[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Opole VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Cisek 26 66 21 3 2 143-30 12 1 0 84-13 9 2 2 59-17
2.  KS Twardawa 26 55 17 4 5 86-41 9 2 2 42-24 8 2 3 44-17
3.  Partyzant/Rolnik Kazimierz 26 53 17 2 7 84-50 9 1 3 43-21 8 1 4 41-29
4.  Orzeł Dzierżysław 26 47 14 5 7 86-47 6 3 4 35-23 8 2 3 51-24
5.  FC Pilszcz 26 40 11 7 8 75-65 5 4 4 44-33 6 3 4 31-32
6.  LZS Kotlarnia-Goszyce 26 39 11 6 9 64-44 7 2 4 41-16 4 4 5 23-28
7.  Odrzanka Dziergowice 26 38 12 2 12 75-83 6 1 6 41-47 6 1 6 34-36
8.  Śląsk Reńska Wieś 26 34 9 7 10 60-49 5 3 5 29-22 4 4 5 31-27
9.  LZS Lisięcice 26 33 10 3 13 60-80 5 2 6 28-42 5 1 7 32-38 4 9 3 0 1 13-9
10.  Victoria 1900 Łany 26 33 10 3 13 49-37 7 3 3 29-10 3 0 10 20-27 4 6 2 0 2 12-5
11.  LZS Kujawy 25 33 11 0 14 52-76 6 0 6 24-26 5 0 8 28-50 4 3 1 0 3 7-18
12.  Polonia Ściborzyce Wielkie 25 23 7 2 16 50-83 3 0 10 23-40 4 2 6 27-43
13.  Fortuna Głogówek 26 16 5 1 20 40-124 4 1 8 26-65 1 0 12 14-59
14.  Rolnik Lewice 26 10 3 1 22 33-148 3 0 10 25-61 0 1 12 8-87

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Cisek    4-1 7-0 5-1 5-2 7-2 3-1 2-2 10-0 5-2 10-0 9-2 7-0 10-0 
 2 KS Twardawa2-1     5-1 3-2 4-4 0-0 3-4 0-4 1-0 3-1 4-1 6-3 2-1 9-2 
 3 Partyzant/Rolnik Kazimierz1-3 2-1     1-1 3-1 1-3 5-1 1-0 1-7 3-1 6-0 7-1 6-2 6-0 
 4 Orzeł Dzierżysław4-3 1-1 1-2     1-2 1-1 7-4 1-1 3-0 4-0 0-3 2-5 4-1 6-0 
 5 FC Pilszcz4-4 2-2 0-5 4-6     4-0 0-5* 2-2 2-3 2-1 6-1 1-1 8-1 9-2 
 6 LZS Kotlarnia-Goszyce1-1 1-0 2-4 2-1 2-4     1-1 1-2 4-1 2-0 0-1 8-1 3-0* 14-0 
 7 Odrzanka Dziergowice1-9 2-5 2-6 0-5 3-3 2-5     4-2 4-1 1-4 6-5 6-1 4-1 6-0 
 8 Śląsk Reńska Wieś2-3 3-7 1-1 2-2 4-0 3-3 1-2     4-0 0-2 2-0 2-0 0-1 5-1 
 9 LZS Lisięcice0-8 0-3* 1-4 1-2 2-3 3-1 4-2 3-3     3-2 6-3 1-8 3-2 1-1 
 10 Victoria 1900 Łany0-3 0-1 1-0 0-1 1-1 1-1 4-0 3-1 2-0     8-1 0-0 5-1 4-0* 
 11 LZS Kujawy2-4 0-4 1-2 2-3 3-0* 3-2 2-5 3-0 2-4 1-0     1-0 4-2 
 12 Polonia Ściborzyce Wielkie0-3 0-4* 2-6 1-5 1-2 0-1 0-3* 2-6 0-3* 2-0 1-4     8-3 6-0 
 13 Fortuna Głogówek0-14 0-7 1-6 2-9 3-6 3-2 5-4 1-6 2-2 1-0 1-7 0-2     7-0 
 14 Rolnik Lewice0-3 2-8 5-4 1-13 0-3 0-2 1-2 4-2 3-11 0-7 0-2 1-3 8-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LZS Kujawy 2-4 LZS Lisięcice 20 sierpnia, 17:00
Victoria 1900 Łany 0-0 Polonia Ściborzyce Wielkie 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Dzierżysław 4-3 Victoria Cisek 21 sierpnia, 17:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 3-0 Fortuna Głogówek 20 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Śląsk Reńska Wieś 5-1 Rolnik Lewice 20 sierpnia, 17:00
Odrzanka Dziergowice 2-6 Partyzant/Rolnik Kazimierz 21 sierpnia, 17:00
KS Twardawa 4-4 FC Pilszcz 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

LZS Lisięcice 2-3 FC Pilszcz 28 sierpnia, 17:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 2-1 KS Twardawa 27 sierpnia, 17:00
Rolnik Lewice 1-2 Odrzanka Dziergowice 28 sierpnia, 17:00
Fortuna Głogówek 1-6 Śląsk Reńska Wieś 27 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 7-2 LZS Kotlarnia-Goszyce 27 sierpnia, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 1-5 Orzeł Dzierżysław 28 sierpnia, 17:00
LZS Kujawy 1-0 Victoria 1900 Łany 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Victoria 1900 Łany 2-0 LZS Lisięcice 3 września, 16:30
Orzeł Dzierżysław 0-3 LZS Kujawy 4 września, 14:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 8-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 3 września, 16:30
Śląsk Reńska Wieś 2-3 Victoria Cisek 3 września, 16:30
Odrzanka Dziergowice 4-1 Fortuna Głogówek 4 września, 14:00
KS Twardawa 9-2 Rolnik Lewice 4 września, 14:00
FC Pilszcz 0-5 Partyzant/Rolnik Kazimierz 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

LZS Lisięcice 1-4 Partyzant/Rolnik Kazimierz 11 września, 16:00
Rolnik Lewice 0-3 FC Pilszcz 11 września, 16:00
Fortuna Głogówek 0-7 KS Twardawa 10 września, 16:00
Victoria Cisek 3-1 Odrzanka Dziergowice 10 września, 16:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 2-6 Śląsk Reńska Wieś 10 września, 16:00
LZS Kujawy 3-2 LZS Kotlarnia-Goszyce 10 września, 16:00
Victoria 1900 Łany 0-1 Orzeł Dzierżysław 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Orzeł Dzierżysław 3-0 LZS Lisięcice 18 września, 16:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 2-0 Victoria 1900 Łany 17 września, 16:00
Śląsk Reńska Wieś 2-0 LZS Kujawy 17 września, 16:00
Odrzanka Dziergowice 6-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 18 września, 16:00
KS Twardawa 2-1 Victoria Cisek 18 września, 14:00
FC Pilszcz 8-1 Fortuna Głogówek 18 września, 16:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 6-0 Rolnik Lewice 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

LZS Lisięcice 1-1 Rolnik Lewice 25 września, 15:00
Fortuna Głogówek 1-6 Partyzant/Rolnik Kazimierz 24 września, 15:00
Victoria Cisek 5-2 FC Pilszcz 24 września, 15:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 0-4 KS Twardawa 25 września, 13:00
(wo)
na boisku 3-4
LZS Kujawy 2-5 Odrzanka Dziergowice 24 września, 15:00
Victoria 1900 Łany 3-1 Śląsk Reńska Wieś 24 września, 15:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 LZS Kotlarnia-Goszyce 25 września, 13:00

Kolejka 7 - 1-2 października

LZS Kotlarnia-Goszyce 4-1 LZS Lisięcice 1 października, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 2-2 Orzeł Dzierżysław 1 października, 15:00
Odrzanka Dziergowice 1-4 Victoria 1900 Łany 2 października, 15:00
KS Twardawa 4-1 LZS Kujawy 2 października, 14:00
FC Pilszcz 1-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 2 października, 15:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 1-3 Victoria Cisek 1 października, 15:00
Rolnik Lewice 8-1 Fortuna Głogówek 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

LZS Lisięcice 3-2 Fortuna Głogówek 9 października, 15:00
Victoria Cisek 10-0 Rolnik Lewice 8 października, 15:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 2-6 Partyzant/Rolnik Kazimierz 9 października, 15:00
LZS Kujawy 3-0 FC Pilszcz 8 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-7; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria 1900 Łany 0-1 KS Twardawa 8 października, 15:00
Orzeł Dzierżysław 7-4 Odrzanka Dziergowice 9 października, 15:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 1-2 Śląsk Reńska Wieś 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Śląsk Reńska Wieś 4-0 LZS Lisięcice 15 października, 15:00
Odrzanka Dziergowice 2-5 LZS Kotlarnia-Goszyce 16 października, 15:00
KS Twardawa 3-2 Orzeł Dzierżysław 16 października, 14:00
FC Pilszcz 2-1 Victoria 1900 Łany 16 października, 15:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 6-0 LZS Kujawy 15 października, 15:00
Rolnik Lewice 1-3 Polonia Ściborzyce Wielkie 15 października, 15:00
Fortuna Głogówek 0-14 Victoria Cisek 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

LZS Lisięcice 0-8 Victoria Cisek 23 października, 14:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 8-3 Fortuna Głogówek 23 października, 14:00
LZS Kujawy 4-2 Rolnik Lewice 22 października, 14:00
Victoria 1900 Łany 1-0 Partyzant/Rolnik Kazimierz 22 października, 14:00
Orzeł Dzierżysław 1-2 FC Pilszcz 23 października, 14:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 1-0 KS Twardawa 22 października, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 1-2 Odrzanka Dziergowice 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Odrzanka Dziergowice 4-1 LZS Lisięcice 30 października, 13:00
KS Twardawa 0-4 Śląsk Reńska Wieś 29 października, 13:00
FC Pilszcz 4-0 LZS Kotlarnia-Goszyce 30 października, 13:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 1-1 Orzeł Dzierżysław 29 października, 13:00
Rolnik Lewice 0-7 Victoria 1900 Łany 30 października, 13:00
Fortuna Głogówek 1-7 LZS Kujawy 29 października, 14:00
Victoria Cisek 9-2 Polonia Ściborzyce Wielkie 29 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

LZS Lisięcice 1-8 Polonia Ściborzyce Wielkie 6 listopada, 13:00
LZS Kujawy 2-4 Victoria Cisek 5 listopada, 13:00
Victoria 1900 Łany 5-1 Fortuna Głogówek 5 listopada, 13:00
Orzeł Dzierżysław 6-0 Rolnik Lewice 6 listopada, 13:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 2-4 Partyzant/Rolnik Kazimierz 5 listopada, 13:00
Śląsk Reńska Wieś 4-0 FC Pilszcz 5 listopada, 13:00
Odrzanka Dziergowice 2-5 KS Twardawa 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

KS Twardawa 1-0 LZS Lisięcice 13 listopada, 13:00
FC Pilszcz 0-5 Odrzanka Dziergowice 13 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-5
Partyzant/Rolnik Kazimierz 1-0 Śląsk Reńska Wieś 12 listopada, 13:00
Rolnik Lewice 0-2 LZS Kotlarnia-Goszyce 13 listopada, 13:00
Fortuna Głogówek 2-9 Orzeł Dzierżysław 12 listopada, 13:00
Victoria Cisek 5-2 Victoria 1900 Łany 12 listopada, 13:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 1-4 LZS Kujawy 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

LZS Lisięcice 6-3 LZS Kujawy 19 marca, 15:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 2-0 Victoria 1900 Łany 19 marca, 15:00
Victoria Cisek 5-1 Orzeł Dzierżysław 18 marca, 15:00
Fortuna Głogówek 3-2 LZS Kotlarnia-Goszyce 18 marca, 13:00
Rolnik Lewice 4-2 Śląsk Reńska Wieś 18 marca, 15:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 5-1 Odrzanka Dziergowice 18 marca, 15:00
FC Pilszcz 2-2 KS Twardawa 19 marca, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

FC Pilszcz 2-3 LZS Lisięcice 26 marca, 15:00
KS Twardawa 5-1 Partyzant/Rolnik Kazimierz 25 marca, 15:00
Odrzanka Dziergowice 6-0 Rolnik Lewice 26 marca, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 0-1 Fortuna Głogówek 25 marca, 15:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 1-1 Victoria Cisek 25 marca, 15:00
Orzeł Dzierżysław 2-5 Polonia Ściborzyce Wielkie 26 marca, 15:00
Victoria 1900 Łany 8-1 LZS Kujawy 25 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

LZS Lisięcice 3-2 Victoria 1900 Łany 1 kwietnia, 16:00
LZS Kujawy 2-3 Orzeł Dzierżysław 1 kwietnia, 16:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 0-1 LZS Kotlarnia-Goszyce 2 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 2-2 Śląsk Reńska Wieś 1 kwietnia, 16:00
Fortuna Głogówek 5-4 Odrzanka Dziergowice 1 kwietnia, 16:00
Rolnik Lewice 2-8 KS Twardawa 2 kwietnia, 16:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 3-1 FC Pilszcz 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Partyzant/Rolnik Kazimierz 1-7 LZS Lisięcice 8 kwietnia, 16:00
FC Pilszcz 9-2 Rolnik Lewice 9 kwietnia, 16:00
KS Twardawa 2-1 Fortuna Głogówek 9 kwietnia, 14:00
Odrzanka Dziergowice 1-9 Victoria Cisek 9 kwietnia, 16:00
Śląsk Reńska Wieś 2-0 Polonia Ściborzyce Wielkie 8 kwietnia, 16:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 0-1 LZS Kujawy 8 kwietnia, 16:00
Orzeł Dzierżysław 4-0 Victoria 1900 Łany 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

LZS Lisięcice 1-2 Orzeł Dzierżysław 23 kwietnia, 14:00
Victoria 1900 Łany 1-1 LZS Kotlarnia-Goszyce 22 kwietnia, 16:30
LZS Kujawy 3-0 Śląsk Reńska Wieś 22 kwietnia, 16:30
Polonia Ściborzyce Wielkie 0-3 Odrzanka Dziergowice 23 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 5-3
Victoria Cisek 4-1 KS Twardawa 22 kwietnia, 16:30
Fortuna Głogówek 3-6 FC Pilszcz 22 kwietnia, 16:30
Rolnik Lewice 5-4 Partyzant/Rolnik Kazimierz 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Rolnik Lewice 3-11 LZS Lisięcice 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant/Rolnik Kazimierz 6-2 Fortuna Głogówek 10 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
FC Pilszcz 4-4 Victoria Cisek 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Twardawa 6-3 Polonia Ściborzyce Wielkie 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odrzanka Dziergowice 6-5 LZS Kujawy 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Śląsk Reńska Wieś 0-2 Victoria 1900 Łany 10 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kotlarnia-Goszyce 2-1 Orzeł Dzierżysław 10 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 6-7 maja

LZS Lisięcice 3-1 LZS Kotlarnia-Goszyce 7 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 Śląsk Reńska Wieś 6 maja, 17:00
Victoria 1900 Łany 4-0 Odrzanka Dziergowice 6 maja, 17:00
LZS Kujawy 0-4 KS Twardawa 6 maja, 16:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 1-2 FC Pilszcz 7 maja, 17:00
Victoria Cisek 7-0 Partyzant/Rolnik Kazimierz 6 maja, 17:00
Fortuna Głogówek 7-0 Rolnik Lewice 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Fortuna Głogówek 2-2 LZS Lisięcice 14 maja, 18:00
Rolnik Lewice 0-3 Victoria Cisek 14 maja, 17:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 7-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 13 maja, 16:00
FC Pilszcz 6-1 LZS Kujawy 14 maja, 14:00
KS Twardawa 3-1 Victoria 1900 Łany 14 maja, 14:00
Odrzanka Dziergowice 0-5 Orzeł Dzierżysław 14 maja, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 3-3 LZS Kotlarnia-Goszyce 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

LZS Lisięcice 3-3 Śląsk Reńska Wieś 20 maja, 17:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 1-1 Odrzanka Dziergowice 20 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 KS Twardawa 21 maja, 17:00
Victoria 1900 Łany 1-1 FC Pilszcz 20 maja, 14:00
LZS Kujawy 1-2 Partyzant/Rolnik Kazimierz 21 maja, 16:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 6-0 Rolnik Lewice 21 maja, 17:00
Victoria Cisek 7-0 Fortuna Głogówek 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Victoria Cisek 10-0 LZS Lisięcice 27 maja, 17:00
Fortuna Głogówek 0-2 Polonia Ściborzyce Wielkie 27 maja, 17:00
Rolnik Lewice 0-2 LZS Kujawy 28 maja, 17:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 3-1 Victoria 1900 Łany 27 maja, 16:00
FC Pilszcz 4-6 Orzeł Dzierżysław 28 maja, 17:00
KS Twardawa 0-0 LZS Kotlarnia-Goszyce 27 maja, 17:00
Odrzanka Dziergowice 4-2 Śląsk Reńska Wieś 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

LZS Lisięcice 4-2 Odrzanka Dziergowice 4 czerwca, 14:00
Śląsk Reńska Wieś 3-7 KS Twardawa 3 czerwca, 17:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 2-4 FC Pilszcz 3 czerwca, 17:00
Orzeł Dzierżysław 1-2 Partyzant/Rolnik Kazimierz 4 czerwca, 14:00
Victoria 1900 Łany 4-0 Rolnik Lewice 3 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany przy stanie 4-1
LZS Kujawy 1-0 Fortuna Głogówek 3 czerwca, 16:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 0-3 Victoria Cisek 4 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Polonia Ściborzyce Wielkie 0-3 LZS Lisięcice 18 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Victoria Cisek 10-0 LZS Kujawy 18 czerwca, 17:00
Fortuna Głogówek 1-0 Victoria 1900 Łany 18 czerwca, 17:00
Rolnik Lewice 1-13 Orzeł Dzierżysław 18 czerwca, 17:00
Partyzant/Rolnik Kazimierz 1-3 LZS Kotlarnia-Goszyce 18 czerwca, 17:00
FC Pilszcz 2-2 Śląsk Reńska Wieś 18 czerwca, 17:00
KS Twardawa 3-4 Odrzanka Dziergowice 18 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

LZS Lisięcice 0-3 KS Twardawa 25 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-3
Odrzanka Dziergowice 3-3 FC Pilszcz 25 czerwca, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 1-1 Partyzant/Rolnik Kazimierz 25 czerwca, 17:00
LZS Kotlarnia-Goszyce 14-0 Rolnik Lewice 25 czerwca, 17:00
Orzeł Dzierżysław 4-1 Fortuna Głogówek 25 czerwca, 17:00
Victoria 1900 Łany 0-3 Victoria Cisek 25 czerwca, 17:00
LZS Kujawy - Polonia Ściborzyce Wielkie 25 czerwca, 17:00
goście nie dojechali

Autor: Michał Turulski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas