[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Opole III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sudety Burgrabice 26 66 21 3 2 97-29 11 1 1 46-14 10 2 1 51-15
2.  LZS Gierałcice 26 60 20 0 6 89-46 12 0 1 49-13 8 0 5 40-33
3.  Grom Mroczkowa 26 48 15 3 8 80-62 10 1 2 43-24 5 2 6 37-38
4.  LZS Jędrzychów 26 40 12 4 10 85-69 6 2 5 46-35 6 2 5 39-34
5.  LZS Jasienica Górna 26 37 10 7 9 61-52 5 5 3 39-24 5 2 6 22-28 2 3 1 0 1 7-6
6.  LZS Wójcice 26 37 12 1 13 67-67 8 1 4 34-20 4 0 9 33-47 2 3 1 0 1 6-7
7.  LZS Kałków 26 36 11 3 12 64-78 6 3 4 35-30 5 0 8 29-48
8.  Atom Grądy-Goświnowice 26 34 10 4 12 58-80 7 1 5 36-39 3 3 7 22-41 4 7 2 1 1 11-10
9.  LZS Czarnolas 26 34 9 7 10 69-71 5 4 4 37-30 4 3 6 32-41 4 5 1 2 1 15-19
10.  LZS Dziewiętlice 26 34 10 4 12 74-73 7 1 5 44-31 3 3 7 30-42 4 4 1 1 2 21-18
11.  Unia Reńska Wieś 26 32 10 2 14 94-71 8 1 4 64-32 2 1 10 30-39
12.  LZS Niwnica-Konradowa 26 27 8 3 15 42-78 6 0 7 28-32 2 3 8 14-46
13.  GLKS Kamiennik 26 26 7 5 14 53-85 5 3 5 31-40 2 2 9 22-45
14.  LZS Meszno 26 10 2 4 20 40-112 2 2 9 22-55 0 2 11 18-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sudety Burgrabice    1-2 3-2 4-2 7-1 6-2 5-1 3-3 1-0 1-0 2-1 6-0 4-0 3-0* 
 2 LZS Gierałcice2-1     2-1 1-0 1-0 7-0 1-4 10-0 3-0 6-2 3-2 6-1 4-1 3-1 
 3 Grom Mroczkowa1-3 3-1     3-2 2-1 1-0 6-2 2-1 2-2 5-0 0-7 6-0 2-1 10-4 
 4 LZS Jędrzychów2-5 5-1 4-5     1-2 2-3 6-1 3-1 4-2 4-4 3-4 3-0 5-3 4-4 
 5 LZS Jasienica Górna1-1 2-3 2-2 2-4     6-0 0-1 1-1 2-2 2-2 4-3 4-3 6-2 7-0 
 6 LZS Wójcice0-2 1-2 1-5 2-3 6-1     3-2 5-1 3-0 4-1 4-2 3-0 1-1 1-0 
 7 LZS Kałków0-1 6-5 7-2 2-2 0-4 6-3     0-1 3-1 1-3 2-1 4-4 2-1 2-2 
 8 Atom Grądy-Goświnowice3-6 1-5 1-0 3-5 3-2 0-6 2-4     3-3 4-3 4-2 6-2 3-0 3-1 
 9 LZS Czarnolas3-3 1-5 7-2 3-4 1-2 4-1 1-4 2-0     5-5 2-0 0-0 3-3 5-1 
 10 LZS Dziewiętlice0-6 3-0 2-3 3-4 4-1 5-1 3-0 2-4 11-5     2-2 0-2 5-1 4-2 
 11 Unia Reńska Wieś2-3 6-3 1-4 3-3 0-3* 3-1 13-2 5-1 4-5 4-3     8-1 7-2 8-1 
 12 LZS Niwnica-Konradowa1-5 1-3 0-6 3-1 0-2 5-0 4-3 1-5 1-2 3-0 4-0     2-3 3-2 
 13 GLKS Kamiennik0-9 2-4 4-4 4-1 1-1 0-7 4-2 4-1 2-4 1-4 5-3 0-0     4-0 
 14 LZS Meszno0-6 1-6 4-1 1-8 2-2 2-9 0-3 3-3 2-6 2-3 4-3 0-1 1-4     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

LZS Gierałcice 2-1 Grom Mroczkowa 23 sierpnia, 17:00
LZS Jasienica Górna 1-1 Atom Grądy-Goświnowice 23 sierpnia, 17:00
LZS Czarnolas 3-3 GLKS Kamiennik 24 sierpnia, 17:00
Sudety Burgrabice 2-1 Unia Reńska Wieś 23 sierpnia, 17:00
LZS Jędrzychów 6-1 LZS Kałków 24 sierpnia, 17:00
LZS Wójcice 3-0 LZS Niwnica-Konradowa 24 sierpnia, 17:00
LZS Dziewiętlice 4-2 LZS Meszno 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Grom Mroczkowa 10-4 LZS Meszno 31 sierpnia, 17:00
LZS Niwnica-Konradowa 3-0 LZS Dziewiętlice 31 sierpnia, 17:00
LZS Kałków 6-3 LZS Wójcice 30 sierpnia, 17:00
Unia Reńska Wieś 3-3 LZS Jędrzychów 31 sierpnia, 17:00
GLKS Kamiennik 0-9 Sudety Burgrabice 31 sierpnia, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-3 LZS Czarnolas 31 sierpnia, 17:00
LZS Gierałcice 1-0 LZS Jasienica Górna 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7 września

LZS Jasienica Górna 2-2 Grom Mroczkowa 6 września, 13:30
LZS Czarnolas 1-5 LZS Gierałcice 7 września, 16:30
Sudety Burgrabice 3-3 Atom Grądy-Goświnowice 7 września, 16:30
LZS Jędrzychów 5-3 GLKS Kamiennik 7 września, 16:30
LZS Wójcice 4-2 Unia Reńska Wieś 7 września, 16:30
LZS Dziewiętlice 3-0 LZS Kałków 7 września, 16:30
LZS Meszno 0-1 LZS Niwnica-Konradowa 7 września, 16:30

Kolejka 4 - 14 września

Grom Mroczkowa 6-0 LZS Niwnica-Konradowa 14 września, 16:00
LZS Kałków 2-2 LZS Meszno 14 września, 16:00
Unia Reńska Wieś 4-3 LZS Dziewiętlice 13 września, 16:00
GLKS Kamiennik 0-7 LZS Wójcice 14 września, 16:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-5 LZS Jędrzychów 13 września, 16:00
LZS Gierałcice 2-1 Sudety Burgrabice 13 września, 16:00
LZS Jasienica Górna 2-2 LZS Czarnolas 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 21 września

LZS Czarnolas 7-2 Grom Mroczkowa 21 września, 16:00
Sudety Burgrabice 7-1 LZS Jasienica Górna 21 września, 13:00
LZS Jędrzychów 5-1 LZS Gierałcice 21 września, 16:00
LZS Wójcice 5-1 Atom Grądy-Goświnowice 21 września, 16:00
LZS Dziewiętlice 5-1 GLKS Kamiennik 21 września, 16:00
LZS Meszno 4-3 Unia Reńska Wieś 21 września, 16:00
LZS Niwnica-Konradowa 4-3 LZS Kałków 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28 września

Grom Mroczkowa 6-2 LZS Kałków 28 września, 15:00
Unia Reńska Wieś 8-1 LZS Niwnica-Konradowa 27 września, 15:00
GLKS Kamiennik 4-0 LZS Meszno 28 września, 15:00
Atom Grądy-Goświnowice 4-3 LZS Dziewiętlice 27 września, 15:00
LZS Gierałcice 7-0 LZS Wójcice 27 września, 15:00
LZS Jasienica Górna 2-4 LZS Jędrzychów 27 września, 15:00
LZS Czarnolas 3-3 Sudety Burgrabice 28 września, 15:00

Kolejka 7 - 5 października

Sudety Burgrabice 3-2 Grom Mroczkowa 5 października, 15:00
LZS Jędrzychów 4-2 LZS Czarnolas 5 października, 15:00
LZS Wójcice 6-1 LZS Jasienica Górna 5 października, 15:00
LZS Dziewiętlice 3-0 LZS Gierałcice 5 października, 15:00
LZS Meszno 3-3 Atom Grądy-Goświnowice 4 października, 15:00
LZS Niwnica-Konradowa 2-3 GLKS Kamiennik 5 października, 15:00
LZS Kałków 2-1 Unia Reńska Wieś 5 października, 15:00

Kolejka 8 - 12 października

Grom Mroczkowa 0-7 Unia Reńska Wieś 12 października, 15:00
GLKS Kamiennik 4-2 LZS Kałków 12 października, 15:00
Atom Grądy-Goświnowice 6-2 LZS Niwnica-Konradowa 11 października, 15:00
LZS Gierałcice 3-1 LZS Meszno 11 października, 15:00
LZS Jasienica Górna 2-2 LZS Dziewiętlice 11 października, 15:00
Sudety Burgrabice 4-2 LZS Jędrzychów 11 października, 15:00
LZS Wójcice 3-0 LZS Czarnolas 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 19 października

LZS Jędrzychów 4-5 Grom Mroczkowa 18 października, 15:00
LZS Wójcice 0-2 Sudety Burgrabice 19 października, 15:00
LZS Dziewiętlice 11-5 LZS Czarnolas 19 października, 15:00
LZS Meszno 2-2 LZS Jasienica Górna 19 października, 15:00
LZS Niwnica-Konradowa 1-3 LZS Gierałcice 19 października, 15:00
LZS Kałków 0-1 Atom Grądy-Goświnowice 19 października, 15:00
Unia Reńska Wieś 7-2 GLKS Kamiennik 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 26 października

Grom Mroczkowa 2-1 GLKS Kamiennik 26 października, 13:30
Atom Grądy-Goświnowice 4-2 Unia Reńska Wieś 25 października, 13:30
LZS Gierałcice 1-4 LZS Kałków 25 października, 13:30
LZS Jasienica Górna 4-3 LZS Niwnica-Konradowa 25 października, 13:30
LZS Czarnolas 5-1 LZS Meszno 26 października, 13:30
Sudety Burgrabice 1-0 LZS Dziewiętlice 25 października, 13:30
LZS Jędrzychów 2-3 LZS Wójcice 25 października, 14:30

Kolejka 11 - 9 listopada

LZS Wójcice 1-5 Grom Mroczkowa 9 listopada, 13:00
LZS Dziewiętlice 3-4 LZS Jędrzychów 9 listopada, 13:00
LZS Meszno 0-6 Sudety Burgrabice 9 listopada, 13:00
LZS Niwnica-Konradowa 1-2 LZS Czarnolas 9 listopada, 13:00
LZS Kałków 0-4 LZS Jasienica Górna 9 listopada, 13:00
Unia Reńska Wieś 6-3 LZS Gierałcice 8 listopada, 13:00
GLKS Kamiennik 4-1 Atom Grądy-Goświnowice 9 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 16 listopada

Grom Mroczkowa 2-1 Atom Grądy-Goświnowice 16 listopada, 13:00
LZS Gierałcice 4-1 GLKS Kamiennik 15 listopada, 13:00
LZS Jasienica Górna 4-3 Unia Reńska Wieś 15 listopada, 13:00
LZS Czarnolas 1-4 LZS Kałków 16 listopada, 13:00
Sudety Burgrabice 6-0 LZS Niwnica-Konradowa 15 listopada, 13:00
LZS Jędrzychów 4-4 LZS Meszno 16 listopada, 13:00
LZS Wójcice 4-1 LZS Dziewiętlice 16 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 23 listopada

LZS Dziewiętlice 2-3 Grom Mroczkowa 22 listopada, 13:00
LZS Meszno 2-9 LZS Wójcice 23 listopada, 13:00
LZS Niwnica-Konradowa 3-1 LZS Jędrzychów 23 listopada, 13:00
LZS Kałków 0-1 Sudety Burgrabice 23 listopada, 13:00
Unia Reńska Wieś 4-5 LZS Czarnolas 22 listopada, 13:00
GLKS Kamiennik 1-1 LZS Jasienica Górna 23 listopada, 13:00
Atom Grądy-Goświnowice 1-5 LZS Gierałcice 22 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Grom Mroczkowa 3-1 LZS Gierałcice 29 marca, 15:30
Atom Grądy-Goświnowice 3-2 LZS Jasienica Górna 28 marca, 15:30
GLKS Kamiennik 2-4 LZS Czarnolas 29 marca, 15:30
Unia Reńska Wieś 2-3 Sudety Burgrabice 29 marca, 15:30
LZS Kałków 2-2 LZS Jędrzychów 28 marca, 15:30
LZS Niwnica-Konradowa 5-0 LZS Wójcice 29 marca, 15:30
LZS Meszno 2-3 LZS Dziewiętlice 29 marca, 15:30

Kolejka 15 - 11-12 kwietnia

LZS Meszno 4-1 Grom Mroczkowa 12 kwietnia, 16:00
LZS Dziewiętlice 0-2 LZS Niwnica-Konradowa 12 kwietnia, 16:00
LZS Wójcice 3-2 LZS Kałków 12 kwietnia, 16:00
LZS Jędrzychów 3-4 Unia Reńska Wieś 12 kwietnia, 16:00
Sudety Burgrabice 4-0 GLKS Kamiennik 11 kwietnia, 16:00
LZS Czarnolas 2-0 Atom Grądy-Goświnowice 12 kwietnia, 16:00
LZS Jasienica Górna 2-3 LZS Gierałcice 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Grom Mroczkowa 2-1 LZS Jasienica Górna 19 kwietnia, 16:00
w Skoroszycach
LZS Gierałcice 3-0 LZS Czarnolas 18 kwietnia, 16:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-6 Sudety Burgrabice 19 kwietnia, 16:00
GLKS Kamiennik 4-1 LZS Jędrzychów 19 kwietnia, 16:00
Unia Reńska Wieś 3-1 LZS Wójcice 19 kwietnia, 16:00
LZS Kałków 1-3 LZS Dziewiętlice 18 kwietnia, 16:00
LZS Niwnica-Konradowa 3-2 LZS Meszno 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

LZS Niwnica-Konradowa 0-6 Grom Mroczkowa 26 kwietnia, 16:30
LZS Meszno 0-3 LZS Kałków 26 kwietnia, 16:30
LZS Dziewiętlice 2-2 Unia Reńska Wieś 26 kwietnia, 16:30
LZS Wójcice 1-1 GLKS Kamiennik 26 kwietnia, 16:30
LZS Jędrzychów 3-1 Atom Grądy-Goświnowice 26 kwietnia, 16:30
Sudety Burgrabice 1-2 LZS Gierałcice 25 kwietnia, 16:30
LZS Czarnolas 1-2 LZS Jasienica Górna 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 2-3 maja

Grom Mroczkowa 2-2 LZS Czarnolas 3 maja, 17:00
w Skoroszycach
LZS Jasienica Górna 1-1 Sudety Burgrabice 2 maja, 17:00
LZS Gierałcice 1-0 LZS Jędrzychów 2 maja, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 0-6 LZS Wójcice 3 maja, 17:00
GLKS Kamiennik 1-4 LZS Dziewiętlice 3 maja, 17:00
Unia Reńska Wieś 8-1 LZS Meszno 2 maja, 17:00
LZS Kałków 4-4 LZS Niwnica-Konradowa 2 maja, 17:00

Kolejka 19 - 9-10 maja

LZS Kałków 7-2 Grom Mroczkowa 9 maja, 17:00
LZS Niwnica-Konradowa 4-0 Unia Reńska Wieś 10 maja, 17:00
LZS Meszno 1-4 GLKS Kamiennik 10 maja, 17:00
LZS Dziewiętlice 2-4 Atom Grądy-Goświnowice 10 maja, 17:00
LZS Wójcice 1-2 LZS Gierałcice 10 maja, 17:00
LZS Jędrzychów 1-2 LZS Jasienica Górna 10 maja, 17:00
Sudety Burgrabice 1-0 LZS Czarnolas 9 maja, 17:00

Kolejka 20 - 16-17 maja

Grom Mroczkowa 1-3 Sudety Burgrabice 17 maja, 17:00
LZS Czarnolas 3-4 LZS Jędrzychów 17 maja, 17:00
LZS Jasienica Górna 6-0 LZS Wójcice 16 maja, 17:00
LZS Gierałcice 6-2 LZS Dziewiętlice 17 maja, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-1 LZS Meszno 16 maja, 17:00
GLKS Kamiennik 0-0 LZS Niwnica-Konradowa 17 maja, 17:00
Unia Reńska Wieś 13-2 LZS Kałków 17 maja, 17:00

Kolejka 21 - 23-24 maja

LZS Czarnolas 4-1 LZS Wójcice 24 maja, 17:00
Unia Reńska Wieś 1-4 Grom Mroczkowa 24 maja, 17:00
LZS Kałków 2-1 GLKS Kamiennik 23 maja, 17:00
LZS Niwnica-Konradowa 1-5 Atom Grądy-Goświnowice 24 maja, 17:00
LZS Meszno 1-6 LZS Gierałcice 24 maja, 17:00
LZS Dziewiętlice 4-1 LZS Jasienica Górna 24 maja, 17:00
LZS Jędrzychów 2-5 Sudety Burgrabice 24 maja, 17:00

Kolejka 22 - 30-31 maja

Grom Mroczkowa 3-2 LZS Jędrzychów 31 maja, 17:00
w Skoroszycach
Sudety Burgrabice 6-2 LZS Wójcice 30 maja, 17:00
LZS Czarnolas 5-5 LZS Dziewiętlice 31 maja, 17:00
LZS Jasienica Górna 7-0 LZS Meszno 30 maja, 17:00
LZS Gierałcice 6-1 LZS Niwnica-Konradowa 30 maja, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 2-4 LZS Kałków 30 maja, 17:00
GLKS Kamiennik 5-3 Unia Reńska Wieś 31 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4 czerwca

GLKS Kamiennik 4-4 Grom Mroczkowa 4 czerwca, 18:00
Unia Reńska Wieś 5-1 Atom Grądy-Goświnowice 4 czerwca, 18:00
LZS Kałków 6-5 LZS Gierałcice 4 czerwca, 18:00
LZS Niwnica-Konradowa 0-2 LZS Jasienica Górna 4 czerwca, 18:00
LZS Meszno 2-6 LZS Czarnolas 4 czerwca, 18:00
LZS Dziewiętlice 0-6 Sudety Burgrabice 4 czerwca, 18:00
LZS Wójcice 2-3 LZS Jędrzychów 4 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Grom Mroczkowa 1-0 LZS Wójcice 7 czerwca, 17:00
w Skoroszycach
LZS Jędrzychów 4-4 LZS Dziewiętlice 7 czerwca, 17:00
Sudety Burgrabice 3-0 LZS Meszno 6 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Czarnolas 0-0 LZS Niwnica-Konradowa 7 czerwca, 17:00
LZS Jasienica Górna 0-1 LZS Kałków 6 czerwca, 17:00
LZS Gierałcice 3-2 Unia Reńska Wieś 6 czerwca, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-0 GLKS Kamiennik 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Atom Grądy-Goświnowice 1-0 Grom Mroczkowa 14 czerwca, 17:30
GLKS Kamiennik 2-4 LZS Gierałcice 14 czerwca, 17:30
Unia Reńska Wieś 0-3 LZS Jasienica Górna 14 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Kałków 3-1 LZS Czarnolas 14 czerwca, 17:30
LZS Niwnica-Konradowa 1-5 Sudety Burgrabice 14 czerwca, 17:30
LZS Meszno 1-8 LZS Jędrzychów 14 czerwca, 17:30
LZS Dziewiętlice 5-1 LZS Wójcice 14 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 21 czerwca

Grom Mroczkowa 5-0 LZS Dziewiętlice 21 czerwca, 17:30
w Skoroszycach
LZS Wójcice 1-0 LZS Meszno 21 czerwca, 17:30
LZS Jędrzychów 3-0 LZS Niwnica-Konradowa 21 czerwca, 17:30
Sudety Burgrabice 5-1 LZS Kałków 21 czerwca, 17:30
LZS Czarnolas 2-0 Unia Reńska Wieś 21 czerwca, 17:30
LZS Jasienica Górna 6-2 GLKS Kamiennik 21 czerwca, 17:30
LZS Gierałcice 10-0 Atom Grądy-Goświnowice 21 czerwca, 17:30

Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska I)
Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska II)

Klasa A 2014/2015 (Opole I)
Klasa A 2014/2015 (Opole II)
Klasa A 2014/2015 (Opole IV)
Klasa A 2014/2015 (Opole V)
Klasa A 2014/2015 (Opole VI)

Klasa B 2014/2015 (Opole I)
Klasa B 2014/2015 (Opole II)
Klasa B 2014/2015 (Opole III)
Klasa B 2014/2015 (Opole IV)
Klasa B 2014/2015 (Opole IX)
Klasa B 2014/2015 (Opole V)
Klasa B 2014/2015 (Opole VI)
Klasa B 2014/2015 (Opole VII)
Klasa B 2014/2015 (Opole VIII)
Klasa B 2014/2015 (Opole X)
Klasa B 2014/2015 (Opole XI)
Klasa B 2014/2015 (Opole XII)
Klasa B 2014/2015 (Opole XIII)
Klasa B 2014/2015 (Opole XIV)
Klasa B 2014/2015 (Opole XV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas