[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Ligota Górna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Krzywizna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rolnik Paruszowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Radomierowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Komorzno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Lasowice Wielkie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Smardy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Rożnów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Chocianowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jakub Proślice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Borkowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Ligota Górna    
 2 LZS Krzywizna    
 3 Rolnik Paruszowice    
 4 LZS Radomierowice    
 5 LZS Komorzno    
 6 LZS Lasowice Wielkie    
 7 LZS Polanowice (k. Kluczborka)    
 8 Polonia Smardy    
 9 LZS Rożnów    
 10 LZS Chocianowice    
 11 Jakub Proślice    
 12 LZS Borkowice    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

LZS Ligota Górna - LZS Borkowice
LZS Krzywizna - Jakub Proślice
Rolnik Paruszowice - LZS Chocianowice
LZS Radomierowice - LZS Rożnów
LZS Komorzno - Polonia Smardy
LZS Lasowice Wielkie - LZS Polanowice (k. Kluczborka)

Kolejka 2 - 7-8 września

LZS Borkowice - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
Polonia Smardy - LZS Lasowice Wielkie
LZS Rożnów - LZS Komorzno
LZS Chocianowice - LZS Radomierowice
Jakub Proślice - Rolnik Paruszowice
LZS Ligota Górna - LZS Krzywizna

Kolejka 3 - 14-15 września

LZS Krzywizna - LZS Borkowice
Rolnik Paruszowice - LZS Ligota Górna
LZS Radomierowice - Jakub Proślice
LZS Komorzno - LZS Chocianowice
LZS Lasowice Wielkie - LZS Rożnów
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - Polonia Smardy

Kolejka 4 - 21-22 września

LZS Borkowice - Polonia Smardy
LZS Rożnów - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Chocianowice - LZS Lasowice Wielkie
Jakub Proślice - LZS Komorzno
LZS Ligota Górna - LZS Radomierowice
LZS Krzywizna - Rolnik Paruszowice

Kolejka 5 - 28-29 września

Rolnik Paruszowice - LZS Borkowice
LZS Radomierowice - LZS Krzywizna
LZS Komorzno - LZS Ligota Górna
LZS Lasowice Wielkie - Jakub Proślice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Chocianowice
Polonia Smardy - LZS Rożnów

Kolejka 6 - 5-6 października

LZS Borkowice - LZS Rożnów
LZS Chocianowice - Polonia Smardy
Jakub Proślice - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Ligota Górna - LZS Lasowice Wielkie
LZS Krzywizna - LZS Komorzno
Rolnik Paruszowice - LZS Radomierowice

Kolejka 7 - 12-13 października

LZS Radomierowice - LZS Borkowice
LZS Komorzno - Rolnik Paruszowice
LZS Lasowice Wielkie - LZS Krzywizna
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Ligota Górna
Polonia Smardy - Jakub Proślice
LZS Rożnów - LZS Chocianowice

Kolejka 8 - 19-20 października

LZS Borkowice - LZS Chocianowice
Jakub Proślice - LZS Rożnów
LZS Ligota Górna - Polonia Smardy
LZS Krzywizna - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
Rolnik Paruszowice - LZS Lasowice Wielkie
LZS Radomierowice - LZS Komorzno

Kolejka 9 - 26-27 października

LZS Komorzno - LZS Borkowice
LZS Lasowice Wielkie - LZS Radomierowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - Rolnik Paruszowice
Polonia Smardy - LZS Krzywizna
LZS Rożnów - LZS Ligota Górna
LZS Chocianowice - Jakub Proślice

Kolejka 10 - 2-3 listopada

LZS Borkowice - Jakub Proślice
LZS Ligota Górna - LZS Chocianowice
LZS Krzywizna - LZS Rożnów
Rolnik Paruszowice - Polonia Smardy
LZS Radomierowice - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Komorzno - LZS Lasowice Wielkie

Kolejka 11 - 9-10 listopada

LZS Lasowice Wielkie - LZS Borkowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Komorzno
Polonia Smardy - LZS Radomierowice
LZS Rożnów - Rolnik Paruszowice
LZS Chocianowice - LZS Krzywizna
Jakub Proślice - LZS Ligota Górna

Kolejka 12

LZS Borkowice - LZS Ligota Górna
Jakub Proślice - LZS Krzywizna
LZS Chocianowice - Rolnik Paruszowice
LZS Rożnów - LZS Radomierowice
Polonia Smardy - LZS Komorzno
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Lasowice Wielkie

Kolejka 13

LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Borkowice
LZS Lasowice Wielkie - Polonia Smardy
LZS Komorzno - LZS Rożnów
LZS Radomierowice - LZS Chocianowice
Rolnik Paruszowice - Jakub Proślice
LZS Krzywizna - LZS Ligota Górna

Kolejka 14

LZS Borkowice - LZS Krzywizna
LZS Ligota Górna - Rolnik Paruszowice
Jakub Proślice - LZS Radomierowice
LZS Chocianowice - LZS Komorzno
LZS Rożnów - LZS Lasowice Wielkie
Polonia Smardy - LZS Polanowice (k. Kluczborka)

Kolejka 15

Polonia Smardy - LZS Borkowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Rożnów
LZS Lasowice Wielkie - LZS Chocianowice
LZS Komorzno - Jakub Proślice
LZS Radomierowice - LZS Ligota Górna
Rolnik Paruszowice - LZS Krzywizna

Kolejka 16

LZS Borkowice - Rolnik Paruszowice
LZS Krzywizna - LZS Radomierowice
LZS Ligota Górna - LZS Komorzno
Jakub Proślice - LZS Lasowice Wielkie
LZS Chocianowice - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Rożnów - Polonia Smardy

Kolejka 17

LZS Rożnów - LZS Borkowice
Polonia Smardy - LZS Chocianowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - Jakub Proślice
LZS Lasowice Wielkie - LZS Ligota Górna
LZS Komorzno - LZS Krzywizna
LZS Radomierowice - Rolnik Paruszowice

Kolejka 18

LZS Borkowice - LZS Radomierowice
Rolnik Paruszowice - LZS Komorzno
LZS Krzywizna - LZS Lasowice Wielkie
LZS Ligota Górna - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
Jakub Proślice - Polonia Smardy
LZS Chocianowice - LZS Rożnów

Kolejka 19

LZS Chocianowice - LZS Borkowice
LZS Rożnów - Jakub Proślice
Polonia Smardy - LZS Ligota Górna
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Krzywizna
LZS Lasowice Wielkie - Rolnik Paruszowice
LZS Komorzno - LZS Radomierowice

Kolejka 20

LZS Borkowice - LZS Komorzno
LZS Radomierowice - LZS Lasowice Wielkie
Rolnik Paruszowice - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Krzywizna - Polonia Smardy
LZS Ligota Górna - LZS Rożnów
Jakub Proślice - LZS Chocianowice

Kolejka 21

Jakub Proślice - LZS Borkowice
LZS Chocianowice - LZS Ligota Górna
LZS Rożnów - LZS Krzywizna
Polonia Smardy - Rolnik Paruszowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Radomierowice
LZS Lasowice Wielkie - LZS Komorzno

Kolejka 22

LZS Borkowice - LZS Lasowice Wielkie
LZS Komorzno - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Radomierowice - Polonia Smardy
Rolnik Paruszowice - LZS Rożnów
LZS Krzywizna - LZS Chocianowice
LZS Ligota Górna - Jakub Proślice

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas