[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Raków Częstochowa 30 78 25 3 2 68-17 14 1 0 37-6 11 2 2 31-11
2.  GKS Tychy '71 30 62 19 5 6 67-27 10 3 2 33-9 9 2 4 34-18
3.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 58 18 4 8 75-33 10 1 4 49-16 8 3 4 26-17
4.  Sarmacja Będzin 30 56 17 5 8 48-28 9 2 4 25-13 8 3 4 23-15
5.  Śląsk Świętochłowice 30 47 13 8 9 48-36 9 4 2 31-15 4 4 7 17-21
6.  KS Częstochowa 30 44 13 5 12 45-36 9 3 3 29-11 4 2 9 16-25 4 6 2 0 2 8-4
7.  Rozbark Bytom 30 44 12 8 10 34-34 7 5 3 18-15 5 3 7 16-19 4 5 1 2 1 3-4
8.  Slavia Ruda Śląska 30 44 13 5 12 57-50 8 1 6 34-25 5 4 6 23-25 4 5 1 2 1 3-6
9.  MKS Myszków 30 43 12 7 11 47-33 8 3 4 24-11 4 4 7 23-22
10.  Carbo Gliwice 30 42 12 6 12 58-51 8 3 4 39-21 4 3 8 19-30
11.  Sparta Lubliniec 30 35 10 5 15 44-57 6 4 5 19-19 4 1 10 25-38
12.  Czarni Sosnowiec 30 33 10 3 17 46-50 8 1 6 29-22 2 2 11 17-28
13.  Górnik II Zabrze 30 30 8 6 16 54-75 5 3 7 30-33 3 3 9 24-42 2 4 1 1 0 4-3
14.  Szombierki Bytom 30 30 7 9 14 39-60 5 5 5 24-23 2 4 9 15-37 2 1 0 1 1 3-4
15.  MKS Sławków 30 27 8 3 19 41-78 5 2 8 27-38 3 1 11 14-40
16.  Lotnik Kościelec 30 6 2 0 28 37-143 2 0 13 27-56 0 0 15 10-87

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Raków Częstochowa    1-0 1-1 2-1 1-0 2-0 3-1 3-0 3-2 3-0 3-0 2-1 5-0 2-0 3-0* 3-0 
 2 GKS Tychy '711-0     1-0 0-0 1-1 1-4 0-1 0-0 1-0 4-0 2-1 2-0 3-1 7-0 7-1 3-0 
 3 Źródło Kromołów (Zawiercie)1-2 1-1     0-1 4-1 3-1 1-0 3-1 2-1 6-0 1-2 3-2 2-3 2-0 4-1 16-0 
 4 Sarmacja Będzin0-1 1-1 0-2     3-0 1-0 0-0 0-3 1-3 1-0 2-0 2-1 4-0 4-0 1-0 5-2 
 5 Śląsk Świętochłowice1-1 2-1 1-2 2-1     6-0 3-1 2-1 1-1 2-2 2-2 1-0 2-1 2-0 0-2 4-0 
 6 KS Częstochowa0-1 1-2 2-0 1-2 2-2     2-0 4-0 3-1 2-1 3-1 4-0 0-0 1-1 3-0 1-0 
 7 Rozbark Bytom0-3 0-2 0-0 0-2 1-0 2-1     0-0 1-0 0-0 2-1 2-1 3-3 2-2 2-0 3-0* 
 8 Slavia Ruda Śląska2-5 0-3 1-3 2-1 1-3 2-1 1-1     2-1 1-0 5-0 1-3 7-0 3-0 1-4 5-0 
 9 MKS Myszków0-0 3-1 1-0 4-0 0-1 0-2 0-1 1-2     2-1 4-0 2-0 1-1 1-1 2-0 3-1 
 10 Carbo Gliwice3-1 3-2 2-4 1-1 0-0 2-1 3-2 3-0 0-3     4-1 1-1 4-1 2-3 0-1 11-0 
 11 Sparta Lubliniec0-3 0-3 1-1 1-1 0-0 0-1 1-0 0-0 0-1 3-4     2-1 1-0 2-1 3-1 5-2 
 12 Czarni Sosnowiec0-2 0-2 0-1 2-5 2-1 2-1 0-3 3-0 1-1 2-1 1-2     3-2 1-0 6-0 6-1 
 13 Górnik II Zabrze0-2 1-5 1-4 0-2 3-0 2-0 2-3 0-2 3-3 1-1 0-5 3-1     2-2 2-0 10-3 
 14 Szombierki Bytom0-1 3-5 4-1 0-3 3-2 0-0 0-0 3-3 1-1 1-2 3-2 1-0 1-2     0-0 4-1 
 15 MKS Sławków1-6 0-2 0-3 0-1 0-4* 2-2 3-1 0-5 1-4 0-4 4-2 2-2 4-2 2-0     8-0 
 16 Lotnik Kościelec2-3 2-4 2-4 0-2 0-2 0-2 0-2 3-6 2-1 2-3 2-6 0-4 2-8 4-5 6-4     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Lotnik Kościelec 2-1 MKS Myszków 8 sierpnia, 17:00
Puchała 24, Kwasek 73 - Majchrzak 38
Szombierki Bytom 4-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 7 sierpnia, 17:00 (300)
Zuga 45 (k), 68, 80, K.Gruszczyński 88 - Psonka 53 (k)
Śląsk Świętochłowice 2-2 Sparta Lubliniec 7 sierpnia, 17:00
Raba 12, Hendel 20 (k) - Pinkosz 32, Adam Mika II 58
Raków Częstochowa 3-0 Carbo Gliwice 7 sierpnia, 17:00 (2500)
Lisowski 24, Rogalski 40, Popko 90
GKS Tychy '71 3-1 Górnik II Zabrze 7 sierpnia, 17:00 (200)
Frąckowiak 9, Kopczyk 50, Bobla 82 (k) - Król 22
Rozbark Bytom 0-0 Slavia Ruda Śląska 7 sierpnia, 17:00
Czarni Sosnowiec 2-1 KS Częstochowa 7 sierpnia, 17:00
Oberaj 70, 90 - Błaszczykowski 13
Sarmacja Będzin 1-0 MKS Sławków 7 sierpnia, 17:00
Miśkiewicz 73 (k)

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

MKS Myszków 2-0 MKS Sławków 14 sierpnia, 17:00 (800)
Szyja 55, Majchrzak 90
KS Częstochowa 1-2 Sarmacja Będzin 14 sierpnia, 17:00 (50)
Warmuziński 67 - D.Koch 57, Dróżdż 69
Slavia Ruda Śląska 1-3 Czarni Sosnowiec 14 sierpnia, 17:00 (200)
Kudełko 38 - Oberaj 11, Węgrzyn 15, Szostak 70
Górnik II Zabrze 2-3 Rozbark Bytom 14 sierpnia, 17:00 (50)
Buśkiewicz 48 (k), Wilkołak 65 - Galuch 7, 12, 14
Carbo Gliwice 3-2 GKS Tychy '71 14 sierpnia, 17:00 (100)
Białoskórski 29, Filipowicz 51, Guła 88 - Frąckowiak 27, Maławy 84
Sparta Lubliniec 0-3 Raków Częstochowa 14 sierpnia, 17:00 (800)
Rogalski 11, Czok 22, 36
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-1 Śląsk Świętochłowice 14 sierpnia, 17:00 (200)
Szadkowski 5, Jarzyński 50, Psonka 65, Zachnik 70 (k) - Dębski 89
Lotnik Kościelec 4-5 Szombierki Bytom 15 sierpnia, 17:00 (200)
Chobot 12, Puchała 42, Kubanek 73 (k), 77 (k) - Zuga 30 (k), 84, 89, Machura 68, 79

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Szombierki Bytom 1-1 MKS Myszków 21 sierpnia, 17:00 (400)
Gawełczyk 58 (k) - M.Góra 17
Śląsk Świętochłowice 4-0 Lotnik Kościelec 21 sierpnia, 17:00 (300)
Raba 20 (k), 45, M.Jojko 47, Włodarczyk 90
Raków Częstochowa 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 21 sierpnia, 17:00 (1200)
Kołaczyk 53 - Szadkowski 68
GKS Tychy '71 2-1 Sparta Lubliniec 21 sierpnia, 17:00 (250)
Frąckowiak 32 (k), Myszor 65 - Habraszka 90
Rozbark Bytom 0-0 Carbo Gliwice 21 sierpnia, 17:00 (100)
Czarni Sosnowiec 3-2 Górnik II Zabrze 21 sierpnia, 11:00 (150)
Adamczyk 20, 66 (k), Ziółkowski 90 - Domagalski 8, Plech 38
11:00 lub 11:30
Sarmacja Będzin 0-3 Slavia Ruda Śląska 21 sierpnia, 17:00 (500)
Kudełko 23, 90, Włoka 90
MKS Sławków 2-2 KS Częstochowa 21 sierpnia, 17:00 (200)
Kardaś 85, Chodor 89 - Zając 11, 27

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

MKS Myszków 0-2 KS Częstochowa 28 sierpnia, 17:00 (600)
Zając 80, Szymczak 90
Slavia Ruda Śląska 1-4 MKS Sławków 25 sierpnia, 17:00
Starowicz 44 - Chodor 13, 68 (k), Kohut 84, 89
Górnik II Zabrze 0-2 Sarmacja Będzin 29 sierpnia, 11:00 (100)
D.Koch 58, Dróżdż 69
Carbo Gliwice 1-1 Czarni Sosnowiec 28 sierpnia, 11:00 (100)
Czaja 90 - Stranc 58
Sparta Lubliniec 1-0 Rozbark Bytom 28 sierpnia, 17:00 (400)
G.Krawczyk 90
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 GKS Tychy '71 28 sierpnia, 17:00 (200)
Jarzyński 7 - Piszczek 36
Lotnik Kościelec 2-3 Raków Częstochowa 29 sierpnia, 17:00 (1000)
Puchała 33, Kubanek 54 - Czok 31, Lisowski 41, Kołaczyk 82
Szombierki Bytom 3-2 Śląsk Świętochłowice 28 sierpnia, 17:00 (350)
Zuga 6, Machura 8, 10 - Friemark 56, Hendel 75

Kolejka 5 - 4-5 września

Śląsk Świętochłowice 1-1 MKS Myszków 4 września, 16:00 (150)
Gacek 12 - Nocuń 62
Raków Częstochowa 2-0 Szombierki Bytom 4 września, 16:00 (1000)
Kołaczyk 16, Malinowski 72
GKS Tychy '71 3-0 Lotnik Kościelec 4 września, 16:00 (200)
Krzycki 23, Kańtor 68, Myszor 80
Rozbark Bytom 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 4 września, 16:00 (100)
Czarni Sosnowiec 1-2 Sparta Lubliniec 4 września, 16:00 (100)
Szostak 55 - Kaczmarczyk 48, 80
Sarmacja Będzin 1-0 Carbo Gliwice 4 września, 16:00 (300)
Kozerański 37
MKS Sławków 4-2 Górnik II Zabrze 4 września, 11:00 (200)
Aksamit 29, 57 (k), Luty 63, Chodor 74 - Nawrat 55, Kiełtyka 87
KS Częstochowa 4-0 Slavia Ruda Śląska 4 września, 16:00 (100)
Maciejewski 17, Zając 29, 38, Skrzypkowiak 78

Kolejka 6 - 11-12 września

MKS Myszków 1-2 Slavia Ruda Śląska 11 września, 16:00 (400)
Potok 10 - Kudełko 44, Ludwik 90
Górnik II Zabrze 2-0 KS Częstochowa 12 września, 11:00 (100)
Buśkiewicz 36, Andraszak 75
Carbo Gliwice 0-1 MKS Sławków 11 września, 11:00 (100)
Chodor 66
Sparta Lubliniec 1-1 Sarmacja Będzin 11 września, 16:00 (300)
Janicki 70 - W.Nowak 43
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-2 Czarni Sosnowiec 11 września, 16:00 (250)
Szadkowski 14, Szeląg 73, Stefański 84 - Szeląg 55 (s), Zientara 79
Lotnik Kościelec 0-2 Rozbark Bytom 12 września, 16:00 (200)
Galuch 65, Szymik 78
Szombierki Bytom 3-5 GKS Tychy '71 11 września, 16:00 (300)
Zuga 4, 47 (k), K.Gruszczyński 38 - Myszor 3, 41, Kuzak 15, Konieczko 66, Dybał 87
Śląsk Świętochłowice 1-1 Raków Częstochowa 11 września, 16:00 (200)
Dębski 35 - Popko 84

Kolejka 7 - 18-19 września

Raków Częstochowa 3-2 MKS Myszków 18 września, 16:00 (2500)
Kołaczyk 37, Czok 77 (k), Popko 90 - Sołtysik 34, Majchrzak 73
GKS Tychy '71 1-1 Śląsk Świętochłowice 18 września, 16:00 (150)
Frąckowiak 70 - Hendel 85 (k)
Rozbark Bytom 2-2 Szombierki Bytom 18 września, 16:00 (200)
Mikusz 16, Szymik 25 - Lasek 14, 73
Czarni Sosnowiec 6-1 Lotnik Kościelec 18 września, 16:00 (100)
Zientara 26, 44, Boguszewski 28, Sikora 59, Węgrzyn 64, Ziółkowski 82 - Chobot 61
Sarmacja Będzin 0-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 września, 16:00 (300)
Szadkowski 21, Jarzyński 78
MKS Sławków 4-2 Sparta Lubliniec 18 września, 16:00 (300)
Chodor 21, 40, Pietrkiewicz 27, Robak 39 - Olszański 72, Habraszka 85
KS Częstochowa 2-1 Carbo Gliwice 18 września, 16:00 (100)
Błaszczykowski 27, Janusz 34 - Guła 44
Slavia Ruda Śląska 7-0 Górnik II Zabrze 18 września, 16:00 (200)
Pawlik 12, 38, Kudełko 13, 26, 35, 78, 85 (k)

Kolejka 8 - 25-26 września

MKS Myszków 1-1 Górnik II Zabrze 25 września, 16:00 (800)
Majchrzak 56 - Szałęga 35
Carbo Gliwice 3-0 Slavia Ruda Śląska 25 września, 11:00 (150)
Guła 28, Pietrek 30, Czaja 81
Sparta Lubliniec 0-1 KS Częstochowa 25 września, 16:00 (300)
Błaszczykowski 53
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-1 MKS Sławków 25 września, 16:00 (400)
Szadkowski 25, Stefański 32, 37, Kapias 82 - Pietrkiewicz 7
Lotnik Kościelec 0-2 Sarmacja Będzin 26 września, 16:00 (200)
Kozak 2, Karwalski 82
Szombierki Bytom 1-0 Czarni Sosnowiec 25 września, 16:00 (300)
Smutek 20
Śląsk Świętochłowice 3-1 Rozbark Bytom 25 września, 16:00 (400)
Hendel 8, 36 (k), Włodarczyk 18 - Bogacki 75
Raków Częstochowa 1-0 GKS Tychy '71 25 września, 16:00 (5000)
Lesik 78

Kolejka 9 - 2-3 października

GKS Tychy '71 1-0 MKS Myszków 2 października, 15:00 (150)
Bobla 48
Rozbark Bytom 0-3 Raków Częstochowa 2 października, 15:00 (300)
Malinowski 45, Kołaczyk 58, Czok 67
Czarni Sosnowiec 2-1 Śląsk Świętochłowice 2 października, 15:00 (100)
Sikora 12, Nadolny 87 - Gierczak 32 (s)
Sarmacja Będzin 4-0 Szombierki Bytom 2 października, 15:00 (400)
Cieślik 9, W.Nowak 14, Pietluch 40, Karwalski 77
MKS Sławków 8-0 Lotnik Kościelec 2 października, 15:00 (300)
Luty 7, Chodor 25, 35, 45 (k), 88, Robak 48, Pietrkiewicz 64, Rybak 68
KS Częstochowa 2-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2 października, 15:00 (100)
Skrzypkowiak 35, Zając 50 (k)
Slavia Ruda Śląska 5-0 Sparta Lubliniec 2 października, 15:00 (250)
Kudełko 62, Pawlik 70, 71, 74, Paździor 87 (k)
Górnik II Zabrze 1-1 Carbo Gliwice 3 października, 11:00 (100)
Bartnikowski 80 - Białoskórski 20

Kolejka 10 - 9-10 października

MKS Myszków 2-1 Carbo Gliwice 9 października, 15:00 (600)
Szyja 10, Sołtysik 60 (k) - Filipowicz 72
Sparta Lubliniec 1-0 Górnik II Zabrze 9 października, 15:00 (400)
Luban 18
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-1 Slavia Ruda Śląska 9 października, 15:00 (250)
Psonka 33 (k), Marek 57, Dąbrowski 85 - Buchalik 49 (s)
Lotnik Kościelec 0-2 KS Częstochowa 10 października, 16:00 (300)
Zając 43, Krysiak 70
16:00 wg Sportu lub 15:00 wg Gazety Wyborczej
Szombierki Bytom 0-0 MKS Sławków 9 października, 15:00 (400)
Śląsk Świętochłowice 2-1 Sarmacja Będzin 9 października, 15:00 (200)
Włodarczyk 46, Raba 70 - W.Nowak 37
Raków Częstochowa 2-1 Czarni Sosnowiec 9 października, 15:00 (2000)
Bański 21, Popko 72 - Zientara 56
GKS Tychy '71 0-1 Rozbark Bytom 9 października, 15:00 (150)
Wiśniewski 78

Kolejka 11 - 16-17 października

Rozbark Bytom 1-0 MKS Myszków 16 października, 15:00 (100)
D.Domański 25
Czarni Sosnowiec 0-2 GKS Tychy '71 16 października, 15:00 (200)
Bobla 88, 90
Sarmacja Będzin 0-1 Raków Częstochowa 16 października, 15:00 (900)
Czok 83
MKS Sławków 0-4 Śląsk Świętochłowice 16 października, 11:00 (150)
(wo)
Chodor 10, Rybak 60 - Hendel 15, 73, Rzeźniczek 40, Gacek 42
na boisku 2-4
KS Częstochowa 1-1 Szombierki Bytom 16 października, 15:00 (100)
Załęcki 26 - K.Gruszczyński 4
Slavia Ruda Śląska 5-0 Lotnik Kościelec 16 października, 15:00 (200)
Kudełko 20, Pawlik 33, Paździor 60, 88, Buchta 68
Górnik II Zabrze 1-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 17 października, 11:00 (100)
Król 76 - Marek 6, Zachnik 10, Jarzyński 74, Szadkowski 85
Carbo Gliwice 4-1 Sparta Lubliniec 16 października, 14:30 (100)
Guła 7, 14, Międzik 9, Czaja 35 - Luban 51

Kolejka 12 - 23-24 października

MKS Myszków 4-0 Sparta Lubliniec 23 października, 15:00 (800)
Sołtysik 45 (k), Majchrzak 50, Potok 81, G.Góra 83
Źródło Kromołów (Zawiercie) 6-0 Carbo Gliwice 23 października, 15:00 (200)
Jarzyński 9, 21, 63, Zachnik 45, Szadkowski 47, Kreczmer 90
Lotnik Kościelec 2-8 Górnik II Zabrze 24 października, 15:00 (150)
Prusko 35, Puchała 60 - Wierzbicki 25, 67, Szałęga 47, 52, 60, Gaudinho 74, Plech 78, Kiełtyka 84
Szombierki Bytom 3-3 Slavia Ruda Śląska 23 października, 15:00 (350)
Szczurek 19, K.Gruszczyński 58, 77 - Kudełko 18 (k), Ludwik 28, Celban 56
Śląsk Świętochłowice 6-0 KS Częstochowa 23 października, 15:00 (300)
Rzeźniczek 4, Kostrzewa 22, Włodarczyk 45, Sega 50, Raba 52, Klim 88
Raków Częstochowa 3-0 MKS Sławków 23 października, 15:00 (2500)
(wo)
Czok 22 (k)
na boisku 1-0
GKS Tychy '71 0-0 Sarmacja Będzin 23 października, 15:00 (100)
Rozbark Bytom 2-1 Czarni Sosnowiec 23 października, 15:00 (100)
Galuch 43 (k), Bogacki 78 - Adamczyk 89

Kolejka 13 - 30-31 października

Czarni Sosnowiec 1-1 MKS Myszków 30 października, 15:00 (200)
Sikora 75 - Potok 18
Sarmacja Będzin 0-0 Rozbark Bytom 30 października, 15:00 (400)
MKS Sławków 0-2 GKS Tychy '71 30 października, 11:00 (200)
Krzycki 25, Kuzak 87
KS Częstochowa 0-1 Raków Częstochowa 30 października, 15:00 (950)
Czok 28
Slavia Ruda Śląska 1-3 Śląsk Świętochłowice 30 października, 15:00 (200)
Buchta 44 - Raba 24, Sega 74, Friemark 90
Górnik II Zabrze 2-2 Szombierki Bytom 30 października, 15:00 (100)
Szałęga 14, Bartnikowski 18 - Ogan 27, Zuga 38 (k)
Carbo Gliwice 11-0 Lotnik Kościelec 30 października, 14:00 (150)
Bochenek 1, 15 (k), 45 (k), 50 (k), Mirga 2, Guła 3, 25, 60, 88, Mizgajski 47, Grąbka 79
Sparta Lubliniec 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 października, 15:00 (300)
R.Krawczyk 61 - Zachnik 41

Kolejka 14 - 6-7 listopada

MKS Myszków 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 6 listopada, 11:00 (100)
Szczygieł 66
Lotnik Kościelec 2-6 Sparta Lubliniec 7 listopada, 13:30 (100)
Kubanek 55 (k), Puchała 85 - Maniura 13, 63, Luban 34, 70, Janicki 37, G.Krawczyk 51
Szombierki Bytom 1-2 Carbo Gliwice 6 listopada, 13:30 (200)
Zuga 43 - Guła 20, 33
Śląsk Świętochłowice 2-1 Górnik II Zabrze 6 listopada, 13:30 (400)
Hendel 70, 80 (k) - Bensz 15 (s)
Raków Częstochowa 3-0 Slavia Ruda Śląska 6 listopada, 13:30 (1500)
Bański 1, Czok 16, 68
GKS Tychy '71 1-4 KS Częstochowa 6 listopada, 13:30 (150)
Kaptur 18 - Zając 4 (k), 63 (k), Błaszczykowski 45, 71
Rozbark Bytom 2-0 MKS Sławków 6 listopada, 11:00 (100)
Galuch 1, 62
Czarni Sosnowiec 2-5 Sarmacja Będzin 6 listopada, 11:00 (200)
Oberaj 78, Adamczyk 90 (k) - Bazylczyk 50, Karwalski 55, Miśkiewicz 66 (k), Grębosz 72, 86

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Sarmacja Będzin 1-3 MKS Myszków 14 listopada, 11:00 (400)
G.Koch 45 - Bryła 38, 86, Sołtysik 41
MKS Sławków 2-2 Czarni Sosnowiec 13 listopada, 13:30 (100)
Chodor 35, 76 - Szostak 56, Oberaj 73
KS Częstochowa 2-0 Rozbark Bytom 13 listopada, 13:30 (100)
Kobus 30, Błaszczykowski 44
Slavia Ruda Śląska 0-3 GKS Tychy '71 13 listopada, 13:30 (100)
Bobla 26, Frąckowiak 65, Kuzak 88
Górnik II Zabrze 0-2 Raków Częstochowa 14 listopada, 11:00 (200)
Czok 23, 25
Carbo Gliwice 0-0 Śląsk Świętochłowice 13 listopada, 13:00 (100)
Sparta Lubliniec 2-1 Szombierki Bytom 13 listopada, 13:30 (250)
Kaczmarczyk 23, Olszański 44 - Ogan 33
Źródło Kromołów (Zawiercie) 16-0 Lotnik Kościelec 13 listopada, 13:30 (100)
Szadkowski 3, 12, 26, 36, 45, Stefański 10, Zachnik 17, 27, 69, Psonka 40, Kapias 63, Marek 66, 89, Dąbrowski 79, Biernat 81 (k), 84

Kolejka 16 - 4 maja

MKS Myszków 3-1 Lotnik Kościelec 4 maja, 16:00 (350)
Bryła 3, Sołtysik 30, 42 - Chobot 32
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-0 Szombierki Bytom 4 maja, 16:00 (100)
Stefański 35, Dąbrowski 87
Sparta Lubliniec 0-0 Śląsk Świętochłowice 4 maja, 16:00 (250)
Carbo Gliwice 3-1 Raków Częstochowa 4 maja, 17:00 (200)
Wyspiański 2, Czaja 47, Międzik 84 - Malinowski 50
Górnik II Zabrze 1-5 GKS Tychy '71 11 maja, 17:00 (50)
Szurka 20 (k) - Bobla 2, Skiba 21, 48, 90, Maławy 74
przełożony
Slavia Ruda Śląska 1-1 Rozbark Bytom 4 maja, 16:00 (150)
Paździor 75 - Szymik 6
KS Częstochowa 4-0 Czarni Sosnowiec 4 maja, 16:00 (100)
Zając 7, 48, Skrzypkowiak 34, Jarmuda 86
lub o 17:00
MKS Sławków 0-1 Sarmacja Będzin 4 maja, 17:00 (200)
Sokół 10

Kolejka 17 - 18 maja

MKS Sławków 1-4 MKS Myszków 18 maja, 17:00 (100)
Wróblewski 62 - Jarosz 7, Sołtysik 45, 68, Majchrzak 48
Sarmacja Będzin 1-0 KS Częstochowa 18 maja, 17:00 (100)
Miśkiewicz 76 (k)
Czarni Sosnowiec 3-0 Slavia Ruda Śląska 18 maja, 17:00 (150)
Sikora 5, Zientara 30, Szostak 65
Rozbark Bytom 3-3 Górnik II Zabrze 18 maja, 17:00 (100)
Galuch 5, Kaczmarczyk 11, Maligłówka 36 - Plech 46, Drąg 77, 82 (k)
GKS Tychy '71 4-0 Carbo Gliwice 18 maja, 17:00 (150)
Pawłowicz 55, Słonina 85, 86, Bomba 90
Raków Częstochowa 3-0 Sparta Lubliniec 18 maja, 17:00 (500)
Kołaczyk 25, Sroka 59, Czok 68
Śląsk Świętochłowice 1-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 maja, 17:00 (100)
Włodarczyk 90 - Jarzyńki 27, Buchalik 86
Szombierki Bytom 4-1 Lotnik Kościelec 18 maja, 17:30 (200)
Ogan 1, 61, K.Gruszczyński 18, Lasek 22 (k) - Puchała 60
mecz rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem

Kolejka 18 - 26-27 marca

MKS Myszków 1-1 Szombierki Bytom 26 marca, 15:30 (500)
Bryła 81 - Szczurek 17
Lotnik Kościelec 0-2 Śląsk Świętochłowice 26 marca, 15:30 (250)
Hendel 30, Watola 60
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-2 Raków Częstochowa 26 marca, 15:30 (600)
Komar 36 - Czok 40, 75
Sparta Lubliniec 0-3 GKS Tychy '71 26 marca, 15:30 (300)
Bobla 16, Myszor 52, Maławy 75
Carbo Gliwice 3-2 Rozbark Bytom 26 marca, 15:30 (300)
Domagała 1, Białoskórski 70, Guła 74 - M.Domański 43, Kaczmarczyk 76
Górnik II Zabrze 3-1 Czarni Sosnowiec 26 marca (150)
Plech 61, João Paulo 70 (k), Domagalski 71 - Szostak 60
Slavia Ruda Śląska 2-1 Sarmacja Będzin 26 marca, 15:30 (250)
Kudełko 36 (k), 65 - Kozerański 90
Niektóre źródła bramkę dla Sarmacji przypisują Sokołowi
KS Częstochowa 3-0 MKS Sławków 26 marca, 15:30 (400)
Andrzejewski 20, 50, Załęcki 65

Kolejka 19 - 1-3 kwietnia

KS Częstochowa 3-1 MKS Myszków 2 kwietnia, 16:00 (100)
Skrzypkowiak 32, 44, Oziębała 86 - Stemplewski 48
MKS Sławków 0-5 Slavia Ruda Śląska 2 kwietnia, 16:00 (200)
Pawlik 30, 89, Szastok 38, Wujec 60, Kudełko 86
Sarmacja Będzin 4-0 Górnik II Zabrze 2 kwietnia, 16:00 (600)
Klata 25, Sokół 41, Miśkiewicz 50, D.Koch 69
Czarni Sosnowiec 2-1 Carbo Gliwice 20 kwietnia (50)
Oberaj 60, 90 (k) - Czaja 88
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:30) nie odbył się z powodu choroby Ojca Świętego
Rozbark Bytom 2-1 Sparta Lubliniec 2 kwietnia, 16:00 (200)
Maligłówka 9, Dykta 68 - Kubacki 75 (k)
GKS Tychy '71 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2 kwietnia, 16:00 (300)
Myszor 68
Raków Częstochowa 3-0 Lotnik Kościelec 2 kwietnia, 16:00 (3000)
Czok 53 (k), Lesik 62, Kołaczyk 88
Śląsk Świętochłowice 2-0 Szombierki Bytom 2 kwietnia, 16:00 (900)
Rzeźniczek 46, Hendel 57

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

MKS Myszków 0-1 Śląsk Świętochłowice 9 kwietnia, 16:00 (250)
Hendel 18
Szombierki Bytom 0-1 Raków Częstochowa 9 kwietnia, 16:00 (500)
Malinowski 20
Lotnik Kościelec 2-4 GKS Tychy '71 9 kwietnia, 16:00 (150)
Piszczek 55 (s), Puchała 83 - Kuzak 16, Kopczyk 49, Gad 66, Skiba 79
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 Rozbark Bytom 9 kwietnia, 16:00 (200)
Szeląg 77
Sparta Lubliniec 2-1 Czarni Sosnowiec 10 kwietnia, 11:00 (300)
Jaromin 55, Habraszka 84 - Szostak 72
Carbo Gliwice 1-1 Sarmacja Będzin 9 kwietnia, 11:00 (100)
Międzik 65 - Broczkowski 5
Górnik II Zabrze 2-0 MKS Sławków 10 kwietnia, 11:00 (100)
Okińczyc 60, Drąg 85
Slavia Ruda Śląska 2-1 KS Częstochowa 9 kwietnia, 16:00 (200)
Kudełko 23 (k), 44 - Załucki 86

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Slavia Ruda Śląska 2-1 MKS Myszków 16 kwietnia, 16:00 (300)
Pawlik 20, Kudełko 39 (k) - Bryła 55
KS Częstochowa 0-0 Górnik II Zabrze 16 kwietnia, 16:00 (100)
MKS Sławków 0-4 Carbo Gliwice 16 kwietnia, 16:00 (150)
Mos 45, Międzik 67, 75, Sitko 85 (s)
Sarmacja Będzin 2-0 Sparta Lubliniec 16 kwietnia, 16:00 (500)
Karwalski 55, Klata 63
Czarni Sosnowiec 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 16 kwietnia, 16:00 (150)
Kapias 30 (k)
Rozbark Bytom 3-0 Lotnik Kościelec 16 kwietnia, 16:00 (100)
(wo)
Maligłówka 31 (k), Dykta 45
mecz przerwany po 45 minutach przy stanie 2-0 po tym jak zawodnik gości uderzył sędziego
GKS Tychy '71 7-0 Szombierki Bytom 16 kwietnia, 16:00 (300)
Kuzak 8, 23, Maławy 47, 85, Kopczyk 58, 65, Dawidowski 81
Raków Częstochowa 1-0 Śląsk Świętochłowice 16 kwietnia, 16:00 (2500)
Bański 68

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

MKS Myszków 0-0 Raków Częstochowa 23 kwietnia, 16:00 (1000)
Śląsk Świętochłowice 2-1 GKS Tychy '71 23 kwietnia, 16:00 (900)
M.Jojko 23, Hendel 27 - Krzycki 67
Szombierki Bytom 0-0 Rozbark Bytom 23 kwietnia, 16:00 (500)
Lotnik Kościelec 0-4 Czarni Sosnowiec 23 kwietnia, 16:00 (200)
Oberaj 8, 85 (k), Adamczyk 47, 78 (k)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-1 Sarmacja Będzin 23 kwietnia, 16:00 (500)
W.Nowak 62
Sparta Lubliniec 3-1 MKS Sławków 24 kwietnia, 11:00 (600)
Gadecki 30, Ł.Wiśniewski 84, Adam Mika II 90 - Rybak 41
Carbo Gliwice 2-1 KS Częstochowa 23 kwietnia, 11:00 (300)
Guła 24, 81 - Krężel 58
Górnik II Zabrze 0-2 Slavia Ruda Śląska 24 kwietnia, 11:00 (150)
Zalewski 20, Wujec 26

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Górnik II Zabrze 3-3 MKS Myszków 1 maja, 11:00 (100)
Plech 27, Bulik 35, Wrona 45 - Szczygieł 17, 75, Grim 60
Slavia Ruda Śląska 1-0 Carbo Gliwice 30 kwietnia, 16:00 (400)
Trzeja 87
KS Częstochowa 3-1 Sparta Lubliniec 30 kwietnia, 16:00 (100)
Kobus 3, Krężel 71, Zając 80 - G.Krawczyk 86
MKS Sławków 0-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 kwietnia, 16:00 (100)
Gajda 19 (s), Szadkowski 50, Michalski 69 (s)
Sarmacja Będzin 5-2 Lotnik Kościelec 1 maja, 11:00 (300)
Kozerański 6, D.Koch 9, 85, Sokół 49, G.Koch 71 - Kubanek 17 (k), Prusko 25
Czarni Sosnowiec 1-0 Szombierki Bytom 30 kwietnia, 16:00 (150)
Boguszewski 75
Rozbark Bytom 1-0 Śląsk Świętochłowice 30 kwietnia, 16:00 (200)
Szymik 60
GKS Tychy '71 1-0 Raków Częstochowa 30 kwietnia, 16:00 (1000)
Myszor 14

Kolejka 24 - 7-8 maja

MKS Myszków 3-1 GKS Tychy '71 7 maja, 17:00 (1200)
Stemplewski 17, Szczygieł 43, Bryła 72 - Bobla 12 (k)
Raków Częstochowa 3-1 Rozbark Bytom 8 maja, 11:00 (500)
Czok 73, 76 (k), Lisowski 85 - Dykta 88
Śląsk Świętochłowice 1-0 Czarni Sosnowiec 7 maja, 17:00 (300)
Hendel 36
Szombierki Bytom 0-3 Sarmacja Będzin 7 maja, 17:00 (400)
Sokół 65, 67, Klarecki 75
Lotnik Kościelec 6-4 MKS Sławków 7 maja, 17:00 (300)
Kubanek 9 (k), Puchała 28, 67, 77, Duch 55 (s), Prusko 63 - Luty 25, 32, Aksamit 26 (k), Robak 37
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-1 KS Częstochowa 7 maja, 17:00 (250)
Psonka 26, 57, Stefański 39 - Załucki 55
Sparta Lubliniec 0-0 Slavia Ruda Śląska 8 maja, 11:00 (300)
Carbo Gliwice 4-1 Górnik II Zabrze 7 maja, 11:00 (100)
Guła 5, Filipowicz 50, Międzik 70 (k), Wyspiański 86 - Wilpert 32

Kolejka 25 - 14-15 maja

Carbo Gliwice 0-3 MKS Myszków 14 maja, 11:00 (100)
Stemplewski 38, Sołtysik 55, 78
Górnik II Zabrze 0-5 Sparta Lubliniec 15 maja, 11:00 (150)
Kiełb 40, Luban 55, 60, Janicki 75, 82
Slavia Ruda Śląska 1-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 14 maja, 16:00 (250)
Szyroki 67 - Jarzyński 10, 43, Stefański 39
KS Częstochowa 1-0 Lotnik Kościelec 14 maja, 13:00 (100)
Krężel 51
MKS Sławków 2-0 Szombierki Bytom 14 maja, 17:00 (150)
Pietrkiewicz 22, 82
Sarmacja Będzin 3-0 Śląsk Świętochłowice 14 maja, 17:00 (350)
Broczkowski 16, Miśkiewicz 45, D.Koch 63
Czarni Sosnowiec 0-2 Raków Częstochowa 14 maja, 17:00 (200)
Czok 18, 25
mecz rozegrano na Stadionie Ludowym w Sosnowcu
Rozbark Bytom 0-2 GKS Tychy '71 14 maja, 17:00 (300)
Wolak 34, Maławy 85

Kolejka 26 - 21-22 maja

MKS Myszków 0-1 Rozbark Bytom 21 maja, 17:00 (800)
Bogacki 80
GKS Tychy '71 2-0 Czarni Sosnowiec 21 maja, 17:00 (100)
Kopczyk 79, Trojanowski 90
Raków Częstochowa 2-1 Sarmacja Będzin 21 maja, 17:00 (1500)
Bański 11, Czok 90 - G.Koch 60
Śląsk Świętochłowice 0-2 MKS Sławków 21 maja, 17:00 (300)
Pietrkiewicz 42, Robak 60
Szombierki Bytom 0-0 KS Częstochowa 25 maja, 17:00
Lotnik Kościelec 3-6 Slavia Ruda Śląska 21 maja, 17:00
Puchała 31, 89, Kubanek 57 - Szastok 17, Trzeja 52, Kudełko 53, 67, 80, Buchta 69
bez udziału publiczności
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-3 Górnik II Zabrze 22 maja, 17:00 (250)
Kwapisz 10, Jarzyński 21 - Okińczyc 42, Murzyn 77, Bartnikowski 87
Sparta Lubliniec 3-4 Carbo Gliwice 22 maja, 11:00 (300)
Kiełb 10, 90, Jaromin 55 (k) - Guła 3, 60, Kołodziej 41, Czaja 75

Kolejka 27 - 28-29 maja

Sparta Lubliniec 0-1 MKS Myszków 29 maja, 11:00 (300)
Szczepaniak 78
lub 28 maja, 17:00
Carbo Gliwice 2-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 28 maja, 11:00 (200)
Czaja 38, Guła 75 - Stefański 4, Dąbrowski 9, 74, Kapias 55 (k)
Górnik II Zabrze 10-3 Lotnik Kościelec 29 maja, 11:00 (100)
Wierzbicki 5, Okińczyc 12, 70, 85, Plech 20, 24, K.Król 22, 30, Drąg 40, 45 (k) - Chobot 45, Puchała 47, 65
Slavia Ruda Śląska 3-0 Szombierki Bytom 28 maja, 18:00 (600)
Pawlik 15, 43, Kudełko 24
KS Częstochowa 2-2 Śląsk Świętochłowice 28 maja, 17:00 (100)
Zając 40, Jarmuda 50 - Raba 20, 27
MKS Sławków 1-6 Raków Częstochowa 28 maja, 17:00 (200)
Sroga 18 - Rogalski 10 (k), Malinowski 15, Kołaczyk 30, Bański 70, Popko 85, Ojczyk 87
Sarmacja Będzin 1-1 GKS Tychy '71 29 maja, 11:00 (300)
Miśkiewicz 79 (k) - Konieczko 68
lub 28 maja, 17:00
Czarni Sosnowiec 0-3 Rozbark Bytom 28 maja, 17:00 (150)
Maligłówka 3, 60, Dykta 80

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

MKS Myszków 2-0 Czarni Sosnowiec 4 czerwca, 11:00 (300)
Gajecki 82, Ruciński 90
Rozbark Bytom 0-2 Sarmacja Będzin 4 czerwca, 17:00 (100)
Miśkiewicz 45 (k), Klata 77
GKS Tychy '71 7-1 MKS Sławków 4 czerwca, 11:00 (150)
Kuzak 1, 30, Maławy 5, 84, Myszor 55, Pawłowicz 72, Bobla 74 - Luty 88
Raków Częstochowa 2-0 KS Częstochowa 4 czerwca, 17:00 (800)
Czok 17, Malinowski 64
Śląsk Świętochłowice 2-1 Slavia Ruda Śląska 4 czerwca, 17:00 (300)
Kryger 30, 60 - Pawlik 90
Szombierki Bytom 1-2 Górnik II Zabrze 4 czerwca, 14:00 (200)
Ogan 50 - Drąg 40, Okińczyc 53
Lotnik Kościelec 2-3 Carbo Gliwice 4 czerwca, 17:00
Chobot 55, 65 - Filipowicz 34, Mos 77, Czaja 81
mecz bez udziału publiczności
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-2 Sparta Lubliniec 4 czerwca, 17:00 (100)
Stefański 55 - Jaromin 23, Pinkosz 41

Kolejka 29 - 11 czerwca

Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 MKS Myszków 11 czerwca, 17:00
Dąbrowski 4, Stefański 41 - Jarosz 20
Sparta Lubliniec 5-2 Lotnik Kościelec 11 czerwca, 17:00
Luban 2, Kiełb 51, Jaromin 68, Olszański 82, 90 - Puchała 25, Chobot 87
Carbo Gliwice 2-3 Szombierki Bytom 11 czerwca, 17:00
Domagała 19, Guła 71 - Ogan 25, 64, Dworaczek 36
Górnik II Zabrze 3-0 Śląsk Świętochłowice 11 czerwca, 17:00
Plech 25, Król 27, Drąg 30
Slavia Ruda Śląska 2-5 Raków Częstochowa 11 czerwca, 17:00 (700)
Szastok 30, Kudełko 88 (k) - Czok 44, Rogalski 69 (k), 84, Popko 73, Malinowski 79
KS Częstochowa 1-2 GKS Tychy '71 11 czerwca, 17:00
Załucki 37 - Kopczyk 10 (k), Maławy 12
MKS Sławków 3-1 Rozbark Bytom 11 czerwca, 17:00
Sroga 52, Pietrkiewicz 67, Luty 86 - Maligłówka 75
Sarmacja Będzin 2-1 Czarni Sosnowiec 11 czerwca, 17:00 (250)
D.Koch 32, 42 - Oberaj 43

Kolejka 30 - 18 czerwca

MKS Myszków 4-0 Sarmacja Będzin 18 czerwca, 17:00 (200)
Szczepaniak 17, Sołtysik 35 (k), 50, Bryła 40
Czarni Sosnowiec 6-0 MKS Sławków 18 czerwca, 17:00 (250)
Bąk 25, Oberaj 27, 61, 77, Piotrowski 85, Dawiskiba 90
Rozbark Bytom 2-1 KS Częstochowa 18 czerwca, 17:00 (50)
Iwan 30, 45 - Krężel 52 (k)
GKS Tychy '71 0-0 Slavia Ruda Śląska 18 czerwca, 17:00 (100)
Raków Częstochowa 5-0 Górnik II Zabrze 18 czerwca, 17:00 (1000)
Bielecki 19, Popko 20, 24, Rogalski 62, Bański 65
Śląsk Świętochłowice 2-2 Carbo Gliwice 18 czerwca, 17:00 (200)
Watola 12, M.Jojko 65 - Czaja 38, 45
Szombierki Bytom 3-2 Sparta Lubliniec 18 czerwca, 17:00 (200)
Ogan 58, 80, Szczurek 60 - Kiełb 8, Janicki 54
Lotnik Kościelec 2-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 czerwca, 17:00
Puchała 34, Chobot 73 (k) - Jarzyński 25, Marek 29, Dąbrowski 46, Szadkowski 61
mecz bez udziału publiczności

Baraże o udział w III lidze (3)
Baraże o udział w IV lidze (śląska)

III liga 2004/2005 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2004/2005 (dolnośląska)
IV liga 2004/2005 (lubuska)
IV liga 2004/2005 (opolska)
IV liga 2004/2005 (śląska II)

Liga okręgowa 2004/2005 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice I)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice II)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice III)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice IV)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas