[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Opole II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Osowiec 26 55 17 4 5 60-26 8 2 3 26-9 9 2 2 34-17
2.  Start Jełowa 26 52 16 4 6 98-49 7 2 4 50-22 9 2 2 48-27
3.  TOR II Dobrzeń Wielki 26 51 14 9 3 59-34 7 6 0 34-15 7 3 3 25-19
4.  LZS Brynica 26 49 15 4 7 48-30 10 2 1 35-12 5 2 6 13-18
5.  LZS Popielów 26 43 13 4 9 55-37 7 1 5 33-18 6 3 4 22-19 2 3 1 0 1 9-3
6.  LZS Kościerzyce 26 43 13 4 9 57-53 8 3 2 37-19 5 1 7 20-34 2 3 1 0 1 3-9
7.  LZS Ligota Turawska 26 39 10 9 7 42-40 6 5 2 22-12 4 4 5 20-28 2 3 1 0 1 2-2
8.  Pogoń Łosiów 26 39 11 6 9 58-39 5 1 7 28-24 6 5 2 30-15 2 3 1 0 1 2-2
9.  Orzeł Olszanka 26 35 11 2 13 52-51 5 2 6 27-26 6 0 7 25-25 2 3 1 0 1 4-2
10.  Polonia Domaszowice 26 35 10 5 11 41-58 3 3 7 16-30 7 2 4 25-28 2 3 1 0 1 2-4
11.  Unia Murów 26 26 8 2 16 34-68 5 1 7 22-27 3 1 9 12-41
12.  Polonia Przylesie 26 16 4 4 18 40-76 4 1 8 26-34 0 3 10 14-42
13.  Olimpia II Lewin Brzeski 26 15 4 3 19 36-83 2 2 9 22-35 2 1 10 14-48
14.  Victoria Dobrzyń 26 16 4 4 18 17-53 3 1 9 9-27 1 3 9 8-26
Victoria Dobrzyń wycofała się z rozgrywek po 14. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Stal Osowiec    0-1 1-2 2-0 1-2 2-0 2-0 0-0 3-2 7-1 2-0 2-0 3-0 1-1 
 2 Start Jełowa0-2     2-3 0-0 2-1 12-2 3-3 2-5 3-2 1-2 3-0 9-1 10-1 3-0* 
 3 TOR II Dobrzeń Wielki3-3 0-0     2-0 3-2 2-0 4-2 1-1 6-1 5-0 3-1 3-3 2-2 0-0 
 4 LZS Brynica3-1 1-2 2-1     2-2 2-0 5-0 1-1 4-3 1-0 2-0 2-0 8-1 2-1 
 5 LZS Popielów1-3 4-2 1-2 0-1     7-0 2-2 4-1 0-2 2-3 4-0 4-1 2-0 2-1 
 6 LZS Kościerzyce1-4 5-1 0-0 3-1 3-2     3-1 2-6 2-1 1-1 8-0* 1-1 5-1 3-0* 
 7 LZS Ligota Turawska0-3 2-2 3-2 3-0 2-2 0-0     0-1 2-1 1-1 3-0 0-0 3-0* 3-0* 
 8 Pogoń Łosiów1-4 4-7 1-1 1-2 0-1 1-2 1-2     3-1 6-0 1-2 3-2 3-0 3-0* 
 9 Orzeł Olszanka3-0 1-7 2-3 3-1 2-2 2-0 1-2 2-2     1-2 3-4 3-1 1-2 3-0* 
 10 Polonia Domaszowice1-2 1-8 5-1 0-0 1-2 0-6 1-2 1-1 0-3     1-1 1-0 1-4 3-0 
 11 Unia Murów1-5 2-3 1-3 0-1 2-0 4-0 3-1 0-5 0-2 0-3     4-2 5-2 0-0 
 12 Polonia Przylesie2-3 5-8 0-3 4-1 1-2 0-4 1-1 1-4 0-3* 3-4 3-1     3-0 3-0* 
 13 Olimpia II Lewin Brzeski1-1 0-4 1-1 0-3 0-1 2-3 2-4 0-3 1-2 0-5 8-0 7-3     0-5 
 14 Victoria Dobrzyń0-3* 2-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-0 1-0 1-2 0-3* 0-3* 3-0* 2-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Polonia Domaszowice 0-6 LZS Kościerzyce 23 sierpnia, 17:00
Victoria Dobrzyń 2-1 Olimpia II Lewin Brzeski 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Łosiów 1-1 TOR II Dobrzeń Wielki 23 sierpnia, 17:00
Stal Osowiec 0-1 Start Jełowa 24 sierpnia, 17:00
Polonia Przylesie 1-2 LZS Popielów 24 sierpnia, 17:00
Unia Murów 0-2 Orzeł Olszanka 24 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 3-0 LZS Brynica 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia

LZS Kościerzyce 3-1 LZS Brynica 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Olszanka 1-2 LZS Ligota Turawska 31 sierpnia, 17:00
LZS Popielów 4-0 Unia Murów 31 sierpnia, 17:00
Start Jełowa 9-1 Polonia Przylesie 31 sierpnia, 17:00
TOR II Dobrzeń Wielki 3-3 Stal Osowiec 31 sierpnia, 17:00
Olimpia II Lewin Brzeski 0-3 Pogoń Łosiów 31 sierpnia, 17:00
Polonia Domaszowice 3-0 Victoria Dobrzyń 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7 września

Victoria Dobrzyń 0-3 LZS Kościerzyce 7 września, 16:30
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Łosiów 6-0 Polonia Domaszowice 6 września, 16:30
Stal Osowiec 3-0 Olimpia II Lewin Brzeski 7 września, 16:30
Polonia Przylesie 0-3 TOR II Dobrzeń Wielki 7 września, 16:30
Unia Murów 2-3 Start Jełowa 6 września, 16:30
LZS Ligota Turawska 2-2 LZS Popielów 7 września, 16:30
LZS Brynica 4-3 Orzeł Olszanka 6 września, 16:30

Kolejka 4 - 14 września

LZS Kościerzyce 2-1 Orzeł Olszanka 14 września, 16:00
LZS Popielów 0-1 LZS Brynica 14 września, 16:00
Start Jełowa 3-3 LZS Ligota Turawska 14 września, 16:00
TOR II Dobrzeń Wielki 3-1 Unia Murów 14 września, 16:00
Olimpia II Lewin Brzeski 7-3 Polonia Przylesie 14 września, 16:00
Polonia Domaszowice 1-2 Stal Osowiec 13 września, 16:00
Victoria Dobrzyń 1-0 Pogoń Łosiów 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 21 września

Pogoń Łosiów 1-2 LZS Kościerzyce 20 września, 16:00
Stal Osowiec 1-1 Victoria Dobrzyń 21 września, 16:00
Polonia Przylesie 3-4 Polonia Domaszowice 21 września, 16:00
Unia Murów 5-2 Olimpia II Lewin Brzeski 21 września, 16:00
LZS Ligota Turawska 3-2 TOR II Dobrzeń Wielki 21 września, 16:00
LZS Brynica 1-2 Start Jełowa 21 września, 16:00
w Jełowej; LZS Brynica gospodarzem
Orzeł Olszanka 2-2 LZS Popielów 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28 września

LZS Kościerzyce 3-2 LZS Popielów 28 września, 15:00
Start Jełowa 3-2 Orzeł Olszanka 28 września, 15:00
TOR II Dobrzeń Wielki 2-0 LZS Brynica 28 września, 15:00
Olimpia II Lewin Brzeski 2-4 LZS Ligota Turawska 28 września, 15:00
Polonia Domaszowice 1-1 Unia Murów 27 września, 15:00
Victoria Dobrzyń 3-0 Polonia Przylesie 28 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Łosiów 1-4 Stal Osowiec 27 września, 15:00

Kolejka 7 - 5 października

Stal Osowiec 2-0 LZS Kościerzyce 5 października, 15:00
Polonia Przylesie 1-4 Pogoń Łosiów 5 października, 15:00
Unia Murów 0-0 Victoria Dobrzyń 4 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 1-1 Polonia Domaszowice 5 października, 15:00
LZS Brynica 8-1 Olimpia II Lewin Brzeski 5 października, 15:00
Orzeł Olszanka 2-3 TOR II Dobrzeń Wielki 5 października, 15:00
LZS Popielów 4-2 Start Jełowa 5 października, 15:00

Kolejka 8 - 12 października

LZS Kościerzyce 5-1 Start Jełowa 12 października, 15:00
TOR II Dobrzeń Wielki 3-2 LZS Popielów 12 października, 15:00
Olimpia II Lewin Brzeski 1-2 Orzeł Olszanka 12 października, 15:00
Polonia Domaszowice 0-0 LZS Brynica 11 października, 15:00
Victoria Dobrzyń 0-0 LZS Ligota Turawska 12 października, 15:00
Pogoń Łosiów 1-2 Unia Murów 11 października, 15:00
Stal Osowiec 2-0 Polonia Przylesie 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 19 października

Polonia Przylesie 0-4 LZS Kościerzyce 19 października, 15:00
Unia Murów 1-5 Stal Osowiec 18 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 0-1 Pogoń Łosiów 19 października, 15:00
LZS Brynica 2-1 Victoria Dobrzyń 19 października, 15:00
Orzeł Olszanka 1-2 Polonia Domaszowice 19 października, 15:00
LZS Popielów 2-0 Olimpia II Lewin Brzeski 19 października, 15:00
Start Jełowa 2-3 TOR II Dobrzeń Wielki 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 26 października

LZS Kościerzyce 0-0 TOR II Dobrzeń Wielki 26 października, 13:30
Olimpia II Lewin Brzeski 0-4 Start Jełowa 26 października, 13:30
Polonia Domaszowice 1-2 LZS Popielów 25 października, 13:30
Victoria Dobrzyń 1-2 Orzeł Olszanka 26 października, 13:30
Pogoń Łosiów 1-2 LZS Brynica 25 października, 13:30
Stal Osowiec 2-0 LZS Ligota Turawska 26 października, 13:30
Polonia Przylesie 3-1 Unia Murów 26 października, 13:30

Kolejka 11 - 9 listopada

Unia Murów 4-0 LZS Kościerzyce 9 listopada, 13:00
LZS Ligota Turawska 0-0 Polonia Przylesie 9 listopada, 13:00
LZS Brynica 3-1 Stal Osowiec 9 listopada, 13:00
Orzeł Olszanka 2-2 Pogoń Łosiów 9 listopada, 13:00
LZS Popielów 2-1 Victoria Dobrzyń 9 listopada, 13:00
Start Jełowa 1-2 Polonia Domaszowice 9 listopada, 13:00
TOR II Dobrzeń Wielki 2-2 Olimpia II Lewin Brzeski 9 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 16 listopada

LZS Kościerzyce 5-1 Olimpia II Lewin Brzeski 16 listopada, 13:00
Polonia Domaszowice 5-1 TOR II Dobrzeń Wielki 16 listopada, 13:00
Victoria Dobrzyń 2-3 Start Jełowa 16 listopada, 13:00
Pogoń Łosiów 0-1 LZS Popielów 15 listopada, 13:00
Stal Osowiec 3-2 Orzeł Olszanka 16 listopada, 13:00
Polonia Przylesie 4-1 LZS Brynica 16 listopada, 13:00
Unia Murów 3-1 LZS Ligota Turawska 15 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 23 listopada

LZS Ligota Turawska 0-0 LZS Kościerzyce 23 listopada, 13:00
LZS Brynica 2-0 Unia Murów 23 listopada, 13:00
Orzeł Olszanka 3-1 Polonia Przylesie 23 listopada, 13:00
LZS Popielów 1-3 Stal Osowiec 23 listopada, 13:00
Start Jełowa 2-5 Pogoń Łosiów 23 listopada, 13:00
TOR II Dobrzeń Wielki 0-0 Victoria Dobrzyń 23 listopada, 13:00
Olimpia II Lewin Brzeski 0-5 Polonia Domaszowice 23 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

LZS Kościerzyce 1-1 Polonia Domaszowice 29 marca, 15:30
Olimpia II Lewin Brzeski 0-5 Victoria Dobrzyń 29 marca, 15:30
TOR II Dobrzeń Wielki 1-1 Pogoń Łosiów 29 marca, 15:30
Start Jełowa 0-2 Stal Osowiec 29 marca, 15:30
LZS Popielów 4-1 Polonia Przylesie 29 marca, 15:30
Orzeł Olszanka 3-4 Unia Murów 29 marca, 15:30
LZS Brynica 5-0 LZS Ligota Turawska 29 marca, 15:30

Kolejka 15 - 11-12 kwietnia

LZS Brynica 2-0 LZS Kościerzyce 12 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Turawska 2-1 Orzeł Olszanka 12 kwietnia, 16:00
Unia Murów 2-0 LZS Popielów 11 kwietnia, 16:00
Polonia Przylesie 5-8 Start Jełowa 12 kwietnia, 16:00
Stal Osowiec 1-2 TOR II Dobrzeń Wielki 12 kwietnia, 16:00
Pogoń Łosiów 3-0 Olimpia II Lewin Brzeski 30 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) przerwany po I połowie przy stanie 1-0 z powodu śmierci kibica gospodarzy / w drugim terminie dokończony
Victoria Dobrzyń 0-3 Polonia Domaszowice
(wo)

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

LZS Kościerzyce 3-0 Victoria Dobrzyń
(wo)
Polonia Domaszowice 1-1 Pogoń Łosiów 18 kwietnia, 16:00
Olimpia II Lewin Brzeski 1-1 Stal Osowiec 19 kwietnia, 16:00
TOR II Dobrzeń Wielki 3-3 Polonia Przylesie 19 kwietnia, 16:00
Start Jełowa 3-0 Unia Murów 19 kwietnia, 16:00
LZS Popielów 2-2 LZS Ligota Turawska 18 kwietnia, 16:00
Orzeł Olszanka 3-1 LZS Brynica 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Orzeł Olszanka 2-0 LZS Kościerzyce 26 kwietnia, 16:30
LZS Brynica 2-2 LZS Popielów 26 kwietnia, 16:30
LZS Ligota Turawska 2-2 Start Jełowa 26 kwietnia, 16:30
Unia Murów 1-3 TOR II Dobrzeń Wielki 26 kwietnia, 16:30
Polonia Przylesie 3-0 Olimpia II Lewin Brzeski 26 kwietnia, 16:30
Stal Osowiec 7-1 Polonia Domaszowice 26 kwietnia, 16:30
Pogoń Łosiów 3-0 Victoria Dobrzyń
(wo)

Kolejka 18 - 2-3 maja

LZS Kościerzyce 2-6 Pogoń Łosiów 3 maja, 17:00
w Brzegu
Victoria Dobrzyń 0-3 Stal Osowiec
(wo)
Polonia Domaszowice 1-0 Polonia Przylesie 3 maja, 17:00
Olimpia II Lewin Brzeski 8-0 Unia Murów 3 maja, 17:00
TOR II Dobrzeń Wielki 4-2 LZS Ligota Turawska 3 maja, 17:00
Start Jełowa 0-0 LZS Brynica 3 maja, 17:00
LZS Popielów 0-2 Orzeł Olszanka 2 maja, 17:00

Kolejka 19 - 9-10 maja

LZS Popielów 7-0 LZS Kościerzyce 10 maja, 17:00
Orzeł Olszanka 1-7 Start Jełowa 10 maja, 17:00
LZS Brynica 2-1 TOR II Dobrzeń Wielki 10 maja, 17:00
LZS Ligota Turawska 3-0 Olimpia II Lewin Brzeski 10 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Murów 0-3 Polonia Domaszowice 9 maja, 17:00
Polonia Przylesie 3-0 Victoria Dobrzyń
(wo)
Stal Osowiec 0-0 Pogoń Łosiów 9 maja, 17:00

Kolejka 20 - 16-17 maja

LZS Kościerzyce 1-4 Stal Osowiec 17 maja, 17:00
Pogoń Łosiów 3-2 Polonia Przylesie 16 maja, 17:00
Victoria Dobrzyń 0-3 Unia Murów
(wo)
Polonia Domaszowice 1-2 LZS Ligota Turawska 16 maja, 17:00
Olimpia II Lewin Brzeski 0-3 LZS Brynica 17 maja, 17:00
TOR II Dobrzeń Wielki 6-1 Orzeł Olszanka 17 maja, 17:00
Start Jełowa 2-1 LZS Popielów 17 maja, 17:00

Kolejka 21 - 23-24 maja

Start Jełowa 12-2 LZS Kościerzyce 24 maja, 17:00
LZS Popielów 1-2 TOR II Dobrzeń Wielki 24 maja, 17:00
Orzeł Olszanka 1-2 Olimpia II Lewin Brzeski 24 maja, 17:00
LZS Brynica 1-0 Polonia Domaszowice 24 maja, 17:00
LZS Ligota Turawska 3-0 Victoria Dobrzyń
(wo)
Unia Murów 0-5 Pogoń Łosiów 23 maja, 17:00
Polonia Przylesie 2-3 Stal Osowiec 24 maja, 17:00

Kolejka 22 - 30-31 maja

LZS Kościerzyce 1-1 Polonia Przylesie 31 maja, 17:00
w Przylesiu; LZS Kościerzyce gospodarzem
Stal Osowiec 2-0 Unia Murów 30 maja, 17:00
Pogoń Łosiów 1-2 LZS Ligota Turawska 30 maja, 17:00
Victoria Dobrzyń 0-3 LZS Brynica
(wo)
Polonia Domaszowice 0-3 Orzeł Olszanka 30 maja, 17:00
Olimpia II Lewin Brzeski 0-1 LZS Popielów 31 maja, 17:00
TOR II Dobrzeń Wielki 0-0 Start Jełowa 31 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4 czerwca

TOR II Dobrzeń Wielki 2-0 LZS Kościerzyce 4 czerwca, 18:00
w Przylesiu
Start Jełowa 10-1 Olimpia II Lewin Brzeski 4 czerwca, 18:00
LZS Popielów 2-3 Polonia Domaszowice 4 czerwca, 18:00
Orzeł Olszanka 3-0 Victoria Dobrzyń
(wo)
LZS Brynica 1-1 Pogoń Łosiów 4 czerwca, 18:00
LZS Ligota Turawska 0-3 Stal Osowiec 4 czerwca, 18:00
Unia Murów 4-2 Polonia Przylesie 4 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

LZS Kościerzyce 8-0 Unia Murów 7 czerwca, 17:00
(wo)
w Brzegu / na boisku 8-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polonia Przylesie 1-1 LZS Ligota Turawska 7 czerwca, 17:00
Stal Osowiec 2-0 LZS Brynica 6 czerwca, 17:00
Pogoń Łosiów 3-1 Orzeł Olszanka 6 czerwca, 17:00
Victoria Dobrzyń 0-3 LZS Popielów
(wo)
Polonia Domaszowice 1-8 Start Jełowa 6 czerwca, 17:00
Olimpia II Lewin Brzeski 1-1 TOR II Dobrzeń Wielki 7 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Olimpia II Lewin Brzeski 2-3 LZS Kościerzyce 14 czerwca, 17:30
TOR II Dobrzeń Wielki 5-0 Polonia Domaszowice 14 czerwca, 17:30
Start Jełowa 3-0 Victoria Dobrzyń
(wo)
LZS Popielów 4-1 Pogoń Łosiów 14 czerwca, 17:30
Orzeł Olszanka 3-0 Stal Osowiec 14 czerwca, 17:30
LZS Brynica 2-0 Polonia Przylesie 14 czerwca, 17:30
LZS Ligota Turawska 3-0 Unia Murów 14 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 21 czerwca

LZS Kościerzyce 3-1 LZS Ligota Turawska 21 czerwca, 17:30
w Brzegu
Unia Murów 0-1 LZS Brynica 21 czerwca, 17:30
Polonia Przylesie 0-3 Orzeł Olszanka 21 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stal Osowiec 1-2 LZS Popielów 21 czerwca, 17:30
Pogoń Łosiów 4-7 Start Jełowa 21 czerwca, 17:30
Victoria Dobrzyń 0-3 TOR II Dobrzeń Wielki
(wo)
Polonia Domaszowice 1-4 Olimpia II Lewin Brzeski 21 czerwca, 17:30

Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska I)
Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska II)

Klasa A 2014/2015 (Opole I)
Klasa A 2014/2015 (Opole III)
Klasa A 2014/2015 (Opole IV)
Klasa A 2014/2015 (Opole V)
Klasa A 2014/2015 (Opole VI)

Klasa B 2014/2015 (Opole I)
Klasa B 2014/2015 (Opole II)
Klasa B 2014/2015 (Opole III)
Klasa B 2014/2015 (Opole IV)
Klasa B 2014/2015 (Opole IX)
Klasa B 2014/2015 (Opole V)
Klasa B 2014/2015 (Opole VI)
Klasa B 2014/2015 (Opole VII)
Klasa B 2014/2015 (Opole VIII)
Klasa B 2014/2015 (Opole X)
Klasa B 2014/2015 (Opole XI)
Klasa B 2014/2015 (Opole XII)
Klasa B 2014/2015 (Opole XIII)
Klasa B 2014/2015 (Opole XIV)
Klasa B 2014/2015 (Opole XV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas