[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogrodnik Chróścina Nyska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Wójtowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Olimpia II Lewin Brzeski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Krasna Góra 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Przylesie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Jankowice Wielkie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zryw Szydłowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Kruszyna/Prędocin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Łosiów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Olszanka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Przylesie Dolne 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Wierzbnik 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Łukowice Brzeskie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Ogrodnik Chróścina Nyska    
 2 LZS Wójtowice    
 3 Olimpia II Lewin Brzeski    
 4 LZS Krasna Góra    
 5 Polonia Przylesie    
 6 LZS Jankowice Wielkie    
 7 Zryw Szydłowice    
 8 LZS Kruszyna/Prędocin    
 9 Pogoń Łosiów    
 10 Orzeł Olszanka    
 11 LZS Przylesie Dolne    
 12 LZS Wierzbnik    
 13 LZS Łukowice Brzeskie    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Łukowice Brzeskie 18 sierpnia, 17:00
LZS Wójtowice - LZS Wierzbnik 18 sierpnia, 17:00
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Przylesie Dolne 18 sierpnia, 17:00
LZS Krasna Góra - Orzeł Olszanka 18 sierpnia, 17:00
Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów 18 sierpnia, 17:00
LZS Jankowice Wielkie - ---
Zryw Szydłowice - LZS Kruszyna/Prędocin 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

LZS Łukowice Brzeskie - LZS Kruszyna/Prędocin 25 sierpnia, 17:00
--- - Zryw Szydłowice
Pogoń Łosiów - LZS Jankowice Wielkie 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie 25 sierpnia, 17:00
LZS Przylesie Dolne - LZS Krasna Góra 25 sierpnia, 17:00
LZS Wierzbnik - Olimpia II Lewin Brzeski 25 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Wójtowice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

LZS Wójtowice - LZS Łukowice Brzeskie
Olimpia II Lewin Brzeski - Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Krasna Góra - LZS Wierzbnik
Polonia Przylesie - LZS Przylesie Dolne
LZS Jankowice Wielkie - Orzeł Olszanka
Zryw Szydłowice - Pogoń Łosiów
LZS Kruszyna/Prędocin - ---

Kolejka 4 - 7-8 września

LZS Łukowice Brzeskie - ---
Pogoń Łosiów - LZS Kruszyna/Prędocin
Orzeł Olszanka - Zryw Szydłowice
LZS Przylesie Dolne - LZS Jankowice Wielkie
LZS Wierzbnik - Polonia Przylesie
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Krasna Góra
LZS Wójtowice - Olimpia II Lewin Brzeski

Kolejka 5 - 14-15 września

Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Łukowice Brzeskie
LZS Krasna Góra - LZS Wójtowice
Polonia Przylesie - Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Jankowice Wielkie - LZS Wierzbnik
Zryw Szydłowice - LZS Przylesie Dolne
LZS Kruszyna/Prędocin - Orzeł Olszanka
--- - Pogoń Łosiów

Kolejka 6 - 21-22 września

LZS Łukowice Brzeskie - Pogoń Łosiów
Orzeł Olszanka - ---
LZS Przylesie Dolne - LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Wierzbnik - Zryw Szydłowice
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Jankowice Wielkie
LZS Wójtowice - Polonia Przylesie
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Krasna Góra

Kolejka 7 - 28-29 września

LZS Krasna Góra - LZS Łukowice Brzeskie
Polonia Przylesie - Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Jankowice Wielkie - LZS Wójtowice
Zryw Szydłowice - Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Wierzbnik
--- - LZS Przylesie Dolne
Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka

Kolejka 8 - 5-6 października

LZS Łukowice Brzeskie - Orzeł Olszanka
LZS Przylesie Dolne - Pogoń Łosiów
LZS Wierzbnik - ---
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Wójtowice - Zryw Szydłowice
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Jankowice Wielkie
LZS Krasna Góra - Polonia Przylesie

Kolejka 9 - 12-13 października

Polonia Przylesie - LZS Łukowice Brzeskie
LZS Jankowice Wielkie - LZS Krasna Góra
Zryw Szydłowice - Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Wójtowice
--- - Ogrodnik Chróścina Nyska
Pogoń Łosiów - LZS Wierzbnik
Orzeł Olszanka - LZS Przylesie Dolne

Kolejka 10 - 19-20 października

LZS Łukowice Brzeskie - LZS Przylesie Dolne
LZS Wierzbnik - Orzeł Olszanka
Ogrodnik Chróścina Nyska - Pogoń Łosiów
LZS Wójtowice - ---
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Krasna Góra - Zryw Szydłowice
Polonia Przylesie - LZS Jankowice Wielkie

Kolejka 11 - 26-27 października

LZS Jankowice Wielkie - LZS Łukowice Brzeskie
Zryw Szydłowice - Polonia Przylesie
LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Krasna Góra
--- - Olimpia II Lewin Brzeski
Pogoń Łosiów - LZS Wójtowice
Orzeł Olszanka - Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Przylesie Dolne - LZS Wierzbnik

Kolejka 12 - 2-3 listopada

LZS Łukowice Brzeskie - LZS Wierzbnik
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Przylesie Dolne
LZS Wójtowice - Orzeł Olszanka
Olimpia II Lewin Brzeski - Pogoń Łosiów
LZS Krasna Góra - ---
Polonia Przylesie - LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Jankowice Wielkie - Zryw Szydłowice

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Zryw Szydłowice - LZS Łukowice Brzeskie
LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Jankowice Wielkie
--- - Polonia Przylesie
Pogoń Łosiów - LZS Krasna Góra
Orzeł Olszanka - Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Przylesie Dolne - LZS Wójtowice
LZS Wierzbnik - Ogrodnik Chróścina Nyska

Kolejka 14

LZS Łukowice Brzeskie - Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Wierzbnik - LZS Wójtowice
LZS Przylesie Dolne - Olimpia II Lewin Brzeski
Orzeł Olszanka - LZS Krasna Góra
Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie
--- - LZS Jankowice Wielkie
LZS Kruszyna/Prędocin - Zryw Szydłowice

Kolejka 15

LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Łukowice Brzeskie
Zryw Szydłowice - ---
LZS Jankowice Wielkie - Pogoń Łosiów
Polonia Przylesie - Orzeł Olszanka
LZS Krasna Góra - LZS Przylesie Dolne
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Wierzbnik
LZS Wójtowice - Ogrodnik Chróścina Nyska

Kolejka 16

LZS Łukowice Brzeskie - LZS Wójtowice
Ogrodnik Chróścina Nyska - Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Wierzbnik - LZS Krasna Góra
LZS Przylesie Dolne - Polonia Przylesie
Orzeł Olszanka - LZS Jankowice Wielkie
Pogoń Łosiów - Zryw Szydłowice
--- - LZS Kruszyna/Prędocin

Kolejka 17

--- - LZS Łukowice Brzeskie
LZS Kruszyna/Prędocin - Pogoń Łosiów
Zryw Szydłowice - Orzeł Olszanka
LZS Jankowice Wielkie - LZS Przylesie Dolne
Polonia Przylesie - LZS Wierzbnik
LZS Krasna Góra - Ogrodnik Chróścina Nyska
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Wójtowice

Kolejka 18

LZS Łukowice Brzeskie - Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Wójtowice - LZS Krasna Góra
Ogrodnik Chróścina Nyska - Polonia Przylesie
LZS Wierzbnik - LZS Jankowice Wielkie
LZS Przylesie Dolne - Zryw Szydłowice
Orzeł Olszanka - LZS Kruszyna/Prędocin
Pogoń Łosiów - ---

Kolejka 19

Pogoń Łosiów - LZS Łukowice Brzeskie
--- - Orzeł Olszanka
LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Przylesie Dolne
Zryw Szydłowice - LZS Wierzbnik
LZS Jankowice Wielkie - Ogrodnik Chróścina Nyska
Polonia Przylesie - LZS Wójtowice
LZS Krasna Góra - Olimpia II Lewin Brzeski

Kolejka 20

LZS Łukowice Brzeskie - LZS Krasna Góra
Olimpia II Lewin Brzeski - Polonia Przylesie
LZS Wójtowice - LZS Jankowice Wielkie
Ogrodnik Chróścina Nyska - Zryw Szydłowice
LZS Wierzbnik - LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Przylesie Dolne - ---
Orzeł Olszanka - Pogoń Łosiów

Kolejka 21

Orzeł Olszanka - LZS Łukowice Brzeskie
Pogoń Łosiów - LZS Przylesie Dolne
--- - LZS Wierzbnik
LZS Kruszyna/Prędocin - Ogrodnik Chróścina Nyska
Zryw Szydłowice - LZS Wójtowice
LZS Jankowice Wielkie - Olimpia II Lewin Brzeski
Polonia Przylesie - LZS Krasna Góra

Kolejka 22

LZS Łukowice Brzeskie - Polonia Przylesie
LZS Krasna Góra - LZS Jankowice Wielkie
Olimpia II Lewin Brzeski - Zryw Szydłowice
LZS Wójtowice - LZS Kruszyna/Prędocin
Ogrodnik Chróścina Nyska - ---
LZS Wierzbnik - Pogoń Łosiów
LZS Przylesie Dolne - Orzeł Olszanka

Kolejka 23

LZS Przylesie Dolne - LZS Łukowice Brzeskie
Orzeł Olszanka - LZS Wierzbnik
Pogoń Łosiów - Ogrodnik Chróścina Nyska
--- - LZS Wójtowice
LZS Kruszyna/Prędocin - Olimpia II Lewin Brzeski
Zryw Szydłowice - LZS Krasna Góra
LZS Jankowice Wielkie - Polonia Przylesie

Kolejka 24

LZS Łukowice Brzeskie - LZS Jankowice Wielkie
Polonia Przylesie - Zryw Szydłowice
LZS Krasna Góra - LZS Kruszyna/Prędocin
Olimpia II Lewin Brzeski - ---
LZS Wójtowice - Pogoń Łosiów
Ogrodnik Chróścina Nyska - Orzeł Olszanka
LZS Wierzbnik - LZS Przylesie Dolne

Kolejka 25

LZS Wierzbnik - LZS Łukowice Brzeskie
LZS Przylesie Dolne - Ogrodnik Chróścina Nyska
Orzeł Olszanka - LZS Wójtowice
Pogoń Łosiów - Olimpia II Lewin Brzeski
--- - LZS Krasna Góra
LZS Kruszyna/Prędocin - Polonia Przylesie
Zryw Szydłowice - LZS Jankowice Wielkie

Kolejka 26

LZS Łukowice Brzeskie - Zryw Szydłowice
LZS Jankowice Wielkie - LZS Kruszyna/Prędocin
Polonia Przylesie - ---
LZS Krasna Góra - Pogoń Łosiów
Olimpia II Lewin Brzeski - Orzeł Olszanka
LZS Wójtowice - LZS Przylesie Dolne
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Wierzbnik

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas