[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2013/2014, grupa: Opole IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Zawadzkie 28 74 24 2 2 96-23 12 2 0 53-13 12 0 2 43-10
2.  Jedność Rozmierka 28 66 21 3 4 83-28 11 2 1 47-11 10 1 3 36-17
3.  KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 28 57 17 6 5 80-43 8 3 3 36-20 9 3 2 44-23
4.  Śląsk Reńska Wieś 28 43 13 4 11 70-60 7 3 4 36-28 6 1 7 34-32 2 4 1 1 0 6-1
5.  Chemik II Kędzierzyn-Koźle 28 43 12 7 9 64-47 7 0 7 32-26 5 7 2 32-21 2 1 0 1 1 1-6
6.  ZKS Górażdże 28 41 13 2 13 54-57 7 2 5 29-22 6 0 8 25-35
7.  Victoria Żyrowa 28 40 12 4 12 73-86 8 1 5 44-31 4 3 7 29-55
8.  Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 28 38 11 5 12 46-47 5 2 7 23-20 6 3 5 23-27 2 4 1 1 0 5-1
9.  Tarnovia Tarnów Opolski 28 38 10 8 10 61-66 6 4 4 30-29 4 4 6 31-37 2 1 0 1 1 1-5
10.  LZS Żywocice 28 37 10 7 11 68-61 6 2 6 36-26 4 5 5 32-35
11.  LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 28 34 9 7 12 54-67 5 4 5 36-38 4 3 7 18-29 2 4 1 1 0 3-2
12.  Błękitni Jaryszów 28 34 10 4 14 56-56 6 3 5 29-23 4 1 9 27-33 2 1 0 1 1 2-3
13.  LZS Chorula 28 26 7 5 16 57-82 4 3 7 35-34 3 2 9 22-48
14.  LZS Kadłubiec 28 22 6 4 18 69-106 3 3 8 39-51 3 1 10 30-55
15.  KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 28 2 0 2 26 20-122 0 1 13 12-62 0 1 13 8-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Stal Zawadzkie    2-1 1-1 5-1 3-1 7-1 4-1 4-1 3-2 0-0 4-0 4-1 6-0 7-1 3-2 
 2 Jedność Rozmierka3-0*     3-2 5-0 1-1 6-1 2-3 1-0 4-2 7-0 0-0 2-1 5-1 5-0 3-0 
 3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)0-1 3-1     1-5 2-2 3-2 1-1 0-2 2-2 3-0 3-0 3-1 8-0 4-3 3-0* 
 4 Śląsk Reńska Wieś0-6 0-0 3-0     1-1 3-5 4-3 1-2 3-0 5-2 3-0 3-1 3-3 3-4 4-1 
 5 Chemik II Kędzierzyn-Koźle0-4 1-2 1-2 0-5     0-1 7-0 3-0 2-4 1-4 3-1 4-2 2-0 5-1 3-0 
 6 ZKS Górażdże1-4 0-2 0-2 0-2 0-3     2-0 2-0 2-2 2-2 3-1 3-2 4-0 4-2 6-0 
 7 Victoria Żyrowa0-2 0-3 2-6 5-3 3-1 3-1     2-4 6-3 2-2 4-0 0-4 5-0 6-2 6-0 
 8 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie0-2 3-4 1-2 0-2 1-2 1-3 2-2     4-0 2-0 0-0 2-1 1-2 4-0 2-0 
 9 Tarnovia Tarnów Opolski0-4 1-2 2-2 1-3 0-0 2-1 4-4 1-1     1-7 2-1 3-2 2-1 4-1 7-0 
 10 LZS Żywocice0-3* 2-3 0-2 2-2 1-3 1-0 11-2 2-3 0-3     2-2 3-1 2-1 6-1 4-0 
 11 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)1-3 2-5 0-8* 4-3 4-4 3-1 8-2 3-0 1-2 0-3     1-1 4-1 4-4 1-1 
 12 Błękitni Jaryszów0-3 1-0 1-3 2-1 3-3 1-4 6-1 1-2 5-0 1-1 1-2     3-3 2-0 2-0 
 13 LZS Chorula2-1 0-2 4-5 3-1 1-1 4-1 2-3 1-2 2-2 4-4 1-2 2-3     1-5 8-2 
 14 LZS Kadłubiec2-4 2-8 5-5 3-2 0-4 1-3 2-5 4-4 2-2 4-3 1-2 2-3 3-4     8-2 
 15 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)1-6 0-3 0-4 1-4 1-6 0-1 0-2 2-2 1-7 3-4 2-7 1-4 0-6 0-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Victoria Żyrowa.
 
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-2 LZS Chorula 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Jaryszów 2-0 LZS Kadłubiec 25 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów Opolski 1-3 Śląsk Reńska Wieś 25 sierpnia, 17:00
Jedność Rozmierka 3-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 25 sierpnia, 17:00
ZKS Górażdże 0-3 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 25 sierpnia, 17:00
lub 0-2
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-8 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-8; w drużynie gospodarzy od 46. minuty nie grała wymagana liczba młodzieżowców
LZS Żywocice 0-3 Stal Zawadzkie 24 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy nie wystąpiła wymagana liczba młodzieżowców

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Pauza: LZS Chorula.
 
Stal Zawadzkie 4-1 Victoria Żyrowa 28 sierpnia, 18:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-0 LZS Żywocice 28 sierpnia, 18:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 3-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 28 sierpnia, 18:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 0-1 ZKS Górażdże 28 sierpnia, 18:00
Śląsk Reńska Wieś 0-0 Jedność Rozmierka 28 sierpnia, 18:00
LZS Kadłubiec 2-2 Tarnovia Tarnów Opolski 28 sierpnia, 18:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 2-1 Błękitni Jaryszów 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Stal Zawadzkie.
 
Błękitni Jaryszów 3-3 LZS Chorula 1 września, 17:00
Tarnovia Tarnów Opolski 1-1 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1 września, 17:00
Jedność Rozmierka 5-0 LZS Kadłubiec 1 września, 17:00
ZKS Górażdże 0-2 Śląsk Reńska Wieś 31 sierpnia, 17:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-1 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1 września, 17:00
LZS Żywocice 1-3 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1 września, 17:00
Victoria Żyrowa 2-6 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle).
 
LZS Chorula 2-1 Stal Zawadzkie 7 września, 16:30
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 7-0 Victoria Żyrowa 8 września, 16:30
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 3-4 LZS Żywocice 8 września, 16:30
Śląsk Reńska Wieś 3-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 7 września, 16:30
LZS Kadłubiec 1-3 ZKS Górażdże 8 września, 16:30
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 3-4 Jedność Rozmierka 8 września, 16:30
Błękitni Jaryszów 5-0 Tarnovia Tarnów Opolski 8 września, 16:30

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Chemik II Kędzierzyn-Koźle.
 
Tarnovia Tarnów Opolski 2-1 LZS Chorula 15 września, 16:00
Jedność Rozmierka 2-1 Błękitni Jaryszów 15 września, 16:00
ZKS Górażdże 2-0 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 15 września, 16:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-4 LZS Kadłubiec 15 września, 16:00
LZS Żywocice 2-2 Śląsk Reńska Wieś 14 września, 16:00
Victoria Żyrowa 6-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 15 września, 16:00
Stal Zawadzkie 1-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Pauza: KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle).
 
LZS Chorula 4-5 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 18 września, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-4 Stal Zawadzkie 18 września, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 4-3 Victoria Żyrowa 18 września, 17:00
LZS Kadłubiec 4-3 LZS Żywocice 18 września, 17:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 0-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 18 września, 17:00
Błękitni Jaryszów 1-4 ZKS Górażdże 19 września, 17:00
Tarnovia Tarnów Opolski 1-2 Jedność Rozmierka 18 września, 17:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Pauza: Śląsk Reńska Wieś.
 
Jedność Rozmierka 5-1 LZS Chorula 22 września, 16:00
ZKS Górażdże 2-2 Tarnovia Tarnów Opolski 22 września, 11:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-1 Błękitni Jaryszów 22 września, 16:00
LZS Żywocice 2-3 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 22 września, 16:00
Victoria Żyrowa 6-2 LZS Kadłubiec 22 września, 16:00
Stal Zawadzkie 3-2 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 21 września, 16:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-2 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Pauza: LZS Kadłubiec.
 
LZS Chorula 1-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 29 września, 15:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 0-4 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 29 września, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 0-6 Stal Zawadzkie 28 września, 15:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 2-2 Victoria Żyrowa 29 września, 15:00
Błękitni Jaryszów 1-1 LZS Żywocice 29 września, 15:00
Tarnovia Tarnów Opolski 2-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 29 września, 15:00
Jedność Rozmierka 6-1 ZKS Górażdże 29 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Pauza: Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie.
 
ZKS Górażdże 4-0 LZS Chorula 5 października, 15:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-5 Jedność Rozmierka 6 października, 15:00
LZS Żywocice 0-3 Tarnovia Tarnów Opolski 6 października, 15:00
Victoria Żyrowa 0-4 Błękitni Jaryszów 6 października, 15:00
Stal Zawadzkie 7-1 LZS Kadłubiec 5 października, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-5 Śląsk Reńska Wieś 6 października, 15:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 3-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Pauza: Błękitni Jaryszów.
 
LZS Chorula 8-2 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 12 października, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 1-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 13 października, 15:00
LZS Kadłubiec 5-5 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 13 października, 15:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 0-2 Stal Zawadzkie 13 października, 15:00
Tarnovia Tarnów Opolski 4-4 Victoria Żyrowa 13 października, 15:00
Jedność Rozmierka 7-0 LZS Żywocice 13 października, 15:00
ZKS Górażdże 3-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: Tarnovia Tarnów Opolski.
 
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-1 LZS Chorula 20 października, 15:00
LZS Żywocice 1-0 ZKS Górażdże 19 października, 15:00
Victoria Żyrowa 0-3 Jedność Rozmierka 20 października, 15:00
Stal Zawadzkie 4-1 Błękitni Jaryszów 19 października, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-2 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 20 października, 15:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 5-1 LZS Kadłubiec 19 października, 15:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-4 Śląsk Reńska Wieś 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Jedność Rozmierka.
 
LZS Chorula 3-1 Śląsk Reńska Wieś 26 października, 13:30
LZS Kadłubiec 8-2 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 27 października, 13:30
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-2 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 27 października, 13:30
Błękitni Jaryszów 1-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 27 października, 13:30
Tarnovia Tarnów Opolski 0-4 Stal Zawadzkie 27 października, 13:30
ZKS Górażdże 2-0 Victoria Żyrowa 26 października, 13:30
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-3 LZS Żywocice 27 października, 13:30

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: ZKS Górażdże.
 
LZS Żywocice 2-1 LZS Chorula 2 listopada, 13:00
Victoria Żyrowa 4-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3 listopada, 13:00
Stal Zawadzkie 2-1 Jedność Rozmierka 2 listopada, 13:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-2 Tarnovia Tarnów Opolski 3 listopada, 13:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 4-2 Błękitni Jaryszów 3 listopada, 13:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-2 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 3 listopada, 13:00
Śląsk Reńska Wieś 3-4 LZS Kadłubiec 2 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Pauza: LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich).
 
LZS Chorula 1-5 LZS Kadłubiec 9 listopada, 13:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 0-2 Śląsk Reńska Wieś 10 listopada, 13:00
Błękitni Jaryszów 2-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 10 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnów Opolski 0-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 10 listopada, 13:00
Jedność Rozmierka 3-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 10 listopada, 13:00
ZKS Górażdże 1-4 Stal Zawadzkie 9 listopada, 11:00
LZS Żywocice 11-2 Victoria Żyrowa 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Pauza: LZS Żywocice.
 
Victoria Żyrowa 5-0 LZS Chorula 17 listopada, 13:00
Stal Zawadzkie 4-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 16 listopada, 13:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-2 ZKS Górażdże 17 listopada, 13:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-2 Jedność Rozmierka 17 listopada, 13:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-7 Tarnovia Tarnów Opolski 17 listopada, 13:00
Śląsk Reńska Wieś 3-1 Błękitni Jaryszów 16 listopada, 13:00
LZS Kadłubiec 4-4 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 17 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 marca

Pauza: Victoria Żyrowa.
 
LZS Chorula 1-2 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 22 marca, 15:00
LZS Kadłubiec 2-3 Błękitni Jaryszów 23 marca, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 3-0 Tarnovia Tarnów Opolski 22 marca, 15:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 0-3 Jedność Rozmierka 23 marca, 15:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-1 ZKS Górażdże 23 marca, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 23 marca, 15:00
Stal Zawadzkie 0-0 LZS Żywocice 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Pauza: LZS Chorula.
 
Victoria Żyrowa 0-2 Stal Zawadzkie 30 marca, 15:00
LZS Żywocice 0-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 29 marca, 15:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-4 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 30 marca, 15:00
ZKS Górażdże 6-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 29 marca, 15:00
Jedność Rozmierka 5-0 Śląsk Reńska Wieś 30 marca, 15:00
Tarnovia Tarnów Opolski 4-1 LZS Kadłubiec 30 marca, 15:00
Błękitni Jaryszów 1-2 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 30 marca, 15:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Pauza: Stal Zawadzkie.
 
LZS Chorula 2-3 Błękitni Jaryszów 5 kwietnia, 16:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 4-0 Tarnovia Tarnów Opolski 6 kwietnia, 16:00
LZS Kadłubiec 2-8 Jedność Rozmierka 6 kwietnia, 16:00
Śląsk Reńska Wieś 3-5 ZKS Górażdże 5 kwietnia, 16:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-7 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 6 kwietnia, 16:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-4 LZS Żywocice 5 kwietnia, 16:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-1 Victoria Żyrowa 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Pauza: KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle).
 
Stal Zawadzkie 6-0 LZS Chorula 12 kwietnia, 16:00
Victoria Żyrowa 3-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 13 kwietnia, 16:00
LZS Żywocice 4-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 12 kwietnia, 16:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-3 Śląsk Reńska Wieś 13 kwietnia, 16:00
ZKS Górażdże 4-2 LZS Kadłubiec 12 kwietnia, 16:00
Jedność Rozmierka 1-0 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 13 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnów Opolski 3-2 Błękitni Jaryszów 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Pauza: Chemik II Kędzierzyn-Koźle.
 
LZS Chorula 2-2 Tarnovia Tarnów Opolski 27 kwietnia, 16:30
Błękitni Jaryszów 1-0 Jedność Rozmierka 27 kwietnia, 16:30
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-3 ZKS Górażdże 27 kwietnia, 16:30
LZS Kadłubiec 1-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 27 kwietnia, 16:30
Śląsk Reńska Wieś 5-2 LZS Żywocice 26 kwietnia, 16:30
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 0-2 Victoria Żyrowa 27 kwietnia, 16:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-1 Stal Zawadzkie 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 3-4 maja

Pauza: KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle).
 
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 8-0 LZS Chorula 4 maja, 17:00
Stal Zawadzkie 3-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 4 maja, 17:00
Victoria Żyrowa 5-3 Śląsk Reńska Wieś 4 maja, 17:00
LZS Żywocice 6-1 LZS Kadłubiec 3 maja, 17:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-0 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 4 maja, 17:00
ZKS Górażdże 3-2 Błękitni Jaryszów 3 maja, 17:00
Jedność Rozmierka 4-2 Tarnovia Tarnów Opolski 4 maja, 17:00

Kolejka 22 - 10-11 maja

Pauza: Śląsk Reńska Wieś.
 
LZS Chorula 0-2 Jedność Rozmierka 10 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów Opolski 2-1 ZKS Górażdże 11 maja, 17:00
Błękitni Jaryszów 1-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 10 maja, 17:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 2-0 LZS Żywocice 11 maja, 17:00
LZS Kadłubiec 2-5 Victoria Żyrowa 11 maja, 17:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-6 Stal Zawadzkie 11 maja, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 11 maja, 17:00

Kolejka 23 - 17-18 maja

Pauza: LZS Kadłubiec.
 
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2-0 LZS Chorula 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 11 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 maja, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Stal Zawadzkie 5-1 Śląsk Reńska Wieś 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Żyrowa 2-4 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Żywocice 3-1 Błękitni Jaryszów 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-2 Tarnovia Tarnów Opolski 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ZKS Górażdże 0-2 Jedność Rozmierka 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 24 - 24-25 maja

Pauza: Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie.
 
LZS Chorula 4-1 ZKS Górażdże 24 maja, 17:00
Jedność Rozmierka 0-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 25 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów Opolski 1-7 LZS Żywocice 24 maja, 17:00
Błękitni Jaryszów 6-1 Victoria Żyrowa 25 maja, 17:00
LZS Kadłubiec 2-4 Stal Zawadzkie 25 maja, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 3-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 24 maja, 17:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-6 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 25 maja, 17:00

Kolejka 25 - 28 maja

Pauza: Błękitni Jaryszów.
 
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 0-6 LZS Chorula 28 maja, 18:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-5 Śląsk Reńska Wieś 28 maja, 18:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4-3 LZS Kadłubiec 28 maja, 18:00
Stal Zawadzkie 4-1 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 28 maja, 18:00
Victoria Żyrowa 6-3 Tarnovia Tarnów Opolski 28 maja, 18:00
LZS Żywocice 2-3 Jedność Rozmierka 28 maja, 18:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-1 ZKS Górażdże 28 maja, 18:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Tarnovia Tarnów Opolski.
 
LZS Chorula 1-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 31 maja, 17:00
ZKS Górażdże 2-2 LZS Żywocice 31 maja, 11:00
Jedność Rozmierka 2-3 Victoria Żyrowa 1 czerwca, 17:00
Błękitni Jaryszów 0-3 Stal Zawadzkie 1 czerwca, 17:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1 czerwca, 17:00
LZS Kadłubiec 0-4 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1 czerwca, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 4-1 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Pauza: Jedność Rozmierka.
 
Śląsk Reńska Wieś 3-3 LZS Chorula 7 czerwca, 17:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 0-6 LZS Kadłubiec 8 czerwca, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 3-0 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 8 czerwca, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-1 Błękitni Jaryszów 8 czerwca, 17:00
Stal Zawadzkie 3-2 Tarnovia Tarnów Opolski 8 czerwca, 17:00
Victoria Żyrowa 3-1 ZKS Górażdże 8 czerwca, 17:00
LZS Żywocice 2-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 7 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

Pauza: ZKS Górażdże.
 
LZS Chorula 4-4 LZS Żywocice 14 czerwca, 18:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 8-2 Victoria Żyrowa 15 czerwca, 17:00
Jedność Rozmierka 3-0 Stal Zawadzkie 15 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości od 75. do 80. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Tarnovia Tarnów Opolski 2-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 15 czerwca, 17:00
Błękitni Jaryszów 3-3 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 14 czerwca, 17:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 2-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 15 czerwca, 17:00
LZS Kadłubiec 3-2 Śląsk Reńska Wieś 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Pauza: LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich).
 
LZS Kadłubiec 3-4 LZS Chorula 18 czerwca, 18:00
Śląsk Reńska Wieś 1-2 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 18 czerwca, 18:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-4 Błękitni Jaryszów 18 czerwca, 18:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2-4 Tarnovia Tarnów Opolski 18 czerwca, 18:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-1 Jedność Rozmierka 18 czerwca, 18:00
Stal Zawadzkie 7-1 ZKS Górażdże 18 czerwca, 18:00
Victoria Żyrowa 2-2 LZS Żywocice 18 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 22 czerwca

Pauza: LZS Żywocice.
 
LZS Chorula 2-3 Victoria Żyrowa 22 czerwca, 17:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-3 Stal Zawadzkie 22 czerwca, 17:00
ZKS Górażdże 0-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 22 czerwca, 17:00
Jedność Rozmierka 1-1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 22 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnów Opolski 7-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 22 czerwca, 17:00
Błękitni Jaryszów 2-1 Śląsk Reńska Wieś 22 czerwca, 17:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 4-0 LZS Kadłubiec 22 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (opolska I)
Klasa okręgowa 2013/2014 (opolska II)

Klasa A 2013/2014 (Opole I)
Klasa A 2013/2014 (Opole II)
Klasa A 2013/2014 (Opole III)
Klasa A 2013/2014 (Opole V)
Klasa A 2013/2014 (Opole VI)

Klasa B 2013/2014 (Głubczyce)
Klasa B 2013/2014 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2013/2014 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2013/2014 (Kluczbork I)
Klasa B 2013/2014 (Kluczbork II)
Klasa B 2013/2014 (Kluczbork III)
Klasa B 2013/2014 (Nysa I)
Klasa B 2013/2014 (Nysa II)
Klasa B 2013/2014 (Nysa III)
Klasa B 2013/2014 (Olesno)
Klasa B 2013/2014 (Opole I)
Klasa B 2013/2014 (Opole II)
Klasa B 2013/2014 (Opole III (Brzeg))
Klasa B 2013/2014 (Opole IV (Brzeg))
Klasa B 2013/2014 (Prudnik)
Klasa B 2013/2014 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2013/2014 (Strzelce Opolskie II)
Klasa B 2013/2014 (Strzelce Opolskie III)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas