[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Opole I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Gronowice 26 71 23 2 1 93-25 13 0 0 52-15 10 2 1 41-10
2.  LZS Rudniki 26 68 22 2 2 105-26 13 0 0 57-6 9 2 2 48-20
3.  Agroplon Głuszyna 26 65 21 2 3 92-25 11 1 1 56-9 10 1 2 36-16
4.  LZS Ligota Oleska 26 47 15 2 9 71-54 7 1 5 31-25 8 1 4 40-29
5.  Piast Gorzów Śląski 26 41 13 2 11 53-53 7 2 4 30-22 6 0 7 23-31
6.  LZS Ligota Dolna 26 38 12 2 12 69-63 8 0 5 38-25 4 2 7 31-38
7.  LZS Rożnów 26 37 12 1 13 40-59 4 1 8 15-31 8 0 5 25-28
8.  LKS Krzywiczyny 26 36 11 3 12 50-57 4 3 6 24-23 7 0 6 26-34
9.  LZS Chocianowice 26 29 9 2 15 42-62 6 1 6 29-34 3 1 9 13-28
10.  LZS Uszyce 26 24 7 3 16 41-63 4 2 7 23-30 3 1 9 18-33 2 3 1 0 1 4-4
11.  Prosna Zdziechowice 26 24 8 0 18 34-62 5 0 8 19-27 3 0 10 15-35 2 3 1 0 1 4-4
12.  LZS Bugaj Nowy 26 20 6 2 18 32-80 1 2 10 16-47 5 0 8 16-33
13.  Motor Praszka 26 18 5 3 18 29-69 3 0 10 16-32 2 3 8 13-37
14.  LZS Kujakowice 26 13 3 4 19 31-84 2 2 9 18-32 1 2 10 13-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Gronowice    2-0 5-1 5-4 5-2 5-4 3-1 3-1 4-0 3-1 2-1 5-0 4-0 6-0 
 2 LZS Rudniki2-1     2-1 8-0 3-2 4-0 3-1 9-0 3-0 3-1 4-0 4-0 4-0 8-0 
 3 Agroplon Głuszyna1-1 0-1     3-0* 4-0 4-1 10-0 3-2 3-0 3-1 6-0 3-1 7-1 9-1 
 4 LZS Ligota Oleska0-3* 3-1 1-1     2-4 4-1 0-4 2-4 2-1 2-1 5-2 0-3* 6-0 4-0 
 5 Piast Gorzów Śląski1-3 3-4 0-1 0-5     3-3 2-1 2-1 3-1 4-0 3-2 5-0 1-1 3-0 
 6 LZS Ligota Dolna0-5 0-7 3-6 8-1 4-1     1-2 1-2 1-0 6-0 3-0 5-0 3-0 3-1 
 7 LZS Rożnów0-6 3-3 0-1 0-5 1-0 2-5     2-4 2-0 1-3 1-2 0-1 1-0 2-1 
 8 LKS Krzywiczyny1-3 3-4 1-2 1-1 3-0* 3-0 0-2     2-5 2-2 0-2 4-1 0-0 4-1 
 9 LZS Chocianowice0-4 0-2 1-5 0-5 2-4 3-2 6-1 0-5     3-0 3-2 2-1 6-0* 3-3 
 10 LZS Uszyce2-3 2-2 1-5 0-3 2-3 2-2 1-3 0-1 4-1     3-1 2-1 0-4 4-1 
 11 Prosna Zdziechowice1-4 0-4 1-3 1-2 2-1 3-1 2-4 2-0 0-1 3-1     0-2 1-4 3-0* 
 12 LZS Bugaj Nowy1-5 0-11 0-4 2-5 1-2 3-5 0-3 0-1 1-2 1-4 3-1     2-2 2-2 
 13 Motor Praszka0-2 2-5 1-3 0-3 1-2 1-4 0-1 2-3 2-1 2-1 2-1 2-3     1-3 
 14 LZS Kujakowice1-1 2-4 0-3 1-6 1-2 1-3 0-2 8-2 1-1 0-3* 0-1 1-3 2-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

LZS Uszyce 4-1 LZS Kujakowice 24 sierpnia, 17:00
Piast Gorzów Śląski 3-2 Prosna Zdziechowice 24 sierpnia, 17:00
LZS Gronowice 5-1 Agroplon Głuszyna 23 sierpnia, 17:00
LZS Bugaj Nowy 2-5 LZS Ligota Oleska 24 sierpnia, 17:00
Motor Praszka 0-1 LZS Rożnów 24 sierpnia, 17:00
LKS Krzywiczyny 3-0 LZS Ligota Dolna 24 sierpnia, 17:00
LZS Rudniki 3-0 LZS Chocianowice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

LZS Kujakowice 1-1 LZS Chocianowice 31 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Dolna 0-7 LZS Rudniki 31 sierpnia, 17:00
LZS Rożnów 2-4 LKS Krzywiczyny 31 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Oleska 6-0 Motor Praszka 31 sierpnia, 17:00
Agroplon Głuszyna 3-1 LZS Bugaj Nowy 31 sierpnia, 17:00
LZS Uszyce 2-3 Piast Gorzów Śląski 31 sierpnia, 17:00
LZS Gronowice 2-1 Prosna Zdziechowice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Piast Gorzów Śląski 3-0 LZS Kujakowice 6 września, 16:30
LZS Gronowice 3-1 LZS Uszyce 7 września, 16:30
LZS Bugaj Nowy 3-1 Prosna Zdziechowice 7 września, 16:30
Motor Praszka 1-3 Agroplon Głuszyna 6 września, 16:30
LKS Krzywiczyny 1-1 LZS Ligota Oleska 6 września, 16:30
LZS Rudniki 3-1 LZS Rożnów 6 września, 16:30
LZS Chocianowice 3-2 LZS Ligota Dolna 7 września, 16:30

Kolejka 4 - 13-14 września

LZS Kujakowice 1-3 LZS Ligota Dolna 14 września, 16:00
LZS Rożnów 2-0 LZS Chocianowice 14 września, 16:00
LZS Ligota Oleska 3-1 LZS Rudniki 14 września, 16:00
Prosna Zdziechowice 1-4 Motor Praszka 13 września, 16:00
LZS Uszyce 2-1 LZS Bugaj Nowy 14 września, 16:00
Piast Gorzów Śląski 1-3 LZS Gronowice 13 września, 16:00
LKS Krzywiczyny 1-2 Agroplon Głuszyna 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 20-21 września

LZS Gronowice 6-0 LZS Kujakowice 21 września, 16:00
LZS Bugaj Nowy 1-2 Piast Gorzów Śląski 21 września, 16:00
Motor Praszka 2-1 LZS Uszyce 20 września, 16:00
LKS Krzywiczyny 0-2 Prosna Zdziechowice 21 września, 16:00
LZS Rudniki 2-1 Agroplon Głuszyna 20 września, 16:00
LZS Chocianowice 0-5 LZS Ligota Oleska 21 września, 16:00
LZS Ligota Dolna 1-2 LZS Rożnów 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 września

LZS Kujakowice 0-2 LZS Rożnów 28 września, 15:00
LZS Ligota Oleska 4-1 LZS Ligota Dolna 28 września, 15:00
Agroplon Głuszyna 3-0 LZS Chocianowice 27 września, 15:00
Prosna Zdziechowice 0-4 LZS Rudniki 28 września, 15:00
LZS Uszyce 0-1 LKS Krzywiczyny 28 września, 15:00
Piast Gorzów Śląski 1-1 Motor Praszka 27 września, 15:00
LZS Gronowice 5-0 LZS Bugaj Nowy 28 września, 15:00

Kolejka 7 - 4-5 października

LZS Bugaj Nowy 2-2 LZS Kujakowice 5 października, 15:00
Motor Praszka 0-2 LZS Gronowice 4 października, 15:00
LKS Krzywiczyny 3-0 Piast Gorzów Śląski 5 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Rudniki 3-1 LZS Uszyce 4 października, 15:00
LZS Chocianowice 3-2 Prosna Zdziechowice 5 października, 15:00
LZS Ligota Dolna 3-6 Agroplon Głuszyna 5 października, 15:00
LZS Rożnów 0-5 LZS Ligota Oleska 5 października, 15:00

Kolejka 8 - 11-12 października

LZS Kujakowice 1-6 LZS Ligota Oleska 12 października, 15:00
Agroplon Głuszyna 10-0 LZS Rożnów 12 października, 15:00
Prosna Zdziechowice 3-1 LZS Ligota Dolna 11 października, 15:00
LZS Uszyce 4-1 LZS Chocianowice 12 października, 15:00
Piast Gorzów Śląski 3-4 LZS Rudniki 11 października, 15:00
LZS Gronowice 3-1 LKS Krzywiczyny 12 października, 15:00
LZS Bugaj Nowy 2-2 Motor Praszka 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Motor Praszka 1-3 LZS Kujakowice 18 października, 15:00
LKS Krzywiczyny 4-1 LZS Bugaj Nowy 19 października, 15:00
LZS Rudniki 2-1 LZS Gronowice 18 października, 15:00
LZS Chocianowice 2-4 Piast Gorzów Śląski 19 października, 15:00
LZS Ligota Dolna 6-0 LZS Uszyce 19 października, 15:00
LZS Rożnów 1-2 Prosna Zdziechowice 19 października, 15:00
LZS Ligota Oleska 1-1 Agroplon Głuszyna 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 25-26 października

LZS Kujakowice 0-3 Agroplon Głuszyna 25 października, 13:30
Prosna Zdziechowice 1-2 LZS Ligota Oleska 25 października, 14:30
LZS Uszyce 1-3 LZS Rożnów 26 października, 13:30
Piast Gorzów Śląski 3-3 LZS Ligota Dolna 25 października, 13:30
LZS Gronowice 4-0 LZS Chocianowice 26 października, 13:30
LZS Bugaj Nowy 0-11 LZS Rudniki 26 października, 13:30
Motor Praszka 2-3 LKS Krzywiczyny 25 października, 13:30

Kolejka 11 - 8-9 listopada

LKS Krzywiczyny 4-1 LZS Kujakowice 9 listopada, 13:00
LZS Rudniki 4-0 Motor Praszka 8 listopada, 13:00
LZS Chocianowice 2-1 LZS Bugaj Nowy 9 listopada, 13:00
LZS Ligota Dolna 0-5 LZS Gronowice 9 listopada, 13:00
LZS Rożnów 1-0 Piast Gorzów Śląski 9 listopada, 13:00
LZS Ligota Oleska 2-1 LZS Uszyce 9 listopada, 13:00
Agroplon Głuszyna 6-0 Prosna Zdziechowice 9 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 15-16 listopada

LZS Kujakowice 0-1 Prosna Zdziechowice 16 listopada, 13:00
LZS Uszyce 1-5 Agroplon Głuszyna 16 listopada, 13:00
Piast Gorzów Śląski 0-5 LZS Ligota Oleska 15 listopada, 13:00
LZS Gronowice 3-1 LZS Rożnów 16 listopada, 13:00
LZS Bugaj Nowy 3-5 LZS Ligota Dolna 16 listopada, 13:00
Motor Praszka 2-1 LZS Chocianowice 15 listopada, 13:00
LKS Krzywiczyny 3-4 LZS Rudniki 16 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 22-23 listopada

LZS Rudniki 8-0 LZS Kujakowice 22 listopada, 13:00
LZS Chocianowice 0-5 LKS Krzywiczyny 23 listopada, 13:00
LZS Ligota Dolna 3-0 Motor Praszka 23 listopada, 13:00
LZS Rożnów 0-1 LZS Bugaj Nowy 23 listopada, 13:00
LZS Ligota Oleska 0-3 LZS Gronowice 23 listopada, 13:00
(wo)
przerwany w 88. minucie przy stanie 0-1 z powodu naruszenia nietykalności asystenta przez kibica gospodarzy
Agroplon Głuszyna 4-0 Piast Gorzów Śląski 23 listopada, 13:00
Prosna Zdziechowice 3-1 LZS Uszyce 22 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

LZS Kujakowice 0-3 LZS Uszyce 29 marca, 15:30
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Prosna Zdziechowice 2-1 Piast Gorzów Śląski 28 marca, 15:30
Agroplon Głuszyna 1-1 LZS Gronowice 29 marca, 15:30
LZS Ligota Oleska 0-3 LZS Bugaj Nowy 29 marca, 15:30
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
LZS Rożnów 1-0 Motor Praszka 28 marca, 15:30
LZS Ligota Dolna 1-2 LKS Krzywiczyny 29 marca, 15:30
LZS Chocianowice 0-2 LZS Rudniki 29 marca, 15:30

Kolejka 15 - 11-12 kwietnia

Prosna Zdziechowice 1-4 LZS Gronowice 11 kwietnia, 16:00
w Kowalach
LZS Chocianowice 3-3 LZS Kujakowice 12 kwietnia, 15:00
LZS Rudniki 4-0 LZS Ligota Dolna 11 kwietnia, 16:00
LKS Krzywiczyny 0-2 LZS Rożnów 12 kwietnia, 16:00
Motor Praszka 0-3 LZS Ligota Oleska 11 kwietnia, 16:00
LZS Bugaj Nowy 0-4 Agroplon Głuszyna 12 kwietnia, 16:00
Piast Gorzów Śląski 4-0 LZS Uszyce 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

LZS Kujakowice 1-2 Piast Gorzów Śląski 19 kwietnia, 16:00
LZS Uszyce 2-3 LZS Gronowice 19 kwietnia, 16:00
Prosna Zdziechowice 0-2 LZS Bugaj Nowy 18 kwietnia, 16:00
w Kowalach
Agroplon Głuszyna 7-1 Motor Praszka 19 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Oleska 2-4 LKS Krzywiczyny 19 kwietnia, 16:00
LZS Rożnów 3-3 LZS Rudniki 18 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Dolna 1-0 LZS Chocianowice 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Agroplon Głuszyna 3-2 LKS Krzywiczyny 26 kwietnia, 13:00
LZS Ligota Dolna 3-1 LZS Kujakowice 26 kwietnia, 16:30
LZS Chocianowice 6-1 LZS Rożnów 26 kwietnia, 15:00
LZS Rudniki 8-0 LZS Ligota Oleska 25 kwietnia, 16:30
Motor Praszka 2-1 Prosna Zdziechowice 25 kwietnia, 16:30
LZS Bugaj Nowy 1-4 LZS Uszyce 26 kwietnia, 16:30
LZS Gronowice 5-2 Piast Gorzów Śląski 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 2-3 maja

LZS Kujakowice 1-1 LZS Gronowice 3 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 5-0 LZS Bugaj Nowy 13 maja, 17:00
LZS Uszyce 0-4 Motor Praszka 3 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 2-0 LKS Krzywiczyny 2 maja, 17:00
w Kowalach
Agroplon Głuszyna 0-1 LZS Rudniki 3 maja, 17:00
LZS Ligota Oleska 2-1 LZS Chocianowice 3 maja, 17:00
LZS Rożnów 2-5 LZS Ligota Dolna 3 maja, 17:00

Kolejka 19 - 9-10 maja

LZS Rożnów 2-1 LZS Kujakowice 9 maja, 17:00
LZS Ligota Dolna 8-1 LZS Ligota Oleska 10 maja, 17:00
LZS Chocianowice 1-5 Agroplon Głuszyna 10 maja, 15:00
LZS Rudniki 4-0 Prosna Zdziechowice 9 maja, 17:00
LKS Krzywiczyny 2-2 LZS Uszyce 10 maja, 17:00
Motor Praszka 1-2 Piast Gorzów Śląski 9 maja, 16:00
LZS Bugaj Nowy 1-5 LZS Gronowice 10 maja, 17:00

Kolejka 20 - 16-17 maja

LZS Kujakowice 1-3 LZS Bugaj Nowy 17 maja, 17:00
LZS Gronowice 4-0 Motor Praszka 16 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 2-1 LKS Krzywiczyny 16 maja, 17:00
LZS Uszyce 2-2 LZS Rudniki 17 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 0-1 LZS Chocianowice 16 maja, 17:00
w Kowalach
Agroplon Głuszyna 4-1 LZS Ligota Dolna 17 maja, 17:00
LZS Ligota Oleska 0-4 LZS Rożnów 17 maja, 17:00

Kolejka 21 - 23-24 maja

LZS Ligota Oleska 4-0 LZS Kujakowice 23 maja, 17:00
LZS Rożnów 0-1 Agroplon Głuszyna 23 maja, 17:00
LZS Ligota Dolna 3-0 Prosna Zdziechowice 24 maja, 17:00
LZS Chocianowice 3-0 LZS Uszyce 24 maja, 15:00
LZS Rudniki 3-2 Piast Gorzów Śląski 23 maja, 17:00
LKS Krzywiczyny 1-3 LZS Gronowice 24 maja, 17:00
Motor Praszka 2-3 LZS Bugaj Nowy 23 maja, 17:00

Kolejka 22 - 30-31 maja

LZS Kujakowice 2-1 Motor Praszka 31 maja, 17:00
LZS Bugaj Nowy 0-1 LKS Krzywiczyny 31 maja, 17:00
LZS Gronowice 2-0 LZS Rudniki 30 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 3-1 LZS Chocianowice 30 maja, 17:00
LZS Uszyce 2-2 LZS Ligota Dolna 31 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 2-4 LZS Rożnów 30 maja, 17:00
Agroplon Głuszyna 3-0 LZS Ligota Oleska 31 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 23 - 4 czerwca

Agroplon Głuszyna 9-1 LZS Kujakowice 4 czerwca, 18:00
LZS Ligota Oleska 5-2 Prosna Zdziechowice 4 czerwca, 18:00
LZS Rożnów 1-3 LZS Uszyce 4 czerwca, 18:00
LZS Ligota Dolna 4-1 Piast Gorzów Śląski 4 czerwca, 18:00
LZS Chocianowice 0-4 LZS Gronowice 4 czerwca, 18:00
LZS Rudniki 4-0 LZS Bugaj Nowy 4 czerwca, 18:00
LKS Krzywiczyny 0-0 Motor Praszka 4 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

LZS Kujakowice 8-2 LKS Krzywiczyny 7 czerwca, 17:00
Motor Praszka 2-5 LZS Rudniki 6 czerwca, 17:00
LZS Bugaj Nowy 1-2 LZS Chocianowice 7 czerwca, 17:00
LZS Gronowice 5-4 LZS Ligota Dolna 7 czerwca, 17:00
Piast Gorzów Śląski 2-1 LZS Rożnów 6 czerwca, 18:00
LZS Uszyce 0-3 LZS Ligota Oleska 7 czerwca, 17:00
Prosna Zdziechowice 1-3 Agroplon Głuszyna 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Prosna Zdziechowice 3-0 LZS Kujakowice 14 czerwca, 17:30
(wo)
przerwany w 57. minucie przy stanie 1-0 - goście zeszli z boiska
Agroplon Głuszyna 3-1 LZS Uszyce 14 czerwca, 17:30
LZS Ligota Oleska 2-4 Piast Gorzów Śląski 14 czerwca, 17:30
LZS Rożnów 0-6 LZS Gronowice 14 czerwca, 17:30
LZS Ligota Dolna 5-0 LZS Bugaj Nowy 14 czerwca, 17:30
LZS Chocianowice 6-0 Motor Praszka 14 czerwca, 17:30
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LZS Rudniki 9-0 LKS Krzywiczyny 14 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 21 czerwca

LZS Kujakowice 2-4 LZS Rudniki 21 czerwca, 17:30
LKS Krzywiczyny 2-5 LZS Chocianowice 21 czerwca, 17:30
Motor Praszka 1-4 LZS Ligota Dolna 21 czerwca, 17:30
LZS Bugaj Nowy 0-3 LZS Rożnów 21 czerwca, 17:30
LZS Gronowice 5-4 LZS Ligota Oleska 21 czerwca, 17:30
Piast Gorzów Śląski 0-1 Agroplon Głuszyna 21 czerwca, 17:30
LZS Uszyce 3-1 Prosna Zdziechowice 21 czerwca, 17:30

Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska I)
Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska II)

Klasa A 2014/2015 (Opole II)
Klasa A 2014/2015 (Opole III)
Klasa A 2014/2015 (Opole IV)
Klasa A 2014/2015 (Opole V)
Klasa A 2014/2015 (Opole VI)

Klasa B 2014/2015 (Opole I)
Klasa B 2014/2015 (Opole II)
Klasa B 2014/2015 (Opole III)
Klasa B 2014/2015 (Opole IV)
Klasa B 2014/2015 (Opole IX)
Klasa B 2014/2015 (Opole V)
Klasa B 2014/2015 (Opole VI)
Klasa B 2014/2015 (Opole VII)
Klasa B 2014/2015 (Opole VIII)
Klasa B 2014/2015 (Opole X)
Klasa B 2014/2015 (Opole XI)
Klasa B 2014/2015 (Opole XII)
Klasa B 2014/2015 (Opole XIII)
Klasa B 2014/2015 (Opole XIV)
Klasa B 2014/2015 (Opole XV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas