[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Kruszyna/Prędocin 12 30 10 0 2 50-16 4 0 1 31-8 6 0 1 19-8
2.  Pogoń Łosiów 12 29 9 2 1 51-12 6 0 0 29-3 3 2 1 22-9
3.  Orzeł Olszanka 12 27 8 3 1 45-15 2 3 0 10-8 6 0 1 35-7
4.  Ogrodnik Chróścina Nyska 12 26 8 2 2 48-19 5 0 2 26-13 3 2 0 22-6
5.  LZS Przylesie Dolne 12 22 7 1 4 30-22 4 1 1 20-11 3 0 3 10-11
6.  Olimpia II Lewin Brzeski 12 20 6 2 4 34-16 3 1 3 19-12 3 1 1 15-4
7.  Polonia Przylesie 12 19 6 1 5 29-20 3 0 4 11-11 3 1 1 18-9
8.  Zryw Szydłowice 12 16 5 1 6 23-21 3 1 3 13-8 2 0 3 10-13
9.  LZS Krasna Góra 12 13 4 1 7 20-30 3 1 2 14-10 1 0 5 6-20
10.  LZS Jankowice Wielkie 12 12 4 0 8 22-44 4 0 2 16-7 0 0 6 6-37
11.  LZS Wójtowice 12 9 3 0 9 27-55 3 0 3 19-27 0 0 6 8-28
12.  LZS Wierzbnik 12 4 1 1 10 12-62 0 0 5 5-35 1 1 5 7-27
13.  LZS Łukowice Brzeskie 12 0 0 0 12 6-65 0 0 5 2-29 0 0 7 4-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Kruszyna/Prędocin    1-5 7-0 12-1 6-2 5-0 
 2 Pogoń Łosiów2-1     2-0 3-1 11-0 6-0 5-1 
 3 Orzeł Olszanka    4-4 2-1 1-1 2-2 1-0 
 4 Ogrodnik Chróścina Nyska1-3 4-1     4-2 2-3 4-1 6-3 5-0 
 5 LZS Przylesie Dolne2-4 3-3     3-2 2-0 2-1 8-1 
 6 Olimpia II Lewin Brzeski2-3 1-1 0-2 1-3     2-0 5-3 8-0 
 7 Polonia Przylesie0-1 0-5 1-3 0-1 1-0     3-1 6-0 
 8 Zryw Szydłowice1-2 1-2 1-1 4-0 1-2 2-0     3-1 
 9 LZS Krasna Góra0-2 0-3 5-2     5-1 0-0 4-2 
 10 LZS Jankowice Wielkie1-3 0-2 3-0*     3-1 2-0 7-1 
 11 LZS Wójtowice1-7 1-8 2-8 7-2     5-2 3-0* 
 12 LZS Wierzbnik2-10 0-12 0-4 3-5 0-4     
 13 LZS Łukowice Brzeskie0-5 0-10 0-8 0-3 2-3     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: LZS Jankowice Wielkie.
 
Ogrodnik Chróścina Nyska 5-0 LZS Łukowice Brzeskie 18 sierpnia, 17:00
LZS Wójtowice 5-2 LZS Wierzbnik 18 sierpnia, 17:00
Olimpia II Lewin Brzeski 1-3 LZS Przylesie Dolne 18 sierpnia, 17:00
LZS Krasna Góra 0-2 Orzeł Olszanka 18 sierpnia, 17:00
Polonia Przylesie 0-5 Pogoń Łosiów 18 sierpnia, 17:00
Zryw Szydłowice 1-2 LZS Kruszyna/Prędocin 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Zryw Szydłowice.
 
LZS Łukowice Brzeskie 0-5 LZS Kruszyna/Prędocin 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Łosiów 11-0 LZS Jankowice Wielkie 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Olszanka 2-2 Polonia Przylesie 25 sierpnia, 17:00
LZS Przylesie Dolne 3-2 LZS Krasna Góra 25 sierpnia, 17:00
LZS Wierzbnik 0-4 Olimpia II Lewin Brzeski 25 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Chróścina Nyska 6-3 LZS Wójtowice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: LZS Kruszyna/Prędocin.
 
LZS Wójtowice 3-0 LZS Łukowice Brzeskie 1 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia II Lewin Brzeski 0-2 Ogrodnik Chróścina Nyska 1 września, 17:00
LZS Krasna Góra 0-0 LZS Wierzbnik 1 września, 17:00
Polonia Przylesie 0-1 LZS Przylesie Dolne 1 września, 17:00
LZS Jankowice Wielkie 1-3 Orzeł Olszanka 1 września, 17:00
Zryw Szydłowice 1-2 Pogoń Łosiów 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: LZS Łukowice Brzeskie.
 
Pogoń Łosiów 2-1 LZS Kruszyna/Prędocin 8 września, 16:00
Orzeł Olszanka 1-0 Zryw Szydłowice 8 września, 16:00
LZS Przylesie Dolne 2-0 LZS Jankowice Wielkie 8 września, 16:00
LZS Wierzbnik 3-5 Polonia Przylesie 8 września, 16:00
Ogrodnik Chróścina Nyska 2-3 LZS Krasna Góra 8 września, 16:00
LZS Wójtowice 1-8 Olimpia II Lewin Brzeski 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Pogoń Łosiów.
 
Olimpia II Lewin Brzeski 8-0 LZS Łukowice Brzeskie 15 września, 16:00
LZS Krasna Góra 5-1 LZS Wójtowice 15 września, 16:00
Polonia Przylesie 1-3 Ogrodnik Chróścina Nyska 15 września, 16:00
LZS Jankowice Wielkie 2-0 LZS Wierzbnik 15 września, 16:00
Zryw Szydłowice 4-0 LZS Przylesie Dolne 15 września, 16:00
LZS Kruszyna/Prędocin 1-5 Orzeł Olszanka 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Orzeł Olszanka.
 
LZS Łukowice Brzeskie 0-10 Pogoń Łosiów 22 września, 16:00
LZS Przylesie Dolne 2-4 LZS Kruszyna/Prędocin 22 września, 16:00
LZS Wierzbnik 0-4 Zryw Szydłowice 22 września, 13:00
Ogrodnik Chróścina Nyska 4-1 LZS Jankowice Wielkie 22 września, 16:00
LZS Wójtowice 2-8 Polonia Przylesie 22 września, 16:00
Olimpia II Lewin Brzeski 2-0 LZS Krasna Góra 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: LZS Przylesie Dolne.
 
LZS Krasna Góra 4-2 LZS Łukowice Brzeskie 29 września, 15:00
Polonia Przylesie 1-0 Olimpia II Lewin Brzeski 29 września, 15:00
LZS Jankowice Wielkie 3-1 LZS Wójtowice 29 września, 15:00
Zryw Szydłowice 1-1 Ogrodnik Chróścina Nyska 29 września, 15:00
LZS Kruszyna/Prędocin 5-0 LZS Wierzbnik 29 września, 15:00
przerwany w 20. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Pogoń Łosiów 2-0 Orzeł Olszanka 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: LZS Wierzbnik.
 
LZS Łukowice Brzeskie 0-8 Orzeł Olszanka 6 października, 15:00
LZS Przylesie Dolne 3-3 Pogoń Łosiów 6 października, 15:00
Ogrodnik Chróścina Nyska 1-3 LZS Kruszyna/Prędocin 6 października, 15:00
LZS Wójtowice 7-2 Zryw Szydłowice 6 października, 15:00
Olimpia II Lewin Brzeski 5-3 LZS Jankowice Wielkie 6 października, 15:00
LZS Krasna Góra 0-3 Polonia Przylesie 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Ogrodnik Chróścina Nyska.
 
Polonia Przylesie 6-0 LZS Łukowice Brzeskie 13 października, 15:00
LZS Jankowice Wielkie 3-0 LZS Krasna Góra 13 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zryw Szydłowice 1-2 Olimpia II Lewin Brzeski 13 października, 15:00
LZS Kruszyna/Prędocin 6-2 LZS Wójtowice 13 października, 15:00
Pogoń Łosiów 5-1 LZS Wierzbnik 13 października, 15:00
Orzeł Olszanka 2-1 LZS Przylesie Dolne 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: LZS Wójtowice.
 
LZS Łukowice Brzeskie 0-3 LZS Przylesie Dolne 20 października, 14:00
LZS Wierzbnik 2-10 Orzeł Olszanka 20 października, 14:00
Ogrodnik Chróścina Nyska 4-1 Pogoń Łosiów 20 października, 14:00
Olimpia II Lewin Brzeski 2-3 LZS Kruszyna/Prędocin 20 października, 14:00
LZS Krasna Góra 5-2 Zryw Szydłowice 20 października, 14:00
Polonia Przylesie 3-1 LZS Jankowice Wielkie 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Olimpia II Lewin Brzeski.
 
LZS Jankowice Wielkie 7-1 LZS Łukowice Brzeskie 27 października, 13:00
Zryw Szydłowice 2-0 Polonia Przylesie 27 października, 13:00
LZS Kruszyna/Prędocin 7-0 LZS Krasna Góra 27 października, 13:00
Pogoń Łosiów 6-0 LZS Wójtowice 27 października, 13:00
Orzeł Olszanka 4-4 Ogrodnik Chróścina Nyska 27 października, 13:00
LZS Przylesie Dolne 8-1 LZS Wierzbnik 27 października, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pauza: LZS Krasna Góra.
 
LZS Łukowice Brzeskie 2-3 LZS Wierzbnik 3 listopada, 13:00
Ogrodnik Chróścina Nyska 4-2 LZS Przylesie Dolne 3 listopada, 13:00
LZS Wójtowice 1-7 Orzeł Olszanka 3 listopada, 13:00
Olimpia II Lewin Brzeski 1-1 Pogoń Łosiów 3 listopada, 13:00
Polonia Przylesie 0-1 LZS Kruszyna/Prędocin 3 listopada, 13:00
LZS Jankowice Wielkie 0-2 Zryw Szydłowice 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Polonia Przylesie.
 
Zryw Szydłowice 3-1 LZS Łukowice Brzeskie 10 listopada, 13:00
LZS Kruszyna/Prędocin 12-1 LZS Jankowice Wielkie 9 listopada, 13:00
Pogoń Łosiów 3-1 LZS Krasna Góra 10 listopada, 13:00
Orzeł Olszanka 1-1 Olimpia II Lewin Brzeski 10 listopada, 13:00
LZS Przylesie Dolne 2-1 LZS Wójtowice 10 listopada, 13:00
LZS Wierzbnik 0-12 Ogrodnik Chróścina Nyska 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 14-15 marca

Pauza: LZS Jankowice Wielkie.
 
LZS Łukowice Brzeskie - Ogrodnik Chróścina Nyska
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Wierzbnik - LZS Wójtowice
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Przylesie Dolne - Olimpia II Lewin Brzeski
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Olszanka - LZS Krasna Góra
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Kruszyna/Prędocin - Zryw Szydłowice
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 21-22 marca

Pauza: Zryw Szydłowice.
 
LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Łukowice Brzeskie
LZS Jankowice Wielkie - Pogoń Łosiów
Polonia Przylesie - Orzeł Olszanka
LZS Krasna Góra - LZS Przylesie Dolne
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Wierzbnik
LZS Wójtowice - Ogrodnik Chróścina Nyska

Kolejka 16 - 28-29 marca

Pauza: LZS Kruszyna/Prędocin.
 
LZS Łukowice Brzeskie - LZS Wójtowice
Ogrodnik Chróścina Nyska - Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Wierzbnik - LZS Krasna Góra
LZS Przylesie Dolne - Polonia Przylesie
Orzeł Olszanka - LZS Jankowice Wielkie
Pogoń Łosiów - Zryw Szydłowice

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

Pauza: LZS Łukowice Brzeskie.
 
LZS Kruszyna/Prędocin - Pogoń Łosiów
Zryw Szydłowice - Orzeł Olszanka
LZS Jankowice Wielkie - LZS Przylesie Dolne
Polonia Przylesie - LZS Wierzbnik
LZS Krasna Góra - Ogrodnik Chróścina Nyska
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Wójtowice

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Pauza: Pogoń Łosiów.
 
LZS Łukowice Brzeskie - Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Wójtowice - LZS Krasna Góra
Ogrodnik Chróścina Nyska - Polonia Przylesie
LZS Wierzbnik - LZS Jankowice Wielkie
LZS Przylesie Dolne - Zryw Szydłowice
Orzeł Olszanka - LZS Kruszyna/Prędocin

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Pauza: Orzeł Olszanka.
 
Pogoń Łosiów - LZS Łukowice Brzeskie
LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Przylesie Dolne
Zryw Szydłowice - LZS Wierzbnik
LZS Jankowice Wielkie - Ogrodnik Chróścina Nyska
Polonia Przylesie - LZS Wójtowice
LZS Krasna Góra - Olimpia II Lewin Brzeski

Kolejka 20 - 2-3 maja

Pauza: LZS Przylesie Dolne.
 
LZS Łukowice Brzeskie - LZS Krasna Góra
Olimpia II Lewin Brzeski - Polonia Przylesie
LZS Wójtowice - LZS Jankowice Wielkie
Ogrodnik Chróścina Nyska - Zryw Szydłowice
LZS Wierzbnik - LZS Kruszyna/Prędocin
Orzeł Olszanka - Pogoń Łosiów

Kolejka 21 - 9-10 maja

Pauza: LZS Wierzbnik.
 
Orzeł Olszanka - LZS Łukowice Brzeskie
Pogoń Łosiów - LZS Przylesie Dolne
LZS Kruszyna/Prędocin - Ogrodnik Chróścina Nyska
Zryw Szydłowice - LZS Wójtowice
LZS Jankowice Wielkie - Olimpia II Lewin Brzeski
Polonia Przylesie - LZS Krasna Góra

Kolejka 22 - 16-17 maja

Pauza: Ogrodnik Chróścina Nyska.
 
LZS Łukowice Brzeskie - Polonia Przylesie
LZS Krasna Góra - LZS Jankowice Wielkie
Olimpia II Lewin Brzeski - Zryw Szydłowice
LZS Wójtowice - LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Wierzbnik - Pogoń Łosiów
LZS Przylesie Dolne - Orzeł Olszanka

Kolejka 23 - 23-24 maja

Pauza: LZS Wójtowice.
 
LZS Przylesie Dolne - LZS Łukowice Brzeskie
Orzeł Olszanka - LZS Wierzbnik
Pogoń Łosiów - Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Kruszyna/Prędocin - Olimpia II Lewin Brzeski
Zryw Szydłowice - LZS Krasna Góra
LZS Jankowice Wielkie - Polonia Przylesie

Kolejka 24 - 30-31 maja

Pauza: Olimpia II Lewin Brzeski.
 
LZS Łukowice Brzeskie - LZS Jankowice Wielkie
Polonia Przylesie - Zryw Szydłowice
LZS Krasna Góra - LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Wójtowice - Pogoń Łosiów
Ogrodnik Chróścina Nyska - Orzeł Olszanka
LZS Wierzbnik - LZS Przylesie Dolne

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Pauza: LZS Krasna Góra.
 
LZS Wierzbnik - LZS Łukowice Brzeskie
LZS Przylesie Dolne - Ogrodnik Chróścina Nyska
Orzeł Olszanka - LZS Wójtowice
Pogoń Łosiów - Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Kruszyna/Prędocin - Polonia Przylesie
Zryw Szydłowice - LZS Jankowice Wielkie

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Pauza: Polonia Przylesie.
 
LZS Łukowice Brzeskie - Zryw Szydłowice
LZS Jankowice Wielkie - LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Krasna Góra - Pogoń Łosiów
Olimpia II Lewin Brzeski - Orzeł Olszanka
LZS Wójtowice - LZS Przylesie Dolne
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Wierzbnik

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas