[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Fortuna Głogówek Klub Sportowy Fortuna Głogówek
Rok założenia: 1945
Barwy: czerwono-białe
Adres: Damrota 12, 48-250 Głogówek
telefon: (77) 437-34-04
WWW: http://ksfortunaglogowek.futbolowo.pl (oficj.)
Stadion: Miejski w Głogówku
pojemność - 1 000 miejsc (250 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 102 m x 95 m
Prezes:
Trener:


Sukcesy

 
Dane z sezonu: 2014/15
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Mateusz Arian, Adam Berbelicki, Grzegorz Chojnowski, Jerzy Gąsior, Tomasz Kaliciński, Jan Kapolka, Lukas Klemenz, Bartosz Machi, Maciej Machi, Tomasz Rabanda, Jacek Rusznica, Daniel Rychlewicz, Mateusz Sałek, Tomasz Starowicz, Sylwester Szymański, Mariusz Wiciak, Wiesław Wojdyła, Jarosław Wolański, Mirosław Wójcicki.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: opolska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Opolski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: opolska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Opolski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: opolska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: opolska II
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: opolska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Opole III
   2007/08 - Klasa B 2007/2008, grupa: Prudnik
   2008/09 - Klasa B 2008/2009, grupa: Prudnik
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: Opole III
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: Opole III
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN - Prudnik
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: Opole III
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Opole V
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: opolska II
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: opolska II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Opole IV
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: Opole VI
   2017/18 - Klasa B 2017/2018, grupa: Opole XI
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN - Nysa-Prudnik
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: Opole IV
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN - Nysa-Prudnik
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas