[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Opole VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Branice 26 68 22 2 2 127-33 11 1 1 72-18 11 1 1 55-15
2.  Victoria Cisek 26 61 19 4 3 113-40 11 1 1 71-12 8 3 2 42-28
3.  LZS Kotlarnia 26 49 15 4 7 86-43 8 2 3 57-23 7 2 4 29-20
4.  LZS Stary Ujazd 26 47 15 2 9 82-44 9 0 4 46-20 6 2 5 36-24
5.  Victoria Łany 26 44 14 2 10 55-36 8 0 5 28-19 6 2 5 27-17
6.  KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 26 42 12 6 8 73-42 6 5 2 41-13 6 1 6 32-29
7.  Śląsk Reńska Wieś 26 38 11 5 10 63-50 7 2 4 38-23 4 3 6 25-27
8.  Chemik II Kędzierzyn-Koźle 26 35 11 2 13 41-59 7 0 6 26-25 4 2 7 15-34
9.  LZS Łężce 26 29 8 5 13 36-64 5 1 7 19-24 3 4 6 17-40 2 6 2 0 0 5-1
10.  FC Pilszcz 26 29 9 2 15 50-79 4 2 7 25-29 5 0 8 25-50 2 0 0 0 2 1-5
11.  MGKS Baborów 26 27 8 3 15 49-81 4 3 6 23-26 4 0 9 26-55
12.  Start Bogdanowice 26 22 5 7 14 47-91 3 2 8 29-54 2 5 6 18-37
13.  Troja Włodzienin 26 18 4 6 16 44-128 3 4 6 24-46 1 2 10 20-82
14.  Zryw Pawłowiczki 26 9 1 6 19 21-97 1 5 7 15-41 0 1 12 6-56
Zryw Pawłowiczki został wycofany z rozgrywek po 22. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Branice    6-3 0-1 3-3 4-2 2-1 5-3 6-1 7-0* 9-2 7-1 10-0 10-0* 3-1 
 2 Victoria Cisek5-1     6-1 2-0 0-4 5-1 1-0 9-0 7-0 8-1 10-1 3-3 8-0 7-0 
 3 LZS Kotlarnia2-6 5-1     2-2 0-1 2-1 4-4 2-0 9-0* 5-0* 3-5 3-0 15-2 5-1 
 4 LZS Stary Ujazd2-5 0-1 3-0     1-4 2-0 1-0 1-2 6-1 5-4 4-0 6-3 7-0 8-0 
 5 Victoria Łany0-2 1-4 0-2 5-1     2-3 1-0 0-1 2-1 6-2 3-2 3-0* 2-1 3-0* 
 6 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)1-1 3-3 1-1 2-0 1-0     2-2 0-0 0-1 4-0 7-1 0-2 13-2 7-0 
 7 Śląsk Reńska Wieś2-5 0-5* 3-1 1-4 0-0 5-1     5-0 2-2 4-1 6-0 0-3* 7-1 3-0* 
 8 Chemik II Kędzierzyn-Koźle1-2 2-4 1-0 1-5 2-1 1-3 0-3*     1-0 2-3 4-0 3-1 5-3 3-0* 
 9 LZS Łężce0-4 1-3 0-4 1-2 1-2 4-1 1-2 2-1     3-0* 0-5 3-0* 3-0* 0-0 
 10 FC Pilszcz0-2 2-3 2-4 0-4 2-1 0-2 1-3 3-1 1-2     3-2 2-2 2-2 7-1 
 11 MGKS Baborów0-4 3-6 2-2 4-3 2-1 1-2 4-1 0-1 0-0 1-2     1-1 2-3 3-0* 
 12 Start Bogdanowice2-6 1-5 1-5 3-2 2-6 1-10 2-3 2-2 2-2 1-5 3-4     6-4 3-0* 
 13 Troja Włodzienin0-8 1-1 1-5 0-3* 2-2 2-5 4-4 3-2 2-7 1-3 3-2 1-1     4-3 
 14 Zryw Pawłowiczki0-9 3-3 0-3* 0-7 0-3* 2-2 1-0 1-4 1-1 1-2 2-3 2-2 2-2     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Victoria Łany 2-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 24 sierpnia, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 6-0 MGKS Baborów 23 sierpnia, 17:00
LZS Kotlarnia 5-1 Victoria Cisek 17 września, 17:00
Start Bogdanowice 2-2 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Branice 3-1 Zryw Pawłowiczki 23 sierpnia, 17:00
LZS Łężce 1-2 LZS Stary Ujazd 24 sierpnia, 17:00
Troja Włodzienin 1-3 FC Pilszcz 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4-0 FC Pilszcz 31 sierpnia, 17:00
LZS Stary Ujazd 7-0 Troja Włodzienin 30 sierpnia, 17:00
Zryw Pawłowiczki 1-1 LZS Łężce 31 sierpnia, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-2 Orzeł Branice 31 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 3-3 Start Bogdanowice 30 sierpnia, 17:00
MGKS Baborów 2-2 LZS Kotlarnia 31 sierpnia, 17:00
Victoria Łany 1-0 Śląsk Reńska Wieś 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7 września

LZS Kotlarnia 0-1 Victoria Łany 6 września, 16:30
Start Bogdanowice 3-4 MGKS Baborów 6 września, 16:30
Orzeł Branice 6-3 Victoria Cisek 6 września, 16:30
LZS Łężce 2-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 7 września, 16:30
Troja Włodzienin 4-3 Zryw Pawłowiczki 6 września, 17:00
FC Pilszcz 0-4 LZS Stary Ujazd 7 września, 16:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-2 Śląsk Reńska Wieś 6 września, 16:30

Kolejka 4 - 14 września

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-0 LZS Stary Ujazd 14 września, 16:00
Zryw Pawłowiczki 1-2 FC Pilszcz 14 września, 16:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 5-3 Troja Włodzienin 14 września, 16:00
Victoria Cisek 7-0 LZS Łężce 13 września, 16:00
MGKS Baborów 0-4 Orzeł Branice 14 września, 16:00
Victoria Łany 3-0 Start Bogdanowice 13 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Kotlarnia 4-4 Śląsk Reńska Wieś 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 21 września

LZS Kotlarnia 2-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 20 września, 16:00
Start Bogdanowice 2-3 Śląsk Reńska Wieś 20 września, 16:00
Orzeł Branice 4-2 Victoria Łany 20 września, 16:00
LZS Łężce 0-5 MGKS Baborów 21 września, 16:00
Troja Włodzienin 1-1 Victoria Cisek 21 września, 16:00
FC Pilszcz 3-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 21 września, 16:00
LZS Stary Ujazd 8-0 Zryw Pawłowiczki 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28 września

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 7-0 Zryw Pawłowiczki 28 września, 16:00
Victoria Cisek 8-1 FC Pilszcz 27 września, 16:00
MGKS Baborów 2-3 Troja Włodzienin 28 września, 16:00
Victoria Łany 2-1 LZS Łężce 27 września, 16:00
LZS Kotlarnia 3-0 Start Bogdanowice 27 września, 16:00
LZS Stary Ujazd 1-2 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 28 września, 16:00
Orzeł Branice 5-3 Śląsk Reńska Wieś 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 5 października

Start Bogdanowice 1-10 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4 października, 15:00
Orzeł Branice 0-1 LZS Kotlarnia 4 października, 15:00
LZS Łężce 1-2 Śląsk Reńska Wieś 4 października, 15:00
Troja Włodzienin 2-2 Victoria Łany 5 października, 15:00
FC Pilszcz 3-2 MGKS Baborów 5 października, 15:00
LZS Stary Ujazd 0-1 Victoria Cisek 5 października, 15:00
Zryw Pawłowiczki 1-4 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 5 października, 15:00

Kolejka 8 - 12 października

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 12 października, 15:00
Victoria Cisek 7-0 Zryw Pawłowiczki 11 października, 15:00
MGKS Baborów 4-3 LZS Stary Ujazd 12 października, 15:00
Victoria Łany 6-2 FC Pilszcz 11 października, 15:00
LZS Kotlarnia 9-0 LZS Łężce 11 października, 15:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 9-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Start Bogdanowice 2-6 Orzeł Branice 12 października, 15:00
Troja Włodzienin 4-4 Śląsk Reńska Wieś 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 19 października

Orzeł Branice 2-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 18 października, 15:00
LZS Łężce 3-0 Start Bogdanowice 19 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Troja Włodzienin 1-5 LZS Kotlarnia 19 października, 15:00
FC Pilszcz 1-3 Śląsk Reńska Wieś 18 października, 15:00
LZS Stary Ujazd 1-4 Victoria Łany 19 października, 15:00
Zryw Pawłowiczki 2-3 MGKS Baborów 19 października, 15:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2-4 Victoria Cisek 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 26 października

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-3 Victoria Cisek 26 października, 13:30
MGKS Baborów 0-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 26 października, 13:30
Victoria Łany 3-0 Zryw Pawłowiczki 25 października, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
LZS Kotlarnia 5-0 FC Pilszcz 25 października, 13:30
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Start Bogdanowice 6-4 Troja Włodzienin 25 października, 13:30
Orzeł Branice 7-0 LZS Łężce 25 października, 13:30
(wo)
przerwany w 59. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LZS Stary Ujazd 1-0 Śląsk Reńska Wieś 26 października, 13:30

Kolejka 11 - 9 listopada

LZS Łężce 4-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 9 listopada, 13:00
Troja Włodzienin 0-8 Orzeł Branice 9 listopada, 13:00
FC Pilszcz 2-2 Start Bogdanowice 9 listopada, 13:00
LZS Stary Ujazd 3-0 LZS Kotlarnia 8 listopada, 13:00
Zryw Pawłowiczki 1-0 Śląsk Reńska Wieś 8 listopada, 13:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2-1 Victoria Łany 9 listopada, 13:00
Victoria Cisek 10-1 MGKS Baborów 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 16 listopada

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 7-1 MGKS Baborów 16 listopada, 13:00
Victoria Łany 1-4 Victoria Cisek 15 listopada, 13:00
LZS Kotlarnia 5-1 Zryw Pawłowiczki 15 listopada, 13:00
Start Bogdanowice 3-2 LZS Stary Ujazd 16 listopada, 13:00
Orzeł Branice 9-2 FC Pilszcz 15 listopada, 13:00
LZS Łężce 3-0 Troja Włodzienin 16 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-3 Śląsk Reńska Wieś 15 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy

Kolejka 13 - 23 listopada

Troja Włodzienin 2-5 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 23 listopada, 13:00
FC Pilszcz 1-2 LZS Łężce 23 listopada, 13:00
LZS Stary Ujazd 2-5 Orzeł Branice 22 listopada, 13:00
Zryw Pawłowiczki 2-2 Start Bogdanowice 23 listopada, 13:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-0 LZS Kotlarnia 23 listopada, 13:00
Victoria Cisek 1-0 Śląsk Reńska Wieś 22 listopada, 13:00
MGKS Baborów 2-1 Victoria Łany 23 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-0 Victoria Łany 29 marca, 15:30
MGKS Baborów 4-1 Śląsk Reńska Wieś 28 marca, 15:30
Victoria Cisek 6-1 LZS Kotlarnia 28 marca, 15:30
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 3-1 Start Bogdanowice 29 marca, 15:30
Zryw Pawłowiczki 0-9 Orzeł Branice 29 marca, 15:30
LZS Stary Ujazd 6-1 LZS Łężce 29 marca, 15:30
FC Pilszcz 2-2 Troja Włodzienin 29 marca, 15:30

Kolejka 15 - 11-12 kwietnia

FC Pilszcz 0-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 12 kwietnia, 16:00
Troja Włodzienin 0-3 LZS Stary Ujazd 12 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Łężce 0-0 Zryw Pawłowiczki 12 kwietnia, 16:00
Orzeł Branice 6-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 12 kwietnia, 16:00
Start Bogdanowice 1-5 Victoria Cisek 12 kwietnia, 16:00
LZS Kotlarnia 3-5 MGKS Baborów 11 kwietnia, 16:00
Śląsk Reńska Wieś 0-0 Victoria Łany 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Śląsk Reńska Wieś 5-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 18 kwietnia, 16:00
Victoria Łany 0-2 LZS Kotlarnia 18 kwietnia, 16:00
MGKS Baborów 1-1 Start Bogdanowice 18 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 5-1 Orzeł Branice 18 kwietnia, 16:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-0 LZS Łężce 19 kwietnia, 16:00
Zryw Pawłowiczki 2-2 Troja Włodzienin 19 kwietnia, 16:00
LZS Stary Ujazd 5-4 FC Pilszcz 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Śląsk Reńska Wieś 3-1 LZS Kotlarnia 25 kwietnia, 16:30
LZS Stary Ujazd 2-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 26 kwietnia, 16:30
FC Pilszcz 7-1 Zryw Pawłowiczki 26 kwietnia, 16:30
Troja Włodzienin 3-2 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 26 kwietnia, 16:30
LZS Łężce 1-3 Victoria Cisek 26 kwietnia, 16:30
Orzeł Branice 7-1 MGKS Baborów 25 kwietnia, 16:30
Start Bogdanowice 2-6 Victoria Łany 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 2-3 maja

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-1 LZS Kotlarnia 3 maja, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 0-3 Start Bogdanowice 2 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Łany 0-2 Orzeł Branice 2 maja, 17:00
MGKS Baborów 0-0 LZS Łężce 2 maja, 17:00
Victoria Cisek 8-0 Troja Włodzienin 2 maja, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2-3 FC Pilszcz 3 maja, 17:00
Zryw Pawłowiczki 0-7 LZS Stary Ujazd 3 maja, 17:00

Kolejka 19 - 9-10 maja

Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-5 LZS Stary Ujazd 10 maja, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 2-5 Orzeł Branice 9 maja, 17:00
Zryw Pawłowiczki 2-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 10 maja, 17:00
FC Pilszcz 2-3 Victoria Cisek 10 maja, 17:00
Troja Włodzienin 3-2 MGKS Baborów 10 maja, 17:00
LZS Łężce 1-2 Victoria Łany 10 maja, 17:00
Start Bogdanowice 1-5 LZS Kotlarnia 10 maja, 17:00

Kolejka 20 - 16-17 maja

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-2 Start Bogdanowice 17 maja, 17:00
LZS Kotlarnia 2-6 Orzeł Branice 16 maja, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 2-2 LZS Łężce 16 maja, 17:00
Victoria Łany 2-1 Troja Włodzienin 16 maja, 17:00
MGKS Baborów 1-2 FC Pilszcz 16 maja, 17:00
Victoria Cisek 2-0 LZS Stary Ujazd 16 maja, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 3-0 Zryw Pawłowiczki 17 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 21 - 23-24 maja

Śląsk Reńska Wieś 7-1 Troja Włodzienin 23 maja, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 24 maja, 17:00
Zryw Pawłowiczki 3-3 Victoria Cisek 24 maja, 17:00
LZS Stary Ujazd 4-0 MGKS Baborów 24 maja, 17:00
FC Pilszcz 2-1 Victoria Łany 24 maja, 17:00
LZS Łężce 0-4 LZS Kotlarnia 24 maja, 17:00
Orzeł Branice 10-0 Start Bogdanowice 23 maja, 17:00

Kolejka 22 - 30-31 maja

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-1 Orzeł Branice 31 maja, 17:00
Start Bogdanowice 2-2 LZS Łężce 31 maja, 17:00
LZS Kotlarnia 15-2 Troja Włodzienin 30 maja, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 4-1 FC Pilszcz 30 maja, 17:00
Victoria Łany 5-1 LZS Stary Ujazd 30 maja, 17:00
MGKS Baborów 3-0 Zryw Pawłowiczki 30 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Cisek 9-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 31 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4 czerwca

Śląsk Reńska Wieś 1-4 LZS Stary Ujazd 4 czerwca, 15:00
Victoria Cisek 5-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4 czerwca, 18:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 4-0 MGKS Baborów 4 czerwca, 18:00
Zryw Pawłowiczki 0-3 Victoria Łany
(wo)
FC Pilszcz 2-4 LZS Kotlarnia 4 czerwca, 18:00
Troja Włodzienin 1-1 Start Bogdanowice 4 czerwca, 18:00
LZS Łężce 0-4 Orzeł Branice 4 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-1 LZS Łężce 7 czerwca, 17:00
Orzeł Branice 10-0 Troja Włodzienin 6 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 10-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Start Bogdanowice 1-5 FC Pilszcz 6 czerwca, 18:00
LZS Kotlarnia 2-2 LZS Stary Ujazd 6 czerwca, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 3-0 Zryw Pawłowiczki
(wo)
Victoria Łany 0-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 7 czerwca, 17:00
MGKS Baborów 3-6 Victoria Cisek 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Śląsk Reńska Wieś 5-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 14 czerwca, 17:30
MGKS Baborów 1-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 14 czerwca, 17:30
Victoria Cisek 0-4 Victoria Łany 14 czerwca, 17:30
Zryw Pawłowiczki 0-3 LZS Kotlarnia
(wo)
LZS Stary Ujazd 6-3 Start Bogdanowice 14 czerwca, 17:30
FC Pilszcz 0-2 Orzeł Branice 14 czerwca, 17:30
Troja Włodzienin 2-7 LZS Łężce 14 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 21 czerwca

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 13-2 Troja Włodzienin 21 czerwca, 17:30
LZS Łężce 3-0 FC Pilszcz 21 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Orzeł Branice 3-3 LZS Stary Ujazd 21 czerwca, 17:30
Start Bogdanowice 3-0 Zryw Pawłowiczki
(wo)
LZS Kotlarnia 2-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 21 czerwca, 17:30
Śląsk Reńska Wieś 0-5 Victoria Cisek 21 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 3-5; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Victoria Łany 3-2 MGKS Baborów 21 czerwca, 17:30

Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska I)
Klasa okręgowa 2014/2015 (opolska II)

Klasa A 2014/2015 (Opole I)
Klasa A 2014/2015 (Opole II)
Klasa A 2014/2015 (Opole III)
Klasa A 2014/2015 (Opole IV)
Klasa A 2014/2015 (Opole V)

Klasa B 2014/2015 (Opole I)
Klasa B 2014/2015 (Opole II)
Klasa B 2014/2015 (Opole III)
Klasa B 2014/2015 (Opole IV)
Klasa B 2014/2015 (Opole IX)
Klasa B 2014/2015 (Opole V)
Klasa B 2014/2015 (Opole VI)
Klasa B 2014/2015 (Opole VII)
Klasa B 2014/2015 (Opole VIII)
Klasa B 2014/2015 (Opole X)
Klasa B 2014/2015 (Opole XI)
Klasa B 2014/2015 (Opole XII)
Klasa B 2014/2015 (Opole XIII)
Klasa B 2014/2015 (Opole XIV)
Klasa B 2014/2015 (Opole XV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas