[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Starowice 30 79 26 1 3 100-23 14 0 1 53-9 12 1 2 47-14
2.  MKS Gogolin 30 74 24 2 4 106-31 13 1 1 63-15 11 1 3 43-16
3.  Unia Krapkowice 30 66 20 6 4 87-35 9 4 2 39-16 11 2 2 48-19
4.  GKS Grodków 30 64 21 1 8 107-42 12 0 3 60-14 9 1 5 47-28
5.  LZS Przywory 30 57 19 0 11 87-64 10 0 5 56-29 9 0 6 31-35
6.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 53 16 5 9 77-43 9 2 4 45-20 7 3 5 32-23
7.  Sokół Niemodlin 30 48 14 6 10 73-71 8 2 5 36-33 6 4 5 37-38
8.  Polonia Nysa 30 46 14 4 12 76-53 6 3 6 30-28 8 1 6 46-25
9.  GLKS Kietrz 30 44 13 5 12 67-49 7 4 4 33-24 6 1 8 34-25
10.  LZS Racławiczki 30 34 11 1 18 72-91 6 1 8 34-32 5 0 10 38-59
11.  LZS Walce 30 32 9 5 16 51-66 5 1 9 28-39 4 4 7 23-27 2 3 1 0 1 3-3
12.  LZS Lisięcice 30 32 10 2 18 66-112 6 2 7 39-53 4 0 11 27-59 2 3 1 0 1 3-3
13.  Unia Głuchołazy 30 28 9 1 20 56-95 5 0 10 35-40 4 1 10 21-55
14.  LKS Rusocin 30 18 6 0 24 45-127 6 0 9 30-57 0 0 15 15-70
15.  Fortuna Głogówek 30 16 5 1 24 52-120 4 0 11 33-52 1 1 13 19-68
16.  LZS Leśnica 30 9 3 0 27 37-137 3 0 12 23-61 0 0 15 14-76

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LZS Starowice    1-0 1-2 4-2 3-0 1-0 5-1 4-0 3-1 10-1 1-0 3-1 4-0 6-1 4-0 3-0* 
 2 MKS Gogolin0-2     3-1 3-1 3-0 2-2 9-2 3-2 1-0 7-2 3-0 5-1 11-0 4-1 4-0 5-1 
 3 Unia Krapkowice1-3 1-1     2-1 0-3 3-1 0-0 0-0 3-0 5-2 3-3 4-1 3-0* 6-1 3-0* 5-0 
 4 GKS Grodków0-2 1-2 4-1     4-1 1-2 6-3 3-1 1-0 2-0 2-0 12-0 6-0 7-1 6-1 5-0 
 5 LZS Przywory1-2 0-7 2-6 7-2     4-1 0-1 3-2 3-1 2-0 0-2 6-1 6-0 8-2 8-2 6-0* 
 6 Naprzód Ujazd Niezdrowice0-0 5-2 1-2 1-2 0-1     3-2 1-4 3-0 3-1 2-2 5-1 4-1 7-1 3-0 7-1 
 7 Sokół Niemodlin2-1 3-2 2-3 0-2 4-2 2-2     0-2 2-2 4-5 3-2 2-1 1-5 3-1 5-2 3-1 
 8 Polonia Nysa2-4 0-1 0-0 4-2 3-0 1-3 2-2     0-3* 1-4 2-0 1-3 2-2 1-0 3-2 8-2 
 9 GLKS Kietrz1-2 0-4 1-6 2-2 6-0 0-0 0-2 3-2     6-0 0-0 2-1 1-0 5-2 1-1 5-2 
 10 LZS Racławiczki0-2 1-2 0-5 1-5 1-3 0-1 4-1 3-5 2-0     1-1 6-1 1-4 7-1 4-1 3-0* 
 11 LZS Walce2-7 0-3 1-4 1-3 0-4 0-3 1-1 0-4 1-2 4-2     0-3 6-0 3-1 7-1 2-1 
 12 LZS Lisięcice2-1 2-9 2-2 0-10 2-3 2-5 5-5 2-3 4-2 5-4 0-3     3-1 2-0 2-3 6-2 
 13 Unia Głuchołazy1-3 0-1 0-2 1-2 1-2 1-0 1-3 0-5 0-7 3-6 0-3 8-2     4-1 12-2 3-1 
 14 LKS Rusocin2-4 0-3 1-7 1-6 4-6 1-4 0-3* 1-9 0-3 4-3 4-1 4-3 3-2     3-2 2-1 
 15 Fortuna Głogówek0-9 2-3 1-3 0-4 2-3 2-6 0-5 2-0 0-7 2-3 3-2 0-2 2-3 4-0*     13-2 
 16 LZS Leśnica0-5 0-3 0-4 1-3 2-3 3-2 2-6 0-7 2-6 1-5 3-4 1-6 2-3 3-2 3-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 GKS Grodków 16 sierpnia, 17:00
LZS Starowice 4-0 Polonia Nysa 16 sierpnia, 17:00
Fortuna Głogówek 3-2 LZS Walce 16 sierpnia, 17:00
LZS Racławiczki 3-0 LZS Leśnica 17 sierpnia, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
GLKS Kietrz 1-6 Unia Krapkowice 16 sierpnia, 17:00
LZS Lisięcice 3-1 Unia Głuchołazy 16 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 0-3 MKS Gogolin 16 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 0-1 Sokół Niemodlin 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

GKS Grodków 4-1 LZS Przywory 23 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin 9-2 Sokół Niemodlin 23 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 4-1 LZS Lisięcice 23 sierpnia, 17:00
LZS Leśnica 2-6 GLKS Kietrz 23 sierpnia, 17:00
LZS Walce 4-2 LZS Racławiczki 23 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 3-2 Fortuna Głogówek 23 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-0 LZS Starowice 23 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 3-2 Unia Głuchołazy 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

LZS Starowice 4-2 GKS Grodków 30 sierpnia, 17:00 (200)
Fortuna Głogówek 2-6 Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 sierpnia, 17:00 (110)
LZS Racławiczki 3-5 Polonia Nysa 31 sierpnia, 15:30 (300)
GLKS Kietrz 0-0 LZS Walce 30 sierpnia, 17:00 (50)
LZS Lisięcice 6-2 LZS Leśnica 31 sierpnia, 17:00 (150)
LKS Rusocin 1-7 Unia Krapkowice 30 sierpnia, 17:00 (100)
LZS Przywory 0-7 MKS Gogolin 30 sierpnia, 17:00 (70)
Unia Głuchołazy 1-3 Sokół Niemodlin 30 sierpnia, 17:00 (80)

Kolejka 4 - 6-7 września

GKS Grodków 1-2 MKS Gogolin 6 września, 16:30
Unia Krapkowice 0-0 Sokół Niemodlin 6 września, 16:30
LZS Leśnica 3-2 LKS Rusocin 6 września, 16:30
LZS Walce 0-3 LZS Lisięcice 6 września, 16:30
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 LZS Racławiczki 6 września, 16:30
LZS Przywory 6-0 Unia Głuchołazy 6 września, 16:30
GLKS Kietrz 3-2 Polonia Nysa 6 września, 16:30
Fortuna Głogówek 0-9 LZS Starowice 6 września, 16:30

Kolejka 5 - 13-14 września

Fortuna Głogówek 0-4 GKS Grodków 13 września, 16:00
LZS Lisięcice 2-3 Polonia Nysa 14 września, 16:00
LKS Rusocin 4-1 LZS Walce 13 września, 15:00
LZS Przywory 2-6 Unia Krapkowice 13 września, 16:00
MKS Gogolin 11-0 Unia Głuchołazy 13 września, 16:00
LZS Starowice 10-1 LZS Racławiczki 13 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 GLKS Kietrz 13 września, 16:00
LZS Leśnica 2-6 Sokół Niemodlin 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

GKS Grodków 6-0 Unia Głuchołazy 20 września, 16:00
Unia Krapkowice 1-1 MKS Gogolin 20 września, 16:00
LZS Leśnica 2-3 LZS Przywory 20 września, 16:00
LZS Walce 1-1 Sokół Niemodlin 20 września, 16:00
Polonia Nysa 1-0 LKS Rusocin 20 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-1 LZS Lisięcice 20 września, 16:00
Fortuna Głogówek 2-3 LZS Racławiczki 20 września, 16:00
GLKS Kietrz 1-2 LZS Starowice 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

LZS Racławiczki 1-5 GKS Grodków 27 września, 15:00
GLKS Kietrz 1-1 Fortuna Głogówek 11 listopada, 13:00
LKS Rusocin 1-4 Naprzód Ujazd Niezdrowice 28 września, 15:00
LZS Przywory 0-2 LZS Walce 27 września, 15:00
MKS Gogolin 5-1 LZS Leśnica 27 września, 15:00
LZS Starowice 3-1 LZS Lisięcice 27 września, 15:00
Polonia Nysa 2-2 Sokół Niemodlin 27 września, 15:00
Unia Krapkowice 3-0 Unia Głuchołazy 27 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 8 - 4-5 października

GKS Grodków 4-1 Unia Krapkowice 4 października, 15:00
LZS Leśnica 2-3 Unia Głuchołazy 4 października, 15:00
LZS Walce 0-3 MKS Gogolin 4 października, 15:00
Polonia Nysa 3-0 LZS Przywory 4 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-2 Sokół Niemodlin 4 października, 15:00
Fortuna Głogówek 0-2 LZS Lisięcice 4 października, 15:00
LZS Racławiczki 2-0 GLKS Kietrz 4 października, 15:00
LKS Rusocin 2-4 LZS Starowice 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

GLKS Kietrz 2-2 GKS Grodków 11 października, 15:00
LZS Lisięcice 5-4 LZS Racławiczki 12 października, 15:00
LKS Rusocin 3-2 Fortuna Głogówek 12 października, 15:00
Sokół Niemodlin 2-1 LZS Starowice 11 października, 15:00
LZS Przywory 4-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 11 października, 15:00
MKS Gogolin 3-2 Polonia Nysa 11 października, 15:00
Unia Krapkowice 5-0 LZS Leśnica 11 października, 15:00
LZS Walce 6-0 Unia Głuchołazy 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

GKS Grodków 5-0 LZS Leśnica 18 października, 15:00
LZS Walce 1-4 Unia Krapkowice 18 października, 15:00
Polonia Nysa 2-2 Unia Głuchołazy 18 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-2 MKS Gogolin 18 października, 13:00
Fortuna Głogówek 0-5 Sokół Niemodlin 18 października, 15:00
LZS Racławiczki 7-1 LKS Rusocin 19 października, 15:00
LZS Przywory 1-2 LZS Starowice 18 października, 15:00
LZS Lisięcice 4-2 GLKS Kietrz 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

LZS Lisięcice 0-10 GKS Grodków 25 października, 14:30
LKS Rusocin 0-3 GLKS Kietrz 25 października, 14:30
Sokół Niemodlin 4-5 LZS Racławiczki 25 października, 14:30
LZS Przywory 8-2 Fortuna Głogówek 25 października, 14:30
w Tarnowie Opolskim
Unia Krapkowice 0-0 Polonia Nysa 25 października, 14:30
LZS Leśnica 3-4 LZS Walce 25 października, 14:30
LZS Starowice 1-0 MKS Gogolin 25 października, 14:30
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 Unia Głuchołazy 25 października, 14:30

Kolejka 12 - 2 listopada

Polonia Nysa 8-2 LZS Leśnica 2 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 Unia Krapkowice 2 listopada, 13:00
LZS Starowice 4-0 Unia Głuchołazy 2 listopada, 13:00
Fortuna Głogówek 2-3 MKS Gogolin 2 listopada, 13:00
LZS Racławiczki 1-3 LZS Przywory 2 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 0-2 Sokół Niemodlin 2 listopada, 13:00
LZS Lisięcice 2-0 LKS Rusocin 2 listopada, 13:00
LZS Walce 1-3 GKS Grodków 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

LKS Rusocin 1-6 GKS Grodków 8 listopada, 13:00
Sokół Niemodlin 2-1 LZS Lisięcice 8 listopada, 13:00
LZS Przywory 3-1 GLKS Kietrz 8 listopada, 13:00
MKS Gogolin 7-2 LZS Racławiczki 8 listopada, 13:00
LZS Leśnica 3-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 8 listopada, 13:00
LZS Walce 0-4 Polonia Nysa 8 listopada, 13:00
Fortuna Głogówek 2-3 Unia Głuchołazy 8 listopada, 13:00
LZS Starowice 1-2 Unia Krapkowice 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

GKS Grodków 3-1 Polonia Nysa 15 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-2 LZS Walce 15 listopada, 13:00
Fortuna Głogówek 1-3 Unia Krapkowice 15 listopada, 13:00
LZS Racławiczki 1-4 Unia Głuchołazy 15 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 0-4 MKS Gogolin 15 listopada, 13:00
LZS Lisięcice 2-3 LZS Przywory 15 listopada, 13:00
LKS Rusocin 0-3 Sokół Niemodlin 16 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Leśnica 0-5 LZS Starowice 15 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Sokół Niemodlin 0-2 GKS Grodków 22 listopada, 13:00
LZS Przywory 8-2 LKS Rusocin 22 listopada, 13:00
MKS Gogolin 5-1 LZS Lisięcice 22 listopada, 14:00
Unia Krapkowice 5-2 LZS Racławiczki 22 listopada, 13:00
LZS Leśnica 3-2 Fortuna Głogówek 22 listopada, 13:00
Polonia Nysa 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 22 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 1-0 Unia Głuchołazy 22 listopada, 13:00
LZS Starowice 1-0 LZS Walce 22 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Sokół Niemodlin 4-2 LZS Przywory 14 marca, 15:00 (90)
GKS Grodków 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 14 marca, 15:00 (20)
Polonia Nysa 2-4 LZS Starowice 14 marca, 15:00 (100)
LZS Walce 7-1 Fortuna Głogówek 14 marca, 15:00 (100)
LZS Leśnica 1-5 LZS Racławiczki 14 marca, 15:00 (200)
Unia Krapkowice 3-0 GLKS Kietrz 14 marca, 15:00 (120)
Unia Głuchołazy 8-2 LZS Lisięcice 14 marca, 15:00 (80)
MKS Gogolin 4-1 LKS Rusocin 14 marca, 15:00 (50)

Kolejka 17 - 21-22 marca

Unia Głuchołazy 4-1 LKS Rusocin 21 marca, 15:00 (280)
LZS Przywory 7-2 GKS Grodków 21 marca, 15:00 (100)
Sokół Niemodlin 3-2 MKS Gogolin 21 marca, 15:00 (200)
LZS Lisięcice 2-2 Unia Krapkowice 21 marca, 15:00 (70)
GLKS Kietrz 5-2 LZS Leśnica 21 marca, 15:00 (100)
LZS Racławiczki 1-1 LZS Walce 21 marca, 15:00 (400)
Fortuna Głogówek 2-0 Polonia Nysa 21 marca, 15:00 (80)
LZS Starowice 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 21 marca, 15:00 (60)

Kolejka 18 - 28-29 marca

Sokół Niemodlin 1-5 Unia Głuchołazy 28 marca, 15:00 (80)
GKS Grodków 0-2 LZS Starowice 28 marca, 15:00 (300)
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 Fortuna Głogówek 28 marca, 15:00 (100)
Polonia Nysa 1-4 LZS Racławiczki 28 marca, 15:00 (120)
LZS Walce 1-2 GLKS Kietrz 28 marca, 15:00 (100)
LZS Leśnica 1-6 LZS Lisięcice 28 marca, 15:00 (50)
Unia Krapkowice 6-1 LKS Rusocin 28 marca, 15:00 (150)
MKS Gogolin 3-0 LZS Przywory 29 marca, 15:00 (150)

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Unia Głuchołazy 1-2 LZS Przywory 4 kwietnia, 13:00 (150)
Polonia Nysa 0-3 GLKS Kietrz 4 kwietnia, 13:00 (150)
(wo)
na boisku 5-2; drużyna gospodarzy przeprowadziła niezgodną z regulaminem rozgrywek ilość zmian zawodników
LZS Starowice 4-0 Fortuna Głogówek 4 kwietnia, 13:00 (100)
MKS Gogolin 3-1 GKS Grodków 4 kwietnia, 13:00 (100)
Sokół Niemodlin 2-3 Unia Krapkowice 27 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Rusocin 2-1 LZS Leśnica 4 kwietnia, 13:00 (50)
LZS Lisięcice 0-3 LZS Walce 4 kwietnia, 13:00 (100)
LZS Racławiczki 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 4 kwietnia, 13:00 (300)
w Niezdrowicach; LZS gospodarzem

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

LZS Racławiczki 0-2 LZS Starowice 11 kwietnia, 16:00
GLKS Kietrz 0-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 11 kwietnia, 16:00
Sokół Niemodlin 3-1 LZS Leśnica 11 kwietnia, 16:00
GKS Grodków 6-1 Fortuna Głogówek 11 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 1-3 LZS Lisięcice 11 kwietnia, 16:00
LZS Walce 3-1 LKS Rusocin 11 kwietnia, 16:00
Unia Krapkowice 0-3 LZS Przywory 11 kwietnia, 16:00
Unia Głuchołazy 0-1 MKS Gogolin 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

LZS Starowice 3-1 GLKS Kietrz 18 kwietnia, 16:00
Unia Głuchołazy 1-2 GKS Grodków 18 kwietnia, 16:00
MKS Gogolin 3-1 Unia Krapkowice 18 kwietnia, 16:00
LZS Przywory 6-0 LZS Leśnica 18 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 6-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Niemodlin 3-2 LZS Walce 18 kwietnia, 16:00
LKS Rusocin 1-9 Polonia Nysa 18 kwietnia, 16:00
LZS Lisięcice 2-5 Naprzód Ujazd Niezdrowice 19 kwietnia, 16:00
LZS Racławiczki 4-1 Fortuna Głogówek 19 kwietnia, 15:30

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

LZS Lisięcice 2-1 LZS Starowice 25 kwietnia, 16:30 (50)
Sokół Niemodlin 0-2 Polonia Nysa 25 kwietnia, 16:30 (150)
Unia Głuchołazy 0-2 Unia Krapkowice 25 kwietnia, 16:30 (150)
GKS Grodków 2-0 LZS Racławiczki 25 kwietnia, 16:30 (200)
Fortuna Głogówek 0-7 GLKS Kietrz 25 kwietnia, 16:30 (80)
Naprzód Ujazd Niezdrowice 7-1 LKS Rusocin 25 kwietnia, 16:30 (120)
LZS Walce 0-4 LZS Przywory 25 kwietnia, 16:30 (90)
LZS Leśnica 0-3 MKS Gogolin 25 kwietnia, 16:30 (50)

Kolejka 23 - 1 maja

LZS Starowice 6-1 LKS Rusocin 1 maja, 17:00
Unia Krapkowice 2-1 GKS Grodków 1 maja, 17:00
Unia Głuchołazy 3-1 LZS Leśnica 1 maja, 17:00
MKS Gogolin 3-0 LZS Walce 1 maja, 17:00
LZS Przywory 3-2 Polonia Nysa 1 maja, 17:00
Sokół Niemodlin 2-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 1 maja, 17:00
LZS Lisięcice 2-3 Fortuna Głogówek 1 maja, 17:00
GLKS Kietrz 6-0 LZS Racławiczki 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Unia Głuchołazy 0-3 LZS Walce 9 maja, 17:00 (130)
GKS Grodków 1-0 GLKS Kietrz 9 maja, 17:00 (100)
LZS Racławiczki 6-1 LZS Lisięcice 10 maja, 15:30 (350)
Fortuna Głogówek 4-0 LKS Rusocin 9 maja, 17:00 (100)
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Starowice 5-1 Sokół Niemodlin 13 maja, 18:00 (100)
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-1 LZS Przywory 9 maja, 17:00 (150)
Polonia Nysa 0-1 MKS Gogolin 9 maja, 17:00 (100)
LZS Leśnica 0-4 Unia Krapkowice 9 maja, 17:30 (100)

Kolejka 25 - 16-17 maja

LZS Starowice 3-0 LZS Przywory 16 maja, 17:00 (50)
GLKS Kietrz 2-1 LZS Lisięcice 16 maja, 13:00 (200)
LZS Leśnica 1-3 GKS Grodków 16 maja, 17:00 (50)
Unia Krapkowice 3-3 LZS Walce 16 maja, 17:00 (200)
Unia Głuchołazy 0-5 Polonia Nysa 16 maja, 17:00 (120)
MKS Gogolin 2-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 17 maja, 17:00 (150)
Sokół Niemodlin 5-2 Fortuna Głogówek 16 maja, 17:00 (100)
LKS Rusocin 4-3 LZS Racławiczki 16 maja, 17:00 (150)

Kolejka 26 - 23-24 maja

MKS Gogolin 0-2 LZS Starowice 23 maja, 17:00
Unia Głuchołazy 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 23 maja, 17:00
GKS Grodków 12-0 LZS Lisięcice 23 maja, 17:00
GLKS Kietrz 5-2 LKS Rusocin 23 maja, 17:00
LZS Racławiczki 4-1 Sokół Niemodlin 24 maja, 15:30
Fortuna Głogówek 2-3 LZS Przywory 23 maja, 17:00
Polonia Nysa 0-0 Unia Krapkowice 23 maja, 17:00
LZS Walce 2-1 LZS Leśnica 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

GKS Grodków 2-0 LZS Walce 30 maja, 17:00
LZS Leśnica 0-7 Polonia Nysa 30 maja, 17:00
Unia Krapkowice 3-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 maja, 17:00
Unia Głuchołazy 1-3 LZS Starowice 30 maja, 17:00
MKS Gogolin 4-0 Fortuna Głogówek 30 maja, 17:00
LZS Przywory 2-0 LZS Racławiczki 30 maja, 17:00
Sokół Niemodlin 2-2 GLKS Kietrz 30 maja, 17:00
LKS Rusocin 4-3 LZS Lisięcice 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Unia Głuchołazy 12-2 Fortuna Głogówek 3 czerwca, 18:00
Unia Krapkowice 1-3 LZS Starowice 3 czerwca, 18:00
GKS Grodków 7-1 LKS Rusocin 3 czerwca, 18:00
LZS Lisięcice 5-5 Sokół Niemodlin 3 czerwca, 18:00
GLKS Kietrz 6-0 LZS Przywory 3 czerwca, 18:00
LZS Racławiczki 1-2 MKS Gogolin 3 czerwca, 18:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 7-1 LZS Leśnica 3 czerwca, 18:00
Polonia Nysa 2-0 LZS Walce 3 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

LZS Starowice 3-0 LZS Leśnica 6 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Nysa 4-2 GKS Grodków 6 czerwca, 17:00
LZS Walce 0-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 6 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 3-0 Fortuna Głogówek 6 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Głuchołazy 3-6 LZS Racławiczki 6 czerwca, 17:00
MKS Gogolin 1-0 GLKS Kietrz 6 czerwca, 17:00
LZS Przywory 6-1 LZS Lisięcice 6 czerwca, 17:00
w Tarnowie Opolskim
Sokół Niemodlin 3-1 LKS Rusocin 6 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 13 czerwca

Unia Głuchołazy 0-7 GLKS Kietrz 13 czerwca, 15:00
LZS Walce 2-7 LZS Starowice 13 czerwca, 15:00
GKS Grodków 6-3 Sokół Niemodlin 13 czerwca, 15:00
LKS Rusocin 4-6 LZS Przywory 13 czerwca, 15:00
LZS Lisięcice 2-9 MKS Gogolin 13 czerwca, 15:00
LZS Racławiczki 0-5 Unia Krapkowice 13 czerwca, 15:00
Fortuna Głogówek 13-2 LZS Leśnica 13 czerwca, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-4 Polonia Nysa 11 czerwca, 17:30

Saltex IV liga 2014/2015 (opolska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska I)

Klasa A 2014/2015 (Opole I)
Klasa A 2014/2015 (Opole II)
Klasa A 2014/2015 (Opole III)
Klasa A 2014/2015 (Opole IV)
Klasa A 2014/2015 (Opole V)
Klasa A 2014/2015 (Opole VI)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas