[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Świerkle 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Golczowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Popielów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Turawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Rybna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Agra Zawada (k. Opola) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Budkowice Stare 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Sławice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błękitni Przecza 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Kup 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Niewodniki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Start Siołkowice Stare 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Śląsk III Łubniany-Brynica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Świerkle    
 2 LZS Golczowice    
 3 LZS Popielów    
 4 LZS Turawa    
 5 LZS Rybna    
 6 Agra Zawada (k. Opola)    
 7 LZS Budkowice Stare    
 8 LZS Sławice    
 9 Błękitni Przecza    
 10 LZS Kup    
 11 LZS Niewodniki    
 12 Start Siołkowice Stare    
 13 Śląsk III Łubniany-Brynica    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

LZS Świerkle - ---
LZS Golczowice - Śląsk III Łubniany-Brynica 18 sierpnia, 17:00
LZS Popielów - Start Siołkowice Stare 18 sierpnia, 17:00
LZS Turawa - LZS Niewodniki 18 sierpnia, 17:00
LZS Rybna - LZS Kup 18 sierpnia, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) - Błękitni Przecza 18 sierpnia, 17:00
LZS Budkowice Stare - LZS Sławice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

--- - LZS Sławice
Błękitni Przecza - LZS Budkowice Stare 24 sierpnia, 17:00
LZS Kup - Agra Zawada (k. Opola) 25 sierpnia, 17:00
LZS Niewodniki - LZS Rybna 25 sierpnia, 17:00
Start Siołkowice Stare - LZS Turawa 24 sierpnia, 17:00
Śląsk III Łubniany-Brynica - LZS Popielów 25 sierpnia, 17:00
LZS Świerkle - LZS Golczowice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

LZS Golczowice - ---
LZS Popielów - LZS Świerkle
LZS Turawa - Śląsk III Łubniany-Brynica
LZS Rybna - Start Siołkowice Stare
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Niewodniki
LZS Budkowice Stare - LZS Kup
LZS Sławice - Błękitni Przecza

Kolejka 4 - 7-8 września

--- - Błękitni Przecza
LZS Kup - LZS Sławice
LZS Niewodniki - LZS Budkowice Stare
Start Siołkowice Stare - Agra Zawada (k. Opola)
Śląsk III Łubniany-Brynica - LZS Rybna
LZS Świerkle - LZS Turawa
LZS Golczowice - LZS Popielów

Kolejka 5 - 14-15 września

LZS Popielów - ---
LZS Turawa - LZS Golczowice
LZS Rybna - LZS Świerkle
Agra Zawada (k. Opola) - Śląsk III Łubniany-Brynica
LZS Budkowice Stare - Start Siołkowice Stare
LZS Sławice - LZS Niewodniki
Błękitni Przecza - LZS Kup

Kolejka 6 - 21-22 września

--- - LZS Kup
LZS Niewodniki - Błękitni Przecza
Start Siołkowice Stare - LZS Sławice
Śląsk III Łubniany-Brynica - LZS Budkowice Stare
LZS Świerkle - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Golczowice - LZS Rybna
LZS Popielów - LZS Turawa

Kolejka 7 - 28-29 września

LZS Turawa - ---
LZS Rybna - LZS Popielów
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Golczowice
LZS Budkowice Stare - LZS Świerkle
LZS Sławice - Śląsk III Łubniany-Brynica
Błękitni Przecza - Start Siołkowice Stare
LZS Kup - LZS Niewodniki

Kolejka 8 - 5-6 października

--- - LZS Niewodniki
Start Siołkowice Stare - LZS Kup
Śląsk III Łubniany-Brynica - Błękitni Przecza
LZS Świerkle - LZS Sławice
LZS Golczowice - LZS Budkowice Stare
LZS Popielów - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Turawa - LZS Rybna

Kolejka 9 - 12-13 października

LZS Rybna - ---
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Turawa
LZS Budkowice Stare - LZS Popielów
LZS Sławice - LZS Golczowice
Błękitni Przecza - LZS Świerkle
LZS Kup - Śląsk III Łubniany-Brynica
LZS Niewodniki - Start Siołkowice Stare

Kolejka 10 - 19-20 października

--- - Start Siołkowice Stare
Śląsk III Łubniany-Brynica - LZS Niewodniki
LZS Świerkle - LZS Kup
LZS Golczowice - Błękitni Przecza
LZS Popielów - LZS Sławice
LZS Turawa - LZS Budkowice Stare
LZS Rybna - Agra Zawada (k. Opola)

Kolejka 11 - 26-27 października

Agra Zawada (k. Opola) - ---
LZS Budkowice Stare - LZS Rybna
LZS Sławice - LZS Turawa
Błękitni Przecza - LZS Popielów
LZS Kup - LZS Golczowice
LZS Niewodniki - LZS Świerkle
Start Siołkowice Stare - Śląsk III Łubniany-Brynica

Kolejka 12 - 2-3 listopada

--- - Śląsk III Łubniany-Brynica
LZS Świerkle - Start Siołkowice Stare
LZS Golczowice - LZS Niewodniki
LZS Popielów - LZS Kup
LZS Turawa - Błękitni Przecza
LZS Rybna - LZS Sławice
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Budkowice Stare

Kolejka 13 - 9-10 listopada

LZS Budkowice Stare - ---
LZS Sławice - Agra Zawada (k. Opola)
Błękitni Przecza - LZS Rybna
LZS Kup - LZS Turawa
LZS Niewodniki - LZS Popielów
Start Siołkowice Stare - LZS Golczowice
Śląsk III Łubniany-Brynica - LZS Świerkle

Kolejka 14

--- - LZS Świerkle
Śląsk III Łubniany-Brynica - LZS Golczowice
Start Siołkowice Stare - LZS Popielów
LZS Niewodniki - LZS Turawa
LZS Kup - LZS Rybna
Błękitni Przecza - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Sławice - LZS Budkowice Stare

Kolejka 15

LZS Sławice - ---
LZS Budkowice Stare - Błękitni Przecza
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Kup
LZS Rybna - LZS Niewodniki
LZS Turawa - Start Siołkowice Stare
LZS Popielów - Śląsk III Łubniany-Brynica
LZS Golczowice - LZS Świerkle

Kolejka 16

--- - LZS Golczowice
LZS Świerkle - LZS Popielów
Śląsk III Łubniany-Brynica - LZS Turawa
Start Siołkowice Stare - LZS Rybna
LZS Niewodniki - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Kup - LZS Budkowice Stare
Błękitni Przecza - LZS Sławice

Kolejka 17

Błękitni Przecza - ---
LZS Sławice - LZS Kup
LZS Budkowice Stare - LZS Niewodniki
Agra Zawada (k. Opola) - Start Siołkowice Stare
LZS Rybna - Śląsk III Łubniany-Brynica
LZS Turawa - LZS Świerkle
LZS Popielów - LZS Golczowice

Kolejka 18

--- - LZS Popielów
LZS Golczowice - LZS Turawa
LZS Świerkle - LZS Rybna
Śląsk III Łubniany-Brynica - Agra Zawada (k. Opola)
Start Siołkowice Stare - LZS Budkowice Stare
LZS Niewodniki - LZS Sławice
LZS Kup - Błękitni Przecza

Kolejka 19

LZS Kup - ---
Błękitni Przecza - LZS Niewodniki
LZS Sławice - Start Siołkowice Stare
LZS Budkowice Stare - Śląsk III Łubniany-Brynica
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Świerkle
LZS Rybna - LZS Golczowice
LZS Turawa - LZS Popielów

Kolejka 20

--- - LZS Turawa
LZS Popielów - LZS Rybna
LZS Golczowice - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Świerkle - LZS Budkowice Stare
Śląsk III Łubniany-Brynica - LZS Sławice
Start Siołkowice Stare - Błękitni Przecza
LZS Niewodniki - LZS Kup

Kolejka 21

LZS Niewodniki - ---
LZS Kup - Start Siołkowice Stare
Błękitni Przecza - Śląsk III Łubniany-Brynica
LZS Sławice - LZS Świerkle
LZS Budkowice Stare - LZS Golczowice
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Popielów
LZS Rybna - LZS Turawa

Kolejka 22

--- - LZS Rybna
LZS Turawa - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Popielów - LZS Budkowice Stare
LZS Golczowice - LZS Sławice
LZS Świerkle - Błękitni Przecza
Śląsk III Łubniany-Brynica - LZS Kup
Start Siołkowice Stare - LZS Niewodniki

Kolejka 23

Start Siołkowice Stare - ---
LZS Niewodniki - Śląsk III Łubniany-Brynica
LZS Kup - LZS Świerkle
Błękitni Przecza - LZS Golczowice
LZS Sławice - LZS Popielów
LZS Budkowice Stare - LZS Turawa
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Rybna

Kolejka 24

--- - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Rybna - LZS Budkowice Stare
LZS Turawa - LZS Sławice
LZS Popielów - Błękitni Przecza
LZS Golczowice - LZS Kup
LZS Świerkle - LZS Niewodniki
Śląsk III Łubniany-Brynica - Start Siołkowice Stare

Kolejka 25

Śląsk III Łubniany-Brynica - ---
Start Siołkowice Stare - LZS Świerkle
LZS Niewodniki - LZS Golczowice
LZS Kup - LZS Popielów
Błękitni Przecza - LZS Turawa
LZS Sławice - LZS Rybna
LZS Budkowice Stare - Agra Zawada (k. Opola)

Kolejka 26

--- - LZS Budkowice Stare
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Sławice
LZS Rybna - Błękitni Przecza
LZS Turawa - LZS Kup
LZS Popielów - LZS Niewodniki
LZS Golczowice - Start Siołkowice Stare
LZS Świerkle - Śląsk III Łubniany-Brynica

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas