[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Opole I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Kuniów 13 30 9 3 1 40-16 4 1 1 13-8 5 2 0 27-8
2.  Stobrawa Ligota Dolna 13 29 9 2 2 37-15 5 1 1 23-5 4 1 1 14-10 1 3 1 0 0 3-0
3.  LZS Bogacica 13 29 9 2 2 34-12 4 2 1 13-6 5 0 1 21-6 1 0 0 0 1 0-3
4.  LZS Kujakowice 13 27 9 0 4 34-16 5 0 2 20-9 4 0 2 14-7
5.  LZS Ligota Oleska 13 21 6 3 4 26-18 4 1 1 18-6 2 2 3 8-12 1 3 1 0 0 2-0
6.  Widawa Wilków 13 21 6 3 4 28-22 3 2 2 15-16 3 1 2 13-6 1 0 0 0 1 0-2
7.  Budowlani Strojec 13 19 5 4 4 26-27 3 3 0 10-4 2 1 4 16-23
8.  Piast Gorzów Śląski 13 17 5 2 6 29-22 2 0 4 11-12 3 2 2 18-10
9.  LZS Starościn 13 15 4 3 6 24-30 3 2 2 15-12 1 1 4 9-18
10.  LZS Uszyce 13 14 4 2 7 26-37 2 1 3 14-15 2 1 4 12-22
11.  LZS Żytniów 13 13 4 1 8 17-22 4 0 3 12-12 0 1 5 5-10 1 3 1 0 0 1-0
12.  LZS Rudniki 13 13 4 1 8 25-38 3 0 4 17-25 1 1 4 8-13 1 0 0 0 1 0-1
13.  LZS Kościeliska 13 6 2 0 11 13-49 1 0 5 8-25 1 0 6 5-24
14.  Prosna Zdziechowice 13 5 1 2 10 15-50 1 1 4 8-22 0 1 6 7-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Kuniów    3-0 1-0 1-1 3-6 3-0 2-1 
 2 Stobrawa Ligota Dolna    3-0 1-3 2-2 5-0 3-0* 3-0* 6-0 
 3 LZS Bogacica2-2     2-0 0-0 2-1 0-2 5-0 2-1 
 4 LZS Kujakowice2-4 0-2     4-0 2-1 5-1 4-1 3-0 
 5 LZS Ligota Oleska0-2     2-0 3-3 3-1 4-0 6-0 
 6 Widawa Wilków1-1 2-3     3-2 0-4 4-2 2-2 3-2 
 7 Budowlani Strojec2-2 1-0 1-0     2-2 0-0 4-0 
 8 Piast Gorzów Śląski2-4 0-2 0-2 2-3     5-0 2-1 
 9 LZS Starościn1-3 1-4 1-1     4-1 1-0 6-2 1-1 
 10 LZS Uszyce0-5 2-3 4-1 2-2     0-2 6-2 
 11 LZS Żytniów2-3 2-5 2-0 0-3     1-0 3-0* 2-1 
 12 LZS Rudniki0-6 1-4 0-3* 6-3 2-1 4-3 4-5     
 13 LZS Kościeliska2-5 1-5 0-3 1-4 0-5     4-3 
 14 Prosna Zdziechowice1-4 1-8 0-5 5-1 0-3 1-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Stobrawa Ligota Dolna 5-0 LZS Uszyce 18 sierpnia, 14:00
Widawa Wilków 0-4 Piast Gorzów Śląski 28 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 17:00) odwołany
LZS Kujakowice 4-0 LZS Ligota Oleska 18 sierpnia, 14:00
LZS Bogacica 2-2 LZS Kuniów 18 sierpnia, 14:00
LZS Żytniów 3-0 LZS Kościeliska 18 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
LZS Rudniki 6-3 Budowlani Strojec 18 sierpnia, 17:00
LZS Starościn 1-1 Prosna Zdziechowice 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

LZS Uszyce 6-2 Prosna Zdziechowice 25 sierpnia, 17:00
Budowlani Strojec 2-2 LZS Starościn 25 sierpnia, 17:00
LZS Kościeliska 0-5 LZS Rudniki 24 sierpnia, 17:00
LZS Kuniów 2-1 LZS Żytniów 25 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Oleska 0-2 LZS Bogacica 25 sierpnia, 17:00
Piast Gorzów Śląski 0-2 LZS Kujakowice 24 sierpnia, 17:00
Stobrawa Ligota Dolna 2-2 Widawa Wilków 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Widawa Wilków 2-2 LZS Uszyce 1 września, 17:00
LZS Kujakowice 2-4 Stobrawa Ligota Dolna 1 września, 17:00
LZS Bogacica 2-1 Piast Gorzów Śląski 1 września, 17:00
LZS Żytniów 2-0 LZS Ligota Oleska 31 sierpnia, 17:00
LZS Rudniki 0-6 LZS Kuniów 1 września, 17:00
LZS Starościn 6-2 LZS Kościeliska 1 września, 17:00
Prosna Zdziechowice 5-1 Budowlani Strojec 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

LZS Uszyce 4-1 Budowlani Strojec 8 września, 13:00
LZS Kościeliska 4-3 Prosna Zdziechowice 7 września, 16:00
LZS Kuniów 3-0 LZS Starościn 8 września, 13:00
LZS Ligota Oleska 3-1 LZS Rudniki 8 września, 13:00
Piast Gorzów Śląski 2-1 LZS Żytniów 7 września, 16:00
Stobrawa Ligota Dolna 3-0 LZS Bogacica 8 września, 16:00
Widawa Wilków 2-3 LZS Kujakowice 8 września, 13:00

Kolejka 5 - 14-15 września

LZS Kujakowice 2-1 LZS Uszyce 13 września, 19:00
LZS Bogacica 2-0 Widawa Wilków 15 września, 16:00
LZS Żytniów 2-3 Stobrawa Ligota Dolna 15 września, 13:00
LZS Rudniki 2-1 Piast Gorzów Śląski 15 września, 16:00
LZS Starościn 1-1 LZS Ligota Oleska 15 września, 16:00
Prosna Zdziechowice 1-4 LZS Kuniów 15 września, 16:00
Budowlani Strojec 4-0 LZS Kościeliska 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

LZS Uszyce 0-2 LZS Kościeliska 22 września, 16:00
LZS Kuniów 3-6 Budowlani Strojec 22 września, 16:00
LZS Ligota Oleska 6-0 Prosna Zdziechowice 22 września, 16:00
Piast Gorzów Śląski 5-0 LZS Starościn 22 września, 16:00
Stobrawa Ligota Dolna 3-0 LZS Rudniki 22 września, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Widawa Wilków 3-2 LZS Żytniów 22 września, 16:00
LZS Kujakowice 0-2 LZS Bogacica 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

LZS Bogacica 5-0 LZS Uszyce 29 września, 15:00
LZS Żytniów 2-5 LZS Kujakowice 29 września, 12:45
LZS Rudniki 0-3 Widawa Wilków 29 września, 15:15
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Starościn 1-3 Stobrawa Ligota Dolna 29 września, 15:00
Prosna Zdziechowice 0-3 Piast Gorzów Śląski 29 września, 15:00
Budowlani Strojec 1-0 LZS Ligota Oleska 29 września, 15:00
LZS Kościeliska 2-5 LZS Kuniów 28 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

LZS Uszyce 0-5 LZS Kuniów 6 października, 15:00
LZS Ligota Oleska 4-0 LZS Kościeliska 6 października, 15:00
Piast Gorzów Śląski 2-3 Budowlani Strojec 5 października, 15:00
Stobrawa Ligota Dolna 6-0 Prosna Zdziechowice 6 października, 13:00
Widawa Wilków 4-2 LZS Starościn 5 października, 15:00
LZS Kujakowice 5-1 LZS Rudniki 6 października, 15:00
LZS Bogacica 2-1 LZS Żytniów 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

LZS Żytniów 0-3 LZS Uszyce 13 października, 12:00
LZS Rudniki 1-4 LZS Bogacica 13 października, 12:00
LZS Starościn 1-4 LZS Kujakowice 13 października, 12:00
Prosna Zdziechowice 0-5 Widawa Wilków 13 października, 12:00
Budowlani Strojec 2-2 Stobrawa Ligota Dolna 13 października, 12:00
LZS Kościeliska 1-4 Piast Gorzów Śląski 12 października, 15:00
LZS Kuniów 1-1 LZS Ligota Oleska 13 października, 12:00

Kolejka 10 - 19-20 października

LZS Uszyce 2-3 LZS Ligota Oleska 20 października, 14:00
Piast Gorzów Śląski 2-4 LZS Kuniów 19 października, 14:00
Stobrawa Ligota Dolna 3-0 LZS Kościeliska 20 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Widawa Wilków 3-2 Budowlani Strojec 19 października, 14:00
LZS Kujakowice 3-0 Prosna Zdziechowice 20 października, 14:00
LZS Bogacica 0-2 LZS Starościn 20 października, 15:00
LZS Żytniów 1-0 LZS Rudniki 20 października, 13:00

Kolejka 11 - 26-27 października

LZS Rudniki 4-5 LZS Uszyce 27 października, 13:00
LZS Starościn 1-0 LZS Żytniów 27 października, 13:00
Prosna Zdziechowice 1-8 LZS Bogacica 27 października, 13:00
Budowlani Strojec 1-0 LZS Kujakowice 27 października, 13:00
LZS Kościeliska 0-3 Widawa Wilków 26 października, 14:00
LZS Kuniów 3-0 Stobrawa Ligota Dolna 27 października, 13:30
LZS Ligota Oleska 3-3 Piast Gorzów Śląski 27 października, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

LZS Uszyce 2-2 Piast Gorzów Śląski 3 listopada, 13:00
Stobrawa Ligota Dolna 1-3 LZS Ligota Oleska 2 listopada, 13:00
Widawa Wilków 1-1 LZS Kuniów 2 listopada, 13:00
LZS Kujakowice 4-1 LZS Kościeliska 3 listopada, 13:00
LZS Bogacica 0-0 Budowlani Strojec 3 listopada, 13:00
LZS Żytniów 2-1 Prosna Zdziechowice 3 listopada, 13:00
LZS Rudniki 4-3 LZS Starościn 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

LZS Starościn 4-1 LZS Uszyce 10 listopada, 13:00
Prosna Zdziechowice 1-1 LZS Rudniki 10 listopada, 13:00
Budowlani Strojec 0-0 LZS Żytniów 10 listopada, 13:00
LZS Kościeliska 1-5 LZS Bogacica 9 listopada, 13:00
LZS Kuniów 1-0 LZS Kujakowice 9 listopada, 13:30
LZS Ligota Oleska 2-0 Widawa Wilków 10 listopada, 13:00
Piast Gorzów Śląski 0-2 Stobrawa Ligota Dolna 9 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 14-15 marca

LZS Uszyce - Stobrawa Ligota Dolna
Piast Gorzów Śląski - Widawa Wilków
LZS Ligota Oleska - LZS Kujakowice
LZS Kuniów - LZS Bogacica
LZS Kościeliska - LZS Żytniów
Budowlani Strojec - LZS Rudniki
Prosna Zdziechowice - LZS Starościn

Kolejka 15 - 21-22 marca

Prosna Zdziechowice - LZS Uszyce
LZS Starościn - Budowlani Strojec
LZS Rudniki - LZS Kościeliska
LZS Żytniów - LZS Kuniów
LZS Bogacica - LZS Ligota Oleska
LZS Kujakowice - Piast Gorzów Śląski
Widawa Wilków - Stobrawa Ligota Dolna

Kolejka 16 - 28-29 marca

LZS Uszyce - Widawa Wilków
Stobrawa Ligota Dolna - LZS Kujakowice
Piast Gorzów Śląski - LZS Bogacica
LZS Ligota Oleska - LZS Żytniów
LZS Kuniów - LZS Rudniki
LZS Kościeliska - LZS Starościn
Budowlani Strojec - Prosna Zdziechowice

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

Budowlani Strojec - LZS Uszyce
Prosna Zdziechowice - LZS Kościeliska
LZS Starościn - LZS Kuniów
LZS Rudniki - LZS Ligota Oleska
LZS Żytniów - Piast Gorzów Śląski
LZS Bogacica - Stobrawa Ligota Dolna
LZS Kujakowice - Widawa Wilków

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

LZS Uszyce - LZS Kujakowice
Widawa Wilków - LZS Bogacica
Stobrawa Ligota Dolna - LZS Żytniów
Piast Gorzów Śląski - LZS Rudniki
LZS Ligota Oleska - LZS Starościn
LZS Kuniów - Prosna Zdziechowice
LZS Kościeliska - Budowlani Strojec

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

LZS Kościeliska - LZS Uszyce
Budowlani Strojec - LZS Kuniów
Prosna Zdziechowice - LZS Ligota Oleska
LZS Starościn - Piast Gorzów Śląski
LZS Rudniki - Stobrawa Ligota Dolna
LZS Żytniów - Widawa Wilków
LZS Bogacica - LZS Kujakowice

Kolejka 20 - 2-3 maja

LZS Uszyce - LZS Bogacica
LZS Kujakowice - LZS Żytniów
Widawa Wilków - LZS Rudniki
Stobrawa Ligota Dolna - LZS Starościn
Piast Gorzów Śląski - Prosna Zdziechowice
LZS Ligota Oleska - Budowlani Strojec
LZS Kuniów - LZS Kościeliska

Kolejka 21 - 9-10 maja

LZS Kuniów - LZS Uszyce
LZS Kościeliska - LZS Ligota Oleska
Budowlani Strojec - Piast Gorzów Śląski
Prosna Zdziechowice - Stobrawa Ligota Dolna
LZS Starościn - Widawa Wilków
LZS Rudniki - LZS Kujakowice
LZS Żytniów - LZS Bogacica

Kolejka 22 - 16-17 maja

LZS Uszyce - LZS Żytniów
LZS Bogacica - LZS Rudniki
LZS Kujakowice - LZS Starościn
Widawa Wilków - Prosna Zdziechowice
Stobrawa Ligota Dolna - Budowlani Strojec
Piast Gorzów Śląski - LZS Kościeliska
LZS Ligota Oleska - LZS Kuniów

Kolejka 23 - 23-24 maja

LZS Ligota Oleska - LZS Uszyce
LZS Kuniów - Piast Gorzów Śląski
LZS Kościeliska - Stobrawa Ligota Dolna
Budowlani Strojec - Widawa Wilków
Prosna Zdziechowice - LZS Kujakowice
LZS Starościn - LZS Bogacica
LZS Rudniki - LZS Żytniów

Kolejka 24 - 30-31 maja

LZS Uszyce - LZS Rudniki
LZS Żytniów - LZS Starościn
LZS Bogacica - Prosna Zdziechowice
LZS Kujakowice - Budowlani Strojec
Widawa Wilków - LZS Kościeliska
Stobrawa Ligota Dolna - LZS Kuniów
Piast Gorzów Śląski - LZS Ligota Oleska

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Piast Gorzów Śląski - LZS Uszyce
LZS Ligota Oleska - Stobrawa Ligota Dolna
LZS Kuniów - Widawa Wilków
LZS Kościeliska - LZS Kujakowice
Budowlani Strojec - LZS Bogacica
Prosna Zdziechowice - LZS Żytniów
LZS Starościn - LZS Rudniki

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

LZS Uszyce - LZS Starościn
LZS Rudniki - Prosna Zdziechowice
LZS Żytniów - Budowlani Strojec
LZS Bogacica - LZS Kościeliska
LZS Kujakowice - LZS Kuniów
Widawa Wilków - LZS Ligota Oleska
Stobrawa Ligota Dolna - Piast Gorzów Śląski

Klasa okręgowa 2019/2020 (opolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (opolska II)

Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas