[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole IX
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Polski Świętów 11 33 11 0 0 43-9 5 0 0 20-3 6 0 0 23-6
2.  LZS Kępnica 11 27 9 0 2 66-16 5 0 1 35-9 4 0 1 31-7
3.  LZS Włodary-Węża 11 23 7 2 2 39-20 4 0 1 16-7 3 2 1 23-13
4.  Delta Bielice 11 19 6 1 4 45-35 5 0 1 29-12 1 1 3 16-23 1 3 1 0 0 5-0
5.  GKS II Głuchołazy 11 19 6 1 4 38-22 4 1 1 18-9 2 0 3 20-13 1 0 0 0 1 0-5
6.  Meteor Jasienica Dolna 11 16 5 1 5 26-32 2 1 2 16-14 3 0 3 10-18
7.  LZS Czyżowice 11 12 3 3 5 29-31 2 1 2 18-14 1 2 3 11-17 1 3 1 0 0 3-1
8.  LZS Łąka Prudnicka 11 12 4 0 7 36-34 3 0 2 17-8 1 0 5 19-26 1 0 0 0 1 1-3
9.  LZS Niwnica-Konradowa 11 11 3 2 6 21-35 2 1 2 16-14 1 1 4 5-21 1 3 1 0 0 5-1
10.  LZS Rudziczka 11 11 3 2 6 30-40 2 1 3 19-20 1 1 3 11-20 1 0 0 0 1 1-5
11.  LZS Kolnowice 11 6 1 3 7 29-56 1 2 3 18-21 0 1 4 11-35
12.  Grom Szybowice 11 1 0 1 10 9-81 0 1 5 5-53 0 0 5 4-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Polski Świętów    3-2 6-0 6-1 2-0 3-0* 
 2 LZS Kępnica2-3     8-2 2-0 6-0 5-1 12-3 
 3 LZS Włodary-Węża2-1     3-2 3-2 1-2 7-0 
 4 Delta Bielice0-2     5-0 7-6 5-0 6-1 6-3 
 5 GKS II Głuchołazy2-4 0-0     3-1 2-0 4-3 7-1 
 6 Meteor Jasienica Dolna1-2 0-6 3-3     7-3 5-0 
 7 LZS Czyżowice1-5 3-3 7-3 1-2     6-1 
 8 LZS Łąka Prudnicka3-2 1-3     5-0 2-3 6-0 
 9 LZS Niwnica-Konradowa3-4 2-4 2-1     5-1 4-4 
 10 LZS Rudziczka1-4 3-6 4-8 4-0 1-1     6-1 
 11 LZS Kolnowice1-4 3-4 2-3 5-5 3-3     4-2 
 12 Grom Szybowice0-6 0-17 2-6 0-14 1-8 2-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Delta Bielice 0-2 LZS Polski Świętów 1 września, 17:00
LZS Rudziczka 1-1 LZS Czyżowice 1 września, 17:00
LZS Kępnica 6-0 LZS Łąka Prudnicka 31 sierpnia, 17:00
LZS Kolnowice 2-3 Meteor Jasienica Dolna 31 sierpnia, 17:00
Grom Szybowice 2-2 LZS Niwnica-Konradowa 1 września, 17:00
GKS II Głuchołazy 0-0 LZS Włodary-Węża 1 września, 17:00

Kolejka 2 - 7-8 września

LZS Polski Świętów 3-2 LZS Włodary-Węża 7 września, 16:00
LZS Niwnica-Konradowa 3-4 GKS II Głuchołazy 8 września, 16:00
Meteor Jasienica Dolna 5-0 Grom Szybowice 7 września, 16:00
LZS Łąka Prudnicka 6-0 LZS Kolnowice 8 września, 16:00
LZS Czyżowice 1-5 LZS Kępnica 8 września, 16:00
Delta Bielice 6-1 LZS Rudziczka 8 września, 16:00

Kolejka 3 - 14-15 września

LZS Rudziczka 1-4 LZS Polski Świętów 28 września, 15:00
LZS Kępnica 8-2 Delta Bielice 15 września, 16:00
LZS Kolnowice 5-5 LZS Czyżowice 14 września, 16:00
Grom Szybowice 1-8 LZS Łąka Prudnicka 15 września, 16:00
GKS II Głuchołazy 3-1 Meteor Jasienica Dolna 15 września, 16:00
LZS Włodary-Węża 1-2 LZS Niwnica-Konradowa 15 września, 16:00

Kolejka 4 - 21-22 września

LZS Polski Świętów 3-0 LZS Niwnica-Konradowa 21 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Meteor Jasienica Dolna 0-6 LZS Włodary-Węża 21 września, 16:00
LZS Łąka Prudnicka 3-2 GKS II Głuchołazy 22 września, 16:00
LZS Czyżowice 6-1 Grom Szybowice 22 września, 16:00
Delta Bielice 6-3 LZS Kolnowice 22 września, 16:00
LZS Rudziczka 3-6 LZS Kępnica 22 września, 16:00

Kolejka 5 - 28-29 września

LZS Kępnica 2-3 LZS Polski Świętów 24 sierpnia, 17:00
LZS Kolnowice 3-3 LZS Rudziczka 24 sierpnia, 14:30
Grom Szybowice 2-6 Delta Bielice 29 września, 15:00
GKS II Głuchołazy 2-0 LZS Czyżowice 29 września, 15:00
LZS Włodary-Węża 3-2 LZS Łąka Prudnicka 29 września, 15:00
LZS Niwnica-Konradowa 2-4 Meteor Jasienica Dolna 29 września, 15:00

Kolejka 6 - 5-6 października

LZS Polski Świętów 6-0 Meteor Jasienica Dolna 5 października, 15:00
LZS Łąka Prudnicka 5-0 LZS Niwnica-Konradowa 6 października, 15:00
LZS Czyżowice 3-3 LZS Włodary-Węża 6 października, 15:00
Delta Bielice 5-0 GKS II Głuchołazy 6 października, 15:00
LZS Rudziczka 6-1 Grom Szybowice 6 października, 15:00
LZS Kępnica 12-3 LZS Kolnowice 5 października, 15:00

Kolejka 7 - 12-13 października

LZS Kolnowice 1-4 LZS Polski Świętów 12 października, 15:00
Grom Szybowice 0-17 LZS Kępnica 13 października, 15:00
GKS II Głuchołazy 4-3 LZS Rudziczka 13 października, 15:00
LZS Włodary-Węża 3-2 Delta Bielice 13 października, 15:00
LZS Niwnica-Konradowa 2-1 LZS Czyżowice 13 października, 15:00
Meteor Jasienica Dolna 7-3 LZS Łąka Prudnicka 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 października

LZS Polski Świętów 2-0 LZS Łąka Prudnicka 20 października, 14:00
LZS Czyżowice 1-2 Meteor Jasienica Dolna 20 października, 14:00
Delta Bielice 5-0 LZS Niwnica-Konradowa 20 października, 14:00
LZS Rudziczka 4-8 LZS Włodary-Węża 20 października, 14:00
LZS Kępnica 2-0 GKS II Głuchołazy 20 października, 14:00
LZS Kolnowice 4-2 Grom Szybowice 19 października, 14:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Grom Szybowice 0-6 LZS Polski Świętów 27 października, 13:00
GKS II Głuchołazy 7-1 LZS Kolnowice 27 października, 13:00
LZS Włodary-Węża 2-1 LZS Kępnica 27 października, 13:00
LZS Niwnica-Konradowa 5-1 LZS Rudziczka 27 października, 13:00
Meteor Jasienica Dolna 3-3 Delta Bielice 26 października, 14:00
LZS Łąka Prudnicka 1-3 LZS Czyżowice 27 października, 13:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

LZS Polski Świętów 6-1 LZS Czyżowice 2 listopada, 13:00
Delta Bielice 7-6 LZS Łąka Prudnicka 3 listopada, 13:00
LZS Rudziczka 4-0 Meteor Jasienica Dolna 3 listopada, 13:00
LZS Kępnica 5-1 LZS Niwnica-Konradowa 3 listopada, 13:00
LZS Kolnowice 3-4 LZS Włodary-Węża 2 listopada, 13:00
Grom Szybowice 0-14 GKS II Głuchołazy 3 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

GKS II Głuchołazy 2-4 LZS Polski Świętów 10 listopada, 13:00
LZS Włodary-Węża 7-0 Grom Szybowice 10 listopada, 13:00
LZS Niwnica-Konradowa 4-4 LZS Kolnowice 10 listopada, 13:00
Meteor Jasienica Dolna 1-2 LZS Kępnica 9 listopada, 13:00
LZS Łąka Prudnicka 2-3 LZS Rudziczka 10 listopada, 13:00
LZS Czyżowice 7-3 Delta Bielice 10 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

LZS Polski Świętów - Delta Bielice
LZS Czyżowice - LZS Rudziczka
LZS Łąka Prudnicka - LZS Kępnica
Meteor Jasienica Dolna - LZS Kolnowice
LZS Niwnica-Konradowa - Grom Szybowice
LZS Włodary-Węża - GKS II Głuchołazy

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

LZS Włodary-Węża - LZS Polski Świętów
GKS II Głuchołazy - LZS Niwnica-Konradowa
Grom Szybowice - Meteor Jasienica Dolna
LZS Kolnowice - LZS Łąka Prudnicka
LZS Kępnica - LZS Czyżowice
LZS Rudziczka - Delta Bielice

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

LZS Polski Świętów - LZS Rudziczka
Delta Bielice - LZS Kępnica
LZS Czyżowice - LZS Kolnowice
LZS Łąka Prudnicka - Grom Szybowice
Meteor Jasienica Dolna - GKS II Głuchołazy
LZS Niwnica-Konradowa - LZS Włodary-Węża

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Polski Świętów
LZS Włodary-Węża - Meteor Jasienica Dolna
GKS II Głuchołazy - LZS Łąka Prudnicka
Grom Szybowice - LZS Czyżowice
LZS Kolnowice - Delta Bielice
LZS Kępnica - LZS Rudziczka

Kolejka 16 - 2-3 maja

LZS Polski Świętów - LZS Kępnica
LZS Rudziczka - LZS Kolnowice
Delta Bielice - Grom Szybowice
LZS Czyżowice - GKS II Głuchołazy
LZS Łąka Prudnicka - LZS Włodary-Węża
Meteor Jasienica Dolna - LZS Niwnica-Konradowa

Kolejka 17 - 9-10 maja

Meteor Jasienica Dolna - LZS Polski Świętów
LZS Niwnica-Konradowa - LZS Łąka Prudnicka
LZS Włodary-Węża - LZS Czyżowice
GKS II Głuchołazy - Delta Bielice
Grom Szybowice - LZS Rudziczka
LZS Kolnowice - LZS Kępnica

Kolejka 18 - 16-17 maja

LZS Polski Świętów - LZS Kolnowice
LZS Kępnica - Grom Szybowice
LZS Rudziczka - GKS II Głuchołazy
Delta Bielice - LZS Włodary-Węża
LZS Czyżowice - LZS Niwnica-Konradowa
LZS Łąka Prudnicka - Meteor Jasienica Dolna

Kolejka 19 - 23-24 maja

LZS Łąka Prudnicka - LZS Polski Świętów
Meteor Jasienica Dolna - LZS Czyżowice
LZS Niwnica-Konradowa - Delta Bielice
LZS Włodary-Węża - LZS Rudziczka
GKS II Głuchołazy - LZS Kępnica
Grom Szybowice - LZS Kolnowice

Kolejka 20 - 30-31 maja

LZS Polski Świętów - Grom Szybowice
LZS Kolnowice - GKS II Głuchołazy
LZS Kępnica - LZS Włodary-Węża
LZS Rudziczka - LZS Niwnica-Konradowa
Delta Bielice - Meteor Jasienica Dolna
LZS Czyżowice - LZS Łąka Prudnicka

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

LZS Czyżowice - LZS Polski Świętów
LZS Łąka Prudnicka - Delta Bielice
Meteor Jasienica Dolna - LZS Rudziczka
LZS Niwnica-Konradowa - LZS Kępnica
LZS Włodary-Węża - LZS Kolnowice
GKS II Głuchołazy - Grom Szybowice

Kolejka 22 - 13-14 czerwca

LZS Polski Świętów - GKS II Głuchołazy
Grom Szybowice - LZS Włodary-Węża
LZS Kolnowice - LZS Niwnica-Konradowa
LZS Kępnica - Meteor Jasienica Dolna
LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka
Delta Bielice - LZS Czyżowice

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas