[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole IX
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Delta Bielice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Rudziczka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Kępnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Kolnowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Grom Szybowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS II Głuchołazy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Włodary-Węża 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Niwnica-Konradowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Meteor Jasienica Dolna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Łąka Prudnicka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Czyżowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Polski Świętów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Delta Bielice    
 2 LZS Rudziczka    
 3 LZS Kępnica    
 4 LZS Kolnowice    
 5 Grom Szybowice    
 6 GKS II Głuchołazy    
 7 LZS Włodary-Węża    
 8 LZS Niwnica-Konradowa    
 9 Meteor Jasienica Dolna    
 10 LZS Łąka Prudnicka    
 11 LZS Czyżowice    
 12 LZS Polski Świętów    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Delta Bielice - LZS Polski Świętów
LZS Rudziczka - LZS Czyżowice
LZS Kępnica - LZS Łąka Prudnicka
LZS Kolnowice - Meteor Jasienica Dolna
Grom Szybowice - LZS Niwnica-Konradowa
GKS II Głuchołazy - LZS Włodary-Węża

Kolejka 2 - 7-8 września

LZS Polski Świętów - LZS Włodary-Węża
LZS Niwnica-Konradowa - GKS II Głuchołazy
Meteor Jasienica Dolna - Grom Szybowice
LZS Łąka Prudnicka - LZS Kolnowice
LZS Czyżowice - LZS Kępnica
Delta Bielice - LZS Rudziczka

Kolejka 3 - 14-15 września

LZS Rudziczka - LZS Polski Świętów
LZS Kępnica - Delta Bielice
LZS Kolnowice - LZS Czyżowice
Grom Szybowice - LZS Łąka Prudnicka
GKS II Głuchołazy - Meteor Jasienica Dolna
LZS Włodary-Węża - LZS Niwnica-Konradowa

Kolejka 4 - 21-22 września

LZS Polski Świętów - LZS Niwnica-Konradowa
Meteor Jasienica Dolna - LZS Włodary-Węża
LZS Łąka Prudnicka - GKS II Głuchołazy
LZS Czyżowice - Grom Szybowice
Delta Bielice - LZS Kolnowice
LZS Rudziczka - LZS Kępnica

Kolejka 5 - 28-29 września

LZS Kępnica - LZS Polski Świętów
LZS Kolnowice - LZS Rudziczka
Grom Szybowice - Delta Bielice
GKS II Głuchołazy - LZS Czyżowice
LZS Włodary-Węża - LZS Łąka Prudnicka
LZS Niwnica-Konradowa - Meteor Jasienica Dolna

Kolejka 6 - 5-6 października

LZS Polski Świętów - Meteor Jasienica Dolna
LZS Łąka Prudnicka - LZS Niwnica-Konradowa
LZS Czyżowice - LZS Włodary-Węża
Delta Bielice - GKS II Głuchołazy
LZS Rudziczka - Grom Szybowice
LZS Kępnica - LZS Kolnowice

Kolejka 7 - 12-13 października

LZS Kolnowice - LZS Polski Świętów
Grom Szybowice - LZS Kępnica
GKS II Głuchołazy - LZS Rudziczka
LZS Włodary-Węża - Delta Bielice
LZS Niwnica-Konradowa - LZS Czyżowice
Meteor Jasienica Dolna - LZS Łąka Prudnicka

Kolejka 8 - 19-20 października

LZS Polski Świętów - LZS Łąka Prudnicka
LZS Czyżowice - Meteor Jasienica Dolna
Delta Bielice - LZS Niwnica-Konradowa
LZS Rudziczka - LZS Włodary-Węża
LZS Kępnica - GKS II Głuchołazy
LZS Kolnowice - Grom Szybowice

Kolejka 9 - 26-27 października

Grom Szybowice - LZS Polski Świętów
GKS II Głuchołazy - LZS Kolnowice
LZS Włodary-Węża - LZS Kępnica
LZS Niwnica-Konradowa - LZS Rudziczka
Meteor Jasienica Dolna - Delta Bielice
LZS Łąka Prudnicka - LZS Czyżowice

Kolejka 10 - 2-3 listopada

LZS Polski Świętów - LZS Czyżowice
Delta Bielice - LZS Łąka Prudnicka
LZS Rudziczka - Meteor Jasienica Dolna
LZS Kępnica - LZS Niwnica-Konradowa
LZS Kolnowice - LZS Włodary-Węża
Grom Szybowice - GKS II Głuchołazy

Kolejka 11 - 9-10 listopada

GKS II Głuchołazy - LZS Polski Świętów
LZS Włodary-Węża - Grom Szybowice
LZS Niwnica-Konradowa - LZS Kolnowice
Meteor Jasienica Dolna - LZS Kępnica
LZS Łąka Prudnicka - LZS Rudziczka
LZS Czyżowice - Delta Bielice

Kolejka 12

LZS Polski Świętów - Delta Bielice
LZS Czyżowice - LZS Rudziczka
LZS Łąka Prudnicka - LZS Kępnica
Meteor Jasienica Dolna - LZS Kolnowice
LZS Niwnica-Konradowa - Grom Szybowice
LZS Włodary-Węża - GKS II Głuchołazy

Kolejka 13

LZS Włodary-Węża - LZS Polski Świętów
GKS II Głuchołazy - LZS Niwnica-Konradowa
Grom Szybowice - Meteor Jasienica Dolna
LZS Kolnowice - LZS Łąka Prudnicka
LZS Kępnica - LZS Czyżowice
LZS Rudziczka - Delta Bielice

Kolejka 14

LZS Polski Świętów - LZS Rudziczka
Delta Bielice - LZS Kępnica
LZS Czyżowice - LZS Kolnowice
LZS Łąka Prudnicka - Grom Szybowice
Meteor Jasienica Dolna - GKS II Głuchołazy
LZS Niwnica-Konradowa - LZS Włodary-Węża

Kolejka 15

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Polski Świętów
LZS Włodary-Węża - Meteor Jasienica Dolna
GKS II Głuchołazy - LZS Łąka Prudnicka
Grom Szybowice - LZS Czyżowice
LZS Kolnowice - Delta Bielice
LZS Kępnica - LZS Rudziczka

Kolejka 16

LZS Polski Świętów - LZS Kępnica
LZS Rudziczka - LZS Kolnowice
Delta Bielice - Grom Szybowice
LZS Czyżowice - GKS II Głuchołazy
LZS Łąka Prudnicka - LZS Włodary-Węża
Meteor Jasienica Dolna - LZS Niwnica-Konradowa

Kolejka 17

Meteor Jasienica Dolna - LZS Polski Świętów
LZS Niwnica-Konradowa - LZS Łąka Prudnicka
LZS Włodary-Węża - LZS Czyżowice
GKS II Głuchołazy - Delta Bielice
Grom Szybowice - LZS Rudziczka
LZS Kolnowice - LZS Kępnica

Kolejka 18

LZS Polski Świętów - LZS Kolnowice
LZS Kępnica - Grom Szybowice
LZS Rudziczka - GKS II Głuchołazy
Delta Bielice - LZS Włodary-Węża
LZS Czyżowice - LZS Niwnica-Konradowa
LZS Łąka Prudnicka - Meteor Jasienica Dolna

Kolejka 19

LZS Łąka Prudnicka - LZS Polski Świętów
Meteor Jasienica Dolna - LZS Czyżowice
LZS Niwnica-Konradowa - Delta Bielice
LZS Włodary-Węża - LZS Rudziczka
GKS II Głuchołazy - LZS Kępnica
Grom Szybowice - LZS Kolnowice

Kolejka 20

LZS Polski Świętów - Grom Szybowice
LZS Kolnowice - GKS II Głuchołazy
LZS Kępnica - LZS Włodary-Węża
LZS Rudziczka - LZS Niwnica-Konradowa
Delta Bielice - Meteor Jasienica Dolna
LZS Czyżowice - LZS Łąka Prudnicka

Kolejka 21

LZS Czyżowice - LZS Polski Świętów
LZS Łąka Prudnicka - Delta Bielice
Meteor Jasienica Dolna - LZS Rudziczka
LZS Niwnica-Konradowa - LZS Kępnica
LZS Włodary-Węża - LZS Kolnowice
GKS II Głuchołazy - Grom Szybowice

Kolejka 22

LZS Polski Świętów - GKS II Głuchołazy
Grom Szybowice - LZS Włodary-Węża
LZS Kolnowice - LZS Niwnica-Konradowa
LZS Kępnica - Meteor Jasienica Dolna
LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka
Delta Bielice - LZS Czyżowice

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas