[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: opolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Kup 30 70 22 4 4 67-27 13 0 2 38-13 9 4 2 29-14
2.  KS Krasiejów 30 65 21 2 7 88-34 13 1 1 53-11 8 1 6 35-23
3.  LZS Proślice 30 55 16 7 7 85-49 10 4 1 53-23 6 3 6 32-26
4.  LZS Starościn 30 50 15 5 10 55-44 9 2 4 33-17 6 3 6 22-27
5.  Żubry Smarchowice Śląskie 30 48 14 6 10 54-49 8 3 4 32-19 6 3 6 22-30
6.  Burza Lipki 30 47 15 2 13 51-48 10 1 4 29-18 5 1 9 22-30
7.  Unia Kolonowskie 30 46 13 7 10 63-43 8 2 5 33-21 5 5 5 30-22
8.  Źródło Krośnica 30 42 12 6 12 45-39 9 2 4 31-13 3 4 8 14-26 2 2 0 2 0 4-4
9.  LZS Rybna 30 42 12 6 12 73-74 6 5 4 43-37 6 1 8 30-37 2 2 0 2 0 4-4
10.  Silesius Kotórz Mały 30 41 11 8 11 49-56 7 4 4 27-17 4 4 7 22-39
11.  Naprzód Jemielnica 30 39 10 9 11 57-55 9 4 2 40-22 1 5 9 17-33
12.  LZS Chrząstowice 30 34 9 7 14 41-45 5 3 7 27-24 4 4 7 14-21
13.  Start Siołkowice Stare 30 33 10 3 17 38-60 5 2 8 17-25 5 1 9 21-35
14.  Stal Zawadzkie 30 31 9 4 17 58-88 5 3 7 28-33 4 1 10 30-55
15.  Start Dobrodzień 30 28 8 4 18 33-51 3 4 8 10-16 5 0 10 23-35
16.  Widawa Wilków 30 8 2 2 26 11-106 1 1 13 6-59 1 1 13 5-47
Widawa Lubska występuje pod nazwą Widawa Wilków.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LZS Kup    2-0 3-1 3-0 5-0 3-1 0-5 3-0 4-1 1-2 1-0 3-0 2-0 6-3 1-0 1-0 
 2 KS Krasiejów1-2     4-1 1-0 3-1 2-1 4-2 4-0 1-0 5-1 6-0 0-0 3-1 10-1 7-0 2-1 
 3 LZS Proślice1-1 7-2     3-3 5-1 4-0 1-1 3-2 6-5 5-2 2-2 4-1 4-1 3-1 0-1 5-0 
 4 LZS Starościn0-2 2-4 3-0     1-2 2-0 0-0 1-0 2-0 8-0 1-0 0-0 1-2 6-4 3-2 3-1 
 5 Żubry Smarchowice Śląskie4-3 1-3 0-0 3-2     2-3 2-2 2-1 5-0 5-2 4-0 0-2 0-1 1-0 3-0 0-0 
 6 Burza Lipki1-2 1-0 1-3 2-0 1-0     2-1 3-1 2-3 0-0 4-3 2-1 5-1 1-2 3-1 1-0 
 7 Unia Kolonowskie0-0 0-3 2-1 1-2 5-2 3-0     2-1 4-1 0-3 1-1 0-2 5-1 2-3 2-1 6-0 
 8 Źródło Krośnica0-1 0-2 0-0 1-2 4-0 3-0* 2-0     2-2 4-0 4-1 1-0 3-1 5-2 0-1 2-1 
 9 LZS Rybna3-3 4-0* 4-3 2-3 0-3 2-0 3-1 2-2     4-4 4-4 1-3 1-6 4-4 2-1 7-0 
 10 Silesius Kotórz Mały1-2 1-3 1-1 0-0 0-0 3-1 3-1 0-0 3-2     1-0 3-0 5-1 3-4 0-2 3-0 
 11 Naprzód Jemielnica0-0 1-0 2-4 4-1 2-2 2-1 0-5 1-1 5-2 3-2     2-2 4-1 2-0 6-1 6-0 
 12 LZS Chrząstowice3-1 1-1 1-4 0-1 0-3 1-3 1-1 4-1 1-2 1-1 1-0     0-1 7-2 1-2 5-1 
 13 Start Siołkowice Stare0-2 0-1 1-4 0-0 2-4 1-2 2-4 0-1 0-5 2-0 2-0 0-0     2-1 2-1 3-0* 
 14 Stal Zawadzkie0-1 0-10 3-2 6-0 1-2 2-6 1-3 1-1 1-3 0-1 1-1 3-1 1-1     5-1 3-0* 
 15 Start Dobrodzień0-3 3-1 1-4 0-1 0-1 0-0 1-1 0-1 0-1 0-0 0-0 1-2 1-0 3-0*     0-1 
 16 Widawa Wilków0-6 0-5 0-4 1-7 1-1 0-4 0-3* 0-2 1-3 1-4 1-5 1-0 0-3* 0-3* 0-9     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

LZS Chrząstowice 1-0 Naprzód Jemielnica 14 sierpnia, 18:00
LZS Kup 3-1 Burza Lipki 16 sierpnia, 17:00
Stal Zawadzkie 1-3 LZS Rybna 16 sierpnia, 17:00
Widawa Wilków 0-9 Start Dobrodzień 16 sierpnia, 17:00
Unia Kolonowskie 1-2 LZS Starościn 16 sierpnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 1-1 LZS Proślice 16 sierpnia, 17:00
Źródło Krośnica 3-1 Start Siołkowice Stare 16 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 3-1 Żubry Smarchowice Śląskie 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Naprzód Jemielnica 2-2 Żubry Smarchowice Śląskie 23 sierpnia, 17:00
Start Siołkowice Stare 0-1 KS Krasiejów 23 sierpnia, 17:00
LZS Proślice 3-2 Źródło Krośnica 23 sierpnia, 17:00
LZS Starościn 8-0 Silesius Kotórz Mały 23 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 1-1 Unia Kolonowskie 23 sierpnia, 17:00
LZS Rybna 7-0 Widawa Wilków 23 sierpnia, 17:00
Burza Lipki 1-2 Stal Zawadzkie 23 sierpnia, 17:00
LZS Chrząstowice 3-1 LZS Kup 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

LZS Kup 1-0 Naprzód Jemielnica 31 sierpnia, 17:00 (120)
Stal Zawadzkie 3-1 LZS Chrząstowice 30 sierpnia, 17:00 (300)
Widawa Wilków 0-4 Burza Lipki 31 sierpnia, 17:00 (100)
Unia Kolonowskie 4-1 LZS Rybna 30 sierpnia, 17:00 (120)
Silesius Kotórz Mały 0-2 Start Dobrodzień 31 sierpnia, 17:00 (50)
Źródło Krośnica 1-2 LZS Starościn 30 sierpnia, 17:00 (150)
Żubry Smarchowice Śląskie 0-1 Start Siołkowice Stare 31 sierpnia, 17:00 (100)
LZS Proślice 7-2 KS Krasiejów 30 sierpnia, 17:00 (50)

Kolejka 4 - 6-7 września

Naprzód Jemielnica 4-1 Start Siołkowice Stare 6 września, 16:30
LZS Proślice 5-1 Żubry Smarchowice Śląskie 6 września, 16:30
LZS Starościn 2-4 KS Krasiejów 6 września, 16:30
Start Dobrodzień 0-1 Źródło Krośnica 6 września, 13:00
LZS Rybna 4-4 Silesius Kotórz Mały 6 września, 16:30
Burza Lipki 2-1 Unia Kolonowskie 6 września, 16:30
LZS Chrząstowice 5-1 Widawa Wilków 7 września, 16:30
LZS Kup 6-3 Stal Zawadzkie 7 września, 16:30

Kolejka 5 - 13-14 września

Stal Zawadzkie 1-1 Naprzód Jemielnica 13 września, 16:00
Widawa Wilków 0-6 LZS Kup 14 września, 16:00
Unia Kolonowskie 0-2 LZS Chrząstowice 13 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 3-1 Burza Lipki 14 września, 16:00
Źródło Krośnica 2-2 LZS Rybna 13 września, 16:00
KS Krasiejów 7-0 Start Dobrodzień 13 września, 16:00
Żubry Smarchowice Śląskie 3-2 LZS Starościn 13 września, 16:00
Start Siołkowice Stare 1-4 LZS Proślice 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Naprzód Jemielnica 2-4 LZS Proślice 20 września, 16:00
LZS Starościn 1-2 Start Siołkowice Stare 20 września, 16:00
Start Dobrodzień 0-1 Żubry Smarchowice Śląskie 20 września, 16:00
LZS Rybna 4-0 KS Krasiejów 20 września, 16:00
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Burza Lipki 3-1 Źródło Krośnica 20 września, 16:00
LZS Chrząstowice 1-1 Silesius Kotórz Mały 21 września, 16:00
LZS Kup 0-5 Unia Kolonowskie 20 września, 16:00
Stal Zawadzkie 3-0 Widawa Wilków 20 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 7 - 27-28 września

Widawa Wilków 1-5 Naprzód Jemielnica 28 września, 15:00
Unia Kolonowskie 2-3 Stal Zawadzkie 27 września, 15:00
Silesius Kotórz Mały 1-2 LZS Kup 28 września, 15:00
Źródło Krośnica 1-0 LZS Chrząstowice 27 września, 15:00
KS Krasiejów 2-1 Burza Lipki 27 września, 15:00
Żubry Smarchowice Śląskie 5-0 LZS Rybna 27 września, 15:00
Start Siołkowice Stare 2-1 Start Dobrodzień 28 września, 15:00
LZS Proślice 3-3 LZS Starościn 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Naprzód Jemielnica 4-1 LZS Starościn 4 października, 15:00
Start Dobrodzień 1-4 LZS Proślice 4 października, 15:00
LZS Rybna 1-6 Start Siołkowice Stare 4 października, 15:00
Burza Lipki 1-0 Żubry Smarchowice Śląskie 4 października, 15:00
LZS Chrząstowice 1-1 KS Krasiejów 5 października, 15:00
LZS Kup 3-0 Źródło Krośnica 4 października, 15:00
Stal Zawadzkie 0-1 Silesius Kotórz Mały 4 października, 15:00
Widawa Wilków 0-3 Unia Kolonowskie 5 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy

Kolejka 9 - 11-12 października

Unia Kolonowskie 1-1 Naprzód Jemielnica 11 października, 15:00
Silesius Kotórz Mały 3-0 Widawa Wilków 12 października, 15:00
Źródło Krośnica 5-2 Stal Zawadzkie 11 października, 15:00
KS Krasiejów 1-2 LZS Kup 11 października, 15:00
Żubry Smarchowice Śląskie 0-2 LZS Chrząstowice 12 października, 15:00
Start Siołkowice Stare 1-2 Burza Lipki 11 października, 15:00
LZS Proślice 6-5 LZS Rybna 11 października, 15:00
LZS Starościn 3-2 Start Dobrodzień 11 października, 11:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Naprzód Jemielnica 6-1 Start Dobrodzień 18 października, 15:00
LZS Rybna 2-3 LZS Starościn 18 października, 15:00
Burza Lipki 1-3 LZS Proślice 18 października, 15:00
LZS Chrząstowice 0-1 Start Siołkowice Stare 19 października, 15:00
LZS Kup 5-0 Żubry Smarchowice Śląskie 18 października, 15:00
Stal Zawadzkie 0-10 KS Krasiejów 18 października, 15:00
Widawa Wilków 0-2 Źródło Krośnica 18 października, 15:00
Unia Kolonowskie 0-3 Silesius Kotórz Mały 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Silesius Kotórz Mały 1-0 Naprzód Jemielnica 25 października, 14:30
Źródło Krośnica 2-0 Unia Kolonowskie 25 października, 14:30
KS Krasiejów 2-1 Widawa Wilków 25 października, 14:30
Żubry Smarchowice Śląskie 1-0 Stal Zawadzkie 26 października, 14:30
Start Siołkowice Stare 0-2 LZS Kup 25 października, 14:30
LZS Proślice 4-1 LZS Chrząstowice 25 października, 14:30
LZS Starościn 2-0 Burza Lipki 25 października, 14:30
LZS Rybna 2-1 Start Dobrodzień 25 października, 14:30

Kolejka 12 - 2 listopada

Naprzód Jemielnica 5-2 LZS Rybna 2 listopada, 13:00
Burza Lipki 3-1 Start Dobrodzień 2 listopada, 13:00
LZS Chrząstowice 0-1 LZS Starościn 2 listopada, 13:00
LZS Kup 3-1 LZS Proślice 2 listopada, 13:00
Stal Zawadzkie 1-1 Start Siołkowice Stare 2 listopada, 13:00
Widawa Wilków 1-1 Żubry Smarchowice Śląskie 2 listopada, 13:00
Unia Kolonowskie 0-3 KS Krasiejów 2 listopada, 13:00
Silesius Kotórz Mały 0-0 Źródło Krośnica 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Źródło Krośnica 4-1 Naprzód Jemielnica 8 listopada, 13:00
KS Krasiejów 5-1 Silesius Kotórz Mały 8 listopada, 13:00
Żubry Smarchowice Śląskie 2-2 Unia Kolonowskie 9 listopada, 13:00
Start Siołkowice Stare 3-0 Widawa Wilków 8 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Proślice 3-1 Stal Zawadzkie 8 listopada, 13:00
LZS Starościn 0-2 LZS Kup 8 listopada, 13:00
LZS Rybna 2-0 Burza Lipki 8 listopada, 13:00
LZS Chrząstowice 1-2 Start Dobrodzień 9 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Naprzód Jemielnica 2-1 Burza Lipki 15 listopada, 13:00
LZS Chrząstowice 1-2 LZS Rybna 16 listopada, 13:00
LZS Kup 1-0 Start Dobrodzień 16 listopada, 13:00
Stal Zawadzkie 6-0 LZS Starościn 15 listopada, 13:00
Widawa Wilków 0-4 LZS Proślice 15 listopada, 13:00
Unia Kolonowskie 5-1 Start Siołkowice Stare 15 listopada, 13:00
Silesius Kotórz Mały 0-0 Żubry Smarchowice Śląskie 15 listopada, 13:00
Źródło Krośnica 0-2 KS Krasiejów 15 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 22-23 listopada

KS Krasiejów 6-0 Naprzód Jemielnica 22 listopada, 13:00
Żubry Smarchowice Śląskie 2-1 Źródło Krośnica 22 listopada, 13:00
Start Siołkowice Stare 2-0 Silesius Kotórz Mały 22 listopada, 13:00
LZS Proślice 1-1 Unia Kolonowskie 22 listopada, 13:00
LZS Starościn 3-1 Widawa Wilków 22 listopada, 13:00
LZS Rybna 3-3 LZS Kup 23 listopada, 13:00
Burza Lipki 2-1 LZS Chrząstowice 22 listopada, 13:00
Stal Zawadzkie 5-1 Start Dobrodzień 22 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14 marca

Naprzód Jemielnica 2-2 LZS Chrząstowice 14 marca, 12:00 (150)
Burza Lipki 1-2 LZS Kup 14 marca, 15:00 (120)
LZS Rybna 4-4 Stal Zawadzkie 14 marca, 15:00 (50)
Start Dobrodzień 0-1 Widawa Wilków 14 marca, 15:00 (30)
LZS Starościn 0-0 Unia Kolonowskie 14 marca, 15:00 (50)
LZS Proślice 5-2 Silesius Kotórz Mały 14 marca, 15:00 (50)
Start Siołkowice Stare 0-1 Źródło Krośnica 14 marca, 15:00 (30)
Żubry Smarchowice Śląskie 1-3 KS Krasiejów 14 marca, 15:00 (30)

Kolejka 17 - 21 marca

Żubry Smarchowice Śląskie 4-0 Naprzód Jemielnica 22 marca, 15:00 (40)
KS Krasiejów 3-1 Start Siołkowice Stare 21 marca, 15:00 (100)
Źródło Krośnica 0-0 LZS Proślice 21 marca, 15:00 (50)
Silesius Kotórz Mały 0-0 LZS Starościn 21 marca, 15:00 (70)
Unia Kolonowskie 2-1 Start Dobrodzień 21 marca, 15:00 (120)
Widawa Wilków 1-3 LZS Rybna 22 marca, 15:00 (70)
Stal Zawadzkie 2-6 Burza Lipki 21 marca, 15:00 (60)
LZS Kup 3-0 LZS Chrząstowice 21 marca, 15:00 (50)

Kolejka 18 - 28 marca

KS Krasiejów 4-1 LZS Proślice 28 marca, 15:00 (100)
Naprzód Jemielnica 0-0 LZS Kup 28 marca, 15:00 (150)
LZS Chrząstowice 7-2 Stal Zawadzkie 29 marca, 15:00 (150)
Burza Lipki 1-0 Widawa Wilków 28 marca, 15:00 (60)
LZS Rybna 3-1 Unia Kolonowskie 28 marca, 15:00 (70)
Start Dobrodzień 0-0 Silesius Kotórz Mały 28 marca, 15:00 (50)
LZS Starościn 1-0 Źródło Krośnica 28 marca, 15:00 (50)
Start Siołkowice Stare 2-4 Żubry Smarchowice Śląskie 28 marca, 15:00 (60)

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Start Siołkowice Stare 2-0 Naprzód Jemielnica 4 kwietnia, 13:00
Żubry Smarchowice Śląskie 0-0 LZS Proślice 4 kwietnia, 13:00
KS Krasiejów 1-0 LZS Starościn 13 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Źródło Krośnica 0-1 Start Dobrodzień 4 kwietnia, 13:00
Silesius Kotórz Mały 3-2 LZS Rybna 4 kwietnia, 13:00
Unia Kolonowskie 3-0 Burza Lipki 4 kwietnia, 13:00
Widawa Wilków 1-0 LZS Chrząstowice 4 kwietnia, 13:00
Stal Zawadzkie 0-1 LZS Kup 4 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Naprzód Jemielnica 2-0 Stal Zawadzkie 11 kwietnia, 16:00
LZS Kup 1-0 Widawa Wilków 11 kwietnia, 16:00
LZS Chrząstowice 1-1 Unia Kolonowskie 12 kwietnia, 16:00
Burza Lipki 0-0 Silesius Kotórz Mały 11 kwietnia, 16:00
LZS Rybna 2-2 Źródło Krośnica 12 kwietnia, 17:00
Start Dobrodzień 3-1 KS Krasiejów 11 kwietnia, 16:00
LZS Starościn 1-2 Żubry Smarchowice Śląskie 11 kwietnia, 16:00
LZS Proślice 4-1 Start Siołkowice Stare 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18 kwietnia

LZS Proślice 2-2 Naprzód Jemielnica 18 kwietnia, 14:00
Start Siołkowice Stare 0-0 LZS Starościn 18 kwietnia, 16:00
Żubry Smarchowice Śląskie 3-0 Start Dobrodzień 19 kwietnia, 16:00
KS Krasiejów 1-0 LZS Rybna 18 kwietnia, 16:00
Źródło Krośnica 3-0 Burza Lipki 18 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Silesius Kotórz Mały 3-0 LZS Chrząstowice 18 kwietnia, 16:00
Unia Kolonowskie 0-0 LZS Kup 18 kwietnia, 16:00
Widawa Wilków 0-3 Stal Zawadzkie 19 kwietnia, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 62. minucie przy stanie 1-0 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy

Kolejka 22 - 25 kwietnia

Naprzód Jemielnica 6-0 Widawa Wilków 25 kwietnia, 16:30 (150)
Stal Zawadzkie 1-3 Unia Kolonowskie 25 kwietnia, 16:30 (200)
LZS Kup 1-2 Silesius Kotórz Mały 26 kwietnia, 16:30 (150)
LZS Chrząstowice 4-1 Źródło Krośnica 26 kwietnia, 16:30 (150)
Burza Lipki 1-0 KS Krasiejów 25 kwietnia, 16:30 (100)
LZS Rybna 0-3 Żubry Smarchowice Śląskie 25 kwietnia, 16:30 (80)
Start Dobrodzień 1-0 Start Siołkowice Stare 25 kwietnia, 16:30 (90)
LZS Starościn 3-0 LZS Proślice 25 kwietnia, 16:30 (70)

Kolejka 23 - 1 maja

LZS Starościn 1-0 Naprzód Jemielnica 1 maja, 17:00
LZS Proślice 0-1 Start Dobrodzień 1 maja, 17:00
Start Siołkowice Stare 0-5 LZS Rybna 1 maja, 17:00
Żubry Smarchowice Śląskie 2-3 Burza Lipki 1 maja, 17:00
KS Krasiejów 0-0 LZS Chrząstowice 1 maja, 12:00
Źródło Krośnica 0-1 LZS Kup 3 maja, 14:00
Silesius Kotórz Mały 3-4 Stal Zawadzkie 1 maja, 17:00
Unia Kolonowskie 6-0 Widawa Wilków 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9 maja

Naprzód Jemielnica 0-5 Unia Kolonowskie 9 maja, 17:00 (200)
Widawa Wilków 1-4 Silesius Kotórz Mały 10 maja, 17:00 (50)
Stal Zawadzkie 1-1 Źródło Krośnica 9 maja, 17:00 (80)
LZS Kup 2-0 KS Krasiejów 10 maja, 17:00 (250)
LZS Chrząstowice 0-3 Żubry Smarchowice Śląskie 10 maja, 17:00 (100)
Burza Lipki 5-1 Start Siołkowice Stare 9 maja, 17:00 (80)
LZS Rybna 4-3 LZS Proślice 9 maja, 17:00 (80)
Start Dobrodzień 0-1 LZS Starościn 9 maja, 13:00 (80)

Kolejka 25 - 16 maja

Start Dobrodzień 0-0 Naprzód Jemielnica 16 maja, 17:00
LZS Starościn 2-0 LZS Rybna 16 maja, 17:00
LZS Proślice 4-0 Burza Lipki 16 maja, 17:00
Start Siołkowice Stare 0-0 LZS Chrząstowice 16 maja, 17:00
Żubry Smarchowice Śląskie 4-3 LZS Kup 16 maja, 17:00
KS Krasiejów 10-1 Stal Zawadzkie 16 maja, 17:00
Źródło Krośnica 2-1 Widawa Wilków 16 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 3-1 Unia Kolonowskie 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23 maja

Start Dobrodzień 0-1 LZS Rybna 23 maja, 17:00
Naprzód Jemielnica 3-2 Silesius Kotórz Mały 23 maja, 17:00
Unia Kolonowskie 2-1 Źródło Krośnica 23 maja, 17:00
Widawa Wilków 0-5 KS Krasiejów 24 maja, 17:00
Stal Zawadzkie 1-2 Żubry Smarchowice Śląskie 23 maja, 17:00
LZS Kup 2-0 Start Siołkowice Stare 24 maja, 17:00
LZS Chrząstowice 1-4 LZS Proślice 23 maja, 17:00
Burza Lipki 2-0 LZS Starościn 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30 maja

LZS Rybna 4-4 Naprzód Jemielnica 30 maja, 17:00
Start Dobrodzień 0-0 Burza Lipki 30 maja, 17:00
LZS Starościn 0-0 LZS Chrząstowice 30 maja, 17:00
LZS Proślice 1-1 LZS Kup 30 maja, 14:00
Start Siołkowice Stare 2-1 Stal Zawadzkie 30 maja, 17:00
Żubry Smarchowice Śląskie 0-0 Widawa Wilków 31 maja, 17:00
KS Krasiejów 4-2 Unia Kolonowskie 30 maja, 17:00
Źródło Krośnica 4-0 Silesius Kotórz Mały 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Start Dobrodzień 1-2 LZS Chrząstowice 3 czerwca, 18:00
Naprzód Jemielnica 1-1 Źródło Krośnica 3 czerwca, 18:00
Silesius Kotórz Mały 1-3 KS Krasiejów 3 czerwca, 18:00
Unia Kolonowskie 5-2 Żubry Smarchowice Śląskie 3 czerwca, 18:00
Widawa Wilków 0-3 Start Siołkowice Stare 3 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stal Zawadzkie 3-2 LZS Proślice 3 czerwca, 18:00
LZS Kup 3-0 LZS Starościn 3 czerwca, 18:00
Burza Lipki 2-3 LZS Rybna 3 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Burza Lipki 4-3 Naprzód Jemielnica 6 czerwca, 17:00
LZS Rybna 1-3 LZS Chrząstowice 6 czerwca, 17:00
Start Dobrodzień 0-3 LZS Kup 6 czerwca, 17:00
LZS Starościn 6-4 Stal Zawadzkie 6 czerwca, 17:00
LZS Proślice 5-0 Widawa Wilków 6 czerwca, 17:00
Start Siołkowice Stare 2-4 Unia Kolonowskie 6 czerwca, 17:00
Żubry Smarchowice Śląskie 5-2 Silesius Kotórz Mały 6 czerwca, 17:00
KS Krasiejów 4-0 Źródło Krośnica 6 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 13 czerwca

Start Dobrodzień 3-0 Stal Zawadzkie 13 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Naprzód Jemielnica 1-0 KS Krasiejów 13 czerwca, 15:00
Źródło Krośnica 4-0 Żubry Smarchowice Śląskie 13 czerwca, 15:00
Silesius Kotórz Mały 5-1 Start Siołkowice Stare 13 czerwca, 15:00
Unia Kolonowskie 2-1 LZS Proślice 13 czerwca, 15:00
Widawa Wilków 1-7 LZS Starościn 13 czerwca, 15:00
LZS Kup 4-1 LZS Rybna 13 czerwca, 15:00
LZS Chrząstowice 1-3 Burza Lipki 13 czerwca, 15:00
w Ozimku

Saltex IV liga 2014/2015 (opolska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska II)

Klasa A 2014/2015 (Opole I)
Klasa A 2014/2015 (Opole II)
Klasa A 2014/2015 (Opole III)
Klasa A 2014/2015 (Opole IV)
Klasa A 2014/2015 (Opole V)
Klasa A 2014/2015 (Opole VI)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas