[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole XI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Raszowa 11 27 9 0 2 52-11 4 0 1 27-5 5 0 1 25-6
2.  LZS Stradunia 11 26 8 2 1 29-14 3 2 0 17-8 5 0 1 12-6
3.  MKS II Gogolin 11 24 7 3 1 40-16 3 2 0 24-10 4 1 1 16-6 1 3 1 0 0 6-3
4.  TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 11 24 8 0 3 39-19 4 0 1 21-2 4 0 2 18-17 1 0 0 0 1 3-6
5.  LZS Łężce 11 23 7 2 2 35-26 5 0 1 19-12 2 2 1 16-14
6.  KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 11 21 6 3 2 39-19 3 1 2 19-13 3 2 0 20-6
7.  LZS II Walce 11 16 5 1 5 24-30 1 1 3 7-11 4 0 2 17-19
8.  Ruch Steblów 11 8 2 2 7 21-36 1 0 4 8-23 1 2 3 13-13
9.  LZS Obrowiec 11 7 2 1 8 22-45 2 1 3 13-20 0 0 5 9-25 1 3 1 0 0 3-2
10.  LZS Pokrzywnica 11 7 2 1 8 20-33 2 1 3 13-12 0 0 5 7-21 1 0 0 0 1 2-3
11.  LZS Stare Koźle 11 4 1 1 9 15-51 0 0 6 4-31 1 1 3 11-20
12.  Polonia Gościęcin 11 3 1 0 10 11-47 1 0 5 7-21 0 0 5 4-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Raszowa    2-3 3-0 6-1 10-0 6-1 
 2 LZS Stradunia    2-2 6-0 3-3 3-1 3-2 
 3 MKS II Gogolin    6-3 3-3 2-2 3-1 10-1 
 4 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle1-2 2-0     5-0 4-0 9-0 
 5 LZS Łężce2-0 2-4     6-4 4-1 3-2 2-1 
 6 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)1-4 2-3 2-2     6-0 4-2 4-2 
 7 LZS II Walce0-2 0-1 0-5 5-1     2-2 
 8 Ruch Steblów0-9 2-4 1-4 1-3     4-3 
 9 LZS Obrowiec2-8 0-3 2-3     3-2 3-3 3-1 
 10 LZS Pokrzywnica1-3 0-2 1-2 2-2     3-2 6-1 
 11 LZS Stare Koźle0-3 0-4 2-7 0-8 1-3 1-6     
 12 Polonia Gościęcin1-2 1-3 0-4 3-5 2-1 0-6     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

LZS Obrowiec 2-3 LZS II Walce 1 września, 17:00
LZS Stare Koźle 0-3 LZS Stradunia 1 września, 17:00
LZS Łężce 2-4 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 1 września, 17:00
Polonia Gościęcin 1-3 MKS II Gogolin 1 września, 17:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-4 LZS Raszowa 1 września, 17:00
LZS Pokrzywnica 2-2 Ruch Steblów 1 września, 17:00

Kolejka 2 - 7-8 września

LZS II Walce 2-2 Ruch Steblów 8 września, 16:00
LZS Raszowa 6-1 LZS Pokrzywnica 8 września, 15:00
MKS II Gogolin 2-2 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 8 września, 14:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 9-0 Polonia Gościęcin 7 września, 16:00
LZS Stradunia 6-0 LZS Łężce 8 września, 14:00
LZS Obrowiec 3-3 LZS Stare Koźle 8 września, 16:00

Kolejka 3 - 14-15 września

LZS Stare Koźle 1-3 LZS II Walce 15 września, 16:00
LZS Łężce 4-1 LZS Obrowiec 15 września, 16:00
Polonia Gościęcin 1-2 LZS Stradunia 15 września, 16:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-3 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 15 września, 16:00
LZS Pokrzywnica 0-2 MKS II Gogolin 15 września, 16:00
Ruch Steblów 0-9 LZS Raszowa 15 września, 16:00

Kolejka 4 - 21-22 września

LZS II Walce 0-2 LZS Raszowa 22 września, 16:00
MKS II Gogolin 3-1 Ruch Steblów 22 września, 14:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 5-0 LZS Pokrzywnica 21 września, 16:00
LZS Stradunia 3-3 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 22 września, 14:00
LZS Obrowiec 3-1 Polonia Gościęcin 22 września, 16:00
LZS Stare Koźle 2-7 LZS Łężce 22 września, 16:00

Kolejka 5 - 28-29 września

LZS Łężce 6-4 LZS II Walce 29 września, 15:00
Polonia Gościęcin 0-6 LZS Stare Koźle 29 września, 15:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 4-2 LZS Obrowiec 29 września, 15:15
LZS Pokrzywnica 1-3 LZS Stradunia 29 września, 15:00
Ruch Steblów 2-4 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 28 września, 15:00
LZS Raszowa 3-0 MKS II Gogolin 29 września, 12:45

Kolejka 6 - 5-6 października

LZS II Walce 0-5 MKS II Gogolin 6 października, 15:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 1-2 LZS Raszowa 5 października, 15:00
LZS Stradunia 3-1 Ruch Steblów 6 października, 14:00
LZS Obrowiec 3-2 LZS Pokrzywnica 6 października, 15:00
LZS Stare Koźle 0-8 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 6 października, 15:00
LZS Łężce 2-1 Polonia Gościęcin 6 października, 15:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Polonia Gościęcin 3-5 LZS II Walce 13 października, 15:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-2 LZS Łężce 13 października, 15:00
LZS Pokrzywnica 3-2 LZS Stare Koźle 13 października, 15:00
Ruch Steblów 4-3 LZS Obrowiec 13 października, 15:00
LZS Raszowa 2-3 LZS Stradunia 13 października, 15:00
MKS II Gogolin 6-3 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 13 października, 14:00

Kolejka 8 - 19-20 października

LZS II Walce 5-1 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 20 października, 14:00
LZS Stradunia 2-2 MKS II Gogolin 20 października, 14:00
LZS Obrowiec 2-8 LZS Raszowa 25 sierpnia, 17:00
LZS Stare Koźle 1-6 Ruch Steblów 20 października, 14:00
LZS Łężce 3-2 LZS Pokrzywnica 20 października, 14:00
Polonia Gościęcin 0-4 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 20 października, 14:00

Kolejka 9 - 26-27 października

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 6-0 LZS II Walce 27 października, 13:00
LZS Pokrzywnica 6-1 Polonia Gościęcin 27 października, 13:00
Ruch Steblów 1-4 LZS Łężce 27 października, 13:00
LZS Raszowa 10-0 LZS Stare Koźle 27 października, 13:00
MKS II Gogolin 10-1 LZS Obrowiec 27 października, 13:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 2-0 LZS Stradunia 26 października, 14:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

LZS II Walce 0-1 LZS Stradunia 3 listopada, 13:00
LZS Obrowiec 0-3 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 3 listopada, 13:00
LZS Stare Koźle 0-4 MKS II Gogolin 3 listopada, 13:00
LZS Łężce 2-0 LZS Raszowa 3 listopada, 13:00
Polonia Gościęcin 2-1 Ruch Steblów 3 listopada, 13:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 4-2 LZS Pokrzywnica 3 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

LZS Pokrzywnica 1-2 LZS II Walce 10 listopada, 13:00
Ruch Steblów 1-3 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 10 listopada, 13:00
LZS Raszowa 6-1 Polonia Gościęcin 9 listopada, 13:00
MKS II Gogolin 3-3 LZS Łężce 10 listopada, 13:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 4-0 LZS Stare Koźle 9 listopada, 13:00
LZS Stradunia 3-2 LZS Obrowiec 10 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

LZS II Walce - LZS Obrowiec
LZS Stradunia - LZS Stare Koźle
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - LZS Łężce
MKS II Gogolin - Polonia Gościęcin
LZS Raszowa - KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
Ruch Steblów - LZS Pokrzywnica

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Ruch Steblów - LZS II Walce
LZS Pokrzywnica - LZS Raszowa
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) - MKS II Gogolin
Polonia Gościęcin - TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
LZS Łężce - LZS Stradunia
LZS Stare Koźle - LZS Obrowiec

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

LZS II Walce - LZS Stare Koźle
LZS Obrowiec - LZS Łężce
LZS Stradunia - Polonia Gościęcin
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
MKS II Gogolin - LZS Pokrzywnica
LZS Raszowa - Ruch Steblów

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

LZS Raszowa - LZS II Walce
Ruch Steblów - MKS II Gogolin
LZS Pokrzywnica - TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) - LZS Stradunia
Polonia Gościęcin - LZS Obrowiec
LZS Łężce - LZS Stare Koźle

Kolejka 16 - 2-3 maja

LZS II Walce - LZS Łężce
LZS Stare Koźle - Polonia Gościęcin
LZS Obrowiec - KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
LZS Stradunia - LZS Pokrzywnica
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Ruch Steblów
MKS II Gogolin - LZS Raszowa

Kolejka 17 - 9-10 maja

MKS II Gogolin - LZS II Walce
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Raszowa - TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
Ruch Steblów - LZS Stradunia
LZS Pokrzywnica - LZS Obrowiec
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) - LZS Stare Koźle
Polonia Gościęcin - LZS Łężce

Kolejka 18 - 16-17 maja

LZS II Walce - Polonia Gościęcin
LZS Łężce - KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
LZS Stare Koźle - LZS Pokrzywnica
LZS Obrowiec - Ruch Steblów
LZS Stradunia - LZS Raszowa
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - MKS II Gogolin

Kolejka 19 - 23-24 maja

TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - LZS II Walce
MKS II Gogolin - LZS Stradunia
LZS Raszowa - LZS Obrowiec
Ruch Steblów - LZS Stare Koźle
LZS Pokrzywnica - LZS Łężce
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) - Polonia Gościęcin

Kolejka 20 - 30-31 maja

LZS II Walce - KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
Polonia Gościęcin - LZS Pokrzywnica
LZS Łężce - Ruch Steblów
LZS Stare Koźle - LZS Raszowa
LZS Obrowiec - MKS II Gogolin
LZS Stradunia - TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

LZS Stradunia - LZS II Walce
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - LZS Obrowiec
MKS II Gogolin - LZS Stare Koźle
LZS Raszowa - LZS Łężce
Ruch Steblów - Polonia Gościęcin
LZS Pokrzywnica - KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)

Kolejka 22 - 13-14 czerwca

LZS II Walce - LZS Pokrzywnica
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) - Ruch Steblów
Polonia Gościęcin - LZS Raszowa
LZS Łężce - MKS II Gogolin
LZS Stare Koźle - TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
LZS Obrowiec - LZS Stradunia

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas