[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Racławia Racławice Śląskie 30 74 23 5 2 103-34 12 2 1 60-17 11 3 1 43-17
2.  Porawie Większyce 30 66 20 6 4 88-30 13 2 0 52-12 7 4 4 36-18
3.  Polonia Nysa 30 63 20 3 7 91-35 12 1 2 57-15 8 2 5 34-20
4.  LZS Walce 30 57 17 6 7 76-47 9 4 2 40-20 8 2 5 36-27
5.  LZS Przywory 30 54 16 6 8 69-46 8 3 4 32-19 8 3 4 37-27
6.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 49 15 4 11 50-37 9 2 4 29-17 6 2 7 21-20
7.  Burza Lipki 30 48 14 6 10 69-50 8 2 5 36-26 6 4 5 33-24
8.  Unia Krapkowice 30 45 13 6 11 59-54 8 3 4 29-17 5 3 7 30-37
9.  Fortuna Głogówek 30 44 13 5 12 58-63 8 1 6 30-30 5 4 6 28-33
10.  Sokół Niemodlin 30 42 13 3 14 53-46 9 3 3 36-18 4 0 11 17-28
11.  Unia Głuchołazy 30 36 10 6 14 51-62 5 4 6 23-29 5 2 8 28-33
12.  LKS Rusocin 30 29 8 5 17 53-77 5 3 7 29-34 3 2 10 24-43
13.  LZS Kałków 30 25 8 1 21 64-115 5 1 9 35-54 3 0 12 29-61
14.  Atom Grądy-Goświnowice 30 18 5 3 22 51-108 4 0 11 24-43 1 3 11 27-65 2 4 1 1 0 4-3
15.  Unia Tułowice 30 18 5 3 22 28-86 3 2 10 12-42 2 1 12 16-44 2 1 0 1 1 3-4
16.  Victoria Cisek 30 16 4 4 22 24-97 1 3 11 12-58 3 1 11 12-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Racławia Racławice Śląskie    2-1 1-0 1-3 4-2 2-2 3-3 3-2 4-1 1-0 5-0 6-0 11-1 9-0 5-1 3-1 
 2 Porawie Większyce3-3     4-1 2-0 2-0 3-0 1-0 3-3 4-0 4-0 5-0 4-2 5-1 8-1 2-1 2-0 
 3 Polonia Nysa4-0 3-1     4-2 4-1 0-1 1-1 4-1 5-2 4-0 4-0 8-0 4-2 5-1 1-3 6-0* 
 4 LZS Walce0-6 0-0 0-1     2-2 3-1 3-0 4-2 0-0 2-1 3-0 3-0 4-2 5-5 8-0 3-0 
 5 LZS Przywory0-2 1-4 0-2 4-1     0-2 1-1 0-0 2-2 3-0 4-0 2-0 6-4 2-0 4-1 3-0* 
 6 Naprzód Ujazd Niezdrowice1-1 2-3 1-3 1-2 0-0     3-1 1-2 2-0 1-0 1-0 3-1 1-0 4-3 3-0 5-1 
 7 Burza Lipki2-4 1-3 2-1 1-2 0-2 3-2     8-2 3-2 3-0* 3-3 2-1 0-2 4-0 4-2 0-0 
 8 Unia Krapkowice0-1 1-1 0-0 1-2 2-0 0-1 4-0     1-1 2-1 2-0 1-4 4-2 4-3 3-0 4-1 
 9 Fortuna Głogówek1-2 0-4 2-1 2-3 1-3 3-0 4-2 2-2     1-0 2-5 2-0 4-7 2-1 3-0* 1-0 
 10 Sokół Niemodlin0-1 0-2 0-1 3-3 3-3 2-0 1-1 4-1 3-2     2-0 3-0 3-1 6-0 4-2 2-1 
 11 Unia Głuchołazy0-2 1-1 2-2 3-2 0-1 1-0 1-5 3-2 0-1 1-0     1-1 4-1 5-5 0-3* 1-3 
 12 LKS Rusocin0-2 2-2 1-5 2-1 3-5 0-3 2-4 1-2 2-2 3-1 2-2     2-3 3-2 2-0 4-0 
 13 LZS Kałków5-5 3-2 3-2 1-9 3-6 1-6 0-2 1-3 3-4 2-4 0-4 3-4     6-3 1-0 3-0* 
 14 Atom Grądy-Goświnowice0-1 2-1 2-7 2-4 1-7 0-2 0-4 1-3 2-3 1-3 0-3 4-0 5-1     3-2 1-2 
 15 Unia Tułowice0-3* 0-4 0-3 0-0 1-2 2-1 0-2 1-0 2-3 0-3 0-6 1-11 3-0* 1-1     1-3 
 16 Victoria Cisek1-10 0-7* 2-5 0-2 1-3 0-0 0-7 1-5 0-5 0-4 0-5* 0-0 5-2 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Polonia Nysa 5-2 Fortuna Głogówek 17 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-1 Victoria Cisek 17 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 9-0 Atom Grądy-Goświnowice 17 sierpnia, 17:00
w Głogówku
LZS Walce 2-2 LZS Przywory 17 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 1-1 Porawie Większyce 17 sierpnia, 17:00
Burza Lipki 0-2 LZS Kałków 18 sierpnia, 13:00
LKS Rusocin 3-1 Sokół Niemodlin 17 sierpnia, 17:00
Unia Głuchołazy 0-3 Unia Tułowice 17 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy od 65. minuty nie grała wymagana liczba młodzieżowców

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Fortuna Głogówek 2-5 Unia Głuchołazy 11 września, 17:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia) przełożony
Sokół Niemodlin 4-2 Unia Tułowice 21 sierpnia, 18:00
LZS Kałków 3-4 LKS Rusocin 15 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 1-0 Burza Lipki 21 sierpnia, 18:00
LZS Przywory 0-0 Unia Krapkowice 21 sierpnia, 18:00
Atom Grądy-Goświnowice 2-4 LZS Walce 21 sierpnia, 18:00
Victoria Cisek 1-10 Racławia Racławice Śląskie 21 sierpnia, 18:00
Polonia Nysa 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-0 Fortuna Głogówek 24 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-0 Polonia Nysa 24 sierpnia, 17:00
LZS Walce 3-0 Victoria Cisek 24 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 4-3 Atom Grądy-Goświnowice 24 sierpnia, 17:00
Burza Lipki 0-2 LZS Przywory 24 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 2-2 Porawie Większyce 24 sierpnia, 17:00
Unia Tułowice 3-0 LZS Kałków 24 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości od 75. minuty nie grała wymagana liczba młodzieżowców
Unia Głuchołazy 1-0 Sokół Niemodlin 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Fortuna Głogówek 1-0 Sokół Niemodlin 31 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 2-1 Unia Tułowice 31 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 2-0 LKS Rusocin 31 sierpnia, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 0-4 Burza Lipki 31 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 1-5 Unia Krapkowice 31 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 4-2 LZS Walce 31 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 Racławia Racławice Śląskie 31 sierpnia, 17:00
Unia Głuchołazy 4-1 LZS Kałków 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

LZS Walce 3-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 7 września, 16:30
Unia Krapkowice 0-0 Polonia Nysa 7 września, 16:30
Burza Lipki 0-0 Victoria Cisek 7 września, 16:30
LKS Rusocin 3-2 Atom Grądy-Goświnowice 7 września, 16:30
Unia Tułowice 1-2 LZS Przywory 7 września, 16:30
Unia Głuchołazy 1-1 Porawie Większyce 7 września, 16:30
Sokół Niemodlin 3-1 LZS Kałków 8 września, 16:30
Fortuna Głogówek 1-2 Racławia Racławice Śląskie 7 września, 14:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Fortuna Głogówek 4-7 LZS Kałków 14 września, 16:00
Porawie Większyce 4-0 Sokół Niemodlin 14 września, 16:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-2 Unia Tułowice 15 września, 16:00
Victoria Cisek 0-0 LKS Rusocin 14 września, 16:00
Polonia Nysa 1-1 Burza Lipki 14 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 Unia Krapkowice 14 września, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 1-3 LZS Walce 14 września, 16:00
Unia Głuchołazy 0-1 LZS Przywory 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21 września

LZS Walce 0-0 Fortuna Głogówek 21 września, 16:00
Unia Krapkowice 0-1 Racławia Racławice Śląskie 21 września, 16:00
Burza Lipki 3-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 21 września, 16:00
LKS Rusocin 1-5 Polonia Nysa 21 września, 16:00
Unia Tułowice 1-3 Victoria Cisek 21 września, 16:00
Unia Głuchołazy 5-5 Atom Grądy-Goświnowice 21 września, 16:00
Sokół Niemodlin 3-3 LZS Przywory 21 września, 16:00
LZS Kałków 3-2 Porawie Większyce 21 września, 11:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Fortuna Głogówek 0-4 Porawie Większyce 28 września, 15:00
LZS Przywory 6-4 LZS Kałków 28 września, 15:00
Atom Grądy-Goświnowice 1-3 Sokół Niemodlin 29 września, 15:00
Polonia Nysa 1-3 Unia Tułowice 28 września, 11:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 LKS Rusocin 28 września, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 3-3 Burza Lipki 28 września, 15:00
LZS Walce 4-2 Unia Krapkowice 28 września, 15:00
Unia Głuchołazy 1-3 Victoria Cisek 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Unia Krapkowice 1-1 Fortuna Głogówek 5 października, 15:00
Burza Lipki 1-2 LZS Walce 5 października, 15:00
LKS Rusocin 0-2 Racławia Racławice Śląskie 5 października, 15:00
Unia Tułowice 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 5 października, 15:00
Unia Głuchołazy 2-2 Polonia Nysa 5 października, 15:00
Sokół Niemodlin 2-1 Victoria Cisek 6 października, 15:00
LZS Kałków 6-3 Atom Grądy-Goświnowice 6 października, 15:00
Porawie Większyce 2-0 LZS Przywory 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Fortuna Głogówek 1-3 LZS Przywory 12 października, 15:00
Atom Grądy-Goświnowice 2-1 Porawie Większyce 13 października, 15:00
Victoria Cisek 5-2 LZS Kałków 12 października, 15:00
Polonia Nysa 4-0 Sokół Niemodlin 12 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 Unia Głuchołazy 12 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 5-1 Unia Tułowice 12 października, 15:00
LZS Walce 3-0 LKS Rusocin 12 października, 15:00
Unia Krapkowice 4-0 Burza Lipki 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Burza Lipki 3-2 Fortuna Głogówek 19 października, 15:00
LKS Rusocin 1-2 Unia Krapkowice 19 października, 15:00
Unia Tułowice 0-0 LZS Walce 19 października, 15:00
Unia Głuchołazy 0-2 Racławia Racławice Śląskie 19 października, 15:00
Sokół Niemodlin 2-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 20 października, 15:00
LZS Kałków 3-2 Polonia Nysa 20 października, 15:00
Porawie Większyce 2-0 Victoria Cisek 19 października, 15:00
LZS Przywory 2-0 Atom Grądy-Goświnowice 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Fortuna Głogówek 2-1 Atom Grądy-Goświnowice 26 października, 14:30
Victoria Cisek 1-3 LZS Przywory 26 października, 14:30
Polonia Nysa 3-1 Porawie Większyce 26 października, 14:30
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 LZS Kałków 26 października, 14:30
Racławia Racławice Śląskie 1-0 Sokół Niemodlin 26 października, 14:30
Unia Krapkowice 3-0 Unia Tułowice 26 października, 14:30
Burza Lipki 2-1 LKS Rusocin 26 października, 14:30
Unia Głuchołazy 3-2 LZS Walce 26 października, 14:30

Kolejka 13 - 2-3 listopada

LKS Rusocin 2-2 Fortuna Głogówek 2 listopada, 13:00
Unia Tułowice 0-2 Burza Lipki 2 listopada, 13:00
Unia Głuchołazy 3-2 Unia Krapkowice 2 listopada, 13:00
Sokół Niemodlin 3-3 LZS Walce 2 listopada, 13:00
LZS Kałków 5-5 Racławia Racławice Śląskie 3 listopada, 13:00
Porawie Większyce 3-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 2 listopada, 13:00
LZS Przywory 0-2 Polonia Nysa 2 listopada, 13:00
Atom Grądy-Goświnowice 1-2 Victoria Cisek 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Fortuna Głogówek 1-0 Victoria Cisek 9 listopada, 13:00
Polonia Nysa 5-1 Atom Grądy-Goświnowice 9 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-0 LZS Przywory 9 listopada, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 2-1 Porawie Większyce 11 listopada, 13:00
LZS Walce 4-2 LZS Kałków 9 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 2-1 Sokół Niemodlin 9 listopada, 13:00
Burza Lipki 3-3 Unia Głuchołazy 9 listopada, 11:00
LKS Rusocin 2-0 Unia Tułowice 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Unia Tułowice 2-3 Fortuna Głogówek 16 listopada, 13:00
Unia Głuchołazy 1-1 LKS Rusocin 16 listopada, 13:00
Sokół Niemodlin 1-1 Burza Lipki 17 listopada, 13:00
LZS Kałków 1-3 Unia Krapkowice 17 listopada, 13:00
Porawie Większyce 2-0 LZS Walce 16 listopada, 13:00
LZS Przywory 0-2 Racławia Racławice Śląskie 16 listopada, 13:00
Atom Grądy-Goświnowice 0-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 listopada, 13:00
Victoria Cisek 2-5 Polonia Nysa 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 marca

Unia Tułowice 0-6 Unia Głuchołazy 22 marca, 15:00
Fortuna Głogówek 2-1 Polonia Nysa 22 marca, 15:00
Victoria Cisek 0-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 22 marca, 15:00
Atom Grądy-Goświnowice 0-1 Racławia Racławice Śląskie 23 marca, 15:00
LZS Przywory 4-1 LZS Walce 23 marca, 15:00
Porawie Większyce 3-3 Unia Krapkowice 22 marca, 15:00
LZS Kałków 0-2 Burza Lipki 22 marca, 15:00
Sokół Niemodlin 3-0 LKS Rusocin 23 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Unia Głuchołazy 0-1 Fortuna Głogówek 29 marca, 15:00
Unia Tułowice 0-3 Sokół Niemodlin 29 marca, 15:00
LKS Rusocin 2-3 LZS Kałków 29 marca, 15:00
Burza Lipki 1-3 Porawie Większyce 29 marca, 15:00
Unia Krapkowice 2-0 LZS Przywory 29 marca, 15:00
LZS Walce 5-5 Atom Grądy-Goświnowice 29 marca, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 3-1 Victoria Cisek 29 marca, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-3 Polonia Nysa 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Fortuna Głogówek 3-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 5 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 4-0 Racławia Racławice Śląskie 5 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 0-2 LZS Walce 5 kwietnia, 16:00
Atom Grądy-Goświnowice 1-3 Unia Krapkowice 6 kwietnia, 16:00
LZS Przywory 1-1 Burza Lipki 5 kwietnia, 16:00
Porawie Większyce 4-2 LKS Rusocin 5 kwietnia, 16:00
LZS Kałków 1-0 Unia Tułowice 6 kwietnia, 16:00
Sokół Niemodlin 2-0 Unia Głuchołazy 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

LZS Kałków 0-4 Unia Głuchołazy 13 kwietnia, 16:00 (100)
Sokół Niemodlin 3-2 Fortuna Głogówek 13 kwietnia, 16:00 (200)
Unia Tułowice 0-4 Porawie Większyce 12 kwietnia, 16:00 (100)
LKS Rusocin 3-5 LZS Przywory 12 kwietnia, 16:00 (80)
Burza Lipki 4-0 Atom Grądy-Goświnowice 12 kwietnia, 16:00 (100)
Unia Krapkowice 4-1 Victoria Cisek 12 kwietnia, 16:00 (120)
LZS Walce 0-1 Polonia Nysa 12 kwietnia, 16:00 (110)
Racławia Racławice Śląskie 2-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 12 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Racławia Racławice Śląskie 4-1 Fortuna Głogówek 19 kwietnia, 13:00 (200)
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 LZS Walce 19 kwietnia, 13:00 (200)
Polonia Nysa 4-1 Unia Krapkowice 19 kwietnia, 13:00 (250)
Victoria Cisek 0-7 Burza Lipki 19 kwietnia, 13:00 (50)
Atom Grądy-Goświnowice 4-0 LKS Rusocin 19 kwietnia, 13:00 (100)
LZS Przywory 4-1 Unia Tułowice 19 kwietnia, 13:00 (150)
Porawie Większyce 5-0 Unia Głuchołazy 19 kwietnia, 13:00 (70)
LZS Kałków 2-4 Sokół Niemodlin 19 kwietnia, 13:00 (250)

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

LZS Przywory 4-0 Unia Głuchołazy 26 kwietnia, 16:30 (100)
LZS Kałków 3-4 Fortuna Głogówek 27 kwietnia, 16:30 (200)
Sokół Niemodlin 0-2 Porawie Większyce 27 kwietnia, 16:30 (150)
w Tułowicach
Unia Tułowice 1-1 Atom Grądy-Goświnowice 26 kwietnia, 16:30 (50)
LKS Rusocin 4-0 Victoria Cisek 26 kwietnia, 16:30 (50)
Burza Lipki 2-1 Polonia Nysa 26 kwietnia, 16:30 (150)
Unia Krapkowice 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 26 kwietnia, 16:30 (80)
LZS Walce 0-6 Racławia Racławice Śląskie 26 kwietnia, 16:30 (200)

Kolejka 22 - 3-4 maja

Fortuna Głogówek 2-3 LZS Walce 3 maja, 17:00 (350)
Racławia Racławice Śląskie 3-2 Unia Krapkowice 3 maja, 17:00 (100)
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Burza Lipki 3 maja, 17:00 (100)
Polonia Nysa 8-0 LKS Rusocin 3 maja, 17:00 (150)
Victoria Cisek 1-1 Unia Tułowice 4 maja, 17:00 (50)
Atom Grądy-Goświnowice 0-3 Unia Głuchołazy 3 maja, 17:00 (100)
LZS Przywory 3-0 Sokół Niemodlin 4 maja, 17:00 (100)
Porawie Większyce 5-1 LZS Kałków 3 maja, 17:00 (150)

Kolejka 23 - 7 maja

Victoria Cisek 0-5 Unia Głuchołazy 14 maja, 17:30
(wo)
mecz przerwany w 35. minucie przy stanie 0-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Porawie Większyce 4-0 Fortuna Głogówek 7 maja, 17:30
LZS Kałków 3-6 LZS Przywory 7 maja, 17:30
Sokół Niemodlin 6-0 Atom Grądy-Goświnowice 8 maja, 17:30
w Tułowicach
Unia Tułowice 0-3 Polonia Nysa 7 maja, 17:30
LKS Rusocin 0-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 7 maja, 17:30
Burza Lipki 2-4 Racławia Racławice Śląskie 7 maja, 17:30
Unia Krapkowice 1-2 LZS Walce 7 maja, 17:30

Kolejka 24 - 10-11 maja

Fortuna Głogówek 2-2 Unia Krapkowice 10 maja, 17:00 (200)
LZS Walce 3-0 Burza Lipki 10 maja, 17:00 (100)
Racławia Racławice Śląskie 6-0 LKS Rusocin 10 maja, 17:00 (100)
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 Unia Tułowice 10 maja, 17:00 (70)
Polonia Nysa 4-0 Unia Głuchołazy 10 maja, 17:00 (200)
Victoria Cisek 0-4 Sokół Niemodlin 10 maja, 17:00 (50)
Atom Grądy-Goświnowice 5-1 LZS Kałków 11 maja, 17:00 (100)
LZS Przywory 1-4 Porawie Większyce 10 maja, 17:00 (200)

Kolejka 25 - 17-18 maja

LZS Przywory 2-2 Fortuna Głogówek 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Porawie Większyce 8-1 Atom Grądy-Goświnowice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kałków 3-0 Victoria Cisek 4 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Sokół Niemodlin 0-1 Polonia Nysa 3 czerwca, 18:00
w Tułowicach / w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Głuchołazy 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Tułowice 0-3 Racławia Racławice Śląskie 4 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
LKS Rusocin 2-1 LZS Walce 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Lipki 8-2 Unia Krapkowice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 24-25 maja

Fortuna Głogówek 4-2 Burza Lipki 24 maja, 17:00
Unia Krapkowice 1-4 LKS Rusocin 24 maja, 17:00
LZS Walce 8-0 Unia Tułowice 24 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 5-0 Unia Głuchołazy 24 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 Sokół Niemodlin 24 maja, 17:00
Polonia Nysa 4-2 LZS Kałków 24 maja, 17:00
Victoria Cisek 0-7 Porawie Większyce 24 maja, 17:00
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-7 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Atom Grądy-Goświnowice 1-7 LZS Przywory 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28 maja

LZS Walce 3-0 Unia Głuchołazy 28 maja, 18:00
Atom Grądy-Goświnowice 2-3 Fortuna Głogówek 28 maja, 18:00
LZS Przywory 3-0 Victoria Cisek 28 maja, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Porawie Większyce 4-1 Polonia Nysa 28 maja, 18:00
LZS Kałków 1-6 Naprzód Ujazd Niezdrowice 28 maja, 18:00
Sokół Niemodlin 0-1 Racławia Racławice Śląskie 29 maja, 18:00
w Tułowicach
Unia Tułowice 1-0 Unia Krapkowice 28 maja, 18:00
LKS Rusocin 2-4 Burza Lipki 28 maja, 18:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Fortuna Głogówek 2-0 LKS Rusocin 31 maja, 17:00 (150)
Burza Lipki 4-2 Unia Tułowice 31 maja, 17:00 (100)
Unia Krapkowice 2-0 Unia Głuchołazy 31 maja, 17:00 (100)
LZS Walce 2-1 Sokół Niemodlin 31 maja, 17:00 (100)
Racławia Racławice Śląskie 11-1 LZS Kałków 31 maja, 17:00 (50)
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-3 Porawie Większyce 31 maja, 15:00 (150)
Polonia Nysa 4-1 LZS Przywory 31 maja, 17:00 (120)
Victoria Cisek 1-2 Atom Grądy-Goświnowice 31 maja, 17:00 (20)

Kolejka 29 - 7 czerwca

Victoria Cisek 0-5 Fortuna Głogówek 7 czerwca, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 2-7 Polonia Nysa 7 czerwca, 17:00
LZS Przywory 0-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 7 czerwca, 17:00
Porawie Większyce 3-3 Racławia Racławice Śląskie 7 czerwca, 17:00
LZS Kałków 1-9 LZS Walce 7 czerwca, 17:00
Sokół Niemodlin 4-1 Unia Krapkowice 7 czerwca, 17:00
w Łosiowie
Unia Głuchołazy 1-5 Burza Lipki 7 czerwca, 17:00
Unia Tułowice 1-11 LKS Rusocin 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Fortuna Głogówek 3-0 Unia Tułowice 14 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Rusocin 2-2 Unia Głuchołazy 14 czerwca, 17:00
Burza Lipki 3-0 Sokół Niemodlin 14 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Unia Krapkowice 4-2 LZS Kałków 14 czerwca, 17:00
LZS Walce 0-0 Porawie Większyce 14 czerwca, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 4-2 LZS Przywory 14 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-3 Atom Grądy-Goświnowice 14 czerwca, 17:00
Polonia Nysa 6-0 Victoria Cisek 14 czerwca, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 47. minucie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Saltex IV liga 2013/2014 (opolska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (opolska I)

Klasa A 2013/2014 (Opole I)
Klasa A 2013/2014 (Opole II)
Klasa A 2013/2014 (Opole III)
Klasa A 2013/2014 (Opole IV)
Klasa A 2013/2014 (Opole V)
Klasa A 2013/2014 (Opole VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas