów 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Amator Golce 3-2 Olimpia Truskolasy 30 kwietnia, 17:00
Lotnik Kościelec 3-2 Stradom Częstochowa 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Victoria Częstochowa 4-1 Pogoń Kamyk 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Piast Przyrów 0-2 Gmina Kłomnice 29 kwietnia, 17:00
Liswarta Krzepice 1-0 Grom Miedźno 29 kwietnia, 17:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2016/2017 (śląska I)

Klasa okręgowa Football Factory 2016/2017 (Częstochowa II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice III)
Liga okręgowa 2016/2017 (Katowice IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas