[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole X
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Zawada (k. Prudnika) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Benfica Klisino 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Kujawy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Kórnica-Nowy Dwór 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rolnik Biedrzychowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Łowkowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Rzepce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Otmęt Krapkowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Strzeleczki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kosmos Dobra 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Partyzant Kazimierz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Stare Kotkowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Zawada (k. Prudnika)    
 2 Benfica Klisino    
 3 LZS Kujawy    
 4 LZS Kórnica-Nowy Dwór    
 5 Rolnik Biedrzychowice    
 6 LZS Łowkowice    
 7 LZS Rzepce    
 8 Otmęt Krapkowice    
 9 LZS Strzeleczki    
 10 Kosmos Dobra    
 11 Partyzant Kazimierz    
 12 LZS Stare Kotkowice    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

LZS Zawada (k. Prudnika) - LZS Stare Kotkowice
Benfica Klisino - Partyzant Kazimierz
LZS Kujawy - Kosmos Dobra
LZS Kórnica-Nowy Dwór - LZS Strzeleczki
Rolnik Biedrzychowice - Otmęt Krapkowice
LZS Łowkowice - LZS Rzepce

Kolejka 2 - 7-8 września

LZS Stare Kotkowice - LZS Rzepce
LZS Strzeleczki - Rolnik Biedrzychowice
Kosmos Dobra - LZS Kórnica-Nowy Dwór
Partyzant Kazimierz - LZS Kujawy
LZS Zawada (k. Prudnika) - Benfica Klisino
LZS Łowkowice - Otmęt Krapkowice

Kolejka 3 - 14-15 września

Benfica Klisino - LZS Stare Kotkowice
LZS Kujawy - LZS Zawada (k. Prudnika)
LZS Kórnica-Nowy Dwór - Partyzant Kazimierz
Rolnik Biedrzychowice - Kosmos Dobra
LZS Łowkowice - LZS Strzeleczki
LZS Rzepce - Otmęt Krapkowice

Kolejka 4 - 21-22 września

LZS Stare Kotkowice - Otmęt Krapkowice
LZS Strzeleczki - LZS Rzepce
Kosmos Dobra - LZS Łowkowice
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Zawada (k. Prudnika) - LZS Kórnica-Nowy Dwór
Benfica Klisino - LZS Kujawy

Kolejka 5 - 28-29 września

LZS Kujawy - LZS Stare Kotkowice
LZS Kórnica-Nowy Dwór - Benfica Klisino
Rolnik Biedrzychowice - LZS Zawada (k. Prudnika)
LZS Łowkowice - Partyzant Kazimierz
LZS Rzepce - Kosmos Dobra
Otmęt Krapkowice - LZS Strzeleczki

Kolejka 6 - 5-6 października

LZS Stare Kotkowice - LZS Strzeleczki
Kosmos Dobra - Otmęt Krapkowice
Partyzant Kazimierz - LZS Rzepce
LZS Zawada (k. Prudnika) - LZS Łowkowice
Benfica Klisino - Rolnik Biedrzychowice
LZS Kujawy - LZS Kórnica-Nowy Dwór

Kolejka 7 - 12-13 października

LZS Kórnica-Nowy Dwór - LZS Stare Kotkowice
Rolnik Biedrzychowice - LZS Kujawy
LZS Łowkowice - Benfica Klisino
LZS Rzepce - LZS Zawada (k. Prudnika)
Otmęt Krapkowice - Partyzant Kazimierz
LZS Strzeleczki - Kosmos Dobra

Kolejka 8 - 19-20 października

LZS Stare Kotkowice - Kosmos Dobra
Partyzant Kazimierz - LZS Strzeleczki
LZS Zawada (k. Prudnika) - Otmęt Krapkowice
Benfica Klisino - LZS Rzepce
LZS Kujawy - LZS Łowkowice
LZS Kórnica-Nowy Dwór - Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 9 - 26-27 października

Rolnik Biedrzychowice - LZS Stare Kotkowice
LZS Łowkowice - LZS Kórnica-Nowy Dwór
LZS Rzepce - LZS Kujawy
Otmęt Krapkowice - Benfica Klisino
LZS Strzeleczki - LZS Zawada (k. Prudnika)
Kosmos Dobra - Partyzant Kazimierz

Kolejka 10 - 2-3 listopada

LZS Stare Kotkowice - Partyzant Kazimierz
LZS Zawada (k. Prudnika) - Kosmos Dobra
Benfica Klisino - LZS Strzeleczki
LZS Kujawy - Otmęt Krapkowice
LZS Kórnica-Nowy Dwór - LZS Rzepce
Rolnik Biedrzychowice - LZS Łowkowice

Kolejka 11 - 9-10 listopada

LZS Łowkowice - LZS Stare Kotkowice
LZS Rzepce - Rolnik Biedrzychowice
Otmęt Krapkowice - LZS Kórnica-Nowy Dwór
LZS Strzeleczki - LZS Kujawy
Kosmos Dobra - Benfica Klisino
Partyzant Kazimierz - LZS Zawada (k. Prudnika)

Kolejka 12

LZS Stare Kotkowice - LZS Zawada (k. Prudnika)
Partyzant Kazimierz - Benfica Klisino
Kosmos Dobra - LZS Kujawy
LZS Strzeleczki - LZS Kórnica-Nowy Dwór
Otmęt Krapkowice - Rolnik Biedrzychowice
LZS Rzepce - LZS Łowkowice

Kolejka 13

Otmęt Krapkowice - LZS Łowkowice
LZS Rzepce - LZS Stare Kotkowice
Rolnik Biedrzychowice - LZS Strzeleczki
LZS Kórnica-Nowy Dwór - Kosmos Dobra
LZS Kujawy - Partyzant Kazimierz
Benfica Klisino - LZS Zawada (k. Prudnika)

Kolejka 14

LZS Stare Kotkowice - Benfica Klisino
LZS Zawada (k. Prudnika) - LZS Kujawy
Partyzant Kazimierz - LZS Kórnica-Nowy Dwór
Kosmos Dobra - Rolnik Biedrzychowice
LZS Strzeleczki - LZS Łowkowice
Otmęt Krapkowice - LZS Rzepce

Kolejka 15

Otmęt Krapkowice - LZS Stare Kotkowice
LZS Rzepce - LZS Strzeleczki
LZS Łowkowice - Kosmos Dobra
Rolnik Biedrzychowice - Partyzant Kazimierz
LZS Kórnica-Nowy Dwór - LZS Zawada (k. Prudnika)
LZS Kujawy - Benfica Klisino

Kolejka 16

LZS Stare Kotkowice - LZS Kujawy
Benfica Klisino - LZS Kórnica-Nowy Dwór
LZS Zawada (k. Prudnika) - Rolnik Biedrzychowice
Partyzant Kazimierz - LZS Łowkowice
Kosmos Dobra - LZS Rzepce
LZS Strzeleczki - Otmęt Krapkowice

Kolejka 17

LZS Strzeleczki - LZS Stare Kotkowice
Otmęt Krapkowice - Kosmos Dobra
LZS Rzepce - Partyzant Kazimierz
LZS Łowkowice - LZS Zawada (k. Prudnika)
Rolnik Biedrzychowice - Benfica Klisino
LZS Kórnica-Nowy Dwór - LZS Kujawy

Kolejka 18

LZS Stare Kotkowice - LZS Kórnica-Nowy Dwór
LZS Kujawy - Rolnik Biedrzychowice
Benfica Klisino - LZS Łowkowice
LZS Zawada (k. Prudnika) - LZS Rzepce
Partyzant Kazimierz - Otmęt Krapkowice
Kosmos Dobra - LZS Strzeleczki

Kolejka 19

Kosmos Dobra - LZS Stare Kotkowice
LZS Strzeleczki - Partyzant Kazimierz
Otmęt Krapkowice - LZS Zawada (k. Prudnika)
LZS Rzepce - Benfica Klisino
LZS Łowkowice - LZS Kujawy
Rolnik Biedrzychowice - LZS Kórnica-Nowy Dwór

Kolejka 20

LZS Stare Kotkowice - Rolnik Biedrzychowice
LZS Kórnica-Nowy Dwór - LZS Łowkowice
LZS Kujawy - LZS Rzepce
Benfica Klisino - Otmęt Krapkowice
LZS Zawada (k. Prudnika) - LZS Strzeleczki
Partyzant Kazimierz - Kosmos Dobra

Kolejka 21

Partyzant Kazimierz - LZS Stare Kotkowice
Kosmos Dobra - LZS Zawada (k. Prudnika)
LZS Strzeleczki - Benfica Klisino
Otmęt Krapkowice - LZS Kujawy
LZS Rzepce - LZS Kórnica-Nowy Dwór
LZS Łowkowice - Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 22

LZS Stare Kotkowice - LZS Łowkowice
Rolnik Biedrzychowice - LZS Rzepce
LZS Kórnica-Nowy Dwór - Otmęt Krapkowice
LZS Kujawy - LZS Strzeleczki
Benfica Klisino - Kosmos Dobra
LZS Zawada (k. Prudnika) - Partyzant Kazimierz

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole II)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas