[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Walce 16 39 12 3 1 37-13 4 3 1 16-7 8 0 0 21-6
2.  Fortuna Głogówek 16 34 10 4 2 45-20 6 0 2 21-10 4 4 0 24-10
3.  LZS Chrząstowice 16 33 11 0 5 46-27 5 0 3 20-10 6 0 2 26-17
4.  LZS Stary Ujazd 16 32 10 2 4 38-19 5 1 2 16-9 5 1 2 22-10
5.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 30 9 3 4 35-26 4 1 3 16-16 5 2 1 19-10
6.  LZS Racławiczki 16 24 8 0 8 43-39 4 0 4 29-23 4 0 4 14-16
7.  Sparta Paczków 16 22 6 4 6 33-33 2 2 4 17-21 4 2 2 16-12 1 3 1 0 0 3-1
8.  Czarni Otmuchów 16 22 7 1 8 24-29 4 0 4 12-11 3 1 4 12-18 1 0 0 0 1 1-3
9.  Korona Krępna 16 21 6 3 7 33-31 3 2 3 17-12 3 1 4 16-19 2 3 1 0 1 5-3
10.  Sokół Niemodlin 16 21 6 3 7 35-32 2 2 4 19-17 4 1 3 16-15 2 3 1 0 1 7-7
11.  KS Twardawa 16 21 6 3 7 29-34 4 0 4 13-16 2 3 3 16-18 2 3 1 0 1 5-7
12.  GLKS Kietrz 16 20 6 2 8 32-39 4 2 2 20-14 2 0 6 12-25
13.  Naprzód Jemielnica 16 14 4 2 10 25-39 2 1 5 16-20 2 1 5 9-19 1 3 1 0 0 3-2
14.  Start Bogdanowice 16 14 4 2 10 37-54 2 1 5 17-25 2 1 5 20-29 1 0 0 0 1 2-3
15.  Victoria Cisek 16 10 3 1 12 23-44 1 1 6 8-19 2 0 6 15-25 1 3 1 0 0 2-1
16.  LZS Piotrówka 16 10 3 1 12 20-56 1 1 6 13-35 2 0 6 7-21 1 0 0 0 1 1-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LZS Walce    0-0 3-0 2-2 1-2 4-1 1-1 2-1 3-0 
 2 Fortuna Głogówek    0-1 2-1 5-2 4-0 2-0 3-4 4-2 1-0 
 3 LZS Chrząstowice0-2     0-1 3-1 2-3 2-1 2-1 5-0 6-1 
 4 LZS Stary Ujazd1-3 5-0     0-4 2-0 1-1 2-1 1-0 4-0 
 5 Naprzód Ujazd Niezdrowice1-1 3-2     4-1 1-3 4-2 2-1 0-4 1-2 
 6 LZS Racławiczki4-5 3-4     3-4 5-1 3-5 4-2 5-2 2-0 
 7 Sparta Paczków1-4 2-3 2-1     2-3 2-3 5-5 2-2 1-0 
 8 Czarni Otmuchów1-2 2-1 1-2 1-3     1-0 3-1 1-2 2-0 
 9 Korona Krępna2-2 1-1 1-2 3-0     2-3 3-0 3-1 2-3 
 10 Sokół Niemodlin1-1 2-3 1-3 1-3 2-0     4-5 1-1 7-1 
 11 KS Twardawa1-3 1-6 0-2 1-4 1-0     3-0 4-1 2-0 
 12 GLKS Kietrz0-1 0-4 1-1 4-1 4-2 1-1     3-0 7-4 
 13 Naprzód Jemielnica2-3 1-4 1-2 2-4 4-1 0-0     3-2 3-4 
 14 Start Bogdanowice0-2 1-6 3-3 4-3 2-4 0-1 2-4     5-2 
 15 Victoria Cisek1-3 1-2 0-3 1-2 2-2 0-4 1-2     2-1 
 16 LZS Piotrówka1-4 0-9 2-8 0-3 1-1 5-1 1-3 3-6     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

LZS Walce 3-0 Victoria Cisek 10 sierpnia, 17:00
Fortuna Głogówek 1-0 LZS Piotrówka 10 sierpnia, 17:00
Start Bogdanowice 2-4 Korona Krępna 11 sierpnia, 17:00
LZS Racławiczki 3-4 LZS Chrząstowice 10 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 2-3 LZS Stary Ujazd 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-3 Czarni Otmuchów 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Jemielnica 4-1 Sokół Niemodlin 10 sierpnia, 17:00
KS Twardawa 3-0 GLKS Kietrz 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Victoria Cisek 1-2 GLKS Kietrz 17 sierpnia, 17:00
Sokół Niemodlin 4-5 KS Twardawa 17 sierpnia, 17:00
Czarni Otmuchów 1-2 Naprzód Jemielnica 17 sierpnia, 17:00
LZS Stary Ujazd 0-4 Naprzód Ujazd Niezdrowice 17 sierpnia, 17:00
LZS Chrząstowice 3-1 Sparta Paczków 18 sierpnia, 17:00
Korona Krępna 3-0 LZS Racławiczki 17 sierpnia, 17:00
LZS Piotrówka 3-6 Start Bogdanowice 17 sierpnia, 17:00
LZS Walce 0-0 Fortuna Głogówek 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Fortuna Głogówek 4-2 Victoria Cisek 24 sierpnia, 17:00
Start Bogdanowice 0-2 LZS Walce 24 sierpnia, 17:00
LZS Racławiczki 2-0 LZS Piotrówka 24 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 2-3 Korona Krępna 24 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-2 LZS Chrząstowice 24 sierpnia, 17:00
Naprzód Jemielnica 1-4 LZS Stary Ujazd 24 sierpnia, 17:00
KS Twardawa 1-0 Czarni Otmuchów 24 sierpnia, 17:00
GLKS Kietrz 4-2 Sokół Niemodlin 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Victoria Cisek 0-4 Sokół Niemodlin 31 sierpnia, 14:00
Czarni Otmuchów 3-1 GLKS Kietrz 31 sierpnia, 17:00
LZS Stary Ujazd 1-0 KS Twardawa 31 sierpnia, 11:00
LZS Chrząstowice 5-0 Naprzód Jemielnica 1 września, 17:00
Korona Krępna 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 28 sierpnia, 17:00
LZS Piotrówka 0-3 Sparta Paczków 31 sierpnia, 17:00
LZS Walce 1-2 LZS Racławiczki 31 sierpnia, 17:00
Fortuna Głogówek 3-4 Start Bogdanowice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Start Bogdanowice 5-2 Victoria Cisek 7 września, 16:00
LZS Racławiczki 4-5 Fortuna Głogówek 7 września, 16:00
Sparta Paczków 1-4 LZS Walce 7 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 LZS Piotrówka 7 września, 16:00
Naprzód Jemielnica 2-4 Korona Krępna 7 września, 16:00
KS Twardawa 1-6 LZS Chrząstowice 8 września, 14:00
GLKS Kietrz 0-4 LZS Stary Ujazd 7 września, 16:00
Sokół Niemodlin 2-0 Czarni Otmuchów 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Victoria Cisek 1-2 Czarni Otmuchów 14 września, 16:00
LZS Stary Ujazd 2-1 Sokół Niemodlin 14 września, 16:00
LZS Chrząstowice 2-1 GLKS Kietrz 15 września, 16:00
Korona Krępna 3-0 KS Twardawa 14 września, 16:00
LZS Piotrówka 1-3 Naprzód Jemielnica 14 września, 16:00
LZS Walce 2-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 14 września, 16:00
Fortuna Głogówek 2-1 Sparta Paczków 14 września, 16:00
Start Bogdanowice 4-3 LZS Racławiczki 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

LZS Racławiczki 5-2 Victoria Cisek 21 września, 16:00
Sparta Paczków 2-2 Start Bogdanowice 21 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 Fortuna Głogówek 21 września, 16:00
Naprzód Jemielnica 2-3 LZS Walce 21 września, 16:00
KS Twardawa 2-0 LZS Piotrówka 21 września, 16:00
GLKS Kietrz 4-1 Korona Krępna 21 września, 16:00
Sokół Niemodlin 2-3 LZS Chrząstowice 21 września, 16:00
Czarni Otmuchów 2-1 LZS Stary Ujazd 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Victoria Cisek 0-3 LZS Stary Ujazd 29 września, 15:00
LZS Chrząstowice 2-3 Czarni Otmuchów 28 września, 15:00
Korona Krępna 2-3 Sokół Niemodlin 28 września, 15:00
LZS Piotrówka 5-1 GLKS Kietrz 28 września, 15:00
LZS Walce 2-1 KS Twardawa 28 września, 15:00
Fortuna Głogówek 2-0 Naprzód Jemielnica 28 września, 15:00
Start Bogdanowice 3-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 29 września, 15:00
LZS Racławiczki 3-4 Sparta Paczków 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Sparta Paczków 1-0 Victoria Cisek 5 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 LZS Racławiczki 5 października, 15:00
Naprzód Jemielnica 3-2 Start Bogdanowice 5 października, 15:00
KS Twardawa 1-3 Fortuna Głogówek 5 października, 15:00
GLKS Kietrz 0-1 LZS Walce 5 października, 15:00
Sokół Niemodlin 7-1 LZS Piotrówka 5 października, 15:00
Czarni Otmuchów 1-0 Korona Krępna 5 października, 15:00
LZS Stary Ujazd 5-0 LZS Chrząstowice 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Victoria Cisek 1-2 LZS Chrząstowice 12 października, 15:00
Korona Krępna 1-1 LZS Stary Ujazd 12 października, 15:00
LZS Piotrówka 1-1 Czarni Otmuchów 12 października, 15:00
LZS Walce 1-1 Sokół Niemodlin 12 października, 15:00
Fortuna Głogówek 4-0 GLKS Kietrz 12 października, 15:00
Start Bogdanowice 2-4 KS Twardawa 13 października, 15:00
LZS Racławiczki 4-2 Naprzód Jemielnica 12 października, 15:00
Sparta Paczków 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-4 Victoria Cisek 19 października, 14:00
Naprzód Jemielnica 1-2 Sparta Paczków 19 października, 13:00
KS Twardawa 1-4 LZS Racławiczki 19 października, 14:00
GLKS Kietrz 7-4 Start Bogdanowice 19 października, 14:00
Sokół Niemodlin 1-1 Fortuna Głogówek 19 października, 14:00
Czarni Otmuchów 1-2 LZS Walce 19 października, 14:00
LZS Stary Ujazd 4-0 LZS Piotrówka 19 października, 14:00
LZS Chrząstowice 2-1 Korona Krępna 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Victoria Cisek 2-2 Korona Krępna 26 października, 14:00
LZS Piotrówka 2-8 LZS Chrząstowice 26 października, 14:00
LZS Walce 3-0 LZS Stary Ujazd 26 października, 14:00
Fortuna Głogówek 5-2 Czarni Otmuchów 26 października, 14:00
Start Bogdanowice 0-1 Sokół Niemodlin 27 października, 14:00
LZS Racławiczki 3-5 GLKS Kietrz 26 października, 14:00
Sparta Paczków 5-5 KS Twardawa 26 października, 14:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 Naprzód Jemielnica 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Naprzód Jemielnica 3-4 Victoria Cisek 2 listopada, 13:00
KS Twardawa 0-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 2 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 1-1 Sparta Paczków 2 listopada, 13:00
Sokół Niemodlin 1-3 LZS Racławiczki 2 listopada, 13:00
Czarni Otmuchów 2-0 Start Bogdanowice 2 listopada, 13:00
LZS Stary Ujazd 1-3 Fortuna Głogówek 2 listopada, 13:00
LZS Chrząstowice 0-2 LZS Walce 2 listopada, 13:00
Korona Krępna 2-3 LZS Piotrówka 2 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Victoria Cisek 2-1 LZS Piotrówka 9 listopada, 13:00
LZS Walce 4-1 Korona Krępna 9 listopada, 13:00
Fortuna Głogówek 0-1 LZS Chrząstowice 9 listopada, 13:00
Start Bogdanowice 1-6 LZS Stary Ujazd 9 listopada, 13:00
LZS Racławiczki 5-1 Czarni Otmuchów 9 listopada, 13:00
Sparta Paczków 2-3 Sokół Niemodlin 9 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-2 GLKS Kietrz 9 listopada, 13:00
Naprzód Jemielnica 0-0 KS Twardawa 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

KS Twardawa 4-1 Victoria Cisek 16 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 3-0 Naprzód Jemielnica 16 listopada, 13:00
Sokół Niemodlin 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 listopada, 13:00
Czarni Otmuchów 1-3 Sparta Paczków 16 listopada, 13:00
LZS Stary Ujazd 2-0 LZS Racławiczki 16 listopada, 13:00
LZS Chrząstowice 6-1 Start Bogdanowice 17 listopada, 13:00
Korona Krępna 2-2 Fortuna Głogówek 16 listopada, 13:00
LZS Piotrówka 1-4 LZS Walce 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 marca

Victoria Cisek 1-3 LZS Walce 7 marca, 13:00
LZS Piotrówka 0-9 Fortuna Głogówek 7 marca, 15:00
Korona Krępna 3-1 Start Bogdanowice 7 marca, 15:00
LZS Chrząstowice 0-1 LZS Racławiczki 8 marca, 15:00
LZS Stary Ujazd 1-1 Sparta Paczków 7 marca, 15:00
Czarni Otmuchów 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 7 marca, 15:00
Sokół Niemodlin 1-1 Naprzód Jemielnica 7 marca, 15:00
GLKS Kietrz 1-1 KS Twardawa 7 marca, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 marca

GLKS Kietrz - Victoria Cisek
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Twardawa - Sokół Niemodlin
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód Jemielnica - Czarni Otmuchów
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód Ujazd Niezdrowice - LZS Stary Ujazd
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sparta Paczków - LZS Chrząstowice
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Racławiczki - Korona Krępna
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Bogdanowice - LZS Piotrówka
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Fortuna Głogówek - LZS Walce
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 18 - 21-22 marca

Victoria Cisek - Fortuna Głogówek
LZS Walce - Start Bogdanowice
LZS Piotrówka - LZS Racławiczki
Korona Krępna - Sparta Paczków
LZS Chrząstowice - Naprzód Ujazd Niezdrowice
LZS Stary Ujazd - Naprzód Jemielnica
Czarni Otmuchów - KS Twardawa
Sokół Niemodlin - GLKS Kietrz

Kolejka 19 - 28-29 marca

Sokół Niemodlin - Victoria Cisek
GLKS Kietrz - Czarni Otmuchów
KS Twardawa - LZS Stary Ujazd
Naprzód Jemielnica - LZS Chrząstowice
Naprzód Ujazd Niezdrowice - Korona Krępna
Sparta Paczków - LZS Piotrówka
LZS Racławiczki - LZS Walce
Start Bogdanowice - Fortuna Głogówek

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Victoria Cisek - Start Bogdanowice
Fortuna Głogówek - LZS Racławiczki
LZS Walce - Sparta Paczków
LZS Piotrówka - Naprzód Ujazd Niezdrowice
Korona Krępna - Naprzód Jemielnica
LZS Chrząstowice - KS Twardawa
LZS Stary Ujazd - GLKS Kietrz
Czarni Otmuchów - Sokół Niemodlin

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Czarni Otmuchów - Victoria Cisek
Sokół Niemodlin - LZS Stary Ujazd
GLKS Kietrz - LZS Chrząstowice
KS Twardawa - Korona Krępna
Naprzód Jemielnica - LZS Piotrówka
Naprzód Ujazd Niezdrowice - LZS Walce
Sparta Paczków - Fortuna Głogówek
LZS Racławiczki - Start Bogdanowice

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Victoria Cisek - LZS Racławiczki
Start Bogdanowice - Sparta Paczków
Fortuna Głogówek - Naprzód Ujazd Niezdrowice
LZS Walce - Naprzód Jemielnica
LZS Piotrówka - KS Twardawa
Korona Krępna - GLKS Kietrz
LZS Chrząstowice - Sokół Niemodlin
LZS Stary Ujazd - Czarni Otmuchów

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

LZS Stary Ujazd - Victoria Cisek
Czarni Otmuchów - LZS Chrząstowice
Sokół Niemodlin - Korona Krępna
GLKS Kietrz - LZS Piotrówka
KS Twardawa - LZS Walce
Naprzód Jemielnica - Fortuna Głogówek
Naprzód Ujazd Niezdrowice - Start Bogdanowice
Sparta Paczków - LZS Racławiczki

Kolejka 24 - 2-3 maja

Victoria Cisek - Sparta Paczków
LZS Racławiczki - Naprzód Ujazd Niezdrowice
Start Bogdanowice - Naprzód Jemielnica
Fortuna Głogówek - KS Twardawa
LZS Walce - GLKS Kietrz
LZS Piotrówka - Sokół Niemodlin
Korona Krępna - Czarni Otmuchów
LZS Chrząstowice - LZS Stary Ujazd

Kolejka 25 - 9-10 maja

LZS Chrząstowice - Victoria Cisek
LZS Stary Ujazd - Korona Krępna
Czarni Otmuchów - LZS Piotrówka
Sokół Niemodlin - LZS Walce
GLKS Kietrz - Fortuna Głogówek
KS Twardawa - Start Bogdanowice
Naprzód Jemielnica - LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd Niezdrowice - Sparta Paczków

Kolejka 26 - 16-17 maja

Victoria Cisek - Naprzód Ujazd Niezdrowice
Sparta Paczków - Naprzód Jemielnica
LZS Racławiczki - KS Twardawa
Start Bogdanowice - GLKS Kietrz
Fortuna Głogówek - Sokół Niemodlin
LZS Walce - Czarni Otmuchów
LZS Piotrówka - LZS Stary Ujazd
Korona Krępna - LZS Chrząstowice

Kolejka 27 - 23-24 maja

Korona Krępna - Victoria Cisek
LZS Chrząstowice - LZS Piotrówka
LZS Stary Ujazd - LZS Walce
Czarni Otmuchów - Fortuna Głogówek
Sokół Niemodlin - Start Bogdanowice
GLKS Kietrz - LZS Racławiczki
KS Twardawa - Sparta Paczków
Naprzód Jemielnica - Naprzód Ujazd Niezdrowice

Kolejka 28 - 30-31 maja

Victoria Cisek - Naprzód Jemielnica
Naprzód Ujazd Niezdrowice - KS Twardawa
Sparta Paczków - GLKS Kietrz
LZS Racławiczki - Sokół Niemodlin
Start Bogdanowice - Czarni Otmuchów
Fortuna Głogówek - LZS Stary Ujazd
LZS Walce - LZS Chrząstowice
LZS Piotrówka - Korona Krępna

Kolejka 29 - 6-7 czerwca

LZS Piotrówka - Victoria Cisek
Korona Krępna - LZS Walce
LZS Chrząstowice - Fortuna Głogówek
LZS Stary Ujazd - Start Bogdanowice
Czarni Otmuchów - LZS Racławiczki
Sokół Niemodlin - Sparta Paczków
GLKS Kietrz - Naprzód Ujazd Niezdrowice
KS Twardawa - Naprzód Jemielnica

Kolejka 30 - 13-14 czerwca

Victoria Cisek - KS Twardawa
Naprzód Jemielnica - GLKS Kietrz
Naprzód Ujazd Niezdrowice - Sokół Niemodlin
Sparta Paczków - Czarni Otmuchów
LZS Racławiczki - LZS Stary Ujazd
Start Bogdanowice - LZS Chrząstowice
Fortuna Głogówek - Korona Krępna
LZS Walce - LZS Piotrówka

IV liga BS Leśnica 2019/2020 (opolska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (opolska I)

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas