[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Edra Poborszów 30 80 25 5 0 99-16 13 2 0 57-9 12 3 0 42-7
2.  Orzeł Polska Cerekiew 30 67 20 7 3 79-37 9 4 2 38-18 11 3 1 41-19
3.  Fortuna Głogówek 30 64 20 4 6 74-35 10 3 2 39-17 10 1 4 35-18
4.  Ruch Zdzieszowice 30 59 18 5 7 90-42 11 2 2 53-16 7 3 5 37-26
5.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 44 13 5 12 50-51 8 3 4 33-21 5 2 8 17-30
6.  Czarni Otmuchów 30 43 13 4 13 74-66 7 2 6 42-32 6 2 7 32-34 2 4 1 1 0 4-2
7.  Unia Reńska Wieś 30 43 12 7 11 48-57 7 1 7 23-32 5 6 4 25-25 2 1 0 1 1 2-4
8.  LKS Goświnowice 30 41 12 5 13 67-46 7 2 6 39-16 5 3 7 28-30
9.  Sudety Burgrabice 30 40 12 4 14 62-72 7 3 5 36-28 5 1 9 26-44 2 6 2 0 0 8-4
10.  Orzeł Dzierżysław 30 40 12 4 14 45-59 8 2 5 24-23 4 2 9 21-36 2 0 0 0 2 4-8
11.  Polonia Gołuszowice-Głubczyce 30 37 11 4 15 62-68 9 1 5 40-26 2 3 10 22-42 2 6 2 0 0 5-1
12.  Pogoń Prudnik 30 37 11 4 15 50-57 5 2 8 32-28 6 2 7 18-29 2 0 0 0 2 1-5
13.  Czarni Korfantów 30 32 9 5 16 45-63 5 3 7 23-28 4 2 9 22-35
14.  LZS Bodzanów 30 28 9 1 20 58-104 6 1 8 35-44 3 0 12 23-60
15.  Odra Kędzierzyn-Koźle 30 17 5 2 23 17-73 2 1 12 5-36 3 1 11 12-37
16.  KS Kędzierzyn-Koźle 30 13 3 4 23 22-96 2 3 10 11-38 1 1 13 11-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Edra Poborszów    1-1 2-1 6-0 3-0 2-0 3-0 5-2 3-0* 3-0 3-0 1-1 4-0 8-2 3-2 10-0 
 2 Orzeł Polska Cerekiew2-2     2-1 2-0 1-1 4-1 0-0 3-1 6-1 2-2 1-2 3-1 4-2 4-2 0-2 4-0 
 3 Fortuna Głogówek0-0 2-2     1-0 1-0 3-2 6-0 3-3 3-1 2-3 4-1 0-1 4-1 5-2 3-0* 2-1 
 4 Ruch Zdzieszowice0-3 4-1 0-1     6-2 6-1 0-0 3-0 5-2 0-0 5-1 6-2 4-1 4-1 4-1 6-0 
 5 Naprzód Ujazd Niezdrowice0-1 1-3 0-2 3-3     0-0 3-1 3-3 2-1 2-0 3-2 1-2 2-1 8-1 3-0* 2-1 
 6 Czarni Otmuchów1-3 3-5 0-4 3-2 1-3     2-2 4-1 2-1 0-1 2-2 6-1 1-3 7-4 3-0* 7-0 
 7 Unia Reńska Wieś0-7 1-4 0-2 3-3 1-3 0-2     1-0 2-1 2-0 3-2 2-1 0-3 0-3 4-1 4-0 
 8 LKS Goświnowice0-1 1-3 2-3 0-1 5-1 2-1 1-1     8-0 7-1 5-0 0-1 0-2 5-0 1-1 2-0 
 9 Sudety Burgrabice2-6 0-1 1-6 2-2 5-0 3-4 1-4 1-0     4-2 3-1 2-0 0-0 8-1 3-0* 1-1 
 10 Orzeł Dzierżysław1-5 1-2 3-2 3-2 1-0 1-1 0-1 2-1 2-4     2-2 1-2 2-1 1-0 3-0* 1-0 
 11 Polonia Gołuszowice-Głubczyce0-3 2-2 2-1 2-4 3-0 4-5 6-2 0-2 2-3 2-0     4-1 2-1 4-2 3-0* 4-0 
 12 Pogoń Prudnik0-1 0-3 1-2 0-2 2-0 5-3 1-1 2-5 2-3 5-2 0-1     2-2 4-1 1-2 7-0 
 13 Czarni Korfantów0-0 0-4 1-2 0-3 1-1 1-2 2-2 0-2 1-3 3-0 5-4 3-1     2-1 1-2 3-1 
 14 LZS Bodzanów1-4 2-5 2-3 1-9 0-1 2-4 0-3* 3-3 2-1 2-1 4-3 0-1 8-2     3-0* 5-4 
 15 Odra Kędzierzyn-Koźle0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-3 1-0 0-3 0-3* 1-2 1-5 1-0 0-3* 0-3* 0-1     0-3* 
 16 KS Kędzierzyn-Koźle0-3 1-2 1-4 0-3 0-2 0-6 0-5 0-2 3-3 1-4 1-1 0-0 2-0 0-2 2-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

LZS Bodzanów 8-2 Czarni Korfantów
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-0 Czarni Otmuchów
Edra Poborszów 3-0 Unia Reńska Wieś 15 sierpnia, 17:00
mecz ten początkowo został zweryfikowany przez WG OZPN jako vo dla Unii za udział zaw.poniżej 16 lat.W postępowaniu wyjaśniającym Komisja Odwoławcza przy OZPN przywróciła wynik z boiska,ponieważ winę poniósł organ zatwierdzający zawonika.
Orzeł Dzierżysław 3-2 Fortuna Głogówek 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 2-5 LKS Goświnowice
Sudety Burgrabice 3-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Ruch Zdzieszowice 4-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Polska Cerekiew 4-0 KS Kędzierzyn-Koźle
zmiana gospodarza

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Czarni Korfantów 1-2 Odra Kędzierzyn-Koźle
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-4 Ruch Zdzieszowice
LKS Goświnowice 8-0 Sudety Burgrabice
Fortuna Głogówek 0-1 Pogoń Prudnik
Unia Reńska Wieś 2-0 Orzeł Dzierżysław 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Polska Cerekiew 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
LZS Bodzanów 5-4 KS Kędzierzyn-Koźle 21 sierpnia, 18:00
Edra Poborszów 2-0 Czarni Otmuchów

Kolejka 3 - 28 sierpnia

KS Kędzierzyn-Koźle 2-0 Czarni Korfantów
Naprzód Ujazd Niezdrowice 8-1 LZS Bodzanów
Edra Poborszów 1-1 Orzeł Polska Cerekiew 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 Czarni Otmuchów 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 1-1 Unia Reńska Wieś
Sudety Burgrabice 1-6 Fortuna Głogówek
Ruch Zdzieszowice 3-0 LKS Goświnowice
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-0 Polonia Gołuszowice-Głubczyce

Kolejka 4 - 4 września

Czarni Korfantów 5-4 Polonia Gołuszowice-Głubczyce 5 września, 16:00
LKS Goświnowice 1-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 5 września, 16:00
Fortuna Głogówek 1-0 Ruch Zdzieszowice 4 września, 16:00
Unia Reńska Wieś 2-1 Sudety Burgrabice 5 września, 16:00
w Nysie na boisku Polonii
Czarni Otmuchów 6-1 Pogoń Prudnik 5 września, 16:00
Orzeł Polska Cerekiew 2-2 Orzeł Dzierżysław 4 września, 16:00
LZS Bodzanów 1-4 Edra Poborszów 5 września, 16:00
KS Kędzierzyn-Koźle 0-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11 września

Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 Czarni Korfantów 11 września, 17:00
Edra Poborszów 10-0 KS Kędzierzyn-Koźle 12 września, 16:00
Orzeł Dzierżysław 1-0 LZS Bodzanów 12 września, 16:00
Pogoń Prudnik 0-3 Orzeł Polska Cerekiew 15 września, 17:00
Sudety Burgrabice 3-4 Czarni Otmuchów 11 września, 17:00
Ruch Zdzieszowice 0-0 Unia Reńska Wieś 11 września, 17:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Fortuna Głogówek 11 września, 17:00
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 0-2 LKS Goświnowice 11 września, 17:00

Kolejka 6 - 18 września

Czarni Korfantów 0-2 LKS Goświnowice
Fortuna Głogówek 4-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Unia Reńska Wieś 4-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 19 września, 16:00
w Nysie na boisku Polonii
Orzeł Polska Cerekiew 6-1 Sudety Burgrabice 19 września, 16:00
LZS Bodzanów 0-1 Pogoń Prudnik 19 września, 16:00
KS Kędzierzyn-Koźle 1-4 Orzeł Dzierżysław
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-1 Edra Poborszów
Ruch Zdzieszowice 6-1 Czarni Otmuchów

Kolejka 7 - 25 września

Edra Poborszów 4-0 Czarni Korfantów 26 września, 16:00
Orzeł Dzierżysław 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 26 września, 16:00
Pogoń Prudnik 7-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Sudety Burgrabice 8-1 LZS Bodzanów
Ruch Zdzieszowice 4-1 Orzeł Polska Cerekiew
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-0 Czarni Otmuchów
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 6-2 Unia Reńska Wieś
LKS Goświnowice 2-3 Fortuna Głogówek

Kolejka 8 - 2 października

Czarni Korfantów 1-2 Fortuna Głogówek
Unia Reńska Wieś 1-0 LKS Goświnowice 3 października, 15:00
w Nysie na boisku Polonii
Czarni Otmuchów 2-2 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Orzeł Polska Cerekiew 0-2 Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Bodzanów 1-9 Ruch Zdzieszowice 3 października, 15:00
KS Kędzierzyn-Koźle 3-3 Sudety Burgrabice
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 Pogoń Prudnik
Edra Poborszów 3-0 Orzeł Dzierżysław 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 9 października

Orzeł Dzierżysław 2-1 Czarni Korfantów 10 października, 15:00
Pogoń Prudnik 0-1 Edra Poborszów
Sudety Burgrabice 5-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Ruch Zdzieszowice 6-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-1 LZS Bodzanów
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-2 Orzeł Polska Cerekiew
LKS Goświnowice 2-1 Czarni Otmuchów
Fortuna Głogówek 6-0 Unia Reńska Wieś

Kolejka 10 - 16 października

Czarni Korfantów 2-2 Unia Reńska Wieś
Czarni Otmuchów 0-4 Fortuna Głogówek
Orzeł Polska Cerekiew 3-1 LKS Goświnowice
LZS Bodzanów 4-3 Polonia Gołuszowice-Głubczyce 17 października, 15:00
KS Kędzierzyn-Koźle 2-1 Odra Kędzierzyn-Koźle
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-3 Ruch Zdzieszowice
Edra Poborszów 3-0 Sudety Burgrabice 17 października, 15:00
(wo)
goście nie przyjechali - zweryfikowano vo
Orzeł Dzierżysław 1-2 Pogoń Prudnik 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23 października

Pogoń Prudnik 2-2 Czarni Korfantów
Sudety Burgrabice 4-2 Orzeł Dzierżysław
Ruch Zdzieszowice 0-3 Edra Poborszów
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 4-0 KS Kędzierzyn-Koźle
LKS Goświnowice 5-0 LZS Bodzanów
Fortuna Głogówek 2-2 Orzeł Polska Cerekiew
Unia Reńska Wieś 0-2 Czarni Otmuchów 24 października, 15:00
w Nysie na boisku Polonii

Kolejka 12 - 30 października

Czarni Korfantów 1-2 Czarni Otmuchów
Orzeł Polska Cerekiew 0-0 Unia Reńska Wieś
LZS Bodzanów 2-3 Fortuna Głogówek 31 października, 14:00
KS Kędzierzyn-Koźle 0-2 LKS Goświnowice
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-2 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Edra Poborszów 3-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 31 października, 14:00
Orzeł Dzierżysław 3-2 Ruch Zdzieszowice 31 października, 14:00
Pogoń Prudnik 2-3 Sudety Burgrabice

Kolejka 13 - 6 listopada

Sudety Burgrabice 0-0 Czarni Korfantów
Ruch Zdzieszowice 6-2 Pogoń Prudnik
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-5 Orzeł Dzierżysław
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 0-3 Edra Poborszów
LKS Goświnowice 5-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Fortuna Głogówek 2-1 KS Kędzierzyn-Koźle
Unia Reńska Wieś 0-3 LZS Bodzanów 6 listopada, 13:00
W Nysie na boisku Polonii
Czarni Otmuchów 3-5 Orzeł Polska Cerekiew

Kolejka 14 - 11 listopada

Czarni Korfantów 0-4 Orzeł Polska Cerekiew
LZS Bodzanów 2-4 Czarni Otmuchów
KS Kędzierzyn-Koźle 0-5 Unia Reńska Wieś
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-2 Fortuna Głogówek
Edra Poborszów 5-2 LKS Goświnowice
Orzeł Dzierżysław 2-2 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Pogoń Prudnik 1-2 Odra Kędzierzyn-Koźle
Sudety Burgrabice 2-2 Ruch Zdzieszowice

Kolejka 15 - 14 listopada

Ruch Zdzieszowice 4-1 Czarni Korfantów
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-2 Sudety Burgrabice
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 4-1 Pogoń Prudnik
LKS Goświnowice 7-1 Orzeł Dzierżysław
Fortuna Głogówek 0-0 Edra Poborszów
Unia Reńska Wieś 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice
W Nysie na boisku Polonii
Czarni Otmuchów 7-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Orzeł Polska Cerekiew 4-2 LZS Bodzanów

Kolejka 21 - 27 kwietnia

KS Kędzierzyn-Koźle 1-2 Orzeł Polska Cerekiew 27 kwietnia, 17:00
Czarni Korfantów 2-1 LZS Bodzanów 27 kwietnia, 17:00
Czarni Otmuchów 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 27 kwietnia, 17:00
Unia Reńska Wieś 0-7 Edra Poborszów 4 maja, 17:00
mecz w Rusocinie
Fortuna Głogówek 2-3 Orzeł Dzierżysław 27 kwietnia, 17:00
LKS Goświnowice 0-1 Pogoń Prudnik 27 kwietnia, 17:00
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-3 Sudety Burgrabice 27 kwietnia, 17:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Ruch Zdzieszowice
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek

Kolejka 16 - 26 marca

Czarni Otmuchów 1-3 Edra Poborszów 26 marca, 14:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Czarni Korfantów
(wo)
Odra Kędzierzyn-Koźle wycofała się z rozgrywek
Ruch Zdzieszowice 5-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce 26 marca, 14:00
Sudety Burgrabice 1-0 LKS Goświnowice 26 marca, 14:00
Pogoń Prudnik 1-2 Fortuna Głogówek 26 marca, 14:00
Orzeł Dzierżysław 0-1 Unia Reńska Wieś 26 marca, 14:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-3 Orzeł Polska Cerekiew 26 marca, 14:00
KS Kędzierzyn-Koźle 0-2 LZS Bodzanów 26 marca, 14:00

Kolejka 17 - 2 kwietnia

Czarni Korfantów 3-1 KS Kędzierzyn-Koźle 2 kwietnia, 16:00
LZS Bodzanów 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Polska Cerekiew 2-2 Edra Poborszów 2 kwietnia, 16:00
Czarni Otmuchów 0-1 Orzeł Dzierżysław 2 kwietnia, 16:00
Unia Reńska Wieś 2-1 Pogoń Prudnik 2 kwietnia, 16:00
w Rusocinie
Fortuna Głogówek 3-1 Sudety Burgrabice 2 kwietnia, 16:00
LKS Goświnowice 0-1 Ruch Zdzieszowice 2 kwietnia, 16:00
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Odra Kędzierzyn-Koźle wycofała się z rozgrywek

Kolejka 18 - 9 kwietnia

Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-1 Czarni Korfantów
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 LKS Goświnowice
(wo)
Odra Kędzierzyn-Koźle wycofała się z rozgrywek
Ruch Zdzieszowice 0-1 Fortuna Głogówek
Sudety Burgrabice 1-4 Unia Reńska Wieś 10 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 5-3 Czarni Otmuchów
Orzeł Dzierżysław 1-2 Orzeł Polska Cerekiew 10 kwietnia, 16:00
Edra Poborszów 8-2 LZS Bodzanów
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 KS Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 19 - 16 kwietnia

Czarni Korfantów 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
KS Kędzierzyn-Koźle 0-3 Edra Poborszów
LZS Bodzanów 2-1 Orzeł Dzierżysław
Orzeł Polska Cerekiew 3-1 Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów 2-1 Sudety Burgrabice
Unia Reńska Wieś 3-3 Ruch Zdzieszowice 17 kwietnia, 16:00
w Nysie
Fortuna Głogówek 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
LKS Goświnowice 5-0 Polonia Gołuszowice-Głubczyce

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Czarni Otmuchów 3-2 Ruch Zdzieszowice
LKS Goświnowice 0-2 Czarni Korfantów
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-1 Fortuna Głogówek
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Unia Reńska Wieś
Odra wycofała się z rozgrywek
Sudety Burgrabice 0-1 Orzeł Polska Cerekiew
Pogoń Prudnik 4-1 LZS Bodzanów
Orzeł Dzierżysław 1-0 KS Kędzierzyn-Koźle 24 kwietnia, 16:00
Edra Poborszów 3-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Czarni Korfantów 0-0 Edra Poborszów
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-0 Orzeł Dzierżysław
KS Kędzierzyn-Koźle 0-0 Pogoń Prudnik
LZS Bodzanów 2-1 Sudety Burgrabice
Orzeł Polska Cerekiew 2-0 Ruch Zdzieszowice
Czarni Otmuchów 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
Unia Reńska Wieś 3-2 Polonia Gołuszowice-Głubczyce 1 maja, 16:00
w Nysie
Fortuna Głogówek 3-3 LKS Goświnowice

Kolejka 23 - 7 maja

Fortuna Głogówek 4-1 Czarni Korfantów
LKS Goświnowice 1-1 Unia Reńska Wieś
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 4-5 Czarni Otmuchów
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Orzeł Polska Cerekiew
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
Ruch Zdzieszowice 4-1 LZS Bodzanów
Sudety Burgrabice 1-1 KS Kędzierzyn-Koźle
Pogoń Prudnik 2-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Orzeł Dzierżysław 1-5 Edra Poborszów 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14 maja

Czarni Korfantów 3-0 Orzeł Dzierżysław
Edra Poborszów 1-1 Pogoń Prudnik
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 Sudety Burgrabice
KS Kędzierzyn-Koźle 0-3 Ruch Zdzieszowice
LZS Bodzanów 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
Orzeł Polska Cerekiew 1-2 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Czarni Otmuchów 4-1 LKS Goświnowice 8 czerwca, 17:00
Unia Reńska Wieś 0-2 Fortuna Głogówek 15 maja, 17:00
w Nysie

Kolejka 25 - 21 maja

Unia Reńska Wieś 0-3 Czarni Korfantów 22 maja, 17:00
w Nysie
Fortuna Głogówek 3-2 Czarni Otmuchów
LKS Goświnowice 1-3 Orzeł Polska Cerekiew
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 4-2 LZS Bodzanów
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 KS Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
Ruch Zdzieszowice 6-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 21 maja, 16:00
Sudety Burgrabice 2-6 Edra Poborszów
Pogoń Prudnik 5-2 Orzeł Dzierżysław 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26 maja

Czarni Korfantów 3-1 Pogoń Prudnik
Orzeł Dzierżysław 2-4 Sudety Burgrabice
Edra Poborszów 6-0 Ruch Zdzieszowice
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
KS Kędzierzyn-Koźle 1-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
LZS Bodzanów 3-3 LKS Goświnowice
Orzeł Polska Cerekiew 2-1 Fortuna Głogówek
Czarni Otmuchów 2-2 Unia Reńska Wieś

Kolejka 27 - 29 maja

Czarni Otmuchów 1-3 Czarni Korfantów
Unia Reńska Wieś 1-4 Orzeł Polska Cerekiew
Fortuna Głogówek 5-2 LZS Bodzanów
LKS Goświnowice 2-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 3-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Edra Poborszów
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
Ruch Zdzieszowice 0-0 Orzeł Dzierżysław
Sudety Burgrabice 2-0 Pogoń Prudnik

Kolejka 28 - 4 czerwca

Czarni Korfantów 1-3 Sudety Burgrabice
Pogoń Prudnik 0-2 Ruch Zdzieszowice
Orzeł Dzierżysław 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
Edra Poborszów 3-0 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-3 LKS Goświnowice
KS Kędzierzyn-Koźle 1-4 Fortuna Głogówek
LZS Bodzanów 0-3 Unia Reńska Wieś 5 czerwca, 17:00
(wo)
zweryfikowano vo dla Unii za udział nieuprawnionego zawodnika (na boisku 4-2)
Orzeł Polska Cerekiew 4-1 Czarni Otmuchów

Kolejka 29 - 11 czerwca

Orzeł Polska Cerekiew 4-2 Czarni Korfantów
Czarni Otmuchów 7-4 LZS Bodzanów
Unia Reńska Wieś 4-0 KS Kędzierzyn-Koźle
w Nysie
Fortuna Głogówek 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice
LKS Goświnowice 0-1 Edra Poborszów
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-0 Orzeł Dzierżysław
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Pogoń Prudnik
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
Ruch Zdzieszowice 5-2 Sudety Burgrabice

Kolejka 30 - 18 czerwca

Czarni Korfantów 0-3 Ruch Zdzieszowice
Sudety Burgrabice 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Odra wycofała się z rozgrywek
Pogoń Prudnik 0-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Orzeł Dzierżysław 2-1 LKS Goświnowice
Edra Poborszów 2-1 Fortuna Głogówek
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Unia Reńska Wieś
KS Kędzierzyn-Koźle 0-6 Czarni Otmuchów
LZS Bodzanów 2-5 Orzeł Polska Cerekiew

IV liga 2004/2005 (opolska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (opolska I)

Klasa A 2004/2005 (Opole I)
Klasa A 2004/2005 (Opole II)
Klasa A 2004/2005 (Opole III)
Klasa A 2004/2005 (Opole IV)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas