[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Groszmal Opole 1 3 1 0 0 9-0 1 0 0 9-0 0 0 0 0-0
2.  Chrz±szcz Chrz±szczyce 1 3 1 0 0 9-2 1 0 0 9-2 0 0 0 0-0
3.  Orzeł II ¬linice 1 3 1 0 0 6-1 0 0 0 0-0 1 0 0 6-1
4.  ZKS Górażdże 1 3 1 0 0 5-0 1 0 0 5-0 0 0 0 0-0
5.  LZS Przysiecz 1 3 1 0 0 5-2 1 0 0 5-2 0 0 0 0-0
6.  LKS Chmielowice 1 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
7.  Polonia II Prószków 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
8.  LZS Grudzice (Opole) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
9.  LZS Przechód 1 0 0 0 1 2-5 0 0 0 0-0 0 0 1 2-5
10.  Zieloni Ligota Tułowicka 1 0 0 0 1 1-6 0 0 1 1-6 0 0 0 0-0
11.  LZS Chrzelice 1 0 0 0 1 0-5 0 0 0 0-0 0 0 1 0-5
12.  Gazownik Wawelno 1 0 0 0 1 2-9 0 0 0 0-0 0 0 1 2-9
13.  Polonia Pogórze 1 0 0 0 1 0-9 0 0 0 0-0 0 0 1 0-9

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Groszmal Opole    9-0 
 2 Chrz±szcz Chrz±szczyce    9-2 
 3 Orzeł II ¬linice    
 4 ZKS Górażdże    5-0 
 5 LZS Przysiecz    5-2 
 6 LKS Chmielowice    
 7 Polonia II Prószków2-2     
 8 LZS Grudzice (Opole)    
 9 LZS Przechód    
 10 Zieloni Ligota Tułowicka1-6     
 11 LZS Chrzelice    
 12 Gazownik Wawelno    
 13 Polonia Pogórze    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

LZS Przysiecz 5-2 LZS Przechód 17 sierpnia, 17:00
LZS Grudzice (Opole) - ---
Chrz±szcz Chrz±szczyce 9-2 Gazownik Wawelno 18 sierpnia, 17:00
Zieloni Ligota Tułowicka 1-6 Orzeł II ¬linice 18 sierpnia, 17:00
ZKS Górażdże 5-0 LZS Chrzelice 18 sierpnia, 17:00
Groszmal Opole 9-0 Polonia Pogórze 18 sierpnia, 17:00
Polonia II Prószków 2-2 LKS Chmielowice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

LZS Przechód - Polonia Pogórze 25 sierpnia, 17:00
LZS Chrzelice - Groszmal Opole 25 sierpnia, 13:00
Orzeł II ¬linice - ZKS Górażdże 25 sierpnia, 17:00
Gazownik Wawelno - Zieloni Ligota Tułowicka 25 sierpnia, 17:00
Polonia II Prószków - Chrz±szcz Chrz±szczyce 25 sierpnia, 17:00
--- - LKS Chmielowice
LZS Przysiecz - LZS Grudzice (Opole) 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 wrze¶nia

LZS Grudzice (Opole) - LZS Przechód
LKS Chmielowice - LZS Przysiecz
Chrz±szcz Chrz±szczyce - ---
Zieloni Ligota Tułowicka - Polonia II Prószków
ZKS Górażdże - Gazownik Wawelno
Groszmal Opole - Orzeł II ¬linice
Polonia Pogórze - LZS Chrzelice

Kolejka 4 - 7-8 wrze¶nia

LZS Przechód - LZS Chrzelice
Orzeł II ¬linice - Polonia Pogórze
Gazownik Wawelno - Groszmal Opole
Polonia II Prószków - ZKS Górażdże
--- - Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Przysiecz - Chrz±szcz Chrz±szczyce
LZS Grudzice (Opole) - LKS Chmielowice

Kolejka 5 - 14-15 wrze¶nia

LKS Chmielowice - LZS Przechód
Chrz±szcz Chrz±szczyce - LZS Grudzice (Opole)
Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Przysiecz
ZKS Górażdże - ---
Groszmal Opole - Polonia II Prószków
Polonia Pogórze - Gazownik Wawelno
LZS Chrzelice - Orzeł II ¬linice

Kolejka 6 - 21-22 wrze¶nia

LZS Przechód - Orzeł II ¬linice
Gazownik Wawelno - LZS Chrzelice
Polonia II Prószków - Polonia Pogórze
--- - Groszmal Opole
LZS Przysiecz - ZKS Górażdże
LZS Grudzice (Opole) - Zieloni Ligota Tułowicka
LKS Chmielowice - Chrz±szcz Chrz±szczyce

Kolejka 7 - 28-29 wrze¶nia

Chrz±szcz Chrz±szczyce - LZS Przechód
Zieloni Ligota Tułowicka - LKS Chmielowice
ZKS Górażdże - LZS Grudzice (Opole)
Groszmal Opole - LZS Przysiecz
Polonia Pogórze - ---
LZS Chrzelice - Polonia II Prószków
Orzeł II ¬linice - Gazownik Wawelno

Kolejka 8 - 5-6 paĽdziernika

LZS Przechód - Gazownik Wawelno
Polonia II Prószków - Orzeł II ¬linice
--- - LZS Chrzelice
LZS Przysiecz - Polonia Pogórze
LZS Grudzice (Opole) - Groszmal Opole
LKS Chmielowice - ZKS Górażdże
Chrz±szcz Chrz±szczyce - Zieloni Ligota Tułowicka

Kolejka 9 - 12-13 paĽdziernika

Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Przechód
ZKS Górażdże - Chrz±szcz Chrz±szczyce
Groszmal Opole - LKS Chmielowice
Polonia Pogórze - LZS Grudzice (Opole)
LZS Chrzelice - LZS Przysiecz
Orzeł II ¬linice - ---
Gazownik Wawelno - Polonia II Prószków

Kolejka 10 - 19-20 paĽdziernika

LZS Przechód - Polonia II Prószków
--- - Gazownik Wawelno
LZS Przysiecz - Orzeł II ¬linice
LZS Grudzice (Opole) - LZS Chrzelice
LKS Chmielowice - Polonia Pogórze
Chrz±szcz Chrz±szczyce - Groszmal Opole
Zieloni Ligota Tułowicka - ZKS Górażdże

Kolejka 11 - 26-27 paĽdziernika

ZKS Górażdże - LZS Przechód
Groszmal Opole - Zieloni Ligota Tułowicka
Polonia Pogórze - Chrz±szcz Chrz±szczyce
LZS Chrzelice - LKS Chmielowice
Orzeł II ¬linice - LZS Grudzice (Opole)
Gazownik Wawelno - LZS Przysiecz
Polonia II Prószków - ---

Kolejka 12 - 2-3 listopada

LZS Przechód - ---
LZS Przysiecz - Polonia II Prószków
LZS Grudzice (Opole) - Gazownik Wawelno
LKS Chmielowice - Orzeł II ¬linice
Chrz±szcz Chrz±szczyce - LZS Chrzelice
Zieloni Ligota Tułowicka - Polonia Pogórze
ZKS Górażdże - Groszmal Opole

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Groszmal Opole - LZS Przechód
Polonia Pogórze - ZKS Górażdże
LZS Chrzelice - Zieloni Ligota Tułowicka
Orzeł II ¬linice - Chrz±szcz Chrz±szczyce
Gazownik Wawelno - LKS Chmielowice
Polonia II Prószków - LZS Grudzice (Opole)
--- - LZS Przysiecz

Kolejka 14

LKS Chmielowice - Polonia II Prószków
LZS Przechód - LZS Przysiecz
--- - LZS Grudzice (Opole)
Gazownik Wawelno - Chrz±szcz Chrz±szczyce
Orzeł II ¬linice - Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Chrzelice - ZKS Górażdże
Polonia Pogórze - Groszmal Opole

Kolejka 15

Polonia Pogórze - LZS Przechód
Groszmal Opole - LZS Chrzelice
ZKS Górażdże - Orzeł II ¬linice
Zieloni Ligota Tułowicka - Gazownik Wawelno
Chrz±szcz Chrz±szczyce - Polonia II Prószków
LKS Chmielowice - ---
LZS Grudzice (Opole) - LZS Przysiecz

Kolejka 16

LZS Przechód - LZS Grudzice (Opole)
LZS Przysiecz - LKS Chmielowice
--- - Chrz±szcz Chrz±szczyce
Polonia II Prószków - Zieloni Ligota Tułowicka
Gazownik Wawelno - ZKS Górażdże
Orzeł II ¬linice - Groszmal Opole
LZS Chrzelice - Polonia Pogórze

Kolejka 17

LZS Chrzelice - LZS Przechód
Polonia Pogórze - Orzeł II ¬linice
Groszmal Opole - Gazownik Wawelno
ZKS Górażdże - Polonia II Prószków
Zieloni Ligota Tułowicka - ---
Chrz±szcz Chrz±szczyce - LZS Przysiecz
LKS Chmielowice - LZS Grudzice (Opole)

Kolejka 18

LZS Przechód - LKS Chmielowice
LZS Grudzice (Opole) - Chrz±szcz Chrz±szczyce
LZS Przysiecz - Zieloni Ligota Tułowicka
--- - ZKS Górażdże
Polonia II Prószków - Groszmal Opole
Gazownik Wawelno - Polonia Pogórze
Orzeł II ¬linice - LZS Chrzelice

Kolejka 19

Orzeł II ¬linice - LZS Przechód
LZS Chrzelice - Gazownik Wawelno
Polonia Pogórze - Polonia II Prószków
Groszmal Opole - ---
ZKS Górażdże - LZS Przysiecz
Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Grudzice (Opole)
Chrz±szcz Chrz±szczyce - LKS Chmielowice

Kolejka 20

LZS Przechód - Chrz±szcz Chrz±szczyce
LKS Chmielowice - Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Grudzice (Opole) - ZKS Górażdże
LZS Przysiecz - Groszmal Opole
--- - Polonia Pogórze
Polonia II Prószków - LZS Chrzelice
Gazownik Wawelno - Orzeł II ¬linice

Kolejka 21

Gazownik Wawelno - LZS Przechód
Orzeł II ¬linice - Polonia II Prószków
LZS Chrzelice - ---
Polonia Pogórze - LZS Przysiecz
Groszmal Opole - LZS Grudzice (Opole)
ZKS Górażdże - LKS Chmielowice
Zieloni Ligota Tułowicka - Chrz±szcz Chrz±szczyce

Kolejka 22

LZS Przechód - Zieloni Ligota Tułowicka
Chrz±szcz Chrz±szczyce - ZKS Górażdże
LKS Chmielowice - Groszmal Opole
LZS Grudzice (Opole) - Polonia Pogórze
LZS Przysiecz - LZS Chrzelice
--- - Orzeł II ¬linice
Polonia II Prószków - Gazownik Wawelno

Kolejka 23

Polonia II Prószków - LZS Przechód
Gazownik Wawelno - ---
Orzeł II ¬linice - LZS Przysiecz
LZS Chrzelice - LZS Grudzice (Opole)
Polonia Pogórze - LKS Chmielowice
Groszmal Opole - Chrz±szcz Chrz±szczyce
ZKS Górażdże - Zieloni Ligota Tułowicka

Kolejka 24

LZS Przechód - ZKS Górażdże
Zieloni Ligota Tułowicka - Groszmal Opole
Chrz±szcz Chrz±szczyce - Polonia Pogórze
LKS Chmielowice - LZS Chrzelice
LZS Grudzice (Opole) - Orzeł II ¬linice
LZS Przysiecz - Gazownik Wawelno
--- - Polonia II Prószków

Kolejka 25

--- - LZS Przechód
Polonia II Prószków - LZS Przysiecz
Gazownik Wawelno - LZS Grudzice (Opole)
Orzeł II ¬linice - LKS Chmielowice
LZS Chrzelice - Chrz±szcz Chrz±szczyce
Polonia Pogórze - Zieloni Ligota Tułowicka
Groszmal Opole - ZKS Górażdże

Kolejka 26

LZS Przechód - Groszmal Opole
ZKS Górażdże - Polonia Pogórze
Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Chrzelice
Chrz±szcz Chrz±szczyce - Orzeł II ¬linice
LKS Chmielowice - Gazownik Wawelno
LZS Grudzice (Opole) - Polonia II Prószków
LZS Przysiecz - ---

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas