[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skalnik Gracze 34 71 21 8 5 69-29 12 2 3 40-16 9 6 2 29-13
2.  Sparta Paczków 34 61 18 7 9 67-42 11 5 1 38-12 7 2 8 29-30 4 7 2 1 1 6-6
3.  LZS Starościn 34 61 18 7 9 57-39 12 1 4 37-21 6 6 5 20-18 4 6 2 0 2 8-4
4.  MKS Kluczbork 34 61 18 7 9 62-36 11 3 3 36-20 7 4 6 26-16 4 4 1 1 2 3-7
5.  Polonia Nysa 34 59 16 11 7 65-47 11 5 1 34-16 5 6 6 31-31
6.  Motor Praszka 34 58 17 7 10 77-48 12 2 3 50-19 5 5 7 27-29
7.  OKS Olesno 34 57 16 9 9 68-55 9 7 1 41-17 7 2 8 27-38 2 3 1 0 1 4-2
8.  Unia Krapkowice 34 57 17 6 11 71-49 11 2 4 44-24 6 4 7 27-25 2 3 1 0 1 2-4
9.  MKS Gogolin 34 55 15 10 9 62-41 9 4 4 37-18 6 6 5 25-23
10.  Swornica Czarnowąsy 34 52 16 4 14 58-51 8 3 6 31-23 8 1 8 27-28
11.  Victoria Cisek 34 44 13 5 16 48-57 7 2 8 26-26 6 3 8 22-31 4 9 3 0 1 6-4
12.  Skalnik Tarnów Opolski 34 44 11 11 12 40-39 7 4 6 23-19 4 7 6 17-20 4 7 2 1 1 5-4
13.  Śląsk Łubniany 34 44 12 8 14 52-65 8 6 3 31-22 4 2 11 21-43 4 1 0 1 3 2-5
14.  Start Namysłów 34 41 11 8 15 51-48 8 5 4 29-16 3 3 11 22-32
15.  Hetman Byczyna 34 38 11 5 18 44-51 6 5 6 25-15 5 0 12 19-36
16.  Burza Gręboszów 34 21 6 3 25 27-77 3 2 12 13-41 3 1 13 14-36
17.  Małapanew Ozimek 34 19 5 4 25 49-119 3 2 12 28-47 2 2 13 21-72
18.  Orzeł Branice 34 13 3 4 27 41-115 3 2 12 27-46 0 2 15 14-69
Burza Gręboszów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Skalnik Gracze    0-4 0-2 2-0 5-0 1-2 5-2 1-1 1-1 2-0 2-0 2-0 4-1 5-1 2-0 2-0 3-1 3-1 
 2 Sparta Paczków2-2     1-0 0-0 0-0 1-1 7-0 2-1 3-0 4-0 2-2 1-0 2-0 1-0 2-0 0-5 2-1 8-0 
 3 LZS Starościn2-1 6-0     2-1 3-2 1-3 2-3 2-1 2-2 0-2 1-4 1-0 3-0 1-0 2-0 3-0* 4-1 2-1 
 4 MKS Kluczbork2-2 0-5 2-0     1-1 2-1 2-2 4-2 0-1 0-3 1-0 2-0 2-1 2-1 6-0 2-0 7-1 1-0 
 5 Polonia Nysa1-1 1-0 2-1 1-1     2-2 4-0 2-0 1-0 2-5 3-0 2-2 4-2 1-1 2-1 3-0* 1-0 2-0 
 6 Motor Praszka0-1 3-0 3-0 1-0 3-3     2-1 2-1 2-3 1-2 3-2 1-1 6-0 2-1 2-1 3-0* 9-1 7-2 
 7 OKS Olesno0-1 3-3 1-1 1-0 3-3 3-1     4-0 1-1 2-0 1-1 1-1 2-2 2-1 5-1 3-0* 5-0 4-1 
 8 Unia Krapkowice0-3 3-0 5-2 1-1 2-7 1-1 2-0     2-1 2-1 0-1 1-3 6-1 2-1 1-0 3-0 6-1 7-1 
 9 MKS Gogolin1-1 1-2 0-0 0-3 0-0 3-2 1-1 2-3     4-1 4-0 3-0 1-2 2-1 3-1 1-0 8-1 3-0* 
 10 Swornica Czarnowąsy1-1 2-0 0-0 0-2 0-1 1-2 1-2 1-0 1-0     2-3 1-1 2-1 6-3 2-1 0-5 5-1 6-0 
 11 Victoria Cisek1-5 3-0 0-3 3-1 3-1 1-0 1-3 1-1 1-3 1-1     1-2 1-0 0-2 1-2 3-0* 0-1 5-1 
 12 Skalnik Tarnów Opolski0-1 1-3 0-0 0-1 1-1 0-2 1-0 3-3 2-1 2-1 1-2     1-0 1-0 1-3 3-0* 1-1 5-0 
 13 Śląsk Łubniany1-1 2-1 1-1 1-4 1-0 3-2 4-0 0-3 3-3 2-1 1-2 1-1     0-0 3-1 3-0* 1-1 4-1 
 14 Start Namysłów1-0 4-1 0-0 2-1 0-1 2-1 2-0 0-0 1-1 0-1 4-1 1-1 2-3     0-1 3-0* 5-2 2-2 
 15 Hetman Byczyna0-1 1-1 0-2 0-0 3-1 2-0 0-2 0-1 0-1 3-0 0-2 1-0 1-1 1-1     1-1 9-1 3-0 
 16 Burza Gręboszów0-3* 0-3* 0-1 0-3* 3-2 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 1-4 2-0 2-1 0-3*     0-3* 3-3 
 17 Małapanew Ozimek1-3 0-2 2-3 2-5 1-3 2-2 4-5 0-4 1-1 1-3 2-1 0-1 2-3 3-5 3-2 0-3     4-1 
 18 Orzeł Branice0-2 0-4 1-4 0-3 2-5 3-3 0-3 1-3 2-3 2-3 3-0 0-0 2-4 1-3 1-2 3-0* 6-4     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Małapanew Ozimek 0-1 Skalnik Tarnów Opolski 14 sierpnia, 17:00 (50)
Knapik 30
Burza Gręboszów 0-3 OKS Olesno 14 sierpnia, 17:00 (200)
(wo)
Kaszub 35, Rabanda 37, Strzałek 76, Nanowski 79 (k), Luberda 87
na boisku 5-0
Motor Praszka 2-1 Hetman Byczyna 14 sierpnia, 17:00 (300)
G.Góra 44, Jasiński 80 - Kielanowski 29
Skalnik Gracze 4-1 Śląsk Łubniany 14 sierpnia, 17:00 (150)
Worek 48, Ścisło 70, Migot 79, Burzyński 85 - Pasternak 40
Victoria Cisek 3-1 MKS Kluczbork 15 sierpnia, 17:00 (150)
Leżała 7, Wawrzinek 49, 53 - Domino 71
Sparta Paczków 1-0 LZS Starościn 14 sierpnia, 17:00 (600)
Hebel 90
Orzeł Branice 2-3 Swornica Czarnowąsy 14 sierpnia, 17:00 (300)
Herbut 11, M.Kawulok 63 - Grendziak 40 (k), Wierdak 67, Wolański 83
MKS Gogolin 0-0 Polonia Nysa 14 sierpnia, 17:00 (200)
Start Namysłów 0-0 Unia Krapkowice 14 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Skalnik Tarnów Opolski 3-3 Unia Krapkowice 18 sierpnia, 17:00 (150)
Mika 14, Pudelko 27, 85 - Merklinger 47, P.Smykała 52, Frydryk 89
Polonia Nysa 1-1 Start Namysłów 18 sierpnia, 17:00 (200)
Ilasz 54 - Simlat 39
Swornica Czarnowąsy 1-0 MKS Gogolin 18 sierpnia, 17:00 (200)
Kołodziej 10
LZS Starościn 2-1 Orzeł Branice 18 sierpnia, 17:00 (250)
Pankiewicz 15, Szołdra 43 - P.Skrabut 30
MKS Kluczbork 0-5 Sparta Paczków 18 sierpnia, 17:00 (200)
Bogdanowicz 21, 75, Rak 37, Hetnar 50, Matuszny 68
Śląsk Łubniany 1-2 Victoria Cisek 18 sierpnia, 17:00 (100)
Konfisz 75 - Leżała 10, Prochera 60
Hetman Byczyna 0-1 Skalnik Gracze 18 sierpnia, 17:00 (200)
Z.Bąk 70
OKS Olesno 3-1 Motor Praszka 18 sierpnia, 17:00 (500)
Gawlik 12, Michalski 60, Kopel 81 (k) - Jasiński 37
Małapanew Ozimek 0-3 Burza Gręboszów 18 sierpnia, 17:00 (100)
Banowicz 27, Rabanda 59, Strzałek 71

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Burza Gręboszów 1-4 Skalnik Tarnów Opolski 21 sierpnia, 17:00 (250)
Luberda 23 - Franek 35, Sapa 49, Pudelko 70, 90
Motor Praszka 9-1 Małapanew Ozimek 21 sierpnia, 17:00 (200)
Jędrzejak 6, Antończyk 12, 54, D.Wicher 16, 25, G.Góra 40, 48, Koziołek 70, Jasiński 77 - R.Sykulski 68
Skalnik Gracze 5-2 OKS Olesno 21 sierpnia, 17:00 (400)
Migot 40, 72, Z.Bąk 62, 85, Ścisło 75 - Gawlik 12, M.Pacierz 20
Victoria Cisek 1-2 Hetman Byczyna 22 sierpnia, 17:00 (250)
Wawrzinek 84 - Śnieżek 4, Babik 20
Sparta Paczków 2-0 Śląsk Łubniany 21 sierpnia, 17:00 (400)
Hebel 78, Bilewicz 84
Orzeł Branice 0-3 MKS Kluczbork 21 sierpnia, 17:00 (150)
T.Begar 11, 61, P.Iyż 75
MKS Gogolin 0-0 LZS Starościn 21 sierpnia, 17:00 (200)
Start Namysłów 0-1 Swornica Czarnowąsy 21 sierpnia, 17:00 (150)
Grendziak 30
Unia Krapkowice 2-7 Polonia Nysa 21 sierpnia, 17:00 (100)
Bogudzki 38, Merklinger 50 - Łukaszczyk 14, 31, 40, Gosztyła 32, 75, Słowik 77, K.Szewczyk 84

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Skalnik Tarnów Opolski 1-1 Polonia Nysa 28 sierpnia, 17:00 (200)
Pudelko 20 - Gosztyła 67
Swornica Czarnowąsy 1-0 Unia Krapkowice 28 sierpnia, 17:00 (200)
Wolański 40
LZS Starościn 1-0 Start Namysłów 28 sierpnia, 17:00 (200)
Szota 84 (k)
MKS Kluczbork 0-1 MKS Gogolin 28 sierpnia, 17:00 (250)
Włoszczyński 66
Śląsk Łubniany 4-1 Orzeł Branice 28 sierpnia, 17:00 (100)
A.Tomaszewski 3, 77, Sosna 25, Flak 84 - Janocha 88
Hetman Byczyna 1-1 Sparta Paczków 28 sierpnia, 17:00 (250)
Szypuła 33 - Krótkiewicz 28 (k)
OKS Olesno 1-1 Victoria Cisek 28 sierpnia, 17:00 (200)
Przybył 64 - Prochera 23
Małapanew Ozimek 1-3 Skalnik Gracze 28 sierpnia, 17:00 (150)
R.Micuń 55 (s) - Jacek 50, Kapolka 57, Z.Bąk 78
Burza Gręboszów 1-2 Motor Praszka 28 sierpnia, 17:00 (150)
Kaszub 52 - D.Wicher 70, Antończyk 75

Kolejka 5 - 4 września

Motor Praszka 1-1 Skalnik Tarnów Opolski 4 września, 16:00 (200)
D.Wicher 4 - Franek 55
Skalnik Gracze 2-0 Burza Gręboszów 4 września, 16:00 (150)
Z.Bąk 64, Migot 86
Victoria Cisek 0-1 Małapanew Ozimek 5 września, 16:00 (150)
Sobota 50
Sparta Paczków 7-0 OKS Olesno 5 września, 16:00 (500)
Hebel 4, 64, 83, Ciszewski 41, Matuszny 46, Krótkiewicz 50, Dudek 79
Orzeł Branice 1-2 Hetman Byczyna 4 września, 16:00 (200)
Gajda 58 - Śnieżek 53, Szypuła 79 (k)
MKS Gogolin 1-2 Śląsk Łubniany 4 września, 14:30 (150)
D.Pach 48 - Pasternak 24, Mirosław Wójcik 44
Start Namysłów 2-1 MKS Kluczbork 4 września, 16:00 (200)
Krzak 37, Moskal 39 - S.Iyż 30
Unia Krapkowice 5-2 LZS Starościn 4 września, 16:00 (150)
Łysoń 24, Frydryk 43, 73, Merklinger 79, 83 - Samborski 20, Szota 88 (k)
Polonia Nysa 2-5 Swornica Czarnowąsy 4 września, 16:00 (200)
Ilasz 33, Gosztyła 58 - Wierdak 11, 47, Piechaczek 21, Jędrzejewski 66, Grendziak 74 (k)

Kolejka 6 - 11 września

Skalnik Tarnów Opolski 2-1 Swornica Czarnowąsy 11 września, 17:00 (300)
Sapa 7, Hetmański 65 - Grendziak 5
LZS Starościn 3-2 Polonia Nysa 11 września, 17:00 (200)
Raduchowski 70, Szota 76 (k), Samborski 86 - Ilasz 18, Słowik 63
MKS Kluczbork 4-2 Unia Krapkowice 11 września, 17:00 (200)
Kałuża 30, T.Begar 40, Orzechowski 61, Ł.Begar 88 - Merklinger 35, P.Smykała 50
Śląsk Łubniany 0-0 Start Namysłów 11 września, 17:00 (100)
Hetman Byczyna 0-1 MKS Gogolin 11 września, 17:00 (150)
D.Pach 46
OKS Olesno 4-1 Orzeł Branice 11 września, 17:00 (250)
Gawlik 8, R.Wollner 19, 55, 75 - Atłachowicz 82
Małapanew Ozimek 0-2 Sparta Paczków 11 września, 17:00 (100)
Hebel 14, Bogdanowicz 89
Burza Gręboszów 1-1 Victoria Cisek 11 września, 17:00 (100)
A.Matkowski 46 - Krzywko 78 (k)
Motor Praszka 0-1 Skalnik Gracze 11 września, 17:00 (200)
Z.Bąk 55

Kolejka 7 - 15 września

Skalnik Gracze 2-0 Skalnik Tarnów Opolski 15 września, 16:00 (160)
Kutyła 45, Kownacki 90
Victoria Cisek 1-0 Motor Praszka 15 września, 16:00 (100)
Woźny 2 (s)
Sparta Paczków 0-5 Burza Gręboszów 15 września, 16:00 (300)
A.Matkowski 20, Rabanda 37, Bonar 60, Kaszub 85, Kowalczykowski 88
Orzeł Branice 6-4 Małapanew Ozimek 15 września, 16:00 (100)
M.Kawulok 27, Nowak 45, 89, 90, Janocha 77, Koszorek 85 - Stręk 31 (k), T.Wróblewski 52, 74, Czopkiewicz 60
MKS Gogolin 1-1 OKS Olesno 15 września, 16:00 (150)
Burba 15 (k) - A.Łupak 90
Start Namysłów 0-1 Hetman Byczyna 15 września, 16:00 (100)
Babik 71
Unia Krapkowice 6-1 Śląsk Łubniany 15 września, 16:00 (150)
Wiciak 15, Frydryk 20, 68, 70, Ł.Bizonowicz 76, 78 - Walaszczyk 43
Polonia Nysa 1-1 MKS Kluczbork 15 września, 16:00 (200)
Ilasz 83 (k) - Zawalniak 75
Swornica Czarnowąsy 0-0 LZS Starościn 15 września, 16:00 (180)

Kolejka 8 - 18 września

Skalnik Tarnów Opolski 0-0 LZS Starościn 18 września, 16:00 (250)
MKS Kluczbork 0-3 Swornica Czarnowąsy 18 września, 16:00 (200)
Wierdak 65, Wolański 75, Grendziak 86
Śląsk Łubniany 1-0 Polonia Nysa 18 września, 16:00 (100)
Flak 30
Hetman Byczyna 0-1 Unia Krapkowice 18 września, 16:00 (200)
Frydryk 76
OKS Olesno 2-1 Start Namysłów 18 września, 16:00 (250)
Michalski 71, Kutynia 76 - B.Kowalczyk 64
Małapanew Ozimek 1-1 MKS Gogolin 18 września, 16:00 (150)
Stręk 65 - Włoszczyński 7
Burza Gręboszów 3-3 Orzeł Branice 18 września, 16:00 (150)
Rabanda 3, 63, P.Matkowski 41 - Nowak 15 (k), Koszorek 70, 76
Motor Praszka 3-0 Sparta Paczków 18 września, 16:00 (350)
Antończyk 17, 71, G.Góra 50
Skalnik Gracze 2-0 Victoria Cisek 18 września, 16:00 (200)
Z.Bąk 59, Żarów 83

Kolejka 9 - 25 września

Victoria Cisek 1-2 Skalnik Tarnów Opolski 26 września, 16:00 (200)
Wawrzinek 85 - Knapik 63, Franek 90
Sparta Paczków 2-2 Skalnik Gracze 25 września, 16:00 (400)
Sprot 12, Bogdanowicz 78 - Kapolka 55, Żarów 70
Orzeł Branice 3-3 Motor Praszka 25 września, 16:00 (150)
Koszorek 20, Nowak 24, 76 - Antończyk 14, 70, Cieśla 44
MKS Gogolin 1-0 Burza Gręboszów 25 września, 16:00 (200)
D.Pach 17
Start Namysłów 5-2 Małapanew Ozimek 25 września, 16:00 (150)
Raszewski 33, Ługowski 38, Z.Pabiniak 41, 75, Tokarski 84 - Słupik 2, T.Wróblewski 50
Unia Krapkowice 2-0 OKS Olesno 25 września, 16:00 (200)
Frydryk 86, Wiciak 89
Polonia Nysa 2-1 Hetman Byczyna 25 września, 16:00 (200)
Słowik 17, Turkiewicz 55 - Dominik 70
Swornica Czarnowąsy 2-1 Śląsk Łubniany 25 września, 16:00 (200)
Wolański 71, Scheffler 90 - Flak 30
LZS Starościn 2-1 MKS Kluczbork 25 września, 16:00 (200)
Szota 37 (k), P.Szewczyk 38 - T.Begar 70

Kolejka 10 - 2 października

Skalnik Tarnów Opolski 0-1 MKS Kluczbork 2 października, 15:00 (200)
Zgid 5
Śląsk Łubniany 1-1 LZS Starościn 2 października, 15:00 (100)
Flak 90 - Raduchowski 75
Hetman Byczyna 3-0 Swornica Czarnowąsy 2 października, 15:00 (50)
Babik 12, Widerski 35, 56
OKS Olesno 3-3 Polonia Nysa 2 października, 15:00 (250)
R.Wollner 15, 23, 27 - Turkiewicz 7, Ilasz 55, Artwik 70
Małapanew Ozimek 0-4 Unia Krapkowice 2 października, 15:00 (250)
Wiciak 10 (k), Lichwa 62, Frydryk 65, 80
Burza Gręboszów 2-1 Start Namysłów 2 października, 15:00 (400)
Luberda 44, A.Matkowski 45 - B.Kowalczyk 80
Motor Praszka 2-3 MKS Gogolin 2 października, 15:00 (250)
Cieśla 55, Koziołek 76 - D.Pach 38, Marzec 53, Burba 84 (k)
Skalnik Gracze 3-1 Orzeł Branice 2 października, 15:00 (200)
Kapolka 2, Jacek 38, Ścisło 60 - Worek 36 (s)
Victoria Cisek 3-0 Sparta Paczków 3 października, 15:00 (100)
Hulbój 42 (s), Wawrzinek 85 (k), 87

Kolejka 11 - 9 października

Sparta Paczków 1-0 Skalnik Tarnów Opolski 9 października, 15:00 (400)
Rak 88
Orzeł Branice 3-0 Victoria Cisek 9 października, 15:00 (200)
Korszyłowski 20, Nowak 35, 84
MKS Gogolin 1-1 Skalnik Gracze 9 października, 15:00 (200)
Burba 57 (k) - W.Micuń 32
Start Namysłów 2-1 Motor Praszka 9 października, 15:00 (100)
Z.Pabiniak 24, Musiał 33 - Jasiński 70
Unia Krapkowice 3-0 Burza Gręboszów 9 października, 15:00 (200)
Frydryk 30, Dzięcioł 88, Wronka 90
Polonia Nysa 1-0 Małapanew Ozimek 9 października, 15:00 (250)
Czopkiewicz 45 (s)
Swornica Czarnowąsy 1-2 OKS Olesno 9 października, 15:00 (200)
Wolański 60 - R.Wollner 46, Kutynia 90
LZS Starościn 2-0 Hetman Byczyna 9 października, 15:00 (150)
Pankiewicz 48, Raduchowski 60
MKS Kluczbork 2-1 Śląsk Łubniany 9 października, 15:00 (250)
T.Begar 40, 90 - Flak 87

Kolejka 12 - 16 października

Skalnik Tarnów Opolski 1-0 Śląsk Łubniany 16 października, 11:00 (100)
Pudelko 27 (k)
Hetman Byczyna 0-0 MKS Kluczbork 16 października, 15:00 (150)
OKS Olesno 1-1 LZS Starościn 16 października, 15:00 (300)
R.Wollner 51 - Samborski 65
Małapanew Ozimek 1-3 Swornica Czarnowąsy 16 października, 15:00 (100)
Stręk 75 - Rudzki 35, Wolański 70, Grendziak 81
Burza Gręboszów 3-2 Polonia Nysa 16 października, 15:00 (150)
Pianka 6, Luberda 83 (k), 90 (k) - Słowik 14 (k), 45
Motor Praszka 2-1 Unia Krapkowice 16 października, 15:00 (100)
Gierak 31, Jasiński 33 - Lichwa 90
Skalnik Gracze 5-1 Start Namysłów 16 października, 15:00 (100)
Kapolka 32, Kownacki 39, W.Micuń 44, Z.Bąk 82, 89 - Z.Pabiniak 81
Victoria Cisek 1-3 MKS Gogolin 17 października, 15:00 (100)
Leżała 48 - Gozdek 62, Włoszczyński 78, Marzec 80
Sparta Paczków 8-0 Orzeł Branice 16 października, 15:00 (350)
Hebel 5, 30, 33, 71, Sprot 22, Bilewicz 76, Matuszny 80, Rak 85

Kolejka 13 - 23 października

Orzeł Branice 0-0 Skalnik Tarnów Opolski 23 października, 15:00 (150)
MKS Gogolin 1-2 Sparta Paczków 23 października, 15:00 (200)
Burba 15 (k) - Majkowski 2, Bogdanowicz 63
Start Namysłów 4-1 Victoria Cisek 23 października, 15:00 (100)
Figlak 36, 67, 76, Moskal 87 - Wawrzinek 19
Unia Krapkowice 0-3 Skalnik Gracze 1 września, 17:00 (150)
Żarów 25 (k), 81, Migot 62
Polonia Nysa 2-2 Motor Praszka 23 października, 15:00 (300)
Słowik 42 (k), Ilasz 47 - Antończyk 11, Jasiński 32
Swornica Czarnowąsy 0-5 Burza Gręboszów 23 października, 15:00 (250)
Luberda 1, 49, Banowicz 45, Suchocki 54, 64
LZS Starościn 4-1 Małapanew Ozimek 23 października, 15:00 (150)
Pankiewicz 7, Raduchowski 37, Samborski 65, Szota 74 (k) - Słupik 25
MKS Kluczbork 2-2 OKS Olesno 23 października, 15:00 (350)
Śliwiak 11, Zgid 90 - Michalski 15, Przybył 31
Śląsk Łubniany 3-1 Hetman Byczyna 23 października, 15:00 (250)
Pasternak 16, 64, Zygmunt 90 - Zajączkowski 51

Kolejka 14 - 30 października

Skalnik Tarnów Opolski 1-3 Hetman Byczyna 30 października, 15:00 (100)
Mika 72 - Zajączkowski 32, Widerski 78, 90
OKS Olesno 2-2 Śląsk Łubniany 30 października, 15:00 (300)
Michalski 14, Tomaszewski 55 (s) - Flak 37, Zygmunt 62
Małapanew Ozimek 2-5 MKS Kluczbork 30 października, 15:00 (100)
Stręk 53, Słupik 59 - Kałuża 22, Domino 23, 29, Pacholak 45, Ł.Begar 69
Burza Gręboszów 0-1 LZS Starościn 30 października, 15:00 (350)
Szlufarski 20
Motor Praszka 1-2 Swornica Czarnowąsy 30 października, 15:00 (300)
Koziołek 6 - Sobocki 9, Leś 15
Skalnik Gracze 5-0 Polonia Nysa 30 października, 15:00 (200)
Kownacki 25, 34 (k), 90, Kapolka 57, Z.Bąk 87
Victoria Cisek 1-1 Unia Krapkowice 30 października, 15:00 (150)
Wiluk 40 - Wiciak 45
Sparta Paczków 1-0 Start Namysłów 30 października, 15:00 (650)
Hebel 22
Orzeł Branice 2-3 MKS Gogolin 30 października, 15:00 (150)
Atłachowicz 62 (k), M.Skrabut 71 - Gozdek 7, Reisig 34, R.Jończyk 70

Kolejka 15 - 6 listopada

MKS Gogolin 3-0 Skalnik Tarnów Opolski 6 listopada, 13:00 (250)
Włoszczyński 18, 89, R.Jończyk 52
Start Namysłów 2-2 Orzeł Branice 6 listopada, 13:00 (100)
Z.Pabiniak 30, Figlak 36 - B.Kawulok 29, Lenartowicz 77
Unia Krapkowice 3-0 Sparta Paczków 6 listopada, 13:00 (250)
Frydryk 32, Gołąbek 49, Walczyk 73
Polonia Nysa 3-0 Victoria Cisek 6 listopada, 13:00 (150)
Ilasz 70, Gosztyła 79, Słowik 87
Swornica Czarnowąsy 1-1 Skalnik Gracze 6 listopada, 13:00 (100)
Grendziak 56 - Zgardziński 90
LZS Starościn 1-3 Motor Praszka 6 listopada, 13:00 (150)
Samborski 90 - Antończyk 57, 64, Cieśla 84
MKS Kluczbork 2-0 Burza Gręboszów 6 listopada, 13:00 (500)
Merta 74, T.Begar 75
Śląsk Łubniany 1-1 Małapanew Ozimek 6 listopada, 13:00 (50)
Zygmunt 8 - Stręk 38
Hetman Byczyna 0-2 OKS Olesno 6 listopada, 13:00 (100)
Kutynia 23, G.Pietrzak 44

Kolejka 16 - 11 listopada

Skalnik Tarnów Opolski 1-0 OKS Olesno 11 listopada, 13:00 (200)
Pudelko 7
Małapanew Ozimek 3-2 Hetman Byczyna 11 listopada, 13:00 (150)
Stręk 15, 39, Sobota 55 - Zajączkowski 13, Babik 35
Burza Gręboszów 2-0 Śląsk Łubniany 11 listopada, 13:00 (150)
Szczypiór 71, Luberda 85
Motor Praszka 1-0 MKS Kluczbork 11 listopada, 13:00 (500)
Cieśla 47
Skalnik Gracze 0-2 LZS Starościn 13 kwietnia, 17:00
Stasiowski 5 (k), Sanocki 67
Victoria Cisek 1-1 Swornica Czarnowąsy 11 listopada, 13:00 (100)
Wawrzinek 21 - Wolański 50
Sparta Paczków 0-0 Polonia Nysa 11 listopada, 13:00 (550)
Orzeł Branice 1-3 Unia Krapkowice 11 listopada, 13:00 (150)
Koszorek 35 - Frydryk 7, 75, Gołąbek 42
MKS Gogolin 2-1 Start Namysłów 11 listopada, 13:00 (150)
Burba 49 (k), Spiechowicz 88 - B.Kowalczyk 77

Kolejka 17 - 14 listopada

Start Namysłów 1-1 Skalnik Tarnów Opolski 14 listopada, 13:00 (100)
Z.Pabiniak 6 - Żmuda 90
Unia Krapkowice 2-1 MKS Gogolin 14 listopada, 13:00 (250)
Frydryk 65, Wiciak 90 - Spiechowicz 77
Polonia Nysa 2-0 Orzeł Branice 14 listopada, 13:00 (150)
Ilasz 9, Słowik 82
Swornica Czarnowąsy 2-0 Sparta Paczków 14 listopada, 13:00 (150)
Piechaczek 20, Grendziak 76
LZS Starościn 1-4 Victoria Cisek 14 listopada, 13:00 (150)
Raduchowski 39 - Wiluk 5, Prochera 33, Cetkowski 76, Wiszniewski 89
MKS Kluczbork 2-2 Skalnik Gracze 14 listopada, 13:00 (550)
Zawalniak 43, T.Begar 60 - Żarów 25, W.Micuń 33
Śląsk Łubniany 3-2 Motor Praszka 14 listopada, 13:00 (100)
Pasternak 8, A.Tomaszewski 38, Zygmunt 88 - Wilk 20, G.Góra 59
Hetman Byczyna 1-1 Burza Gręboszów 14 listopada, 13:00 (150)
Dominik 53 - Suchocki 75
OKS Olesno 5-0 Małapanew Ozimek 14 listopada, 13:00 (300)
R.Wollner 8, 25, 52, G.Pietrzak 50, A.Łupak 86

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Skalnik Tarnów Opolski 1-1 Małapanew Ozimek 27 kwietnia, 17:00
Knapik 20 - Wróblewski 63
OKS Olesno 3-0 Burza Gręboszów
(wo)
Hetman Byczyna 2-0 Motor Praszka 27 kwietnia, 17:00
Jasik 26, 65
Śląsk Łubniany 1-1 Skalnik Gracze 27 kwietnia, 17:00 (50)
Pasternak 48 - Z.Bąk 19
MKS Kluczbork 1-0 Victoria Cisek 27 kwietnia, 17:00
Luberda 76
LZS Starościn 6-0 Sparta Paczków 27 kwietnia, 17:00
Siejka 18, 27, 86, Kamiński 26, Sanocki 55, Suchocki 88
Swornica Czarnowąsy 6-0 Orzeł Branice 27 kwietnia, 17:00 (100)
Grądowski 5 (k), 44, Maciuszek 30, Grendziak 55, Kołodziej 58, Flak 74
Polonia Nysa 1-0 MKS Gogolin 27 kwietnia, 17:00
Ilasz 2 (k)
Unia Krapkowice 2-1 Start Namysłów 27 kwietnia, 17:00
Stańkowski 46, Hytrek 51 - Raszewski 87

Kolejka 19 - 26 marca

Unia Krapkowice 1-3 Skalnik Tarnów Opolski 26 marca, 14:00 (350)
Hytrek 83 - Piotr Michoń 33, Pudelko 35, J.Jończyk 43
Start Namysłów 0-1 Polonia Nysa 26 marca, 14:00 (250)
Ilasz 53 (k)
MKS Gogolin 4-1 Swornica Czarnowąsy 26 marca, 14:00 (250)
R.Jończyk 7, 54, Burba 69, Gozdek 90 - Grądowski 58
Orzeł Branice 1-4 LZS Starościn 26 marca, 14:00 (100)
Janocha 44 - P.Szewczyk 7, Suchodolski 11, Samborski 60, Raduchowski 88
Sparta Paczków 0-0 MKS Kluczbork 26 marca, 14:00 (300)
Victoria Cisek 1-0 Śląsk Łubniany 26 marca, 12:00 (100)
Filak 65
Skalnik Gracze 2-0 Hetman Byczyna 26 marca, 14:00 (400)
Worek 14, Z.Bąk 25
Motor Praszka 2-1 OKS Olesno 26 marca, 14:00 (500)
Kucia 32, Koziołek 78 - Mencweld 89
Burza Gręboszów 0-3 Małapanew Ozimek
(wo)

Kolejka 20 - 2 kwietnia

Skalnik Tarnów Opolski 3-0 Burza Gręboszów
(wo)
Małapanew Ozimek 2-2 Motor Praszka 2 kwietnia, 16:00 (300)
Stręk 26, 71 - Cieśla 49, 75
OKS Olesno 0-1 Skalnik Gracze 2 kwietnia, 16:00 (350)
Worek 52
Hetman Byczyna 0-2 Victoria Cisek 2 kwietnia, 16:00 (150)
Prochera 23, 90
Śląsk Łubniany 2-1 Sparta Paczków 2 kwietnia, 16:00 (100)
Pasternak 88, Zygmunt 90 (k) - Sprot 40
MKS Kluczbork 1-0 Orzeł Branice 2 kwietnia, 16:00 (400)
Chatkiewicz 90 (k)
LZS Starościn 2-2 MKS Gogolin 2 kwietnia, 16:00 (200)
Raduchowski 49, 79 - Reisig 33, R.Jończyk 81
Swornica Czarnowąsy 6-3 Start Namysłów 2 kwietnia, 16:00 (250)
Maciuszek 15, Flak 30, 43, 78, 87, Grendziak 70 - Simlat 51, Moskal 62, Raszewski 75
Polonia Nysa 2-0 Unia Krapkowice 2 kwietnia, 16:00 (300)
Turkiewicz 9, Ilasz 69

Kolejka 21 - 9 kwietnia

Polonia Nysa 2-2 Skalnik Tarnów Opolski 9 kwietnia, 16:00 (250)
Szostak 26, Turkiewicz 52 - Pudelko 23, 85 (k)
Unia Krapkowice 2-1 Swornica Czarnowąsy 9 kwietnia, 16:00 (250)
Frydryk 23, 66 - Grendziak 90 (k)
Start Namysłów 0-0 LZS Starościn 9 kwietnia, 16:00 (300)
MKS Gogolin 0-3 MKS Kluczbork 9 kwietnia, 16:00 (200)
T.Begar 39, 76, Zawalniak 80
Orzeł Branice 2-4 Śląsk Łubniany 9 kwietnia, 16:00 (150)
P.Skrabut 30, 72 - Pasternak 10, Mirosław Wójcik 59, 84, Zygmunt 68
Sparta Paczków 2-0 Hetman Byczyna 9 kwietnia, 16:00 (250)
Szczotka 35, Sprot 74
Victoria Cisek 1-3 OKS Olesno 10 kwietnia, 16:00 (150)
Marek 89 - Gawlik 22, 38, Michalski 55
Skalnik Gracze 3-1 Małapanew Ozimek 9 kwietnia, 16:00 (150)
Kownacki 60, Żarów 68 (k), Jodłowski 87 - Sobota 70
Motor Praszka 3-0 Burza Gręboszów
(wo)

Kolejka 22 - 16 kwietnia

Skalnik Tarnów Opolski 0-2 Motor Praszka 16 kwietnia, 16:00 (200)
Koziołek 25, Mateja 80
Burza Gręboszów 0-3 Skalnik Gracze
(wo)
Małapanew Ozimek 2-1 Victoria Cisek 16 kwietnia, 16:00 (200)
Sobota 9, Słupik 27 - Wiluk 33
OKS Olesno 3-3 Sparta Paczków 16 kwietnia, 16:00 (400)
Michalski 17, Mencweld 37, Kutynia 74 - Michałowicz 21, 24, Hebel 53
Hetman Byczyna 3-0 Orzeł Branice 16 kwietnia, 16:00 (250)
Pianka 10, 25, Kowalczykowski 41
Śląsk Łubniany 3-3 MKS Gogolin 16 kwietnia, 16:00 (200)
A.Tomaszewski 23, Mirosław Wójcik 60, Langosz 68 - Gozdek 31, 44, R.Jończyk 55
MKS Kluczbork 2-1 Start Namysłów 16 kwietnia, 16:00 (450)
T.Begar 39, Orzechowski 90 - Ciupa 61
LZS Starościn 2-1 Unia Krapkowice 16 kwietnia, 16:00 (180)
Siejka 47, 65 - Lejbo 45
Swornica Czarnowąsy 0-1 Polonia Nysa 16 kwietnia, 16:00 (200)
Ilasz 4 (k)

Kolejka 23 - 23 kwietnia

Swornica Czarnowąsy 1-1 Skalnik Tarnów Opolski 23 kwietnia, 16:00 (150)
Grądowski 80 - Kwiotek 48
Polonia Nysa 2-1 LZS Starościn 23 kwietnia, 16:00 (400)
Gosztyła 36, Ilasz 58 - Gąska 47
Unia Krapkowice 1-1 MKS Kluczbork 23 kwietnia, 16:00 (300)
Frydryk 33 - Luberda 60
Start Namysłów 2-3 Śląsk Łubniany 23 kwietnia, 16:00 (150)
Medyk 59, Simlat 90 - A.Tomaszewski 35, Bardjan 86, Pasternak 88
MKS Gogolin 3-1 Hetman Byczyna 23 kwietnia, 16:00 (200)
Burba 5, Gozdek 26, R.Jończyk 47 - Bulzacki 79
Orzeł Branice 0-3 OKS Olesno 23 kwietnia, 16:00 (100)
Kutynia 21, M.Pacierz 25, 80
Sparta Paczków 2-1 Małapanew Ozimek 23 kwietnia, 16:00 (350)
Bilewicz 82, Ślęziak 84 - Sobota 88
Victoria Cisek 3-0 Burza Gręboszów
(wo)
Skalnik Gracze 1-2 Motor Praszka 23 kwietnia, 16:00 (250)
Z.Bąk 8 - Jasiński 50, Wilk 80

Kolejka 24 - 30 kwietnia

Skalnik Tarnów Opolski 0-1 Skalnik Gracze 30 kwietnia, 16:00 (200)
Z.Bąk 30
Motor Praszka 3-2 Victoria Cisek 30 kwietnia, 16:00 (350)
Jasiński 25, 90, Gierak 53 - Wiluk 42, 75
Burza Gręboszów 0-3 Sparta Paczków
(wo)
Małapanew Ozimek 4-1 Orzeł Branice 30 kwietnia, 16:00 (200)
Słupik 17, T.Wróblewski 33, Sobota 37, 41 - Węglarz 47
OKS Olesno 1-1 MKS Gogolin 30 kwietnia, 16:00 (500)
Hober 75 - R.Jończyk 69
Hetman Byczyna 1-1 Start Namysłów 30 kwietnia, 16:00 (150)
Jasik 44 - Z.Pabiniak 42
Śląsk Łubniany 0-3 Unia Krapkowice 30 kwietnia, 16:00 (100)
Hytrek 24, Frydryk 33, Masłowski 87
MKS Kluczbork 1-1 Polonia Nysa 30 kwietnia, 16:00 (500)
Czernik 44 - Śliż 48
LZS Starościn 0-2 Swornica Czarnowąsy 30 kwietnia, 16:00 (200)
Jędrzejewski 49, 60

Kolejka 25 - 3 maja

LZS Starościn 1-0 Skalnik Tarnów Opolski 3 maja, 17:00 (150)
Siejka 77
Swornica Czarnowąsy 0-2 MKS Kluczbork 3 maja, 17:00 (100)
Merta 19, T.Begar 69
Polonia Nysa 4-2 Śląsk Łubniany 3 maja, 17:00
Artwik 23, Ilasz 50, Konfisz 53 (s), Śliż 54 - Mirosław Wójcik 44, 46
Unia Krapkowice 1-0 Hetman Byczyna 3 maja, 17:00 (150)
Stańkowski 63
Start Namysłów 2-0 OKS Olesno 3 maja, 17:00
Kozan 25, Moskal 33
MKS Gogolin 8-1 Małapanew Ozimek 3 maja, 17:00
Babik 25, 37, 65, R.Jończyk 34, 67, 75, 82, Reisig 65 - R.Sykulski 58
Orzeł Branice 3-0 Burza Gręboszów
(wo)
Sparta Paczków 1-1 Motor Praszka 3 maja, 17:00 (350)
Bogdanowicz 90 - Mateja 65
Victoria Cisek 1-5 Skalnik Gracze 3 maja, 17:00 (100)
Wiluk 21 - Maciejewski 47, 72, Żarów 49, Z.Bąk 70, Ścisło 89

Kolejka 26 - 7 maja

Skalnik Tarnów Opolski 1-2 Victoria Cisek 7 maja, 17:00 (150)
Pudelko 73 - Prochera 18, Wiluk 28
Skalnik Gracze 0-4 Sparta Paczków 7 maja, 17:00 (250)
Ślęziak 11, Mateusz Wójcik 20, Sprot 45, Bilewicz 58
Motor Praszka 7-2 Orzeł Branice 7 maja, 17:00 (300)
Jasiński 3, 38, 43, Wilk 20, 81, Jędrzejak 30, D.Wicher 37 - Nowaczewski 9, Atłachowicz 62
Burza Gręboszów 0-3 MKS Gogolin
(wo)
Małapanew Ozimek 3-5 Start Namysłów 7 maja, 17:00 (200)
Stręk 38 (k), Sobota 52, R.Sykulski 54 - Z.Pabiniak 25, 76, Raszewski 33, 81, Moskal 87
OKS Olesno 4-0 Unia Krapkowice 7 maja, 17:00 (500)
Kutynia 14, Hober 38, Rozik 80, R.Wollner 86
Hetman Byczyna 3-1 Polonia Nysa 7 maja, 17:00 (100)
Jasik 5, Olek 18, Widerski 41 - Turkiewicz 76
Śląsk Łubniany 2-1 Swornica Czarnowąsy 7 maja, 17:00 (200)
Pasternak 9, Mirosław Wójcik 68 - Flak 15
MKS Kluczbork 2-0 LZS Starościn 7 maja, 17:00 (250)
T.Begar 44, Zawalniak 46

Kolejka 27 - 14 maja

MKS Kluczbork 2-0 Skalnik Tarnów Opolski 14 maja, 17:00 (500)
Zawalniak 12, 29
LZS Starościn 3-0 Śląsk Łubniany 14 maja, 17:00 (150)
Siejka 18, Suchocki 27, Strzałek 36
Swornica Czarnowąsy 2-1 Hetman Byczyna 14 maja, 17:00 (300)
Jędrzejewski 81, 88 - Zajączkowski 44 (k)
Polonia Nysa 4-0 OKS Olesno 14 maja, 17:00 (350)
Ilasz 14, 22, 80, Turkiewicz 45
Unia Krapkowice 6-1 Małapanew Ozimek 14 maja, 17:00 (250)
Frydryk 17, 22, 35, Lichwa 43, Gołąbek 65, Huculak 75 - Stręk 10
Start Namysłów 3-0 Burza Gręboszów
(wo)
MKS Gogolin 3-2 Motor Praszka 14 maja, 17:00 (250)
Babik 19, Gozdek 63, Reisig 90 - Jasiński 38, Koziołek 46
Orzeł Branice 0-2 Skalnik Gracze 14 maja, 17:00 (100)
Worek 7, Ścisło 71
Sparta Paczków 2-2 Victoria Cisek 14 maja, 17:00 (400)
Bogdanowicz 34, Bilewicz 75 - Wawrzinek 64, 86

Kolejka 28 - 21 maja

Skalnik Tarnów Opolski 1-3 Sparta Paczków 21 maja, 17:00 (100)
Pudelko 23 - Bogdanowicz 59, 67, Bilewicz 74
Victoria Cisek 5-1 Orzeł Branice 22 maja, 17:00 (200)
Dumała 35, Wiluk 65, Cetkowski 66, 90, Leżała 73 (k) - Korszyłowski 8
Skalnik Gracze 1-1 MKS Gogolin 21 maja, 17:00 (250)
Z.Bąk 1 - Jędra 11 (s)
Motor Praszka 2-1 Start Namysłów 21 maja, 17:00 (300)
Wilk 50, Antończyk 82 - Z.Pabiniak 33
Burza Gręboszów 0-3 Unia Krapkowice
(wo)
Małapanew Ozimek 1-3 Polonia Nysa 21 maja, 17:00 (150)
R.Sykulski 61 - Gadzina 4, Czajka 50, Ilasz 75
OKS Olesno 2-0 Swornica Czarnowąsy 21 maja, 17:00 (400)
G.Pietrzak 53 (k), Kutynia 60
Hetman Byczyna 0-2 LZS Starościn 21 maja, 17:00 (100)
Raduchowski 80, Jaworski 90
Śląsk Łubniany 1-4 MKS Kluczbork 21 maja, 17:00 (150)
Pasternak 89 - Zawalniak 13, 55, P.Iyż 24, Giebułtowicz 73

Kolejka 29 - 26 maja

Śląsk Łubniany 1-1 Skalnik Tarnów Opolski 26 maja, 17:00 (100)
Walaszczyk 55 - Ciecior 90
MKS Kluczbork 6-0 Hetman Byczyna 26 maja, 17:00
Czernik 9, P.Iyż 17, Zawalniak 25, Chatkiewicz 77 (k), T.Begar 81, Matkowski 88
LZS Starościn 2-3 OKS Olesno 25 maja, 17:00 (150)
Raduchowski 10, 55 - M.Pacierz 3, Kutynia 35, 42
Swornica Czarnowąsy 5-1 Małapanew Ozimek 26 maja, 17:00 (100)
Jędrzejewski 7, 30, Jeleniewski 42, Grądowski 58, Grendziak 72 - R.Sykulski 85
Polonia Nysa 3-0 Burza Gręboszów
(wo)
Unia Krapkowice 1-1 Motor Praszka 26 maja, 17:00
Wiciak 60 (k) - Cieśla 1
Start Namysłów 1-0 Skalnik Gracze 26 maja, 17:00 (250)
Z.Pabiniak 67
MKS Gogolin 4-0 Victoria Cisek 26 maja, 17:00
D.Pach 13, 65, Reisig 33, Babik 80
Orzeł Branice 0-4 Sparta Paczków 26 maja, 17:00 (100)
Michałowicz 53, Sprot 60, Wyczałkowski 65, Stefanów 81

Kolejka 30 - 29 maja

Skalnik Tarnów Opolski 5-0 Orzeł Branice 29 maja, 17:00 (150)
Twardowski 5, Pudelko 10, 37, 39, 53
Sparta Paczków 3-0 MKS Gogolin 29 maja, 17:00 (500)
Hebel 40, Michałowicz 51, Bogdanowicz 83
Victoria Cisek 0-2 Start Namysłów 29 maja, 17:00 (200)
Moskal 68, Kozan 90
Skalnik Gracze 1-1 Unia Krapkowice 29 maja, 17:00 (250)
Burzyński 67 - Hytrek 71
Motor Praszka 3-3 Polonia Nysa 29 maja, 17:00 (350)
Góra 30, Kucia 41, Antończyk 87 - Turkiewicz 19, Ilasz 25, Śliż 66
Burza Gręboszów 0-3 Swornica Czarnowąsy
(wo)
Małapanew Ozimek 2-3 LZS Starościn 29 maja, 13:00 (80)
Sobota 11, 62 (k) - Sanocki 13, 27, 89
OKS Olesno 1-0 MKS Kluczbork 29 maja, 17:00 (700)
M.Pacierz 30
Hetman Byczyna 1-1 Śląsk Łubniany 29 maja, 17:00 (120)
Zajączkowski 64 - Pasternak 41

Kolejka 31 - 4 czerwca

Hetman Byczyna 1-0 Skalnik Tarnów Opolski 4 czerwca, 17:00 (100)
Kowalczykowski 43
Śląsk Łubniany 4-0 OKS Olesno 4 czerwca, 17:00 (50)
Mirosław Wójcik 26, Langosz 50, R.Tomaszewski 63, Zygmunt 72
MKS Kluczbork 7-1 Małapanew Ozimek 4 czerwca, 17:00 (100)
Domino 15, D.Wojciechowski 31, Luberda 43, 58, 63 (k), 69, Czernik 82 - Karpa 31
LZS Starościn 3-0 Burza Gręboszów
(wo)
Swornica Czarnowąsy 1-2 Motor Praszka 4 czerwca, 17:00 (100)
Grendziak 32 - D.Wicher 42, Jędrzejak 67
Polonia Nysa 1-1 Skalnik Gracze 4 czerwca, 17:00 (50)
Ilasz 17 - Burzyński 32
Unia Krapkowice 0-1 Victoria Cisek 4 czerwca, 17:00 (100)
Wiluk 59
Start Namysłów 4-1 Sparta Paczków 4 czerwca, 17:00 (50)
Z.Pabiniak 10, Moskal 15, Kozan 49, B.Kowalczyk 60 - Szczotka 65
MKS Gogolin 3-0 Orzeł Branice 4 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali

Kolejka 32 - 11 czerwca

Skalnik Tarnów Opolski 2-1 MKS Gogolin 14 czerwca, 17:00 (100)
Mika 27, Pudelko 88 - R.Jończyk 60
Orzeł Branice 1-3 Start Namysłów 11 czerwca, 17:00 (100)
Węglarz 5 - Z.Pabiniak 21, 85, Kozan 30
Sparta Paczków 2-1 Unia Krapkowice 11 czerwca, 17:00 (500)
Michałowicz 41, Hebel 82 - Hytrek 54
Victoria Cisek 3-1 Polonia Nysa 12 czerwca, 17:00 (150)
Wiluk 42, Wawrzinek 79, 83 - Ilasz 24
Skalnik Gracze 2-0 Swornica Czarnowąsy 11 czerwca, 17:00 (250)
Z.Bąk 24, 50
Motor Praszka 3-0 LZS Starościn 11 czerwca, 17:00 (200)
Koziołek 16, Jasiński 56, 62
Burza Gręboszów 0-3 MKS Kluczbork
(wo)
Małapanew Ozimek 2-3 Śląsk Łubniany 11 czerwca, 14:00 (100)
Sobota 30, Słupik 78 - Mirosław Wójcik 9, Zygmunt 28, Pasternak 65
OKS Olesno 5-1 Hetman Byczyna 11 czerwca, 17:00 (350)
Kutynia 18, 22, 62, Rozik 23, M.Pacierz 80 - Widerski 70

Kolejka 33 - 18 czerwca

OKS Olesno 1-1 Skalnik Tarnów Opolski 18 czerwca, 17:00 (300)
Widera 42 - Syrowiszka 55
Hetman Byczyna 9-1 Małapanew Ozimek 18 czerwca, 17:00 (100)
Widerski 10, 26, 43, 53, 75, Strąg 11, Hill 21, Krupowicz 38 (k), Śnieżek 89 - R.Sykulski 35
Śląsk Łubniany 3-0 Burza Gręboszów
(wo)
MKS Kluczbork 2-1 Motor Praszka 18 czerwca, 17:00 (300)
Giebułtowicz 63, Merta 73 - Jasiński 90
LZS Starościn 2-1 Skalnik Gracze 18 czerwca, 17:00 (150)
Gąska 30, Stasiowski 77 (k) - Worek 26
Swornica Czarnowąsy 2-3 Victoria Cisek 18 czerwca, 17:00 (150)
Jędrzejewski 12, 18 - Wawrzinek 40, 70, 74
Polonia Nysa 1-0 Sparta Paczków 18 czerwca, 17:00 (700)
Ilasz 36
Unia Krapkowice 7-1 Orzeł Branice 18 czerwca, 17:00 (150)
Frydryk 21, 73, 76, Migot 27, 68, Wiciak 65, Lichwa 81 - Pawęcki 72
Start Namysłów 1-1 MKS Gogolin 18 czerwca, 17:00 (150)
Z.Pabiniak 86 - Gozdek 80

Kolejka 34 - 25 czerwca

Skalnik Tarnów Opolski 1-0 Start Namysłów 25 czerwca, 17:00 (300)
Piotr Michoń 39
MKS Gogolin 2-3 Unia Krapkowice 25 czerwca, 17:00 (250)
Babik 2, 42 - Frydryk 62, 63, Ł.Bizonowicz 89
Orzeł Branice 2-5 Polonia Nysa 25 czerwca, 17:00 (50)
Janocha 12, P.Skrabut 70 - Mozol 53, Turkiewicz 58, 61, Ilasz 64 (k), 80
Sparta Paczków 4-0 Swornica Czarnowąsy 25 czerwca, 17:00 (600)
Mateusz Wójcik 7, Michałowicz 19, Hebel 43, Ślęziak 65
Victoria Cisek 0-3 LZS Starościn 25 czerwca, 17:00 (150)
Raduchowski 4, 75, Suchodolski 85
Skalnik Gracze 2-0 MKS Kluczbork 25 czerwca, 17:00 (150)
Żarów 65 (k), Z.Bąk 90
Motor Praszka 6-0 Śląsk Łubniany 25 czerwca, 17:00 (300)
Jasiński 3, 17, 35, Góra 60, Jędrzejak 75, Osmoliński 85 (s)
Burza Gręboszów 0-3 Hetman Byczyna
(wo)
Małapanew Ozimek 4-5 OKS Olesno 25 czerwca, 17:00 (100)
R.Sykulski 12, Sobota 32, 44, Jędrysiak 57 - Hober 37, Kutynia 68, 81, A.Łupak 88, Kopel 90

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2004/2005 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2004/2005 (dolnośląska)
IV liga 2004/2005 (lubuska)
IV liga 2004/2005 (śląska I)
IV liga 2004/2005 (śląska II)

Klasa okręgowa 2004/2005 (opolska I)
Klasa okręgowa 2004/2005 (opolska II)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas