[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole XII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żądło Sucha Psina 13 30 10 0 3 37-15 5 0 1 12-6 5 0 2 25-9
2.  Sokół Boguchwałów 13 29 9 2 2 62-14 6 1 0 30-6 3 1 2 32-8
3.  Pogranicze Mokre 13 26 8 2 3 38-24 5 0 2 25-14 3 2 1 13-10 1 1 0 1 0 2-2
4.  Pogoń Wojnowice 13 26 8 2 3 47-19 3 1 2 28-10 5 1 1 19-9 1 1 0 1 0 2-2
5.  Fortuna Chomiąża 13 25 8 1 4 46-25 5 0 2 25-16 3 1 2 21-9
6.  Ruch Zubrzyce 13 22 7 1 5 42-34 4 1 2 28-22 3 0 3 14-12 1 3 1 0 0 3-2
7.  Orzeł Dzierżysław 13 22 7 1 5 51-31 2 1 2 17-12 5 0 3 34-19 1 0 0 0 1 2-3
8.  Rolnik Lewice 13 21 6 3 4 42-19 3 2 2 16-10 3 1 2 26-9
9.  Stal Grobniki 13 20 5 5 3 43-39 4 2 1 27-15 1 3 2 16-24
10.  Zryw Wysoka 13 19 6 1 6 23-27 3 1 2 10-9 3 0 4 13-18
11.  LZS Maciowakrze 13 9 2 3 8 24-44 1 1 4 13-27 1 2 4 11-17
12.  Błyskawica Rozumice 13 7 2 1 10 21-48 0 1 5 7-16 2 0 5 14-32
13.  Egipt Krzyżowice 13 5 1 2 10 19-56 1 1 5 13-27 0 1 5 6-29
14.  Kresowianka Nowa Wieś 13 0 0 0 13 11-111 0 0 7 3-62 0 0 6 8-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Żądło Sucha Psina    1-0 2-0 1-3 2-1 2-1 4-1 
 2 Sokół Boguchwałów    3-1 3-0 2-0 3-3 6-1 10-0 3-1 
 3 Pogranicze Mokre0-4     0-1 6-5 6-0 3-1 3-1 7-2 
 4 Pogoń Wojnowice2-3 2-2     1-2 7-3 5-0 11-0 
 5 Fortuna Chomiąża4-3 2-3     5-1 0-6 3-1 5-2 6-0 
 6 Ruch Zubrzyce2-1 3-4 2-6     3-2 5-5 4-3 9-1 
 7 Orzeł Dzierżysław1-4 2-2     4-3 1-2 9-1 
 8 Rolnik Lewice1-1 1-1 0-2 3-4     3-1 3-0* 5-1 
 9 Stal Grobniki0-4 3-1 3-2 2-2     2-2 8-2 9-2 
 10 Zryw Wysoka1-2 1-1 2-1 1-3     1-0 4-2 
 11 LZS Maciowakrze4-3 1-2 2-8 3-6 1-6     2-2 
 12 Błyskawica Rozumice0-4 1-2 0-1 2-4 2-3 2-2     
 13 Egipt Krzyżowice0-3 0-5 0-7 2-2 1-4 1-5     9-1 
 14 Kresowianka Nowa Wieś1-6 0-22 0-9 0-10 0-8* 0-3* 2-4     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Egipt Krzyżowice 1-5 Błyskawica Rozumice 18 sierpnia, 17:00
Kresowianka Nowa Wieś 0-3 LZS Maciowakrze 18 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Sokół Boguchwałów 6-1 Zryw Wysoka 18 sierpnia, 17:00
Stal Grobniki 0-4 Żądło Sucha Psina 18 sierpnia, 17:00
Rolnik Lewice 3-4 Ruch Zubrzyce 18 sierpnia, 17:00
Pogranicze Mokre 6-5 Orzeł Dzierżysław 18 sierpnia, 17:00
Fortuna Chomiąża 2-3 Pogoń Wojnowice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Błyskawica Rozumice 1-2 Pogoń Wojnowice 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Dzierżysław 2-2 Fortuna Chomiąża 25 sierpnia, 17:00
Ruch Zubrzyce 3-4 Pogranicze Mokre 25 sierpnia, 17:00
Żądło Sucha Psina 2-1 Rolnik Lewice 25 sierpnia, 17:00
Zryw Wysoka 1-3 Stal Grobniki 24 sierpnia, 17:00
LZS Maciowakrze 1-2 Sokół Boguchwałów 25 sierpnia, 17:00
Egipt Krzyżowice 9-1 Kresowianka Nowa Wieś 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Kresowianka Nowa Wieś 2-4 Błyskawica Rozumice 1 września, 17:00
Sokół Boguchwałów 3-1 Egipt Krzyżowice 1 września, 17:00
Stal Grobniki 2-2 LZS Maciowakrze 31 sierpnia, 17:00
Rolnik Lewice 3-1 Zryw Wysoka 1 września, 17:00
Pogranicze Mokre 0-4 Żądło Sucha Psina 1 września, 17:00
Fortuna Chomiąża 5-1 Ruch Zubrzyce 1 września, 17:00
Pogoń Wojnowice 1-2 Orzeł Dzierżysław 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Błyskawica Rozumice 2-4 Orzeł Dzierżysław 8 września, 16:00
Ruch Zubrzyce 2-6 Pogoń Wojnowice 8 września, 14:00
Żądło Sucha Psina 2-0 Fortuna Chomiąża 8 września, 16:00
Zryw Wysoka 1-2 Pogranicze Mokre 7 września, 16:00
LZS Maciowakrze 1-6 Rolnik Lewice 8 września, 16:00
Egipt Krzyżowice 2-2 Stal Grobniki 8 września, 16:00
Kresowianka Nowa Wieś 0-22 Sokół Boguchwałów 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Sokół Boguchwałów 10-0 Błyskawica Rozumice 15 września, 16:00
mecz przerwany w 50. minucie przy stanie 10-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Stal Grobniki 9-2 Kresowianka Nowa Wieś 15 września, 16:00
Rolnik Lewice 5-1 Egipt Krzyżowice 15 września, 16:00
Pogranicze Mokre 3-1 LZS Maciowakrze 15 września, 16:00
Fortuna Chomiąża 3-1 Zryw Wysoka 15 września, 16:00
Pogoń Wojnowice 2-3 Żądło Sucha Psina 15 września, 16:00
Ruch Zubrzyce 3-2 Orzeł Dzierżysław 15 września, 14:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Błyskawica Rozumice 0-1 Ruch Zubrzyce 22 września, 16:00
Żądło Sucha Psina 1-3 Orzeł Dzierżysław 22 września, 16:00
Zryw Wysoka 1-1 Pogoń Wojnowice 21 września, 16:00
LZS Maciowakrze 2-8 Fortuna Chomiąża 22 września, 16:00
Egipt Krzyżowice 0-3 Pogranicze Mokre 22 września, 16:00
Kresowianka Nowa Wieś 0-8 Rolnik Lewice 22 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-8; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Boguchwałów 3-3 Stal Grobniki 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Stal Grobniki 8-2 Błyskawica Rozumice 29 września, 15:00
Rolnik Lewice 1-1 Sokół Boguchwałów 29 września, 15:00
Pogranicze Mokre 7-2 Kresowianka Nowa Wieś 29 września, 15:00
Fortuna Chomiąża 6-0 Egipt Krzyżowice 29 września, 15:00
Pogoń Wojnowice 5-0 LZS Maciowakrze 29 września, 15:00
Orzeł Dzierżysław 1-2 Zryw Wysoka 29 września, 15:00
Ruch Zubrzyce 2-1 Żądło Sucha Psina 29 września, 14:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Błyskawica Rozumice 0-4 Żądło Sucha Psina 6 października, 15:00
Zryw Wysoka 2-1 Ruch Zubrzyce 5 października, 15:00
LZS Maciowakrze 3-6 Orzeł Dzierżysław 5 października, 15:00
Egipt Krzyżowice 0-5 Pogoń Wojnowice 6 października, 15:00
Kresowianka Nowa Wieś 0-9 Fortuna Chomiąża 6 października, 15:00
Sokół Boguchwałów 3-1 Pogranicze Mokre 6 października, 15:00
Stal Grobniki 2-2 Rolnik Lewice 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Rolnik Lewice 3-0 Błyskawica Rozumice 13 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogranicze Mokre 6-0 Stal Grobniki 13 października, 15:00
Fortuna Chomiąża 4-3 Sokół Boguchwałów 13 października, 15:00
Pogoń Wojnowice 11-0 Kresowianka Nowa Wieś 13 października, 15:00
Orzeł Dzierżysław 9-1 Egipt Krzyżowice 13 października, 15:00
Ruch Zubrzyce 4-3 LZS Maciowakrze 13 października, 14:00
Żądło Sucha Psina 2-1 Zryw Wysoka 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Błyskawica Rozumice 2-3 Zryw Wysoka 20 października, 14:00
LZS Maciowakrze 4-3 Żądło Sucha Psina 20 października, 14:00
Egipt Krzyżowice 0-7 Ruch Zubrzyce 20 października, 14:00
Kresowianka Nowa Wieś 0-10 Orzeł Dzierżysław 20 października, 14:00
Sokół Boguchwałów 3-0 Pogoń Wojnowice 20 października, 14:00
Stal Grobniki 3-1 Fortuna Chomiąża 20 października, 14:00
Rolnik Lewice 1-1 Pogranicze Mokre 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pogranicze Mokre 3-1 Błyskawica Rozumice 27 października, 13:00
Fortuna Chomiąża 0-6 Rolnik Lewice 27 października, 13:00
Pogoń Wojnowice 7-3 Stal Grobniki 27 października, 13:00
Orzeł Dzierżysław 1-4 Sokół Boguchwałów 27 października, 13:00
Ruch Zubrzyce 9-1 Kresowianka Nowa Wieś 27 października, 13:00
Żądło Sucha Psina 4-1 Egipt Krzyżowice 27 października, 13:00
Zryw Wysoka 1-0 LZS Maciowakrze 27 października, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Błyskawica Rozumice 2-2 LZS Maciowakrze 3 listopada, 13:00
Egipt Krzyżowice 1-4 Zryw Wysoka 3 listopada, 13:00
Kresowianka Nowa Wieś 1-6 Żądło Sucha Psina 3 listopada, 13:00
Sokół Boguchwałów 2-0 Ruch Zubrzyce 3 listopada, 13:00
Stal Grobniki 3-2 Orzeł Dzierżysław 3 listopada, 13:00
Rolnik Lewice 0-2 Pogoń Wojnowice 3 listopada, 13:00
Pogranicze Mokre 0-1 Fortuna Chomiąża 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Fortuna Chomiąża 5-2 Błyskawica Rozumice 10 listopada, 13:00
Pogoń Wojnowice 2-2 Pogranicze Mokre 10 listopada, 13:00
Orzeł Dzierżysław 4-3 Rolnik Lewice 10 listopada, 13:00
Ruch Zubrzyce 5-5 Stal Grobniki 10 listopada, 13:00
Żądło Sucha Psina 1-0 Sokół Boguchwałów 10 listopada, 13:00
Zryw Wysoka 4-2 Kresowianka Nowa Wieś 9 listopada, 13:00
LZS Maciowakrze 2-2 Egipt Krzyżowice 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 14-15 marca

Błyskawica Rozumice - Egipt Krzyżowice
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Maciowakrze - Kresowianka Nowa Wieś
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zryw Wysoka - Sokół Boguchwałów
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Żądło Sucha Psina - Stal Grobniki
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Zubrzyce - Rolnik Lewice
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Dzierżysław - Pogranicze Mokre
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Wojnowice - Fortuna Chomiąża
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 21-22 marca

Pogoń Wojnowice - Błyskawica Rozumice
Fortuna Chomiąża - Orzeł Dzierżysław
Pogranicze Mokre - Ruch Zubrzyce
Rolnik Lewice - Żądło Sucha Psina
Stal Grobniki - Zryw Wysoka
Sokół Boguchwałów - LZS Maciowakrze
Kresowianka Nowa Wieś - Egipt Krzyżowice

Kolejka 16 - 28-29 marca

Błyskawica Rozumice - Kresowianka Nowa Wieś
Egipt Krzyżowice - Sokół Boguchwałów
LZS Maciowakrze - Stal Grobniki
Zryw Wysoka - Rolnik Lewice
Żądło Sucha Psina - Pogranicze Mokre
Ruch Zubrzyce - Fortuna Chomiąża
Orzeł Dzierżysław - Pogoń Wojnowice

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

Orzeł Dzierżysław - Błyskawica Rozumice
Pogoń Wojnowice - Ruch Zubrzyce
Fortuna Chomiąża - Żądło Sucha Psina
Pogranicze Mokre - Zryw Wysoka
Rolnik Lewice - LZS Maciowakrze
Stal Grobniki - Egipt Krzyżowice
Sokół Boguchwałów - Kresowianka Nowa Wieś

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Orzeł Dzierżysław - Ruch Zubrzyce
Błyskawica Rozumice - Sokół Boguchwałów
Kresowianka Nowa Wieś - Stal Grobniki
Egipt Krzyżowice - Rolnik Lewice
LZS Maciowakrze - Pogranicze Mokre
Zryw Wysoka - Fortuna Chomiąża
Żądło Sucha Psina - Pogoń Wojnowice

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Ruch Zubrzyce - Błyskawica Rozumice
Orzeł Dzierżysław - Żądło Sucha Psina
Pogoń Wojnowice - Zryw Wysoka
Fortuna Chomiąża - LZS Maciowakrze
Pogranicze Mokre - Egipt Krzyżowice
Rolnik Lewice - Kresowianka Nowa Wieś
Stal Grobniki - Sokół Boguchwałów

Kolejka 20 - 2-3 maja

Błyskawica Rozumice - Stal Grobniki
Sokół Boguchwałów - Rolnik Lewice
Kresowianka Nowa Wieś - Pogranicze Mokre
Egipt Krzyżowice - Fortuna Chomiąża
LZS Maciowakrze - Pogoń Wojnowice
Zryw Wysoka - Orzeł Dzierżysław
Żądło Sucha Psina - Ruch Zubrzyce

Kolejka 21 - 9-10 maja

Żądło Sucha Psina - Błyskawica Rozumice
Ruch Zubrzyce - Zryw Wysoka
Orzeł Dzierżysław - LZS Maciowakrze
Pogoń Wojnowice - Egipt Krzyżowice
Fortuna Chomiąża - Kresowianka Nowa Wieś
Pogranicze Mokre - Sokół Boguchwałów
Rolnik Lewice - Stal Grobniki

Kolejka 22 - 16-17 maja

Błyskawica Rozumice - Rolnik Lewice
Stal Grobniki - Pogranicze Mokre
Sokół Boguchwałów - Fortuna Chomiąża
Kresowianka Nowa Wieś - Pogoń Wojnowice
Egipt Krzyżowice - Orzeł Dzierżysław
LZS Maciowakrze - Ruch Zubrzyce
Zryw Wysoka - Żądło Sucha Psina

Kolejka 23 - 23-24 maja

Zryw Wysoka - Błyskawica Rozumice
Żądło Sucha Psina - LZS Maciowakrze
Ruch Zubrzyce - Egipt Krzyżowice
Orzeł Dzierżysław - Kresowianka Nowa Wieś
Pogoń Wojnowice - Sokół Boguchwałów
Fortuna Chomiąża - Stal Grobniki
Pogranicze Mokre - Rolnik Lewice

Kolejka 24 - 30-31 maja

Błyskawica Rozumice - Pogranicze Mokre
Rolnik Lewice - Fortuna Chomiąża
Stal Grobniki - Pogoń Wojnowice
Sokół Boguchwałów - Orzeł Dzierżysław
Kresowianka Nowa Wieś - Ruch Zubrzyce
Egipt Krzyżowice - Żądło Sucha Psina
LZS Maciowakrze - Zryw Wysoka

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

LZS Maciowakrze - Błyskawica Rozumice
Zryw Wysoka - Egipt Krzyżowice
Żądło Sucha Psina - Kresowianka Nowa Wieś
Ruch Zubrzyce - Sokół Boguchwałów
Orzeł Dzierżysław - Stal Grobniki
Pogoń Wojnowice - Rolnik Lewice
Fortuna Chomiąża - Pogranicze Mokre

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Błyskawica Rozumice - Fortuna Chomiąża
Pogranicze Mokre - Pogoń Wojnowice
Rolnik Lewice - Orzeł Dzierżysław
Stal Grobniki - Ruch Zubrzyce
Sokół Boguchwałów - Żądło Sucha Psina
Kresowianka Nowa Wieś - Zryw Wysoka
Egipt Krzyżowice - LZS Maciowakrze

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas