[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Opole II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Polanowice (k. Kluczborka) 11 30 10 0 1 61-14 4 0 1 27-6 6 0 0 34-8
2.  LZS Rożnów 11 27 9 0 2 42-20 4 0 1 21-8 5 0 1 21-12 1 3 1 0 0 6-0
3.  LZS Komorzno 11 27 9 0 2 41-19 5 0 1 21-10 4 0 1 20-9 1 0 0 0 1 0-6
4.  LZS Chocianowice 11 25 8 1 2 38-29 5 0 0 23-10 3 1 2 15-19
5.  LZS Lasowice Wielkie 11 18 6 0 5 27-21 3 0 3 13-10 3 0 2 14-11 1 3 1 0 0 2-1
6.  Polonia Smardy 11 18 6 0 5 29-25 4 0 1 16-7 2 0 4 13-18 1 0 0 0 1 1-2
7.  LZS Borkowice 11 17 5 2 4 21-23 2 0 3 13-15 3 2 1 8-8
8.  Jakub Proślice 11 12 4 0 7 20-31 2 0 3 11-14 2 0 4 9-17
9.  LZS Ligota Górna 11 9 2 3 6 20-34 2 2 2 12-11 0 1 4 8-23
10.  Rolnik Paruszowice 11 5 1 2 8 18-38 1 1 4 12-19 0 1 4 6-19
11.  LZS Radomierowice 11 4 1 1 9 18-52 1 1 4 9-25 0 0 5 9-27
12.  LZS Krzywizna 11 1 0 1 10 7-36 0 1 5 4-25 0 0 5 3-11

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Polanowice (k. Kluczborka)    0-3* 10-0 5-1 7-0 5-2 
 2 LZS Rożnów2-3     6-0 3-2 6-1 4-2 
 3 LZS Komorzno    2-4 4-3 2-0 4-0 4-3 5-0 
 4 LZS Chocianowice    3-1 4-2 5-2 9-5 2-0 
 5 LZS Lasowice Wielkie0-3 1-3     0-1 4-2 6-0 2-1 
 6 Polonia Smardy4-2 1-2     3-1 6-1 2-1 
 7 LZS Borkowice2-3 3-5 2-5 3-2     3-0 
 8 Jakub Proślice2-6 1-2 1-4     3-1 4-1 
 9 LZS Ligota Górna0-0 1-4 3-4 2-2     3-1 3-0 
 10 Rolnik Paruszowice2-4 2-4 1-4 1-2 3-3     3-2 
 11 LZS Radomierowice1-8 3-6 0-6 1-1 2-3     2-1 
 12 LZS Krzywizna1-11 0-3 2-7 0-2 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

LZS Ligota Górna 2-2 LZS Borkowice 1 września, 17:00
LZS Krzywizna 0-1 Jakub Proślice 1 września, 17:00
Rolnik Paruszowice 2-4 LZS Chocianowice 1 września, 17:00
LZS Radomierowice 3-6 LZS Rożnów 1 września, 17:00
LZS Komorzno 2-0 Polonia Smardy 1 września, 15:00
LZS Lasowice Wielkie 0-3 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 1 września, 17:00

Kolejka 2 - 7-8 września

LZS Borkowice 2-3 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 8 września, 16:00
Polonia Smardy 1-2 LZS Lasowice Wielkie 8 września, 16:00
LZS Rożnów 6-0 LZS Komorzno 7 września, 16:00
LZS Chocianowice 9-5 LZS Radomierowice 8 września, 14:00
Jakub Proślice 4-1 Rolnik Paruszowice 8 września, 16:00
LZS Ligota Górna 3-0 LZS Krzywizna 8 września, 16:00

Kolejka 3 - 14-15 września

LZS Krzywizna 0-2 LZS Borkowice 15 września, 16:00
Rolnik Paruszowice 3-3 LZS Ligota Górna 15 września, 16:00
LZS Radomierowice 2-3 Jakub Proślice 14 września, 16:00
LZS Komorzno 2-4 LZS Chocianowice 15 września, 15:00
LZS Lasowice Wielkie 1-3 LZS Rożnów 15 września, 16:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 5-1 Polonia Smardy 15 września, 16:00

Kolejka 4 - 21-22 września

LZS Borkowice 3-2 Polonia Smardy 22 września, 16:00
LZS Rożnów 2-3 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 21 września, 16:00
LZS Chocianowice 3-1 LZS Lasowice Wielkie 22 września, 14:00
Jakub Proślice 1-4 LZS Komorzno 21 września, 16:00
LZS Ligota Górna 3-1 LZS Radomierowice 22 września, 16:00
LZS Krzywizna 1-1 Rolnik Paruszowice 22 września, 16:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Rolnik Paruszowice 1-2 LZS Borkowice 29 września, 15:00
LZS Radomierowice 2-1 LZS Krzywizna 28 września, 15:00
LZS Komorzno 4-3 LZS Ligota Górna 29 września, 15:00
LZS Lasowice Wielkie 4-2 Jakub Proślice 29 września, 15:15
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 10-0 LZS Chocianowice 29 września, 15:00
Polonia Smardy 4-2 LZS Rożnów 29 września, 15:00

Kolejka 6 - 5-6 października

LZS Borkowice 3-5 LZS Rożnów 6 października, 15:00
LZS Chocianowice 4-2 Polonia Smardy 6 października, 14:00
Jakub Proślice 2-6 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 6 października, 15:00
LZS Ligota Górna 1-4 LZS Lasowice Wielkie 6 października, 15:00
LZS Krzywizna 2-7 LZS Komorzno 6 października, 15:00
Rolnik Paruszowice 3-2 LZS Radomierowice 6 października, 15:00

Kolejka 7 - 12-13 października

LZS Radomierowice 1-1 LZS Borkowice 12 października, 15:00
LZS Komorzno 5-0 Rolnik Paruszowice 13 października, 15:00
LZS Lasowice Wielkie 2-1 LZS Krzywizna 13 października, 15:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 7-0 LZS Ligota Górna 13 października, 15:00
Polonia Smardy 3-1 Jakub Proślice 13 października, 15:00
LZS Rożnów 3-2 LZS Chocianowice 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 października

LZS Borkowice 2-5 LZS Chocianowice 20 października, 14:00
Jakub Proślice 1-2 LZS Rożnów 20 października, 14:00
LZS Ligota Górna 3-4 Polonia Smardy 20 października, 14:00
LZS Krzywizna 1-11 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 20 października, 14:00
Rolnik Paruszowice 2-4 LZS Lasowice Wielkie 20 października, 14:00
LZS Radomierowice 0-6 LZS Komorzno 19 października, 14:00

Kolejka 9 - 26-27 października

LZS Komorzno 4-0 LZS Borkowice 27 października, 13:00
LZS Lasowice Wielkie 6-0 LZS Radomierowice 27 października, 13:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 5-2 Rolnik Paruszowice 27 października, 13:00
Polonia Smardy 2-1 LZS Krzywizna 27 października, 13:00
LZS Rożnów 6-1 LZS Ligota Górna 26 października, 14:00
LZS Chocianowice 5-2 Jakub Proślice 27 października, 13:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

LZS Borkowice 3-0 Jakub Proślice 3 listopada, 13:00
LZS Ligota Górna 0-0 LZS Chocianowice 3 listopada, 13:00
LZS Krzywizna 0-3 LZS Rożnów 3 listopada, 13:00
Rolnik Paruszowice 1-4 Polonia Smardy 3 listopada, 13:00
LZS Radomierowice 1-8 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 2 listopada, 13:00
LZS Komorzno 4-3 LZS Lasowice Wielkie 3 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

LZS Lasowice Wielkie 0-1 LZS Borkowice 9 listopada, 13:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 0-3 LZS Komorzno 10 listopada, 13:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy
Polonia Smardy 6-1 LZS Radomierowice 10 listopada, 13:00
LZS Rożnów 4-2 Rolnik Paruszowice 9 listopada, 13:00
LZS Chocianowice 2-0 LZS Krzywizna 10 listopada, 13:00
Jakub Proślice 3-1 LZS Ligota Górna 10 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

LZS Borkowice - LZS Ligota Górna
Jakub Proślice - LZS Krzywizna
LZS Chocianowice - Rolnik Paruszowice
LZS Rożnów - LZS Radomierowice
Polonia Smardy - LZS Komorzno
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Lasowice Wielkie

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Borkowice
LZS Lasowice Wielkie - Polonia Smardy
LZS Komorzno - LZS Rożnów
LZS Radomierowice - LZS Chocianowice
Rolnik Paruszowice - Jakub Proślice
LZS Krzywizna - LZS Ligota Górna

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

LZS Borkowice - LZS Krzywizna
LZS Ligota Górna - Rolnik Paruszowice
Jakub Proślice - LZS Radomierowice
LZS Chocianowice - LZS Komorzno
LZS Rożnów - LZS Lasowice Wielkie
Polonia Smardy - LZS Polanowice (k. Kluczborka)

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Polonia Smardy - LZS Borkowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Rożnów
LZS Lasowice Wielkie - LZS Chocianowice
LZS Komorzno - Jakub Proślice
LZS Radomierowice - LZS Ligota Górna
Rolnik Paruszowice - LZS Krzywizna

Kolejka 16 - 2-3 maja

LZS Borkowice - Rolnik Paruszowice
LZS Krzywizna - LZS Radomierowice
LZS Ligota Górna - LZS Komorzno
Jakub Proślice - LZS Lasowice Wielkie
LZS Chocianowice - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Rożnów - Polonia Smardy

Kolejka 17 - 9-10 maja

LZS Rożnów - LZS Borkowice
Polonia Smardy - LZS Chocianowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - Jakub Proślice
LZS Lasowice Wielkie - LZS Ligota Górna
LZS Komorzno - LZS Krzywizna
LZS Radomierowice - Rolnik Paruszowice

Kolejka 18 - 16-17 maja

LZS Borkowice - LZS Radomierowice
Rolnik Paruszowice - LZS Komorzno
LZS Krzywizna - LZS Lasowice Wielkie
LZS Ligota Górna - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
Jakub Proślice - Polonia Smardy
LZS Chocianowice - LZS Rożnów

Kolejka 19 - 23-24 maja

LZS Chocianowice - LZS Borkowice
LZS Rożnów - Jakub Proślice
Polonia Smardy - LZS Ligota Górna
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Krzywizna
LZS Lasowice Wielkie - Rolnik Paruszowice
LZS Komorzno - LZS Radomierowice

Kolejka 20 - 30-31 maja

LZS Borkowice - LZS Komorzno
LZS Radomierowice - LZS Lasowice Wielkie
Rolnik Paruszowice - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Krzywizna - Polonia Smardy
LZS Ligota Górna - LZS Rożnów
Jakub Proślice - LZS Chocianowice

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Jakub Proślice - LZS Borkowice
LZS Chocianowice - LZS Ligota Górna
LZS Rożnów - LZS Krzywizna
Polonia Smardy - Rolnik Paruszowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Radomierowice
LZS Lasowice Wielkie - LZS Komorzno

Kolejka 22 - 13-14 czerwca

LZS Borkowice - LZS Lasowice Wielkie
LZS Komorzno - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Radomierowice - Polonia Smardy
Rolnik Paruszowice - LZS Rożnów
LZS Krzywizna - LZS Chocianowice
LZS Ligota Górna - Jakub Proślice

Klasa A 2019/2020 (Opole I)
Klasa A 2019/2020 (Opole II)
Klasa A 2019/2020 (Opole III)
Klasa A 2019/2020 (Opole IV)
Klasa A 2019/2020 (Opole V)
Klasa A 2019/2020 (Opole VI)

Klasa B 2019/2020 (Opole I)
Klasa B 2019/2020 (Opole III)
Klasa B 2019/2020 (Opole IV)
Klasa B 2019/2020 (Opole IX)
Klasa B 2019/2020 (Opole V)
Klasa B 2019/2020 (Opole VI)
Klasa B 2019/2020 (Opole VII)
Klasa B 2019/2020 (Opole VIII)
Klasa B 2019/2020 (Opole X)
Klasa B 2019/2020 (Opole XI)
Klasa B 2019/2020 (Opole XII)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas