[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Smarchowice Wielkie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Krzywiczyny 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lew Szymonków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Domaszowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orły Woskowice Małe 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rolnik Wierzbica Górna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Łączany 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Biestrzykowice-Miodary 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Ligota Wołczyńska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Burza Gręboszów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Agroplon II Głuszyna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Widawka Lubska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Smarchowice Wielkie    
 2 LKS Krzywiczyny    
 3 Lew Szymonków    
 4 Polonia Domaszowice    
 5 Orły Woskowice Małe    
 6 Rolnik Wierzbica Górna    
 7 LZS Łączany    
 8 LZS Biestrzykowice-Miodary    
 9 LZS Ligota Wołczyńska    
 10 Burza Gręboszów    
 11 Agroplon II Głuszyna    
 12 Widawka Lubska    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

LZS Smarchowice Wielkie - Widawka Lubska
LKS Krzywiczyny - Agroplon II Głuszyna
Lew Szymonków - Burza Gręboszów
Polonia Domaszowice - LZS Ligota Wołczyńska
Orły Woskowice Małe - LZS Biestrzykowice-Miodary
Rolnik Wierzbica Górna - LZS Łączany

Kolejka 2 - 7-8 września

Widawka Lubska - LZS Łączany
LZS Biestrzykowice-Miodary - Rolnik Wierzbica Górna
LZS Ligota Wołczyńska - Orły Woskowice Małe
Burza Gręboszów - Polonia Domaszowice
Agroplon II Głuszyna - Lew Szymonków
LZS Smarchowice Wielkie - LKS Krzywiczyny

Kolejka 3 - 14-15 września

LKS Krzywiczyny - Widawka Lubska
Lew Szymonków - LZS Smarchowice Wielkie
Polonia Domaszowice - Agroplon II Głuszyna
Orły Woskowice Małe - Burza Gręboszów
Rolnik Wierzbica Górna - LZS Ligota Wołczyńska
LZS Łączany - LZS Biestrzykowice-Miodary

Kolejka 4 - 21-22 września

Widawka Lubska - LZS Biestrzykowice-Miodary
LZS Ligota Wołczyńska - LZS Łączany
Burza Gręboszów - Rolnik Wierzbica Górna
Agroplon II Głuszyna - Orły Woskowice Małe
LZS Smarchowice Wielkie - Polonia Domaszowice
LKS Krzywiczyny - Lew Szymonków

Kolejka 5 - 28-29 września

Lew Szymonków - Widawka Lubska
Polonia Domaszowice - LKS Krzywiczyny
Orły Woskowice Małe - LZS Smarchowice Wielkie
Rolnik Wierzbica Górna - Agroplon II Głuszyna
LZS Łączany - Burza Gręboszów
LZS Biestrzykowice-Miodary - LZS Ligota Wołczyńska

Kolejka 6 - 5-6 października

Widawka Lubska - LZS Ligota Wołczyńska
Burza Gręboszów - LZS Biestrzykowice-Miodary
Agroplon II Głuszyna - LZS Łączany
LZS Smarchowice Wielkie - Rolnik Wierzbica Górna
LKS Krzywiczyny - Orły Woskowice Małe
Lew Szymonków - Polonia Domaszowice

Kolejka 7 - 12-13 października

Polonia Domaszowice - Widawka Lubska
Orły Woskowice Małe - Lew Szymonków
Rolnik Wierzbica Górna - LKS Krzywiczyny
LZS Łączany - LZS Smarchowice Wielkie
LZS Biestrzykowice-Miodary - Agroplon II Głuszyna
LZS Ligota Wołczyńska - Burza Gręboszów

Kolejka 8 - 19-20 października

Widawka Lubska - Burza Gręboszów
Agroplon II Głuszyna - LZS Ligota Wołczyńska
LZS Smarchowice Wielkie - LZS Biestrzykowice-Miodary
LKS Krzywiczyny - LZS Łączany
Lew Szymonków - Rolnik Wierzbica Górna
Polonia Domaszowice - Orły Woskowice Małe

Kolejka 9 - 26-27 października

Orły Woskowice Małe - Widawka Lubska
Rolnik Wierzbica Górna - Polonia Domaszowice
LZS Łączany - Lew Szymonków
LZS Biestrzykowice-Miodary - LKS Krzywiczyny
LZS Ligota Wołczyńska - LZS Smarchowice Wielkie
Burza Gręboszów - Agroplon II Głuszyna

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Widawka Lubska - Agroplon II Głuszyna
LZS Smarchowice Wielkie - Burza Gręboszów
LKS Krzywiczyny - LZS Ligota Wołczyńska
Lew Szymonków - LZS Biestrzykowice-Miodary
Polonia Domaszowice - LZS Łączany
Orły Woskowice Małe - Rolnik Wierzbica Górna

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Rolnik Wierzbica Górna - Widawka Lubska
LZS Łączany - Orły Woskowice Małe
LZS Biestrzykowice-Miodary - Polonia Domaszowice
LZS Ligota Wołczyńska - Lew Szymonków
Burza Gręboszów - LKS Krzywiczyny
Agroplon II Głuszyna - LZS Smarchowice Wielkie

Kolejka 12

Widawka Lubska - LZS Smarchowice Wielkie
Agroplon II Głuszyna - LKS Krzywiczyny
Burza Gręboszów - Lew Szymonków
LZS Ligota Wołczyńska - Polonia Domaszowice
LZS Biestrzykowice-Miodary - Orły Woskowice Małe
LZS Łączany - Rolnik Wierzbica Górna

Kolejka 13

LZS Łączany - Widawka Lubska
Rolnik Wierzbica Górna - LZS Biestrzykowice-Miodary
Orły Woskowice Małe - LZS Ligota Wołczyńska
Polonia Domaszowice - Burza Gręboszów
Lew Szymonków - Agroplon II Głuszyna
LKS Krzywiczyny - LZS Smarchowice Wielkie

Kolejka 14

Widawka Lubska - LKS Krzywiczyny
LZS Smarchowice Wielkie - Lew Szymonków
Agroplon II Głuszyna - Polonia Domaszowice
Burza Gręboszów - Orły Woskowice Małe
LZS Ligota Wołczyńska - Rolnik Wierzbica Górna
LZS Biestrzykowice-Miodary - LZS Łączany

Kolejka 15

LZS Biestrzykowice-Miodary - Widawka Lubska
LZS Łączany - LZS Ligota Wołczyńska
Rolnik Wierzbica Górna - Burza Gręboszów
Orły Woskowice Małe - Agroplon II Głuszyna
Polonia Domaszowice - LZS Smarchowice Wielkie
Lew Szymonków - LKS Krzywiczyny

Kolejka 16

Widawka Lubska - Lew Szymonków
LKS Krzywiczyny - Polonia Domaszowice
LZS Smarchowice Wielkie - Orły Woskowice Małe
Agroplon II Głuszyna - Rolnik Wierzbica Górna
Burza Gręboszów - LZS Łączany
LZS Ligota Wołczyńska - LZS Biestrzykowice-Miodary

Kolejka 17

LZS Ligota Wołczyńska - Widawka Lubska
LZS Biestrzykowice-Miodary - Burza Gręboszów
LZS Łączany - Agroplon II Głuszyna
Rolnik Wierzbica Górna - LZS Smarchowice Wielkie
Orły Woskowice Małe - LKS Krzywiczyny
Polonia Domaszowice - Lew Szymonków

Kolejka 18

Widawka Lubska - Polonia Domaszowice
Lew Szymonków - Orły Woskowice Małe
LKS Krzywiczyny - Rolnik Wierzbica Górna
LZS Smarchowice Wielkie - LZS Łączany
Agroplon II Głuszyna - LZS Biestrzykowice-Miodary
Burza Gręboszów - LZS Ligota Wołczyńska

Kolejka 19

Burza Gręboszów - Widawka Lubska
LZS Ligota Wołczyńska - Agroplon II Głuszyna
LZS Biestrzykowice-Miodary - LZS Smarchowice Wielkie
LZS Łączany - LKS Krzywiczyny
Rolnik Wierzbica Górna - Lew Szymonków
Orły Woskowice Małe - Polonia Domaszowice

Kolejka 20

Widawka Lubska - Orły Woskowice Małe
Polonia Domaszowice - Rolnik Wierzbica Górna
Lew Szymonków - LZS Łączany
LKS Krzywiczyny - LZS Biestrzykowice-Miodary
LZS Smarchowice Wielkie - LZS Ligota Wołczyńska
Agroplon II Głuszyna - Burza Gręboszów

Kolejka 21

Agroplon II Głuszyna - Widawka Lubska
Burza Gręboszów - LZS Smarchowice Wielkie
LZS Ligota Wołczyńska - LKS Krzywiczyny
LZS Biestrzykowice-Miodary - Lew Szymonków
LZS Łączany - Polonia Domaszowice
Rolnik Wierzbica Górna - Orły Woskowice Małe

Kolejka 22

Widawka Lubska - Rolnik Wierzbica Górna
Orły Woskowice Małe - LZS Łączany
Polonia Domaszowice - LZS Biestrzykowice-Miodary
Lew Szymonków - LZS Ligota Wołczyńska
LKS Krzywiczyny - Burza Gręboszów
LZS Smarchowice Wielkie - Agroplon II Głuszyna

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas