[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Strzelce Opolskie 30 61 19 4 7 84-34 10 1 4 43-15 9 3 3 41-19
2.  Sparta Paczków 30 60 18 6 6 73-34 10 4 1 46-13 8 2 5 27-21
3.  Orzeł Źlinice 30 53 15 8 7 72-40 8 3 4 42-22 7 5 3 30-18
4.  Porawie II Większyce 30 50 14 8 8 69-53 9 4 2 44-21 5 4 6 25-32 2 3 1 0 1 4-3
5.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 50 15 5 10 69-52 9 2 4 34-23 6 3 6 35-29 2 3 1 0 1 3-4
6.  LZS Przywory 30 48 15 3 12 56-51 10 1 4 34-14 5 2 8 22-37
7.  LZS Bodzanów 30 46 14 4 12 71-74 7 3 5 38-30 7 1 7 33-44
8.  LZS Walce 30 45 12 9 9 65-46 7 5 3 35-19 5 4 6 30-27
9.  Racławia Racławice Śląskie 30 44 14 2 14 79-69 8 0 7 49-39 6 2 7 30-30
10.  Czarni Otmuchów 30 41 12 5 13 48-55 5 3 7 23-29 7 2 6 25-26 2 3 1 0 1 5-4
11.  Naprzód Jemielnica 30 41 13 2 15 68-74 10 2 3 45-25 3 0 12 23-49 2 3 1 0 1 4-5
12.  LZS Racławiczki 30 39 12 3 15 60-69 7 3 5 32-30 5 0 10 28-39
13.  GLKS Kietrz 30 38 10 8 12 56-48 8 4 3 35-13 2 4 9 21-35
14.  Orzeł Branice 30 37 11 4 15 52-71 7 0 8 31-36 4 4 7 21-35
15.  Jedność Rozmierka 30 16 5 1 24 34-126 4 1 10 21-46 1 0 14 13-80
16.  UKS Karnków 30 14 4 2 24 41-101 4 1 10 27-43 0 1 14 14-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Strzelce Opolskie    2-1 5-0 6-0 1-3 2-3 5-2 1-1 3-0 4-1 0-1 3-0 1-3 4-0 5-0 1-0 
 2 Sparta Paczków2-0     0-0 2-2 2-2 6-0 7-1 0-0 5-1 0-1 1-0 3-0 3-1 5-3 7-1 3-1 
 3 Orzeł Źlinice0-4 0-2     2-2 1-1 6-2 3-1 3-1 3-1 1-0 1-2 0-1 4-1 3-3 8-1 7-0 
 4 Porawie II Większyce3-3 2-1 1-1     3-0 3-3 2-4 2-1 4-0 0-1 6-2 3-0 2-1 2-2 8-1 3-1 
 5 Naprzód Ujazd Niezdrowice1-3 3-4 2-1 3-1     2-0 3-4 2-0 3-1 0-0 3-1 0-5 3-1 1-1 3-1 5-0 
 6 LZS Przywory1-2 1-2 0-1 1-0 1-0     5-0 2-1 4-3 3-1 2-3 2-1 0-0 3-0* 8-0 1-0 
 7 LZS Bodzanów0-5* 1-1 0-2 1-2 5-1 6-0     2-2 1-5 3-1 3-2 1-4 2-2 4-1 6-0 3-2 
 8 LZS Walce2-2 4-1 0-0 1-1 2-1 2-3 2-2     0-1 2-2 3-1 4-1 3-1 1-2 4-0 5-1 
 9 Racławia Racławice Śląskie1-4 2-1 1-2 2-0 4-6 1-2 1-2 3-2     1-4 3-2 7-4 6-3 2-3 8-2 7-2 
 10 Czarni Otmuchów0-2 1-3 2-2 2-4 0-3 2-1 2-3 1-3 0-4     5-0 3-1 1-1 1-0 1-0 2-2 
 11 Naprzód Jemielnica1-0 1-1 1-6 3-3 2-1 0-1 1-0 3-1 1-4 4-0     3-2 5-2 6-0 6-1 8-3 
 12 LZS Racławiczki3-3 1-3 2-2 1-2 2-1 2-1 1-4 0-2 3-1 2-5 4-3     1-1 2-0 5-1 3-1 
 13 GLKS Kietrz2-1 0-1 1-3 1-2 2-2 2-0 3-0 2-2 2-2 3-0* 6-0 4-0     0-0 3-0* 4-0 
 14 Orzeł Branice1-3 3-0 0-7 2-1 0-3 2-1 6-1 2-3 0-1 1-3 7-5 1-4 3-1     0-3 3-0* 
 15 Jedność Rozmierka1-5 0-4 1-2 2-4 2-7 0-0 1-4 1-2 0-5 2-5 3-1 3-2 1-0 1-4     3-1 
 16 UKS Karnków1-4 0-2 2-1 3-1 2-4 1-5 2-5 3-9 1-1 0-1 2-0 2-3 0-3 0-2 8-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LZS Bodzanów 6-0 Jedność Rozmierka 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Źlinice 0-4 Piast Strzelce Opolskie 13 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 3-1 Czarni Otmuchów 13 sierpnia, 17:00
UKS Karnków 2-4 Naprzód Ujazd Niezdrowice 14 sierpnia, 17:00
GLKS Kietrz 2-2 LZS Walce 13 sierpnia, 17:00
Naprzód Jemielnica 1-4 Racławia Racławice Śląskie 13 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 5-3 Orzeł Branice 13 sierpnia, 17:00
Porawie II Większyce 3-0 LZS Racławiczki 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Jedność Rozmierka 3-2 LZS Racławiczki 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Branice 2-1 Porawie II Większyce 21 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 2-1 Sparta Paczków 20 sierpnia, 17:00
LZS Walce 3-1 Naprzód Jemielnica 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 GLKS Kietrz 20 sierpnia, 17:00
Czarni Otmuchów 2-2 UKS Karnków 20 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2-3 LZS Przywory 20 sierpnia, 17:00
LZS Bodzanów 0-2 Orzeł Źlinice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Orzeł Źlinice 8-1 Jedność Rozmierka 27 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 5-0 LZS Bodzanów 27 sierpnia, 17:00
UKS Karnków 1-4 Piast Strzelce Opolskie 28 sierpnia, 17:00
GLKS Kietrz 3-0 Czarni Otmuchów 27 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Naprzód Jemielnica 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 27 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 0-0 LZS Walce 27 sierpnia, 17:00
Porawie II Większyce 4-0 Racławia Racławice Śląskie 28 sierpnia, 17:00
LZS Racławiczki 2-0 Orzeł Branice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Jedność Rozmierka 1-4 Orzeł Branice 4 września, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 7-4 LZS Racławiczki 26 listopada, 14:00
LZS Walce 1-1 Porawie II Większyce 3 września, 16:30
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-4 Sparta Paczków 3 września, 16:30
Czarni Otmuchów 5-0 Naprzód Jemielnica 3 września, 16:30
Piast Strzelce Opolskie 1-3 GLKS Kietrz 3 września, 16:30
LZS Bodzanów 3-2 UKS Karnków 3 września, 16:30
Orzeł Źlinice 6-2 LZS Przywory 3 września, 16:30

Kolejka 5 - 10-11 września

LZS Przywory 8-0 Jedność Rozmierka 10 września, 16:00
UKS Karnków 2-1 Orzeł Źlinice 11 września, 16:00
GLKS Kietrz 3-0 LZS Bodzanów 10 września, 16:00
Naprzód Jemielnica 1-0 Piast Strzelce Opolskie 10 września, 16:00
Sparta Paczków 0-1 Czarni Otmuchów 10 września, 16:00
Porawie II Większyce 3-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 11 września, 16:00
LZS Racławiczki 0-2 LZS Walce 10 września, 13:30
Orzeł Branice 0-1 Racławia Racławice Śląskie 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Jedność Rozmierka 0-5 Racławia Racławice Śląskie 17 września, 16:00
LZS Walce 1-2 Orzeł Branice 17 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-5 LZS Racławiczki 17 września, 16:00
Czarni Otmuchów 2-4 Porawie II Większyce 18 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Sparta Paczków 17 września, 16:00
LZS Bodzanów 3-2 Naprzód Jemielnica 17 września, 16:00
Orzeł Źlinice 4-1 GLKS Kietrz 17 września, 16:00
LZS Przywory 1-0 UKS Karnków 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

UKS Karnków 8-2 Jedność Rozmierka 25 września, 15:00
GLKS Kietrz 2-0 LZS Przywory 24 września, 15:00
Naprzód Jemielnica 1-6 Orzeł Źlinice 24 września, 15:00
Sparta Paczków 7-1 LZS Bodzanów 24 września, 15:00
Porawie II Większyce 3-3 Piast Strzelce Opolskie 25 września, 15:00
LZS Racławiczki 2-5 Czarni Otmuchów 24 września, 15:00
Orzeł Branice 0-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 24 września, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 3-2 LZS Walce 24 września, 15:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Jedność Rozmierka 1-2 LZS Walce 1 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Racławia Racławice Śląskie 1 października, 15:00
Czarni Otmuchów 1-0 Orzeł Branice 1 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 3-0 LZS Racławiczki 1 października, 15:00
LZS Bodzanów 1-2 Porawie II Większyce 2 października, 15:00
Orzeł Źlinice 0-2 Sparta Paczków 1 października, 15:00
LZS Przywory 2-3 Naprzód Jemielnica 1 października, 15:00
UKS Karnków 0-3 GLKS Kietrz 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

GLKS Kietrz 3-0 Jedność Rozmierka 8 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Naprzód Jemielnica 8-3 UKS Karnków 8 października, 15:00
Sparta Paczków 6-0 LZS Przywory 8 października, 15:00
Porawie II Większyce 1-1 Orzeł Źlinice 9 października, 15:00
LZS Racławiczki 1-4 LZS Bodzanów 8 października, 15:00
Orzeł Branice 1-3 Piast Strzelce Opolskie 8 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 1-4 Czarni Otmuchów 8 października, 15:00
LZS Walce 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Jedność Rozmierka 2-7 Naprzód Ujazd Niezdrowice 15 października, 15:00
Czarni Otmuchów 1-3 LZS Walce 15 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 3-0 Racławia Racławice Śląskie 15 października, 15:00
LZS Bodzanów 4-1 Orzeł Branice 15 października, 15:00
Orzeł Źlinice 0-1 LZS Racławiczki 15 października, 15:00
LZS Przywory 1-0 Porawie II Większyce 16 października, 15:00
UKS Karnków 0-2 Sparta Paczków 16 października, 15:00
GLKS Kietrz 6-0 Naprzód Jemielnica 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Naprzód Jemielnica 6-1 Jedność Rozmierka 22 października, 14:00
Sparta Paczków 3-1 GLKS Kietrz 22 października, 14:00
Porawie II Większyce 3-1 UKS Karnków 23 października, 14:00
LZS Racławiczki 2-1 LZS Przywory 22 października, 14:00
Orzeł Branice 0-7 Orzeł Źlinice 22 października, 14:00
Racławia Racławice Śląskie 1-2 LZS Bodzanów 22 października, 14:00
LZS Walce 2-2 Piast Strzelce Opolskie 22 października, 14:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-0 Czarni Otmuchów 22 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Jedność Rozmierka 2-5 Czarni Otmuchów 29 października, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 29 października, 14:00
LZS Bodzanów 2-2 LZS Walce 29 października, 14:00
Orzeł Źlinice 3-1 Racławia Racławice Śląskie 29 października, 14:00
LZS Przywory 3-0 Orzeł Branice 29 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
UKS Karnków 2-3 LZS Racławiczki 30 października, 13:00
GLKS Kietrz 1-2 Porawie II Większyce 30 października, 14:00
Naprzód Jemielnica 1-1 Sparta Paczków 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Sparta Paczków 7-1 Jedność Rozmierka 5 listopada, 13:00
Porawie II Większyce 6-2 Naprzód Jemielnica 6 listopada, 13:00
LZS Racławiczki 1-1 GLKS Kietrz 5 listopada, 13:00
Orzeł Branice 3-0 UKS Karnków 5 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-2
Racławia Racławice Śląskie 1-2 LZS Przywory 5 listopada, 13:00
LZS Walce 0-0 Orzeł Źlinice 5 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-4 LZS Bodzanów 5 listopada, 13:00
Czarni Otmuchów 0-2 Piast Strzelce Opolskie 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Jedność Rozmierka 1-5 Piast Strzelce Opolskie 12 listopada, 13:00
LZS Bodzanów 3-1 Czarni Otmuchów 12 listopada, 13:00
Orzeł Źlinice 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 12 listopada, 13:00
LZS Przywory 2-1 LZS Walce 12 listopada, 13:00
UKS Karnków 1-1 Racławia Racławice Śląskie 13 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 0-0 Orzeł Branice 12 listopada, 13:00
Naprzód Jemielnica 3-2 LZS Racławiczki 13 listopada, 13:00
Sparta Paczków 2-2 Porawie II Większyce 13 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Porawie II Większyce 8-1 Jedność Rozmierka 20 listopada, 13:00
LZS Racławiczki 1-3 Sparta Paczków 11 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) przerwany po I połowie przy stanie 0-2 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony
Orzeł Branice 7-5 Naprzód Jemielnica 19 listopada, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 6-3 GLKS Kietrz 19 listopada, 13:00
LZS Walce 5-1 UKS Karnków 19 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-0 LZS Przywory 19 listopada, 13:00
Czarni Otmuchów 2-2 Orzeł Źlinice 19 listopada, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 5-2 LZS Bodzanów 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Jedność Rozmierka 1-4 LZS Bodzanów 18 marca, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 5-0 Orzeł Źlinice 18 marca, 15:00
Czarni Otmuchów 2-1 LZS Przywory 18 marca, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-0 UKS Karnków 18 marca, 15:00
LZS Walce 3-1 GLKS Kietrz 18 marca, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 3-2 Naprzód Jemielnica 18 marca, 15:00
Orzeł Branice 3-0 Sparta Paczków 18 marca, 15:00
LZS Racławiczki 1-2 Porawie II Większyce 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

LZS Racławiczki 5-1 Jedność Rozmierka 25 marca, 15:00
Porawie II Większyce 2-2 Orzeł Branice 26 marca, 15:00
Sparta Paczków 5-1 Racławia Racławice Śląskie 25 marca, 15:00
Naprzód Jemielnica 3-1 LZS Walce 25 marca, 15:00
GLKS Kietrz 2-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 25 marca, 15:00
UKS Karnków 0-1 Czarni Otmuchów 25 marca, 15:00
LZS Przywory 1-2 Piast Strzelce Opolskie 25 marca, 15:00
Orzeł Źlinice 3-1 LZS Bodzanów 25 marca, 15:00
w Prószkowie

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Jedność Rozmierka 1-2 Orzeł Źlinice 1 kwietnia, 16:00
LZS Bodzanów 6-0 LZS Przywory 1 kwietnia, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 UKS Karnków 1 kwietnia, 16:00
Czarni Otmuchów 1-1 GLKS Kietrz 1 kwietnia, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Naprzód Jemielnica 1 kwietnia, 16:00
LZS Walce 4-1 Sparta Paczków 1 kwietnia, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 2-0 Porawie II Większyce 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Branice 1-4 LZS Racławiczki 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Orzeł Branice 0-3 Jedność Rozmierka 8 kwietnia, 16:00
LZS Racławiczki 3-1 Racławia Racławice Śląskie 8 kwietnia, 16:00
Porawie II Większyce 2-1 LZS Walce 9 kwietnia, 16:00
Sparta Paczków 2-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 8 kwietnia, 16:00
Naprzód Jemielnica 4-0 Czarni Otmuchów 8 kwietnia, 16:00
GLKS Kietrz 2-1 Piast Strzelce Opolskie 8 kwietnia, 16:00
UKS Karnków 2-5 LZS Bodzanów 8 kwietnia, 16:00
LZS Przywory 0-1 Orzeł Źlinice 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Jedność Rozmierka 0-0 LZS Przywory 15 kwietnia, 13:00
Orzeł Źlinice 7-0 UKS Karnków 15 kwietnia, 13:00
LZS Bodzanów 2-2 GLKS Kietrz 15 kwietnia, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-1 Naprzód Jemielnica 15 kwietnia, 13:00
Czarni Otmuchów 1-3 Sparta Paczków 15 kwietnia, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Porawie II Większyce 15 kwietnia, 13:00
LZS Walce 4-1 LZS Racławiczki 15 kwietnia, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 2-3 Orzeł Branice 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Racławia Racławice Śląskie 8-2 Jedność Rozmierka 22 kwietnia, 16:30
Orzeł Branice 2-3 LZS Walce 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Racławiczki 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 22 kwietnia, 16:30
Porawie II Większyce 0-1 Czarni Otmuchów 22 kwietnia, 13:00
Sparta Paczków 2-0 Piast Strzelce Opolskie 22 kwietnia, 16:30
Naprzód Jemielnica 1-0 LZS Bodzanów 22 kwietnia, 16:30
GLKS Kietrz 1-3 Orzeł Źlinice 22 kwietnia, 16:30
UKS Karnków 1-5 LZS Przywory 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Jedność Rozmierka 3-1 UKS Karnków 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Przywory 0-0 GLKS Kietrz 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Źlinice 1-2 Naprzód Jemielnica 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Bodzanów 1-1 Sparta Paczków 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Strzelce Opolskie 6-0 Porawie II Większyce 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Otmuchów 3-1 LZS Racławiczki 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 Orzeł Branice 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Walce 0-1 Racławia Racławice Śląskie 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 3 maja

LZS Walce 4-0 Jedność Rozmierka 3 maja, 17:30
Racławia Racławice Śląskie 4-6 Naprzód Ujazd Niezdrowice 3 maja, 17:30
Orzeł Branice 1-3 Czarni Otmuchów 3 maja, 17:30
LZS Racławiczki 3-3 Piast Strzelce Opolskie 3 maja, 17:30
Porawie II Większyce 2-4 LZS Bodzanów 3 maja, 13:00
Sparta Paczków 0-0 Orzeł Źlinice 3 maja, 17:30
Naprzód Jemielnica 0-1 LZS Przywory 3 maja, 17:30
GLKS Kietrz 4-0 UKS Karnków 3 maja, 17:30

Kolejka 24 - 6-7 maja

Jedność Rozmierka 1-0 GLKS Kietrz 6 maja, 17:00
UKS Karnków 2-0 Naprzód Jemielnica 7 maja, 17:00
LZS Przywory 1-2 Sparta Paczków 6 maja, 13:00
Orzeł Źlinice 2-2 Porawie II Większyce 7 maja, 17:00
LZS Bodzanów 1-4 LZS Racławiczki 6 maja, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 4-0 Orzeł Branice 6 maja, 17:00
Czarni Otmuchów 0-4 Racławia Racławice Śląskie 6 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-0 LZS Walce 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Jedność Rozmierka 13 maja, 17:00
LZS Walce 2-2 Czarni Otmuchów 13 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-4 Piast Strzelce Opolskie 13 maja, 17:00
Orzeł Branice 6-1 LZS Bodzanów 13 maja, 15:00
LZS Racławiczki 2-2 Orzeł Źlinice 13 maja, 14:00
Porawie II Większyce 3-3 LZS Przywory 13 maja, 13:00
Sparta Paczków 3-1 UKS Karnków 13 maja, 17:00
Naprzód Jemielnica 5-2 GLKS Kietrz 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Jedność Rozmierka 3-1 Naprzód Jemielnica 20 maja, 17:00
GLKS Kietrz 0-1 Sparta Paczków 20 maja, 17:00
UKS Karnków 3-1 Porawie II Większyce 21 maja, 17:00
LZS Przywory 2-1 LZS Racławiczki 20 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 3-3 Orzeł Branice 20 maja, 17:00
LZS Bodzanów 1-5 Racławia Racławice Śląskie 20 maja, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 LZS Walce 20 maja, 17:00
Czarni Otmuchów 0-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Czarni Otmuchów 1-0 Jedność Rozmierka 27 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-3 Piast Strzelce Opolskie 27 maja, 17:00
LZS Walce 2-2 LZS Bodzanów 27 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-2 Orzeł Źlinice 27 maja, 17:00
Orzeł Branice 2-1 LZS Przywory 27 maja, 17:00
LZS Racławiczki 3-1 UKS Karnków 27 maja, 17:00
Porawie II Większyce 2-1 GLKS Kietrz 28 maja, 17:00
Sparta Paczków 1-0 Naprzód Jemielnica 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Jedność Rozmierka 0-4 Sparta Paczków 3 czerwca, 17:00
Naprzód Jemielnica 3-3 Porawie II Większyce 4 czerwca, 17:00
GLKS Kietrz 4-0 LZS Racławiczki 3 czerwca, 17:00
UKS Karnków 0-2 Orzeł Branice 4 czerwca, 17:00
LZS Przywory 4-3 Racławia Racławice Śląskie 3 czerwca, 17:00
Orzeł Źlinice 3-1 LZS Walce 3 czerwca, 17:00
LZS Bodzanów 5-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 3 czerwca, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 4-1 Czarni Otmuchów 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Piast Strzelce Opolskie 5-0 Jedność Rozmierka 10 czerwca, 16:00
Czarni Otmuchów 2-3 LZS Bodzanów 10 czerwca, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 Orzeł Źlinice 10 czerwca, 16:00
LZS Walce 2-3 LZS Przywory 10 czerwca, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 7-2 UKS Karnków 10 czerwca, 16:00
Orzeł Branice 3-1 GLKS Kietrz 10 czerwca, 16:00
LZS Racławiczki 4-3 Naprzód Jemielnica 10 czerwca, 16:00
Porawie II Większyce 2-1 Sparta Paczków 10 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Jedność Rozmierka 2-4 Porawie II Większyce 17 czerwca, 17:00
Sparta Paczków 3-0 LZS Racławiczki 17 czerwca, 17:00
Naprzód Jemielnica 6-0 Orzeł Branice 17 czerwca, 17:00
GLKS Kietrz 2-2 Racławia Racławice Śląskie 17 czerwca, 17:00
UKS Karnków 3-9 LZS Walce 17 czerwca, 17:00
LZS Przywory 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 17 czerwca, 17:00
Orzeł Źlinice 1-0 Czarni Otmuchów 17 czerwca, 17:00
LZS Bodzanów 0-5 Piast Strzelce Opolskie 17 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-5

IV liga 2016/2017 (opolska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (opolska I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas